Opzij Beslissing T erechtstelling Open bestel Snelle vergadering van enkele Racing-leden meerderheid in club tegen een Er is een wonder bij RCH geschied" BECKET, toneelstuk van Anouilh verfilmd Club van Honderd geeft garantie: 5 jaar lang f25.000.- Eis van heer Smalle2;an2;e wordt niet ingewilligd Jeugdige Haarlemmers ontkennen iets met roofoverval op vrouw te maken te hebben Initiatiefnemers geloven in Haarlemse top-fusie 1 Mr. Goudsmit: Naaister bestal fabrikante Meer pretentie dan verdienste HAARLEMSE RECHTBANK TOCH ZWARE STRAFFEN GEËIST club van honderd is RCH niet De piraten van Diablo De Zevende Dageraad Dreigende trommen Overige films n ten sv> Rembrandt m Roxy Cinema Palace Lido VRIJDAG 5 FEBRUARI 1965 PAGINA 3 Yiin hei W.JagerGerlings sherry superior MERKKARPETTEN - Brinck Campman Desso en vele andere MERKKARPETTEN ^oor betere karpetten vertrouwd kopen VAN DUIVENBODEN N.V interieuradviseurs KRUISSTRAAT 22 O O HAARLEM, 12 febr. „Het mag uitgesloten worden geacht dat een meerderheid uit de leden van RCH haar fiat aan een fusie met EDO en Haarlem zal geven. Er is een wonder bij RCH ge schied en er zullen er nog vele volgen". Dit werd medegedeeld door de heer F. Witkamp, leider van de afdeling betaald voetbal van RCH, tijdens een persconfe rentie die het uitvoerend actie comité van RCH's „Club van Hon derd" de afgelopen nacht in hotel „Lion d'Or" in Haarlem had be legd. Het „wonder" waarvan de heer Witkamp gewaagde liet aan duidelijkheid niets te wensen over: een aantal leden en dona teurs van RCH, verenigd in de „Club van Honderd" heeft de vol ledige garantie gegeven dat RCH gedurende een pereiode van 5 jaar op een financiële ruggesteun kan rekenen van minimaal 25.000. Met deze geste willen de getrou wen van RCH hun vereniging er voor behoeden middels een fusie met EDO en Haarlem in het niet te verzinken. Twijfelen niet De drie grote mannen achter de schermen van de Club van Hon derd: v.l.n.r. de heer Witkamp, Kol en Schuitvlot. HAARLEM, 1 2febr. „De fusiebesprekingen zijn niet afge knapt. Na het hernieuwde over leg met de bestuursleden van EDO, Haarlem en RCH en de vruchtdragende pogingen om tot een financiële basis te komen, staan de vooruitzichten voor de tot stand koming van een Haar lemse topfusie er zeer gunstig voor". Dit optimistische geluid kwam gisteravond uit de mond van wethouder P. W. Voskuilen, die met zijn mede-leden van de fusie-commissie de gedeputeer de ir. W. Merkx en sport- en jeugdzaken directeur S. Heijers jr. en de afgevaardigden van de drie semi-profclubs in de sta tige B. en W. kamer van het stad huis ter vergadering bijeen was gekomen. Donderdag 4 maart is de beslissende datum, zo deelde wethouder Voskuilen mee. De leden van de drie clubs zullen dan in de gelegenheid worden gesteld hun stem over het fusievoorstel uit te brengen. Drie voorzitters bij de initiatief nemers van een fusie in Haarlem. U ziet v.l.n.r.: de heer Henstra (EDO), Van Balen Blanken (Haarlem), Merkx, Voskuilen en Goudsmit (RCH). Zo te zien ver liep het hernieuwde overleg om tot een samengaan in Haarlem te komen in een vriendelijke stem ming. Voor Haarlem e.o. Films Muziek Toneel Hoofddorp Cabaret FILMJOURNAAL Minister Andriessen heeft Hoog- °vens en de Gasunie zover gekregen, dat beide zich zullen neerleggen bil een door oud-minister Zijlstra te nemen beslissing. Dit is dan een ge lukkig slot van de ongelukkige zaak. Minder verheugend is, dat na twee jaar vruchteloos onderhandelen een •Minister tussenbeide moest komen °m in drie uur tijd een door beide Partijen aanvaarde beslissing te ne- Mien. Hoogovens en Gasunie hebben 2'ch in het conflict bepaald niet van bun beste zijde laten zien. Een Nederlandse missionaris heeft °P Nieuw-Guinea het leven verloren. Zijn dood is niet te wijten aan de bloeddorst