DIO VANDA- EN MORGEN Toekomstvisie in omroepkringen: TV-competities en -elftallen Siebe v. d. Zee: „Meer voetbal geen overbodige luxe" Nieuwe Nederlandse thriller Barbara wil leven en zingen George Brussens maakte haar hartewens waar! elien H Televisies Radio s AVRO ZES ORGANISEERT WEDSTRIJDEN „Berry Park" het succes-monument van Chuck Berry Louis Armstrong erebrandweercommandant Televisie-elftal Gall-poppetjes Eén tv-centrum voor héél Rusland aandacht voor Alain Barrière „De Grensgangers Op de plaat DINSDAG WOENSDAG DINSDAG WOENSDAG Leo Nelissen vraagt de DINSDAG 15 JUNI 1965 ONDER REDACTIE VAN EGBERT ULIJN - in verrukkelijke variaties! NEDERLAND I NEDERLAND D C"E NEDERLANDS BELG IE FRANS NEDERLAND I BARBARA de lievelingszangeres van vele jonge Fransen, HILVERSUM I 402 m. HILVERSUM II 298 m. RADIO VERONICA BRUSSEL 324 ra. BRUSSEL 484 ra. HILVERSUM I 402 ra. HILVERSUM II 298 ra RADIO VERONICA BRUSSEL 324 ra. BRUSSEL 484 ra. (Van onze radio- en tv-redactie) konf* VERSUM. 15 juni. De AVRO mt er rontj voor uit in zfjn zomerpro- dan Jna s bijz°uder en wellicht meer lviii andere omroepen - aandacht te tl ..besteden aan de factor verstrooiing. ,^'jl de AVRO-radio enkele weken Era' voorop ging met vakantie-pro- dJ"JJha's als „Leg eens aan in Loos- jj 6cut" en het eveneens vrij toeganlselij- "Muzikaal onthaal" op zondagmiddag Mek stu,l'0> doet nu ook de televisie van spreken bij monde van voorman Siebi t e van der Zee. Op zijn initiatief or- saiiiseert de AVRO zes internationale dp .'wedstrijden, die direct zullen wor- h uitgezonden in de maanden septem ber - oktober, november, en februari aart, april. De wedstrijden worden ge Peeld op de dinsdagavonden, wanneer e AVRO zendtijd heeft. Tussen de bedrijven door neemt de AVRO begin 1966 nog twee directe uit leidingen van ijshockey wedstrijden v°or zijn rekening. Voor de voetbalwedstrijden heeft de directe uitzendingen van voetbalwedstrij den, geloof ik dat daar wel iets aan kan worden toegevoegd. Bovendien is het vrijwel onmogelijk op zondag directe uit zendingen te verzorgen van de Neder tiesten. Zij laten zich nu al betalen als artiesten. Het clubidee verdwijnt, want een elftal bestaat zelden meer uit jongens van dezelfde streek of plaats. Zij worden uit alle windstreken bijeengekocht. Daar door stelt ook de supporters andere eisen aan het spel- Hij kent geen favoriete club meer, maar wil slechts een goede wedstrijd zien, zoals een televisiekijker een vlotte show op het scherm waardeert. Aldus een mening over de toekomst van het voetbal in relatie tot de televisie, zo landse voetbalcompetitie. Dat zou de als die in omroepkringen te beluisteren clubs teveel financiële schade berokkenen, i valt. „Bepaalde ontwikkelingen geven En dan zijn er ook nog clubs, die zelden 1 ons sterk de indruk, dat wij er met deze de kans krijgen via de beeldbuis te laten toekomstvisie niet zover naast zitten zien wat zij waard zijn". Ook zaterdagsmiddags tussen vier en vijf zal de AVRO veel aandacht wijden aan sportactiviteiten. In omroepkringen (en in het bijzonder bij de AVRO) heeft men momenteel cLe indruk dat het Nederlandse voetbal zich in een richting ontwikkelt, die de moge lijkheid niet uitsluit, dat in de nabije toe komst de televisie in zijn totaliteit met een eigen voetbalcompetitie zal komen. Sommigen denken nog verder vooruit, in de richting van een nationaal televisie elftal, bestaande uit voortreffelijke en zo verzekerde werker. ons een televisiemede- heer Van der Zee reeds "overeenstem- duurbetaalde spelers. 