Piet Hendriks: Televisie acteur van kleine rollen Mr. SCHüTTEHHELM „MEER SAMENWERKING TUSSEN NRU EN NTS" L 15- e\&en HAND Televisie: Radio: Amshaaê BELLEVUE kreeg ultra moderne accommodatie DEZE ZOMER TOE AAN DE TWEEHONDERDSTE TV-ROL kindertabletten PRACHTIG Kwestie tv-reclame aan de orde 7êOlenkd Vele tv rollen Lichtvloer Feestelijke tv-avond voor ballettomanen Koeling Film contract GRONINGENI Kijkgeld Dertiende Danny Kaye en een filmcomedie WOENSDAG WOENSDAG DONDERDAG WOENSDAG 31 MAART 1965 ONDER REDACTIE VAN EGBERT ULIJN Hangerig. In aanwezigheid van een groot aantal belangstellenden stelde dins dagmiddag Dr. P. J. Koets, wethouder van onderwijs en kunstzaken in Amsterdam, de nieuwe televisiestudio in het gebouw Bellevue, te- j straalverbindingen verzorgd. genover de Amsterdamse stadsschouwburg, in bedrijf. Hij deed dit door het overhalen van een hendel, waardoor de studioverlichting werd ingeschakeld. Onmiddellijk na deze opening waren de genodig den getuige van een repetitie van het dansensemble Morava. Vandaag zal dit optreden in Bellevue op ampex worden vastgelegd. In de grote zaal van Bellevue bevindt zich nu een studio met een speelvloer van 14 x 15 m2 en accommodatie voor circa 250 toe schouwers. Het toneel in deze zaal is geheel intact gebleven en door ophalen van het brandscherm kan men het bij de studio ruimte trekken. Van dit toneel zal men vaak dankbaar gebruik maken, wanneer er ballet- df toneelvoorstellingen of concerten worden uitgezonden. x Niet lekker? Een pijntje? Haal op tijd de dokter en geef gauw een paar verantwoorde, pret tige Sinaspril zuigtabletjes. Verantwoord: dank zij de voorzichtige, speciale kinder dosering. Sinaspril bevat bo vendien een stof die de gevoeli ge kindermaag beschermt. Prettig: frisse limonadesmaak - een oranje Sinasprilletje gaat er zonder mokken in en helpt dan snel. Maar niet voor hen alleen HILVERSUM Nog de?e zomer hoopt de 45-jarige in Amsterdam geboren acteur Piet Hendriks zijn tweehonderdste televisierol te vertolken. Onlangs konden de kijkers hem nog zien in de „Jan en Alleman"-show en in een van de donderdagmiddag-vrouwenprogram ma's. Wij hadden een gesprek met deze acteur en daarbij vertelde hij ons, dat hij zich met opzet heeft gespecialiseerd in kleine type-rollen, die toch een maximum aan tv-techniek vereisen. Hij zei ons er werke lijk hljj mee te zijn, dat de gemiddelde tv-kijker hem tot nog toe niet heeft ontdekt. En hy heeft daarvoor zjjn reden: „Als je uiterlijk bij het kijkerspubliek hekend is, kun je niet meer zo vaak voor de camera verschijnen zonder dat er bij gedacht wordt „daar heb je hém weer". ding geweest, uitgebreide maatregelen te treffen om herhaling te Maris Liepa de belangrijkste dans voorkomen. Mochten er desondanks toch nog lieden zijn die winst partner van de onbetwiste eerste dan- trachten te maken uit reclame voor de televisie, dan zal ik niet schro- men over te gaan tot het nemen van de rigoureuze maatregel om de cumentaire was gewijd, t.v-uitzending te verbieden", aldus de heer Schüttenhelm. Hij is in ltOf het nu is op een buitenplaats aan het bezit van foto's van de meeste voetbalvelden, zowel in Nederland fe Vg^k°Jn als in het buitenland, en aan de