ER KOMT „EEN VRIEND VANAVOND" ADAMO jonge kunstenaar maar... een van formaat EVA PALMAY zingt ft H Televisie Radio Kenmerkende showpijlers: bescheidenheid-elegunce TV VANAVOND >D!0 VANDAt EN MORGEN wel ziek maar niet verslagen 1WEIMNIREKKELUKE WEGEN OM VAN UW GELU EEN HOGE RENTE TE MAKEN in feestprogramma Moeders wil is wet Naar de revue Van goud naar platina mm Ook niet voor Connie Francis WOENSDAG Tophits Wrede Noodzaa h' op twéé Hoor spel serie voor de jeugd Oude behangetjes WOENSDAG DONDERDAG WOENSDAG 21 APRIL 1965 .g^LVERSUM. In het seizoem j^^'65 presenteerde Corry Brok- 11 kijkers haar eigen televisie- 1 l0Ws onder de titel „Een avondje met Corry". Het decor was dat ^an een chic theater-restaurant Deze omgeving en de aanpak van haar televisieprogramma's zijn ty-! perend voor haar. Bescheidenheid en elegance springen als kenmer kende showpijlers naar voren. Juist daarom wellicht hebben „de avondjes uit" met Corry«het kij- kershart gestolen, want laat ons eerlijk zijn, als ze de gemiddelde, Nederlander niet „thuis" had kun nen doen zijn in het chice restau rant van de decorbouwers dan Corry Brokken als jonge zangeres tij dens opnamen van één der vele tele visieprogramma's, waaraan zij met enthousiasme medewerkte. Corry is een zangeres van klasse, daaraan zal niemand twijfelen. Bovendien heeft zij bewezen een ideale gastvrouw te zijn. Niet al leen als presentatrice van sterre tjes en sterren als Trea Dobbs, Gerry Rix, the Westend Debonairs en Ronnie Tober, maar ook als „re ceptioniste" van de Nederlandse kijkers en luisteraars. HILVERSUM Via Nederland I kunnen we vanavond kijken en luisteren naar AD.VMO, om pre cies te zijn om 20.45 uur. Salvatore Adamo is in korte tijd een wereld bekende zanger geworden. Het vreemde is daarbij, dat kij nooit achter dat succes heeft aangeze-i ten. Adamo is bescheiden, men zou zelfs willen zeggen bedeesd. Hij heeft weinig show nodig, hij is wars van uiterlijke effecten, die verder geen inhoud hebben dan het gebaar. Geluk is niet te koop NEDERLAND I NEDERLAND II BELGTE NEDERLANDS BELGIE FRANS gen. Zij wil de tekst helemaal tot zijn I AT11 r*lParflO recht laten komen en dat kan alleen als A- V/111 1.11 v, til t lv ze zich volkomen in de gedachtenwe- reld van de schrijver kan inleven. Niet alleen de muziek is belangrijk. Corry Zou hij wel hebben laten weten, i dat hij van „die kouwe drukte" j niet gediend was. HILVERSUM I 402 m. HILVERSUM II 298 m. RADIO VERONICA BRUSSEL 324 m BRUSSEL 484 m. HILVERSUM I 402 m. HILVERSUM II 298 m. RADIO VERONICA BRUSSEL 324 m BRUSSEL 484 m. per maand is Vs deel van het tegoed direct opeisbaar voor bedragen daarboven geldt slechts een opzegtermijn van 1 maand eerste inleg 1.000,— of hoger bijstortingen en opnamen vanaf 100,— maximum tegoed f 50.000,— geen kosten per maand 19 1.000, direct opeisbaar voor bedragen daarboven geldt een opzegtermijn van 6 maanden eerste inleg f 1.000,— of hoger bijstortingen en opnamen vanaf 1.000, maximum tegoed 100.000,— geen kosten K/WVVCvAVJ ONDER REDACTIE VAN EGBERT ÜLIJN Corry Brokken doel gemiddelde Nederlander „thuis zijn' chique televisie-restaurant |„Mylord", dat eerder zijn roem dankte aan de prachtige uitvoering van de over- j leden Franse chansonnière Edith Piat'. i Corry Brokken maakte dit liedje in onze eigen taal voor heel wat mensen toegan- keiijker. Ook de song „Mijn Ideaal" werd buitengewoon populair. Nog immer keert het met de regelmaat van de klok terug in de verzoekprogramma's van de radio. Eurovisie Song Festival te