Paasfeest is het feest van het zegevierende optimisme Verrijzenis leert verder zien dan het kwaad en het lijden Doden in verkeer Listige vlucht van Berlijner Nieuwe C.P. in Amerika Drie fabrieken in Dongen fgebrand GIVE A MAN A LUCKY ZE ZEGGEN DAT DAT IS WAAR Auto in Van Harinxmakanaal Mysterieus drama in Leeuwarden Slecht paasweer hield velen bij de huis- bioscoop Jolson sings agam Pruiken in trek w Rustig Chefarine 4* E Dolle koe zet Schaesberg op stelten vet haar? TRWTRl omdat lucky een echte amerikaan is, omdat lucky't helemaal heeft, omdat 't Lucky Strike is, daarom liever lucky LUCK' NIEUWE VREDESOPROEP VAN DE PAUS I Vooreen klein bedrag meer kunt u nu van j echte vieux genieten. De naam is^g?^ Amerikaanse nazi wil dingen naar gouverneurspost fant-astisch a Tyler Amerikaans ambassadeur in Nederland Jong en oud kwamen aan hun trekken Dr. Paul Rijkens overleden Adenauer wijst De Gaulle op verplichtingen Domino-festijn Wat kinderen ervan zeggen; 4 beroemde middelen doen wonderen! 567ste STAATSLOTERIJ PRO-CHINEES Lijkschouwing op Nederlander in VS Meisje aangereden door een vliegtuig DINSDAG 20 APRIL 1965 PAGINA 5 Vwm vfÉawSfaMmttc Een fles echte Vieux Marie Antoinette (3/4 liter) kost slechts f 8,05. Dat is iets meer dan u misschien tot nu toe uit gaf. Maar voor dat beetje meer krijgt u nu een rijke, volmaakte Vieux uit de distilleerderij Waarvan uw overgrootvader de producten al kende. 3/4 liter-voor haarcrème - after shave PANORAMA GEEN ONTZAG HEEFT VOOR HEILIGE HUISJES DE MEESTE HEILIGE HUISJES HEBBEN EEN SCHIJN-GEVEL. DAAR MAG WEL EENS DOORHEEN WORDEN GEKEKEN. De vier middelen, verenigd in één tablet Chefarine „4", zijn elk afzon» derlijk in de hele wereld beroemd en hebben miljoenen mensen baat ge» bracht. Tezamen werken zij nog beter en doen werkelijk wonderen» Eén derbestanddelenishet betrouw» bare maagmiddel Chefarox, dat eet* teveel aan maagzuur neutraliseert. De combinatie is ideaal om pijn o£ griep doeltreffend te bestrijden» wassen met L'Oréal de Paris DINSDAG 20 APRIL 1965 TWEEDE KLASSE (Advertentie) (Advertentie) Daalmeijer - Schiedam (Vervolg van pagina 1) ALKMAAR Op de middenweg te Heerhugowaard is gistermiddag het Vierjarig meisje A. G. Pepping toen het spelenderwijs de weg overstak aange beden door een personenauto. Het meis je werd met een schedelbasisfractuur haar het St. Elisabethziekenhuis te Alkmaar vervoerd, waar het later is Overleden. DRACHTEN Op de T-vormige kruising van de Noorderhogeweg_ met de Rien is hier gistermiddag de vierja rige Jan van der Laan uit Assen op ®'ag gedood toen hij werd aangereden "oor een vrachtauto. WOERDEN Het vierjarige zoontje yeti de familie Van den Brink uit de j-eliestraat hier is zaterdagmorgen by het oversteken van de straat door een Suto aangereden. Het kind liep hierbij ynstige inwendige verwondingen op en g'erleed 's middags in het Algemeen UTRECHT Op een onbewaakte everweg te Boxtel is gistermiddag een Personenauto in botsing gekomen met Rivièra-expres. De bestuurder van h® auto, de 28-jarige W. M. van Duinho- ®n, werd hierbij gedood. De trein had een uur vertraging. LICHTENVOORDE Zondagnacht i® de 28-jarige landbouwerszoon G.R.M. }®h Dam uit Mariënvelde (gem. Ruur- ra amet zÜn bromfiets tegen de stoep- urjd gereden, gevallen en met zyn jPpfd tegen een lantaarnpaal geslagen, tl® man werd zo ernstig gewond, dat •*0 korte tijd later in het Sint Bonifa- {^riokenhuis in Lichtenvoorde is over- v STADSKANAAL De vierjarige Jan an der Sluis uit Tange-Alteveer is zon- ïrSmiddag omstreeks vijf uur, toen hij Qua i-'-nK de Beumeesweg voor zijn jr?erhjke woning overstak, aangereden een personenauto. De jongen, die het ,ernstig gewond werd, werd naar JilQziekenhuis in Winschoten gebracht, °verlede' b^' aankonlst w'eek te zón EN TERBLIJT (L) De 21- isi a Dranciscus Faut uit Maastricht met