hand hiervan kan hij zien of er al dan j roline Kaart. Gisteravond zong ze bal niet reclame is toegevoegd als er een televisiereportage van een wed strijd wordt gemaakt. Dit is het silhouet van de ideale jas voor elke dag, elk seizoen, elke gelegenheid. Uitgevoerd in correct en kxeukherstdlemj Een jas van grote allure. Her kenbaar aan het innaai-etiket en de bijbehorende hanglabel met de naam oamenwermng helm een spoedige verhoging van het x 1 Britse mdio Phaat v„volgms kwsrtlertje ,Msvi. NEDERLAND I NEDERLAND II BELGIE NEDERLANDS BELGIE FRANS HILVERSUM I 402 m. HILVERSUM II 298 m. RADIO VERONICA BRUSSEL 324 m. BRUSSEL 484 m. HILVERSUM I 402 m. HILVERSUM II 298 m. RADIO VERONICA BRUSSEL 324 m. BRUSSEL 484 m. 0 Nieuwe studio van hoofdstad Advertentie N.T.S. in De camera-controleposities zijn uitgerust met monoknopbediening. De geluidsinstallatie beschikt over zes tien microfoonkanalen, twee magneto- foons en een grammofoonmachine. In elk microfoonkanaal zijn de gebruikelijke echo- en voorafluisterschakelingen opge nomen. De overdracht van het signaal van en naar het schakelcentrum in Hilversum wordt door de P.T.T. door middel van Het is de bedoeling deze studio te ge bruiken voor kleinere produkties. ■H HILVERSUM „Attentie" was giste ren attent op hetgeen in hoofdlijnen bekend is geworden van de overeenkomst inzake het komende radio- en tv-beleid, althans voor zover daartoe een akkoord is bereikt tussen informateur en hierbij betrokken fractieleiders. Van de zijde van „Hilversum" werd ook tijdens deze uit zending een weinig positieve reactie ont vangen. NTS-voorzitter Schüttenhelm: ,,'t Is niet ons plan, maar dat van Cals". Ook NRU-voorzitter mr. Roosjen sprak zijn mond bepaald niet voorbij. Een bloemlezing uit de diverse dagbladen viel niet direct ongunstig uit voor de infor mateur. De collectieve Israël-actie, die de emi gratie van joden mogelijk moet maltin, blijkt de joodse gemeenschap beslist wel aan te spreken, want van die zijde werd dit jaar. in een maand tijds reeds een bedrag van driehonderd duizend gulden aan wat men noemt „vrijwillige belas ting" ontvangen. Het zomerse weer bracht de redactie van „Attentie" ertoe tenslotte aandacht te besteden aan „de zomersport" bij uit stek, nl. het kamperen. In onze kampeer- bedrijven vertoeven jaarlijks zo'n drie miljoen kampeerders, waarvoor 20 miljoen overnachtingen worden geboekt. Voor een niet onbelangrijke groep van deze kampeerders gaat het „uitje" duurder Worden nu vele exploitanten overgaan tot de vaststelling van een dagtarief in- plaats van een nachttarief, ook al is daartoe dan ook nog niet officieel ge adviseerd. Een en ander betekent o.a. een radicale verhoging van de prijs (maar eventjes 100 voor degenen, die slechts een nacht op een dergelijk terrein ver blijven. Ongetwijfeld zijn 't gisteravond niet alleen de ballettemanen geweest, jjie onder de indruk zijn gekomen van de Russische balletfilm, waarin de prima ballerina van het vermaarde Bolsjoi-ballet, Maja Pli- setskaja de hoofdrol vertolkte. Zij was in deze documentaire de „anders dan anderen"-figuur, die in adembenemende dansschrift-vertalingen vertelde waarom zij zo duidelijk anders is. De camera's vingen o.m. beelden