Horloge als geschenk DeMOCKAat ©BOLS exclusieve meubelen PETRI -interieur Tweelingen in Noordwijk bijeen DUET Oma Kranenburg tachtig jaar Kleur? Plasticolor! Raadslid Zegwaard: „Geen profijt voor de kleine man" HEEMSTEDE STAPT TOCH OVER OP AARDGAS .Groenendaal' in gebruik Oude garde Onze Gezellen blijft jongeren de baas ANIB herdacht het tweede lustrum medisch zwemmen voor gehandicapten IPSasticnlor! PriiüaH Scheidsrecht ersdag in Heemstede 'tis de Middenstand breidt uit Canon demi VROUWELIJKE KANTOORBEDIENDE MEMORANDUM VAN DE BAKKERS UIT HAARLEM EN OMSTREKEN AAN DE HUISVROUW hillegom Blijde „2§0ste" van P. de Koning DUPCO Speciaalzaak voor ÏVYLOÏVS Geen subsidie voor uitgaans dag bejaarden Bevolking zal niet duurdermaar goedkoper uit moeten zijn Buizenstelsel nu „waterdicht JDit is het geheim van het huwelijk!" spaar plesrierigmet met gratis waardezegeïs van 15 en 25 ct. In Heemstede 120 scheidsrechters kregen les VRIJDAG 28 MEI 1965 PAGINA 2 zegt de oude Lucas Bols Zij: een pittige, donkere koffie- flcnoonheid uit Brazilië. Hij: een blonde, aristocratische advockaat uit mijn Lootsje. Het resultaat van deze verbintenis: DeMOCKAat (in nieuwe fles), een koffie-advoc- kaat, die even temperamentvol als romig is. Heerlijk om te drinken excellent om desserts zoals vla en ijs nóg verfijnder te doen smaken. .Neem dus bij uw slijter een kijkje en dan snel bij u thuis een proefje! juist voor u zijlweg 36—38 haarlem, tel. 18014 SUÈDE, NAPPA- en IEDERKLED1NG Jubilaris P. de Koning van Con cordia ontvangt als blijk van waardering een polshorloge. vraag vooral om de DUET-spaarkaart NOORD-ZUID-HOLLANDSE VERVOER MAATSCHAPPIJ N.V. Reeds vorige week hebt U via de Pers kennis kunnen nemen van de plannen om in het Bakkersbedrijf oo tot een 5-daagse werkweek te kunnen komen. Wij herinneren U er aan, dat maandag 31 mei de eerste maandag zal zijn, dat er geen brood aan huis word bezorgd. Zoals medegedeeld, kunt U indien er zich onverwachte omstandigheden voordoen, op maandag wel KLEIN- BROOD in de bakkerswinkels kopen. De Bakkers zullen het op hoge prijs stellen, indien U het kleine ongerief wat door deze regeling ontstaat, wilt opvangen, door op zaterdag wat extra brood van Uw verkoper te betrekken. Hopende, dat de Bakkers, die verder alles in het werk zullen stellen de bijzondere service van „huis-aan-huis- bediening" te blijven verzorgen, in dit opzicht op Uw medewerking mogen rekenen. DE RAYONALE BAKKERIJ COMMISSIE VAN HAARLEM EN OMSTREKEN. SENA Een keuze uit de regenkleding collectie van Lippits kenmerkt U tot de man van standing. Da royale modellen in verfijnds modetinten geven het antwoord op de eisen van de man dia praktisch en modern gekleed wil gaan. HOOFDSTRAAT 107 Tel. (02520) 5924 Concordia offreert jubilaris zege: 3-1 (Van onze sportredaktie) LEIDEN, 28 mei Voor de aanvang van de wedstrijd ConcordiaVEP had de huldiging plaats van P, de Koning, die zijn 250ste wedstrijd speelde. Als ge schenk werd hem een horloge overhan digd. Concordia liep daarna heel snel van stapel. Spoedig na het begin veroor zaakte een speler van VEP een straf schop, die door H. de Koning werd Inge schoten (10). De vreugde was echter van korte duur, want 'n minuut later was de stand weer (Advertentie) (Advertentie) (Advertentie) Ook naar maat zonder prijsverhoging Zljlstr. 29, b. h. postkant. - Telef. 