nacht van zondag op maandag JlV een personenauto dodelijk veron- w u ,De jongeman volgde een flau- docht op de Rasberg te Berg en MoP I1®11 kilometer ten oosten van ri^stricht. De auto sloeg tegen een jrr"1 eij. de jongeman werd uit de wa- noo„ge, n£erd- Zwaargewond werd hij mrff 1 ziekenhuis te Maastricht w-°acht. waar hij enkele uren la- er IS overleden. RiWiA88?11 is vanmorgen de zesjarige Moes overleden. Het kind werd ha+ „ag ernstig gewond, toen het bij oversteken van de Elperstraa-t in Perïon aan2ereden werd door een ROME, 20 april (ANP) Paus Paulus heeft in zijn Paasboodschap, die hij op Eerste Paasdag vanaf de buitenloggia van de St. Pieter heeft uitgesproken, de christenen opgeroepen de wereld, waarin zij leven, te doordringen van hun optimistische levensbeschouwing. De Paus wees erop dat het Paasfeest het feest is van het overwinnende leven en van het zegevierende optimisme. „De verrijzenis van Christus legt het zwijgen op aan hen, die zeggen dat met de dood alles is afgelopen. Hierdoor wordt ook het zwijgen opgelegd aan de pessimis ten. De verrijzenis leert verder zien dan het kwaad en het lijden. De verrijzenis predikt de ontzegging en het offer, als voorbereiding op het laatste overwin- BERLIJN, 20 april (UPI) Een 36- jarige Oostberlijner is er op een listige manier in geslaagd uit te wijken naar het Westen. Hij heeft aan de Westber- lijnse politie verteld dat hij kon weg komen, doordat het hem was gelukt de papieren van een Westberlijner, de 26- jarige Dieter Mahrhold, in handen te krijgen. Mahrhold was een van de 92.340 Westberiijners, die op Goede Vrijdag Oost-Berlyn op een dagpasje binnen mochten voor familiebezoek. De Oost berlijner wachtte nabij de grens °m een man uit te kiezen die op hem leek. Hij vond die man in Mahrhold, volgde hem, gaf zich uit als lid van de Oostduitse geheime politie en ver telde dat hij de papieren van Mahrhold mee moest nemen om die op zyn hooia- kwartier te laten controleren. Mahrhold liep er in en de Oostberlijner begaf zich ijlings naar het westen. Toen Mahrhold eindelijk door had dat hy bedrogen was, meldde hij zich bu de Oostberiijnse politie, die hem arresteer de op verdenking bij de ontsnapping te hebben geholpen. RICHMOND, 20 april. (UPI) De leider van de Amerikaanse nazipartij, George Lincoln Rockwell, heeft zich kandidaat gesteld voor het gouverneur schap van Virginië. Hij heeft de voor die kandidaatstelling benodigde 255 hand tekeningen van kiezers in Virginië in geleverd. Aan de pers heeft Rockwell verteld, dat hij zich niet kandidaat stelt als nazi, maar als een „grondwettelijke, blanke christen" die van plan is van de regering van Virginië „de meest vol ledig grondwettelijke, blanke christen regering te maken in de Verenigde Sta ten". Rockwell verliet tijdens de Tweede Wereldoorlog de universiteit om zich bij de marine te melden. Hij bracht het daar tot de rang van „commander". Bij na twintig jaar was hij jagerpiloot en hy heeft het bevel gevoerd over marine- squadrons in de Tweede Wereldoorlog en later in Korea. Tijdens zijn militaire carrière ontving hij negen militaire on derscheidingen. NEW YORK, 20 april (UPI) Ame rikaanse communisten, die China en Cuba steunen, hebben de vorming van een nieuwe partij bekendgemaakt: de Progressieve Arbeiderspartij. Een van de leiders is de 32-jarige William Ep- ton, die verleden jaar werd gearres teerd wegens criminele anarchie en aanzetten tot het omverwerpen van de regering van de staat New York. Voorzitter van de nieuwe party is de 38-jarige Milton Rosen uit New York. Epton en de 38-jarige Mort Scheer uit San Francisco zijn vice-voorzitters. Ver der werd een nationaal comité van twintig leden gekozen. (Advertentie) ant DONGEN, 20 april In de nacht van zaterdag op zondag heeft hier een enorme brand gewoed, waarbij drie fabrieken geheel en een