op van Het Zwanen- meer, De Schone Slaapster, Haymonda, Don Quichot, de Walpurgi Nacht uit Eausf en uiteraard de solodans uit de legendarische Stervende Zwaan. Ten slotte zorgde Caroline Kaart weer voor een vocaal folkloristisch festijn. E. U. Men heeft in de studio op acht meter hoogte een lichtvloer aangebracht. In deze lichtvloer is een railsysteem opgenomen, dat de mogelijkheid biedt de aan telesco pen opgehangen schijnwerpers en belich- tlngsarmaturen op eenvoudige wijze te verplaatsen. De belichtingsinstallatie om vat tevens een lichtorgel dat, zij het óp bescheidener schaal, grote overeenkomst vertoont met dat van de grote studio A In Hilversnm. De ventilatie-inrichting vormt altijd een belangrijk punt in een televisiestudio. De installatie in studio Bellevue heeft een totale luchtverplaatsing van 12.500 m3 per uur. Deze lucht wordt gekoeld door middel van leidingwater. Wanneer de koelcapaciteit geheel wordt benut, bete kent dit dat er 20.000 liter water per uur verbruikt wordt. De beeldinstallatie om vat o.m. vier inch beeld-orthiconcamera's en een 16 mm filmoverdrager, die tevens voor de overdracht van dia's kan worden gebruikt, en verder een beeldmenger met zes ingangen en trucagemogelijkheden. Piet Hendriks heeft voor het eerst op het toneel gestaan toen hij veertien was en wel als lid van „De jonge wacht" in Amsterdam-Noord. In een revue voor een feestavond moest hij de rol van „Do-j jjaarna vroeg Jan Blaaser mij voor de vetje spelen en dat heeft zon indruk r d™ voor me, behalve af en toe wat televisie. Na verloop van tijd kwam ik bij de groep van Beppie Nooy terecht en speel de er in „Oranje Hein" en „Rooie Sien". gemaakt, dat hij met alle geweld bij het toneel wilde. Dat mocht echter niet van zijn ouders omdat hij dan niet genoeg geld verdiende. Hij ging bij een transport bedrijf werken. In 1939 kwam hij echter voor een jaar in het ziekenhuis te lig gen omdat hij tegen een boom was opge reden. Tijdens de oorlog dook hij onder en daarna ging hij dan toch definitief bij het toneel. Eerst werkte hij bij de Amsterdamse C omedie van Rien van Nun en in stuk ken als „De man in de monnikspij", „De Spooktrein" en „De muzikale fami lie". „Dat was 'n fijne tijd", vertelt Piet Hendriks. „We speelden vooral veel voor soldaten. Dat was altijd prach tig. We waren met z'n achten bij de Amsterdamse Comedie. maar we moes ten soms stukken spelen met een bezet ting van vijftien. Achter de coulissen verkleedden we ons dan gauw 'n beet je en dan kwam je weer als 'n heel an dere figuur op." „Daarna heb ik nog 'n tijd bij Tom Manders op het Rembrandtsplein ge werkt als Willem. Tom was Dorus en zei de meest gekke dingen en ik gaf com mentaar. Maar de samenwerking met Tom was niet al tp best en toen Dorus en Willem geëngageerd zouden worden voor de honderdste showboot van de VARA zorgde Tom ervoor, dat het niet Dorus en Willem werd. maar alleen Dorus. Ik begon toen met het trio „Triple Sec" en dat heefj "n tijd goed gedraaid. We zijn ermee in België en Nederland op de televisie geweest. Maar het trio viel uit elkaar en van het geld, dat ik verdiend had, kocht ik een koffiehuis. rol van oom Levie in „Potasoh en Per- lemoer". We hebben hier enorm