Frankfurt met het liedje ..Net als toen", dat werd gemaakt door Willy van Hemert op mu ziek van Guus Jansen. Ook de radio weet haar wel te vinden en zo krijgt Corry het steeds drukker, hetgeen niet; valt te verwonderen, want ze wordt steeds populairder en beter. In '61 en '62 heeft zij haar hart aan de revue verpand. Ze treedt op in de Nederlandse revues van Ren Sleeswijk waarin ze dagelijks op de planken staat met de bekende Snip en Snapsterren Wil ly Walden en Piet Muyselaar en Donald Jones. Corry Brokken Is op weg naar de topJ Ze is wars van aanstellerijen, die grote sterren zich menen te kunnen permit teren. Een top, waar groten staan, zoals Judy Garland en Catharine Valente. Ze kan zich nauwelijks voorstellen, dat on-| beduidende tienerzangeressen en die; zijn er zo'n enorme en vaak hyste-i rische belangstelling krijgen. En dat ze ker niet uit jaloezie, maar zij weet zelf hoe er na jaren haird werken en stude-: ren is gekomen. Corry bezit stem en1 voordracht, ze beheerst het métier door vakmanschap. Voor haar blijft die over dreven belangstelling voor onder-de- j maatse sterren in de zangbusiness ge woon onverklaarbaar. Corry bewoont de prachtige villa Ber kenhof te Laren. Om het huis ligt een grote tuin. waarin haar dochtertje Nan-' cy heerlijk kan spelen. Daar zoekt zei naar uitsluitend goede chansons, zoals; een van haar laatste toppers „La Mam-; ma". Muzikaliteit is bij de keuze een eerste eis en niet de mening van het grote publiek. Het liefst zingt zij over wezen lijke leveflszaken, zoals over de vriend schap en de liefde. Alleen de grootsten i weten hun publiek naar waarde te schat ten en Corry Brokken is één van hen. Zijn succes heeft hij dus voor het grootste deel te danken aan zijn liedjes. Daarvan schrijft hij de meeste zelf De inspiratie doet Adamo op in de werke lijkheid. Zo is het langzamerhand W.®1 bekend dat het „N'est-ce pas meryeil- leux" ontstond tijdens een wandeling langs de waterkant in de vakantie. Toen hij eens een dankavond bezocht en bleek dat bijna alle meisjes in gezelschap van hun ouders waren, werd het idee gebo ren voor het beroemde .Vous permettez, monsieur". En het is wel duidelijk, dat aan ..Amour perdu" een teloor gegsne vriendschap is vooraf gegaan. De laatste jaren heeft deze jonge zan ger het enorm druk met tournees en daarbij i,s Nederland wel een uitverko ren plaats. Adamo is hier veel. Hij heeft een wat hese stem in de richting van een Aznavour Het is zo'n acht jaar ge leden, dat hij met een jongenssopraan In het koor vam de kerk in zijn woon plaats Jemappes zong. En het is vijf jaren geleden, toen hij meedeed aan een zainigwedstfcrijd van Radio Luxemburg. Er werd toen een eerste grammofoon plaat opgenomen maar de buitenwereld blijft nog rustig. Hij is nu ook niet.meer tevreden met dd-e opname, want in de loop van d'i'e paar jaren werden er be tere teksten gemaakt en wordt er beter gezongen. Wie de platen van Adamo eens chronologisch in volgorde afdraait op een regenachtige middag kan dat dui delijk horen. In 1961 is het fL grote Aznavour die hem de prijs uitreikt. Zijn eerste honorarium en meer platen. En wat zo traag is begonnen, komt dan ineens snel op gang. De mensen ontdekken Adamo! Adamo heeft de Belgische nationali teit, maar werd in een klein dorpje op Stcilië op 1 november 1943 geboren. Maar Sicilië is een arm eiland en vader Antonio Adamo vindt het beter naar België te verhuizen, waar hij werk kan vinden in de mijnein en dat gebeurt in 1946 Zij wonen dan te Jemappes. Enfin, het