HEEL NEDERLAND EEN ,J)ANS-TOPPER" VOOR JONG EN - ZELFS - OUD TUSSEN BACH EN BEATLE PERFECT Knap reportagewerk van KRO-team „Zeg maar Philippine blijf jong, blijf fit fiets! elien HAND Televisie Radio jk CITRON V*MM ORANGE TONIC #ce<& SPA BRONWATER „Onvoltooide" als zevende van Schubert Rassendiscriminatie geen bezwaar voor Nederlandse band Zonder kus. Gaat vanzelf 7êhlenka GRONINGEN Dansrages Stijldansen blijven Wat de jeugd ervan vindt Nederland-N.-Ierland op het tv-scherm Gewijzigd programma WOENSDAG DONDERDAG WOENSDAG DONDERDAG WOENSDAG 7 APRIL 1965 HILVERSUM. - Cor Steyn brengt vanavond op Nederland 2 (van 20.01 tot 20.20 uur) zijn verzoekprogramma .Tussen Bach en Beatle'. Behalve naar het bekende spel van Cor zelf kunt u luisteren naar een optreden van het Amsterdamse zangduo Les Shaloms, dat joodse liedjes zingt. Dit genre is de laatste tijd zeer geliefd. Abraham en Esther Ofarim hebben daartoe mede „de stoot" gegeven. Zeker niet op de laatste plaats hebben echter ook Les Shaloms in deze hun steentje bijgedra gen. ^LVERSUM. Wat vandaag nog nieuw is, is morgen weer oud. De rages onder de jeugd komen even snel opzetten als het getij en Ze »ebben" vaak weer even vlug weg. De ene week kan een artiest ^°°r de jongelui op handen worden gedragen, de andere week gaan bewonderende blikken weer uit naar een nieuw idool. Zag u giste re11 uw zoon nog in een smalle spijkerbroek, wie weet loopt hij p §Sn in een „volendammer". Met dochterlief is een en ander al ehZeer het geval. De zangeres met het sluike haar ontmoet haar oavciggijngen, maar komt „hoezepoes X" naar voren met een opge stoken kapsel, dan hebben duizend anderen ook daarvan weer iets weten „0p te steken". De jeugd leeft snel. Haar wensen en verlangens veranderen met de dag, onder de druk van de commercie zelfs welhaast met het uur. De jongeren hebben door de eeuwen heen altijd wat vuriger geleefd dan hun ouders. Zij hebben zich altijd een „eigen gezicht" willen aanme ten al was het alleen maar om zich van de oudere generatie te kun nen onderscheiden. De „make-up" was echter niet altijd aanwezig. Het geld wordt heden ten dage sneller verdiend en uitgegeven, ondanks Zilvervloot-spaaracties. De zakenwereld stort zich op de Jeugd, want niets is winstgevender dan een rage, die om spelende Voorzieningen vraagt. Dit is het silhouet van de ideale jas voor elke dag, elk seizoen, elke gelegenheid. Uitgevoerd in correct en krehkherstellend Een jas van grote allure. Her kenbaar aan het innaai-etiket en de bijbehorende hanglabel met de naam 9? Het is weer lente tijd om uw fiets" weer eens helemaal in orde te maken. NEDERLAND I NEDERLAND II BEI.GIE NEDERLANDS BELGIE FRANS NEDERLAND I BELGIE NEDERLANDS HILVERSUM I 402 ra. HILVERSUM II 298 ra. RADIO VERONICA BRUSSEL 324 ra. BRUSSEL 484 ra HILVERSUM I 402 ra. HILVERSUM II 298 ra. RADIO VERONICA BRUSSEL 324 ra BRUSSEL 484 m. HILVERSUM. „Zeg maar Philippine" heet het programma mét Philippine Aeckerlin, dat de NCRV vanavond om 22.10 uitzendt via Nederland 1. Philippine en Jo Spiers hebben verleden jaar veel succes gehad met het toeristische radioprogramma „Transistor" en in die tijd hebben ze alle gelegenheid gehad op elkaar in te spelen. Philippine zingt vanavond cabaretliedjes en Jo Spiers begeleidt haar met zijn combo. Danszalen dreunen onder de „ploem, ploem Jenka" HIVERSUM. Nu en dan verschijnen heersen. En ze zijn goea voor de afwis- er jn de kranten berichten over artiesten, seling. Maar het liefste die ik toch de die in Zuid-Afrika worden gedwongen jenka en de twist". uitsluitend voor blanke