veel voorstellingen mee gegeven, 't hele land door. En overal was 't vol. Maar nu gaat dat wat aflopen, jammer genoeg." Trots haait Pief Hendriks een dikke stapel televisiecontracten te voorschijn „Kijk maar eens waf voor rollen ik alle maal gespeeld heb," zegt hij. Inderdaad, wij zien contracten voor de meest uit eenlopende rollen en rolletjes. Het blijkt bijvoorbeeld, dat Piet Hen driks Professor van Gisteren is geweest in het VARA-jeugdprogramma „De Proe- mel". Hij was een van de „Waterlan ders" in de laatste Pipo-serie. Hij was ook rechercheur in een vrouwenpro gramma, 'n andere keer weer lakei, post bode, politieagent, lijfarts. Maar altijd creëert hij zijn rollen zo, dat de tv.- kijkers hem zelden of nooit te zien krij gen zoals hij er werkelijk uitziet. „De omroepen hebben me al vaker 'n grotere rol aangeboden," zegt Piet Hen driks. „Maar als ik dan voorstelde fn het stuk een kleine rol te spelen, waren ze daar eigenlijk altijd blij om. Voor de gróte rollen kunnen ze namelijk meestal wel spelers vinden, maar voor de kleine is nooit veel interesse." We kunnen Piet Hendriks niet helemaal ongelijk geven. Iemand die niet zo erg opvalt kan vaker achter elkaar op de te levisie komen zonder dat de kijkers het begint te vervelen. Piet Hendriks de man met de velt „gezichten", nu eens met zijn eigen gezicht. Tot ik mijn grote kans kreeg. Er was mij een grote rol aangeboden in de film „Fietsen naar de maan". Tienduizend gulden zou ik ervoor krijgen. Ik was in zo'n hoera-stemming, dat ik onmid dellijk het koffiehuis verkocht, maar op de laatste dag dat we er in stonden kwam er 'n brief, 't Contract kon niet doorgaan, maar er was wel iets kleins voor me te doen. Ik was er zo kapot van dat ik heb geweigerd en toen had ik niets meer. Geen koffiehuis en geen an der werk. Ik heb toen 'n verbazend moei lijke tijd gehad. Er was niets te doen Advertentie Dinsdagmiddag had het NTS-bestuur in Amsterdam een bijeenkomst belegd met de Nederlandse pers, waar o.m. de kwestie van tv-reclame tijdens sportevenementen ter sprake kwam, alsmede het feit dat voor invoering van de kleurentelevisie verhoging van het kijkgeld nood zakelijk is. De NTS-voorzitter, mr. E. A. Schüttenhelm, vertelde dat de NTS een brief had ontvangen van de directeur van het reclame bureau „Hou Maet". Dit bureau was verantwoordelijk voor de recla mestunt tijdens de voetbalwedstrijd VasasDWS in Györ. In deze brief werd de stunt een hooglopende affaire genoemd en het bureau vroeg de NTS ook nog om een vergoeding. De voorzitter noemde de brief een dwaasheid. De gebeurtenissen in Györ zijn voor de heer Schüttenhelm aanlei- 'sy, In onze ..BEELDRECENSIE" vandaag ALL-SEASON JAS laden en liedjes van de beroemde Schotse dichter Robert Burns, die tweehonderd jaar geleden werd gebo ren als oudste zoon van een arme boer en die is uitgegroeid tot een grote nationale figuur. Met medewerking van The British Council wist Els Sa ii j Tenslotte is volgens de neer Schiitten- i kijkgeld noodzakelijk als er binnenkortinrnotts een cortie te mokert rtnn de hut Over de samenwerking tussen de internationale overeenstemming wordte?" i0?1* J"f N.R.U. en de N.T.S. verklaarde de voor- bereikt over de kleurentelevisie