'hing bereikt met de Nederlandse „Voetbal wordt immers pubs ADO. DWS. Feijenoord. Fortuna 54. GVAV en FC Twente. Hij voert hiomenteel nog onderhandelingen met pubs in België. W. Duitsland, Engeland Schotland, Oostenrijk en Tsjechoslowa- *ije. „De organisatie kost natuurlijk' even tijd, maar er is belangstelling en bereidheid genoeg in het buitenland", 61 dus de heer'Van der Zee. .Het is mogelijk, dat de AVRO spe ciale prijzen beschikbaar zal stellen Voor de winnende clubs. In welke vorm ls nog niet bekend. De buitenlandse pubs worden betaald door de AVRO. De wedstrijden worden gespeeld op de terreinen van de Nederlandse deelne mers. Het entree-geld komt geheel ten goede aan deze verenigingen. ;Ik heb al jarenlang met dit plan rond- gc.open", ze?t de heer Van der Zee. l' -Veel voetbal op het scherm? Ik ge- "1' h'et. dat wij daarvoor bevreesd hoe- cn te 3>ijn Als -)e bedenkt, dat wij zend mogelijkheden hebben van ongeveer twee- honderd uur per maand, en dat daarvan *uw geschat vijf uur wordt besteed aan Robert Gall, de Franse liedjesschrij ver, draagt zijn ..dochter" aan een sleu- telketting. Aan deze ketting bengelt na melijk een drie centimeter grote gummi- Pop. die herinnert aan het succes van Dance als chansonnière. Het zeventien jarige meisje kreeg *oals bekend voor haar „Poupé de pT, poupé de son" de eerste prijs van bp- Eurovisie Songfestival en dat heeft haar geen windeieren gelegd, want uit Veie landen kwamen uitnodigingen voor v1"1 televisieoptreden. Vader Gall, is *elfs geen vreemde in de showwereld. Advertentie steeds meer In Moskou wordt hard gebouwd aan 'n televisiecentrum, dat de Russen vol trots net grootste ter wereld noemen. Het moet in 1968 reeds klaar zijn. Dan zal er een 520 meter hoge mast zes program ma's tegelijk uitzenden, waarvan één in kleuren. Het is de bedoeling vanuit dit centrum 't gehele land te bedienen van tv-programma's. waarv'por natuurlijk we) een show, en de spelers vertonen steeds een groot net van steunzendërs nodig zal meer punten van overeenkomst met ar-1 zijn HILVERSUM In het KRO-radiopro- I gramma „Hart, hoofd en hand- vragen om een woord en wijs, want leven moet je met een lied" vraagt Leo Nelissen van avond om 22.45 uur de aandacht voor Alain Barrière De Franse chansonnier werd als rasechte Breton in La Trinité sur Mer geboren (18 nov. 1935), Na een vierjarige studie aan de school voor Kunsten en Wetenschappen, behaalde hij in 1950 zijn ingenieursdiploma. Hij kreeg een baan aangeboden bij een van Frank- rijks grootste gasfabrieken, maar deze werkkring beviel hem maar matig. Eind 1959 zong Alain Barrière zijn eerste, zelf geschreven chanson. Veel geluk had hij aanvankelijk niet; zijn eerste radio-op treden werd zelfs een volkomen misluk king. Toen hij in 1960 aan een songfesti val meedeed, vergat de jury hem en tij dens een volgende poging bij een zang concours bracht hij het niet verder dan de vijfde plaats. Het songfestival van 1961 in Knokke betekende na veel tegenslagen een keerpunt in zijn artistieke loopbaan. Eerder op de avond (om 20.10 uur) brengt de KRO het luisterspel „De grens gangers" van de Tsjechische schrijver Jan Rijs. Met sobere middelen, die be rusten op stem en sfeer en met een klei ne rolbezetting twee gesprekspartners schept de auteur een scherpzinnig spel van droom en werkelijkheid. Nauwelijks vastgelegd op tijd en plaats, verbeeldt de handeling het verlangen van de mensen naar eigen huis en haard, naar een gebor gen zijn en naar een ordelijk leven. In een café in Wenen zitten twee ballingen, I gespeeld door Paul v. d. Lek en Lo van Hensbergen. De laatste heeft het stuk I ook vertaald. Zij spelen er in hun verbeelding het gevaarlijke spel van de terugkeer naar het. verloren