140 deelnemers Ben Pon sterkste troef van Nederlandse coureurs gig Manager van Belg Beheyt hinderde Simpson en Jan Jansen Wolves en Landlust maken geen fouten Bom en v. Dijk naar wereld kampioenschap Griekse koning op stoel no. 1 bij bijeenkomst I. O. C. Drs. A. PETERS DIRECTEUR BONDSBUREAU VAN N.K.S. langsaej zijlijn DES toch nog landskampioen ondanks verlies tegen Olhaco Beslissing; in onderste regionen uitgesteld fiets! Basketballcompetitie Dammen V Atletiek VOLLEYBALCOMPETITIE blijf jong, blijf fit... Sü mm Fortuna verlaat laatste plaats bij de dames Zweedse selectie voor interland tegen Nederland Belgische leraar wint marathon van Boston Keuring Beslissing Engelse krant over Parijs-Roubaix meldt: Agon struikelt In Vlaardingen Uitslagen Standen I MM Politie onderzoekt j zwendel in Engeland Supporters van Nilsson houden woord Eusebio ontvangt zilveren bal Rebellentoch naar Wimbledon Bobby Moore: beste speler Olhaco-DES V aluas-AMV J Uitslagen Standen DINSDAG 21 APRIL 1964 NOOKDWIJK AAN ZEE, 21 april. De zestiende internationale Tul penrally is begonnenOm precies één minuut over half acht viel van morgen de startvlag voor de eerste maal. Het was het teken voor de Veel bewonderde Jaguar E-type Van de Britten John Cuff en Dougle Anderson om de lange rij Van rally-rijders te openen. Enkele minuten later was het de beurt aan Ben Pon, die vorig jaar zijn tweede plaats door diskwalificatie kwijt raakte, om aan de 51 uur durende autorit te beginnn. Ook dit jaar is de Amsterdammer, die met de nieuwe Porsche 904 GTS rijdt, Ne derlands sterkste troef. Ben Pon en zijn Duitse equipe-genoot Rolf Wütherrich zullen veel concurren tie ondervinden van Rob Slotema- ker in de strijd om als „beste Ne derlander" te eindigen. Slotemaker heeft de beschikking over een su persnelle fabrieks Simca Abarth 1000. ATHENE, 21 april. Het lidmaatschap van het Inter nationaal Olympisch Comité van de Griekse koning Con- stantijn, die als kroonprins in I960 te Napels Olympisch zeïlkampioen werd in de drakenklasse, stelde 't I.O.C voor een enigszins pijnlijk protocollair probleem. Im mers, de rangorde van de leden wordt gewoonlijk vast gesteld naar de tijdsduur van het lidmaatschapVoor de jonge koning, die nog slechts kort lid is van het I.O.C.be tekende dit de zeer beschei den 69ste plaats, aan het einde van de conferentie- tafel. Voor een koning wel erg ver van de troon.... De hoogmogende heren van het I.O.C. hebben naar een oplossing gezocht en...-, ge vonden. Daar Griekenland, als bakermat van de Olympi sche Spelen, bij alle openings ceremoniën de rij van de landenteams opent, vond men het niet meer dan logisch, dat voor de koning van dit land ook de eerste plaats wordt ingeruimd. En zo zal de Griekse koning bij de eerstvolgende bijeenkomst van het Internationaal Olym pisch Comité op stoel no. één zitten. 7 IJ li' ©ntrauaApv HOOFDSCHOTEL? VLEES lóeTULPENRALLY GESTART Van de buitenlanders zijn de Britse Cooper-rHders Geoffrey Mabbs en John Wood, de Fransen Henri Greder en Martial Delalande, die vorig Jaar met een Ford Falcon Sprint zegevierden, Eric Carlsson en zijn echtgenote Pat Carlsson-Moss, de verrassende winna res van 1962, wel de voornaamste kans hebbers. Eric Carlsson waa gisteren een tijd lang het middelpunt van het rommelige, maar zonnige voorplein van hotel „Huis ter Duin". De 34-jarige Zweedse fabrieksrijder kwam bijna handen te kort aan de vooravond van de 16e Tul penrally om vrienden en bekenden te begroeten Met ontzag keken de servi ce-monteurs, die bijna zwijgend aan al le wensen van de rijders tegemoet kwa men, naar de reus uit Trollhattan in wie zij al een aspirant-tulpenrally-win naar zagen. Carlsson zeil, die ook dit maal de steun heeft van Gunnar