Etalage toont restauratie Bavo-toren DUET Volleybalprogramm met hindernissen B Drie procent voor personeel van Hoogovens Kerstlunch Hoogovens Wielercoryfeeën in Sassenheim op „rollen" „Thalia'-uitvoering met veel genoegen gebracht Met wat slagroom doet u wonderen! Europees Congres voor maatschappelijk werk in Noordwijkerhout Drie ernstige aanrijdingen verlichting Politie doet belangrijke vangst «c DIENING WETH. ROOZEN HOOGOVENDIRECTIE KIJK NAAR DUITSLAND' NYLONS ezwaren tegen Estec-lab in bollenstreek Bart Zoet favoriet K.L—IVI* systeem-meubelen WINDT's WONINGINRICHTING Weer niet best met schorseneren Lof in Engelse kranten voor de Nederlandse voetballers van DUIVENB3DEN n.v. KERSTVELDLOOP „DE SPARTAAN" VRIJDAG 11 DECEMBER 1964 PAGINA 7 m. mi ff Ui Haarlem, 11 dec. Het be- enÏÏ van openbare werken heeft ,e>l nieuwe etalage ingericht op et adres Kruisweg 17a. De af- H lng monumentenzorg van deze ^nieentelijke tak van dienst heeft etalage gewijd aan de restaura- je Van de toren van de Oude Sint a^o. Tekeningen geven duidelijk '1(ln hoe het nu is en hoe het gaat gorden. Er ligt een geheel geres taureerd houten raam, dat met }°d is omkleed. Het gevaarte ^>eegt 250 kilogram. Verder kan '■en van de hogéls door het glas toorden bekeken. Deze komt met andere hogéls te staan op de p afwel bekroning van de toren. 2feh grote foto van twee bij twee Veter geeft een prachtig beeld l>cm de plaats van de Oude Sint Bavo in de stad Haarlem. spaar plezierig met met gratis waardez egels van 15 en 25 et. vraag vooral om de DUET-spaarkaart Cn Bromfietser rijdt tegen hekwerk Burgerlijke Stand maakt het U gemakkelijk in onze KERSTAFDELING 2e etage U pakt een mandje en kiest op Uw gemak. Geen wachten op Uw beurt meer. Wat U mooi vindt legt U in dit mandje. Heeft U alles? Bij de uitgang staan vlugge kassa's, waar U alles in een keer betaalt. Zelfbediening om U te dienen. HAARLEM HAARLEM,' 11 dec. Met kennelijk genoegen heeft het katholiek Haarlems Toneel Thalia gisteravond in de Stadsschouw burg „Het lege huis" gespeeld. Het is een blijspel met de allures van een klucht, een pretentieloos stuk van de auteur Wilfred Mas- sey, die het spel schreef onder de titel „With vacant Possession". Thalia heeft de uitvoering gepre senteerd onder artistieke leiding van Paul Haanstra. Deze had te maken met een rolbezetting van drie heren en zeven dames, als gevolg waarvan een paar vrouwe lijke rollen een beetje in het ge drang kwamen. Desondanks is het optreden goed in de smaak ge vallen. Koffie, cake, pudding, vla-flip, vruchten alles wordt nóg lekkerder en nóg gezelliger met slagroom. (Tomatensoep ook, met een wolkjq ongeklopte slagroom). Vraag morgen zo'n "huiselijk" flesje slagroom aan uw melkman! OP- EN AANBOUW DEALER voor HAARLEM en OMGEVING Wagenweg 146 - Telefoon 14951 Rijksstraatweg 8-J0 Bennebroek - Telefoon 025024516 voorr WAGENWEG 78 tel. 12576 aluminium ialoezieën V. -x' &i /..v '\'-- Mjjfe v/; yA'.