al eerder vermeldp Aznavour-con- cours zet hem op de weg naar grotere bekendheid en de rest volgt dan bijna vanzelfsprekend. Er verschijnen plaiten waarop hij in het Fran-s zingt en dat zijn wel de meeste, maar ook Italiaans. Duits. Engels en Nederlands. Adamo werd al eens In audiëntie ont vangen door de Belgische koninklijke familie en er werd een 1-00,5 naar hem genoemd. Maar dat waren niet de enige onderscheidingen. Er kwamen gouden platen en zelfs een platina, waarmee duidelijk bleek, dat zijn liedjes de wereld veroverden. Achter de liedjes schuilt een rechtschapen persoonlijkheid, een kunstenaar, jong. maar vam formaat! Het is te begrijpen, dat hij de Rolling Sfcooes niet mag. althans hun uiterlijk niet. Maar Adamo weet heus goed de echte van de onechte zangers te onder scheiden. Het is niet zo vreemd, dat hij Dion di Mucci beschouwt als één van; de beste zangers in de V.S. Zijn vader verzorgt grotendeels de za kelijke kanten van het zangersleven van Adamo. Samen met zijn zoon en de overige familieleden hebben ze een huis ln België gekocht en laten verbouwen en opknappen. Het staat enige kilometers van Mons, bij hetzelfde dorp Jemappes, waar ze al jaren wonen. Wie het ziet noemt het een kasteel en daar huist thans de hele familie zelfs een tante uit. Argentinië. OSSENDRECHT, 21 april Bij de opnamen die morgen in de Stadsschouw burg in Tilburg wordcn gemaakt voor het feestprogramma van Mia Smelt, „Moeders wil is wet" worden ook opna men gemaakt van een heel bijzondere zangeres. Eva Palmay is namelijk meer bekend in de zuidelijke px-ovincies van ?.ns ^an° en in België dan boven de Moerdijk. Toch is deze onbekendheid in het noorden ten onrechte. Eva Palmay heeft namelijk een hele mooie stem en heeft hard gewerkt om iets te bereiken op het gebied van de zang. Haar lerares is mevrouw Hernady een zangpedagoge die haar sporen cp dit terrein heeft verdiend en die vol lof is over de prestaties, die de in Ossendrecht wonende mevrouw Anneke van Doorn ge maakt heeft. Anneke van Dooi-n is de eigenlijke naam van Eva Palmay. Zij drijft in Os sendrecht een café en het gebeurt meer dan eens dat de gasten daar plotseling verrast worden door haar stem. De voor keur van Eva Palmay gaat uit naar het licht klassieke. Ook Duitse ontspannings- muziek ligt haar goed. Het is te begrijpen dat zij niet onont dekt zou blijven. Nadat de kranten over haar hadden geschreven was er al gauw een dames-weekblad dat verschillende pagina's aan haar wijdde. Hierdoor kreeg zij steeds meer bekendheid. Eva Palmay heeft al verschillende ke ren voor de m>crofoon gestaan. Twee jaar geleden heeft zij echter een ernstige cri sis moeten overwinnen toen haar man plotseling stierf. Met een enorm doorzettingsvermogen heeft zij echter alle moeilijkheden over wonnen. De uitnodiging om mee te wer ken aan het feestprogramma van Mia Smelt is dan ook voor haar in de eerste plaats een beloning voor haar harde wer ken. Vol vertrouwen ziet Eva de toekomst tegemoet. Zij zal tijdens de opnamen al les op alles zetten om zo goed mogelijk voor de dag te komen. „Dat is de enige manier om weer verder te komen", meent zij en ze heeft gelijk. HILVERSUM Op 16 augustus verle den jaar huv.de te Essex Fells in de staat New Jersey in de V.S. Connie Francis a's dolgelukkige bruid met de 33-jarigc pubiiciteitsmanager Dick Ka- nellis. Constance Rose-Mary Franconero. zo. j als zij in werkelijkheid heet werd op 12 december 1938 te Newark geboren. Al op 4-jarige leeftijd zingt zij in het openbaar voor een