Palm, was heel wat minder optimistisch. „Waarom zou ik de Tulpenrally win nen? Ik heb het al zo vaak gepro- J beerd en nog nooit is het gelukt. Ver geet niet, er zijn wel twintig kansheb bers. En dan heb ik alleen maar met de aller-voornaamste rijders rekening gehouden. Ik zou de rally graag winnen, maar erg gelukkig ben ik nooit in de Tulpen- rally geweest Tweemaal was ik eerste in de Rit van Monaco driemaal in de Engelse rally maar in Nederland kwam ik nooit verder dan een klasse-zege De 140 deelnemers tot kort voor het vertrek van de rallykaravaan bleef het aantal inschrijvers stijgen heb ben hun wagens maandag voor de tech nische keuring, die onder leiding van Cees Rijshouwer werd uitgevoerd, moe ten aanbieden. Voor het eerst sinds ja ren werden de wagens voorzien van speciale merktekens om te voorkomen dat de auto onderweg tijdelijk door een andere zal worden vervangen. Voor de buitenstaander is dit mis schien een verregaande achterdochtig heid, maar de laatste sterritten naar Monaco hebben echter geleerd dat die maatregel zeker zin heeft. Het zou niet de eerste keer zijn dat kort voor een klassementsproef de wagen van een fa voriet plotseling een zijweg ingeloodst werd, waarna de „coureur" kon over stappen in een andere, volkomen iden tieke auto die echter door niet geoor loofde technische ingrepen enkele tien tallen PK's meer onder de motorkap had. JAN JANSEN gehinderd LONDEN, 21 april. De Daily Express heeft uit de mond van de Brit Tommy Simpson opgetekend dat Simp son en de Nederlander Jan Jansen op zettelijk door de ploegmanager yan de Belg Benonl Beheyt zijn gehinderd om hen te beletten zich bij de vier leiders, waarbij Beheyt, te voegen in de weg wedstrijd Parijs-Roubaix. Simpson beweert dat de manager van Beheyt driemaal gehinderd heeft. „Hii kwam in zijn auto voorbij en trapte vlak voor de jagende Simpson en Jan sen stevig op de rem", aldus het Britse blad. De beslissing zal in deze 16e Tulpen rally wel vallen in de 400 kilometers tussen de tijdcontroles van Sarrebourg en Saint Maurice sur Moselle, die de rally-rijders in de nacht van dinsdag op woensdag moeten afleggen. Het voorgeschreven gemiddelde van 60 kilometer per uur zal slechts voor enkelen haalbaar zijn. De smalle wegge tjes die wedstrijdleider Piet Nortier dit maal voor zijn „cliëntele" heeft gere serveerd, staan niet toe dat een een maal opgelopen achterstand wordt in gehaald. En voor de arme „coureur" met een snelle wagen die een voorzich tige rijder voor zich vindt, ziet het er helemaal somber uit. Vaak zal hij kilo meters vol ergernis de gaspedaal met rust moeten laten, omdat de wegen eenvoudig geen inhaalmanoeuvre gedo gen. In het Paree Ferme in Noordwijk is maandag de keuring van de auto's, die vanmorgen vroeg van start gingen in de zestiende internationale Tulpenral ly, gehouden. Ben Pon en zijn Duitse co-equiper Rolf Wütherrich hebben zo juist de laatste stofjes van de in drukwekkende motorkap van hun Por sche 904 G.T.S. gehaald. (Van onze sportredactie) In de hoogste afdelingen van .de bas ketballcompetitie zullen de beslissingen over kampioenschap en degradatie wel- licht pas bij de laatste wedstrijden val len. Bij de heren maken de twee leiders, Wolves en Landlust, steeds maar geen fouten, en pas de tv-'ee_°® wedstrijd tussen deze twee, 9 mei. zal de doorslag geven. Wolves is bij een zege dan kampioen; wint Landlust, aan zal eind mei een beslissingswedstrijd om het kampioenschap gespeeld wor- Bij de dames bestaat een identieke situatie; Blue Stars staat ongeslagen bovenaan, en met één verloren wed strijd volgt AMVJ. De andere clubs zijn uitgeschakeld in beide afdelingen voor het kampioenschap. De strijd in de onderste regionen is spannender. Bij de heren