21133 gelijk. Een misverstand in de achter hoede was er de oorzaak van dat VEP gelijk kon maken (11). Uit een voor zet ven linksbinnen Goemans wist mid- voo13, V. d. Lans Concordia voor de rust opnieuw de leiding te geven (21). Na de rust was het een echte zomer wedstrijd en verkeerden de doelen nog maar zelden In groot gevaar. Na 20 mi nuten bracht rechtsbuiten Duwel na een snelle rush de stand op 31 voor de thuisclub, waarbjj het verder bleef. (Advertentie) NOORDWIJK, 28 mei. In „De Schulp" te Noordwijk aan Zee heeft de Nederlandse Vereniging van Twee lingen een tweedaags congres gehou den. De vice-voorzitter, de heer C. Veerman vertrouwde erop, dat allen ning dat naast bekende ook weer nieuwe gezichten aanwezig waren, zodat er weer gelegenheid bestond tot uitbrei ding van contact. Zoals gebruikelijk zou ook dit con gres in het teken staan van weten schap en volksgezondheid en de heer Veerman vertrouwde er op, dat allên zouden medewerken om deze opzet te doen slagen. 's Middags hield Dr. Van der Werff ten Bosch uit Leiden een lezing toege licht met een film van de Engelse dokter Chenell over „De Stofwisseling". Men zag interessante beelden over de problemen na de geboorte en het op groeien, zowel van tweelingen als van andere kinderen. Belangrijk is het regelmatig contro leren van de groeisnelheid van de ba by. Op zeer bevattelijke wijze lichtte dr. Van der Werff ten Bosch een en ander toe. Op deze causerie volgden vele vragen en een prettige gedachtenwisseling. Prof. Dr. H. W. Siemens uit Leiden, een trouwe bezoeker van het jaarlijkse congres, stelde hierna een medisch on derzoek in bij de aanwezige tweelin gen, waarmede de wetenschap zeker ge diend zal zijn. De resterende tijd van het congres werd door de bezoekers op een prettige wijze doorgebracht. BLOEMENDAAL, 28 mei Oma Kranenburg weet dat ze op Hemel vaartsdag tachtig jaar is geworden. Daar hebben haar buren, leden van sportverenigingen en een padvinders- groep wel voor gezorgd. Er kwam zelfs een hele drumband naar de uit de ze ventiende eeuw daterende boerderij „Bleek en Berg" aan de Bergweg, waar „oma" (mevrouw M. Kranenburg -Beutler) nu al bijna een kwart eeuw woont. De band was de districtsband Haar lem van de vereniging De Nederlandse Padvinders. De Elswoutsgroep, één der groepen in het district Haarlem van de N.P.V., vindt met welpen en verken ners een gastvrij onderdak in enige bij gebouwen. Oma klaagt nooit over de drukte van de jongens. Vandaar dat do welpen elk met wat rozen kwamen aandragen, tezamen een bos van tachtig .donkerrode rozen vormend, en de ver kenners een vogelhuisje en een tafel kleed aanboden. Dit alles geschied de met een toespraakje van verkenners leider hopman H. Knotter jr. De op Beek en Berg spelende hockey- vereniging Houdt Braef Standt (H.B.S.) stuurde bloemen evenals trouwens vele anderen de krasse mevrouw Kra nenburg een bloemenhulde brachten en namens de voetbalvereniging B.V.C. Bloemenrlaal kwamen de bestuursleden G. Voogd en W. Oosterhof met vrien delijke woorden en fraaie geschenken naar de Bergweg 3. Ook vóór Beek en Berg woonde de tachtigjarige aan de Bergweg. Al van omstreeks 1910 af, toen haar overleden echtgenoot oprichter werd van de alge mene begraafplaats aan de Bergweg en de dienstwoning op de begraafplaats betrok. Na zijn pensionering ging het echtpaar Kranenburg in de oude boer derij wonen, waar de heer Kranenburg in 1949 overleed. Toch was Oma Kra nenburg toen niet alleen. Wie haar naam noemde, noemde ook die van Tommie, haar hond. De ouderdom maakte ongeveer drie jaar geleden een einde aan het leven van Tommie. Las sie nam zijn plaats in. Lassie werd in de huldiging van zijn bazin betrokken: daarvan getuigde donderdag de blauwe strik aan de halsband en een extra vet te (been)kluif van de verkenners. Kinderen, klein- en achterkleinkinde ren, talloos vele vrienden en bekenden hebben donderdag van mevrouw Kra- nenburg's tachtigste verjaardag een onvergetelijke dag gemaakt. HEEMSTEDE, 28 mei Het jaar lijkse uitstapje van de Heemsteedse be jaarden heeft zijn betekenis door de ge wijzigde sociale omstandigheden verlo ren. Dit is de mening van burgemees ter mr. A. G. A. ridder Van Rappard, die in de woensdag gehouden raads vergadering in antwoord op