en verboden vaderland De een verliest het spel. Hij is een oude man, die krepeert aan zijn heimwee. De ander moet dan nog doorspelen. „De meest opwindende hedendaagse Afro-Cubaanse drummer uit de Verenig- de Staten van Amerika". Deze pluim wordt door niemand minder dan Ralph Gleason. jazz-criticus en publicist gege ven aan slagwerker Mongo Santamaria. I Mongo verwierf een uitstekende repu tatie in de bands van Perez Prado en Cal Tjader, beiden zijn exponenten van de zogenaamde Afro-Cubaanse muziek. De ritmiek in deze vorm is een combi natie van swing en Latijns-Amerikaanse ritrnen. In de veertiger jaren werd hiervoor de grondslag gelegd, vooral de Cubaanse 1 drummer Chano Pozo is van belang ge weest in de ontwikkeling van de Afro- Cubaanse muziek. Chano Pozo trok van Cuba naar New York en kwam terecht in hét orkest van Dizzy Gillespie. Hij speelde de muziek van een cultus van de oevers van de Afri kaanse Niger, waar zijn grootvader nog had geleefd. Men beweert dat Chano Po zo werd vermoord (1948) omdat hij ge bruik maakte van deze West-Afrikaanse ritmen die als geheim werden be schouwd. Een opname die de- Straus-ex- peditie bij de Bini-negers in West-Afrika maakte, correleert bijna slag voor slag met de laatste opname van Chano Pozo. Heden ten dage spreekt men nog steeds over de wraak die over hem kwam. Met Mongo Santamaria ligt de Afro- Cubaanse zaak natuurlijk anders, hoe wel er veel punten van overeenkomst zijn in hun beider leven. Ook Mongo werd geboren in Havana, Cuba's hoofd stad. Hij groeide op in dezelfde wijk. de Jezus Maria wijk, die bewoond wordt door Cubanen die van Afrikaanse af komst zijn. Hij was zijn gehele jeugd omgeven door Afrikaanse ritmen en reeds heel jong was hij een meester in het bespelen van bongo's en conga's. La ter ging hij als drummer werken: tijdens een tournee door Amerika begeleidde hij j In de Amerikaanse stad St.-Louis USA., zal iedereen kunnen vertellen, waar het „Berry Park" zich bevindt, een vermaakcentruin met zwembaden, 1 speelzalen, een vismeer en een dans zaal. Dit park behoort aan de 33-jarige zanger-gitarist Chuck Berry Het is voor hem een belegging van het fortuin dat hij verdiende in de show-busmess. Chuck Berry. nog onlangs konden wij hem op het scherm zien, is de voor naamste vertegenwoordiger van de rhytm and blues stroming. Vanaf 1955 staat hij in de belangstelling van duizenden aan hangers van deze muziek. Veel van zijn platen behaalden een oplage van meer dan een miljoen exemplaren. Een cijfer dat toch wel het één en ander over zijn succes vertelt. Ook het jazzpubliek. uitgezonderd de puristen, heeft interesse voor hem. In de film „Jazz on a summer's day" wel ke werd opgenomen tijdens een New port jazzfestival speelt hij een belang rijke rol met de vertolking van enkele songs waaronder het bekende ..Sweet little sixteen". In 1959 verdween hij voor drie en een half jaar uit de roulatie; hij had zich schuldig gemaakt aan over treding van de „Man-act". Zijn come back hierna was verbijsterend. Practisch al zijn platen werden bestsellers. Van de meer dan honderd songs, die hij componeerde, werden er vele overgeno men door hedendaagse beat-groepen. Het is zo sterk dat er bijna geen rock and roll groep te vinden is, die niet één of enkele van zijn nummers speelt. We denken hier naast talloze andere voorbeelden aan ,.Roll over Beethoven" en „Rock and roll music" die door de Beatles werden opgenomen, alsmede aan „roud and round" en „Carol", door de Rolling Stones op hun repertoire gezet. Chuck Berry was één van de eerste en belangrijkste figuren yit de begin tijd van de rock. Deze hoge plaats