ons werk van vandaag... Bonbon-dozen opmakende laatste hand aan al die veelzijdige Droste-werkzaamhedendat is onze job. Dozen, groot en klein, voor binnen- en buitenland, met allerlei assortimenten gevuld en steeds weer anders opgemaakt. 't Is heerlijk werken bij Droste. Leuk, afwisselend, gezellig, in kleine groepen, met ontspanning op zijn tijd, goed betaald en met aantrekkelijke voorwaarden... Droste's cacao- en chocoladefabrieken n.v. - Harmenjansweg 129 - Haarlem - Telefoon 02500 - 11830 (8 lijnen) Niet het loon alleen... Geld verdienen kunt u overal, maar Droste biedt u meer dan loon alleen. U werkt met kleine groepen in een lichte, schone omgeving. Muziek bij het werk, ontspanning en recreatie. Behalve een goed loon is er nog een prestatie regeling. U kunt gebruik maken van ons Spaar fonds (Droste zorgt voor een goede rente), er is een aantrekkelijk Pensioenfonds. Woont u buiten de stad, dan wordt u gehaald en gebracht, of anders is er een reiskostenvergoeding. Er is een eigen medische dienst en tandheelkundige kliniek, een manicure, een sociale afdeling, diverse clubs, verenigingen en opleidingen. Er is... teveel om op te noemen. Tussen school gaan en werken... Wie pas van school komt, vindt werken een hele stap. Droste heeft een speciale overgangsafdeling, waar jonge meisjes die pas van school komen, samenwerken. Je volgt er dan een soort cursus (en toch al meteen salaris!), met o.a. handen arbeid, gymnastiek en kinderverzorging. Deze opleiding begint in September en er zijn nog plaatsjes vrij... Ook dames... 's Morgens, 's middags, 's avonds... er is altijd wel wat tijd vrij te maken in uw gezinnetje, mevrouw, 't Is de moeite waard, want Droste betaalt zijn gehuwd personeel voor halve dagen een goed uurloon. En... ook voor u zijn de ar- beidscondities aantrekkelijk. Komt u eens in formeren! Kisten voor Tokio... Emballeren en verschepen is een echt-mannelijke job. Inpakkers die van aanpakken weten, krijgen het best bij Droste. ...en brieven voor Tokio Er wordt veel gecorrespondeerd in een wereld- bedrijf als Droste, en... veel gerekend. Wie Mulo heeft (of op andere wijze zijn of haar accu ratesse kan tonen) heeft leuke kansen op ons Tarief bureau en op onze afdelingen Binnenlandse Verkoop, Export en Correspondentie. Naar 't buitenland voor een goed vak Knapen die verder kijken, weten dat een vak opleiding, salarisverhoging betekent. Onze jon gens krijgen een goede school en gaan zelfs naar het buitenland om hun kennis te vergaren. Kwaliteitscontrole In een modern bedrijf is een uitgebreid lab een vereiste. Volgens een vast patroon worden de grondstoffen en Droste-produkten steeds getest op samenstelling en houdbaarheid. Een leuke afdeling met veel researchwerk, waar analysten en assistenten welkom zijn. Droste... ...staat u graag te woord om alle vragen te be antwoorden. Over werktijden en vakantie, over loon en opslag, over toekomstmogelijkheden en nog veel meer... Bel, schrijf of kom eens langs. U kunt van maandag t/m vrijdag terecht tussen 9 en 4 uur, en maandagavond van 7-8 uur. Altijd welkom! DROSTE ALTIJD WELKOM! o

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1964 | | pagina 14