)l 1 tl k k 5^ «c,? STOKVIS „Het is mogelijk, om een heleboel mensen korte tijd voor de gek te houden. Het is ook mogelijk, om sommige mensen een hele tijd voor de gek te houden. Maar het is niet mogelijk, om een héleboél mensen een héle tijd voor de gek te houden." (Abraham Lincoln, 29 mei 1856). Erres staat met zijn wasmachines al 10 jaar lang vooraan. Dat zegt genoeg over kwaliteit, assortiment, vormgeving en service! Plubo: 358,- Drybo: 538.— Turbonette: 159. Turbo: 228 Combo: v.a. f 638.- O' f4. Tombomatic: ƒ1145.— Vol-Oto 1675.— Wie zei daar, dat alle wasmachines hetzelfde zijn? Dan zou het dus toeval zijn, dat Erres de laatste 10 jaren het meest verkochte merk is. Och kom, u weet wei beter! Nederlanders zijn altijd gevoelig geweest voor degelijkheid en betrouwbaarheid. Wat verlangen ze van een wasmachine? Gewoon, dat hij „het doet" - net als een koffiemolen, jaren en jaren lang. Was erin, draaien, schoon! En bij een centrifuge: was erin, draaien, droog. Honderden, duizenden malen. Geen technisch gemier. Niet dan weer dit en dan weer dat. Kijk - en als we dan vertellen dat Erres de afgelopen 10 jaar het meest verkochte wasmachinemerk was, dan weet u genoeg. „Kwaliteit" is bij Erres dus geen loos woord. En nu hebben we het alleen nog maar over de meest voor de hand liggende appara ten: wasmachine (Plubo) en centrifuges (Turbo en Turbonette) gehad. Maar ook in keuzemogelijkheden blinkt Erres uit. U vindt in het assortiment de „losse" wasmachine maar ook de meest ideale „doe-het-zelver": de Vol-Oto. En alles wat daar tussenin ligt! Zoals hierboven de Combo wasmachine/centrifuge combinatie. Niet alleen de was - ook de apparaten zélf zijn bij Erres een „schone" zaak. Want Erres gaf betrouwbare wastechniek een sier lijk jasje, omdat het oog nu eenmaal óók wat wil. Enéén van de beste vormgevers werkte daaraan. Erres apparaten staan dan ook in het Centrum voor Industriële Vormgeving in Amsterdam tentoongesteld. Is het te verwonderen, dat iedere handelaar graag Erres verkoopt? Hij ziet immers ook liever tevreden klanten en met Erres heeft hij daar de grootste kans op. En is er onverhoopt een storing dan Staat de Erres technische dienst klaar om deze te verhelpen. Maar er is nog meer „Erres-zekerheid". U kunt tegen een geringe vergoeding een zogenaamde onderhoudsbeurt laten verrichten. Uw apparaat wordt dan geheel gecontroleerd en nagezien. Erres is dus niet zomaar toevallig al 10 jaar lang het meest verkochte was machinemerk. Met Erres koopt u méér dan een betrouwbare machine. U koopt een maximum aan zekerheid en betrouwbaarheid voor jaren. En zó is 't gekomen! 515® G i

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1965 | | pagina 16