lijken ASVU, The Arrows en misschien ook US te gaan uitmaken, wie Monark zal volgen naar de landelijke eerste klasse, waarbij net voor Rotterdam te hopen is, dat het fhe Arrrows in de eredivisie vertegenwoor digd blijft zien. Bij de dames heeft Fortuna zijn sup porters wederom een prettige verrassing bereid, zelfs werd de onderste plaats verlaten, door een volkomen onverwach te zege op DED. De twee Haarlemse clubs White Stars en Antilopen én For tuna zijn degradatiekandidaten. De Amsterdamse basketballclub Agon Is in Haarlem gestruikeld over Flamin go's dat zeer fanatiek eindelijk een zege op een sterke Amsterdamse club gere aliseerd zag. Flamingo's nam, na met rust nog achtergestaan te hebben (36 37), meteen na de hervatting een voor sprong die het, gesteund door het opzwe pende publiek geleidelijk vergrootte. Vooral Kurt Lagerwey met briljante so lo-acties en de rustig raak schietende Lex Kröder waren verantwoordelijk voor het Haarlemse succes, dat anderdeels tot stand kwam door de veel te haastig en onbekookt opgezette individuele acties van de Agonspelers. De eindstand was 87—70. Topscores bij Flamingo's waren: Jager (46), Lagerwey (614) en Kröder (12 —16). Bij Agon Tenniglo (8—4), Schap- pert (1210), Plantinga (64) en Kales (3—10). Het Haagse Argus heeft in Amsterdam zaterdagavond de kans gehad om DED te verslaan, met nog tien minuten te spe len vas de strijd helemaal open: 58—59. Fellinga en Sikking ontnamen de Hage naars echter alle hoop, met ieder 12 pun ten in de tweede helft. Ruststand was 44—32, eindstand 80—68. Topscores bij DED: Fellinga (10—12), Sikking (11—:12) en De Jonge (14—0). Bij Argus was Paul Erkelens koningsschutter (8—10). De dames van Landiust hebben in Vlaardingen tegen ROVS een goede wed strijd gespeeld; met 5943 wezen zij ROVS terug. Twee produktieve periodes van de Amsterdamse dames beslisten de wedstrijd Na zes minuten spelen was het 9—6, maar de bi) Landlust ingezette Truus Cornel veranderde met haar goede aanvalsrebound het scoreverloop ten gun ste van Landlust, het werd 922. De rust kwam met 1932. Enige minuten na rust was het 24—36, en de tweede Amsterdam se opleving volgde, het werd 2447. De eindstand was 4359. Mevr. Posthumus-Vesseur met 611 en Truus Cornel met 85 waren topscorers bij Landlust. The Arrows hebben in Rot terdam geen sohijn van kans gehad te gen een superieur Wolves. Met 88—43 zegevierden de Amsterdammers. De da mes van Westerkwartier versloegen in Amsterdam het Haarlemse White Stars met 4333. De uitslagen luiden: Landelijke eerste klasse A: UVV Dag gers—Vlubbers 79—61, UVV Daggers- Typhoons 6846. Landelijke eerste klasse B: AMVJ EBBC 77—33, Thor—Rotterdam-Zuid 66—60. ROVS—TE Werve 63—37. De stand bij de heren is: Wolves 19—38 Landlust 1834 Herly 16-24 DED 17—24 Agon 1722 Blue Stars 1918 Bij de dames is de Blue Stars 1938 AMVJ 19—36 HOC 20—34 Westerkw. 2024 Herly 20—22 Agon 1920 Flamingo's 2018 ROTTERDAM, 21 april. Ir. G. van Dijk uit Bennekom en J. Bom uit IJs- seïstein zullen Nederland vertegenwoor digen in het toernooi om het wereld kampioenschap dammen, dat van 20 juni tot en met 4 juli in Merano (Italië) wordt gehouden. Zoals bekend had de Nederlandse kampioen Piet Roozen- burg besloten af te zien van deelneming aan de titelstrijd. Voorts staat vast, dat in Merano zullen uitkomen titelhouder Koeperman (Rusland), zijn landgenoot Tsjecholev, Baba Sy (Senegal), Lang- crass (Australië), Reimann (Tsjecho- Slovakije), Laporta (Italië). Saint Fort (Haiti), Deslauriers (Canada), Agliardi (Monaco), Cazemier (Zwitserland), Hi- sart en Bajolle (beiden Frankrijk). Aan deze veertien deelnemers zullen nog worden toegevoegd de kampioenen van België en Suriname. STOCKHOLM 21 april Anders Svensson, de