Waardeloze ivedstrijd tegen NEC Kruin: Geen felicitatie met treffer Spanning in onderste ere-divisie regionen nadert toppunt Sparta-DWS: plezierig, aardig, sportief duel Uitslagen Betaalde Jeugd ZAANSTREEK zet SPURT IN NAAR DERDE PLAATS! m VOLENDAM geeft VICTORIE PRIJS Gaat De Vos weg bij DFC? Alkmaar sterker dan DHC Na dertig martelende minuten Toekomst voor NAC zeer somber Eerste divisie in één oogopslag Ere-divisie oogopslag Nerveus Willem II blijft aan top pneró Veel gemeen Heracles-Go Ahead 0-6 Sittardia-Sp. Enschede 2-1 Waardevol Hoopvol r I* NAC-AD0 0-1 Blunder Paniek Beter Uitstekend DINSDAG 20 APRIL 1965 (door JAN BLIJBOOM) AMSTERDAM, 20 april Nóg Is Blauw Wit niet verloren voor een plaats in de ere-divisie. Maar ach, hóe schamel, hóe weinig over tuigend was de kostbare overwin ning op NEC (21). Was hier, ten aanschouwe van vele duizenden toeschouwers, een ploeg aan het werk, die nog serieus aanspraken wenst te maken op promotie? Het was nauwelijks te geloven. In alle onderdelen van het spel bleven de Blauwwitters beneden de maat. Louter omdat de Nijmegenaren het presteerden, in gebrek aan vol doende doortastendheid, tempo en tactisch inzicht hun tegenstanders naar de „kroon" te steken, dank ten de Amsterdammers het, dat zij uiteindelijk met een diepe zucht van verlichting als eersten de eind streep haalden. Zeker 25.000 van Ere-divisie Eerste divisie Tweede divisie A Tweede divisie B Vervolg van voorpagina de 47.000 kijkers, die AjaxFeijen oord met interesse hadden gevolgd, waren toen al lang naar huis (Van onze sportredactie) KOOG AAN DE ZAAN, 20 aprü Zal Zaanstreek de zo begeerde derde plaats van de tweede divisie A dan toch nog halen. Het gaat er :i||l Plllll - 1 inderdaad op lijken. Zelf wonnen de Zaankanters hun inhaalwed strijd tegen De Graafschap op za> terdag jl. met 21 en medegega digde Tubantia verspeelde in de thuiswedstrijd tegen Zwartemeer een punt. ZaanstreekHeerenveen werd zondagmiddag ter elfder ure afgelast wegens de zeer desolate toestand waarin het terrein ver keerde. (Van onze sportredactie) VOLENDAM, 20 april De uiterst moeilijke wedstrijd op het terrein van de Volendammers heeft Willem II gewonnen, zij het dat het geluk de zeer nerveuze Tilburgers weldadig in de kaart speelde. In de eerste helft heeft het er voor de tricolores allesbehalve gunstig uit gezien. Vele Tilburgers waren met touringcars vol supporters en veel particuliere wagens een fikse parkeerplaats vol naar het sym pathieke Volendam gekomen. Er was niet veel enthousiast kabaal vooraf want men vertrouwde uiter aard de zaak niet helemaal. Volen dam zou er voor vechten, zo be greep men. De Volendammers heb ben dat met sportief elan ook ge daan. Men ging echter nergens over de schreef en zo werd het een prachtige demonstratie van hóe be taald voetbal behoort te worden gespeeld. (Van onze sportredactie) DELFT, 20 april DHC demon streerde in de eerste helft van de wedstrijd tegen Alkmaar een vrij duidelijke veldrneer derheid en slaagde erin een verdiende voor sprong te veroveren. Een kwartier na het beginsignaal opende Blok op instignatie van Den Engelse de score: 10. Vervolg van voorpagina Pover Blauw Wit mag zich met zege gelukkig prijzen Geurtsen - DffS v. d. Kuilen - PSV Venneker - Feijenoord Kohn - Fortuna Henk Groot - Feijenoord Bosveld - Sparta Nunlmga - Ajax v. d. Linde - D.O.S. Kruiver - Feijenoord Roordink - Enschedese Boys van Doomeveld - NEC L. de Visser - Holland Sport Tol - Volendam Boogaard - Volewijckers Timmermans - Willem II Buis Alkmaar Wieringa - Cambuur Strating - Tubantia Drost - Wageningen Roosken - Zwartemeer v. d. Linde - Helmondla Netten - N.O.A.D. Custers - Roda JC Stevelmans - Limburgla Heyerman - Xerxes Gloudemans - Wilhelmina J. Burg - Wilhelmina van Meeteren - SVV v. d. Burg - Hermes DVS 21 19 18 18 18 16 15 14 12 18 17 16 15 15 15 14 19 17 17 17 25 19 20 17 15 14 13 13 13 nog Bouman, die toch kon meespelen op de maats van de zieke Pietje de Vries maar die vele, vele kansen om zeep bracht. Bij D.W.S. is Dijkstra dé ontdekking na het Europa-cup-avontuur geworden. Sparta en D.W.S. hadden dus veel gemeen: in de voorhoede als uitblinkers Adelaar en Van Miert hü de Rotterdam mers en Geurtsen bij D.W.S., achter de aanvalslinies de uitstekende schakels Bosselaar aan de ene kant en Vonhof aan de andere kant, en voorts de goed draaiende Kemper bij Sparta en Dijk stra bij D.W.S. Maar Sparta en D.W.S. hadden nog een overeenkomst, namelijk weinig betrouwbare keepers, die beiden schuld hebben aan het eerste doelpunt in hün goal. Al in de zesde minuut bleek de onbetrouwbaarheid van Pim Doesburg, toen hij een niet hard ge schoten bal liet glippen. Twee minuten later profiteerde Geurtsen handig van een foutieve terugspeelbal van Bentzon en met een uitgekookte diagonale schuiver passeerde hij Doesburg, die alle kans had de bal met zijn hand tegen te houden, maar niet verder kwam dan een voorzichtige aanraking van het projectiel. De tweede helft was wél interessant. Al onmiddellijk, in de vierde minuut, luidde Bosveld met een „poet" naast het doel het Rotterdamse aanvalsoffen- sief in. Het zou nog tien minuten duren, voordat Sparta aan de gelijkmaker toe was. Terwijl iedereen verwachtte dat Bouman de bal zou voorzetten aan (de buitenspel staande) Bosveld Jong bloed was er voor uit zijn doel geko- men plaatste hij de bal naar Van Miert, die vanaf de rechtervleugel met een slimme boogbal geen moeite had over de ver uit zijn goal staande Jong bloed heen te schieten. Van Miert kreeg nog geen honderd seconden later weer een kans, toen Flinkevleugel hem, als was het de ge woonste zaak van de wereld, de bal gewoon voor de voeten speelde, maar in zij verbouwereerdheid schoot de Rotterdammer net over de lat. Dat Geurtsen in de 22ste minuut D.W.S. wederom aan een voorsprong hielp, was eigenlijk tegen de verhouding en daar om onverdiend voor D.W.S. Geurtsen maakte zijn tweede doelpunt met zijn hoofd, waarop „Mosje" Temming de bal precies, maar dan ook precies, had ge legd. Vonhof had voor de inleiding van dit doelpunt gezorgd. Sparta heeft daarna toch nog vele kansen gehad om meer dan één doel punt te maken. Zo schoot Van Miert na een prachtige voorzet van Adelaar een paar centimeters over de lat, onder nam Bosveld vanaf de Rotterdamse helft een solo om Schrijvers heen, maar zijn wat langzame ren werd ln het strafschopgebied gemakkelijk gestuit door Dijkstra. De gelijkmaker kwam zeven minuten voor het einde, Adelaar zette voor, Bouman kopte precies voor „Jongens, niet zo'n hoog tempo draalen. Jullie worden véél te moe" en „maken jullie me wakker als het afgelopen is?" waren twee van de vele kreten, die vanaf de ere-tribune naar het veld werden ge slingerd. Ze klonken terecht. De strijd was vrijwel voortdurend een aaneenscha keling van onmacht: doelloos heen-en- weer-getrap, waarin de elementen ver rassing en gevoel voor zuiver combineren te enen male ontbraken. Zoals de zaken nu liggen, mag het vrijwel uitgesloten worden geacht dat Blauw Wit volgende week bij RBC en in zijn laatste thuis wedstrijd tegen Willem II kans zal