S.E.R. komt niet tot eensluidend advies Ons weekeind- bijvoegsel Agenten schieten wildeman in benen Twee man van politie gewond PRESIDENT TITO IN PRAAG TOEGEJUICHT a» Goed nieuws uit de ruimte m Westberlijners vrij na arrest in O. - Berlijn „Prikstaking" bij klein taxibedrijf tHoogeHuys geleid BURENRUZIE IN AMSTERDAM Moordenaar van Corrie Hofman voor B.E.A. ontslaat stakende kruiers Politie-agenten met schuimbhis- apparaten onder vuur genomen Prinses Beatrix bij Belgisch koninklijk paar Congomissionaris uit Amsterdam veilig in Brussel Vragen in Kamer over moord op missionarissen Warmere lucht met Pinksteren DIT IS PLUS EEN PLUSPUNT Eindhovense politie iverd er wit van - - w PASJES GESTOLEN De smokkelzaak in Italiaans klooster In Amsterdam zATERDAC 5 JUNI 1965 89ste JAARGANG No. 32065 het nationale ijsje DEN HAAG, 5 juni De So ciaal-Economische Raad is er niet in geslaagd een eensluidend advies op te stellen over de plannen van minister Bogaers voor een nieuw huur- en subsidiebeleid. L-1 resident Tito van Joego slavië (linies op de foto) brengt thans een acht daags staatsbezoek aan Tsje- choslowakije. Tijdens een rij toer door Praag werd hij har telijk toegejuicht. Naast hem president Antonin Novotny van Tsjechoslowakije. Vrijdagmiddag kwam prinses Beatrix van een privébezoek uit Wenen terug op Schiphol. Ze droeg een opvallende „ma trozenkraag" -achtige creatie. INWISSELBAAR IN HEEL EUROPA v-5v':-v; KEYSER LEVENSVERZEKERING SCHADEVERZEKERING DE BILT, 5 juni Het komen de pinksterweer zal in zijn geheel belangrijk beter zijn dan dat van de eerste junidagen. De opklarin gen waren gisteravond tot het midden van ons land gevorderd maar vandaag zal het in het hele land zonnig zijn. ®UREau SMEDESTRAAT 5 HAARLEM ./S?e'00n: Redactie 21544, Advertenties 2154S Biii?,n"em#n,en 20800 Postgiro 143480 B «n °or Beverwijk: Groenelaan 3, tel. 24790 antoor en Red llmuiden: Leeuweriklaan 30 Telefoon 5790 lrectie: W. C. H. Leijdeckers en 'Al ^r' van c'er ^a"en ^r?i^meen Poofdredacteur: Albert Welling, junct hoofdredacteur: Paul Kropman. NIEUWE HAARLEMSCHE COURANT ADVERTENTIETARIEF 30 cent per millimeter, hoogte Omroeper. 20 cent pet m m hoogte. De administratie behoudt zich het recht voor advertenties eventueel zonder opgaat van redenen te weigeren. ABONNEMENTSPRIJS 75 cent per week, 3,25 per maand, 9,65 per kwartaal. Voor klachten over de bezorging s avond» tussen 5.30 en 7 uur, telefoon 20800. HUURVERHOGING ineens of in gedeelten? (Advertentie) (Van onze correspondent) EINDHOVEN, 5 juni De verdachte 'n de moordzaak Corry Hofman is gis termorgen voor de officier van justitie m Den Bosch geleid en daarna opge sloten in het huis van bewaring. Naar commissaris M. C. Straver vrijdagmid dag in een persconferentie mededeelde, staan op het ogenblik nog enkele on derzoeken uit naar elders in het land gepleegde ruwheidsdelicten, waar mo gelijk de verdachte ook debet aan kan zijn. Had de snelle ontwikkeling in het drama Corry Hofman niet plaats ge had, dan zou de dader op grond van het onderzoek der recherche vermoe delijk deze week toch zijn aangehouden, aldus verzekerde de commissaris. De verdachte was driemaal getipt en er ^tvas een foto van hem onderweg. De commissaris zei voorts dat de politie hyzonder dankbaar is voor de enorme "ledewerking welke het publiek heeft ^erleend om de zaak tot oplossing te brengen. Dit was werkelijk hartver warmend, aldus de heer Straver. ..LONDEN, 5 juni (Rtr) De „Bri- "sh European Airways" (BEA) heeft iT'jdag 300 stakende kruiers ontslagen. °e luchtvaartmaatschappij moest ver scheidene vluchten afgelasten, vvaar- 2?