vroegere voorhoedespeler van P.S.V. bevindt zich onder de zestien Zweedse spelers die zijn geselecteerd voor de eerste Zweedse voetbalinterland van het seizoen tegen Nederland in Rotterdam op 29 april in bet stadion Feijenoord. Agne Simonsson, de vroegere midvoor van de B-ploeg van Real Madrid die nu terug is bij z«n oude club Oergryte, evenals Anders Svensson is de enige vroegere beroepsspeler in de groep. De geselecteerde spelers zijn: Doelmannen: Arne Arvidsson (Djur- gaarden) en Bengt Nyholm (Norr köping). Verdedigers: Hans Mild (Djurgaarden) Rapwitz Oberg (Malmö), Aake Johans son (Norrköpinug), Hans Rosander (Norrköping), Orvar Bergmark (Ore- bro), Anders Svensson (Orgryte), Len- nart Wing (Orgryte) Voorhoedespelers: Lennart Backman (AIK) Bengt Berndtsson (Goteborg), Harry Bild (Norrköping). Orjan Mar- tinsson (Norrköping), Orjan Persson Orgryte), Agne Simonsson (Orgryte) en Tord Grip (Degerfors). V ROTTERDAM, 21 april. Het be stuur van de Nederlandse Katholieke Sportbond heeft de heer Drs A. Peters te Voorschoten benoemd tot directeur van het N.K.S. Bondsbureau. Naast de dagelijkse leiding van het bureau zal de directeur de contacten onderhouden met de Overheidsinstanties, de sport organisaties en de interne besturen van de N.K.S. IN DRIE Noordengelse steden heeft de politie een onderzoek ter hand genomen naar aanleiding van beweringen dat En gelse voetballers worden omgekocht. En kele voetballerr wier namen in deze af faire zijn genoemd, zijn al door hun clubbesturen geschorst. Het afgelopen weekeinde deed het zondagsblad „The People" de onthulling dat zes spelers geld hadden aangenomen. Als tegenpres tatie moesten zij de tegenpartij in de ge legenheid stellen te winnen. De zwendel diende om gokkers in de kaart te snel en Or 12 april had „The People" al de na men van drie spelers genoemd, die zou den zijn omgekocht, t.w. David Layne en Peter Swan van Sheffield Wednesday en Tony Kay van Everton, die eerder voor Sheffield Wednesday heeft gespeeld. Nu zijn genoemd Dick Beattie, de doel man van St. Mirren die in Portsmouth heeft gespeeld Ron Howells van Walsall, Bert Linnecor van Lincoln, Walter Bing- ley van Halifax, Jack Fountain van York en Peter Wragg van Bradford City. Swan. Layne en Kay zij. na de eerste publikaties van „The People" geschorst. Fountain en Linnecor zijn zondag ge schorst en Howell volgde maandag en ook Beattie mag voorlopig thuis blijven Naar verluidt is de politie in York Sheffield en Lincoln bereid met de clubs bij het onderzoek samen te werken. De zwendel zou op diverse tijdstippen tussen 1960 en 1963 hebben plaats gehad. De meeste beschuldigde spelers ontkennen botweg, de overigen zwijgen tot dusverre Voor het ogenblik zijn er geen plannen de hulp van Scotland Yard i;. te roepen. De secretaris van de Engelse voetbal bond. Denis Follows zegt dat vorig sei zoen al een commissie van onderzoek van de bond aan het werk is geweest. Het bleek volgens Foi.ows niet mogelijk con crete bewijzen in handen te krijgen en hij meent dat het ook nu moeilijk zal blij ken de vinger op eventuele wonden te leggen. DE ZWEEDSE hardrijder Jonny Nils- son, die in Innsbrück Olympisch kampi oen op de 10.000 meter werd, is gisteren naar het eiland Rhodos vertrokxen voor een vakantie van twee weken. Voor Jon ny in Innsbrück van start ging, beloofde een groep supporters: „Jonny, ais je wint, mag je twee weken op onze kosten naar Rhodos". De supporters hebben woord gehouden. DE ZILVEREN bal van de Spaanse sportpers voor de topscorer in de voetbal competitie gaat naar Eusebio van Benfica. die 28 maal doel trof. Torres van Ben fica, die vorig seizoen topscorer was. bezet met 20 doelpunten de tweede plaats. In recente wedstrijden had Benfica dat