Lente kondigt zich heel aarzelend in Keukenhof aan DADER GEGREPEN VAN EEN SERIE INBRAKEN Oranjefeesten in Hoofddorp Dreigende woorden geuit op vergadering van Haarlem Koers gericht tegen het jeugdhonkhal Niet verlenen van pakken: een rancune- maatregel PETRI -INTERIEUR Postbesteller hield vijftig pakketten voor zichzelf Charmante Boussac - show in H Met katoen kan alles I. KAN Autowrak in Heemstede bleef gewoon een wrak J. Wagenaar 25 jaar bij Hin DUET Bevrijdings zegels met bijzonder stempel Griep géén schrikbeeld TRESLONG - HILLEGOM autobedrijf kleun m Politie in Noordwijk slaat goede slag Jubileumjaar r.k. stedelijk gemengd koor Haarlem99 „V erduisteringen bij P.T.Tnemen ontstellende vormen aan Met ergerlijke baldadigheid schijnt het wel mee te vallen Raadslid wijst op gevaar zebra bij brug over Delft LOINTS Initiatief Haarlems Rode Kruis Brief Haarlemse huisartsen Inbraak op vier plaatsen in Heemstede r~ vanDUIVENBODENn.v. V J uu VRIJDAG 12 FEBRUARI 1965 Over enige tijd zullen weer honderdduizend uit binnen- en buitenland kunnen ronddolen zij het op hoogtijdagen voetje voor voetje in de sprook jestuin van Keukenhof in Lisse. Dat aan het vijf entwintig hectare grote bloemenpark, met zijn nu nog kale en met turfmolm afgedekte gazons het nodige moet worden gedaan, daar kunnen de tientallen tuinlieden van Keukenhof over meepraten. De tuin mist nog alle feeërieke sfeer. Toch kondigt het voorjaar zich hier en daar al heel aar zelend aan, hetgeen het Keukenhof-personeel ontegenzeggelijk in zijn voorbereidende werkzaamheden stimuleert. T.V. voor mensen met een eigen smaak. Uitvoeringen naar keuze in noten, teak of palissander. WAGENWEG 6 TEL 12576 Jeugdkoor brengt kinderoperette aluminium Junmflejr jaloezieën HAARLEM, 12 febr. „Het feit dat het bestuur van de KNHB aan de jeugd van Haarlem een aantal honkbalpakken heeft ge weigerd, bewijst dat in het hoog ste college van de honkbalbond een koers wordt gevaren, die te gen het jeugdhonkbal is gericht en er wordt gewerkt in andere richting". Met deze dreigende woorden vatte de heer W. Ooster hof (HCK) gisteravond de me ning van een groot deel van de vergadering van rayon Haarlem samen. Ook voor exclusieve lampen lichttechnêsche adviezen Zijlweg 36-38 - Haarlem Telefoon 18014 Ruime parkeergelegenheid PAGINA 2 WA' 'n polshorloge van KAN is toch praktischer! JUWEJLIER HORLOGER Een simpel model van Boussac in zwart-wit. De zwarte lakceintuur was een geliefd accessoire. V ertegen woordi ger reed tegen stilstaande vrachtauto spaar plezierigmet met gratis waardezegels van 15 en 25 ct. vraag vooral om de DUET-spaarkaart Met gestolen snijbrander Fa*"*" Met de arrestatie van een 21-jarige fabrieksarbeider uit Noordwijk, heelt de Noordwijkse recherche een bijzon der goede slag geslagen. Een reeks in de loop van vorig jaar gepleegde in braken en vernielingen konden daar door worden opgelost. Maandenlang is intensief gespeurd om deze zaken op te helderen en be wijsmateriaal bijeen te brengen. Ster ke aanwijzingenv kreeg men tegen de tot dusver niet ongunstig bekend staan de jongeman, toen door de waakzaam heid van een tweetal jonge agenten een andere Noordwijker bij een vergrijp op heterdaad werd betrapt. Het verzamel de bewijsmateriaal stapelde zich toen dermate op, dat de rechercheurs hem vlot tot een bekentenis wisten te bren gen. Bij verschillende verhoren kwam aan bet licht, dat de fabrieksarbeider tot driemaal toe had ingebroken in de kan tine van de voetbalvereniging „Noord wijk" waar hij zich niet alleen tegoed deed aan koek, chocolade en dranken, maar ook enkele voor de vereniging waardevolle herinneringsgeschenken ontvreemdde, zoals een fraai wand bord, dat „Noordwijk" van een Israëli sche ploeg als aandenken had gekre gen en een Bunschoter kotter, die herin nerde aan