Aanleg van parkeer terrein bij Treslong vordert langzaam maar zeker Terrein biedt ruimte aan tweehonderd auto's Dmivenstruik op wekelijkse keuring Kraaneiland Kraanvogel aangekomen Nederland nog steeds monopolie op gebied bloembollen teelt Zusters stalen grote hoeveelheid goederen volgens slimme techniek Straf: 4 maanden, waarvan 6 weken voorwaardelijk Busje reed tegen boom .houseen de meuwe man house of england EX A MENS Noordervreugd HAARLEMSE POLITIERECHTER Dodelijk ongeluk in staatsmijn Na autobotsing overleden Vermiste jongen zat in Utreeht ACHIU.ES nog superieur: 9-20 aHïsi Haarlems matrassenhuis Badminton DUINWIJCK WINT IN DEN HAAG Beenbreuk bij aan rijding Verdediger: Winkelier draagt deel van schuld Handbal West A Machteloos Uitslagen GEVANGENISSTRAF VAN EEN WEEK VOOR BOOTSMAN Beurs Amsterdam U Beurs van New York DINSDAG 13 OKTOBER 1964 PAGINA 4 V 1 HILLEGOM, 13 oktober De aanleg van het parkeer- legom vordert langzaam ma terrein nabij Treslong in Hillegom vordert langzaam maar zeker. Het parkeerter rein, dat in een groot deel van Hillegom uitkomst zal bie den, meet meer dan zesdui zend vierkante meter. Er zullen ruim tweehonderd auto's geparkeerd kunnen worden. Er is lang en breed gesproken, voordat men ten slotte tot de aanleg ervan kon overgaan. Het terrein tussen Treslong en het bejaarden centrum Parkwijk is reeds jarenlang een groot open ter rein, dat een steen des aan stoots was voor de omwonen- uw matras te dun of vlieten laat het ons even weten prijsopgave aan huis 's morgens 9 uur gehaald 's avonds 6 uur thuis grote houtstraat 103 Haarlem, telefoon 11485 profiteer van onze inruilactie f 10.- tot f 25.- voor uw oude spiraal of ledikant den. Het lag volkomen braak. Gedurende de zomermaan den begon het terrein af en toe op een zandwoestijn te lijken en in de winter op een waar moeras. De aanleg van het nieuwe par keerterrein nabij Treslong in Hillegom. 299.50 Alléén het allernieuwste, alléén hetalierbestel SfÉÉggSy-»»*»»»»-' ^T-AcLvo <-'v --ï _s_ ,tf «V_.J S5> I Advertentie) h. de graaff Het is al jaren geleden, dat het Hil- legomse gemeentebestuur aan het ter rein de bestemming van parkeerterrein gaf. De moeilijkheid was echter wie de aanleg voor zijn rekening zou nemen. De gemeente was van mening, dat de Hillegomse Bloembollenbeurs eveneens belang zou hebbèn bij het parkeerter rein en stuurde dan ook op een ver deling van de aanlegkosten aan. Het bestuur van de beurs is op dit verzoek echter nooit ingegaan. De oliemaatschappij Caltex bood uit- HAARLEM, 13 okt. Het was gis teren opmerkelijk stil in de keurings zaal van het Krelagehuis. Het was trou wens op de beurs ook alles-behalve druk. Het is allemaal verklaarbaar. De kwekers hebben uiteraard geen bol len van oogst 1964 meer, de gladiolen- handel is wat down men kijkt eerst de kat eens uit de boom en tijd om zo maar eens ter beurze te gaan, hebben de meeste kwekers nu niet, omdat ze volop aan het tulpen-planten zijn. Dat wil niet zeggen, dat het bollen- vak nu min of meer aan de winter slaap gaat beginnen. Integendeel. Hoe wel een groot deel van de tulpen nog geplant moet worden, is een niet onbe langrijke portie van de oogst die in juli 1965 uit de grond zal komen, reeds nu verkocht. En