van een inboorling of kop pensneller. Neen, hij is terechtgesteld door een gezagsdrager van de Indo nesische Republiek, omdat hij die re- Publiek beledigd zou hebben. En deze executie is officieel gesteund door een Indonesische brigade-generaal. Wij hopen dat de Nederlandse re- Sering, nu nog bezig met het inwin nen van inlichtingen, deze zaak zeer ernstig zal opnemen. Het feit, dat een Nederlands onderdaan zonder enige Vorm van proces is terechtgesteld door het Indonesische gezag op West-Irian eist behandeling op het hoogste ni veau. Vandaag worden in de minister raad de plannen van minister Bot met radio en televisie besproken. Het gaat hier om een voorlopige regeling, voor- Uitlopend op een nieuwe omroepwet. Maar hoe voorlopig ook, loch *°u deze regeling gezien moeten worden als de ruggegraat ®.nl.®uwe omroepwet met gr.ot®V Penheid en de mogelijkheid tot bet brengen van reclameboodschappen- De zaak waar alles om draait hoe open het open bestel wel worden zal. Dat de minis ter niet Jan en alleman van zend machtigingen Wil voorzien is een dui delijke en te billijke" zaak. Dat hij controle wil uitoefenen van boven af eveneens. Maar waar komen de criteria van de minister te liggen? Wie komt wel in aanmerking en wie niet? Dan zal de minister ook nog een beetje rekening moeten houden met de toekomst, anders begint over een aantal jaren het hele spel van voren af aan. En tenslotte is er nog moeilijkheid, dat de minister zijn vo®riopige regeling haalbaar moet ma- bij de volksvertegenwoordiging, terwijl er naar onze gevoelen toch wel enig verschil is tussen de politieke mening van de volksvertegenwoordi ging en de radio- en televisie-opvat tingen van het Nederlandse volk. Dit alles bijeengenomen geloven wij niet dat het voor minister Bot een haalbare zaak is zijn voorlopige re geling de ruggegraat van een defi nitieve te geven. (Advertentie) N.V WI1NHANDEL v/h Fa. J. H. Enschedé Medium Dry per fles 4.25 Bij afname van 6 flessen 4.15 Spaarne 84-92, H'lem, tel. 10112 21051 Haarlem 12 febr. Een lampe- £°PPen£abrikante heeft aangifte gedaan Xrr, diefstal, daar zij regelmatig vrij verhak? dra£en uit haar tas miste. In «rerWtf hiermee is een van de thuis- V£>n de fabrikante, de 47-ja- nge mevr. jjj M v aangehouden. De bekend sinds september in toraai raw gulden van haar werkgeef- ?tyr Lft11 gestolen, als deze bij haar thuis het werk controleerde en daarbij haar tas eventjes onbeheerd liet. Dinsdag ontdekte de fabrikante, dat zij twee biljetten van honderd en twee van vijfentwintig kwfjt was. Zij besloot de Resterende biljetten te noteren. Toen RU een dag later 150 gulden miste, deed RU aangifte tegen mevr. m„ bij wie het «el-d onder een fruitschaal werd gevon den. De nummers stemden overeen de aantekeningen. Haarlem, 12 febr. »e 53-jarige huisschilder G. Th. H. v.d. E. «aarlep, js vanmorgen om tien over naituegen levensgevaarlijk gewond, toen Miet zijn bromfiets in de Marnix- ïjraat aanreed legen een vrachtwagen. ju an is overgebracht naar het zie- ®nhuis St. Joannes de Deo. (Advertentie) De Sehele collectie constant voorradig ZIET O7,'ZE ETALAGES (Van een verslaggever) „Wij zjjn in hoge mate teleurgesteld in de houding van het RCH-bestuur," vertelde de heer V. Schuitvlot, een der leden van het actie-comité der „Club van Honderd", waarin naast de heer Witkamp ook de heren G. Kol en J. P. Schelvis zitting hebben. „Het bestuur van RCH had steeds als voorwaarde gesteld, dat over een fusie niet zou wor den gepraat, indien wij via onze „Club van Honderd" gedurende vijf jaar een bedrag van 25.000 ten bate van de vereniging zouden fourneren." „En nu wij deze toezegging hebben kunnen realiseren, heeft het bestuur zjjn eenmaal ingenomen standpunt vol ledig prijsgeven. Men stelt op het behoud van de zelfstandigheid kenne-, ljjk