de wedstrijd om het lands kampioenschap tegen Spakenburg. De jongeman bleek verder de dader te zijn van de bijzonder brutale inbraak ln het Juvenaat te Noordwijk-Binnen, waar hij met een hamer de zo goed als nieuwe juke-box van de NKJB aan de bovenzijde finaal in elkaar sloeg. Dit apparaat was door de katholieke jon geren bij elkaar gespaard en niet ver zekerd. Hij nam bij deze gelegenheid een 25-tal grammofoonplaten uit de (Advertentie) toe krouwels HAARLEM, 12 febr. In oktober van dit jaar bestaat het r.k. Stedelijk Gemengd Koor „Haarlem" 40 jaar. Naar aanleiding daarvan heeft zich een feestcomité en een ere-coomité gevormd, die voor een feestelijke viering van het jubileum zullen zorgen. De jeugdafde ling van het koor, het r.k. Jeugdkoor Haarlem, zal op woensdag 17 februari in de stadsschouwburg het jubileumjaar openen met een kinderoperette „Marjo- leintje in sprookjesland". De kinderope rette begint om 8 uur 's avonds. (Advertentie) De beste service bij: Ged. Oude Gracht 108110 Haarlern Telefoon 16657 - 17165 - 17206 Vraagt prijsopgaaf zwaar beschadigde juke-box weg. en uit het buffet limonade en roo'kgerei. Diezelfde nacht gooide hij met een klinker een etalageruit stuk van de win kel van het technisch bureau J. de Rui ter te Noordwijk aan Zee, en ontvreemd de daar een platenspeler. Verder beken de de verdachte tot tweemaal toe de si garettenautomaat van het sigarenmaga zijn Van Keulen aan de Jan van Hene- gouwenweg te hebben stukgeslagen en daaruit een groot aantal pakjes siga retten te hebben gestolen. Ook is hij de man, die vorig jaar ver schillende malen grote spiegelruiten van hotels en winkelbedrijven in de om geving van de vuurtoren heeft inge gooid, waarbij eveneens voor honder den guldens schade werd aangericht. Het gebruik van teveel bier bracht hem op het slechte pad. Het onderzoek of hij zich hier en elders aan nog meer straf bare feiten heeft schuldig gemaakt is nog in volle gang. HOOFDDORP, 12 februari Op don derdag 25 maart wordt in „de Land bouw in Hoofddorp een jaarlijkse le denvergadering gehouden van de Oranjevereniging. Zoals gebruikelijk zal het belangrijk ste punt van bespreking zijn de program, ma's, die worden geboden op koningin nedag en 5 mei. Het belooft dit jaar een groots evenement te worden zowel op 30 april als op de dag der bevrij ding. Het ligt in de bedoeling dat op beide dagen een stunt zal worden uitgehaald, die zich ongetwijfeld in een grote be langstelling zullen kunnen verheugen. Op koninginnedag zal het één en an der geschieden in samenwerking met de winkeliersvereniging, die voor dit doel een bedrag beschikbaar heeft ge steld. Wat er alzo zal gaan gebeuren wordt nog angstvallig geheim gehouden. Eerst op de algemene ledenvergadering zal het een en ander uit de doeken worden gedaan. (Van onze sportredactie) In het jaarverslag van de Haarlemse jeugdcommissie was nl. gebleken, dat er moeilijkheden waren tussen bonds bestuur en het rayon Haarlem, die voortsproten uit de door de Haarlemse rayonvergadering in 1964 verworpen jeugd-rayonheffing. Men zag het niet verlenen van de pakken als een ran cunemaatregel, die de heer A. Pols (Schoten) onredelijk en de heer Oos terhof vervolgens schandalig noemde. Oe jeugd-rayonheffing een toeslag die door de verenigingen per jeugdnegen- tal aan het rayon moet worden be taald kwam ook nu in stemming en werd door de vergadering met 79 tegen 25 stemmen verworpen. Het grote voordelige saldo van rayon Haar- lem, dat in 1964 is ontstaan door het organiseren van een aantal bonds wedstrijden in het Haarlemse honk balstadion, zal o.a. het bestuur in staat stellen materiaal aan te schaf fen, zodat niet meer bij de verenigin gen geleend behoeft te worden. Het bestuur dat door het tussen tijdse bedanken van de heer Scheur man nog maar uit vier