tegen prijzen, die stel lig met onbevredigend zijn. Om op de keuring terug te komen: de meeste bezoekers maakten na twee mi nuten al rechtsomkeert. Er stond bij zonder weinig en wat er te zien viel, was niet veel moois. Zo prijkte daar een vaasje met een drietal dahlia's, die het bespreken beslist niet waard zijn. En voor het overige etaleerde een kweker uit Avenhorn een druiven- struik. Wel aardig, maar wat druiven nu op de bloembollenbeurs en in de keuringszaal van de Kon. Aig. Ver. v. Bloembollencultuur te maken hebben, is ons echt niet duidelijk. IJMUIDEN, 13 okt. Vanmorgen om 11 uur is het tweede kraaneiland dat in gezet zal worden bij de pierwerken, in IJmuiden aangekomen. Gebruikmakend van het rustige weer na zoveel storm achtige dagen, hebben de sleepboten Simson, Stentor en Hector van Wijsmul ler het kraaneiland „Kraanvogel" van nacht van de werf Gusto in Schiedam naar IJmuiden gesleept. Bij aankomst voor de pieren vanmor gen schoten nog meer Wijsmuller sleep boten toe om het gevaarte behouden binnen te brengen. De Kraanvogel werd niet direct op zijn plaats gezet, maar eerst naar de Berginshaven gesleept, waar de laatste toebereidselen voor het werk zullen worden gemaakt. Daarna wordt de Kraanvogel aan de buitenkant van de uZidpier op zijn poten gezet, schuin tegenover de aan de binnenkant staand eLepelaar. Getweeën zullen zij dan in een nog sneller tempo dan nu bovenwatergedeelte van de pieren hel pen voltooien. HAARLEM, 13 okt. Met 7-1 heeft Duinwijck zondag in de Badmintonhali het Haagse De Kortenaer verslagen. Al leen Boudewjjn Ridder moest aan Henk Weijs, de eerste man in ons nationale badminton op 't ogenblik, zijn single af staan. Met Drop Shot, de club van de Indonesische crack Ferry Sonneville die weer in ons land vertoeft, bezitten de Duinwuckers de leiding in de hoofd klasse. Velsen won van een incom pleet Nijmegen met 7-1 en Drop Shot bleef het Heerlense HBC de baas met 6-2. Nijmegen maakte als hoofdklasse- ploeg een slechte indruk door in Velsen met één dame te verschijnen. Het kost te de Nijmegenaren zonder meer drie partijen. Het was Janny Kemp die even voor het vertrek van haar ploeggeno ten kwam vertellen dat zij vanwege een enkelblessure niet mee ging naar Velsen. Ook Lex Meijer ontbrak, zodat Velsen 't niet moeilijk had. Pim Seth Paul versloeg zijn oude rivaal met 15-8, 5-15 en 15-12. Ronald Philips was de eni ge die verloor. Tegen Hennie van Lei den gaf hij in de beslissende game zijn partij uit handen ondanks een 12-8 voor sprong. De plannen van „Haarlem" in de eer ste klasse kwamen zondag duidelijk aan 't licht. Met 8-0 en slechts een drie- gamespartij versloegen de Haarlemmers Duinwijck 3. HAARLEM, 13 okt. De heer C. Janssen, voorzitter van de Speeltuin vereniging Noordervreugd, zal op Q5 oktober als zodanig afscheid nemen en wel 's avonds om acht uur in het club huis op de speeltuin aan de Planeten- laan. Na het neerleggen van zijn functie zal de heer Janssen toch behouden blij ven voor het speeltuinwerk in Haarlem, daar hij zal fungeren als technisch op zichter ter assistentie van het hoofdbe stuur van de Haarlemse katholieke vereniging voor het gezin. komst. Mits zij er een benzinestation op mocht exploiteren wilde