mensen op te treden. Louis Armstrong kreeg zelfs geen toegang tot het land. Uit de V.S. is hierop een reactie gekomen. Ongeveer vijftig kunstenaars zullen Zuid-Afrika boycot ten. Onder hen bevinden zich de grote Amerikaanse componist Leonard Bern stein, de acteur Henry Fonda, Harry Be- Rikie Balk, een 18-jarige kantoorbe diende uit Gouda vindt de moderne dan sen vlot, leuk. vaak wild en dynamisch. Vooral de jenka gaat er bij in haar in als koek. „Maar dan zonder kus", voegt zij j lafonte, Dave Brubeck, de schrijver Saul er haastig aan toe. Ook waagt zij zichBellow, Eartha Kitt en andere beroemde Advertentie artistieke persoonlijkheden. Nochtans bleek er voor onze Dutch College Band geen bezwaar te bestaan een toernee door datzelfde Zuid-Afrika te maken. De jeugd wil zich „uitleven" en de fabrikant wil het „beleven" dat uit zijn koela-hoep, zijn twist-elastiekjes en zijn to-jo gouden munt komt. Zelfs volwasse- hen blijven bij dit alles vaak niet buiten sPel staan. graag aan de madison. Het heeft een fijn ritme en iedereen kan meedoen. De sha ke vindt ze niet leuk en al evenmin de twist. „Het is alieen maar gooi- en smijt werk en velen doen het verschrikkelijk ordinair. Daar komt nog bij, dat je er ontzettend moe van wordt. Toch is RikSe van mening dat er door gaans op dansavondjes veel te weinig aan stijldansen wordt gedaan. Zij draait haar hand niet om voor een tan go, Engelse wals of cha, cha, cha. Dan de moderne dansen maar ik de ban doen? ..Natuurlijk niet", roept ze spon taan, „maar niet te veel ervan. Soms om eens heerlijk gek te doen". Tosca van der Eerden is een 17-jarige tiener uit Rotterdam. En natuurlijk kent zij de jenka. Ze heeft 'ui op school ge leerd. Ze is als eerste-jaars in opleiding voor kleuterleidster. In het begin van de jenkarage stond soms de hele klas op een rij, want iedereen moest weten hoe het ging. „Je wordt er wel doodmoe van hoor", zegt Tosca, een donkerblond blozend meiske met kortgeknipt haar. „Als je op een feestje tien minuten ze - r hebt staan hopsen kan je gewoon niet reportageploeg van de KRO midden in van, die in kort bestek wisten te vertel- meer" i haar werk door de Spaanse geheime po- len hoe rijk de staat is, maar hoe arm de Tosca is nooit op dansles geweest,! htie gearresteerd en uitgewezen. Deze maatschappij, zowel in geestelijk als ma- maar voor de tienerfeesties die zii mee- hoofdschotel van de dinsdagavond was terieel opzicht. maakt is dat helemaal geen bezwaar voor 0ns even „onvoltooid" als de ge- Een beklemming ligt over Spanje waar „De foxtrot kan ik wel dansen en verder: Uefde Zevende Symphonie van Schubert de betogingen tegen schrijnend sociaal j A-i,, i onrecht, zoals de onthouding van elemen- ?e dan "at h« sl 1 We werden geconfronteerd met de laat- taire rechten aan de arbeider met zijn je doet altijd maar mee, dan gaat het ste (Spaanse) resten van het facisme in „bevroren" loon en de verwerping van tomaal vanzelf Zo verschrikkelijk veel EUropaj maar ook maakten we kennis, de vrije menigsuiting, al dan niet geor- stijldansen doe je toch niet. Bij een tan- met vooral in geestelijk opzicht 1 ganiseerd, steeds talrijker worden- De go of zo, zou ik echt niet weten hoe ik me VOOraanstaande Spanjaarden en jongel voormannen in deze strijd zijn niet opti- moest bewegen Toch is deze Kotter-1 serninaristen, die in de frontlinie staan mistisch, maar de vurigheid waarmee zij damse tiener nu weer met zo enthousiast, waar bet de strijd om de Spaanse vrij- zich voor de zaak van de vrijheid inzet- over de nieuwste dans dat ze een plaatbejd betreft, In