leden bestond werd uitgebreid tot zeven leden: voorzitter P. van Deenen zal zich tot februari 1966 geflankeerd zien door de herkozen bestuursleden Van Dalen, Vonk en Koster en de nieuw benoem de leden Venema (Haarlem Nicols), Sijm (HBC) en Kolk (niet-lid van een vereniging). Ook het voorstel van het bondsbestuur om art. 54 van het wedstrjjdregle- ment inhoudende dat negentallen elkaar tweemaal per seizoen ontmoe ten voor nogmaals drie jaar bui ten werking te stellen, kwam ter spra- ke. Na. ampele discussie werd beslo ten het bestuur blanco volmacht te verlenen; de heer A. Pols verklaarde nog dat zun vereniging (hoofdklasser Schoten) ais het bondsbestuur al thans toezegt de komende drie jaar de competitie in de hoofdklasse te verspelen zoals dat vorig jaar het geval was - voor het bondsbestuurs- voorstel zal stemmen en niet het rondschrijven van de Amsterdamse vereniging VVGA zal steunen. HCTlW's voorstel om bij uitlegging van de reglementen eventueel een com missie met arbitrale bevoegdheden te laten beslissen kwam eveneens ter sprake. 9° r,ler mag het rayonbe- stuur zijn vijf stemmen naar eigen foeddunken in de jaarvergadering van e KNHB (27 februari te Utrecht) uitbrengen. 'ie heer Pols drong in (je rondvraag o.a. aan op wederinstelling van een sehoolhonkbaltoernooi, terwijl de heer Bakker (Geel-Wit) de gemeentelijke subsidie voor jeugdige honkballers be kritiseerde, daar de gemeente voor honkbal pas vanaf twaalf jaar subsi die verleent, terwijl de voetballers reeds vanaf tien jaar subsidie ontvan gen. 'oorzitter Van Deenen kon tenslote na bijna lrie en een half uur de zeer ge animeerde vergadering besluiten, waar hij terecht had gewezen op de acht- teruitgang van het aantal jeugdleden en tevens aandrong op meer activi teit door de verenigingen in deze sec tor. Een schrijven aan „wintersport verenigingen" (hockey, voetbal etc.) leverde vijftien kandidaat-scheidsrech ters op, waardoor ook het scheiris- echtersprobleem in Haarlem het ko mend seizoen waarschijnlijk minder nijpend zal zijn. Advertentie) ■L» (Advertentie) Dagelijks diner-dansant Dinsdag cabaret Onbeperkt kip eten f 6.50 Zalen voor partijen tot 1000 personen 02520—5 3 4 7 MAANDAGS GESLOTEN HAARLEM n febr. „De verduis teringen isij de PTT door eigen perso neel nemen ontstellende vormen aan", zei de officier van justitie voor de Haar lemse Rechtbank, mr. G. W. F. van der "Ik Bouman, gistermorgen tijdens de behandeling van de zaak tegen de 3(1-jarige besteller L.R., die zo'n vijftig postpakketten had verduisterd. Hij had gehandeld uit balorigheid. „Ik heb een hekel aan Haarlem. Ik vind het een vreselijke stad en wilde terug naar Gro ningen. Maar de PTT wilde mü niet overplaatsen vertelde hij. Het perso neelstekort bij de PTT is er de oor zaak van dat by dat bedrijf nog ele- menten rondhangen, die er niet thuis horen, zoals deze verdachte, zei de of ficier van[Justitie. Hij eiste tien maan- den .f o waarvan twee voorwaardelijk en onder toezichtsstel- ling van ae protestantse reclasserings- veremging De verdediger, mr. Groen, wees op ue mislukte overplaatsing van de verdachte van Groningen naar Over- vecn en aiens rancune toen er niet werd Ingegaan op zij„ verzoek opnieuw te worden overgeplaatst. De besteller was van omulsteringen overigens geen cent riiapr geworden, want alle goede ren werden op zijn kamer terug gevon den. Uitspraak 25 februari. (Advertentie Hoofdagent Haarlem e.o. fh-,Tfee-0In Zandvoortselaan 351 §eT nüsno Liefdestraat 4-10 Tel. 02500 - 64000 - 43068 HAARLEM BENTVELD at l HAARLEM, 12 febr. Het was een hartveroverende show, die onder aus piciën van de firma Coerant gisteren door de Franse katoenindustrie Bous- sac gebracht werd in de Hildebrand- zaal in Haarlem „Aarlèmme", zoals de Franse speakster madame Costa- belle zei. Katoen