talrijk publiek. Zij is 11 jaar als zij voor het eerst voor de televisie-camera's staat in de Arthur Godfrey Talent scout show. Zij is 17 jaar als ze haar eerste platencontract krijgt aangeboden en tekent. Tot nu toe zijn er in die tussentijd 40 miljoen pla ten van haar verkocht, een respectabel aantal. Ziï krijgt in vier films min of meer belangrijke rollen. Haar hobby Is het verzamelen van speelgoedbeesten. Haar inkomen wordt geschat op ca. 4 miljoen gulden per jaar. Zij bezit ver scheidene maatschappijen waaronder 4 muziekuitgeverijen en zij woont in New Vork. Toch is deze jonge vrouw niet gelukkig. Enige weken geleden werd be kend. dat Zij slechts twee maanden echt getrouwd is geweest en dat niet lang geleden haar echtscheiding van Dick of ficieel werd bekend gemaakt. En men materiële succes staan iets missen, dat vraagt zich da.n wel eens bevreesd af of werkelijk geluk voor hen mogelijk zou mensen, die zo hoog aan de top van het I maken. Connie Francis tijdens een van haar voorstellingen. NTS: 19.00 Nieuws in het kort. 19.01. Barend de Beer. 19.06 De kringloop van de zon (Circle of the sun), locumentaire over de Bloed-Indianen in Alberta 'Cana da). VARA: 19.35 Top of Flop. NTS. 20.00 Journaal VARA: 20.20 Achter het nieuws 20.45 Liedjesprogramma. 21.15 Zo is het toevallig ook nog eens een teer. 21.55 Universiteit(s)nood: Programma over de actuele problemen van het universi tair onderwijs. NTS: 22.25-22.30 Journaal. NTS: 20.00 Nieuws in het kort. NCRV: 20.01 Wrede noodzaak (The cruel neces sity) Engels TV-spel 21.20 Literair kijk- schrift. 21.55-22.10 Attentie. 17.00 -18.00 Voor de jeugd. 19.00 Zand mannetje. 19.05 Voor de jeugd. 19 30 De wereld in klein (woestenrijs). 19.55 De weerman. 20.00 Nieuws. 20.25 't Is maar een weet. quizprogramma. 21.00 Filmtri bune: Gertrud, drama. Zoeklicht op de culturele act. e n toneelmagazine. 23.30 l Nieuws. 18.30 Nieuw. 13.33 Les aventures du progrès, wetenschappelijk programma. 18.50 A vos marques, wedstrijdp.-ogram- ma. 19.30 Face a l'opinion. -rragen-beant- woording 19.45 Félix. film. 20.00 iournaal 20.30 Wallonië 65. 21.15 Balletprogram- rna: le jeune homme 5 marier. 22.00 Spaanse fresco's: Feria, film. 22.20 Jour naal. Salvatore Adamo, de in korte tijd be roemd geworden Belgische zanger van Italiaanse afkomst brengt vanavond zijn succesvolle tour de chant op Nederland I. Corry wordt ook steeds kritischer op de keuze van haar eigen programma. Ze selecteert de aangeboden liedjes scher per en onderzoekt serieuzer dan voorheen wat haar ligt, welk liedje zij kan bren- rf"T T~) Op een avond in 1952 stapte een wat bedeesd 19-jarig meisje uif Breda in de bij oudere lezers onvergetelijke bon- te Dinsdagavondtrein. Ze zong toen „My foolish heart". En sindsdien heeft nim mer ook maar iemand haar willen belet-; ten de „showtrein" te verlaten. Integen deel het werd voor haar een sneltrein naar een grootse carrière. Niets kon haar meer tegenhouden. Zij reisde naarj allerlei plaatsen, naar grote steden en kleine dorpen. Zij trad op in grote en: J. ftirjft zalen. I De weinige vrije tijd besteedde zij voor haar zangstudie. Zij schoolde dagelijks haar stem, studeerde nieuwe liedjes in en Rtond desondanks avond aan avond op "e planken. September 1956 trad zij in! het huwelijk met drummer Cees See. Len jaar later deed zij mee aan het wil ook de mogelijkheid aanwezig stel len om zich als voordrachtskunstenares te laten gelden. Daarom ook blijft zij aan destu die. In '59 wordt het dochtertje Nancy geboren. Een