het land waar niet de wil ten valt niet te blussen. Als er van een van de jenka heeft gekocht. „Je hoort van bet volk, maar die van het staats- j vleugje hoop sprake is dan is-het wel op m zo vaak op de radio, dan is het toch hoofd en zijn dienaren „alleen zaligma- grond van het feit, dat de machtsconcen- A,. tratie berust bij een man, voor wie het (levens)einde nadert. ALL-SEASON JAS 5 HILVERSUM Bescheidenheid siert I schap heet, filmregisseur Bardem en de makers van de KRO-reportage over, schilder Antonio Saura, die maar één „Spanje in Europa" voor zover zij deze) probleem kennen en dat vastlegden in de „Onvoltooid" noemden, ook al moet de: vraag „hoe kunnen we met ons werk diepere betekenis van deze aanduiding (dat toch aan censuur onderhevig is) de dan ook in een tragischer vlak gezocht; toestand in Spanje verbeteren?" en Gil worden. Zoals wij vorige week reeds uit; Robles, advocaat en leider van de rechtse uitvoerig uit de doeken deden werd deoppositie, alsmede hoogleraar Tiemo Gal- zonde om daar geld voor uit te geven', kend" is, staan schrijvers en hoogleraren En.. het gaat toch weer zo gauw voor-, met wegcijfering van persoonlijke be- bij!" 1 langen op de bres voor een ombuiging I van het bestel naar een democratie op 7 Westerse normen. Zij nemen geen blad ri £>rh tllPrslnvoor de mond en dat wil wat zeggen in XVtfC/IXMf UtslSLUg |een bmd, waar het politie-apparaat de .r 7 T j kern van de dictatuur is. Bovendien heb- VUn voetbalwedstrijd ben zij in eigen katholieke kring heel J wat oppositie te voeren tegen lieden, die in Franco zo graag „de plaatsbekleder" zien. Zo sprak gisteravond Ridreio, schrijver-journalist, over het facistische geweld van de bovenlaag, Alfonso Sastre, toneelschrijver over het Departement van Censuur, dat in de officiële benaming Departement van Biografische Weten- HILVERSUM Ir Ad van Emmenes en Wim Hoogendoom geven vanavond van 2005 tot 22.05 uur een rechtstreeks radioverslag van de voetbalwedstrijd Ne derlandNoord-Ierland, gespeeld in de voorronde van het toernooi om het we reldkampioenschap voetbal. Zo ook met de dansen, ook al worden de oude stijlen daar gelukkig niét hele maal vergeten. Het klassieke voorbeeld van de charleston spreekt nog iedereen aan. Ook de wals heeft zich „draaiend" gehouden. De lieden, die in vroeger da- Sen tekeer gingen tegen deze wat men hoemde onzedige bewegingen, zouden van schrik verstijven als zij de latere rock 'n' roll en de twist hadden moeten fianschouwen. De dansrages brachten in betrekkelijk korte tijd de beentjes van de vloer voor de twist, de hully-gully- de madison, de toashed potatoe, de surfin. de locomotion de blue beat, de shake en al wat dies meer zij. Zou de oude stijldans, zoals de Engelse Wals de tango, de quick step, de rumba enz. dan toch nog in het vergeten bal boekje terecht komen? Het nog steeds toe nemende aantal jongelui, dat deze dansen hog op de vele dansscholen gaat leren, zou het tegendeel kunnen bewijzen, wa re het niet dat buiten de dansles om toch hiet zo bijzonder veel meer oude stijlen Worden beoefend. Resten slechts vra gen: Wordt de dansles soms alleen nog maar benut om wat maatgevoel en wat .bewegingsleer" op te doen? Gaat de leugd naar dansles omdat de ouders vin den dat het bij de opvoeding hoort, of sPeelt de mogelijkheid om met leden van de andere sekse in contact te komen hierbij nog een belangrijker rol? De heer Sandman, een bekend dansle- raar in Amsterdam, meent dat de stijl dansen zeker stand zullen houden. Ze krijgen misschien een moderner jasje aan, maar gedanst zullen ze