Haarlem set koninginnedag in met veel muziek Kl averjassen Aubade van schoolkinderen, kermis geeft veel vertier T oelichtin verkeersplan Enthousiast bloemendefïlé voor jarige koningin Gemeenteraad Heemstede voteert half miljoen voor verbetering van Lanckhorstlaan Krediet van ƒ400.000 beschik baar voor aardgasdistributie Hyacinten-geur in Veilinghallen Dertig praalwagens van Bloemencorso praktisch gereed Rijkspolitie neemt extra verkeersmaatregelen E de GRAAFF r KONINGINNEWEG 44-48 Directeur A. A. H. A. Zoon veertig jaar bij Pax-Holland Boete van f 75.- voor vechtpartij in trein Heemstede ligt hopeloos achter Hnsqvama ENGEL Burgerlijke Stand Haarlem Geanimeerde receptie in Roozendaal Diverterend concert van Haarlems Chr. Mannenkoor V. J Haarlemse politierechter Bleekersvaart Gestremd Parkeergelegenheid TELEFOON 13609 DONDERDAG 30 APRIL 1964 PAGINA 3 - HELANCA DAMES PANTALONS 20 KORTING een halve eeuw vE£' Het fijne haarstreepje dé grete mode in overhemden ANEGANG Het is zo prettig voor U, rt Een van de in opbouw zijnde der tig praalwagens, die zaterdag in het Corso zullen meerijden. 84 (Advertentie) Jubileum aanbieding Kleuren: ïwart, groen, blauw, marine Alle maten 23,50, 32.50, 41.85 14 dagen lang HENSENi een heel jaar feest Paarlaarsteeg HAARLEM 1 HAARLEM, 30 april Het overkoe pelend orgaan van de vrije klaverjas- ^fenigingen te Haarlem heeft verster- gekregen door het lidmaatschap Van de klaverjasclubs „Buiten Vrouw", •>TVBB", „Vier Azen" en „Oosthoek". Naar aanleiding van het ontwerp-sta- 8 k wordt op vrijdagavond 5 juni te uur een vergadering gehouden in H.B.C. te Heemstede. ,Gp de woensdagen 6, 13 en 20 mei J;°fdt het toernooi van het Centrum ,°°r vijf vaste koppels in de Spekstraat »i?°rtgezet. W.I.K. houdt deze maand J"1 toernooi bij gelegenheid van het {rfhjarig bestaan. Op vrijdag 22 mei is J®* laatste H.B.C.-toernooi voor dit sei- i.Het sluitingstoernooi van „Kennemer- VQQp" ,°P 19 rnei gaat niet door. Hier- yksstraatweg. t-^P de zaterdagen 16 en 23 mei is het gftnooi van „Nieuwe Brug" in gebouw „fuggehoofd Schipholweg hoek Ring- jrydag 29 mei heeft Renova" bij ge- 1 IJlheid van het tienjarig bestaan een 'ileumtoernooi voor losse koppels I1 toernooi wordt gehouden in gebouw Linge" aan de Lingestraat. BEVALLEN van een zoon: 28 april: o' J- van Essen-van der Plas; 29 april: dó-'K. Schaap-Bloem, G. de Vries-van to-rSlessen. L. C. Keur-Smit. «.^AliÊN van een dochter: 25 J£ru; c. t. Prinsze-Vis; 29 april: E. A. ^aak-Alders. K^VERLEDEN: 27 april: M. van 't Wni 83 J-, Westerhoutstraat, E. Paap- E |m?e, 42 j., Gasthuisvest; 28 april: Ivr'nt 59 i-. Hazepaterslaan, J. H. „geveld, 77 j., Anjelierenstraat, J. staii^?-e' 80 3-. Jansweg, A. M. Koud- «ai-Giesselbach, 93 j., L. Herenvest, atraat per"Agelink' 80 Pegasus" Li^DERTR°UWD: 29 april: L. C. F. St„r^snes en F. Douwma, F. J. H. gappers en E. G. Wijsman, C. Schone- hom? en M- E- D- Muller, J. van Bock- «W n ®n A- Baard, B. van Veenen- rik *nN- Jonker, M. S. T. Leeuwe- j, M. Kruijer, R. J. Treffers en M. VrnoL0111' J- H. Beringen en M. E. Wam? 11,1 G. Th. Maaskant en Z. Pingen. hiona UWD: 29 april: P. H. van Eg de n e? G. van Waarden, C. W. G. ter en Ph- J- M. Quick, F. Kei en <5HP- G. J. van Zanten, C. M. Hof M. t' v.' v" Meer, A. J. van Veen en Th iur V- Geest, R. Merten en G. Mnhot P?1'. R- Krijgsman en G. W. ty y^r> M. K. van Vliet en K. D. Lind, en j van As en E. E. de Vogel, G. Vos w. F. van Lammeren. HAARLEM, 30 april Lange stoe ten schoolkinderen trokken vanuit vele hoeken van de stad naar de Grote Markt: zij zwaaiden met hun vlagge tjes, zongen mee op de muziek en zorg den aldus voor veel gezelligheid in het vroege ochtenduur. De mannen en vrou wen