de maatschap pij het terrein pachten. Tegen betaling van een flinke premie per jaar heeft de maatschappij het terrein nu in erf pacht gekregen. De gemeente draait op voor de aanlegkosten: deze zijn geschat op bijna twee ton. Het terrein zal ge heel worden bestraat met klinkers ep er zal ook verlichting worden aange bracht. Het onderhoud blijft voor reke ning van de gemeente, doch de olie maatschappij zal zorgdragen voor het schoonhouden van het uitgestrekte ter rein. De Caltex zal ook meebetalen in het onderhoud van de groenstrook rond het parkeerterrein. Als bijzondere bepaling is in het con tract met de oliemaatschappij opgeno men, dat de gemeente gedurende twaalf dagen per jaar recht heeft het terrein voor andere doeleinden, bijvoorbeeld evenementen, te gebruiken. Het werk wordt uitgevoerd door de wegenbouwfir- ma Visser uit Sassenheim. Lisse, 13 okt. Het vakblad, dat on der auspiciën van de Duitse zaad-fir ma's wordt uitgegeven, geeft in zijn jongste nummer zijn visie op het markt- verloop van de bloembollen tijdens dit seizoen. Het blad merkt hierbij zo memoreert het weekblad voor Bloem bollencultuur op, dat het aan geen twijfel onderhevig is, dat men in Duits land op het gebied van bloembollen in de grond van de zaak afhankelijk is van de situatie in ons land. Wat men aan bloembollen in de Bondsrepubliek nodig heeft moet in hoofdzaak uit ons land geïmporteerd worden. De produktie van bloembollen in Frankrijk, West Duitsland, Italië, Denemarken en andere landen is slechts van secundaire betekenis. Daar mee spreekt men geen oordeel uit over de kwaliteit. Iedere vakman weet, hoe best de kwaliteit van de tulpen uit Oost Friesland voor de broeiery zijn. Het vakblad wjjst ook op de betekenis van de in Italië geteelde tulpen voor de vroegste bloei. Op bloembollengebied heeft Nederland sinds lange tijd een monopolie en het zal dit zeker weten te handhaven, aldus het blad. BEVERWIJK, 13 okt. Op de Ples- manweg ter hoogte van perceel 601 werd gistermiddag een 5-jarig kind aangereden. Het kind stak de weg plotseling over, toen een personenauto vanuit de richting Riensdijklaan op de betreffende weg kwam aanrijden. Het kind liep bij het ongeval een gebroken onderbeen op en een lichte hersen schudding. Voor behandeling werd het naar het Rode Kruisziekenhuis ver voerd. De personenauto werd licht be schadigd. X HAARLEM, 13 okt. Voor de Haar lemse politierechter stonden gistermid dag de 44-jarige mevrouw G. H. G. uit Veisen en haar acht jaar oudere zuster J. M. G. uit Haarlem terecht. Zij hadden thuis een grote hoeveelheid goederen opgeslagen, afkomstig van winkeldief stal. Samen waren ze daartoe op roof tocht gegaan, soms zelfs in gezelschap van hun kinderen. De één deed dan of ze iets wilde kopen, en als de aandacht van de verkoper was afgeleid, stopte de ander het voorwerp van haar gading in haar tas. Bij een poging twee transis tor-radio's te stelen bjj een zaak in de Kruisweg, liepen ze tegen de lamp. Zij werden beiden veroordeeld tot een ge vangenisstraf van vie, maanden, waar van zes weken voorwaardelijk met af trek. De eis luidde: vier maanden, waarvan zes weken voorwaardelijk met aftrek. De officier van justitie zei zelden zo'n omvangrijke winkeldiefstal