vertedert zonder eni ge pretentie nu eenmaal iedereen. Maar vergis u niet. Katoen is er in satijneffect, in linneneffect, katoen kan een zachte parelmoeren glans hebben, kan vlinderlicht zijn, kreukherstellend, plooihoudend, katoen valt nooit sluik en misstaat als materiaal bij geen enkele kleur of dessin. Katoen is ook geen en kel model te dol. Alles kan. Boussac toonde dan ook tal van charmante aar digheidjes, die zo op het eerste oog (Advertentie) BARTELJORISSTRAAT 2, HAARLEM TELEFOON 13004 HEEMSTEDE, Op het ruige stuk land bU »e Schollevaarlaan ligt, half tegen de berm op, een wrak van een auto. Over dat wrak is de laat ste dagen nogal tvat 1te doen geweest. Volgens een bericht in de kranten, waarvan de gegevens afkomstig waren van de Heemsteedse politie, zouden twee jongens een ®;u 'P Puin hebben beslagen. De officiële lezing luidde, dat een vertegenwoordiger zun auto in re paratie had gegeven bu een monteur. Deze zou de auto zaterdag op de Schol levaarlaan hebben neergezet. Toen hij maandag ging kijken, vond hij de wagen een eind verder weg. ln een gat van het weiland. Van de auto was een puin hoop overgebleven. Twee jongens wer den daarop aangehouden en tegen hen werd proces verbaal opgemaakt. De vader van een van de jongens neemt het echter niet, dat een volgens hem totaal verkeerde indruk van die „ergerlijke baldadigheid wordt ge wekt. Ten eerste stond de wagen vol komen onbeheerd op of terzijde van de Schollevaarlaan, ver het land in. Als een zielig wrak scheen de auto daar te wachten op de verlossende tik ken van de sloper. De wagen was ook niet meer dan een wrak. De voorruit was ingeslagen, de motorkap was er af, de koplampen en de spatborden ontbra ken, er was geen nummerbord en de achterzittingen waren er uitgebroken. Met die „wagen", aldus de vader, zijn de jongens bezig geweest. Er is door hun toedoen inderdaad een ruit gesneu veld, maar dat de jongens zand in de carburateur hebben gegooid en in de auto gras hebben verbrand, wordt ten stelligste ontkend. De vader vermoedt, dat de politie aanvankelijk krachtig heeft willen op treden, omdat men niet de beste her inneringen had aan de oudejaarsnacht, toen op het parkeerterrein nabij het station-Aerdenhout een auto onklaar was gemaakt, door zand in de benzine tank te gooien. Er zou fel worden op getreden tegen iedere vorm van balda digheid. De twee jongens dreigen daar de dupe van te worden. Ze hadden na tuurlijk met hun handen van die wagen moeten afblijven. Maar wie aldus de vader het hele geval precies uit zoekt. komt er wel achter, dat het oude wrak gewoon een wrak is geble ven. HAARLEM, 12 febr. De heer J- .Vagenaar, controleur bij de Kousenfa- oi'iek Hin N.V. in Haarlem, heeft woens dag het feit herdacht dat hij vijfentwin tig .jaar geleden bij deze firma in diens' trad. In tegenwoordigheid van de "'r(N! tie, bedrijfsleiding en collega's werd nu in de kantine gehuldigd. Drs. R. Hin, directeur van het De- drijf, prees vooral het verantwoorde lijkheidsbesef van de heer Wagenaar Als blijk van erkentelijkheid overhandig de hh een geschenk onder couyert en bood hij hem namens de Vereniging van Tricot- en Kousenfabnkanten de zilve ren medaille met de bijbehorende oor- konde aan. De bedrijfsleider de heer G. H. Schrijver schetste de vele functies, die de jubilaris in de afgelopen 25 jaar had bekleed. Begonnen als cottonbreier, werd hij later chauffeur. Namens het toezichthoudend personeel en de leden van de „Club van Vijfentwintigjarigen" bood hij de heer Wagenaar een gouden zegelring aan. Namens de Maatschap pij voor Nijverheid en Handel ontving de jubilaris de zilveren medaille met het bijbehorende vererende getuigschrift. Ook de heren J. J. Huijer en L. H. Bul- ters, respectievelijk bestuurslid van de vakbond en afdelingschef, voerden het woord. Vele