-y' v<^>v. 4 Advertentie UjJ^^HAAG, ll_de_cu De geweste- Lan,iJaat' voor Zuid-Holland van het Gm a°uW7schap hoeft in een brief aan PUteerde Staten van die, provincie de aantal bezwaren uiteengézet tegen 'aW0»rsenomen bouw van het Estec- °PCe» riuni voor toegepast ruimte- W^oek in Noordwük. De raad de zich af 0f de bollenstreek wel v. "ooUzakelijke en meest gewenste Un,'5lns:splaats is voor dit laboratori- ^«öplex. la e vraag doet zich voor of er in ons eve» 6een andere gebieden zijn, die van voldoen aan stringente eisen gin bodemgesteldheid en centrale lig- gej?' waar de vestiging van een der- qw COlnplex minder ernstige conse- heKu in het ruimtelijke vlak zou °ben. ?eUik v'est>ging in de bollenstreek lan tern ®02'en de voorkeur verdient, zo 2ij A de gewestelijke raad, dan zal v°c>ï' 2§elijk moeten worden gemaakt ooiie oen wijziging van het streekplan dkre ,reek. Bü een streekplan-proce- yrage 2fiJen de hierboven vermelde wokkii 'n een publieke discussie be- die g p kunnen worden. De procedure feilen-en v-'- van Noordwijk zich voor- Jhpg verlenen van een bouwvergun- SkJ, grond van artikel 20 wederop- ^Pssin 2al ertoe leiden da, zo'n dis- v°rdt c. 'n bet geheel niet gehouden ,'gitjo n dat het vraagstuk van de ves- do IT e 1 or» in hot hn 11 on OP hi od naar het oordeel van de rvpaur'dke raad een geheel nieuw en 1 ruir?, e'ement is in het kader van ®<ebie^ or(1ening van bet bol- HAARLEM, 10 dec. De volleybab ploeg van het Rotterdamse Libanon ar riveerde gisteravond in het Krelagehuis meer dan 45 minuten te laat. De dames- ploeg van St. Paul die uit Dordrecht moest kom sn om de degens te kruisen met die' Raeckse liet zonder meer ver stek gaan en de eredivisieploeg van SOS uit Utrecht raakte betrokken bij kettingbotsingen tussen Utrecht en Am sterdam en heeft AMVJ wel gezien, maar zag door lichte verwondingen de wedstrijd afgelast. De pittig spelende reserveploeg van Libanon beschikte over een vrij solide netverdediging, had bij het onderhands opvangen soms meer controle dan de HVS-ers, maar schoot in aanvalskracht te kort. HVS won de eerste set met 15-8 en de tweede, na een 13-9 achter stand, met 15-13. In de derde set kwam de Haarlemse aanval niet op stoom door het onzuiver onderhands afspelen. De Rotterdammers liepen uit tot 14-6 eer HVS de afstand wat kon over bruggen. 14-10. De zege lieten de gas ten echter niet glippen, 15-10. In de vierde set bracht aanvoerder Hans Maas. Ren de Haan binnen het strijd perk. Hij voedde de aanval met goede set ups en Maas, Drayer en Schultz sloegen de score in tien minuten naar 15-3. Na twee vrij zwakke eerste sets waar in het Zaanse Molenwiek door een sterke aanval de lakens uitdeelde, heeft OVRA zich keurig hersteld en de Zaankanters vijf sets afgedwongen. Bij OVRA deden Mensink en Hogeland niet onder voor hun meer geroutineerde teamgenoten als Prins, Lejjen, Gaus en Timmermans. De setstanden werden: 8-15, 4-15, 15-13 en 10-15. In drie kwartier had Die Raeckse af- erekend met het Beverwijkse Tyfoon. >ie Raeckse, won met 15-9 en twee maal 15-13. De ploegen van De Blinkert en VCIJ hebben in de overgangsklasse de slechtste posities en dat was aan het spel wel merkbaar. Vijf sets heeft men fel gestreden om de winst en na 66 minuten hadden de IJmuidenaren drie punten meer gemaakt dan De Blinkert. VCIJ won met 6-15, 15-13, 15- 4, 10-15 en 13-15. Bij de dames vormde de reserve- ploeg van Die Raeckse voor de Leidse Kangeroes een gewillig slachtoffer, 15; 4 15-8 en 15-0. Het Zandvoortse OSS heeft Alliance geen ogenblik kunnen bedriegen. Lenie Kneppers en haar vol gelingen wonnen met 15-9, 15-10 en 15-10. Voor de afdeling eerste klasse bleef Alliance baas over