te hebben meegemaakt. De dames gingen een winkel binnen met de ópzet iets te stelen. Samen met de kinderen hadden ze bij voorbeeld de transistors in de etalage uitgezocht. Onder de goederen die thuis werden gevonden waren: reis- wekkertjes, lakens, vaatdoeken, pak ken thee, koffie en wasmiddelen. De jongste van de twee was al drie keer eerder veroordeeld wegens diefstal, de oudste twee keer. De raadsman van G. H. G., mr. J. C. Smithuijsen, was van mening dat veel vrouwen tot winkeldiefstal worden verleid door de aantrekkelijke uitstal ling van de artikelen. „De verkopers doen zo veel mogelijk hun best om hun waar kwijt te raken. Ze passen een meesterlijke techniek toe om de klan ten tot kopen te dwingen". Hij vroeg de zusters, op vrije voeten te stellen, omdat ze sinds 20 juli in het huis van bewaring waren gedetineerd. De raads man van de andere verdachte, mr. A. F. H. Schreurs, was begaan met het lot van de vrouwen, die een triest le ven achter de rug hebben. Vijf maanden gevangenisstraf, waar van twee voorwaardelijk, eiste de offi cier van justitie tegen de achttienjari ge hulp-houtbewerker P. A. N. uit Be verwijk. In september had hij vier keer geld weggenomen uit de portefeuille van zijn bedrijfsleider, in totaal twee honderd gulden. Van dit bedrag had hij goede sier gemaakt, samen met zijn vriend, de 21-jarige vlechter J. P. de G. uit Beverwijk. Zjj vierden royaal ker mis en lieten zich per taxi vervoeren. De G. accepteerde een bedrag van veertig gulden. De politierechter ver oordeelde hem, conform de eis, wegens opzet heling tot twee weken gevange nisstraf. Hu' vonniste N. met een ge vangenisstraf van vier maanden, waar van twee voorwaardelijk met aftrek van de preventieve hechtenis. Grote goklust dreef de 21-jarige gla zenwasser R. M. uit Groningen tot dief stal. Uit een kamer in een hotel te Be verwijk pakte hjj rolletjes met 4700 dub beltjes weg, alsmede een aantal Duitse munten. De dubbeltjes stopte hi) in speelautomaten. De officier eiste zes maanden gevangenisstraf, waarvan twee voorwaardel0k. De raadsman be pleitte clementie. Hij vroeg rekening te houden met de moeilijke jeugd van zijn cliënt. De politierechter stelde de ge vangenisstraf op vier maanden, waar van de helft voorwaardelijk. De dertigjarige student C. B. uit Vel sen stond terecht omdat hij ervan werd verdacht in mei in zijn woonplaats een bromfiets te hebben gestolen. Hi1 vfr" klaarde de brommer voor 175 gulden tp hebben gekocht on het Waterlooplein. Hij had een kwitantie gekregen, maar die was bil een verhuizing zoekge raakt. De officier van justitie vond de ze verklaring niet aannemelijk. Hij eiste, omdat verdachte reeds eerder wegens diefrtnl is veroordeeld, een gevange nisstraf van vijf maanden, waarvan twpp voorwaardelijk. De politierechter wilde over deze zaak nadenken, voor dat hij vonnis zon vellen. Hii stelde ne uitsnraak uit tot 19 oktober. De student werd op de bromfiets gezien door ne vriend van de bestolen eigenaar, die ook in Velsen woont. Deze ging naar zijn huis en vroeg het vehikel weer te rug. De student stemde daarin zonder aarzeling toe. Zin om de korte afstand naar huis te lonen had de achttienjarige vis- knecht P. L. H. niet, nadat hij in een café een