zien, de benodigde volle winst in de wacht te slepen. treffend „verlengde": 10. Reeds in deze fase was het een ieder duidelijk dat de Nijmeegse defensie bijzonder kwetsbaar was. Ogenschijnlijk een behoorlijke kans voor de hoofdstedelijke voorhoede, om snel een beslissende voorsprong te pak ken. Maar niets van dit alles. Het blééf een slappe vertoning, met alle risico's van dien, aangezien NEC nu en dan gevaarlijk uit de hoek kwam, dank zij de snelle linksbuiten Van Doorneveld. met wie Sparendam de grootste moeite had. De bijzonder actieve Kruin van Blauw Wit weet zich hier een mooie kans ontnomen door de NEC-er Koning, die op dat moment zijn doelman De Hond voor groot gevaar behoedde. Eerste klas B: Fortuna '54—DHC 2—3 DOS—Willem II 2—0 Tilburg ls als derde geëindigd ln een hockey-tdernooi georganiseerd met de Paasdagen door de club Avla uit Brussel. Het Franse Linne U.C. won het toer nooi met 11 punten. Tweede werd het Belgische Boudewijn met 10 punten en derde Tilburg eveneens met 10 punten. (Van onze sportredactie) ROTTERDAM, 20 april. Voor Feijen oord ls het vreugdevuur nog niet aan gebroken. In het Olympisch Stadion werd het een draw tegen Ajax. Als de Rotterdammers aanstaande zondag GVAV weten te bedwingen dan kunnen zij zich kampioen van Nederland noemen. De Groningse club zal zich echter niet zo gemakkelijk laten slachtofferen. Immers er is nog steeds een rële kans dat het drietal Go Ahead, GVAV en DOS het Ingelopen door het voor zijn laatste kans strijdend Sittardla. De Limburgers staan slechts twee punten achter deze groep en alles is dus nog mogelijk. Vandaar dat GVAV alles in het werk zal stellen om tenminste een punt te veroveren. Met het einde van de competitie in zicht gaat de strijd in de onderste regionen zich dus enorm toespitsen. Voor NAC is het een vrijwel hopeloze situatie geworden. Het staat drie punten achter de boven genoemde groep maar ook de Bredanaars hebben de hoop nog niet helemaal opge geven Go Ahead behaalde een verrassende overwinning op streekgenoot Heracles. Met maar liefst zes nul werden de He- raclieden overdlonderd. Behalve gedu rende een korte periode in het begin, toen het spel beslist aantrekkelijk was. is Heracles er niet meer aan te pas ge komen. Go Ahead streed met volle inzet voor de handhaving van de plaats in de ere-divisie. Kanselaer (2 x), Lefering (2 x), Ter Mors en Niehaus (beiden 1 x) namen de dloelpunten voor hun reke ning. Sittardia in „a winning mood" was voor Sportclub Enschede te machtig. Met 21 kregen de textielstadbéwoners klop. In de eerste helft dreigden zij zelfs onder de voet te worden gelopen. Zo enthou siast speelde Sittardia. Vooral de gebroe ders Dullens van de thuisclub vielen op. Nadat De Vries in eigen (Enschede) doel had geschoten, maakte Gruisen er 20 van. De Enschedese eer werd toen nog En tóch begonnen de Amsterdammers hoopvol. Kort na het startsein van scheidsrechter Van der Veer deponeerde Kruin de bal overigens in buitenspel positie tegen het net en aleer er een kwartier was gespeeld had Verhagen suc ces, toen hij een schot van Slisser doel- Tekenend voor de ongeïnteresseerdheid van Blauw Wit was de reactie op het tweede doelpunt dat Kruin een kwartier na de hervatting maakte. De Surinamer verscheen met de bal aan de voet prak tisch op de doellijn, keeper De Hond lag volkomen verslagen op de grond, maar desondanks had de linksbuiten zeker viér voetbewegingen nodig, alvorens hij het leer over de lijn kon tikken: 20. Nie mand die het als vanzelfsprekend be schouwde, Kruin te fêteren. Alleen Spa rendam rende van achteren naar voren om het ritueel te voltrekken.Hoé waar devol deze treffer niettemin was bleek een kwartier vóór tijd, toen Zweers de stand op 2—1 bracht. 