het hoger geklas seerde HSVC. HSVC begon te zelfbe wust en verloor de eerste set met 15-10. Met 9-5 leidde Alliance in de tweede set, maar de jeugdige onbezonnenheid van de groenzwarten bracht de set nog volkomen in gevaar. In het heetst van de strijd miste Alliance vier services en na een grote voorsprong kon men via 14-14 en 15-15 maar net de set met 17-15 binnenhalen. De derde set kreeg IJMUIDEN, 11 dec. Bij de loon- en salarisbetaling op 18 december zal het personeel van Hoogovens een uit kering van 3 procent ontvangen van het naar schatting in 1964 verdiende jaar loon. HEEMSKERK, 11 dec. Donderdag 24 december zal in de dr. Prinsenhal de jaarlijkse kerstlunch van Hoogovens worden gehouden. Naar schatting zal het aantal deelnemers aan de maaltijd 775 bedragen. De heer ir. P. van Delden zal voor de laatste keer de kerstrede uitspreken. HSVC met 15-1 vrijwel cadeau, daar Al liance te lang op de mogelijkheid van herstel rekende. In de laatste set had HSVC nog lang de beste kansen, maar in de slotperiode trok Alliance aan het langste eind; 15-10. De uitslagen van de gisteravond ge speelde wedstrijden, luidden: HEREN: HVS 3—OVRA 2 0-3, De Blinjert—VCIJ 2-3, HVS—Libanon 2 3-1, BrandweerHVS 4 1-3, OVRAMo lenwiek 2-3, PWNFES 3-1, Die Raeckse 3Alliance 3 1-3, HSVCAlliance 1-3, Die RaeckseTyfoon 3-0. DAMES: Die RaeckseSt. Paul St Paul n.o.g., OSSAlliance 0-3, Die Raeckse 2De Kangeroes 0-3, Velox De Blinkert 3-1, PSVH 2—HSVC 3-1, HVS 2—Triumph 0-3, Gios 3—DSS 3 1-3, JEUGD: Die RaeckseJBS 0-3, JBS Gios 1-3, Alliance a tegen b 3-0. HILLEGOM, 11 dec. Vannacht om streeks één uur is op de Haarlemmer straat de bestuurder van een bromfiets, de heer A. E. uit Leiden, door een nog onbekende oorzaak tegen een hekwerk gereden. De heer E., die bewusteloos op het wegdek bleef liggen, ontving eerste hulp, waarna hij werd overge bracht naar een ziekenhuis in Leiden. Op de Van de Endelaan reed van nacht om kwart voor twee de Hillegom mer C. J. H. met zijn auto tegen een haltehuisje van de NZH. Hij werd ver blind door een tegenligger en het zicht werd hem belemmerd door de dikke mist. De auto werd ernstig en het huis licht beschadigd. Persoonlijke onge lukken deden zich niet voor. ZANDVOORT GEBOREN: Bert, z.v. B. Roose en M. Dietz, Lucas A., z.v. G. H. Kaars Sijpesteijn en E. Keeman, Peter J„ z.v. P. Schuring en H. Dees. GEHUWD: Y. Brune en M. Herben. OVERLEDEN: J. Zwemmer-Noordhof 83 jr., E Loos, 8 mnd. PUZZELRIT De uitslag van de puzzelrit van de motorclub „Zandvoort" luidt: Auto's: 1. M. Munters, 117 s.p.; 2. Van Leggelo, 189 s.p.; 3. A. Boot, 207 S.p.; 4. M. de Graaff, 254 s.p.; 5. J. van Hoorn, 254 strafpunten. Motoren: 1. C. v.d. Roest en J. Vegt, 294 strafpunten. Er namen aan deze rit 106 auto's en 4 motoren deel. SASSENHEIM, P dec. De wieier- vereniging „Sassenheim en omstre- ken" houdt zaterdag 12 december in de gemoderniseerde zaal van het K.S.A.-gebouw in Sassenheim een groot home-trainertoemooi met deelname van de plaatselijke favoriet Bart Zoet. Zoals algemeen bekend bemachtigde Sassenheimse Bart met Gerben Kars tens, Eef Dolman en Jan Pieterse in Tokio een gouden medaille in de Olympische ploegentijdrit op de weg. Reeds drie keer eerder heeft Zoet het toernooi op de „rollen" in zijn woon plaats gewonnen en ook nu weer be schouwt men hem als de niet te klop pen man. De inzet van dit toernooi vormt dit maal de door de heer Niese jr. uitge loofde K.S.A.