naar glazen bier had gedron ken. Liever nam hij de plaats achter bet stuur van een auto die dicht ni.l het café stond en waarvan hil de eige naar niet kende. De auto zette hij neer op een parkeerplaats bij zijn ouderniKe woning, zodat bet voertuig makkeluk onder zijn bereik was als hij weer een ritje wilde maken, wat dan ook gebeur de. De officier van justitie vond dit o-een jnv-riding meer. meer diefstal. Hij stelde een gevangenisstraf van twee maanden; waarvan een voorwaar delijk. voor. De uitspraak van de poli tierechter luidde zes weken gevange nisstraf. waarvan de helft voorwaar delijk De achttienjarige lasser J. A. K. uit IJmuiden, die de e<.rste keer was meegereden, werd vrijgesproken van joy-riding. „Het is mjjn schuld, ik heb een bor reltje op", zei de 37-jarige walkapitein J. G. P. uit Velsen waarheidsgetrouw tegen de wielrijder die hij in zyn woon plaats had aangereden. Hij stuurde zvjn auto helemaal links van de weg, toen het ongeluk gebeurde. Een wielnjdster kon hij op het nippertje ontwijken. De raadgeving van zijn slachtoffer niet verder te rijden, sloeg de walkapitein in de wind. Even slingerend als tevo ren vervolgde hij zijn weg. De politie rechter veroordeelde hem tot een ge vangenisstraf van twee weken en een jaar ontzegging van de rijbevoegdheid. De eis van de officier was dne weken gevangenisstraf en twee jaar ontzeg ging- De 24-jarige timmerman N. M. T. uit Castricum werd tot dezelfde straf ver oordeeld. Hij had in Heemskerk onder invloed van sterke drank een motor be stuurd. Van besturen was eigenlijk geen sprake, want ook hjj slingerde van links naar rechts over de rijbaan. Op het Llndenplein te Noordwijk bot ste een volkswagenbusje tegen een boom. In de wagen, welke bestuurd werd door een 38-jarige chauffeur uit Valkenburg, bevonden zich enkele kin deren. Geen der inzittenden liep letsel op. De auto werd ernstig beschadigd. (Advertentie) Demi van origineel lambswool. Model naar laatste Engelse modetrend. Minimaal aan gewicht. Maximaal aan warmte. Hier hoort eigenlijk een „fléchet" hoed (49.50) en paraplu (22.50) bij. AMSTERDAM, 13 okt. Universiteit van Amsterdam: kand. Spaans: mej. H. M. Huelsmann, Amsterdam; kand. psychol.E. Bruijnis en J. P. Krol, Amsterdam: kand. Frans: B. Winnubst, Amsterdam: kand. theologie: H. Mudde, Amsterdam; doet. soc. geogr.: mej. H. Ktfjü, Heemstede en M. J. Dekker, H- C; G- Kok, H. N. Groeneveld. F. P. M. Vonk, Amsterdam en P, Klok, Den Helder. UTRECHT, 13 okt. Kand. rechts- gel.: J. J. Heusdens, Vlaardingen; doet. Fran3: T. A. W. van Rossum, Gouda; doet. tandheelk.: P. F Th M M. Geerlings, Venlo, J. W. E. M*. dé Haas, Apeldoorn, P. J. M. Koomen, Utrecht, A. H. B. Schuurs, Wychen, P. J. G. Verhoef, Noordwijk aan Zee; dierenarts: A. J. Breeusma, Nijland. A. Arbitman, Utrecht, J. A. Droppers, Del den, P. J. M. M. van Gullek, Veghel, L. Samuel, Utrecht; doet. diergeneesk: L. Bamover, Utrecht, A. A. P. Groene- wegen, Nootdorp, J. A. Jongebreur, Utrecht, F. J. van de Kamp, Utrecht, W. H. W. Mleog, Den Haag, G. H. Nieuwenhuis, Oosterbeek, H. W. F. Swart, Hoogland, A. A. P. A van Zeeuwen, Venlo, mej. W. G. Roelofsen, Staverden, J. H. W. Buiteman, Etten, HEERLEN, 12 okt. Zaterdagmor gen is op de 860 