jaar later wordt zjj tij dens een groots opgezette televisie uitzending, waarvan de baten ten goe de komen aan de actie „Red het kind" gekozen tot een van Neerlands beste zangeressen. En haar succes stijgt nog steeds. Ze brengt tophits als „Close your eyes" en 9» HILVERSUM De NCRV start don. nerdaigmid'dag om 5 uur met het eerste deel van een hoorspelserie voor de jeugd, geschreven door Will Barnard. De in spiratie hiervoor kreeg de schrijver tij- dens zijn bezoek aan Rome in '64, Hij heeft er o.a. gestaan vo»r de ruïnes Van de kazerne van de Pretorianen. In de gevangyi'.i; onder deze kazerne ligt Pe trus begt<*vein. In deze omgeving is „Geen wierook voor de keizer" geboren. HILVERSUM In AVRO's notedop- Progiramma „van vier tot vijf" gaat donderdagmiddag van 16-30 tot 16.55 het blijspel „Oude Behangetjes" de ether in. Hierin hoort men een gesprek tussen de zestigjarige Benoit. een behanger, en Colette, een ongehuwde apothekeres die Benoit heeft laiten komen om haar ap partement van een nieuw behangetje te voorzien. De rollen van Colette en Benoit worden gespeeld door respectievelijk Do ei Rugani en Jan Borkus. HILVERSUM In het voorprogram ma van de VARA een documentaire van de Canadese televisie, getiteld' „De kringloop van de zon", handelend over de nog echte Indianen in Noord-Amerika en wel met name de Bloedmdianen ln de staat Alberta, die de zon aanbidden. Daarna is het woord aan dc jeugd. Eerst Top en Flop met in de jury o.a. Karin Kent en Francis van Rooy en na het journaal de Adamo-show. In een on onderbroken tour de chant zingt hij zijn succesnummers, zoals Dolce Paola, Les filles du bord du mer. Vous^ permettez en vele andere chansons. Zo is het toe vallig ook nog eens een keer komt voor dezp ene keer toevallig op woensdag avond Daarna sluit Gabri de Wagtt de avond af met een documentaire van een half uur over actuele problemen van on- zp universiteiten. Op Nederland 2 brengt de NCRV weer een buitenlandse tmieclproduktie en wel „Wrede Noodzaak", een bewer king van de BBC van Tile Cruel Ne cessity. een van de bekende toneelspe len van Davifl Lytton. Deze laatste ging op latere leeftijd to neelstukken schrijven nadat hij zich als politicus niet al te bemind had gemaakt. In „Wredp Noodzaak" behandelt hij aan de hand van historische gegevens de menselijke en staatkundige aspecten van het proces dat Cromwell liet voe ren tegen koning Karei I van Engeland. Litterair Kijkschrift nu eens niet in de pauze, maar na afloop van het stuk. Attentie is tenslotte het laatste program- ma-onderdeel van de NCRV-avond. 1 ROTTERDAM, 20 april —Toni Rlcar- do is nog steeds ziek. Hjj ligt nu al acht weken lang in bed te bekomen van een maagzweer .Ondertussen wordt hjj goed verzorgd door zijn vrouw Truus en ko men zijn kinderen, Johnny, Yvonne en Sabrina af en toe eens kijken hoe hun vader het maakt. Toch is dit niets doe nhelemaal niet naar de zin van Toni. Deze zanger-gita rist, die in een repertoire van maar liefst vier talen gewend is avond na avond tfp de planken te staan, kan het maar moeilijk verkroppen dat hij nu tot niets doen gedwongen is. Juist au terwijl hij langzaam maar zeker bezig was naar de top te groeien kwam voor hem de ziekte op een wel zeer ongunstige tijd. Maar goed, daar isnu eenmaalnietste- tegen te doen. Ondertussen leest Toni de post die hij van zijn vele, voornamelijk Rotterdamse fans krijgt toegestuurd en bereidt hij zich voor op de tijd dat hij weer zijn verplichtingen zal kunnen na komen. Ja, het ziek worden heeft hem al