blijven, al Was het alleen maar omdat een hele avond twisten niet vol te houden is. Ook de toenemende belangstelling voor het Wedstrijddansen in de verschillende vor men. doet hem nog eens in die mening Versterken. De heer Sandman verheelt helemaal niet. dat de jeugd wel degelijk blijk geeft van rage-gevoeligheid. Ze wil nu eenmaal graag veranderingen en afwisseling. Hij zou ook de laatste zijn om ze daarin tegen te houden. Hef gezellige groepsdansje, de Jen ka, verwerkt hij in zijn lessen, evenzo deed hij daf met de madison en de twist. Bovendien vindt hij dat van Iedere zelfs ruw lijkende d ans een leuke en nette uitvoering is te ma ken. Er is volgens hem inderdaad wel van een wisselende belangstelling bij de jeugd sprake. Cha, cha, cha. is momenteel wel bijzonder populair, het fijne ritme acht hij daar niet vreemd aan. Maar ondanks dit alles blijff hij ervan overtuigd, dat de stijl dansen, zoals de quick step, bestaans recht zullen houden. Dat v-as dan de mening van een gere nommeerd dansleraar. Hoe denkt nu de Jeugd zelf over de nieuwste dansrage, de Jenka, die nu al weken aan de top van de hitparade staat en die ook door Trea Dobbs op de plaat werd gezet? En wat vindt zij van de stijldansen? De 23-jarige kantoorbediende Los Hendrikse uit Hilversum is nog altijd dol op stijldansen. Ze vindt het heerlijk om met een goede partner over het parket te „zweven" bij een tango of een rumha. Ze vindt het echter ook leuk om af en toe eens gek te doen. De Jenka en de twist doet ze graag, al was het maar voor de afwisseling. Ze gelooft echter niet dat de stijldans daardoor verdrongen zal wor den. Marjan Portegies-Zwart, een 17-jarig kindermeisje uit Amsterdam, denkt er weer heel anders over. „Ik houd eigen lijk helemaal niet van dansen, ik ben ook nooit op dansles geweest. Alleen op een feestje vind ik het wel leuk om de vloer op te gaan. Wat ik dan eigenlijk dans weet ik niet, een mengelmoesje, van al les wat. Vrije expressie zou je het kun nen noemen. Stijldansen vind ik vrese lijk, veel te stijf. Voor mij hoeft het niet". De 17-jarige ulo-leerling Ton de Vet te uit Delft houdt veel van dansen. Eens in de drie weken zit er voor hem een feestje in het vat. De Jenka staat dan al tijd op het repertoire. „Een echte vro lijke dans. Met de jenka zit er veel meer sfeer in een feestje, omdat je met een hele groep danst". En over de stijldan sen zegf Ton: „De dansen ben ik niet machtig. Wel de foxtrot maar die heb ik dan ook van mijn zusje geleerd. Ik heb nog geen tijd voor de dansschool, maar daar wil ik wel naar toe. Stijldansen zijn er voor een stijlvol samenzijn. En daar om wil ik ze ook wel volledig leren be- Advertentie Voor de liefhebbers van het circus en dat zijn er ongetwijfeld velen was er gisteravond weer het programma „Piste", dat sterke, verbluffende num mers kende, zoals die van de luchtacro baten Les Clerans en van de parterre- acrobaten „De Vijf Olanders". Uiteraard is het moeilijk om binnen de begrenzing van dit variété iets nieuws te brengen. Die moeilijkheid wist men tijdens de uit zending van gisteren dan ook beslist niet fcs overwinnen, gelet op de bijdragen van de voetballende honden, de man met het ballonnenvuurwerk en van de zusters Rogge, die hun evenwichtskunsten reeds eerder aan de man brachten. De KRO-avond werd besloten met een interessante uitzending „Vanuit Nieuws poort", waar het Poorterscabaret zijn beste beentje voorzette en waar tussen de cabaret-bedrijven door de heer Rool- vink (AR) precies uit de doeken deed waarom hij beslist geen „dwarsligger in de formatie Cals" was