en Ne- waarmede Schotse dichter heeft ge sitter, dat deze ln de toekomst nauweróerland in 1967 aan de uitzending hier- wordt. Totale integratie is volgens hemjvan gaat beginnen. De kosten van kleu- nnmAirsllilr Ji a. an -i on annum Vinarf echter onmogelijk omdat de televisie en de radio in wezen totaal verschillende media zijn. Het is de bedoeling in het kader van het toekomstige regeringsbe leid de namen N.R.U. en N.T.S. te ver vangen door de gezamenlijke naam Ne derlandse Omroep Stichting N.O.S. Betreffedde de educatieve program ma's van Teleac en N.O.T. deelde de heer Schüttenhelm mede, dat voor het nieuwe seizoen een totaal bedrag van drie miljoen gulden hiervoor is uitge trokken. Daarvoor zijn gepland zestig algemene programma's en vijftien ge richte. Nu de Engelse lessen zo'n succes blijken te zijn, overweegt men ln de toekomst op dezelfde manier Franse en Italiaanse lessen op de t.v. te geven. Ook de kinderprogramma's kwamen nog ter sprake. De voorzitter wil met de omroepen overleg plegen om tot meer samenwerking op dit gebied te komen. Een eerste resultaat is al Barend de Beer, het programma voor de jongsten, dat iedere dag wordt uitgezonden. I-entelevisie zijn namelijk zo enerm hoog (drie maal zo hoog als van zwart-wit leefd. Dit diende tijdens de uitzending als decor. HILVERSUM Na Barend de Beer vanavond de heer H. J. Oosterhuis, die weer allerlei gevaren onder de loep gaat nemen, die kinderen in en rond het huis bedreigen. Deze keer is het onderwerp „kleine steekproef". Vóór acht uur dan nog een lachertje met Dick van Dyke. Bob Petrie wordt chef-tekstschrijver, maar dat nemen zijn collega's niet zonder morren. Na het journaal en Sportpanorama de dertiende Danny Kayshow. Medewerken- en de Green Verden. larie nuuu uuug axo van V UC1 HCUUC X-/cUUiy Ikdj'büUW. jvieuew televisie), dat deze niet uit de huidige Alctio nn KOmSt tPQ'Pri den ziJn om- The Clinger Sisters kijkgeldbedragen kunnen worden bestre- 'Y roodharige zangeres en danseres zier", waarna een documentaire, waarin LONDEN, maart De Britse politieleen actuele kwestie aan de orde wordt marine en luchtmacht hebben een ge- gesteld, nl. „slank worden en slank blij- We kunnen het hierover niet helemaal met Mr. Schüttenhelm eens zijn. Ons kijkgeld kan inderdaad wel iets omhoog, aangezien wü het minst betalen van ge heel Europa op Spanje na. In Spanje staat de televisie echter nog in de aller eerste kinderschoenen. Een forse verho ging' voor iedere televisiekijker omdat de kleurentelevisie zo duur is, lijkt ons ech ter onredelijk. Het zou billijker zijn als de toekomstige bezitters van kleurentoe- stellen (waarvan de aanschaf ongeveer driemaal zo duur zal zijn als van de zwart-wit toestellen) in verband met die hogere kosten meer kijkgeld betalen dan de eigenaars van de zwart-wit toestel len. heim plan opgesteld om een eind te ma ken aan de uitzendingen van de radio pi raat „Radio City" in de monding van de rivier de Theems, aldus meldt het blad Sunday Telegraph. De aktie zal worden uitgevoerd als de Laat op de avond dan nog Teleac met een cursus in de leergang Moderne on derwijsmethoden en didactiek. NEDERLAND 2: Ingeklemd tussen regering daartoe opdracht geeft, aldus 1 twee vaste rubrieken Theater '65 het blad. Het wees erop dat het optreden (waarin een gesprek met Henk van Ul- op ongeveer dezelfde manier zou worden sen) en Onze Man in Keulen brengt uitgevoerd als de aktie van de Neder- de KRO een van de plezierigste films, landse autoriteiten tegen het R.E.M.