°r 12.000 reizigers zijn gestrand". ~e stakers hadden geen gehoor gege ten aan een bevel van de vakbond "'eer aan het werk te gaan. Vrijdag zijn in totaal 129 vluchten af- sdast, 36 gingen door. De stationshal .an het vliegveld leek wel een vluch telingenkamp. Lr zijn mensen die medicijnen veror- .eren in een tempo en met een beze tenheid alsof ze denken daardoor de ?od te ontlopen. Deze ongebreidelde Pillenslikkerij kan echter averechtse re- ÏJ'ltateii hebben. Onze redacteur Jan '•'Ciriskerk schreef een artikel over het *c'hrikl)arend toenemende gebruik van ,vrye" geneesmiddelen (pag. 1). Voorts in dit nummer: ^ag. 2; ^wars door de Groene Hel (vervolg verhaal) P zijn achterste poten ^a«. 3: P Parijs kan de kunst aan huis wor den ontboden gespen menen het niet zo kwaad dolfijnen kletsen de oren van je hoofd **ebt u dat gelezen? ï*ag. 4: *h de filmsterrekijker zijn te dik en we slapen slecht J^ekenpuzzel Elektronische wondertjes op Hannover- beurs. paS' 5: ®Gn krokodil nodig? Ga naar Macy ''aai taf el-dek je "eekendrecept £aS- 6: chaken, dammen, klaverjassen, bridge, tum, aquarium, puzzelen en piekeren. ^aK. 7: a'zburg: tweemaal de schoonste stad van Oostenrijk Pek der Indo's richt familie Patino 6n gronde **8#. 8: ®Peelpiaats (pagina voor de jeugd). (Van onze Haagse redactie) Gisteren is het advies hieromtrent aan de regering uitgebracht. De raad kan zich wel in zijn geheel vereni gen met de doelstellingen van deze plannen: de woningen doelmatiger te iaten bewonen door de huren in hun onderlinge verhouding evenwichtiger te maken, en te zorgen, dat er betere woningen worden gebouwd. De Raad acht deze doelstellingen zelfs te ma ger. Er moeten ook meer verschil lende typen huurwoningen worden gebouwd, zodat de behoefte beter wordt gedekt. Niet eens is de Raad het over de vraag of de huren (en daarmee ook de subsidies voor nieuwe woningen) in één klap of in een aantal fasen moeten worden verhoogd. De regering heeft het plan de huren voor de woningen gebouwd tussen 1920 en 1963 twee keer met gemiddeld tien procent te verhogen namelijk op 1 ja nuari 1966 en op 1 januari 1967. Slechts een paar Kroonleden van de SER zijn het daarmee eens. De werkgevers en de rest van de Kroonleden voelen voor het aanvankelijke plan van minister Bogaers op 1 januari '66 de huren in eens met gemiddeld 20 procent te ver hogen. Zij vormen ,,de grootst moge lijke minderheid". De werknemers wil len de huurverhoging voorlopig beperkt zien tot vijftien procent, door te voeren in drie jaarlijkse fasen van vijf procent. T.z.t. moet dan worden bezien, of op 1 januari 1969 nog eens een huurver hoging van vijf procent nodig is. Het zal er van moeten afhangen, hoe te gen die tijd de verhouding tussen de huren van oude en nieuwe woningen geworden is. Oneens is de raad het ook over het voornemen van de regering de een maal verhoogde overheidsbijdragen in de exploitatie van nieuwe woningen in tien jaar tot nul terug te brengen. Dit betekent tien jaar lang telkens een huurverhoging van 3,5 procent. De raad wijst erop, dat deze huurverho ging van 35 procent ook op de oude woningen moet worden toegepast, om dat anders toch weer een groot ver schil komt te bestaan tussen de huren van nieuwe en oude woningen. De werkgevers en het merendeel van de Kroonleden vinden, dat de subsidies inderdaad moeten worden afgeschaft. Zij zijn daarom voor de jaarlijkse verhogingen met 3,5 pro cent voor oude en nieuwe woningen. De werknemers en de rest van de Kroonleden zijn er tegen de subsidie geheel te doen verdwijnen. Hun grootste bezwaar is, dat met deze jaarlijkse huurverhogingen de in flatoire prijsstijgingen volledig in de huurprijs zouden worden opgenomen. Voordat men op de weg van algemene huurverhogingen verder gaat, vindt de ze groep, moet eerst meer inzicht wor den verkregen. Anders zou achteraf wel eens kunnen blijken, dat men met het verhogen van de huren verder is gegaan, dan noodzakelijk zou zijn ge weest. Wanneer