-beker. Daarom zal zon der twijfel een felle strijd geleverd worden. Het „rollenfeest" in Sassen heim begint 's middags om half twee met de voorritten over tweemaal 500 meter. De acht snelste renners van deze ouverture ontmoeten elkaar 's- avonds om half acht in de finale over tweemaal 1.000 meter. Aan de voorrit ten is ook een clubprijs verbonden en daarvoor komen de drie snelste rijders van één vereniging in aanmerking, de zes deelnemende clubs zijn: Swift" uit Leiden, De Bollenstreek" uit Lisse, „Excelsior" uit Haarlem, „Avanti" uit Alphen aan de' Rijn, „Westland Wil Vooruit" uit Maasdijk en „Sassenheim en omstreken". Er zijn 62 renners voor het toernooi ingeschreven en daaronder bevinden zich vele sterke „rolrijders". Wie er al zo tot de laatste acht voor de eind strijd door kunnen dringen? Allereerst natuurlijk de grote favoriet Bart Zoet, die reeds driemaal achtereen voor ei gen publiek in Sassenheim op de ho me-trainer zegevierde. Voorts zijn ook de Haarlemmer Ben Gieske, de Hil- legommers Jan Aarts en Cok Stroom- bergen, Jan en Cees van Amsterdam uit Leiderdorp met de Lissenaar Co Oele heel wat mans op de „rollen". Het kan dus een interessante strijd worden, waarbij de Haarlemmers Buus Schouten en Jan Philips, Wim Wagner uit Santpoort, Peter de Jong uit Roe- lofarendsveen, de Westlanders Wout v.d. Berg, Frans Moen en Piet Batist met de andere plaatselijke favorieten Piet v.d. Lans, Tonny Zeldentlhuis en Jan de Zwart eveneens een belangrij ke rol Kunnen spelen. Tijdens de pauze van de finale zullen ieugdrnders van het organiserende „Sassenheim en om streken op de home-trainers aan de slag gaan. LISSE, 11 dec. De traditionele kerst veldloop en cross-country van de atle tiekvereniging „De Spartaan" wordt op tweede kerstdag zaterdag 26 decem ber in het Reigersbos te Lisse gehou den. Leden van de Zilker voetbalvereni ging, die willen deelnemen, kunnen zich aanmelden bij secretaris Stok. (Advertentie) De Engelse titel dekt de inhoud van het stuk beter dan het enigszins vage „Het lege Huis". De eigenares schjjnt het huis te hebben verhuurd aan twee gezinnen: vader Jim Harlow met zijn twee dochters en vader George Ferrier met zuster en zoon. De komische con flicten ontstaan tengevolge van een drietal moeilijkheden. Beide gezinnen verkeren in de waan de enige huurders te zijn; Ferrier is de baas van Harlow en tot overmaat van ramp hangt er een idylle in de lucht tussen Rob Ferrier en dochter Jenny Harlow, voeg hieraan toe een bedilzieke oma, een exentrieke buurvrouw, een zwevende tante en een hypervergeetachtige Fran ces Harlow en men heeft alle elemen ten voor een reeks dwaze verwikkelin gen. Zoals het betaamt, komt alles op zijn pootjes terecht, Nelly Heemskerk gaf een heel genu anceerde uitbeelding van de figuur Jenny Harlow. Elly Lam voer in haar (Advertentie) GEEN SPREEKUUR Zandvoorts burgemeester is verhinderd op woens dag 16 december zijn spreekuur te hou den. WANDELPIER Op 1 januari eindigt de optie, die de Kon. Ned. Mjj. voor Ha venwerken N.V. kan doen gelden op de terreinen aan de kop van de Van Len- nepweg in verband met de bouw van een wandelpier. Aangezien B. en W. van Zandvoort verwachten de raad binnen