geen prijs meer. Het bestuurslid Smallegange heeft ons vanavond laten weten dat hij binnen de driemaal 24 uur het door hem aan ECH geleende kapitaal van 31.000 terug eist, een eis die wij ecliter niet zullen inwilli gen." De heer Witkamp maakte bekend dat de „Club van Honderd" het besluit heeft genomen de leden van RCH binnen de kortst mogelijke tijd in een buitengewo ne algemene ledenvergadering op te roe pen, teneinde hun stem over het al of niet doorgaan van een fusie uit te kun nen brengen. „Wij twijfelen niet aan de afloop en indien de meerderheid der le den overeenkomstig onze verwachtingen de fusie verwerpt, zal de heer Smalle gange zijn geleende geld binnen de vijf jaar terug ontvangen." De heer Schuitvlot zei dat de „Club van Honderd" een vijfjarenplan heeft opgesteld om de totale schuld van RCH een bedrag van ea. 171.000 aan ge leende gelden binnen deze termijn volledig af te lossen. „Op deze wijze zullen wij tot een algehele sanering van het verenigingsbescl kunnen komen, om daarna niet een schone lei te kunnen beginnen." De heer Witkamp: „Wij zijn voor stander van een fusie met twee clubs en daarmee scharen wij ons achter de mening van HVB-voorzitter H. v. Turnhout, die kort geleden nog heeft verklaard dat in Haarlem maximaal plaats zou zijn voor twee clubs in het T?^Tjal<ie V(>etbal. Nu het bestuur van t Ui C'a1: 8een enkel begrip heeft ge toond voor een zelfstandig voortbe staan van onze vereniging, er de voor keur aan geeft tot een samensmelting van drie clubs te komen, zullen wij de strijd hard tegen hard aanbinden. Voor de financiële bijdrage van 25.000 hebben al onze contractspe lers mede ingetekend. Toen dit besluit op onze vergadering van de afgelopen dinsdag werd genomen, waren er le den bij die hun ontroering niet meer meester waren. De tranen sprongen hun in de ogen toen het ging om het voortbestaan van RCH als zelfstandi ge vereniging..." Het toneel is wel de grote inspiratie geweest van de films, die de laatste tijd in vertoning zijn gekomen. Thans is het de film '„Becket" naar het toneelstuk „Becket ou l'honneur de Dieu" van Jean Anouilh. (door de Haagse Comedie enige jaren geleden opgevoerd), die om een kritische beschouwing vraagt. En aan gezien pretentie en kwaliteit de film heeft een vertoningsduur van bijna tweeëneenhalf uur nu eenmaal t»j velen zwaarder wegen dan werkelijke verdienste en kwaliteit, is het wellicht niet ondienstig er reeds bij voorbaat op te wijzen, dat deze groots opgezette, in panavision en technicolor opgenomen film van de Britse regisseur Peter Glen- ville weliswaar pretendeert, zich bezig te houden met godsdienst, plicht, liefde en eer, maar dat hij in feite van deze fundamentele zaken slechts de buiten kant laat zien, zonder de kern ervan te raken. Jean Anouilh geeft een niet bepaald historische interpretatie aan de persoon lijke strijd tussen Henry II, koning van Engeland, en Thomas Becket, aartsbis schop vail Canterbury, die voor het al taar van zijn kathedraal door vier ede len werd vermoord. Zijn stuk heeft ech ter onmiskenbare verdiensten. Peter Glenville, die daarbij uitging van een door Edward Anhalt geschreven scena rio, heeft er zich bij de verfilming er van op gespitst, de sfeer van de twaalf de eeuw en de schilderachtigheid van de mensen en hun milieu met zijn beel den te doen herleven. En daarin is hij wonderwel geslaagd. Hij laat zijn ca mera door paleizen, kloosters en kathe dralen dwalen, maar ook doordringen in de hutten van de allerarmsten. Hij gunt zich daarbij alle tijd. Telkens als hij weer een nieuw object heeft gevonden, draaien er vele meters celluloid door de projector, alvorens een volgende scè ne in het beeld komt. Waarmee dan Glenville tevens demonstreert, dat lengte van stof nog geen diepte van geest is. Gezien in