Peter Post tweede Henk Nijdam vijfde Rik van Looy wint laatste etappe WIELERSPORT IN JAPAN BLOEIT DANK ZIJ GOKLUST W edstri j d vergunning is niet voor elke Japanner weggelegd Belgische korfballers gebrand op zege in 62e interland Geen Nederlanders in Europese Elftal Belg Timmerman wint eerste étappe ClTOSIt bestrijdt pijlsnel èn veilig nieuw! Lo Brunt kijkt somher voor zich uit... Buizennet onder de grond relatief de goedkoopste manier Spannende weken voor DWS Adam. jeugdige debutant f Go Ahead's hindernis gevitamineerde ZP&Ltabletten blijfjong, blijf fit... Oranje-twaalftal naar Merksem m Uitslagen Angstig klein Niet onverdienstelijk Opstootjes Inkomen Iferf ïfan Ifettewinkel Ajax Blauw Wit Volewijckers Telstar Volendam t Gooi Hilversum K. F. C. Pessimisme R. C. H. VRIJDAG 17 APRIL 1964 de HAV is uw vertrouwen waard! (Van onze sportredactie) BRUSSEL, 17 april. Benoni Beheyt, de fel bekritiseerde we reldkampioen, die vorig jaar in Ronsse voor een sensationele ver rassing zorgde toen hij Rik van Looy op de streep de regenboog trui afsnoepte, heeft de Ronde van België 1964 op zijn ere-lijst ge schreven. Beheyt, die woensdag tijdens de derde étappe zijn slag j sloeg bij de beklimming van de Citadel te Namen, heeft dus zijn angstig kleine voorsprong op de Nederlander Peter Post (27 secon den) behouden. De vierde en laat ste rit werd een overwinning voor de ex-wereldkampioen de Belg Rik van Looy, die tijdens de sprint in de Brusselse voorstad Oudergem een andere ex-wereldkampioen (1962) Jean Stablinski klopte. waar men het helemaal niet ver wacht blijkt de beroeps wielrenne rij een miljoenensport te zijn ge worden die de beoefenaars bepaald geen windeieren legt. Het wielren nen is in de afgelopen jaren in Ja pan zo in populariteit gestegen, dat bookmakers voor de paardendrave- rijen thans met afgunst opzien naar 't enorme bedrag dat jaarlijks aan weddenschappen op de renners wordt afgesloten. Volgens de Ja panse Wielerunie trokken de 40 wieier stadions in Japan vorig jaar ruim 22 miljoen bezoekers, die te zamen voor bijna anderhalf mil jard gulden weddenschappen afslo ten. Hoewel de Japanse drafbond de paardesport als de koning van de sporten bestempelt, kregen de draverijen en aanverwante evene menten nauwelijks de helft van dit grote aantal bezoekers. Ook werd er ruim 15 miljoen pond minder ingezet. en koorts ?at komt door het speoiale Citosil Focédé. Doe zo'n modern sneltablet n glas water. Kijk, het valt uiteen ji. ,®en nevel van micro-deeltjes. IHsnel: zo kan uw bloed het sneller de gele sneltabletten met de pijlen. aan koorts verhogen de behoefte Om Vltaminen: Citosil bevat Bi en C. om u te beschermen tegen infectie - Citrv^T ;WGerstand te verhogen. biiTno een sneltablet. Dus; zonder enk^ngring van schadelijke stoffen, Qkelvoudig, veilig. 20 stuks f eeh bezwaar. (Van onze speciale verslaggever) ZEIST, 17 april. Op het oefen centrum van de KNVB in Zeist is gisteren een rapport over het be speelbaar houden van velden in de winter in openbaarheid gebracht. De KNVB had een commissie voor Piin, griep en koorts vervetal het bestuderen van de mogelijkhe den om ook in de winter door te kunnen voetballen geïnstalleerd, na de geweldige stagnatie in het competitieprogramma tijdens de winter van 19621963. Opmerke lijk was, dat de secretaris-penning meester van de KNVB, de heer Lo Brunt, de man was die gisteren het nut van dit onderzoek het meest in twijfel trok. „Het is niet op de eerste plaats van belang na te gaan of we in de winter door kunnen ;pelen", aldus de heer Brunt, „be langrijker ls te weten of het pu bliek zin heeft om een paar uur vanaf de besneeuwde tribunes of in een ijzige winterkou, koukleu mend naar voetbal te kijken. Het feit dat het veld goed bespeelbaar is zal weinig