zoals hij wel eens wordt afgeschilderd en waar ten slotte een Kamerlid duidelijk maakte, dat volksvertegenwoordiger tijdens een tijd van kabinetsformatie niet aan een door- betaalde vakantie toe zijn. E. U. HILVERSUM Het gewijzigde tele visieprogramma op Nederland I is van avond als volgt: Van 20.10 tot 21.55 uur I reportage van de voetbalwedstrijd Ne derlandNoord-Ierland vanuit het Fejjenoord-stadion. In de pauze van 21.00 tot 21.10 wordt het programma gevuld vanuit Rotterdam. Na de wed strijd komt de rubriek Attentie- Om 22.10 uur wordt de lens gericht op Philippine i Aeckerlin ln het programma „Zeg maar Philippine", Als dagsluiting leest Hans Tiemeyer uit het bijbelboek Prediker. I i Nederland II: In zijn programma „Tus sen Bach en Beatle" ontvangt Cor Steyn deze keer het Amsterdamse zangduo „Lei Shaloms" Een documentaire onder de titel „het éi en wij" gaat vervolgens vooraf aan de film „Een engel in Brook lyn", een vermakelijke rolprent met een ingewikkelde historie, waarin alles „op. zijn pootjes" terecht komt. NTS: 19.00 Nieuws ln het kort. 19.01 Barend de Beer. 19.06 Teleac: Televisie academie. NCRV: 19.35 De beverly Hill- billis, TV-film NTS: 20.00 Journaal. NCR"7: 20.20 Attentie 20.45 Een diamant voor Carla, TV-musical. 21.35 Drie nan- nen en een trein, TV-film, 22.00 Cabaret liedjes met instrumentale begeleiding. 22.20 Avondovrdenking. NTS: 22.25-22.30 Journaal. 22.40-23.10 Telac: Televisie academie. NTS: 20.00 Nieuws in het Kort. VARA. 2.01 Tussen Bach en Beatle: muzikaal verzoekprogramma. 20.20 Het ei en wij programma over de problemen n de pluimveehouderij. 20.50-22.10 fien engel ln Brooklyn, speelfilm. (Alle leeftijden). 18.55 Zandmannetje. 19.00 Voor ae jeugd 19.25 Reportage van de Interland-voetbal wedstrijd België-Polen (in de rust om plm. 20.15 Nieuws) 21.15 Van de brug af gezien (A view from the bridge) speelfilm. 23.05 Toneelkroniek. 23.35 Nws 18.30 Berichten. 18.33 De verontreini ging van het water, documentaire. 18.50 Gesprekken: Aspecten van d. dramati sche schepping. 19.15 Uitzending voor de postzegelliefhebber. 19.30 rtportage van de voetbalwedstrijd BelgiëPolen. 20.15 Journaal. 20.30 Vervolg reportage voet balwedstrijd. 21.15 Metamorfosen: Kunst kroniek. 22.00 Spaanse fresco's, filmdo cumentaire 22.15 Journaal. AVRO: 15.00-15.45 Voor de Vrouw. 16.30 Voor de Jeugd. 18.55-17.50 Voor de jeugd. 18.00 Nieuws. 18.15 Grammofoonmuziek. 18.20 Uitzending van de Boeren Partij Spreker: De heer Koekoek, Voorzitter van de Boeren Partij. 18.30 Radio Vólks- Universiteit: Schijnwerper op het <onee,, door drs. G. J. de Voogd. 19.00 Von de kinderen. 19.10 Jazzmuziek. t9.30 Artis tieke staalkaart. 20.00 Nieuws. 20.05 Re. portage voetbalwedstrijd Nederland- Noord Ierland. 22.05 Dansorkest en rang solisten. 23.10 Viool en klavecimbel: klas sieke muziek (opn). 23.25 Fluit, piano en harp: moderne Nederlandse muziek (opn) 23.55-24.00 Nieuws. 18.00 Kerkkoor en kinderkoor; geeste- lijke liederen. 18.30 Het Spektrum, neuws uit de Prot. Chrlstelijkeorganosaties 18.45 Nieuwe grammofoonmuziek 19.00 Nieuws en weerpraatje. 19.10 Radiokrant. 19.30 Leger des Heilskwartier opn). 18.45 Op de man af, praatje. 19.50 Licht orkest (gr). 20.15 Radio Philharmonlsch Orkest en solist: klassieke muziek, ül.30 Stereo Vocaal ensemble: gewijde muziek 'opn). 21.55 Kruiswegen: Passiedienst. 22.20 Sport in 't kort. 22.30 Nieuws. 22.40 Mez zo-sopraan en piano (opn): moderne lie deren. 23.10 Evangelieverkondiging !n we reldperspectief, lezing (3). 23.35 Stereo: Lichte grammofoonmuziek. 23.55-24.00 Nieuws. 