heel wat nadeel bezorgd. Minstens zeven avon den en een contract met Treslong in Hil- legom heeft hij moeten laten lopen. Nu betekent dat allemaal niet. dat hij bij de pakken is gaan neerzitten: dat doen geboren Rotterdammers nu eenmaal niet zo gauw. Nee, Toni is ••ast beslo ten om zijn plannen waar te naken. Tot nu toe is hij altijd semi-beroeps geweest en werkt hij overdag in het magazijn van de meubelafdeling van een groot, warenhuis. Dat kon nu eenmaal niet an ders want hij moest eerst en vooral aan zijn gezin denken. Dat zal hij ook in de toekomst blijven doen. Krijgt hij echter de kans om naar beroepsover te gaan, en is deze kans verantwoord, dan zal hij niet aarzelen om de groe stap te doen. Hij krijgt steeds meer bekendheid, dat blijkt duidelijk uit de knipsels in zijn plakboek en de toenemende post van zijn fans. Eén ding vindt hij nog steeds jammer. Een keer namelijk is hij uitgenodigd ge weest om in het programma ..Voor de vui®t weg" op te treden en iets van zichzelf te vertellen. „Ik was toen zo ze nuwachtig" vertelt hij ons eerlijk. ..dat ik bijna alles verknoeid heb" Hij vindt het vooral jammer omdat het heel erg moeilijk is zo'n indruk weer weg te wer ken Toch gelooft Toni Ricardo in de toekomst „Ik breng wel geen uitgespro ken teenermuziek, maar het is gebleken, dat toch ook jonge mensen veel van mijn liedjes houden Hij zingt het liefst Italiaans, maar daarnaast ook Duits- Engelsen Maleis Corry Brokken vindt hij een groot ar tieste en verder verwacht hij veel van Ronnie Tober. Wij verwachten vee] van Toni als hij weer beter is. We hebben namelijk de indruk dat deze doorzetter de top zal weten te bereiken. A. A. J. de W. 18.00 Nieuws. 18.15 Grammofoonmuziek. 18.20 Uitzending van de Boeren Partij. Spreker: De heer E. J Harmsen, Secre taris van de Boeren Partij. 18.30 Radio Volks-Universiteit: Salzburg en Wenen: Brandpunten van muziekcultuur, door Tom Hoogland 19.00 Voor de kinderen. 19.10 Jazzmuziek. 19.30 Artistieke staal kaart. 20.00 Nieuws. 20.05 Dansorkest en zangsolisten. 20.35 Vocaal ensemble. 20.50 La Clemenza di Tito, opera van Mozart (opn.). 22.30 Nieuws. 22.40 Franse chan sons .22.55 Tussen stilstand en vveging, lezing 23.10 Harp, viool en zang: licht- klassieke werkjes. 23.35 Lichte orkestmu ziek (gr). 23.55-24.00 Nieuws. 18.00 Licht vocaal ensemble (gr). 18.30 Het spektrum: nieuws uit de prot. chris telijke organisaties. 18.45 Nieuwe gram mofoonplaten. 19.00 Nieuws en weerpraat- je. 19.10 Radiokrant. 19.30 Legerdes Heils-kwartier (gr). 10.4i Op de man af. praatje. 19.50 Stereo: Metropole orkest. 20.20 Concertgebouworkest (opn). klassie ke muziek. In de pauze: ongev. 20.40 De huisvrouw en haar gezondheid, lezing. 21.50 Sport in 't kort. 22.00 Bijbelse zan gen. 22.30 Nieuws. 22.40 Avondoverden- king. 22.55 Oude gewijde muziek (gr) 23.10 Evangelieverkondiging in wereldper- spectief, lezing. 23.25 Lichte grammofoon muziek. 23.55-24.00 Nieuws. 19.00 Joost mag het weten. 20.00 Klas. verz. platen 22.00 Pop. muziek. 22.30 Alle remmen los. 24.00 Pop. platen. 1.00 Slui ting. 18.00 Nieuws. 18.03 Voor de soldaten. 18.30 Lekeramoraal en filosofie. 18.50 Sportkroniek. 18.54 Lichte muziek. 19.00 Nieuws en radiokroniek. 19.40 Jazzmu ziek. 20.00 Openbare Kunstbezit. 20.15 Russische muziek 21.00 Kamermuziek Jazzmuziek. 22.45 De zeven kunsten. 23.00 Nieuws. 23.05. Feiten en oude muziek. 23.30 Lichte muziek. 23.55 Nieuws. 24.00 00.45 Voor de zeelieden. 18.00 Nieuws. 19.20 Lichte muziek. 39.30 Nieuws. 20.00 Pelléas et Mélisande, opera 22.00 Wereldnieuws. 