er namelijk over een tijd voldoende woningen zijn, zouden de stichtingskosten wel eens kunnen dalen en daarmee zouden ook de huren niet meer zo hoog hoeven te zijn. Boven dien kan men niet zeggen hoezeer de oude woningen in onmin zullen raken, wanneer steeds meer betere woningn klaar komen. Het wachten zij dus op evenwichti ger verhoudingen op de bouwmarkt. Wel vindt deze groep dat de subsi dies die alleen worden gegeven om betere woningen te laten bouwen, ge leidelijk kunnen worden teruggetrok ken. Tenslotte is de raad het niet eens over de vraag, of de stijging van de bouwkosten de huurder of het Rijk ten laste moet komen, met andere woorden, of de huren, of dat de sub sidies met het stijgen van de kosten omhoog moeten gaan. De werkne mers en een meerderheid van de Kroonleden zijn voor verhoging van de subsidies. De werkgevers vinden, dat de kostenstijgingen direct in de huren van zowel nieuwe als oude woningen moeten doorwerken. In zijn geheel is de Raad het eens met het voornemen van de regering een extra-subsidie te geven voor nieu we woningen van betere kwaliteit. En men acht het aanvaardbaar, dat de bewoners van die woningen in de loop van tien jaar de prijs voor die betere kwaliteit zelf moeten gaan betalen. Eensgezind is de Raad ook in haar oordeel over wat er met de huren van de ongeveer één miljoen vooroorlogse woningen moet gebeuren. Men stemt er mee in, dat de regering de woningen van vóór 1920 buiten de verhogingen wil laten. Voor de overige vooroorlogse woningen zal de huurverhoging in verhouding moeten staan tot de kwaliteit. De ar beiderswoningen uit die tijd bij voor beeld zijn slechter naarmate ze ouder zijn. Maar er is ook een grote groep middenstandswoningen van een jaar of dertig oud, die, nog steeds tengevolge van de crisis, te goedkoop zijn in ver houding tot hun kwaliteit. Een deel van de Raad is van mening dat voor bepaalde vooroorlogse woningen de huurverhoging niet verder mag gaan dan twintig procent. De werkgevers dringen in het advies nog aan op gelijke behandeling in subsi diëring van woningwetbouw en parti culiere woningen. Men acht het onjuist, dat door zichtbare en onzichtbare subsi dies verschillen in huur worden gescha pen die niet door verschillen in kwaliteit worden gedekt. (Van onze correspondent) EINDHOVEN, 5 juni Half verblind en van onder tot boven vol met kle verig wit schuim natrium bicarbo- naat hebben vijf Eindhovense poli tiemannen gistermorgen aan de St. Romboutstraat drie mannen gearres teerd wegens openlijke geweldpleging. Zij zullen dinsdag naar Den Bosch worden overgebacht om voor de offi cier van justitie geleid te worden. Dit matineus incident was het einde al thans het voorlopige einde van een strijd welke het gemeentebestuur van Eindhoven sinds verscheidene weken voert tegen het Tilburgse bedrijf Bra- bantgas. Aan de St. Romboutstraat ex ploiteerde Brabantgas een benzine pomp waaraan superbenzine te verkrij gen was tegen een prijs van 45 ct. per liter bij een normale or ijs van 53 ct. Het gemeentebestuur, dat geen vergun ning had verleend, sommeerde de be drijfsleider de pomp te verwijderen. Toen deze daaraan geen gevolg gaf, kwamen gemeentearbeiers de pomp demonteren. De bedrijfsleider herplaats te de pomp en ging rustig door met de verkoop. Vrijdagmorgen nu was bij het ge meentebestuur de boot volledig aan. Begeleid door twee politieagenten en enkele ambtenaren wilden om acht uur arbeiders van gemeentewerken het ter rein aan de St. Romboutstraat opgaan om de in de grond zittende tank als mede de tankauto te verwijderen. De bedrijfsleider en zijn twee hel pers grepen naar schuimblusappara- ten en spoten de mannen terug met natrium bicarbonaat. Binnen een kwartier arriveerde politieverster- king. Sommatie hielt) niet en in een kort gevecht