heeft hij nog steeds weten te behouden. Openlijk kunnen we nog vaak kennis maken met zijn aardrijkskundige lied jes (in veel van zijn songs verwerkt hij namen van Amerikaanse Staten en ste den). een dansgroep. Perez Prado kreeg be-1 langstelling voor hem en nam hem op m zijn vermaarde orkest- Later werkte hij in de jazz-sfeer van Cal Tjader's band en vier jaar geleden vormde hij een eigen orkest. Hij ging meer commerciële muziek spelen waarmee hij veel succes had. Zijn „Watermelon Man" behaalde respectabele plaatsen op de hit-lijsten. Hoewel zijn muziek dus commerciëler is geworden neemt dit niet weg dat ver schillende van zijn composities op het re pertoire kwamen van top-jazzmusici. Aim „Afro Blues" werd opgenomen door John Coltrane, 's werelds hoogst ge waardeerde tenor- en sopraansaxofonist, Oscai Brown jr. en de ambassadeurs van de vrijheidsgedachte Max Roach en zijn vrouw Abbey Lincoln. Recent is er een single van hem ver schenen met muziek herinnerend aan een sttelband, begeleid door fluit Black- Eved Peas") en een grandioos swingend „Ë1 Pussy Cat". In de Cinetone-studio's in Duivendrecht zijn de eerste opnamen ge maakt voor de nieuwe Nederlandse i thriller „1032", welke de Nederlandse Film Produktie Maatschappij door de1 Amerikaanse regisseur Arthur Dreifuss laat maken. „Een scène op het politie bureau met v.l.n.r.: Linda Christian als Ellen; Eric Schneider als de jonge schil der Peter Hartman en Bob de Lange als inspecteur Stroomer. *n tie Zweedse stad Malmö waar hij Glunderend onder zijn gloednieuwe Voor een voorstelling verbleef, is Louis brandweerhelm poseerde hij naast de Armstrong benoemd tot ere-comman- commandant van de Malmöse brand- an* van de stedelijke brandweer.j weer. HILVERSUM. Barbara heeït nog geen fanclub in Nederland, maar dat zal wel niet zo lang meer duren. In 1958 haalde Nico Knap- per deze Franse zangeres met de stem van Juliette Grécoook al imiteert zij haar niet naar Ne derland, maar in het tv-program- maatje van toen viel haar bijdrage nauwelijks op. Hopelijk doet zich spoedig een nieuwe gelegenheid voor, want in het bijzonder de jonge Fransen, die toch uit een rijke vocalistische bron kunnen putten, heb- i ben enorme belangstelling voor haar gevoelige liedjes. Juist daarom ook is het iedere avond druk in de Parijse club Le Bobino. Barbara is een jonge vrouw van 34 jaar. die uiterlijk wat weg heeft van Zizzi Jeanmaire, vooral door haar jongens achtige haarstijl. Haar kleding is zwart, zoals van Juliette Gréco. Het is Barbara in haar zangcarrière beslist niet voor de wind gegaan. Zij heeft met haar vier en dertig jaren een mensenleven achter zich, dat ze het liefst zo gauw mogelijk tracht te ver geten. Zij wil er ook niet over praten. Een thuis heeft ze niet gekend. Als kind al moest ze op eigen benen staan. In de oorlogsjaren sjouwde ze haar koffers van het ene adres naar het andere, zon der daarbij steun te kunnen onder vinden van haar ouders, die waren on dergedoken. Barbara trouwde toen ze twee en twintig was. Ze kan zich van die trouw dag echter maar weinig herinneren, zo'n geringe indruk heeft deze levensge beurtenis op haar gemaakt. Wel is ze geschokt door de dood van haar doch tertje. Al die ellende wil ze vergeten door te zingen. Twaalf jaar geleden trad ze op in het inmiddels verdwenen Le Cheval Blanc te Brussel. Zij kon met haar optreden echter nauwelijks het hoofd boven wa ter houden. De dood van de baby wijt zij dan ook aan de armoede, die ze toen heeft geleden. Men had nu eenmaal geen oor voor haar melancholieke, ironische i Boris Vian-achtige songs. Na het over- lijden van haar kindje, keerde