19.00 Jooet mag het weten. 20 00 Klas sieke muziek. 22.00 Populair muziek 22.30 alle remmen los. 24.00 Populaire Platen. 1.00 Sluiting. 18.00 Nieuws. 18.03 Voor ie soldaten, 18.30 Lekenmoraal en filosofie. 18.56 Sportkroniek. 18.54 Grammofoonmuziek 19.00 Nieuws en radiokroniek. 19.25 Re portage voetbalwedstrijd. (In de oauze, om 20.20-20.30 Marsmuziek) 11.00 Kinder- weelde. 21.35 Volksmuziek. 21.45 Open baar Kunstbezit. 12.00 Nieuws. 5.22 'azz.- muziek. 22.45 De Zeven Kunsten. 23.00 Nieuws. 23.05 Feiten en muziek uit vroe gere jaren. 23.30 Lichte muziek. 23.55 Nieuws. 24.00-0.45 Voor de scheepvaart. 18.00 Nieuws. 16.08 Gevarieerde muziek 19.00 Nieuws. 20.15 Grammofoonmuziek 21.15 Grammofoonmuziek. 22.00 Wereld nieuws. 22.15 Jazzmuziek. 122.55-23.00 Nieuws. AVRO: 7.00 Niuws 7.10 Ochtendgym nastiek. 7.20 Lichte grammofoonmuziek. VPRO: 7.50 Dagopening WRO: 8.00 Nieuws. 8.10 Lichte grammofoonmuziek. 8.50 Ochtendgymnastiek. 9.00 Groente man. 9.05 Klassieke grammofoonmuziek 9.35 Waterstanden. 9.40 Morgenwijding. 10.00 Arbeidsvitaminen (grl. t0.50 Voor de kleuters. 11.00 Nieuws. 11.02 Huishou delijke zaken, praatje. 11.15 Jianorecital moderne muziek. 11.45 Voordracht 12.00 Lichte orkestmuziek (gr). 12.27 Medede lingen t.b.v. land- en tuinbouw. 12.30 Licht ensemble en zangsoliste. 12.50 Draaiorgelmuziek. 13.00 Nieuws 1310 Mededelingen, eventueel actueel of gram mofoonmuziek. 13.25 Beursberichten. 13,10 Licht orkestmuziek (opn). 14.00 Stereo: Bariton en piano: moderne en klassieke liederen. 14.30 Dieren in en rondom het huis, programma over huisdieren 15.15 Gitaarspel met instrumentale begeleiding (gr). 15.30 Radio Kamerorkest: 'daasieke en moderne muziek (opn). 16.00 Nieuws. 16.02 Van vier tot vijf, een radioprogram ma ln een Notedop. 17.00 Minjon. i8.00 Nieuws. KRO: 7.00 Meditatie. 7.05 Ouverture: reportages en commentaren wegeninfor matie en lichte grammofoonmuziek >7.30 7.40 Nieuws en ongeveer 8.00 Overweging) 8.30 Nieuws. 8.40 Voor de huisvrouw 9.40 Schoolradio. 10.00 Moderne en emi-klas- sieke Spaanse orkestwerken gr). 11.00 Voor de zieken VPRO: 11.45 Zang en plano (gr). Lichte muziek. 2.10 „ever. op het land, gesprek 12.27 Mededelingen t.b.v. land- en tuinbouw. 12.30 Nieuws. 12.40 Deze week. praatje. 13.00 Klassieke en moderne grammofoonmuziek t3 45 Voor de vrouw NCRV: 14.15 Draaiorgel- klanken (gr). 14.30 Semi-klassieke muziek (gr). 15.30 Planorecital: moderne muziek. 16.00 Bijbeloverdenking. 16.30 Mchte grammofoonmuziek. 17.00 Voor de 'eugd. 17.30 Kinderkoor met orkestbegeleiding. 17.45 Lichte orkestmuziek (gr). 17.55 Het Clubhuis, sportrubriek. 7.00 Ook Goeie-morgen. 9.00 Muziek, terwijl u werkt. 10.00 Koffietijd. 11.00 kookpunt. 12.00 Muziek bij de lunch. 13.00 Uit en Thuis. 13.30 Van concertzaal; 14.30 Donderdagmiddag speciaal. 16.00 Micro sol. 17.00 Gevar kwartiertje. 17.15 Favo rieten express. 17.45 Platenpalet. 18.00 Jukebox. 12.00 Nieuws. 12.03 Grammofoonmuziek 12.15 Lichte muziek (Om 12.25-12.30 Weerbericht en mededelingen oor de scheepvaart) 12.50 Beursberichten en pro grammaoverzicht. 13.00 Nieuws. 13.20 Ka mermuziek. 14.00 Nieuws. 14.03 L'Italia- na in Algeri, opera (Om 15.00 Nieuws), 16.00 Nieuws. 16.03 Beursberichten. 16.09 Franse les. 16.24 Liederen. 16.50 Harpre- cital. 17.00 Nieuws. 17.15 Liedjes. 17.30 Volksmuziek. 17.45 Koorzang. 18.00 Nieuws. 12.00 Nieuws. 12.02 Gevarieerde muziek (Om 13.00 Nieuws) 14.00 Nieuws. 15.00 Nieuws. 16.00 Nieuws. 16.08 Klassieke mu ziek. 17.00 Nieuws. 18.00 Nieuws. Advertentie

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1965 | | pagina 9