een vraag van mevrouw Cohen-Coster (PvdA) meedeelde dat het niet juist zou zijn, indien de gemeente nu het bejaar den-comité voor dit doel niet meer over voldoende financiële middelen kan be schikken een subsidie zou verlenen, waardoor de uitgaansdag alsnog door gang kan vinden. Vroeger waren het alleen maar arme stakkers die aan de uitgaansdag der bejaarden deelnamen, maar later is dat veranderd en ging men uit alle leringen der bevolking mee. Dat de op brengst van de huis-aan-huis collecte voor de bejaardendag minder dan voor heen is geworden, achtte de burgemeester ter in verband met de betere sociale omstandigheden als de Bijstandswet verklaarbaar. Wethouder mevrouw Van der Meulen-Houwer voegde daar aan toe dat het besluit van het comi té dat zelf niet om een gemeente lijke subsidSe heeft gevraagd om zijn activiteiten voor de bejaardenuitgaans dag te beëindigen, niet alleen op het financiële vlak lagen. De moeilijkhe den zijn ook van organisatorische aard, zo deelde de wethouder mee. Door de zeer grote deelname en de daaraan verbonden drukte in het verkeer was het haast niet meer te doen de uit gaansdag te organiseren, aldus mevr. Van der Meulen-Houwer. (Advertentie) HEEMSTEDE, 28 mei „Uit protest dat het grootste deel van de Nederland se bevolking van deze vondst de dupe zal worden, kan ik mijn stem aan dit voorstel niet geven." Deze woorden kwamen woensdagmiddag in de ver gadering van de Heemsteedse gemeen teraad uit de mond van de heer Zeg- vvaart (KVP) tijdens de behandeling van het voorstel van B. en W. om een krediet van 1.900.000 beschikbaar te stellen voor het treffen van voorzienin gen in verband met de overgang van stadsgas op aardgasdistributie. De heer Zegwaart betoogde dat de kleine man van het rijke aardgas geen profijt zal kunnen trekken, omdat de tarieven voor deze groep mensen hoger zullen liggen dan bij de huidige gasprijzen het geval is. De heer Zegwaart stond ten aanzien van zjjn bezwaren voor de aardgasta rieven niet alleen. Ook de heer Ver- kouw (P.v.d.A.) liet zich in deze zin uit, evenals de heer Rutgers (WD), die de hoop uitsprak dat de prijs van het aardgas in de toekomst zal kunnen worden verlaagd. De bevolking zal niet duurder, maar goedkoper uit moeten zijn, zei hp. De KVP-fractievoorzitter de heer Verhoeven liet zich evenzeer in kritische zin uit en vreesde, dat in verband met de te verwachten grotere winsten van het gasbedrijf, de gemeen telijke bedrijven als sluitpost voor de begroting zullen moeten gaan dienen. Het verschil tussen de in- en verkoop prijs was volgens de heer Verhoeven te groot. Hij achtte het gewenst dat de prognoses voor de aardgas-exploita tie ieder jaar zullen worden herzien. De kleine verbruikers mogen door de aardgas voorziening niet gedupeerd wor den, zei hij. Wethouder Bekker ant woordde met te zeggen dat de gemeente Heemstede bij de vaststelling van de aardgastarieven de landelijke tarieven heeft gevolgd, hetgeen natuurlijk niet wil zeggen dat deze prijzen van blij vende aard zullen zijn. Na het eerste jaar, zei hij, zal de zaak opnieuw wor den bekeken. Zij uiteenzetting bracht geen verandering teweeg in het stand punt van de heer Zegwaart, die vol mondig toegaf dat hij voor een verlo ren zaak streed. „Ik weet dat ik de aardgasvoorziening in Heemstede niet kan houden, maar uit protest tegen de aardgaspolitiek zoals die in Nederland wordt gevolgd, kan ik niet anders dan tegen stemmen." Met alleen de stem van de heer Zegwaart tegen, werd het voorstel van B. en W. door de raad aanvaard. Een breedvoerige discussie leverde ook het voorstel op voor de aanleg van centrale blokverwarming in 88 woning wetwoningen in het plan „De Glip II waarvoor B. en W. een krediet vroegen van 268,845. Aanleiding daartoe was een telegrafische aanbieding van de firma Hoenson, die