van de muziek waren zo mogelijk nog vroeger. In verschillende wijken van de, stad waren zij er op uit ge trokken en maakten het de langslapers onmogelijk hun boze plannen tot uit voering te brengen. Ruim drieduizend kinderen stonden samengepakt voor het stadhuis om hun aubade te brengen. Begeleid door „Arti et Religioni" zongen zij onder leiding van de heer L. J. van Mechelen hun lie deren en liedjes. Liederen van Valerius, liedjes met een wat vrolijker toon. Intussen stroomden de groteren de binnenstad binnen, waar een aantrek kelijk programma zal worden afge werkt. Ook in de wijken was weer een feest opgezet, dat niet over gebrek aan belangstelling te klagen had. De kermis attracties vooral, niet alleen in het cen trum maar ook in noord en oost trok ken honderden bezoekers. Gisteren reeds had de kermis zijn poorten ge- HAARLEM, 30 april Ter gelegen heid van zijn veertigjarig dienstjubi- leum bn de Internationale Clichéfabrie ken Pax-Holland N.V. heeft de jubila ris, de heer A. A. Iï. A. Zoon op de gis- termiddag in restaurant Roozendaal ge houden receptie veel gelukwensen en geschenken in ontvangst mogen nemen. De receptie werd de heer Zoon door de directie aangeboden. Toen de heer Zoon z\jn opleiding ULO en Handelsavondschool had gevolgd, trad hij in 1924 in dienst b« het bedrjjf, dat hij veertig jaar trouw zou bleven. Als negentienjarige kwam-hjj in de ad ministratieve sector en via de functie van boekhouder werd de heer Zoon vijf tien jaar geleden benoemd tot directeur van Pax-Holland N.V. De jubilaris werd 59 jaar geleden in Haarlem geboren. Tal van relaties hebben de jubilerende directeur gistermiddag in restaurant Roozendaal gelukgewenst. Een Belgi sche grafische groothandel schonk de heer Zoon een gouden vulpen en een Franse chemicaliënindustrie verras te de heer Zoon met een prachtig bloem stuk. Onder de aanwezigen bevond zich een afvaardiging van de Koninklijke Nederlandse bond van Offsetdrukkers van de Nederlandse Chemigrafische in richtingen en van de N.V. Drukkerij De Spaamestad. De naaste medewerkers van de jubilaris mochten gisteravond aanzitten aan een diner in restaurant Roozendaal. Het gehele personeel zal het jubileum vieren tijdens een feeste lijke bijeenkomst in Die Port van Cleve te Amsterdam. opend. De regen maakte er eerst een verdrietige geschiedenis van, maar gis teravond was het prachtig weer om met veel capriolen in het Koninginnefeest te duiken. Dat is dan ook danig gebeurd. HAARLEM, 30 april. Onder de luchtige titel „Ontspanningsavond" zong gisteravond in de grote zaal van het concertgebouw het Haarlems Christelijk Mannenkoor onder leiding van Geert de Boer. Het diverterend element van dit concert werd nog versterkt door het optreden van de bariton Henk Dorel en de sopraan Dora Schrama. Ondanks de cocktailachtige indruk die deze avond naliet hebben wij toch waardering voor de eenvoudige pro grammakeuze. Men had zich gezien het stemmateriaal beperkt tot zeer simpele en soms in liedertafelstijl ge schreven mannenkoorwerkjes, waarvan de uitvoering op redelijk peil stond Vooral de volksliedbewerkingen van „Annemarieken" en „Als hier een pot met bonen staat" lieten een bevredigen de indruk achter. De bewerking van de vermaarde „Lindenbaum" van Schubert konden wij echter niet bewonderen. Hoe belangrijk een microfoon kan zijn bleek o.a. uit het optreden van Henk Dorel, wiens stem zonder dit technisch vernuft veel aan klankvolume zou hebben in geboet. De diverse opera- en operette-duetten, die Dorel samen met de sopraan Dora Schrama zong, vormde een prettige af wisseling met het eenvoudige, maar sympathiek optreden van het Haarlems Christelijk Mannenkoor. De pianist Jo Bos accompagneerde