invloed hebben op iet aantal mensen dat ln plaats van e kachel en een of andere reporta ge op de t.v. ontspanning gaat zoe- i ken op het voetbalveld. VERZEKERD KAPITAAL: MÉÉR DAN 1V2 MILJARD GULDEN! Ronde van België, BENONIBEHEYT, groot winnaar bevestigt klasse HAV LEVENSVERZEKERINGEN - SCHIEDAM - TELEFOON (010)6 93 04*- HAV LEVENSVERZEKERINGEN BENONI BEHEYT winnaar ronde van België De eindoverwinning komt de Belg Be heyt toe. Toen het gevecht zijn hoogte punt bereikte (de beslissende étappe was die van woensdag) toonde Beheyt zich een waar wereldkampioen. Hij had de geheüe dag als een panter op zijn kans geloerd. De leider in het algemeen klas sement, in feite een knecht van Rik van Looy, Hugio Scrayen, moest tot vijf keer toe aanvallen op zijn positie af staan, Rik van Looy hield zijn knecht de handen boven het hoofd. De zesde keer, TOKIO. In een land waar ee" «goed karakter" als het belang rijkste voorrecht voor de rijders geldt. Zonder enige twijfel een bepaling, ROTTERDAM, 17 april De korf- illers verkeren in de ongunstige om- "andigheid, dat ze in feite maar twee ®dstr'jden jaarlijks kunnen spelen, die wternationaal wat betekenen. Dat zijn de «jtmoetingen met België, want al wordt j>an ook gespeeld in Engeland en Duits- nd, voor wedstrijden tegen die landen omen B-twaalftallen in aanmerking, heraard gaat de belangstelling dus uit r^Y ket treffen met onze zuiderbu- ni ook in België wordt ieder jaar weer 'es op alles gezet op deze partij. De ode Duivels zijn al maanden aan het amen om weer eens van Nederland te unnen winnen en dit keer is ook aan ■te ,oranjetwaalftal extra aandacht be ste een centrale training in Am- tie m 's een Paar maanden met zes- diif dames en heren geoefend onder lei- ind Van Zwaansw'jk en we hebben de I druk, dat daar goede resultaten mee "ereikt zijn. Nederlands twaalftal, dat vorige he 1 Werd samengesteld, is een goed ge- al zal dat in de strijd van zater- nt T'deten blijken, In ieder geval komt anje goed voorbereid binnen de lij hen en als de Nederlanders er niet in 4r1v,rlen!le mochten slagen van de tegenpartij te winnen, dan heeft het niet aan de voor bereiding gelegen. Dat de Belgen zeer gebrand zijn op de overwinning ligt voor de hand als we nagaan dat het hen maar zesmaal is ge lukt van Oranje te winnen en dan steeds met één punt verschil, behalve in 1947 toen het 53 werd. Nederland heeft op de uitslagenlijst socores tot in de dubbele cijfers. Vóór 1940 drie keer: tweemaal 100 en een keer 111. Eerst na de oorlog is België een gelijkwaardige te genstander geworden al duurde het tot 1947 eer het gelijk kon worden en zelfs 53. Daar kwamen door meer voorbe reiding van Oranje echter ook weer zwa re Belgische nederlagen na: 123 in 1952 50 in 1956 en 82 in Rotterdam in 1960. Vórig jaar zijn de rode duivels er weer eens in 'geslaagd een zege te behalen in de extra ontmoeting in Wageningen. Het werd 45 voor België. Dit keer wordt in België ook op zater dag gespeeld, omdat onze zuiderburen nog meer dan de K.N.K.B. moeite heb ben in het langgerekte voetbalseizoen op zondag de beschikking over een be hoorlijk terrein te krijgen. En daarom gaat de 62e wedstrijd zaterdag te Merk sem op het gemeentelijk sportterrein aanvang vier uur. De partij zal geleid worden door de Engelse scheidsrechter j John Crisp, de voorzitter van de En gelse Korfbalbond. JMM1 u„ ZWITSERLAND, 17 april De Uefa j>Pnemen Veilic zo maakt uw maag heeft in eerste instantie 23 spelers aan- gewezen voor de jubileumwedstrijd te gen Scandinavië op 20 mei in Kopen hagen. De keuzeheren waren Sandor Bares, voorzitter van de technische com missie van Se Uefa, en de Westduitse coach Helmuth Schön. Van deze 23 zul len er uiteindelij]; 16 voor Kopenhagen worden uitgenodigd. Onder de 23 bevindt zich