reusachtige Panavi- sion-beelden, verliest Anouilhs stuk veel van zijn waarde. Wat deed Becket halsstarrig vasthou den aan een koers, die, naar hij zelf HAARLEM, 12 febr. Op de Rol- landslaan in Bloemeiidaal werd op 2 september van het vorig jaar een 83- jarige vrouw het slachtoffer van een even brutale als laffe roofoverval. Zij werd op het trottoir opzettelijk aange reden door twee jongens op een brom fiets. Toen zij viel ontrukten de jongens haar haar handtasje en gingen er ijlings vandoor. Een voorbijganger ging de jongens op zijn bromfiets achterna en wist het tasje terug te halen. De Bloe- mendaalse politie begon direct een uit- Uit het pers-communique dat gister avond 11a afloop van het besloten iu- siegesprek uoor wethouder Voskuilen werd verstrekt, sprak een onmisken baar optimistische toon. Voor de reali sering v n een fusie is reeds een finan ciële basis aanwezig, maar omdat het aanwezig kapitaal nog niet toereikend is, zal zeer binnenkort een beroep op het Haarlemse bedrijfsleven worden ge daan. „Ook schenkingen uit de burgerij zullen uiteraard 111 dank worden aan vaard," zei wethouder Voskuilen. oor de werving van het benodigde fusie- kapitaal zal een speciale girorekening worden opengesteld. Voorzitter mr. J. Goudsnut van KOU bracht na atioop van de vergadering op nadrukkelijke wijze naar voren, dat zijn vereniging geenszins tegen fusie met EDO en Haarlem is gekant. Daar mee wilde hij alle berichten logen straffen als zou een brede stroom van leden van RCH (onder wie de „Club van Honderd") van een fusie niets wil len weten. „De Club van Honderd is RCH niet", aldus mr. Goudsmit. gebreide speurtocht naar de daders en hield nog geen half uur later de 17-ja- rige leerling monteur H. van S. en de 18-jarige matroos B. M. aan, die be antwoorden aan het door getuigen op gegeven signalement. Eerst ontkenden de jongens, maar 11a een verhoor van vele uren door de Haarlemse recherche gaven zij toe de rooioverval te hebben bepleegd. Zij staafden die bekentenis. Gisteren stonden ze voor de Haarlem se Rechtbank en ontkenden pertinent iets met de zaak uitstaande te nebben. Destijds bij de politie hadden zq be kend om van de verhoren af te zijn. „We dachten dat het wel met een sis ser zou aflopen," zei Van S. „Maar toen ons het tegendeel bleek, hebben we onze verklaringen herroepen." De officier van justitie geloofde er geen steek van. In de ontkenningen van de verdachten zag hij voorts aan leiding onvoorwaardelijke straffen zon der aftrek van voorarrest te eisen. En die straffen waren ook niet mis: zeven maanden gevangenisstraf voor de ma troos M. en vijf maanden en één jaar onder toezichtstelling voor de leerling monteur Van S. De officier bracht een aantal getui gen naar voren, die de verdachten per tinent hei-kenden als de daders van de roofoverval. De verdediger daarente gen had drie getuigen a-decharge, die de verdachten op het vermoedelijke tijdstip van de overval, waarover ech ter ook onzekerheid bestaat, ergens an ders hadden gezien. Op grond daarvan concludeerde de verdediger dat er we gens gebrek aan overtuigend bewijs vrijspraak moet volgen. Uitspraak 25 februari. FILMS: CINEMA PALACE: De zevende dageraad, 18 jr., 2, 7, 9.15 uur. Zo. 2, 4.15, 7, 9.15 uur. FRANS HALS: Irma la douce, str. volw., UUr- on a Aa o Za. 2 en 8 uur. Zo. 1.30, 4.45, 8 uur. LIDO: Dreigende trommen, 14 j., do. t.m. ma. 2, 7, 9.15 uur: zo. 2. 4.15 7, 9.15 uur. Avé Maria. 14 jaar. 2, 7, 9.15 uur. Grafin Maritza. a.l. zo.ochtend 11 uur. LUXOR: La ronde, ontraden. REMBRANDT: Becket, 14 jaar, 2 en 8 uur. Flying clipper ahoy, a.l. zo.ochtend 11 u. ROXY: De piraten van de „Diablo". 14 j.. do tjn- z°- 2-30, 7> 9-l® uur. Zo 2. 4.15, 7, 9.15 uur. Ma. t.w. WO.: De slag in de Koraalzee, 14 j„ 2.30, 7, 9.15 uur. STUDIO: Les amants, str. volw. 2.15. 