meedeelde de cen trale verwarming in de Glip-woninigen voor een bedrag van nog geen twee ton te kunnen verzorgen. Daarbij zou den ook de douchecellen en de zolder kamers centraal worden verwarmd, een voorziening die wegens de gestelde li miet voor de huren niet in het raads voorstel kon worden opgenomen. De heer Brandsma (P.v.d.A.) achtte het gewenst de aanbieding van de firma HEEMSTEDE, 28 mei Zwemmin- nend Heemstede heeft op Hemelvaarts dag voor de eerste maal gebruik kun nen maken van het nieuwe zwembad „Groenendaal", dat na de officiële ope ning, vorige week vrijdag, weer moest worden gesloten. Alleen in het grote 50 meter bassin kon nog geen duik worden genomen. Morgen zater dag zal men echter ook in dit bas sin naar hartelust kunnen zwemmen. Bij de woensdag gehouden raadsver gadering werden de moeilijkheden van het nieuwe zwembad ter sprake ge bracht door mevrouw Cohen-Coster (PvdA). „Wij hebben een bittere pil te slikken gekregen", beaamde burge meester Van Rappard, die tot aller ge ruststelling echter kon meedelen dat een herhaling van het euvel van gebro ken watertoevoerbuizen met meer zal kunnen voorkomen. De ondergrondse buizen hangen nu in beugels, waardoor een eventuele werking van de grond geen nadelige invloed meer op het bui zenstelsel za] kunnen uitoefenen. Aduertentie) Op ons hoofdkantoor te HAARLEM is plaats voor een Leeftijd 17 tot en met 21 jaar. ULO-diploma vereist. Goede beloning en prima sociale voorzieningen. Vrijvervoer op het gehele lijnennet. Onze afdeling Personeelszaken zal U gaarne alle inlichtingen verstrekken. LEIDSEVAART 396 HAARLEM Telefoon 18460 HAARLEM, 28 mei De sportieve festiviteiten rond het veertigjarig be staan van de RKSV Onze Gezellen wer den op Hemelvaartsdag voortgezet met een toernooi voor pupillen en 'n voet balwedstrijd tussen de oudere be stuursleden en de jeugdleiders. De „oudjes" bleken het voetballen nog niet verleerd en bleven met een score van 4-3 de jongeren de baas. Vooral voorzitter Guus Jonker speel de een goede partij als rechtsbuiten en had met twee treffers een belangrijk andere voorwaartsen glippen. Er is bij andere doelpunten werden door Borge gemaakt. Voor de „jonkies" met kapelaan Klütók in hun midden scoor den Holstein, Voorbraak en Zonneveld. Ook Rein v. d. Putten was enkele ke ren heel dichtbij een treffer, maar va der Theo onder de lat bij de oude gar de gunde zijn zoon dat succes niet. De meest harde schoten van Rein werden bekwaam door hem gekeerd. Tot grote hilariteit van de toeschouwers liet se nior wel een tam rollertje van een der andere vogrwaartsen glippen. Er is bij dit treffen uiteraard braaf gelachen om de soms dol komische situaties in het veld. 's Morgens hadden vijf pupillenelftal- len van Onze Gezellen in een toernooi slag geleverd met de jongeren van DEM. De voetballertjes uit Beverwijk bleken daarbij over alle linies sterker en beslisten met 22 om 16 punten dit toernooi in hun voordeel. Hoenson nader te bekijken, hetgeen tot gevolg zou hebben dat de behandeling van het raadsvoorstel zou moeten wor den uitgesteld. Met uitzondering van de heer Scheer (WD), die zijn standpunt na een uiteenzetting van burgemeester Van Rappard echter herriep, vond de suggestie van de heer Brandsma ech ter geen weerklank bij de raad, die zich achter het voorstel schaarde van B. en W. De heer Zegwaart bracht op nieuw de gevaarlijke verkeerssituatie op de Leidsevaart ter sprake en be pleitte eenrichtingverkeer, gedurende de tijd van het rijwielpad nog niet is aangelegd. De voorzitter zag hierin echter geen juiste oplossing. Hij had alle hoop gevestigd op een spoedige beslissing van het Rijk voor een 50 kilometer snelheidslimiet. Aan het begin van de raadsvergade ring had burgemeester Van Rappard de minder prettige mededeling gedaan, dat wethouder