mem mmmm Braun sixtant FI.89 Zin om mee te werken timmerlieden carrosseriebouwers BRflun Waarom is het nieuwe sixtant-scheersysteem zo'n geweldig succes? Parijs en het voorjaar ontmoeten elkaar. in de stoffencollectie van V D CORSETTEN GAINES en B.H.'s ir Het sixtant-scheersysteem Verend opgehangen honingraat- scheerblad met platina veredeld oppervlak en daaronder 36 mesjes van roestvrij edelstaal. Met ingebouwde precisie tondeuse, aan hel onderhoud van het elektrische en diesel-elektrische reizigersmaterieel met LTS-diploma ot praktijkopleiding. Structuur linnen brodé Tricel imprimé Satin Imprimé VRIJDAG 26 FEBRUARI 1963 PAGINA* De heer H. Meng Messerschmiede, Rennweg 31, Zürich: yy/y.-y-; De heer Meyer, Meyer-Versand, WeiherstraBe19, Bayreuth De heer J.G.van Dodewaard, electrohandelaar, Grindweg 72, Wageningen: «Met de sixtant kan men zich «Zelfs doorgewinterde nat- werkelijk snel, diep en tege- scheerders worden na korte lijkertijdfluweelzacht scheren.» tijd scheren met de sixtant enthousiaste aanhangers van het electrische droog- scheerapparaat.» «Met de sixtant kan men zonder huidirritatie diep en snel uitscheren. Nooit eerder verkocht Ik een apparaat waarin zoveel goede eigen schappen verenigd zijn.» veel staan - veel lopen - soms moe Geef uzelf Camp-steun. Medisch verantwoordo.a. tegen rugklachten Dit vederlichte ontwerp is verstelbaar op slank en nog slanker. .^^0 Kies uw figuurjong Dit model no. 10 f 20.95. jdÉmÊSfi Av.'.f.v.y.y.v. Basko/Camp, Haspelsstraat 6 Amsterdam - Slotermeer Tel. 020 - 131513* Anegang 25 Haarlem Tel. 1 81 18 SCHALKWIJKKRSTRAAT 25 HAARLEM TEL. 113 83 In de Hoofdwerkplaais te Haarlem kunnen thans weer geplaatst worden enige Geboden wordt: verbeterde c.a.o.-lonen prestatie toeslag een vaste betrekking met waardevast pen sioen uitstekende sociale voorzieningen gratis werkkleding voordelige reismogelijkheden in binnen- en buitenland, ook voor het gezin 4% vakantiebijslag (ook over de kinderbijslag) 2% extra uitkering. Een modieuze stof die U zorgeloos kunt dragen en die Uw charme nog meer doet uitko men. 90 cm. breed per meter voorproefje van de lente. Een stof bij uitstek geschikt voor zo'n char mant voorjaarstoi letje. 140 cm. br., per meter Brodé linnen en Parijs, U voelt de sfeer. Een hartver- overende stof in bijzonder mooie en aparte modetinten, 140 cm. breed, per meter Een prachtige gloedvolle stof die Uw japon maakt tot een loflied op de lente. 90 cm. br., per meter Suède - onmisbaar in uw garderobe... Dit vlotte jasje - ook met bobbed kraag verkrijg baar, in drie moderne tinten bruin - brengt Gerzon voor zeer speciale prijs. M. 36-46 Belangstellendenwordenvooreenbezichtigingvande betreffende afdeling en een bespreking uitgenodigd op zaterdag 27 februari 1965 van 10 tot 13 uur. (Echtgenote ot verloofde is tevens welkom.) Zij, die op deze dag verhinderd zijn, kunnen zich voor mondelinge inlichtingen dagelijks melden tussen 8.30- 17.00 uur uitgezonderd zaterdags en zondags, of hun sollicitatie schriftelijk inzenden aan onderstaand adres. Reiskosten worden vergoed Gegadigden moeten bereid zijn zich t.z.t. aan een vakbekwaamheids-, psychologisch en medisch onderzoek te onderwerpen. Hoofdwerkplaats NS. Voormalige Oudeweg 4. Haarlem 75 /aar uw Modehuis

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1965 | | pagina 8