7, 9.15 uur; zo. 2. 4.15, 7. 9.15 uur. De roverssymphonie, a.l., zo.ochtend 11 u. MINERVA: Irma la Douce, str. volw., do. t.m. di. 8/15 uur. Tarzan, de wolfshond, a.l.. za. en wo. 2.30 uur: zo. 2, 4.15 uur. Vrijdag 12 februari. Concertgebouw, 8.15 uur: Concert door het Radio Ph.O. o.l.v. Willem van Otterloo. Soliste: Elise Cserfalvi, viool. Woensdag 17 februari. Concertgebouw, 8 uur: Haarlems Comité voor kamermuziek; Quartetto Italiano. Minerva Theater, 8.15 uur: 1ste avond Mozartcyclus. Concert door het N.Ph.O o.l.v. Henri Arends. Vrijdag 12 februari. Stadsschouwburg, 8 uur: Toneelgr. Theater met „Zes personages op zoek naar een schrijver" van Luigi Pirandello. Regie: Ferd. Sterneberg. Zaterdag 13 februari. Stadsschouwburg, 8 uur: Haagsche Come die met „Na de zondeval" van Arthur Mil ler. Regie: Paul Steenbergen. Zondag 14 februari. Stadsschouwburg, 7.45 uur: Haagsche Comedie met „King Lear" van William Shakespeare. Regie; Joris Diels. Maandag 15 februari. Stadsschouwburg, 8 uur: Haagsche Come die met „Kinderen van de Zon". Dinsdag 16 februari. Stadsschouwburg, 8 uur: Ned. Comedie met „Wie is bang voor Virginia Woolf?" van Edward Albee. Woensdag 17 februari. Stadsschouwburg, 8 uur: K.A.B. met de kinderoperette „Marjolijntje in wonderland Donderdag 18 februari. Stadsschouwburg, 8 uur: Toneelvereniging Postaal Genoegen met „Oscar" Dinsdag 16 februari. Kantine Machinefabriek Spaans, 2 uur: Algemene Bond van Bejaarden. Ledenver gadering. ging inzien, onvermijdelijk naar zijn dood zou leiden? Wat maakte hij van de man, zoals we die aanvankelijk le ren kennen, een voorvechter voor Gods eer? De film laat het antwoord op deze vragen zien in uiterlijke veranderingen maar weet ze innerlijk niet te motive ren en waar te maken. Bovendien heeft Glenville zijn beelden, enkele uitzonde ringen zoals de ontmoeting tussen Hen ry II en Becket op het strand daar gelaten, hoofdzakelijk gebruikt als raam voor zijn acteurs, die daarvan een dankbaar gebruik hebben gemaakt om alleszins bewonderenswaardige toneel creaties voor de camera's te zetten: Richard Burton in de titelrol, Peter O'Toole. de Lawrence van Arabië, als Henry II en Sir John Gielgud in een juweel van een rol als de Franse ko ning. Alle gigantische beelden, mooie kleu ren en schilderachtige decors kunnen intussen niet het feit verhelen, dat scè ne na scène slechts een dialoog is tus sen twee acteurs en geen gedachten- wisseling tussen twee mensen, een spel met bewonderenswaardig gecomponeer de woorden en geen spel met beelden. Maar dan toch een strijd en spel, die in hoge mate boeiend en interes sant zijn om de markante persoonlijk heden. die er bij zijn betrokken en om die zij vertegenwoordigen. In Rembrandt (18 jaar). ..De Piraten van Diablo" (Devil-Ship Pirates) zijn een stelletje zeeschuimers met een echte officier, die met hun schip, „Diablo", deel uitmaken van de Spaanse Armada, die er in 1588 op uittrok om Engeland te veroveren. Wanneer de on derdanen van koning Philips II de strijd verliezen, keren de huurlingen weer te rug tot hun vroegere broodwinning: het zeeroven. De inwoners van een dorpje aan het Kanaal, die nog niet op de hoogte zijn van de Engelse overwinning, worden gedwongen het schip weer zee waardig te maken. Met de behulp van de enige echte officier aan boord lukt het de dorpelingen echter het schip met man en al in de lucht te laten vliegen. Tot en met zondag in Roxy. (14 j.). Daarna draait de film „De slag in de koraalzee", waarin de avonturen worden verteld van een Amerikaanse duikbootkapitein en zijn mannen, die tot de Japanse vloot doordringen om foto's te maken. Hollywood beschouwt de laatste we reldoorlog en de daarna ontbrande vrij heidsstrijd in de koloniale gebieden nog altijd als een ideale kapstok om er avontuurlijk-romantische