één Belg, Van Himst, en géén enkele Nederlan der. De 23 zijn: Jasjin, Rusland, Urbanczyk, O. Duitsland Bomba, Tsjechoslowakije, Wilson, Enge land, Woronln, Rusland, Schulz, W Duitsland, Popluhar, Tsjechoslowakije, Norman, Engeland, Baxter, Schotland. Geleta, Tsjechoslowakije, Augusto, Por tugal, Henderson, Schotland, Greaves. Engeland, Sekularac, Zuidslavië, Van Himst, België, Masopust, Tsjechoslowa kije, Law, Schotland, Eusebio, Portugal Charlton, Engeland, Simoës, Portugal Het is niet zeker dat de Russen in Kopenhagen kunnen spelen, daar op 20 mei Rusland tegen Uruguay speelt. Frank rijk en Hongarije hebben niemand be schikbaar wegens de kwartfinales om de Europabeker. Italië stelt geen spe lers beschikbaar omdat men de eigen competitie voorrang wil geven. RIK VAN LOOY winnaar laatste étappe tenslotte het juiste moment voor hun vlucht kozen. Vermeldenswaard was in feite alleen nog, dat drie hooggeplaatste renners in het algemeen klassement be hoorlijk achterop raakten en daardoor hun fraaie positie verspeelden. Het wa ren de Belgen Hugo Scrayen (na twee ritten nog leider) en Theo Mertens, als mede Cees van Espen van Kees Belle naars' Televizierploeg. Van Espen ver loor bijna vier minuten en duikelde daardoor naar de twintigste plaats. Van de renners van Kees Pellenaars werd Henk Nijdam de beste man. In de eind rangschikking bezette hij de vijfde Tot gistermorgen had Peter Post, die plaats, geen onverdienstelijk resultaat, nadat hij tijdens de eerste dag de grote TT. BETER POST tweede tijdens de beklimming vain de Citadel te Namen, moiest Scrayen afhaken. Die mieedoglemloze demarrage van Beheyt was zelfs Van Looy te machtig. Het gat dat Beheyt sloeg viel niet te dichten. Zijn ploegmakkers deden aan de kop van het peloton hun slopende werk om Beheyt's voorsprong zo mogelijk nog groter te maken. In Namen trok Benoni Beheyt de blauwe leiderstrui om de schouders, een trui, die hij, dat bleek na de vrij on opvallende étappe van gisteren, behield slag had gemist toch nog vrij snel om hoog kwam in het algemeen klassement, nog een reëele kans om Beheyt van de eindoverwinning af te houden. Een voor sprong van 7 seconden is namelijk een angstig kleine marge. Het is Peter Post in de laatste étappe, van Namen naar Oudergem (Brussel) dus niet gelukt zijn succes van vorig jaar toen hij de Ronde van België won, te herhalen. Zelfs op 20 kilometer voor de eindstreep had Post npg de kans door een eventuele bonificatie als belo ning voor een eerste of tweede plaaits de achterstand van 7 seconden op Be heyt in te lopen. Maar Rik van Looy, zijn grote rivaal op de Europese win ter- banen, strooide roet iin Peters wieler- eten. Van Looy, die nu niet voor zijn knecht Scrayen behoefde te zorgen, kon zich tezamen met Jean Stablinski van de hoofdgroep afscheiden. Groot is Van Looy's voorsprong niet geworden, maar toch was zijn voorsprong groot geneg om een ritzege te behalen. De Fransman Stablinski kon hem namelijk in de spurt te Oudergem niet bedreigen. Er gebeurde in de laatste étappe overi gens weinig opvallends. Gilbert Desmet 2 reed na een vroege vlucht wel enige tijd theoretisch in de blauwe leiderstrui, maar toen het peloton eenmaal reageer de liep de voorsprong, die ruim vijf mi nuten had bedragen, snel terug. Daarna volgden nog wat onbeduidende scher mutselingen tot Van Looy en Stablinski De laatste étappe, van Namen naar Oudergem over 212 km, leverde een ze ge op voor Rik van Looy. De uitslag was: 1. Rik van Looy (B.) 5.39.10 (met bonificatie 5.38.40)2. Jean Stablinski (Fr.) z.t. (met bonificatie 538.55): 3. Frans Melckenbeeck (B.) 5.3914: 4 Wil ly Bocklandt (B.), 5. Staf Desmet (B.); 6. Benoni Beheyt (B.); 7. Gilbert Desmet I (B.); .8. Gilbert Maes (B.); 9. Carmine Preziosi (B.); 10. Ward Seis (B.)13. Dick Groeneweg (N.)15. Jo de Roo (N); 24 Henk Nijdam (N); 27 Dick Enthoven (N.); 30. Jo de Haam (TT.) 33. Leo van Dongen (N.); 34. Peter Post (N.); 35. Ab Geldermans (N.), allen in dezelfde tijd als Melckenbeeck. Het eindklassement luidt als volgt: 1. Benoni Beheyt (B.) 20.45.33; 2. Peter Post (N.) 20.45.40; 3. Gilbert Desmet I (B.) 20.458; 4 Winfried BoelJke (D) 20.46.13; 5 Henk Nijdam (N) 20.46.21; 6. Gilbert Desmet 2 (B.) 20.46.27; 7 Jean Stablinski (Fr) 20.46.29; 8 Rudi Altig (D.) 20.47.24: 9 Alfons Hermans (B.) 20.48.01; 10. Bas Maliepaard (N.) z.t.; 13 Dick Enthoven (N) 20.48.22; 14 Rik van Looy (B.) 20.48.46; 20. Cees van Espen (N) 20.50.22: 25. Jo de Roo (N) 20.59.38; 32. Piet van Est N) 21.00.40; 36. Ab Geldermans N.) 21.01.20. Terwijl in West-Europa volgens som mige pessimisten de belangstelling voor wielersport tanende is, stijgt in Japan de wielersport telkenj are in aanzien. Echter niet bij de huisvrouwen en maat schappelijke werksters, omdat teveel echtgenoten dikwijls de inhoud van hun loonzakje vergokken. Op de toegangs prijzen en inzetten wordt tien pro cent vermakelijkheidsbelasting geheven. Bovendien is 15 procent van de in zetten bestemd voor onkostenvergoeding en prijzen. De resterende 75 procent gaat terug naar de gokkers. Het populairste stadion is het Kora- kuen Velodrome in Tokio. Het stadion biedt plaats aan ruim 40.000 toeschou wers. In 1963 bezochten ruim 2.5 miljoen mensen de 120 wedstrijden, een gemid delde dus van ruim 20.000 toeschouwei's per wedstrijd. De Japanse wielersport telt ruim 4500 beoefenaars in de leeftijd van 17 tot 50 jaar. Van de renners, dia in 1948 bij de opening van het eerste sta dion hun debuut maakten, komen er nog tien in wedstrijdverband uit. die combines en onderlinge afspraken moet voorkomen. De rijders moeten minstens middelbaar onderwijs hebben genoten om voor een wedstrijdvergunning in aan merking te kunnen komen. Personen, die met de politie in aanraking zijn geweest hebben geen toegang tot de wedstrijd sport. Toch doen er zich in sommige sta dions nogal eens opstootjes en ongere geldheden voor wanneer sterk favo riete rijders tot zeer matige prestaties komen. Meer dan eens hebben teleur gestelde gokkers zelfs geprobeerd de loketten in brand te steken. In een wedstrijd komen negen tot twaalf rijders uit. Per dag worden er in hetzelfde stadion tien wedstrijden gere den. Weddenschappen kunnen tot vlak vóór het begin van elke wedstrijd wor den afgesloten. De afstanden lopen uit een van 1600 meter tot 2.000, 2.800 en 4.000 meter. Alle stadions hebben de be schikking over apparatuur voor een foto finish. Voor de fietsen gelden slechts twee bepalingen. De doorsnee van de wielen moet 68.5 centimeter zijn en de banddik te 2.86 centimeter. Aan de rijders zelf wordt het overgelaten of zij op harde of zachte banden, op hoge of lage zadels, en met veel of weinig versnellingen wen sen te rijden. Elke rijder slijt ongeveer twee banden per maand en hij heeft de beschikking over vier A vijf fietsen. De fietsen wor den in Japan gemaakt door twee fabrie ken. die zich helemaal op de fabricage van racefietsen hebben toegelegd. Het gemiddelde inkomen van de ren ners bedraagt ongeveer 140 gulden per week, maar het jaarinkomen van de 22- Tot de renners, die in de laatste étappe i jarige Eigo Takahara - de Japanner, die de strijd staakten, behoorden de Belg algemeen voor een van de sterkste rij- Willy Monty (gevallen), zijn landgenoot ders doorgaat wordt op liefst 100.000,- Emile Daems en de Nederlanders Piet Damen, Cees Haast en Jacques van der Klundert. gulden geschat. Een woordvoerder van de Japanse Wielerunie verklaarde desgevraagd dat RABAT, 16 april De Belg Jos Tim merman heeft donderdag de eerste étappe van de Ronde van Marokko ge