'mf, V t' r n. -1^5J.- r 4-H, r f j int 4 ■Af gered door Ten Donkelaar met een mag nifiek doelpunt. Voor NAC ziet de toekomst er bepaald niet rooskleurig uit. Thuis tegen ADO werd verdiend verloren. De Hagenaars voldeden aan sportieve plicht en hun kansen op deelname in de intertoto- competitie zijn door deze overwinning weer vergroot. HM Ij»# i in een yX; -, S'-U DOS—MW 1- Brinkhuis 01, -1 rust, v. d. Linde 11 T. 9.000 SpartaDWS 22 Geurtsen 01, rust, Van Miert 11, Geurtsen 1—2, Van Miert 2—2 T. 28.000 NAC—ADO 0—1 Houwaart 01, rust en eindstand T. 9.000 HeraclesGo Ahead 06 Kanselaar 01, Termors 02, rust, Kan selaar 0—3, Lefering 04 en 05, Nie haus 0—6 T. 8.500 SittardiaEnschede 21 De Vries 10 e.d., Gruysen 20, Ten Donkelaar 2—1 T. 8.000 TelstarFortuna '54 20 Boekestein 10, rust. Boekestein 20 T. 8.000 AjaxFeijenoord 11 00 rust. Henk Groot 10, Swart 11 T. 45.000 GVAV—PSV 0—1 0—0 rust. Wolbers 0—1 T. 10.000 Feijenoord 28 20 2 6 42 72—29 D.W.S. P.S.V. Sparta A.D.O. S.C. Enschede Fortuna '54 Heracles Ajax Telstar M.V.V. Go Ahead G.V.A.V- D.O.S. Sittardia N.A.C. 28 28 28 28 28 28 28 28 228 28 28 28 28 28 28 14 13 11 11 8 12 10 9 8 10 7 8 7 8 7 10 7 8 7 12 4 7 8 10 6 10 8 10 6 7 4 8 9 10 8 12 11 11 10 12 11 12 11 14 14 38 33 30 29 28 28 27 26 26 26 24 24 24 22 21 52—26 48—39 38—37 34—32 30—33 39—46 35—50 51—47 27—33 38—50 33—24 35—43 40—51 35—44 32—45 EindhovenVeendam 21 Boelens 01, rust, Verhoeven 11, v. Heuvel 2—1 T- 2-500 Ouderland, ExcelsiorVolewijckers 11 0—0 rust, Schaft 0—1, Tump 1—1 T 1.500 Doorneveld DHC—ALKMAAR 2—3 Blok 10, Dorjé (pen.), Buis 2- Visser 2—2 en 2—3 Enschedese BoysVVV 11 00 rust. Roordink 10. Derix 1—1 T. Volendam—Willem II 2—3 -T1: Er was zaterdag overigens weer wei nig te genieten op het Zaanstreekveld. Ten eerste stroomde de regen met bak ken tegelijk uit een zwaar bewolkte he mel en ten tweede brachten zowel Zaan streek als De Graafschap er niet veel van terecht wat vooral aan het ln-en-in slechte velde was te wijten. Alleen de technisch begaafde spelers konden nu en dan redelijke passes van hun voeten la ten vertrekken en zo behoorden Piet Hennle Schipper en Van (invaller voor de geschorste De Jager) zeer zeker tot de beste voet- rust, bailers van het door ongeveer 1000 toe- 2.500 schouwers omzoomde veld. 450 Holland Sport—RBC 0—0 Blauw WitNEC 2—1 de voeten van Van Miert, die Jongbloed Verhagen 10, rust Kruin evenals Geurtsen voor de tweede Reekem 21 maal kansloos liet. Daarmee was het gelijke spel een feit en werd het kam pioenschap van Feijenoord een week uitgesteld. twi a i Zaanstreek mocht dte score openbre- -p. 1' 1 ken toen de overigens goede Graafschap 2 1, Timmermans 2—2 en 2—3 T\ 10.000goalie Dijkman blunderde. Op een gege. 2—0, Van T. 45.000 VeloxElinkwyk 01 Nieuwenhuizen 0—1, rust Boze tongen op de tribune van Span gen beweerden dat Leo Horn het voor de zoveelste maal aardig gefikst heett. SpartaD.W.S. werd een gelijk spel en nu fluit de big-boss volgende week de kampioenswedstrijd Feijenoord— G.V.A.V. Diezelfde boze tongen bleven echter onbeweeglijk, na de vraag hóe Horn het dan wel klaar gespeeld had Neen. neen, Leo Horn floot onopvallend en dat is vaak een eerste vereiste vooi een goed schetdsrecher. Na afloop zei hij wel: „Volgende week heb ik feest Grote Leo wilde niet ontkennen dat hij er niet alleen op had gehoopt dat hij toch weer de