22.15 Jazzmuziek. 22.55-23.00 Nieuws. AVRO: 7.00 uur nieuws. 7.10 Ochtend gymnastiek. 7.20 Lichte grammofoonmu ziek. VPRO: 7.50 Dagopening. AVRO: 8.00 Nieuws. 8.10 Lichte grammofoonmu ziek. 8.50 Ochtendgymnastiek. 9.00 De groenteman. 9.05 Modern strijkkwartet (gr). 9.35 Waterstanden. 9.40 Morgenwij ding. 9.55 Klassieke grammofoonmuziek. 10.00 Arbeidsvitaminen (gr). 10.50 Voor de kleuters. 11.00 Nieuws. 11.02 Huishou delijke zaken, praatje. 11.15 Viool en piano: oude en moderne muziek (opn). 11.45 Voordracht. 12.00 Lichte orkestmu ziek en zangsoliste (opn). 12.27 Medede lingen t.b.v. land- en tuinbouw. 12.30 Zelfstandig en blijven, praatje. 12.40 Licht ensemble en zangsolisten 13.00 Nieuws. 13.10 Mededelingen, eventueel actueel of grammofoonmuziek. 13.25 Beursberichten. 13.30 Dansorkest en zang solisten. 14.00 Marathon, Japans klank beeld (herhaling van 22 oktober 1964). 15.05 Licht ensemble en zangsolist (opn). 15.35 Omroeporkest en zangsolist, (opn.) moderne muziek 16.00 Nie\iws. 16.02 Van vier tot vijf, een radioprogramma in een notedop. 17.00 Minjon. 18.00 Nieuws. KRO: 7.00 Het levende Woord, medi tatie. 7.05 Ouverture: reportage en com mentaren, wegeninformatie en lichte grammofoonmuziek. (7.30-7.40 Nieuws, en ongeveer 8.00 Overweging). 8.30 Nieuws. 8.40 Voor de huisvrouw 9.40 Chansons de France (opn). 9.55 Klassieke en moderne grammofoonmuziek. 11.00 Voor de zieken. VPRO: 11.45 Lichte grammofoonmuziek. 12.10 Leven op het land, gesprek 12.27 Mededelingen, t.b.v land- en tuinbouw. 12.30 Nieuws. 12.40 Deze week, berichten en lezing. 13.00 Klassieke en moderne grammofoonmuziek 13.45 Voor de vrouw NCRV: 14.15 Lichte grammofoonmuziek. 14.30 Klassieke orkestmuziek (gr). 15.30 Alt, viool en clavecimbel: oude muziek. 16.00 Leven met Pasen, studiodienst 16.30 Lichte grammofoonmuziek 17.00 Geen wierook voor de keizer, hoorspel. 17.30 Kinderkoor (gr.) 17.45 Lichte gram mofoonmuziek. 17.55 't Clubhuis, sport- rubriek. 7.00 Ook goeie morgen. 9.00 Muziek, terwijl u werkt. 10.00 Koffietijd 11.00 kookpunt. 12.00 Muziek bij de lunch. 13.00 Uit en Thuis. 13.30 Van concertzaal tot jukebox. 14.30 Donderdagmiddag parade. 16.00 Microgol. 17.00 Gev. Kwartiertje 17.15 Favoriet. 17.45 Platenpalet. 18.00 Ju kebox. 12.00 Nieuws. 12.03 Grammofoonmu ziek. 12.15 Gevarieerde muziek. (12.25 Weerbericht) 12.50 Beurberichten en pro grammaoverzicht. 13.00 Nieuws. 13.20 Kamermuziek 14.00 Nieuws. 14.03 Amu sementsmuziek. 15.00 Nieuws. 15.03 Ope rafragmenten. 15.35. Pianorecital. 16.00 Nieuws. 16.03 Beursberichten 16.09 Franse les. 16.25 Liederen. 16.50 Liederen 17.00 Nieuws, en Berichten. 17.15 Gram mofoonmuziek. 17.30 Zangen en dansen in Vlaamse gewesten. 18.00 Nieuws. 12,00 Nieuws 12.02 Gevarieerde muziek en actualiteiten. 13.00 Nieuws 14.00 Nieuws 14.03 Gevarieerd programma. 15.00 Nieuws 16.00 Nieuws. 16.08 Klassieke pianomu ziek. 17.00 Nieuws. 18.00 Nieuws. Advertentie BANKBOEKJES TERMIJNSPAARREKENING STORTEN EN OPNEMEN AAN ONZE KASSEN ALSMEDE HEEL EENVOUDIG PER GIRO VRAAG ONZE FOLDERS „BANKBOEKJES" EN/OF „TERMIJNSPAARREKENING" t. VAM LANSCHOT BANKIERS 'S-HERTOGENBOSCH - HOGE STEENWEG 27-31 TEL (04100)22321 - GIRO 1117370. EINDHOVEN KEIZERSGRACHT 17 - TEL 104900) 27442- GIRO 1130570. TILBURG - STATIONSTRAAT17-TEL (04250) 30300 - GIRO 114057a VERMEER ca BANKIERS AMSTERDAM - HERENGRACHT 199-201 TEL 1020) 248466 - POSTBOX 494 CiRO 3656 GEMEENTEGIRO AMSTERDAM A. 13656.

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1965 | | pagina 11