zondag landskampioen werd, deze op stelling: Costa Pereira, Cavern en Cruz Neto, Germano en Coluna, Jose Augusto. Silva. Torres, Eusebio en Simoes. VIJF VAN DE eerste zes plaatsen op de Australische tennisranglijst van de heren worden ingenomen door als zodanig door de Australische tennisbond beschouwde „rebellen", die zijn uitgesloten van offi ciële ploegen, daar zij vóór 31 -naart jl. in wedstrijden buiten Australië zijn uit gekomen Het zijn Roy Emerson, die als tic 1 op de ranglijst is geplaatst Fred Stolle <2). Martin Mulligan (3). Ken Flet cher (5) en B.ib Hewitt (6) De enige niet gestrafte speler onder de eerste zes is John Newcombe (4). De voormalige Wim bledon-kampioen Neale Fraser is als ze vende geplaatst. Bij de dames wordt voor het vierde achtereenvolgende jaar de ranglijst aan gevoerd door Wimbledon-kampioene Mar garet Smith. DE 23-J4RIGE linkshalf en aanvoerder van West Ham United, Bobby Moore, is door de Engelse voetbal journalisten ge kozen tot de beste speler van dit seizoen in de Engelse league. Moore kreeg 49 stemmen tegen zijn grootste concurrent, Charley Hurley van Sunderland, 30 stem men. Met 9 stemmen kwam Denis Law (Manchester United) op de derde plaats. BOSTON, 21 april De 30-jarige Bel gische lange-afstandloper Aurèle van den Drlessche, leraar aan een middel bare school, heeft voor de tweede ach tereenvolgende maal de marathon van Boston gewonnen. Meer dan 300 lopers gingen van start. De tijd van Van den Drlessche over de 42,195 km was 2 uur 19 min. 59 sec., waarmee hij 61 secon den boven zijn recordtijd van het vo rige jaar bleef. De Fin Tenho Salaaka eindigde met een tijd van 2.20.48 op do tweede plaats, op drie seconden gevolgd door de Canadees Ron Willingford. De Finse kampioen Paavo Pystynen finish te ais vierde. Toen de Belg ais overwinnaar de eind streep over ging, waren geen andere lo pers in zicht Hij zwaaide het juichende publiek toe. toen hij kalm de eindstreep over liep. Aurèle van den Driessche liet zich gewillig door fotografen ver eeuwigen alvorens naar de controle terug te keren. „Ik was houd en stijf," zei Van den Driessche. Op de vraag waarom hij in het begin van de wedstrijd zo vaak had omgekeken, zei hij: ,,Ik wilde ai- leen maar zien. wie me volgde." Van den Driessche liep vervolgens het gebied bij de eindstreep rond en praatte hier en daar in zijn haperend Engels met de omstanders, na met de winnaars- krans te zijn omgehangen. iiiiiiiiii De uitslagen van de wedstrijden, die in diverse steden in Peru zijn ge speeld voor het toernooi om het wereld kampioenschap basketbal (dames) lui den: RuslandJapan 86—39 (4023), Tsiecho-Slowakije—Zuid-Korea 77—72 na verlenging (35—33, 63—63), Bulgarije Paraquey 46—28 (30—15), Brazilië— Chili 78—47 (34—20), Verenigde Staten —Frankrijk 48—37 (18—18), Zuid-Slavië —Argentinië 6747 (4017). Advertentie Arrows US ASVU Arrows Monark 18—14 i 20—12 18— 8 i 19— 81 19— 0 stand: DED 20—16 Landlust 2016 ROVS 19—10 White Stars 196 Fortuna 20— 4 Antilopen 192 Ook u kunt een fiets cadeau krijgenl Lees de advertenties in de damesbladen. Oud-kampioen AMVJ is er aan te pas moeten komen om DES in het afgelopen weekeinde aan de landstitel te helpen. Nadat de Hagenaars een week geleden op verrassende wijze door Libanon werden verslagen, bleef de ware kracht van DES ook ditmaal verborgen en kon een enthousiast spelend Olhaco met 31 winnen. Valuas kon tot zaterdag nog een spaak tussen het DES-wlel steken, maar de kans om geliik te komen ver speelden de Limburgers tegen een wei zeer goed spelend AMVJ. Met 31 ging hier de winst naar Amsterdam. In de onderste regionen is de definitieve be slissing uitgesteld omdat SFC niet be hoefde te spelen. Wel zeker is het ge worden dat Kweekschool