verhaaltjes aan op te hangen, waarin dan, voor ge bruik in eigen land, de zeer democra tische ideeën van de Amerikanen wor den gelanceerd met betrekking tot de koloniale politiek en hun veel minder democratische opvattingen met betrek king tot het onderscheid tussen de ras sen. In „The Seventh Dawn" vertelt de regisseur Lewis Gilbert zo'n driestui versroman, waarin hij zorgvuldig alle cliché's heeft verwerkt, die we de laat ste twintig jaar in dit soort films heb ben leren kennen. Onder begeleiding van nu eens triom fantelijke, dan weer romantische of on- heilspellende geluidsbandmuziek redt William Holden, als de stoere, onder nemende Amerikaanse rubberplanter, Malakka van het communisme, al gaat dat dan ten koste van de hartstochtelij ke liefde, die twee vrouwen voor hem koesteren. Die ene vrouw is zijn schone, ruim denkende maitresse van gemengd Europees-Aziatisch bloed, gespeeld door Capucine, de andere is de even schone, even ruim denkende, maar zuiver Euro pese dochter van de Britse hoge com missaris, gespeeld door Susannah York. Van het begin af staat het vast, dat de eerste zal moeten sterven. Dat doen mattresses in Hollywood-films altijd, vooral als ze van gemengd bloed zijn. Ze wordt dan door de Britten opge hangen, wanneer in haar fietstasje een stuk of wat handgranaten zijn gevonden, die daar door een vurige communist in zijn gestopt. In een poging om haar le ven te redden, laat Susannah York zich door de communisten als gijzelaarster ontvoeren, maar haar papa, de hoge commissaris vindt, dat het recht zijn loop moet hebben. Dan snelt William Holden de jungle in om de gijzelaar ster te bevrijden. Het komt tot een per soonlijke botsing met de terroristenlei der, die vroeger zijn bondgenoot is ge weest in de strijd tegen de Jappen. Onze Amerikaanse held moet het tegen de communistische arglist afleggen, maar wordt op het nippertje gered door een schot uit het geweer van de dappere Susannah. Beiden haasten zich dan naar de hoofdstad, want op de zeven de dag na het vonnis „De Zevende Dageraad" zal de arme Capucine worden opgehangen, als haar onschuld intussen niet is bewezen. Ze komen ech ter te laat. Het vonnis is al aan haar voltrokken. William Holden, trouw aan haar nagedachtenis, ziet af van de hand die de jonge Susannah hem op niet mis te verstane wijze aanbiedt en gaat met een gebroken hart een wereldreis onder nemen. In Cinema Palace (18 jaar). In de film „Dreigende Trommen", welke tot en met maandag in Lido draait, maakt de toeschouwer kennis met Captain Wyatt, die een vijandelijk fort opblaast. Wanneer hq met een aan tal gevangenen op de terugweg is, wordt hjj door vijandelijke Indianenstammen in een moeras gedreven. Als tenslotte Captain Wyatt in een tweegevecht met het Indianen opperhoofd zegeviert, is het rustiger leven begonnen. Het is een on derhoudend verhaal met vele suggestieve opnamen. (14 jr.). Dinsdag en woensdag wordt de film „Ave Maria" vertoond, die destijds nog al populair was. Benjamino Gigli is hier de grote man. (18 jr.). Zowel in Frans Hals als in Minverva wordt „Irma La Douce" geprolongeerd. In laatstgenoemde theater draait de film 's avonds tot en met dinsdag. Zater dag-, zondag- en woensdagmiddag wordt de in het Nederlands gesproken film „Tarzan. de wolfshond'' gedraaid. (Alle leeftijden). Ook de film „Les Amants", in Studio, is geprolongeerd, (strikt vol wassenen). De film „La Ronde", die in Luxor wordt vertoond, is door de K.F.C. ontraden. Waagtaveeme, Spaame hoek Damstraat. Vrijdagavond optreden van Cobi Schrèijer en haar gast: Boudewijn de Groot. Zaterdagavond: Optr. van Cobi Schreijer en Ronnie Potsdamme en hun gasten: het Engelse duo Colin Wilkie en Shirley Hart, volksliedjes.

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1965 | | pagina 3