- die we ooit op het scherm gezien hebben, eiland verleden jaar. 'nl. de Engelse komedie Whiskey Galere Radio City is één van de vijf illegale i ofwel whiskey als water. De film is al zenders die thans buiten de Britse juris-1 eens eerder od het eerste net vertoond, dictie in werking zijn. NTS: 19.00 Nieuws in het kort. 19.01 Barend de Beer. 19.06 Teleac: ongevallen in en om de woning: televisieacademie. AVRO: 19.35 De Dick van Dyke-show. NTS: 20.00 Journaal en weeroverzicht. AVRO: 20.20 Sportpanorama. 20.50 De Danny Kaye-show. 21.40 AVRO's Tele- vizier. 21.55 De decalostraat tilmrepor- tage over de voedingsleer. NTS: 22.25- 22.30 Journaal. 22.40—23.10 Teleac: Mo derne onderwijsmethoden en didactiek, televisie -academie NTS: 20.(JO Nieuws in het kort. KRO: 20.01 Theater 65, gesprek met Henk van Ulsen. 20.25 Whisky Galore (Whisky als water) .Engelse filmkomedie. 21.45— 22.10 Onze man ln Parijs. 17.00-18.00 Voor de jeugd. 19 00 Zand mannetje. 19.05 Richard Leeuwehart: De alchimist, TV-film voor de jeugd. 19.30 Te voet door Vlaanderen, reportage. 19.55 De weerman. 20.00 Nieuws. 20.25 Het ge luk vliegt, toeristische quiz. 21.10 Van bassengwerker tot havenarbeider: Socia le toestanden aan de Antwerpse haven. 22.00 Spaanse dansgroep. 22.15 Zoeklicht op de culturele actualiteit. 22.35 Nieuws. 19.10 Berichten. 19.15 Gesprekken. 19.45 Le temps des copains, filmfeuilleton. 20.00 Journaal. 20.30 Actualiteitenkroniek. 22.00 Russisch ballet. 22.40 Journaal. 18.00 Nieuws. 18.15 Actualiteiten. 18.20 Uitzending van de Pacifistisch Socia listische Party. 18.30 Radio Volksuniver siteit: Kunnen levensmoeilijkheden ziek ten doen ontstaan?, door mevrouw dr. Elsa Pereira-D'Oliveira. 19.00 Voor de* kinderen. 19.10 Meisjeskoor met piano begeleiding. 19.30 Artistieke 'taalkaart. 20.00 Nieuws 20.05 Dansorkest en zang solisten. 20.40 Mensen uit de buurt, hoor spel. 21.30 Stereo: Selectie uit de ope rette: Dr. Bettelstudent. 22.15 Volkslied jes en balladen. 22.30 Nieuws 22.40 Pia no en viool: klassieke muziek (opn). 23.15 Jazzmagazine. 23.55-24.00 Nieuws. 18.00 Fluit en harp: klassieke muziek (gr.) 18.15 Oude geestelijke liederen (opn) Prot. Christelijke organisatie 8.45 Licht instrumentaal kwartet (opn.). 19.45 Op de man af, praatje. 19.50 Muziek lit de twintiger en dertiger jaren opn 20.05 Klassieke gewijde muziek iopn.). 20.55 D'r was er eens een doip: Klankbeeld over Zoetermeer. 21.15 Promenadeor kest: amusementsmuziek (opn.) 12.45 Sport. 21.55 Fluit en klavecimbel: klas sieke muziek (gr.). 22.05 Kruiswegen: Passiedienst. 22.30 Nieuws. 22.40 Lichte grammofoonmuzlek. 23.10 Evangeliever kondiging in wereldperspectief, lezing. 23.25 Nederlands Strijkkwartet: moderne muziek (opn.). 23.5524.00 Nieuws. 18.00 Veronica's jukebox. 19.00 Joost mag het weten... 20.00 Klassiek ver- zoékplatenprogramma. 22.00 Populaire muziek. 22.30 Alle remmen los 24 00 Populaire platen. 01.00 Sluiting. 