landbouw- schuur gedeeltelijk in de as werden gelegd. Het was een uitslaande brand in een groot gebouwen complex waarin een tassenfabriek (Embrechts), een schoenfabriek (Jacobs) en een afdeling van de chemische fabriek Cellin ge vestigd zijn. De schade bedraagt voor Embrechts drie ton, bij Jacobs zeven ton, bij Cellin is de omvang der schade I nog niet bekend. nende woord, dat van de levensoverwin ning", aldus de Paus. De Paus sprak de hoop uit dat de geschillen tussen de volkeren „door verstandige onderhandelingen en niet door wapengeweld zullen worden ge regeld", waaraan hy toevoegde: „Mo ge de dag komen waarop de verba zingwekkende krachten van de voor uitgang worden aangewend voor het stillen van de honger en voor het on derrichten van de komende generaties in de wijze om smarten te lenigen. Er moet een eind komen aan opzettelijk toegebracht en zinloos lijden als ge volg van stelselmatige politieke en maatschappelijke onderdrukking, het handhaven van rassenonderscheid of het.onderdrukken van de vrijheid van geweten en het belijden van de gods dienst". De Paus, die zich niet alleen tot de katholieken richtte, maar ook tot de andere christenen en alle mensen van goede wil, wees er verder op dat de wereld thpns in een staat van volle ontwikkeling verkeert en dat het toe komstige verloop nog niet is te voor spellen. Juist hierom achtte hy de bij drage van de christen aan de vorming van deze wereld, „begeesterd door de geest van het Paasfeest", zeer belang rijk. Na erop te hebben gewezen dat de wereld „bijzonder interessant en mooi is", sprak de Paus tenslotte een drie voudige wens uit ter gelegenheid van het Paasfeest van 1965, namelijk: vrede en samenwerking, maatschappe lijke rechtvaardigheid en vrijheid van geweten en godsdienst. „Het in vervul ling doen gaan van deze drie wensen is tevens een opdracht voor alle christe nen in de wereld", aldus Paus Paulus. De Paus besloot zijn Paasboodschap met een bijzondere groet aan de broe ders In het geloof, die thans nog in vele landen van vervolging hebben te lijden". De rede van de Paus werd door radio Vaticana en door eeil reeks van radio- en televisiezenders weergegeven. De toespraak sloot aan op een H. Mis, die de Paus had opgedragen op een altaar, dat was opgesteld op de trappen voor de St. Pieter. De plechtigheid werd door tienduizenden gelovigen en toeristen by- gewobnd. ip|M AUSTIN, 20 april (AFP) Presi dent Johnson heeft William Tyler, on derminister van Buitenlandse Zaken belast met Europese aangelegenheden, benoemd tot ambassadeur in Neder land. Dit is zondag bekendgemaakt in een reeks benoemingen bij de Ameri kaanse buitenlandse dienst. READING, Pennsylvania, 19 april (LPD Er is een gerechtelijke lijk schouwing gelast naar aanleiding van de plotselinge dood van de Nederlander Jacques Abens, een 25-jarige jongeman uit Haarlem, die zaterdag tijdens een vriendschappelijk partijtje tennis eens klaps onwel werd en kort daarop over- aUm SI- Joseph's ziekenhuis. Abens had geen familie in de Vere nigde Staten maar wel vele vrienden onder de Nederlanders die met hem te Wilmingtom, Delaware op een boom kwekerij werkten. (Advertentie) NASSAULAAN 51 - HAARLEM (Van onze correspondent) LEEUWARDEN, 20 april Een 44- jarige Leeuwarder vrouw en mogelijk ook een 30-jarige inwoner van Tzum- marum zijn zaterdagnacht omstreeks twee uur door verdrinking om het le ven gekomen, nadat een Volkswagen in Leeuwarden-zuid in het Van Harinx makanaal was gereden. De chauffeur van de auto, een 19-jarige jongeman uit Tzummarum, heeft het er levend afgebracht. Het drietal in de Volkswa gen kwam uit de Middelzeelaan, die loodrecht uitkomt op de rijbaan langs het Van Harinxmakanaal. In plaats van links of rechts af te slaan reed de chauffeur met vermoedelijk hoge snelheid, recht door. Daarbij reed de auto over een ongeveer