Deze nieuwe b is speciaal gebouwd voor uw technische zoon (van 14-17 jaar) Er staat niet voor niets „voor vooruitziende ouders" boven in deze mededeling. Want leerlingen die op de Bedrijfsschool van Hoogovens hun landelijk erkende diploma's halen voor Bemetel, VEV of de Stichting Vakopleiding Procesindustrie, hebben meer bereikt. Voor hen bestaat de zekerheid dat zij hun verworven kennis bij Hoogovens in de praktijk kunnen toetsen. En dat niet alleen. Bedrijfsschool plus bedrijfservaring bij Hoogovens samen vormen de gezonde basis voor een goede toekomst. Een toekomst met heel veel plezierige perspectieven. Vandaar dat „vooruitziende ouders". Op de voorlichtingsavond hopen we hierover uitgebreider met u en uw zoon van gedachten te kunnen wisselen. Kom naar de voorlichtingsavond Uit de school geklapt Om te worden toegelaten moet men tussen de 14 en 17 jaar zijn en het diploma bezitten van een Lagere Technische School, een ULO-School of een ITO-school. (In sommige gevallen is twee klassen ULO voldoende). De leerlingen worden opgeleid voor landelijk erkende diploma's van Bemetel, VEV of de Stichting Vakopleiding Procesindustrie. De geschiktheid van elke kan didaat tot het volgen van een der bovengenoemde opleidingen wordt mede bepaald door een psychologisch onderzoek. Tijdens de opleiding ontvangen de leerlingen een loon; voor de eerste jaars bedraagt dit gemiddeld ongeveer f 46.- bruto per week. Leerlingen die niet in de naaste omgeving van het bedrijf wonen, krijgen hun reiskosten volledig vergoed. Op vrijdag 26 maart a.s. in Haarlem, Restaurant Brinkmaan, Grote Markt 9 op maandag 29 maart a.s. in Beverwijk K.S.A. gebouw, Peperstraat 15 en op dinsdag 30 maart a.s. in IJmuiden, Cultureel Centrum, Moerbergplantsoen 22 Aanvang 's avonds half acht. V HOOGOVENS IJMUIDEN

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1965 | | pagina 14