wonnen. Timmerman maakte over de 197 km. van Casablanca naar Rabat een tijd van 5 uur en 14 minuten. De uitslag was verder; 2. Ramon Men- diburu (Spanje); 3. P. Mekkelsen (De nemarken); 4. Hans Schneider (Oost- Duitsland); 5. Jacques Hurel (Frank rijk), allen in dezelfde tijd als de win naar. Yeldverwarming kost „goud Advertentie De studiecommissie onder voorzitter schap van de heer Wijdicks bestuurslid van de KNVB had echter alleen de op dracht gekregen de verschillende moge lijkheden te onderzoeken tot 't bespeelbaar houden resp. maken van de sportvelden, gedurende een periode van sneeuw en of Ijs, zonder dat een grasmat hiervan blij vende nadelige gevolgen ondervindt. En de uiteindelijke conclusie was dat de goedkoopste en gemakkelijkste uitvoer-! aard geen antwoord op kon geven, bare methode de veldverwarming is door middel van onder de grond getrokken IW Trjn/5f hntnlnn9 pijpleidingen. Andere methoden, het be- II Hf ei U( Lil Lk II. dekken van velden met plastics of nylon veldverwarming met lnfra-rood-stralings- branders of verdverwarmlng door middel van elektriciteit, werden eveneens ln de studie betrokken, doch als veel te kost baar bevonden rente en afschrijving? En dat terwijl niemand kan zeggen hoe hoog het rende ment ls. Er zijn strenge maar ook milde winters, waarin de kostbare installatie praktisch op non-actief zou staan. En be staat er een kans dat de winterse com petitiewedstrijden meer publiek gaan trekken, alleen om het feit dat men weet dat het veld bespeelbaar is? Allemaal vragen, waar men gisteren in Zeist ulter. (Van onze sportredactie) AMSTERDAM, 17 april Voor Am sterdam ln het algemeen en voor DWS ln het bijzonder geldt, dat de komende we ken, zeer spannende weken zullen zijn. Met een kleine voorsprong op zijn naaste concurrenten „raast" de Amsterdamse ploeg op de eindstreep af. De wedstrijd tegen Go Ahead is één van de hindernis sen, die de Amsterdammers op de weg naar het kampioenschap moeten nemen. Trainer Talbot heeft twee wijzigingen in zijn elftal moeten aanbrengen. Op de linksbackplaats zal zondag Adam spelen, een twintig-jarige debutant. Hij neemt deze plaats over van De Jong, die na de bekerwedstrijd tegen Ajax is geschorst. Vonhoff is ziek. Hij heeft angina. De opstelling van DWS luidt nu ais volgt: Jongbloed, Pijlman, Adam, Israel, Schrij vers, Burgers, Voogd, Lenz, Temming. Geurtsen, Hollander. Trainer Jack Rowley stelt pas vanavond Ajax' team op. De Amsterdammers spelen thuis tegen MVV. Blauw Wit weet nog niet precies waar het aan toe is. Het trainen van Piet Kraak schijnt geen doorgang te vinden, omdat de K.N.V.B. dat zou gaan ver bieden. Ook de opstelling van het elftal, dat punten moet halen bij Hera cles, is nog niet bekend. Cees Kick is hersteld en speelt dus tegen Elinkwijk. De jongens van Vole wijckers hebben goede moed op een be vredigend resultaat van de wedstrijd. Zjj wijzen op de uitzonderlijk goede re sultaten van hun club In de uitwed strijden. „WO spelen uit zeker een klas se beter dan thuis", merkte één van de meest aanhankelijke supporters op. De opstelling luidt. Ruliter. Severünse. De Vries, Reuser, D de Ruiter, Looven, Van 't Hek. Boogaard. Schaft. C Kick. F. Kick. In het elftal van trainer Ton v. d. Ende wordt waarschijnlijk alleen Wo ning vervangen. Deze speler heeft een ontsteking aan zijn been opgelopen. De ploeg uit IJmulden zal tegen Sittardia moeten bewijzen werkelijk interesse to bezitten voor de eredivisie. Misschien echter zal geen van de twee ploegen de vreugde van een overwinning kunnen smaken In dat geval is er een lachen de derde, want Schevenlngen Holland Sport zal zeker van RBC kannen win nen. „Volendam", zo zegt Pé Muhren, „zal de ploeg van Bram Appel van een hard korstje laten genieten. Wij zijn be slist niet van plan ons zonder slag of stoot aan de genade van de Eindhove- naren over te geven." De opstelling van het Volendamse team luidt: Kwakman, Karregat, Zwarthoed. Pelk, Janny Schil de,r, Kes, Bont, Kras. Miihren. Veerman. 