vier meter breed verhoogde bermstrook tussen de rybaan en het kanaal. Toch kwam de wagen op flinke afstand van de wal in het water terecht. Het ongeval werd ontdekt toen de chauffeur zich dryfnat aandiende by de broodfabriek van Vonk aan het Van Harinxmakanaal, op vry grote afstand van de onheilsplek. Volgens de em ployees van Vonk, verkeerde de jonge man in kennelijke staat van dronken schap. Uit zyn verwarde relaas kon het personeel van Vonk opmaken dat er nog meer mensen in de auto moesten hebben gezeten. Toen hem werd ge vraagd hoe hij uit de wagen was ge komen, zei de chauffeur dat hy door een portierraampje was geklommen. Dat is echter zeer onaannemelijk, want hij had zyn klompen nog aan. Twee employées van de broodfa briek volgden het natte spoor dat de man had achtergelaten. Zo kwa men zij bij de plek waar de auto in het water was geraakt. Er was niets meer te zien. De wagen lag hele maal onder water. De inmiddels gearriveerde politie vond het stoffelijk overschot van de vrouw drijvend in het kanaal. Het was een heel eind afgedreven van de plaats waar de auto in het water was geko men. Over het lot van do vermiste derde inzittende was tot vannacht nog niets bekend. De politie neemt aan dat hy is verdronken, maar de kans is niet uitgesloten dat hy zich heeft gered en is gevlucht. Volgens het verwarde re laas van de jongeman zou hij hebben geroepen: „Ik red mü wel". De twee mannen waren op Goede Vrijdag in de auto van de negentien jarige naar Leeuwarden gegaan. Daar hadden zij 's avonds diverse café's be zocht. Vermoedelijk hadden zij in een der café's de vrouw getroffen en waren zij tijdens het ongeval op weg naar haar huis. Aangenomen wordt, dat de mannen eerder op de avond bij een andere vrouw op bezoek waren geweest. Vast staat dat die niet in de auto heeft gezeten. Pas om zes uur zaterdagmorgen slaagde men erin de Volkswagen met behulp van een kraanwagen op het droge te krjjgen. De portieren stonden open en de auto was leeg. Tot laat in de dag heeft de politie gezocht naar sporen van de nog vermiste man. Als hij is verdronken, is hij tengevolge van de harde wind en de scheepvaart in het kanaal een heel eind afgedreven. Het zoeken is daarom gestaakt. De chauffeur van de Volkswagen werd eerst overgebracht naar het Stadsziekenhuis. Nadat hy daar was be handeld en had geslapen, werd hij naar het politiebureau gebracht, waar hy een verklaring heeft afgelegd. De poli- HILVERSUM, 20 april De Neder lands-Duitse filmster en musicalzan geres Undine von Medvey bracht Eer ste Paasdag een weinig originele show in de huiskamers. Deze - vooral in Duitsland - zeer gevierde ster is van alle showmarkten thuis, maar kreeg binnen de verknipte (en al te bekende) musicalbegrenzing van deze Eerste Paasdag weinig kans om tot volle ont plooiing te komen. Het zwakke optre den van Louis Neefs (geringe stemnuan- cering) en de Douglas Squires Dansers, die een steeds repeterend - niets zeg gend - danssehrift kregen te „verta len", konden tot dit alles niet veel goeds bijdragen. Voor ons was de hoofdschotel „Het open Graf", een spel van de Canadese televisie, dat in een flitsende - voor ouderen misschien iets te vermoeien de - reportagevorm werd gebracht. Dat de schrijver bewust tot een moderne versie van het Paasgebeuren heeft willen komen, wil er bij ons niet in. Wel heeft hij ergens de gevaarlijke kracht vandaan weten -te halen, welke er schuilt in het mysterie. Het Pacifis me valt nu eenmaal moeilijk in een logische gedachtengang te plaatsen, zeker niet waar vredelievendheid van de pa cifisten geen ruimte laat voor de zo noodzakelijke rust, welke in dit opzicht aanwezig moet zyn bij mensen, die hetzelfde willen en voorstaan, maar de consequenties van de passieve gedach te:. ook onder het oog willen zien. Boei end bleef des-al-niettemin de wijze, waarop het