meter-verdieping van de staatsmijn Maurits de houwer G. H. Ottenkamp uit Stein om het leven ge komen. De heer Ottenkamp, die 's och tends vroeg in een afvoergalerlj dood werd aangetroffen, moet bekneld zijn geraakt door een ijzeren kap die per transportband werd vervoerd. Het slachtoffer was 52 Jaar, gehuwd en had drie kinderen. -i. F. J. M. van Heivoort, Boxtel, J. J- Joma, Gaast, R. G. H. Lieuw, A. Joe, Deventer, H. Mol, De Bilt, L. Shamir, Utrecht, Y. Vishinsky, Utrecht, A. Smit, Utrecht; doet. reehtsgel.: mej. M- J- M. Berghauser Pont, Soest, mej. W. M- Asselbergs, Breda; kand. Spaans: g. a. G. W. A. Plomp, Utrecht; seml-arts. J. Wever, Barwoutswaarder; artsm®j- C. H. Kernkamp, Utrecht, P. C. M. Mosmans, Hollandse Rading, P. Weste rink, Elburg. DELFT 13 okt. propadeutisch werxt ing.: A. A- H. E. Dresen, Bruns- sum; kand. werktuigk.. A. H. Meijer, Heemstede, A. J%Stomp, Ruswyk, L. Sunter, Voorburg, M. C. de Weerd, Den Haag, A. W. Monster, Oostvoorne, C. Renes, Stolwtfk en A. Koopmans, En schede; kand. vliegtuigb.R. Rozendaal Harmeien en T. de Jong, Leeuwarden. (Van onze correspondent) BOXMEER, 12 okt. De 40-jarige A. Zeebers uit Sambeek is vanmorgen in het ziekenhuis alhier overieden aan het gevolg van de verwondingen die hij op liep,-toen zijn wagen op de provinciale weg tussen Beugen en Oeffeit in botsing kwam met een andere personenauto. De echtgenote van de heer Zeegers werd eveneens zwaar gewond evenals de be stuurder van de andere wagen, de neer J. V. uit Boxmeer. De beide voertuigen werden totaal vernield. AMSTERDAM, 12 okt. De I3-jarige Otto Bosshardt uit Amsterdam, die sedert 30 september was verdwenen, is terecht. Hjj werd vrjjdag in een waren huis te Utrecht aangetroffen. (Van onze sportredactie) AMSTERDAM, 13 okt. Als gevolg van de regenval in de afgelopen dagen waren in het handbaldistrict West A verscheidene wedstrijden afgelast, te weten negen van de vier-en-twintig. Zo kwamen de koplopers in de eerste klas dames, AVA en VZV, ditmaal niet in actie. Bjj de heren beklemtoonde Achilles opnieuw zijn superioriteit door een monsterzege over Aalsmeer 2. DWS en Blauw Wit gaven elkaar in de eerste klas dames weinig toe. Beide teems streden energiek om de punten, die tenslotte met 3-3 werden gedeeld. En ■c angezien HHC over méér gerichte doortastendheid beschikte dan At- tila (6-3) geeft de stand nu, alles bu een, het volgende beeld te zien: AVA 4-8; VZV 5-8; Blauw Wit 5-7; HHC 6-6; DWS 5-4; Vriendschap 4-2; Attila 5-2, Spirit 4-1. Bjj de heren heeft Achilles weder om het bewijs geleverd, dat het een zeer serieuze kandidaat voor de titel is. De lijstaanvoerder ging op bezoek bjj de reserves van Aalsmeer die vol komen machteloos stonden tegen het, zowel technisch als tactisch, veel be tere spel van de bezoekers: 9-20. Ook UD liet zich van zijn schotvaardige zjj de zien. Het overklaste het thuis- spelende Unitas met 3-14. Een gun stige uitslag voor Niloc 2, dat nu, na een zege van 11-8 over BHC, kon op* stomen naar de vierde plaats, zoals uit deze stand blijkt: Achilles 6-12; Amersfoort 4-8; UD 6-8; Niloc 2 6-6; Unitas 5-4; Aalsmeer 2 5-2; Rapiditas 5-2; BHC 5-0. Overige uitslagen: Dames 2A: Niloc 2JOS 5-4, De VolewijckersAchilles 1-6. 