de beide vocalisten op geroutineerde wijze. A. Krt. HAARLEM, 29 april De afdeling stadsontwikkeling van Openbare Werken heeft haar „toonkamer aan de Kruis weg, tegenover hotel Lion d'Or, openge steld voor ieder die iets meer wil weten over het verkeersplan, zoals dat vorig jaar in de gemeenteraad werd aange nomen. Ook aan het Rijksstraat weg-plan, dat vorige week ter sprake kwam, wordt aandacht gewijd. Men heeft een en ander met behulp van te keningen en ontwerpen aanschouwelijk voorgesteld. De afdeling heeft ter gelegenheid van deze „tentoonstelling" het pand opge knapt. Wegens gebrek aan actief werd dins dag 28 april 1964 opgeheven het faillis sement van: Lambertus Jacobus Versteeg jr, te Haarlem, uitgesproken d.d. 3 maart 1964. Rechter-commissarismr. N. Ree ling Brouwer. Curator: mr. J. G. Bet- tink, te Haarlem. Kleine, fijne streepjes: ideaal voor de moderne man, die eens wat anders wil dan een wit overhemd. Als specialist in overhemden brengt van Zijl's deze shirts in alle denkbare soorten. de kleuren: grijze, blauwe, beige en zwarte streepjes. de stoffen: Bel-O-fast en Tricot-Nylon. de merken: Fablo, Trenco, Elmior en Kenmore dessins: de streepjes heel dicht op elkaar of met grotere tussenruimte. de kwaliteiten: onberis pelijk (zoals gewoonlijk). (Advertentie) dat U bij ons kunt rekenen op echte belangstelling voor Uw persoonlijke wensen. Door er varing en opleiding weten wij precies welk horloge U graag wilt hebben, want daarop rich ten wij onze inkoop. Onze grote merkencollectie maakt U het uitzoeken heel gemakkelijk: MIDO - BAUME MERGER - CERTINA - PRISMA - INDUS - ZENTRA. U weet het adviseert U goed grote houtstraat 49 telefoon 2 00 49 het huis met het carillon. (Van onze verslaggever) SOESTDIJK, 30 april Er hangt hier een heel bijzondere sfeer rondom het palels. Het traditionele bloemen- defilé is enthousiaster dan ooit. Stralend neemt de koningin, met naast ha: de prins en de prinsessen Beatrix, Mar griet en Christina de spontane, soms overweldigende hulde in ontvangst. Een hulde waarin op verzoek van de ko ningin de minister-president, mr. V. G. M. Marijnen, en de vice-ministerpresident, mr. B. W. Biesheuvel, als delegatie van het koninkrijk deelnemen. Een onge woon gebaar van de vorstin, maar des te belangrijker na de afgelopen emo tionele gebeurtenissen. Gebeurtenis sen waarvoor duizenden naar Soest- dijk gekomen zijn om de vorstin meer dan ooit hun aanhankelijkheid te be tuigen. In de zonovergoten paleistuin is het een komen en gaan van de meest kleur rijke groepen uit alle uithoeken van ons land. Ruim 1800 Brabantse schuttersko- ningen, vaandelzwaaiers en gildebroe- ders en met hun trommelaars stonden voor het paleis opgesteld om het bonte schouwspel op te voeren, dat de koningin in verrukking bracht. Eerder had het collegium van het Leids Studenten Corps een oorkonde aangeboden, die in esta fette van Leiden naar Soestdijk was ge bracht. Tientallen muziekkorpsen maken het défilé, waarin een enorme hoeveel heid bloemen wordt megedragen, tot een waar feest. De koningin, alsmaar lachend en enthousiast wuivend, neemt de hulde dankbaar in ontvangst. Zo is er Madame Mancaux, presidente van de Wereld Moeder Beweging, die de jarige moeder een rijk boeket aan biedt. Bepaald ontroerend was het om te zien hoe de blinde Joke Klazing van de „Wijnberg" uit Grave een eigengemaakte ketting van pottenbak- kerswerk aan de koningin gaf. Claar- tje Hoeker, een slecht ziend meisje van het instituut, mocht de vorstin een grammofoonplaatje van het bandje waarvan zij leidster is, overhandigen. Overigens regent het telegrammen op Soestdijk. Het kleine postkantoortje voor het paleis kan de drukte nauwelijks