enkele maan den een voorstel te kunnen doen om trent de condities, waaronder de uitgifte van deze grond zal kunnen plaats vin den, wordt voorgesteld de optie tot 1 april 1965 te verlengen. NOORDWIJKERHOUT, 11 dec. De (Advertentie) Nationale Read voor Maatschappelijk Werk en met name de secretaris dier raad mr. J. F. Beekman, is belast met de organisatie van het derde Europese Symposium van de International Con- ference of Social Works. Het congres zal worden gehouden in het klein-seminari. „Leeuwenhorst" te Noordwijkerhout van 19 tot en met 24 juli 1965 en het onderwerp is „social consequences of urban growth". Het copgres zal door circa 225 verte genwoordigers van Europese en Noord- amerikaanse landen worden bijgewoond en bovendien door een aantal waarne mers van Azië, Afrika en Latijns-Ame- rika. Een groot deel van de congres-deel nemers zal in het kleinseminarie lo geren. Daar zullen ook de plenaire ope nings- en sluitingszittingen en de ver schillende commissievergaderingen plaatsvinden. kielzog als de meer charmante dan re alistische Frances. Ben Sipman en Jan Overtoom vertolkten respectievelijk de vaders Harlow en Ferrier. Beide heren zorgden voor een komisch tegenspel, dat in belangrijke mate bijdroeg tot het succes van de avond. Alie Duits was precies de ware bemoeizieke buur vrouw. Frits Overtoom had de gezellige taak van het ene aardige meisje naar het andere te fladderen, -iets wat hem nog beter zal lukken bij een nog meer verzorgde uitspraak. Anky Sens leverde eveneens een aar dige creatie. De oma-rol werd een suc ces voor Ans Sens en Marijke Schnei der sloot de stoet als Alice Bradley, ken nelijk een tante van de Harlow-kinde- ren. Misschien was zij iets te jong of was zij zo maar een gezelllige jonge tante. Uit het stuk bleek het niet, maar dat is in geen geval te wijten aan Ma rijke Schneider. Rest nog de opmerking, dat de en tourage een woord van lof verdient. De regie tenslotte had de touwtjes vrij ste vig in handen. Om de voorstellingen in dit jubileumjaar nog beter te doen sla gen, is het echter gewenst dat de regis seur enige kleine maar elementaire schoonheidsfoutjes uitpoetst. TH.K HEEMSKERK, 11 dec. Op de ver gadering van afdeling Heemskerk voor Bloembollencultuur gaf de voorzitter, de heer H. J. M. Roozen, een beschou wing over het bijna afgelopen jaar. Er was goed geoogst en deze oogst had behoorlijke prijzen opgebracht. Hij vroeg zich verder af, of het wel raad zaam is via de TV het vermalen van hyacinthenbollen aan het publiek te la ten zien. Het was immers het surplus, dat vernietigd moest worden. Het pu bliek denkt er anders over en zegt: „In de winkel moet je zoveel geld be talen en hier worden zij vernietigd." Ook dit jaar is er weer gasschade bij de gewassen geconstateerd. Over de hoofden van de leden heen zou voorzitter Roozen de directie van Hoogovens wel willen toeroepen, dat bij hoogovens in Duitsland machines staan opgesteld die absoluut geen gas meer uitlaten. Spreker meende, dat naast de bolgewassen ook de volksge zondheid er mee gebaat zou zijn. Sprekende over de ruilverkaveling vond de heer Roozen, dat de wijze, waarop dit plan aangenomen is gewor den, alle respect afdwingt. In snel tempo werd hierna de be schrijvingsbrief van de 238ste algemene vergadering afgewerkt. Bij de aanvang van