18.00 Nieuws. Lekenmoraal en-filoso fie. 18.50 Sportkroniek. 18.54 Grammo- foonmuziek. 19.00 Nieuws en radiokro niek. 19.40 Grammofoonmuziejc. 20.00 Amusementsmuziek. 21.00 Kamermuziek. 21.30 Russische volksmuziek. 21.50 Peda gogische kroniek .22.00 Nieuws. 22.15 Jazz muziek. 22.45 De Zeven Kunsten. 23.00 Nieuws. 23.05 Feiten en muziek uit vroe ger jaren. 23.30 Amusementsmuziek. 23.55 Nieuws. 24.00-0.45 Voor de scheepvaart. 18.00 Nieuws. 19.20 Muzikaal medail lon 19.30 Nieuws. 20.00 Klassieke mu ziek. 22.00 Wereldnieuws. 22.15 Jazzmu ziek. AVRO: 7.00 Nieuws. 7.10 Ochtendgym nastiek. 7.20 Lichte grammofoonmuzlek. VPRO: 7.50 Dagopening. AVRO: 8.00 Nieuws. 8.10 Lichte grammofoonmuziek. 8.50 Ochtendgymnastiek. 9.00 De Groen teman. 9.05 Klassieke grammofoonmu- ziek. 9.35 Waterstanden. 9.40 Morgenwij ding. 10.00 Arbeidsvitaminen gr.). 10.50 Voor de kleuters. 1.1.00 Nieuws. 11.02 Huishoudelijke zaken, praatje. 11.15 Ba riton en piano: klassieke liederen. 11.35 Omroeporkest: klassieke en moderne mu ziek (opn.). 12.00 Licht instrumentaal ensemble en zangsolisten. 12.27 Medede lingen t.b.v. land- en tuinbouw. 12.30 Dansorkest en zangsolisten. 13.00 Nieuws. 13.10 Mededelingen eventueel ^vtueel of grammofoonmuzlek. 13.25 Beursberichten. 14.00 Stereo: Hobo en plano: klassieke en moderne muziek. 14.30 Tuf-Tuf - van oude auto's, dingen die voorbijgaan, klank beeld. 15.00 Lichte grammof Donmuziek. 15.30 Radiokamerorkest: klassieke en mo derne muziek. 16.00 Nieuws. 16.02 Voor dracht. 16.20 Lichte grammofoonmuzlek. Min jon. 18.00 Nieuws. 17.00 KRO: 7.00 Het levende 'Voord. 7.05 Ouverture lichte grammofoonmuzlek reportages en mededelingen (7.30-7 40 Nieuws. 8.40 Voor de huisvrouw. 9.40 Schoolradio. 10.00 Klassieke en moder ne orkestwerken (ga). 11.00 /oor de zieken. VPRO: 11.45 April: een program ma in de toonsoort van de grasmaand 12.10 Leven op het land, gesprek. 12 27 Mededelingen t.b.v. land- en tuinbouw 12.30 Nieuws. 12.40 Deze week. 13.00 Klas sieke n modrn grammofoonmuzlek 13.45 Voor de vrouw. NCRV: 14.15 Amu sementsmuziek (gr.) 14.30 Walsmuzlk Vandaaë genoeg, hoorspel. 15.30 Bariton en piano: Oude en moder ne liederen. 16.00 Bijbeloverdenking. 16.30 Vocaal en Instrumentaal ensemble (opn.) luOO Voor de jeugd. 17.35 Meisjeskoor: Friese en Duitse volksliedjes (opn.) 17.55 Sportrubriek. 7.00 Ook goeiemorgen. 9.00 Muziek ter wijl u werkt. 10.00 Koffietijd met Tine^ ke. 11.00 Kookpunt. 12.00 Muziek bij de lunch. 13.00 Als het maar swingt! 13.30 Van concertz. tot jukebox. 14.30 Donder dagmiddagparade. 16.00 Microsol 17 00 Gevarieerd kwartiertje. 17.15 Favorie ten express. 17.45 Platenpalet .„Vl'0" Utemvs- 12.03 Grammofoonmuzlek. 12.15 Gevarieerde muziek. Om 12.25 Weerbericht en mededelingen voor de" schippers). 12.50 Beursberichten en pro grammaoverzicht. 13.00 Nieuws. 13.20 Kamermuziek. 14.00 Nieuws. 14.03 School radio. (Om 15.00 Nieuws). 15.45 Gram- njofoonmuziek. 17.00 Nieuws. 17.15 Lichte muziek. 17.30 Volksmuziek. 18.00 Nieuws. 12,00 Nieuws. 12.02 Gevarieerde muziek. 13.00 Nieuws. 14.00 Nieuws. 14 03 Geva rieerd programma. 16.00 Nieuws. 16.08 Klassieke muziek. 17.00 Nieuws.

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1965 | | pagina 13