aan. Ook gisteren was het zo druk, toen er een aanzienlijk aantal telegrammen vanwege het huwelijk van prinses Irene en don Carlos binnenstroomde. De druk te voor het paleis is groter dan ooit. De politie en marechaussee zijn ver sterkt. DEN HAAG, 30 april Tot rechter in de rechtbank te Roermond is be noemd: mr. A. J. M. HUPPERTS, thans griffier van het kantongerecht te Maas tricht, tevens kantonrechter-plaatsver- vanger te Maastricht en te Sittard. HAARLEM, 30 april „Ik heb hem afgeweerd, het is mogelijk dat ik hem geraakt heb", hield gistermiddag de 42- jarige timmerman J. de B. uit Den Haag voor de Haarlemse politierech ter vol. Hij stond terecht omdat hij op 5 januari van dit jaar in de trein tussen Amsterdam en Haarlem met slagen te gen het hoofd en een trap in de buik gereageerd had op een vraag van een medereiziger een sigaret van hem te mogen kopen. „Niks te sigaretten", zou verdachte de medereiziger, een 42-jarige fabrieks arbeider uit Beverwijk, toegevoegd heb ben, „pas op, of ik gooi je het raam uit". Daarna was de vechtpartij begon nen. „Hij begon, want hij dreigde me te gaan stompen omdat ik de sigaret niet gaf", verklaarde verdachte. „Hij begon, want hij vertelde me dat hij bokslessen had gehad", aldus de fabrieksarbeider, die als getuige aanwezig was. In ieder geval had de toestand er zo dreigend uitgezien, dat een 57-jarige in woonster van Beverwijk zich als vre derechter over de twee heren ontfermd had en de fabrieksarbeider een sigaret had aangeboden. Zij verzocht hem bo vendien een bank verder te gaan zitten. Bij het overstappen in Haarlem begon de vechtpartij opnieuw. De fabrieksar beider ontving een trap in de buik, de hoed en de bril van de treinreizigster werd mee-afgeslagen. „De fabrieksar beider had een biertje gedronken", ver klaarde de Beverwijkse voor de politie rechter, „maar hij was echt niet ver velend. De timmerman reageerde wel wat al te fel. Van afweren was geen sprake". Misselijk gedrag, vond de officier van justitie en eiste een boete van 75,-. De politierechter oordeelde conform. WHO. Eenendertig procent van alle overlijdensgevallen in de westelij ke landen wordt veroorzaakt door hartkwalen, zo blijkt uit een publika- tie van de Wereldgezondheidsorganisa tie (WHO). In de leeftijdsgroep tus sen 45 en 64 jaar is kanker echter de voornaamste doodsoorzaak. Onge vallen veroorzaakten de meeste slacht offers onder mensen beneden de 45 jaar. (Rtr) HEEMSTEDE, 30 april Na een de bat van anderhalf uur heeft de ge meenteraad van Heemstede gister avond zijn goedkeuring gehecht aan het voorstel van B. en W. een krediet van 480.000 beschikbaar te stellen voor de verbreding en verbetering van de Lanckhorstlaan. Voor een verrassing zorgde de voorzitter van de WD-frac- tie, mr. Rutgers, die zich aanvankelijk als een fel tegenstander van dit be langrijke voorstel had uitgesproken, maar later zijn zienswijze herriep. „Nu mij duidelijk is dat de Lanckhorstlaan geen racebaan zal worden, ben ik ge rustgesteld", zei de heer Rutgers. Hij was met uitzondering van wethouder Corver de enige van zijn fractie, die het voorstel ondersteunde. Ook de drie raadsleden van de Prot. C3ir. fractie stemden tegen. De ten berde gebrachte bezwaren te gen het voorstel golden in hoofdzaak de verbreding van de Lanckhorstlaan, een maatregel, waardoor Heemstede zo meende de heer Rutgers uit oog punt van verkeersveiligheid aanzienlijk minder bewoonbaar zou worden. Hij was het eens met de heer Enschedé (Prot. Chr.), die naar voren had ge bracht dat niet de Lanckhorstlaan, maar de Adriaan Pauwlaan voor het snelverkeer geschikt diende te worden gemaakt. De heer Verkouw (P.v.d.A.) liet een geheel ander geluid horen. „Heemstede ligt hopeloos achter bij het verkeer", zei hij. „Dit is de beste op lossing en wij moeten de plannen niet gaan beknibbelen, anders zullen zij worden verminkt". Zijn fractiegenote mevrouw Cohen-Coster betoogde dat LISSE, 30 april In de H.B.G.