aan het spe len van degradatiewedstrijden niet kan ontkomen. Het enthousiasme heeft dus wederom gezegevierd over de Individuele techniek, terwijl ditmaal ook het ploegverband niets kon redden. Van de eerste bal af aan heeft Olhaco een bereidheid en vechtlust tussen de lijnen gebracht die de Haagse routiniers moet nebben ver rast. Het was dan ook niet verwonderlijk dat reeds in de eerste set de winst naar die thuisclub ging en het landskampioen schap reeds begon te wankelen. DES moest direct terugkomen en het initiatief overnemen, want indien aan dit Olhaco te veel vrijheid werd gegeven, leek een nederlaag niet uitgesloten. En DES kwam terug, want door de goed spelende Ju- riaan Kooien werd de achterstand met een 8—15 zege weggewerkt en leek de weg naar de titel heropend. Het enthou siasme en niet te vergeten het zeer goede spel van Richard Onnes deden zich ech ter nu pas goed gelden, want een aan vankelijke voorsprong van DES (57), werd omgezet in 107 en 1412. Maar ook bij 14—12 leek de eerste set nog niet beslist, want pas na zesmaal wisseling van opslag leidde Olhaco opnieuw, DES was duidelijk aangeslagen en kon hierna niet meer tot grote hoogte komen. Vooral de Hoogevener Vredenburg toonde zich in de vierde set een waar struikelblok, hoewel DES systematisch aan de tweede gelijkmaker scheen te denken, 26, 810 en 1011. Doch wederom kwam er een ommekeer en wel In de vorm van de gelijke stand 12—12. DES spande met grote moeite de vermoeide spieren, maar de Hagenaars konden geen vuist meer maken. Onder luide toejuichingen pakte Olhaco de laatste punten en kwam ten slotte voor de derde maal op 15—12. Een overwin ning die in het Noorden zelfs als de hes- te thuiswedstrijd van het seizoen werd gekwalificeerd. Al met al wist DES alleen dat het verloren had, maar de grote aandacht ging uit naar concurrent Valuas die tegen AMVJ de landstitel wederom kon uitstellen. Zover is het echter niet ge komen, want de Amsterdammers kwa men tot winst en hierdoor kon DES, zij het met een wrange nederlaag, toch de kampioensvlag hijsen. Het liep zelfs zeer goed bfj de oud kampioenen, hetgeen vooral tot uitdruk king kwam in de samenwerking voor het net tussen Karei Doerbecker en Wim Hoeboer. Vlijmscherpe aanvallen drukten reeds van het begin op de Valuas'defensle en zorgden in de eerste set reeds voor winst 1315. Maar ook Korsloot en even later Hidde van der Ploeg vonder de juiste richting, waardoor AMVJ een team werd, waarbij op een bepaald mo ment olies lukte. Verdediging en aanval sloten als een bns en brachten ook in de tweede set winst: 815. Op ieder succes volgt echter een inzin king en dat ontging zaterdag ook niet AMVJ. Ewalds profiteérde van de zwak ke Amsterdamse momenten en trok zijn team zelfs op tot grote hoogte, hetgeen dan ook ruimschoots beloond werd met 153. De mogelijkheid om door te druk ken ontbrak echter bij de Limburgers en AMVJ vond in de vierde set weer de oude vorm terug, hetgeen de overwinning definitief naar de hoofdstad bracht. DES werd hierdoor kampioen De Hagenaars krijgen zelfs nog de kans deze medewer king geweld aan te doen De volgende wedstrijd gaat nl. tegen AMVJ en het zal DES toch wel tot eer strekken hieruit de volle winst te behalen In de middengroep vlei maar weinig schokkends te noteren, waardoor volstaan kan worden met de resterende uitslagen en standen: ValbovolLibanon 03 (1015, 1315, 11—15); SOS—Oranje Nassau 3—0 <15— 12 15—9 15—6); Cito—Kweekschool 30 (ik—13, 15—4. 15—12). De stand luidt: DES 2238 Valbovo] 2422 Libanon 23—34 Odulphus 22—20 Valuas 20—28 Olhaco 21—20 SOS 21—28 Cito 21—18 AMVJ 21—26 Kweeksch. 2210 Or Nassau 2124 Tornado 218 SFC 21— 4

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1964 | | pagina 7