AlsUnüzo'n grote party-bottle ELEN mm PLOEGENDIENST magazijn- toonbankbediende aankomend magazijnbediende werkplaatsbediende KRANTENBEZORGER HALFWEG (Nb.) gevraagd (middagwijk) vraagt een voortvarende bankemployé voor opleiding topfunctie, alsmede enige jonge mensen met gevoel voor verantwoordelijkheid. Persoonlijke aanmelding s.v.p. PAGINA 12 DONDERDAG 11 JUNI 1964 ALLEEN GELDIG VRIJDAG 12 JUNI ruimte werd in deze nieuwe Philips FM-portable radio vrijgemaakt voor het luidspreker-gedeelte, met als welluidend gevolg een voor 'n FM- portable nog niet gehoorde klankrijke en stoere Tegen inlevering van 6 van die bonnen kunt U een doos met 6prachtige longdrink glazen kopen voor slechtsf3,65 - vergelijkbare 3i j winkelwaarde ongeveerf.6,50! j Mogen wij u iets nieuws voorstellen: de Philips micro-techniek. Dank zij deze technische stap vooruit kreeg de fikse luidspreker (diameter 10 cm) meer akoestische ruimte. Hierdoor kan deze FM-portable een geluidskwaliteit produceren waar heel wat grotere radio's van ophoren. Net als trouwens, wanneer u morgen bij uw Philips leverancier bent om deze ideale FM-portable zelf mee te maken. En de prijs: nog nooit kon u voor f189.- zo'n prachtige FM-portable krijgen! Zoveel verschillende portables vindt u bij Philips: 13 typen27 uitvoeringen prijzen tot f298.-. Lid van de Bond voor den Geld- en Effeclenhandel i. d. P. -X-X+>< SV.V Polyaethyleen afdek folie. Dit materiaal kunt U nu letterlijk voor alles gebruiken. Enkele meters in voorraad is altijd prak tisch. 400 cm. breed, p. mtr. 1.75, 300 cm. 4 35 breed, p. mtr. Electrische boor machine met lucht- gekoelde motor. De Jacobs boorkop boort 0 tot 6 mm. Straks is het Vaderdag. Dit is iets speciaals voor de man ,die >4 ^50 graag knutselt! i" Boorkop set 36 stuks bijp. materiaal 72.-. NO-IRON KAP- STERSJAS. Dit 3/4 model is als volgt uit gevoerd: Unistof met witte bies, 3/4 mouw en 2 zakken. Ceintuur van achter. Leuke frisse modetinten. Ook zeer geschikt als house-coat. Maten 75 S. M. en L O Orlon damespullo- ver met korte mouw. U weet Orlon pluist niet. Keus uit twee modellen: ronde en V- hals. Kleuren: o.a. wit, bleu en geel. Altijd praktisch voor koude avonden of op 090 decamping O 3 grote stukken Carmen toiletzeep. U kunt kiezen uit de geuren tabak en se ringen. Eerste kwaliteit zeep, die heerlijk ruikt en schuimt. Let op de extra voordelige prijs: Reiskoffer. Zeer so lide „Hartplatte" kwa liteit. Platvallend me taal handvat. Vülcan- fiber hoeken, zwaar vernikkelde sloten en handvaten. Cord des sin in grijs en bruin. Maten 45-50-55-60-65- 70 en 75 cm. 1*25 75cm.12.50,45cm.3 Kleine stijging per maat Kindershelter lang 150 cm. breed 120 cm. hoog 110 cm. Een ge not voor jongens en meisjes. Deze tent compleet met 2 deel bare stokken, haringen en scheerlijnen, alles verpakt A 3 50 In hoes Nylon damesnacht hemd. Dit schitteren de nachthemd, 2 lagen nylon en Franse-kant garnering langs hals en onderlangs, is verkrijg baar in modieuze kleu ren combinaties. Maten S. - M. - L. Een uitzonderlijke "T90 aanbieding Wekkers. Onmisbaar in elk gezin! 4 soor ten: U kiest uit 2 grote of klein model, op voetje gemonteerd. Speciaal voor de keuken een keuken wekker. Radium cij- ferpunten en wijzers. 1 }r. "790 garantie Dames-Short, heer lijk voor het strand, in de tuin of camping. Deze prachtige kwali teit jeans is krimpvrij en indanthren. Short heeft taille-band en steekzak. Maten 34-54.. In 10 >90 kleuren Mandarijntjes of Californisch fruit. Een heerlijke versnape ring voor groot en klein. Fijne zuivere smaken. Nu extra voordelig: Per 400 gram OQc slechts 07 :&i2Sc ibottkd by raak <a>cwi siwitc rits wtt oop zao zonowoo? Schroef dop: ook in Uw aangesproken party-bottle blijft London Tonic bruisend-levend Bottled by Raai, Koog afd Zaan, ttL 02980-83258 Fa. v. RHEENEN-Autoparts - Nassaulaan Tel. 17863 vraagt: op werkdagen wordt door menige werknemer erg gewaardeerd, daar hierbij steeds overdag tijd beschik baar blijft voor tuinieren, hobbies, enz. In onze moderne fabriek is plaats voor enkele medewerkers, vooreerst als assistent aan één der papierverwerkende machines met moge lijkheid om na inwerking bevorderd te wor den tot eerste man aan een machine. bekendheid met auto-onderdelenbranche strekt tot ar beveling. Na twee maanden proeftijd be draagt het minimum weekloon voor volwassenen (inklusief een produktiepremie in tweeploegendienst 131,04 bruto, in drieploegendienst 136,34 bruto. Met genoegen lichten wij U na telefonische of schriftelijke afspraak nader in, des gewenst 's avonds. voor onze afdeling rem- en frictieservice. Aanmelden schriftelijk of na telefonische afspraak. Op het hoofdkintoor van de Nationale Coöpe- ratieve Zuivelverkoopcentrale G.A. (een ver- kooporganisatie van 95 Zuivelfabrieken) is plaats voor een: ACCURATE L4X20T- f 268, Waarderweg 122 Haarlem - Telef. 15360 Cs avonds 61931) Achter elk van deze portable radio's staan duizenden vakkundige leveranciers en de Philips Technische Diensten in talrijke plaatsen van Nederland, want. (mnl. of vrl.) op de afdeling financiële boekhouding. leeftijd ca. 1723 jaar. ULO-opleiding gewenst. gunstige arbeidsvoorwaarden en reiskostenvergoeding. met vakantie-afspraken wordt rekening gehouden. Sollicitaties schriftelijk aan het adres Keizersgracht 472, Amsterdam, of persoonlijk na telefonische afspraak (020-62351, toestel 44) PHILIPS VAN HA LEM CO's BANK cv Aanmelden: Nieuwe Haarlemsche Courant, Smedestraat 5, Haarlem, Telef. 02500-20800. Aanmelden bij: Broeder-directeur, Heemskerkstraat 2.

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1964 | | pagina 12