werden de drie mannen over meesterd waarna zij op het hoofd bureau van politie werden ingesloten. In de loop van de dag hebben ar beiders van gemeentewerken onge stoord de tank en de tankauto weg gehaald. AMSTERDAM, 5 juni Twee agen ten hebben gisteravond in een huis in de Talmastraat hun pistool moeten ge bruiken tegen een 34-jarige huisschil der, die neu met een Ijzeren staaf en een mes te lijf ging. Drie op hem af gevuurde schoten troffen hem in de be nen. De man is in het Wilhelminagast- huis opgenomen. Een van de twee agenten, die voor een burenruzie naar het huis waren gedirigeerd, kreeg een klap met de ijzeren staaf waardoor hij een bloe dende hoofdwond opliep. Een derde ter assistentie verschenen agent kreeg een klap met een stuk hout, waardoor hij twee gekneusde vingers opliep. Beide agenten hebben de dienst moeten staken. De vecht- en schietpartij sp;elue zich ai op ees smalle trap. Een agent stond bovenaan en een beneden en tussen hen in op de trap de huisschilder. Ook toen hij *-eeds was aangeschoten ging hij door met het mes te steken. Toen de agenten bij het huis kwamen was de ruzie feitelijk al afgelopen. Oj het mo ment da' zij de trap afgingen stormde ineens de huisschilder te voorschijn en "iel de politiemannen aan. Gemini: Alles wel aan boord HH BRUSSEL, 5 juni Prinses Beatrix heeft vanmorgen in Brugge de sluitings zitting bijgewoond van het 15e Acade miejaar van het Europacollege. Samen met de rector van het college, prof. H. Brugmans, was de prinses vervol gens aanwezig bij een korte plechtigheid waarbij de eerste steen van een nieuwe Europese bibliotheek werd gelegd. Vanmiddag wordt haar op het stad huis van Brugge een receptie aangebo den door de stedelijke en provinciale autoriteiten. Prinses Beatrix kwam gis teravond per vliegtuig in Brussel aan uit Wenen, via Schiphol. In de lucht haven van Zaventem werd zij verwel komd door Koningin Fabiola. Tijdens haar verblijf in België is de prinses de gast van het Belgisch koninklijk paar. CAPE KENNEDY, 5 juni (Rtr., UPI) De tocht van de Amerikaanse ruim tevaarders James MeDivitt en Edward White in hun Gemini IV blijft uiter mate voorspoedig verlopen. Zij hebben al vele ruimtevaartrecords gebroken. Hun gezondheidstoestand is voortreffe lijk. Commandant MeDivitt heeft tijdens de negentiende omwenteling een voor werp in de ruimte waargenomen „waar uit grote armen of antennes staken". De stand van de zon belette hem het voorwerp goed te zien. De leider van het hele project, Christopher Kraft, verklaarde in Houston, dat MeDivitt wellicht een Pegasus heeft gezien. De Pegasus is een Amerikaanse kunst maan met grote vleugels en antennes, die wordt gebruikt voor het meten van meteorieten. Toen MeDivitt en White 34 uur in de ruimte waren geweest, hadden zij het Amerikaanse record, dat de ruim tevaarder Cooper in maart '63 vestig de, gebroken. Op het gebied van twee- mansreizen in de ruimte zijn zij ook de Russen voorbijde kosmonauten Bjeijajev en Leonov zijn in maart 26 uur in de ruimte geweest. Als alles volgens de plannen Dljjft verlopen, zal de Gemini IV maandag na 97 uur en 50 minuten landen in de Atlantische Oceaan nabij de Bermuda-eilanden. De reddingsoperatie wordt geleid vanaf het Amerikaanse marineschip „Vintage". Men neemt aan, dat omstreeks 24 augustus de Gemini V zal worden ge lanceerd, met de ruimtevaarders Gor don Cooper en Charles Conrad aan boord. Als MeDivitt en White niet slapen, zijn zij druk bezig met medische en technische proeven. Wat de medische experimenten be treft zal vooreerst gepoogd worden na te gaan welke invloed de hartspier in zijn werking van de ruimtevlucht on dervindt. Verder moeten de twee ruim tereizigers geregeld oefeningen doen met een trek-apparaat waarvoor «en waarna hun hartslag en bloeddruk wor