collega's maakten tijdens de receptie gebruik van de mogelijk heid om het gezin Wagenaar met het jubileum te feliciteren. t zelfs niet eens thuis te brengen waren. Een strandpyama, een avondtoilet met de modieuze lange broek, een televisie- pak, het een was nauwelijks van het ander te onderscheiden. U kunt rustig met uw avond-langebroek op het strand verschijnen, terwijl uw modieuze lange strandtoilet met of zonder lange jas op geen enkele soirée zal misstaan. Na tuurlijk is het wel zaaks dat u bij die gelegenheden op de tinten let. Kiest u dan die prachtige gevoileerde kleuren, meestal pastel, in fraaie bloemdessins of de kleurige kleinere bloemen tegen een zwarte achtergrond. Broeken waren favoriet. Met lange opvallend wijde pijpen, gecompeteerd met een blouson of een mouwloos mo del met een bloezende rug. Maar 09k als wijd-uit klokkende broekrok, die meestal een bloesje van hetzelfde materiaal meekréeg. Zélfs do geklede chemisiers kunnen met een broekrok gedragen worden. Avondtoiletten kregen in katoen een ongewone bevalligheid. Boussac bleek bovendien de modellen aan het mate riaal te hebben aangepast: ruimende rokken, lage vierkante decolleté's, lage ruggen met soms gekruiste banden of een enkel doorlopend halspasje, em- pire-modellen met lage décolleté's en lange strakke mouwen (waarin wij een beeldschoon exemplaar in lila-blauw za gen). Strandtuniekjes waren er in chique- getinte badstof, strakke jurkjes hadden veelal een streekdessin middenvoor, de kazak had ztfn come-back gemaakt, tu niek-japonnen hadden veelal drie eta ges waarvan de bovenste een van ach teren loshangend kort jasje was. En verder had Boussac een duidelijke voor keur voor strikjes midden voor op de ceintuur, ronde hoge dophoedjes zon der rand van hetzelfde materiaal als de japon of de jas, petjes met klep, zwarte lakceintuurtjes onder de buste, korte, rechte slepen aan de avondtoi letten of strikken met lange sjerpen, terwijl zelfs de lange tijd niet geziene schootjes sterk vertegenwoordigd wa ren. (Advertentie) Boussac toont zhn modellen op het jenblik in vele landen van Europa in de Libanon, in Noord-Afrika en Ja pan. Voor ieder land worden speciale mannequins en zelfs kieuren en dessins uitgezocht; de modellen zijn overal het zelfde. HAARLEM, 12 febr. - Naar aanlei ding van enige recente verkeersongeval len op het zebrapad bij de brug over de Delft heeft het raadslid R.QJ. Bros- towski aan B. en W.gevraagd hoeveel ongelukken er reeds zgn gebeurd op dit zebrapad bi) het houten bruggetje over de Delft t"886!!'! Cornells van de Lijn- laan en 4® 9jaaJ«llaan. „Is het uw college u1 vele fietsers met de fiets aan de hand gebruik maken van bet bruggetje om vervolgens het zebrapad over te steken, 0f zjci, jn orïlchüng over dat zebrapad verplaatsen zo vraagt hij. meent, dat van het zebrapad een te druk gebruik wordt -en wielrijders hun weg moeten kiezen over de rijwegen over de even verder gelegen brug bij de Orion- Pbij de Stuyvesantstraat. Het raadslid wenst een telling van het aan tal wielerijders, dat van de brug over de Delft gebruik maa'kt. Tenslotte wijst de heer Brostowski op de onnodig ge vaarlijke toestand bij een dergelijk ge bruik van dit zebrapad. ZANDVOORT, 12 febr. - De 34-jari- ge vertegenwoordiger J. M. F. v. d. V. uit Heemstede en zijn 30-jarige pas- sagiere E. M. J., een ziekenverzorg- ster, eveneens uit Heemstede, werden vrij ernstig gewond toen zij gisteren op de Van Lennepweg in Zandvoort, even ten oosten van de kruising met de Von- dellaan, tegen een stilstaande vracht auto opreden. Zij moesten in het zieken huis St. Joannes de Deo te Haarlem worden opgenomen. De auto werd zwaar beschadigd. Over dc oorzaak van het ongeluk is nog niets bekend. HAARLEM, 12 febr. De Haarlem se Rode-Kruisafdeling heeft het initia tief