een en ander werd ge presenteerd. Een reportagevorm, die ook in de dagelijkse praktijk op het westelijk halfrond wordt toegepast, een journaal-gebeuren dat actualiteitenru brieken zoals wy die kennen naast ons NTS-joumaal overbodig maakt omdat de nieuwsbrengers daar tevens in de actualiteit duiken en zodoende ook „ach ter het nieuws" zitten. „Ergens achter zitten", deei. zater dagavond ook Mies Bouwman in haar programma „Anders dan anderen", een motto dat wel zeer van toepassing is op de gekozen figuur „Appie de Booy", de man die het ontspanningsleven van de oudere generatie heeft verrijkt, vooral in een periode, waarin van een geheel andere „ontspanning" en wel van die op de arbeidsmarkt, geen spra ke was. Jong en oud hebben zaterdag avond ervaren, dat deze bejaarde con ferencier en zanger ook hedentenda- ge nog in staat is de zorgen van alle dag te doen vergeten. Het aandeel van Mies was daarbij zeker niet gering! DEN HAAG, 20 april Gisteravond is in een ziekenhuis in Amsterdam- dam op 76-jarige leeftijd overleden dr. Paul Rijkens, oud-voorzitter van de raad van bestuur van Unilever N.V. en oud-vice-president van Unilever Ltd. Dr. Rijkens was ruim vier weken ge leden in het ziekenhuis opgenomen. Paul Rijkens werd 14 september 1888 te Rotterdam geboren. Hij bezocht de H.B.S. aldaar en begon zijn loopbaan bij Van den Bergh's Ltd. in Rotterdam in januari 1910. In 1913 werd hij be noemd tot directeur van verscheidene gelieerde maatschappijen van Van den Bergh's Fabrieken N.V. Na de fusie tussen Van den Bergh en Jurgens in 1927 werd hij benoemd tot directeur van de Margarine Union Ltd. in Londen en van de Margarine Unie N.V. in Rot terdam, tien jaar later volgde zijn be noeming tot voorzitter van de raad van bestuur. Tijdens de oorlog verbleef hij In Lon den, alwaar hy lid was van de buiten gewone raad van advies van de Neder landse regering in Londen. Hij was voorzitter van de Nederlandse missie voor kinderen, die Nederlandse kinde ren in staat stelde na de oorlog in En geland weer op krachten te komen. In 1955 ging hy met pensioen. (Van onze correspondent in Bonn) BONN, 20 april Nogmaals heeft oud-bondskanselier dr. Konrad Adenau er in Parijs geïntervenieerd om te pro beren verbetering te brengen in de re centelijk weer zeer vertroebelde atmo sfeer tussen Bonn en Parys. Tegelijk heeft hij de Franse president aan zijn Europese verplichtingen herinnerd. Adenauer die met vakantie is in Cadenabbia aan het Comomeer heeft namelijk een persoonlijk en geheim schrijven gericht aan De Gaulle en daarin uiting gegeven aan zyn ernstige zorg over de Frans-Duitse verhoudin gen en de Franse Europa-politiek. Prof. Erhard was van Adenauers initiatief op de hoogte en keurde het goed. BIELLA, 20 april (UPI) Een 6-ja- rig meisje, Virna Crivellari, is gisteren op het vliegveld van Biella aangereden door een taxiënd particulier vliegtuig. Het kind, dat met haar zusje, Magda, speelde op de startbaan, werd aan het hoofd geraakt door een van de wielen van het toestel en overleed. Het andere meisje bleef ongedeerd. Het ongeluk ge- tie weigerde hierover nadere medede- IbeurdV^ lingen te doen. gen. Tweede Paasdag maakte de paashaas van -het televisietoestel een eierenkist voor tieners. En er werd voor deze jongeren heel wat uit-gebroed. Of de ouderen zich even prettig hebben ge voeld tijdens het optreden van the Pret ty Things en the Scorpions wagen we echter te betwijfelen. De clown van het Franse chanson, Marcel Armont, maak te echter ook voor hen deze televisie avond uiteindelijk nog tot een festijn. Opnieuw kwamen de handen voor een stormachtig applaus op elkaar voor zyn „Mexicain" en „Bleu blanc blond". Een zeer bijzonder artiest met een uitzon derlijk goede stem en vooral een expres sief zanger, die zynsgelyks nog niet heeft ontmoet. Tenslotte hielp deze avond The