2B: TonegidoADO 8-4. Heren 2 A: Oranje '57—UD 2 7-9, HHC—Attila 2 9-15, TonidoAAV 13-8. 2B: Tonegido— Lynden 6-5, Blauw Wit 2Amstel 7-8. HAARLEM, 13 okt. De 24-jarig® bootsman M. D. uit Krommenie Is gis* teren bjj verstek door de Haarlemse po- litierechter veroordeeld tot een week gevangenisstraf en zes maanden ont zegging van de rijbevoegdheid. Hij stond terecht omdat hjj op 18 juli in Velsen op een bromfiets reed, nadat hij voor een tientje bier had gedronken. Het rijden verliep niet zonder onge lukken. De bootsman botste tegen een man die aan de kant van de weg bezig was zjjn bromfiets te repareren. Het slachtoffer kreeg voor zestig gulden schade aan zjjn kleding, terwijl boven dien zjjn bril stuk viel. De officier van justitie had tien dagen gevangenisstraf en twee jaar ontzegging van de rijbe voegdheid geëist. 5% Ned. 1964 6 Ned. 1964 4 Ned 1963 4% Ned 1964 f 1000 4% Ned 1963 I 4% Ned 1963 4 Ned 1962 StaöeUening 1947 B.N.G. Won. bouwl. Amsterdam Rubber H.VA A.K.U DeU-MI) Hoogovens Philips Gera Bex. Onliever Dordtsche Petr. Kon. Petroleum 86 Holl Amerika Lijn Java Ch P L K.L.M. Kon Ned. Stoomb MIJ. KAM. Stoomv. MIJ. Nederland van Nlevelt van Ommeren Rott. Lloyd Ned Scheepv. Unie in terunie Robeeo Unitas Ver Bezit 2', i Amsterdam '56 I 2Amsterdam '56 II 2% Amsterdam '56 ffl 2% Amsterdam '59 2(4 Rotterdam '67 Rentespaarbrleven j» Rentespaarbrieven Alb. Heyn Kl. obL Amsterd Bank Ned. Handel MB Ned. Middenstand! Bank Albert Heljn Amstel Brouwerij Berk el Patent Bols aand Centrale Suiker Brdal Fokker Tord van Gelder de Gruyter Helneken A Hero Holl Kattenburg Hoogenbosch Indola Inventum Kemo Kiene Kon. Zout-Ketjen Krasnapolsky Kwatta Meellabr. Ned. Bakkerij Mtlller Co. Ned. Kabel Ned. Melk Unie v. Nelle A Oranjeboom Palthe v Reeuwljk Schev. Expl fE.M.S.) Slmon de Wit Simplex Spaaroestad UtermOhlen Venco Veneta Ver Mach. Fabr. Vettewtnkel Vllsslngen Kat Wessanen Wllton-Feljenoord Wyers Zaalberg Zwanenberg Org. Zwltsal BUlitun 2e ex claim Vorig SLOT 100 A 98% 93% 971,4 91 91 89% 83U 103% 108 143 479% 123 590 162.20 149.50 772 168.40 104% 146% 68 139i» l4l„ 130% 100% 254 138% 127% 208 237 503 131.50 80% 85% 85% 83% 89% 140% 122 150b 326 306 105 641 425 216 213.50 799 1006 400 695 270 947 147 117 472 266% 108 329% 442% 435 789 252 902 454 330 460 281% 350 286 226 420 100% 845 250 240 170 888 448 415 292 180 380 239 428 183% 508 118 1000 425 437% 9/10 100% 98% 90% 90% 89% 83% 103% 107 141 480% 123 592.. 161-50 148 767 167.50 146 68b 138% 139 130 100% 253 137% 126% 208 237 502.9» 131 81% 85% 85"% 83% 89% 140% 122% 150b 305 105.50 645b 430 244%' 213 801% 992 401% 693 277 930 143 117% 474 267 107 330 440% 435 789% 253 916% 455 327 465 281% 352 225 425 104 257 249 885 449 415, 295% 384% 233 430 182 515 115 1000 442 Anaconda Copper Bethlehem Stee) Chrysler Corp General Electric General Motors Kennecott Copper K.L.M Montgomery Ward Radio Corp lepubilc Steel Ro- a) Dutch Shell OU Southern Pa-ific Southern Railway tana oil N Y Tidewater Unilever U.S. Steel 9/10 55% 41% 61% 88 101'A 92% 19 43 33% 49% 50% 54 43 64 88% 36% 42% 61% Stemming: 12/10 55% 41 60% 87 102% 92% 20% 42% 34% 49% 51 54% 42% 6412 88% 37 41% 62 kalm

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1964 | | pagina 4