't Gooi speelt thuis tegen Be Quick. De Gooise ploeg komt met hetzelfde team in het veld. De opstelling luidt: Bakker, Schouten. Meyer, De Jong, v d. Straten, Brouwer, v. Wilten. Karhof, v. Berkel. Mulder, Krielaart Ook Hilversum speelt aanstaande zon dag met hetzelfde elftal en wel tegen PEC. De opstelling luidt: Van Mearen v. Moorst, Loman, v. Wegen, De Haan, v. d. Meer, Tuhusula, Akkermane Tita- ley, De Nooy. De heer Brunt haalde somDer zijn schouders op. Totale investering voor de goedkoopste veldverwarmtngsmethode bij doorvoering op alle velden van de be talende clubs zeven miljoen gulden. Dat wil zeggen nog Kostbaarder dan jaarlijkse kositen anderhalf miljoen gul- veldverwarmlng door middel van een den wie moet dat betalen? De clubs? buizennet onder de grond, waardoor dan De gemeenten? De NSF door middel van warme olie of water zou moeten circule-!de toto? het ziet er niet naar u(t dat 7 V C ren. Het gebruik van olie verdient de [n Nederland een dergelijk project in de voorkeur omdat deze vloeistof met be- toekomst gerealiseerd zal kunnen wor- P 0ut zal in de wedstrijd tegen Tu Hét grote nieuws van KFC is wel dat Cees Molenaars spil van het eerste elf tal en van het Nederlands Amateur elftal volgend jaar waarschijnlijk met het voetballen zal stoppen. De opstelling van het elftal luidt: Schouten, Bond, D, van Vllerden, Paauwe, Molenaar, Kers- sens. Van Nek, Barree. vriest wanneer de pmnp tijdens vorst on-j den In het buitenland heeft men ook In klaar zou geraken. De kosten zijn ech-1 eidentee, enkele proeven genomen. In ter enorm: leiding, ketel, olietanks en ungieland met veldverwarming door grondwerkzaamheden zullen ongeveer mjdde, van eiektricltelt, in Duitsland een bedrag van 80.000 vergen. Wanneer met infra.rood. 0ok daar heeft men het een zogenaamd ketelhuls niet onderge bracht kan worden ln een reeds bij het veld staand gebouw moet bij dit bedrag nog ongeveer f 30.000 worden geteld. Het gebruik van water zou ln totaal onge veer 25.000 goedkoper zijn echter nog niet aangedurfd permanente Installaties aan te brengen Anvertpnti- bantia de linksbuitenplaats bezetten. Een vreemde plaats voor deze voetbal- Ier, die gewoonlijk linksback in het tweede elftal van ZFC speelt. De op stelling luidt: Plekker, Out, Smit, J Brouwer, De Groote, S. Brouwer, P. Out, v. Helvert. Blok. Klopper, Jonk. Onnodig te zeggen dat er gistermiddag ongeacht de waardering voor het werk van de studiecommissie slechts pessimis tische geluiden te horen waren. Het be- speelbaarhouden van velden in de winter heeft slechts zin wanneer alle clubs in het betaalde voetbal zouden meedoen Hoeveel verenigingen zouden er echter zijn, die een ton willen en kunnen in vesteren in een verwarmingsinstallatie en daarnaast elk jaar -nog een® 25.000, kunnen uittrekken voor de exploitatie, Ook u kunt een fiets cadeau krijgen! Lees de advertenties In de damesbladen. Na de teleurstellende nederlaag tegen Haarlem heeft het bestuur van RCH krachtig ingegrepen en drie spelers ver vangen. Eeuwls, Doesselaar en Engels- ma, zouden namelijk in de aatste wed strijden niet met alle energie strijden. Voor de wedstrijd RCHAlkmaar be staat een enorme belangstelling. Alk maar heeft maar liefst vijfduizend zit plaatsen aangevraagd, een aantal zo hoog als RCH sinds het kampioensjaar 1953 niet meer gekend heeft De opstel ling van RCH luidt: v. d Voort, Wul- lems,, Hoonhout. Liefhebber, Koning,. Nanai, Hendriks, Daars, v. d. Berg, Marslo en Meyer.

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1964 | | pagina 13