Saint mét de vader een mooie jonge dame uit de brand, uiteraard weer zonder zelf zijn vingers te branden. E. U. (Van onze filmredactie) BUSSUM, 20 april. De film „Jolson sings again" die vanavond door de NTS via Nederland I wordt uitgezonden, is een vervolg op „The Jolson Story", waar in wurdt verteld in technicolor dat op het scherm natuurlijk verloren gaat—, hoe de eerste werd gemaakt. Interessant, zij het vreselijk ingewik keld, ts het kijkje, dat de film de toe schouwer gunt in de cinematografische keuken van Hollywood. Daarbij stapt Larry Parks (vermomd als Al Jolson) op zichzelf (vermomd als Larry Parks) toe en schudt zichzelf hartelijk de hand waarbij hij zo iets zegt als: „Wel gefelri cite era, beste kerel, met de bewonderens- waardige manier, waarop je mij hebt uitgebeeld". Het verhaal is met behulp van kran tenknipsels en landkaarten met data aan elkaar gelijmd. Natuurlijk ontbreekt de onvermijdelijke echtscheiding niet, maar het verhaal is zc onnozel, dat de katho lieke nakeuring in 1950, toen de film in première ging, geen strenger voorbehoud maakte dan voor personen boven 18 jaar. Pruiken komen steeds meer in trek. Hier in Nederland is de pruikenindustrie nog maar langzaam op gang aan het ko men, maar in het buitenland flore ren zij. In Duitsland bijvoorbeeld. Want blond Duits haar is erg in trek, vooral in Amerika. De pruik is inderdaad de enige op lossing om iedere dag verzorgd haar te kunnen hebben. Amerikaanse vrou wen hebben zich altijd zo verbaasd, dat Jacqueline Kennedy er op iedere foto zo verzorgd uitzag, maar nu kennen zij het geheim zelf ook. Behalve Duits- is ook Zweeds- en Italiaans haar erg in trek. Overigens hebben de Amerikaanse vrouwen er grote bedragen voor over, als hun man hen graag met blond haar ziet Zo'n slordige 150 dollar zijn ze ze ker kwijt en omgerekend is dat al tijd nog ongeveer 400 gulden. im brengt, vergezeld van een uitgelaten jonge hond, zyn grootvader een bezoek. Opa kykt bedenkelijk en zegt. „fongen, wat maakt dat beest een lawaai". „Houdt u niet van dieren, op*,? „Jawel", maar jouw hond is mq( te druk". „Nou opa, dan breng ik *en andere keer mijn wandelende tak^ maar mee". (Mevr. v. d. Berg, Heemstede). Advertentie) V/er middelen in één tablet helpen elkaar en...doen wonderenl BEROEMDE MIDDELEN IN ÉÉN TABLET DOEN WONDEREN.' (Van onze Limburgse redacteur) SCHAESBERG, 20 april Een dol geworden koe, die zaterdagmiddag werd overgebracht naar een weiland, heeft in de Hoofdstraat veel conster natie veroorzaakt. Vlak bjj een kruidenierszaak liep d* koe een bromfietser omver en een win kelende dame. Gillend zochten vele an dere kooplustigen een veilig heenkomen voor het aanstormende beest. Fen arge loos spelend kind kon nog net op tyd worden gered. De twee gewonden wer den naar het ziekenhuis te Heerlen ver voerd. Hun verwondingen vielen nog al mee, zodat zy in de loop van de dag huiswaarts konden keren. De politie zette een achtervolging in en zag zich genoodzaakt het beest neer te schieten. (Advertentie) (Advertentie) Prijzen van: 10 zijn gevallen 50 zijn gevallen 100 zijn gevallen 200 zijn gevallen 400 zijn gevallen 1000 zijn gevallen Een prijs van 2000 Een prijs van 2000 Een prijs van 2000 Een prijs van 2000 Een prijs van 2000 Een prijs van f 5000 De prijs van 25000 op nummers eindigende op: 9 op nummers eindigende op: 231 op nummers eindigende op: 214* op nummers eindigende op: 040 op nummers eindigende op: 798 op nummers eindigende op: 6299* is gevallen op het nummer: 005395 is gevallen op het nummer: 068785 is gevallen op het nummer: 018645 is gevallen op het nummer: 079336 is gevallen op het nummer: 013711 Is gevallen op het nummer: 000214* is gevallen op het nummer: 098778 Let wel op dit nummer zijn twee prijzen gevallen.

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1965 | | pagina 5