zij ver slagen naar Parijs terug. Zij kende er niemand, was dakloos en had geen in komen. Met het wassen van borden en i het schoonmaken van cafés wist zij zich 1 op de been te houden en ook tot dat laatste was ze maar nauwelijks in staat, omdat ze door drinken het verleden trachtte te vergeten. Dit leven op het randje van de afgrond activeerde uitein delijk haar diepere gevoelens en ze ging zichzelf beter leren kennen Zo kwam ze terecht in het kleine caba ret „l'Eeluse" in een morsig zijstraatje van "de Quai des Grands-Augustins aan de Seine. George Brassens was een van de vele trouwe klanten van dit. cabaret. Hij ging zich bijzonder voor Barbara in teresseren. Hij hielp haar verder, schreef voor haar chansons en bezorgde haar een platencontract, waarmee zij in '61 de Grand Prix du Disque veroverde. Vijf jaren achtereen heeft zij in l'Eeluse ge zongen. Een discorama-uitzending leverde haar zeshonderd brieven van lans op. Dat deed haar biizondcr goed, temeer omdat ze hierdoor tot het besef kwam. dat er meer mensen waren, die echt verdriet hadden. Thans treedt ze elke avond op in Le Bobino, waar het publiek hoofdzakelijk bestaat, uit studenten en teenagers, die doof zijn geworden voor het geweld van gitaren. Zij zingt over gevoelige za ken en trieste gebeurtenissen, evenwel wars van bol sentimenteel gedoe en ge weeklaag. Zij begeleidt zichzelf daarbij on de piano, terwijl Pierre Nicola, de bas sist van George Brassens. de ritme-sectie voor zijn rekening neemt. inslaan bij jonge mensen. Zij is de ar- moede beu! Ze hoopt met het aldus ver diende geld tournees te kunnen bekosti- 1 gen, zodat ook de liefhebbers in het bui tenland eens persoonlijk van haar optre den kunnen genieten. Barbara hoopt bo vendien zoveel geld te kunnen verdienen, dat zij een baby kan adopteren. Wie weet zien we haar nog eens in „Domino". Ondertussen zullen we het al leen met haar platen moeten doen, zoals een L.P. met eigen liedjes onder de titel Barbara chante Barbara en een EP, waar op het favoriete Pierre en Je ne sais pas dire zijn vastgelegd. NTS: 19.00 Nieuws in het kort. 19.01 Barend de Beer. 19.06 Weekjournaal voor gehoorgestoorden. 19.33 Engelse les. 20.00 Journaal. AVRO: Theater Domino: muzi kaal programma. 21.10 The Saint, TV- film. 22.00 Portret van een Oppositielei der. NTS: 22.30—22.35 Journaal. NTS: 20.00 Nieuws in het kort. 20.01 Wolken boven het Paradijs, natuurfilm. KRO :20.25 De Bill Dana Show. TV-film. 20.55 Film 65: reportage filmfestival te Cannes. NTS: 21.30 Vierhandig-pi?mospel: klassieke muziek. KRO: 21.45 Onze man in Washington RKK: 22.10 Alfred Delp, biografie van een Duits priester. 19.30 Engelse les. 19.45 Filmmuseum van de schaterlach: De grote overval, filmklucht. 20.00 Nieuws. 20.25 De schel men: Het halssnoer, TV-feuilleton. 21.15 Kris-kras door de Sow jet-Unie, fllmre- portage. 22.00 Religieus programma. 22.30 Nieuws. 19.00 Berichten. 19.03 La terre et les saisons: De plaats van de Belgische landbouw in onze nationale economie. 19.35 Les cadets de 1 a forêt, TV-film. 20.00 Nieuws. 20.30 Amusementsprogram ma. 21.30 Wetenschappelijk programma. 22.30 Nieuws. VPRO: 17.00 De kleuter in het verkeer NTS 17.35-17.40 Jan en Joke in het ver. keer Barbara is uiteraard verheugd over dit succes, vooral ook omdat haar liedjes zo 18.00 Lichte orkestmuziek en zangsolis ten. 18.20 Uitzending van de Katholie ke Volkspartij. Kaarten op tafel- E®n uitzending over politieke zaken, die de aandacht verdienen. 18.30 Radio Volks universiteit: Het rassenvraagstuk, biolo gisch gezien, door prof. Dr. J. pank- meijer. 19.00 Nieuws. 19.10 Actualiteiten. 