mr. O.H. van Wijk in het ziekenhuis was opgenomen. De wet houder was ongelukkig terecht gekomen tijdens een voetbalwedstrijd tussen de advocaten en ambtenaren van de Grif fie, waarbij een ernstige beenbles sure had opgelopen. De burgemeester hoopte op een spoedig algeheel herstel van de onfortuinlijke wethouder. (Advertentie) HAARLEM, 28 mei. De afdeling Haarlem van de Algemene Nederland se Invaliden Bond heeft op Hemelvaarts dag met een groot herdenkingsfeest uiting gegeven aan de vreugde, dat tien jaar geleden kon worden begonnen mét het medisch zwemmen. Dit begin geschiedde met zes deelnemers, thans zijn het er 120. In tien jaar steeg het aantal leden van 80 tot ruim 450. De feestviering viel in twee belang, rijke onderdelen uiteen: een zwemfeest in de morgenuren in het Sportfondsen- bad en drie evenementen 's middags in het Concertgebouw. Eerst recipieerde het afdelingsbestuur in de bovenzaal van het Concertgebouw, waar velen tegenwoordig waren. Van hen noemen we wethouder A. van der Veldt van Sociale Zaken en Volksgezond heid, deputaties van besturen van het Haarlemse Poliklinische Revalidatie Centrum, de afdeling Kennemerland van de Bond van ouders van spastische kinderen, de mytylschool, het Neder- landsche Roode Kruis, het V/it - Gele Kruis en dokter D. Heymans, direc teur van de G.G. en G.D. Deze teas de enige die in het open baar een toesprak hield. Hij zei dat het medisch zwemmen in een dringende behoefte voorziet. Dokter Heymans bracht in het bijzonder dank aan de oud voorzitter van de NIB, de heer J. W. van Braam Hoückgeest, aan wiens doorzettingsvermogen het tien jaar ge leden te danken is geweest, dat dit zwemmen kon worden verwezenlijkt. Inmiddels hadden de honderden leden van de ANIB en de genodigden zich in de Tuinzaal aan een gemeenschappe lijke broodmaaltijd gezet. In de grote zaal werden de overige zaken afgewik keld. Daarvan was de hoofdschotel de cabaretvoorstelling van het gezelschap De Zorgbrekers onder leiding van Henk de Haes. Het gehalte van deze voor stelling was niet hoog. De beide accor deon spelende zusjes zorgden voor het hoogtepunt. Voordat met dit cabaret begonnen werd speelde zich nog het een en ander op het podium af. De afdelingsvoorzit ter, de heer W.M.Flipse, haalde Antje Schuurman en Aalt Bast voor het voet licht om in dit meisje en deze jongen (Advertentie» HEEMSTEDE, 28 mei Op de ter reinen van HBC in Heemstede werd gisteren een seheiclsrechtersdag gehou den onder auspiciën van de afdeling Haarlem van de KNVB, waarbij de heer Joop Martens, de bekende oud- scheidsrechter en internationaal en de heer N. Laan een openbare les gaven aan een 20-tal scheidsrechters waar onder 3 jeugdleidsters en een 8-tal grensrechters. Niet minder dan 120 scheidsrechters waren aanwezig. Zjj hebben kunnen meeprofiteren van de lessen. De dag, die reeds vroeg begon, werd geopend met een welkomstwoord van de voor zitter van de Haarlemse Voetbalbond de heer H. W. van Turnhout. De heer Martens een oude bekende uit Haar lem, hield een lezing over het scheids- reenterswezen en een tweetal elftallen van HBC en TYBB fungeerden als „proefkonijn" voor de scheidsrechters diie beurtelings met de leiding van de wedstrijden werden belast. De prakti sche kant van het scheidsrechteren werd daarbij toegelicht door de docen ten en zo nodig gecorrigeerd. Aan het einde van deze zeer geslaag de dag heeft de heer W. Hoesbergen, vice voorzitter van de Haarlem se Scheidsrechters Vereniging, me! enkele toepasselijke woorden de orga nisatoren, deelnemers en docenten be dankt. ZEGENING Onder auspiciën van de Nederlandse katholieke vereniging van handelsreizigers Sint Christoffel worden vanavond van acht tot hall tien en zondagmiddag van twee tot vier uur op het terrein van de kathedrale basiliek Sint Bavo te Haarlem