de vergadering werden twee overleden leden met een minuut stilte herdacht. BEVERWIJK, 11 dec. Het ging donderdag aan de veiling Kennemer- land met de verkoop van de schorse neren en winterpeen niet best. Integen deel bij de schorseneren lagen de prij zen lager dan vorige week en bij de peen was de aanvoer belangrijk minder dan de voorgaande weken, maar deson danks werden er maar een paar par tijtjes verkocht en bleef de rest weer voor volgende week staan. Er was 54.000 kg nero, waarvan de A sortering van 40 tot 53 cent per kilo noteerde, de B kwam niet verder dan 41 cent per kilo. Hit was dan nog een „uitgelezen" partij want de meeste B werd al rond de 25 cent per kg. verkocht. Dan lag de C prijs tussen de 6 en 13 cent per kilo. Er was maar 12000 kg. peen, waarvan enige partij tjes C peen tot 12 cent per kg. werden verkocht. De rest werd opgehouden. Er zijn dit jaar nog twee veilingen en wei op 17 en 24 december, op 31 december wordt er niet geveild. Dan gaat men in januari weer door. BEVERWIJK, 11 dec. Gisteren deden zich drie verkeersongelukken voor, waarbij het in alle gevallen een aanrijding van een voetganger door een personenauto betrof. Gistermiddag werd het li-jarig meis je J. A. M. uit Heemskerk op de Maar ten van Heemskerkstraat aangereden. De personenauto, die het ongeluk veroor zaakte, reed in de richting van de Alk- maarseweg. Het meisje liep vermoede lijk een gebroken onderbeen op en werd naar het Rode Kruis Ziekenhuis ver voerd. De tweede aanrijding vond plaats op de Alkmaarseweg. terhoogte van per ceel 106. De 77-jarige H. F. liep met zijn rijwiel in de hand in de zuidelijke richting en stak plotseling de weg over. Een auto, die in dezelfde richting reed, kon hem niet meer ontwijken. Het slacht offer liep een bloedende hoofdwond op. Twee uur later werd op de Spoorsin- gel, terhoogte van perceel 12, de 44-ja- rige wielrijder E. F. V. aangereden door een personenauto. De wielrijder reed op het rechts gelegen rijwielpad en moest op zeker ogenblik de weg over steken. Dat hij hierbij niei goed op lette. was hem noodlottig. Met bloeden de hoofdwonden werd hij naar het Rode Kruis Ziekenhuis overgebracht. LONDEN, 10 dec. „De Nederlan ders hebben gisteravond in het Olym pisch Stadion van Amsterdam de voor uitgang van hun voetbal gedemon streerd." Dat schrijft Brian James van de Daily Mail. een van de vele Engelse journalisten die, teleurgesteld over liet gelijke spel tegen Nederland, het Oran jeteam een pluim op de hoed steekt. „Het was niet alleen intelligent voetbal, maar ook gevaarlijk en het is slechts aan het doelpunt van Jim my Greaves te danken dat het Engel se voetbal zijn gezicht redde. Dat zelfde doelpunt temperde de vreug de van de 60.000 zingende Nederlandse supporters. Het deed echter niets af aan het feit dat de Engelsen alles hadden moeten geven om aan een nederlaag te ontkomen. Wat de Engelse voorhoede ook deed, de sterke Nederlandse afweer, met de excellerende Pieters Graafland aan het hoofd, was moeilijk passeerbaar. terwijl de Engelse middenlinie niet aan een schot toekwam doordat zij de handen vol had aan de Nederlandse voor hoede. Een Nederlandse voorhoede waarin vooral de linker vleugel met de schitterend spelende Coen Moulijn, die als een dartele kleine demon telkens verwarring stichtte en een