beslissende wedstrijd om de landstitel mocht leiden, maar ook vast op had gerekend. En zo gaat het altijd, zoals Leo Horn het zich had voorgesteld. Willem II EUnkwijk 28 28 15 16 ven moment lag alles wat uit Doetin- chem en Koog aan de Zaan kwam, zich in de modder van het strafschopgebied van de gasten te wentelen. Alleen Cees Groot stond overeind en hij was het dlie ic caa raet een welgerichte kopstoot het net T. 15.500 boide. Met deze 10 stand kwam ook de rust. 36 55—36 41—28 Blauw Wit Velox Volendam Eindhoven Alkmaar Volewijcke-c V.F C. V.V.V. Holl. Snort Fjic-i-ed. B R.B.C. D-H.C. Excelsior Veendam 28 28 28 28 28 28 28 ?8 28 28 28 28 28 13 12 13 10 13 8 10 8 7 9 9 9 5 5 9 10 5 10 2 11 7 10 11 7 7 7 10 8 6 6 10 8 13 9 11 10 10 12 12 12 13 15 35 34 31 30 28 27 27 26 25 25 25 25 20 18 Excelsior en Veendam degraderen. 4834 Een veel sterker Zaanstreek heeft er 4737 van alles aan gedaan om deze voorsprong 5746 e vergroten maar gevaarlijke uitvallen 5651 van Graafschap brachten meer malen 5255 aniek in de Zaanse achterhoede. Zo erg 4844 elfs dat Arie Hersche de bal onnoctg 5154 net de hand toucheerde. Aangezien dit 4249 n het strafschopgebied gebeurde mocht 3941 'aak er een penalty voor nemen. Hij 5660 <ed dit feilloos en öe stand was weer 4146 elijk. Cees Groot zorgde vlak voor het 4355 inde voor de meer dan verdiende over- winning. Een voorzet van Van Vlierden 3351 nam hij fraai op zijn hoofd en onhoud- 39511 baar voor doelman Dijkman plofte de Ibal tegen het net. Scheidsrechter Van Oostrum had het echt niet moeilijk, al moest hij tegen het einde de fluit naar zijn mond brengen om een elfmeterschop toe te kennen aan de Brabanders, maar de man deed dat waarschijnlijk met een traan in het oog, want héus de overtreding van Jannv Schilder tegen Timmermans was belache lijk klein. Daarom vond Tilburg het nog nrettig ook. dat Senders en meteen daarop Van Daal doelman Kwakman niet kon den passeren. onjuist beoordeelde, althans de bal ver dween in het doel: 01. Dick Tol kopte in de zestiende minuut goed door naar Pelk en dat was voldoende voor de gelijkmaker, die een ieder toen reeds als dik verdiend aantekende. Later knalde Tol tegen het scherp van de doellat, kopte Bond de bal de dikte van de doel lat te hoog en trof Senders van Willem II doelman Kwakman als een niet te pas seren wachter voor zijn doel. Bij alle narigheid van de zware hagel buien moest Volendam tot het einde aan blijven kijken tegen de 23 ach terstand, die Willem II koste wat kost niet prijs gaf, ofschoon keeper v. d. Heijden hier bij is dat de bal net naast gaat. Van Daal had dat ln de zesde minuut beter gedaan. Tegen de verhouding in zoals dat heet, joeg hij de bal naar net jdoel, waar Kwakman de zaak bepaald In de tweede helft schoot Volendam meteen raak en wel via de schoen van Dick Bond in de 45ste seconde: 21. Timmermans kopte daarne uit een vrije trap van Van Daal langs Kwakman en dezelfde speler haalde dit staaltje in de 33ste minuut nog eens uit, toen niemand het boogballetje van Van Orsouw als sen gevaar zag: 23. Tegen 't slot kwam dan nog de te zware straf van de elfmeterstip ten gunste van de Tilburgers, die deze kans ter ver hoging van het doelpuntentotaal niet grepen. Het ls een heerlijke wedstrijd geworden en daarom konden de Volendammers met genoegen toezien hoe feestelijk de Brabanders hun victorie vierden. DORDRECHT, 20 april. Rechtsbin nen Hans de Vos zal na dit seizoen DFC gaan verlaten. Hij is sinds kort met een Duits meisje getrouwd en aangezien hij zijn trainersdiploma heeft, zal