den gemeten. Ten derde wil men nagaan of en hoeveel verlies aan kalk er gedu rende de toestand van gewichtloosheid in het beendergestel plaatsvindt, waartoe voor de aanvang van de vlucht roent- genfoto's zijn gemaakt van de hielbotten en de pinkbotjes van beide astronauten hetgeen na de vlucht herhaald zal wor den om vergelijkingen tc kunnen ma ken. De technische proeven betreffende meting van de elektrische la ding welke zich in de ruimte aan' de buitenkant /an de Gemini vormt deze zou nadelige invloed op beplating of elektronisch sijsteem kun nen hebben en verder van de pro- tonnen- en elektronen-straling van de zon en zoals reeds gezegd, het fotogra feren van de „lichtkrans" om de aarde welke men van de ruimte uit ziet als effect van de verlichting van de atmos feer door de zon. Doordat op de eerste dag teveel stuw- Advertentie) WERKELIJK Raadpleeg dealers/Ijst voor nauwkeurige gegevens Prijscourant en dealerslijst op aanvraag Postbus 338 - Amsterdam want iKwisr DAT JE HET ZOU VERGETEN' telefoonreke ning WAARSCHUWING NOOIT HEB IK BIJ ME stof verbruikt is moeten verscheidene wetenschappelijke proeven vervallen. Op deze ruimtevlucht wil men voorts onder meer vaststellen hoe de mens op de omstandigheden in de ruimte reageert wat zijn cyclus betreft, d.w.z. zijn ritme van slapen, werken en eten. Ook wil men uiteraard gegevens verkrijgen over de manier waarop ruimtevaarders een langdurige periode van gewichtloosheid ondergaan. MeDivitt en White hebben vrijdag een rechtstreeks telefoongesprek uit de ruimt te met hun vrouwen gevoerd, iets wat nog niet eerder is gebeurd. Het gesprek duurde vijf minuten en vond plaats tij dens de 17de omwenteling, terwijl het ruimtevoertuig boven Californië voer. Tijdens hun vlucht hebben de ruimte vaarders foto's genomen o.m. van de wervelstorm Carla bij Japan. Op het vluchtplan staat verder nog het meten van kosmische straling binnen en buiten de cabine, van de schommelingen in het aardmagnetisme en van de elektro statische lading die op voorwerpen in de ruimte wordt gevormd. Zij moeten ook een nieuw soort sextant beproeven, die speciaal voor ruimtevaart is vervaar digd, met speciale filters foto's nemen van de aardatmosfeer en oefenen met een trek-apparaat. Hoewel de mannen zich haast niet kun nen bewegen omdat hun cabine propvol is, zullen zij het luik niet voor de tweede maal openen om het overtollige weg te werpen. De lucht in de cabine is weer op normale spanning. Bij de te rugkeer van White in de cabine donder dag had het sluiten van het luik moei lijkheden opgeleverd. Het bleek dat een veer het niet deed. De twee ruimte vaarders hebben een half uur samen moeten prutsen om het dicht te krij gen, in een ongemakkelijke houding en onder de omstandigheden van ge wichtloosheid. BERLIJN, 5 juni (DPA) Twee jonge Westberlijners, die het slachtof fer waren geworden van het uitwijken van een Oostduitser naar het Westen, zijn vrijdag na 49 dagen in Oost-Berlijn gevangen te hebben gezeten onver wacht naar West-Berlijii teruggekeerd. De 26-jarige Dieter Marholdt en de 21-jarige Jürgen Rehbein waren sinds Goede Vrijdag vastgehouden. De zich voor politieman uitgevende Horst Streit had Marholdts persoonsbewijs en be zoekerspasje onder valse voorwendsels in handen weten te krijgen en was met behulp van die papieren de muur ge passeerd. Toen Marholdt en zijn vriend Rehbein op de avond van Goede Vrij dag deze diefstal bij de Oostberlijnse politie aangaven werden ze op beschul diging van hulpverlening bij de vlucht gearresteerd. Streit is begin deze week in West- Berlijn wegens diefstal in verband met ernstige vrijheidsberoving tot drie jaar gevangenisstraf veroordeeld. VELLETRI, 5 juni (UPI) De Ita liaanse politie heeft gisteren een twee de pater van het klooster der Kapucij nen