genomen tot de verkoop van de speciale postzegelserie met bijzonder stempel welke ter gelegenheid van de twintigste viering van de Bevrijding door P.T.T. wordt uitgegeven. De zegels, die op 6 april in omloop komen, zijn gewijd aan het verzet en dragen dan ook afbeeldingen van ver- zetsmonumenten. Bovendien worden zij voorzien van een met de hand geplaatst herdenkingsstempel, gedateerd op de eerste dag van uitgifte. Dit interessante poststuk vormt een blijvende en wegens de beperkte op- laag ook zeldzame herinnering. Maar bovendien stijgen deze documenten voortdurend in waarde. Een serie uit 1950 wordt nu al voor tweehonderd gul den verhandeld. De verkoop wordt in Haarlem ter hand genomen door het Nederlandse Rode Kruis afdeling Haar lem, die de baten ontvangt van de méér-opbrengst van de enveloppen. Voor slechts 1.50 ontvangt men half april per post aangetekend franco thuis de enveloppe. In de enveloppe zal men naast een bedankje een volledige docu mentatie aantreffen over de nieuwe ze gels. Men beho ift de eerste dag van uit gifte niet zelf naar het postkantoor te gaan; de Colonneleden van het Rode Kruis zorgen dat de postzegels keurig op de enveloppe worden geplakt. Het wordt de belangstellenden dus bijzon- deL,P™akkel«lk gemaakt! bestenen* tSJ iSS'Li.t?^eioppen kan men laan 3, of door het 1.50 per enveloppe, op gironummer 84289 ten name van het Nederlandsche Roode Kruis, afdeling Haarlem. Men kan uiterlijk tot 27 maart van deze ge legenheid gebruik maken. HAARLEM, 12 f®b^- Het bestuur van de Haarlem»" "uisartsenvereniging meent, dat de bevolking het verschijn sel griep en met name de A-griep niet als een schrikbeeld tegemoet moet zien. De vereniging stelt voorop, dat griep iederj^ in Nederland voorkomt. Verder lijkt de A-griep een goedaardig karakter te hebben, zodat men kan aan nemen dat de patiënten na een korte periode van bedrust zullen zijn hersteld. Er bestaat geen specifieke genees wijze voor deze aandoening, aldus de huisartsen. Er worden slechts sympto matische middelen toegepast. Dit zijn middelen die alleen de verschijnselen van de ziekte verlichten. Het profylak- tisch inenten met griepvaccin kan soms nuttig zijn, maar men moet wel beden ken, dat het vaccin lang geen absolute bescherming biedt. Het inenten is waar schijnlijk nog het meest aangewezen voor bepaald< categorieën personen, die lijden aan zekere aandoeningen van hart of longen. Men kan dit met zijn huis arts bespreken. De huisartsen merken op, dat er op dit moment een grote schaarste aan vaccin bestaat. Over eni ge weken zal het in ruimere hoeveelheid verkrijgbaar zijn. De beschermen de werking van het vaccin kan ongeveer tien dagen na de inenting worden ver wacht. De ziekenfondsen zullen de kost als regel niet vergoeden. HEEMSTEDE, 12 febr. In de nacht van woensdag op donderdag is op vier plaatsen op het industrieterrein in Heem stede ingebroken. De politie vermoedt dat meerdere personen aan het werk geweest zijn. Uit een machinefabriek haalde men een snijbrander weg, die men eerst opnieuw vulde, alvorens er mee elders zijn slag te slaan. Via een dak van een naastliggend gebouw kon men na verbreking van een ruitje een kantoor binnengaan. Daar sneed men de brand'kast open. Deze was echter leeg, zodat men niets ver mist. De snijbrander liet men naast de brandkast achter. In een confectiebedrijf in de omgeving werd honderd paar kou sen gestolen, een bedrag van 420,- en wat sigaren. In de kantine deed men zich tegoed aan chocolademelk. In een bollenschuur tenslotte werd wat klein geld weggehaald. HUWELIJKSFEESTEN Zandvoort telt volgende week twee gouden echtpa ren. Op 16 februari het echtpaar C. Bluijs-M. E. van Honschooten en op 1® februari E. Weber-M. Brokstra.

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1965 | | pagina 2