hij ver moedelijk een Limburgse club gaan trai nen. Zelfs de mogelijkheid van een transfer naar een Duitse club is aanwe zig. Kort daarop voorkwam Smidt een Delftse treffer door middel van „hands" op de doellijn welk feit voor scheidsrech ter Regtop aanleiding was om naar de witte stip te wijzen: de strafschop werd door Dorjee prompt benut en dat bete kende dus 20. Vlak voor de rust had Buis succes met een vliegend schot: 2—1. Na de rust gaven de mannen uit de kaasstad meestentijds de toon aan. Visser gebruikte een door Hanek uitstekend ge nomen vrije schop om de balans in even wicht te brengen: 22. Het derde doel punt van de bezoekers ontstond op pre cies dezelfde wijze: vrije schop Hanek en diagonaal schot Visser 23. Even daarna werd Blok in het beruchte gebied op on toelaatbare wijze ten val gebracht: Schuurman plaatste de strafschop regel recht tegen invaller-keeper v. Drecht: eindstand 23. De wedstrijd stond op re delijk peil, er waren 3000 toeschouwers. verblindend-hel in de ogen laten schijnen. Nog 20 minuten: Feijenoord mij- in de intieme beslotenheid van het vochtige kleedlokaal het oor te luis teren bij de veel jazzmuziek uitgal mende transistorradio. Een enkele Ajacied vertrok alvast naar de kan tine. Sjakie Swart: „ach, ik geloof niet dat ze het vandaag halen. Ze zijn me overigens deze middag wat tegengevallen. Met een beetje mazzel hadden we zeker gewonnen." Ben nie Muller: „Feijenoord is niet meer het sterrenteam van enkele jaren te rug. Vandaag miste het Coen Mou- lijn. Zonder hem draait de voorhoede niet." Voorzitter Kieboom van Feijen oord ondersteunde de laatste mening. Anderen schreven de karige oogst van doelpunten toe aan een te opge legd defensief spel van de Rotter dammers. Alweer: „alsof ze eigenlijk pas volgende week kampioen willen worden." Zeven minuten voor kwart voor vier rukte het legioen zich nors los van Blauw WitNEC. De mare dat SpartaDWS eveneens in een draw (2-2) was geëingid verbeidde zich vliegensvlug door de rijen kijkers en werkte even afkoelend als een kil Paasbuitje. De Rotterdammer mok te slechts heel even. Aan de toog daagde hij alweer elke Amsterdam mer vol ingedronken moed uit voor een simpele weddenschap, wie dit jaar dan wel de landstitel zou ver dienen. Intussen: Feijenoord verborg zich nog steeds in zijn beschutte ver trek, maar moest de niet definitieve uitslag van 2-2 inmiddels beslist heb ben vernomen. Nog drie minutenTon Pronk, met een snee boven de reehter-wenk- brauw (souvenir van een botsing met Venneker)wandelde als laatste Ajacied uit de huiverig-koude cata comben weg naar boven. Geen mens twijfelde nog. Feijenoord zou dat laatste, doorslaggevende puntje vol gende week wel vergaren. Toch zwaaide de deur van de Rotterdam mers pas wijd open de klok wees vijf voor vier aan toen Ajax- prkeses Jaap van Praag hun de me dedeling had overgebracht dat Spar taDWS „echt" een resultaat van 2-2 had opgeleverd. Hans Kraay: „Nou, ik had liever vanmiddag kampioen geworden." Piet Kruiver: „Zonde, we stonden nog wel met 1-0 voor." Feijenoord dook zonder veel gemopper de autobus in. Terwijl de bus zich in de janboel van het verkeer stortte dunden zich de gelederen op de tribunes van het Olympisch Stadion akelig snel. Met de minuut zakte het toeschouwers- cijfer enkele nullen. Voor op het sta dionplein ontrolde een jeugdig be- zoekertje uit puur vermaak een span doek met de vreemde spreuk: „Blauw Wit kampioen!". Geen Rot terdammer nam notitie van hem

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1965 | | pagina 12