formidabel doelpunt scoorde, uitblonk." Duidelijk teleurgesteld is Brian James ovei het statische voetbal van de En gelsen, terwijl hij het Nederlandse team een voorbeeld noemde als eenheid. „Wij mogen van geluk spreken dat wij in rechtsachter Cohen een snelle man hadden, want Moulijn was soms on grijpbaar. Ook in de 32ste minuut na de rust, toen de Nederlanders domi neerden, ging Moulijn als een bliksem schicht langs Cohen en knalde van 25 meter met de rechtervoet langs Wai ters. Een schot dat door geen doel man ter wereld zou zijn gestont." Niet alleen Brian James brengt een saluut aan het Nederlandse elftal, ook de anderen zijn eensgezind in hun lof voor het oranjeteam. „De daden van de geïnspireerde Ne derlanders verdienen niets dan lof. De ze wedstrijd was een grootse presta tie" zegt Peter Lorenzo in de Sun. „Het resultaa: was een waarachtig verjaar dagsgeschenk voor de Nederlanders, terwijl de Engelsen bijzonder tegen vielen," aldus Demond Hackett in de Daily Express. Eric Todd van de Guardian was even eens waarderend in zijn mening: „De Nederlanders speelden zeer enthousiast er met groot vakmanschap. Was men aan Engelse zijde gewaarschuwd voor de linkervleugel BouwmeesterMou- Ujn, ook Nuninga en Mul) toonden hun grootse vorm. De oranje-mannen toonden zeer talentvolle spelers te zijn en als hun afwerking net zo goed zou zÜn geweest als het voorbereidende werk, zou Engeland met een nederlaag naar huis zijn teruggekeerd." Zo ongebreideld als de waardering voor Nederland was, zo striemend waren de kritieken voor het team van manager Alf Ramsey. „Een van de slechtste wedstrijden die ik van het nationale team in het buitenland heb gezien, aldus Laurie Pignon in de Daily Sketch. „Een miserabele, middelmatige Engelse prestatie", al dus Frank McGhee in de Daily Mirror. „Een van de zieligste wedstrijden, die ik van Alf Ramsey's mannen gezien heb, sinds zij twee jaar geleden in Parijs van Frankrijk verloren" schreef Donald Saunders in de Daily Tele graph. (Advertentie) krouwels (Van een verslaggever) AMSTERDAM, 19 dec. De Am sterdamse recherche heeft gisteravond op het Rembrandtsplein een 54-jarige man aangehouden die ervan verdacht wordt zich aan een groot aantal inbra ken in verschillende plaatsen waaron der Bergen (N.H.), Bloeniendaal, Heem stede, Hilversum, Bussum, Baarn en vermoedelijk ook in de Zaanstreek, te hebben schuldig gemaakt. Zijn aanhouding was een gevolg van de arrestatie wegens heling vorige weök van Gen 39-jarige bouwvakai- beider in Amsterdam. Deze had thuis een grote hoeveelheid van diefstal af komstige goederen, zoals gebruiks voorwerpen, gouden en zilveren siera den en kleding opgeslagen. Deze man is inmiddels voorgeleid voor de offi cier van justitie. De man die gisteravond is gearres teerd had zich in Amsterdam op ver schillende schuiladressen onder diver se namen opgehouden, o.a. in een ho tel aan de Zeedijk, waar een groot aantal goederen werd gevonden, af komstig van inbraken. Hij zal nu een „rondreis" gaan maken langs de plaatsen waar hij zijn inbraken heeft gepleegd. Tal van politiekorpsen had den zijn opsporing verzocht. Advertentie De beste service bij Ged Oude Gracht 108-110 - Haarleir. Telefoon 16657 17165 17206 Vraagt prijsopgaaf

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1964 | | pagina 7