in Albano bij Rome gearresteerd en overgebracht naar de plaatselijke ge vangenis. Hij wordt beschuldigd van me depfichtigheid aan smokkel van 4640 kilo contrabande sigaretten. Op 18 mei is reeds een medebroeder van de thans gearresteerde aangehou den. Onder de gearresteerde leken is een spoorwegarbeider, die een spoorwa gon vol sigaretten op een weinig ge bruikt spoor niet ver van het Kapucjj- nenMooster ïou hebben gezet. BRUSSEL, 5 juni Gisteravond Is per vliegtuig uit Parijs in Brussel aan gekomen de 39-jarige pater Frans Wal- dram uit Amsterdam, die deel uitmaakte van de Oostcongolese missiepost Bondo. LEOPOLDSTAD, 5 juni (KNP) Het Congolese persagentschap DIA acht het niet uitgesloten, dat een mis sionaris aan de moordpartij benoorden Boeta zou zijn ontsnapt en zich mo menteel in de brousse verborgen zou houden. Het persagentschap ziet echter geen kans dit te bevestigen, daar de berichtgeving vaak oncontroleerbaar is. Ook is niet bekend wie die ontsnapte missionaris zou kunnen zijn. Men meent te mogen aanemer-, dat zestien vrouwen (en twee kinderen) door de rebellen zijn meegevoerd, van wie vijftien zusters. Onder de zusters zou zich zuster Euiodia (mej. M. van Elten) uit Nederland bevinden. Zjj is van de congregatie van het H. Hart van Maria van Berlaar in België. DEN HAAG, 5 juni Het Tweede- Kamerlid Aarden (KVP) zal de minister van Buitenlandse Zaken bij het begin van de Tweede-Kamervergadering van dinsdag vragen wat de regering heeft gedaan om de moord op vijftien Neder landse missionarissen in Boeta (Congo) te (helpen) voorkomen, zo zij althans bekend was met de ontwikkelingen en omstandigheden die tot deze moord heb ben geleid. Het Kamerlid zal ook vragen of de regering kan meedelen hoeveel Neder landse zusters, zendelingen, missiona rissen en broeders in de Congo werkzaam zijn en hoeveel met name in gebieden, waar de veiligheid in hoogst ernstige mate wordt bedreigd en tenslotte wat de regering doet of zal doen om het leven van Nederlanders in deze zeer onveilige gebieden te beschermen. (Advertentie) U KUNT TOCH REKENEN 20 °/o KORTING costuum nu 4.20 LORENTZPLEIN 25 SOENDAPLEIN 37 mits gebracht en gehaald AMSTERDAM, 5 juni Bij een der kleine Amsterdamse taxi-ondernemingen „Java-Taxi", is gisteren een „prik-sta- king" uitgebroken, omdat de onderne mer niet bereid was, zoals hem door drie leden -'an het actiecomité van Am sterdamse taxichauffeurs werd ge vraagd, aan zijn chauffeurs 110 gulden per week te betalen. De ondernemer, die drie wagens met vijf chauffeurs exploiteert, heeft zijn be drijf tot dinsdag gesloten. Hjj zou van daag zelf met een taxi de straat op gaan. Kortgeleden besloten de taxichauf feurs tot verscherping van hun loon strijd, waarbij stakingen werden aange kondigd bij die ondernemers die niet bereid zouden zijn de geëiste 110 gulden te betalen. Hoe lang de staking zou du ren wilden de leden van het actiecomi té niet zeggen. Wel lieten zij doorsche meren dat er nog meer var dit soort stakingen zonden volgen binnenkort. Het actiecomité heeft niets uitstaande met de drie erkende vakbonden van vervoerspersoneel. (Advertentie) A l U A A A A D ALKMAAR (Van onze weerkundige medewerker) De temperatuur kwam in de gebieden met veel bewolking niet hoger dan 11-13 gr. Vandaag kan het kwik al tot 17 a 20 gr. stijgen. Een zwak storingsfront na dert uit het westen waardoor zonda een plaatselijk buitje mogelijk Is maar het ziet er naar uit dat de neerslag zondag en maandag van weinig betekenis zal zijn. In ieder gev doet de zon mee en de temperatuur is aangenaam, ook in het kustgebied. Zondag zon: 4.23-20.55; maan: 11.59-1.42 Maandag zon: 4.22-20.56; maan: 13.19-2.00 Dinsdag zon: 4.21-20.57; maan: 14.37-2.16

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1965 | | pagina 1