- veilinghallen aan de Grachtweg in Lisse hangt sedert enkele dagen de indrin gende - - zoete geur van tienduizenden hyacinten: bollenkwekers en tientallen „gecharterde" meisjes uit de diverse bollengemeenten zijn er dag en nacht bezig met het versieren van de om streeks dertig praalwagens, die zaterdag in het jaarlijkse corso zullen meerijden De praalwagens, waarin bij elkaar on geveer tweeduizend vierkante meter stro is verwerkt, naderen al een beetje hun voltooiing. Naar schatting worden de praalwagens opgetuigd met 'n mil- lioen bloemen. Vrijdag 1 mei zullen de wagens van tien uur 's morgens tot twaalf uur 's nachts in de veiling- hallen voor het publiek worden ten toongesteld. De eerste beoordeling van de praalwagens vindt plaats vrijdag van acht tot tien uur 's morgens. De wagens behoeven dan nog niet geheel gereed te zijn. De tweede keuring is zaterdag tussen negen en tien uur. Tevens worden dan de prijzen toege kend. De keuring vindt plaats aan de startplaats van het corso: de Warmon- derdam in Sassenheim. Het corso legt in tegenstelling tot vorig jaar het traject Sassenheim- Bennebroek (afstand veertien kilometer) vice versa af. Het keerpunt in Benne broek is ter hoogte van de Bennebroe- ker Dreef: het eindpunt in Sassenheim is de Parklaan. In Bennebroek wordt een rustpauze gehouden van anderhalf uur Het corso vertrekt uit Sassenheim om half elf. Om drie uur begint men in Bennebroek aan de terugtocht en om streeks vijf uur hoopt men op de Park- iaan in Sassenheim te zijn gearriveerd. Zoals elk jaar heeft het korps rijks politie district Leiden ten behoeve van een goede doorgang van het verkeer en het creëren van parkeergelegenheid in en rond de bollengemeenten extra verkeersmaatregelen genomen. Van half tien 's morgens tot zes uur 's avonds wordt te Heemstede uitsluitend het door gaande verkeer naar Leiden, Den Haag en Rotterdam via de Van Merlenlaan geleid naar rijksweg 4 (Amsterdam-Den Haag). Het „corso-verkeer" zal zo lang mogelijk worden doorgelaten langs rijksweg 8 (de oude snelweg door de bollenstreek) en de Glipperdreef in de richting van Bennebroek. Verder wordt het „corso-verkeer" via de Zandvoortse- laan doorgelaten in zuidelijke richting langs de Leidesevaart. ook bij een totstandkoming van het verkeersplan De Ranitz, de Lanckhorst laan als locale verkeersweg alleen maar winst zal kunnen opleveren. De heren Minderop, Willemse en Van der Hulst ondersteunden het voorstel namens de KVP-fractie. Laatstgenoemde bepleitte een beveiliging voor de overstekende schoolkinderen. Nadat de wethouders Van Wijk en Corver en in laatste in- stantie de voorzitter, burgemeester mr. Van Rappard, de voordelen van een verbrede Lanckhorstlaan hadden be licht, werd het voorstel tenslotte met 13 tegen 6 stemmen goedgekeurd. Zon der hoofdelijke stemming ging de raad daarna akkoord met het voorstel een krediet van 21.400 te verlenen voor het aanbrengen van een verkeerslich ten-installatie op het kruispunt Lanck- horstlaan-Binnenweg. De raad voteerde een krediet van ƒ400.000 voor het treffen van voorbe reidingen voor de distributie van aard gas. De voorzitter deelde mede dat Heemstede mogelijk in 1965 tot distri butie van aardgas zal kunnen overgaan. Binnenkort zal de raad omtrent dit punt een uitvoerige nota worden aangeboden. Tenslotte ging de raad ook akkoord met het voorstel een bedrag van 6000 be schikbaar te stellen voor het aanbren gen van een centraal televisie-systeem