een auto-, motor- en bromfietszegening gehouden. Deelname is vrij. Een vrijwillige bij drage is welkom. MODESHOW Op woensdag 2 juni 's avonds om half acht geeft de katho- II 1 II lieke modevakschool een modeshow in Nieuw Berkenrode aan de Herenweg1 te Heemstede. alle circa dertig deelnemers aan de zwemdemonstratie te huldigen. Deze uit gezochte deelnemers kregen een herin neringsmedaille. De heer Flipse bracht vervolgens hul de aan de tachtigjarige heer J. Philippo, de administrateur van de afdeling, en aan de heer L. A. Ophuysen, toege voegd officier in de rang van eerste luitenant bij het Rode Kruiskorps. De heer Ophuysen droeg de hem ge brachte dank over aan de vele helpsters en helpers van het R.K.K., die tezamen voor de ANIB zo'n onmisbare steun vormen. Het medisch zwemmen kan worden gedaan, mede door de hulp van ex- animo, een vereniging van autobezit ters, die pro deo het vervoer naar de zwembaden met particuliere auto's ver zorgt. In deze tien jaar hebben 67 ge handicapten het zwemdiploma A van de KNZB behaald en 18 deelnemers bovendien het zwemdiploma B. De jon gste deelnemer is een meisje van drie jaar, de oudste een dame van eenen zeventig jaar. De zwemmers van het medisch uur lieten zich donderdag al evenmin onbe tuigd. Op initiatief van mevrouw Smit, wier overleden echtgenoot destijds ook heel veel werk voor dit medisch zwem men heeft verricht, werden geschenken aangeboden voor het nieuwe, omstreeks juli in gebruik te nemen, kantoor aan de Kleverparkweg. In dit aanbieden wa ren alle groepen vertegenwoordigd: de oudere mevrouw S. Sloof Clay, zowel als Peter Alcies en de meisjes Riteke Mesnan en Linda Vrenegoor. De ge schenken waren een elektrische klok, een theeservies, een schilderij met het invalidenembleem en een driekleur met wimpel. Advertentie) 9 of U van een veel duurdere machine meer plezier zult hebben dan van een EFKU. Want de Efku is een laaggeprijsde MERKMACHINE met zoveel goede eigenschappen, dat wij als vakhandelaar hem graag aanbevelen. Reeds voor 295.— een fantastische zig-zag! Cjj.' M' DhrtLlÜK KUIPERS Naaimachines N. V. KI Houtstraat 112. Haarlem Telefoon 02500—11142 Naaimachine-Speciaalzaak Rijksstraatweg 14 Haarlem Telefoon 5 26 65 (Advertentie) SPECIAALHUIS REGENKLEDING NOORDWIJKERHOUT, 28 mei D! toch vrij ruime winkelpanden in Victorplan langs de Kerkstraa in Noordwijkerhout zijn in enkele Sf" vallen drie jaar na de opening al K klein gebleken. Bjj zjjn textielbedru» heeft de heer C. Noordermeer door b®r aannemersbedrijf Gebr. Van der Tog een showruimte van bijna 50 m2 doen aanbouwen, waarin de afdeling wonihfr inrichting beter tot haar recht kan ko men. Andere bedrijven volgen hem. Mevrouw J. Noordermeer-van Vel ze" de moeder van de jonge enthousiast bedrijfsleider, opende dinsdagavond hf nieuwe bedrijf en de voorzitter van c.-k. middenstandsvereniging, heer F. Groot, wijdde de verbeterde a<j* comodatie met enkele hartelijke we» komstwoorden in. De bewoners van het Victorieplan zie met welgevallen de verbetering van dj koopmogelijkheden daar. En dit zovee te meer, omdat nog steeds een uitbrei ding van de middenstand op de zand vlakte naast de vier winkelwoningen op zich laat wachteh. (Advertentie) Elegant, niet vee! groter dan een pakje sigaretten, zéér gemakkelijk te bedienen, dat zijn zo enkele eigen schappen van de voortreffelijke CANON DEMI, d» halfformaatcamera met ingebouwd® belichtingsmeter! Het objectief is rag- scherp en u maakt 72 perfekte opna men op een normale kleinbeeidfilnv f195.- incl. polsriem en etui van leder. Wilt u meer weten? Vraag uw fotohandelaar en koop zo'n echte Canon-Camera voor weekend'en vakantie Canon-Camera's: objectief bezien beter! IMP. N.V. BORSUMIJ-WEHRY DEN HAA® LANS

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1965 | | pagina 2