ten behoeve van het complex van 94 woningen van de woningbouwvereniging „Haemstede". De heren Rutgers en Verkouw hoopten dat ter verfraaiing van het dorpsaanzien, ook op nieuw te bouwen woningblokken centrale t.v. an tennes zullen worden aangebracht. Bij de rondvraag sprak de heer Zeg- waart (KVP) er zijn verwondering over uit dat de Blekersvaart op het ogen blik van nieuwe walbeschoeiïngen wordt voorzien, terwijl toch het plan bestaat tot demping van de vaart over te gaan. Wanneer de Blekersvaart wordt ge dempt zal een ruime parkeergelegen heid worden geschapen zei hij. Wethou der Van Wijk gaf hem ten antwoord dat omtrent een eventuele demping van de Blekersvaart, tot nog toe uitsluitend het noordelijk gedeelte van de Koediefs- laan tot aan de Res Novabrug ter sprake werd gebracht. In dit verband wees hij er op dat alleen het zuidelijke gedeelte van de vaart nieuw wordt be- schoeid. Uit de woorden van de wet houder viel overigens af te leiden dat een plan tot demping van de Blekers vaart zich momenteel nog niet in een ver gevorderd stadium van ontwikke ling bevindt. KAAPSTAD. 30 april (Reuter) De Zuidafrikaanse regering heeft meegedeeld dat zij in Zuidivest-Afrika niet met de vorming van Bantoestans (zelfbesturende Afrikaanse gebieden) zal beginnen voordat het internationa le gerechtshof in Den Haag zich heeft uitgesproken over de beschuldiging van Liberië en Ethiopië, dat Zuid-Afrika heeft nagelaten het welzijn van de be volking van Zuidwest-Afrika te bevor deren. (Advertentie) Grote Houtstraat 181 HAARLEM Van 11.30 uur af wordt het verkeer op de rijksweg 8 (Haarlem-Sassenheim) gestremd in zuidelijke richting. Deze af sluiting geschiedt om 11.30 uur aan de zuidzijde van de Pastoorslaan bij de Rijksweg 8 in Hillegam en om 12.00 uur in Bennebroek bij kruispunt Zwarteweg- Bennebroekerlaan. De stremming zal duren tot ongeveer 16.15 uur, d.i. de tijd waarop het corso op de terugweg Bennebroek en Hillegom heeft ver laten. Vanaf 11.30 uur is de weg Nieuw Vennep-Hillegom gestremd in de rich ting Hillegom (dus westwaarts). Deze stremming zal duren tot ongeveer 14 uur. Het gedeelte van de Rijksweg 8 gelegen tussen de splitsing Rijksweg 8- Warmonderdam (opstellingsplaats corso stoet) is in beide richtingen niet toe gankelijk voor verkeer over de rijbaan van 7.30-11.25 uur. Van 14.30-17.00 uur en van 17.45-19.35 uur wordt de Rijks weg 8 vanaf de splitsing van Rijksweg 4 noordwaarts gestremd, van 10.30 uur af zal het doorgaand verkeer, dat komt uit de richting Den Haag en zich over Wassenaar begeeft in de richting Haarlem, worden geleid via de Rijks weg 4 tot het viaduct Kruisweg, waar het langs Hoofddorp de richting Haar lem kan kiezen. Parkeren is voor personen-auto's toe gestaan langs de corso-route buiten de dorpskommen. Parkeerplaatsen in de dorpskommen zijn in Sassenheim: Het gedeelte van de kom van de gemeente liggende ten oosten van de Rijksweg 8 (omgeving Parklaan echter niet de Parklaan zelf in Lisse: Bussen op autobus parkeerplaats Keukenhof en Gem. Sport park; personenauto's op parkeerterrein Keukenhof en alle zijstraten in de be bouwde kom ten oosten van de corso route; in Hillegom: Parkeerterreinen achter en tegenover restaurant Treslong en in de nieuwe woonwijk nabij dat restaurant op aanwijzing van de rijks politie en aan de haven en in Benne- broek-Heemstede: Parkeerterreinen Lin- naeushof tegenover de ingang aan de Glipperweg en de daarvoor aangewezen straten en terreinen ook in de nieuwe woonwijk „Bloemhof", ten westen van de Rijksstraatweg in het dorp Benne broek op aanwijzing van de rijkspolitie. (Advertentie) OFF. DEALER

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1964 | | pagina 3