19.30 Metropole-orkest: amusementsmu ziek. 20.10 De Grensgangers, hoorspel. 21.15 Zangrecital: klassieke liederen (gr.) 21.30 Holland Festival 1965: Concertge bouworkest: klassieke muziek (stereo). 22 30 Nieuws. 22.40 Epiloog. 22.45 Lied jesprogramma. 23.25 Lichte muziek (uit zending Radio Canada) 23.55-24.00 Nieuws. 18.00 Nieuws. 18.15 Actualiteiten. 18,25 Lichte orkestmuziek (opn.). IO.uO Paris vous parle, gesproken brief uit Parijs. 19.05 Stereo: klassieke muziek. 19 30 Ga melan. Indonesisch programma. 20.00 Nieuws. 20.05 Leg 'ns aan in Loosdrecht: gevarieerd programma. 21.40 Land der Muzen, wekelijkse kunstrubriek. 22.00 Licht ensemble en zangsoliste. 22.30 Nws 22.40- Actualiteiten. 23.00 Stereo: Hol land Festival 1965: Concertgebouworkest en sopraan: Moderne en klassieke mu ziek. 23.35 Twee piano's (gr.)klassie ke en moderne muziek. 23.55-24.00 Nieuws. 18.00 Veronica's Jukebox. 19.00 Joost mag het weten. 20.00 Discologie. 21.00 Non stop Populaire platen. 22.30 Jazz Journaal. 23.30 Alle remmen los. 01.00 sluiting. 18.00 Nieuws. 18.03 Voor de soldaten. 18.28 Paardesportberichten. 18.30 Opera muziek. 18.45 Sportkroniek. 18 52 Jules de Corte, zang. 19.00 Nieuws, weerbe richt en radiokroniek. 19.40 Orkestmu ziek. 19.50 Syndicale kroniek. 21.25 Amu sementsprogramma. 22.00 Nieuws en berichten. 22.15 Amerikaanse volksmu ziek. 22.45 De zeven kunsten. 23.00 Nieuws. 23.15 Stemmig gemengd avondprogram ma. 23.55 Nieuws. 24.00-0.10 Scheepvaart- berichten. 18.00 Nieuws. 18.27 Lichte muziek. 19.15 Muzikaal medaillon. 193.0 Nieuws. 20.00 Lichte muziek. 22.00 Wereldnieuws. 22.15 Jazzmuziek. 22.55-23.10 Nieuws. NCRV: 7.00 Dagopening. 7.10 Klas?4eke kamermuziek (gr) 7.30 Nieuws en SOS- berichten. 7.40 Radiokrant. 7.55 Lichte grammof oonmuziek. 8.15 Gewijde mu ziek. 8.30 Nieuws. 8.40 Zingen m de mor gen!: Platen en praten. 9.00 Voor de zieken. 9.35 Waterstanden. 9.40 Voor de huisvrouw. 10.10 Klassieke grammofoon- muziek. 10.30 Morgendienst. II.u0 Gees telijke liederen, (kerk v. zondag j.l) 11.30 Spaans en Latijns-Amerikaanse klanken (gr.). 11.50 Twaalfuurtje, caba ret-programma. 12.00 Lichte grammofoon- muziek. 12.27 Mededelingen t.b.v. land en tuinbouw. 12.30 Nieuws. 12.40 Gram- mofoonmuziek, eventueel actualiteiten. 12.50 Meisjeskoor en instrumentaal sex tet. .13.10 Klassieke grammofoonmuziek. 13.40 Lichte orkestmuziek en "angsolis- te. 14.00 Een goed begin: .opraan, vi ool, fluit en piano (debutanten)Moder ne en klassieke muziek. 14.45 Klassieke grammofoonmuziek. 15.10 Klassieke or kestmuziek (gr). 15.50 Bijbel vertelling voor de jeugd. 16.00 Voor de jeugd. 17.15 Jazzperspectief. 17.50 Overheidsvoorlich ting: De Politie nu 18.00 Koorzang. VARA: 7.00 Nieuws, ochtendgymnastiek en socialistisch strijdlied. 7.20 Lichte grammofoonmuziek. (7.25-7.30 Van de voorpagina). 8.00 Nieuws. 8.10 Lichte grammofoonmuziek (vervolg). 9.00 Van alle markten thuis, praatje. 9.05 Klas siek pianoconcert (opn.). VPRO: 9.40 Schoolradio. VARA: 10.00 Gevarieerde grammofoonmuziek. 11.00 Nieuws. 11.02 Voor de vrouw. 11.40 Omroepdubbelkwar- tet: moderne liederen. 12.00 stereo: Rit misch strijkorkest. 12.27 Mededelingen t.b.v. land- en tuinbouw. 12.30 Voor het platteland. 12.35 Stereo: Licht ensemble. Stereo: Metropole orkest. 13.45 Moorde naarswerk, lezing. 14.00 Semi-Klassieke kamermuziek (opn.). 14.10 Stereo: Om roeporkest: semi-klassieke muziek (opn.). 14.55 Kalender, praatje. 15.00 Voor de jeugd. (16.00 Nieuws). 16.30 Voor de zie ken. 17.00 Wegwijzer: tips voor vakantie- en snipperdagen. 17.50 Actualiteiten. 18.00 Nieuws. 07.00 Ook goeie morgen. 09.00 Muziek terwijl u werkt. 10.00 Koffie tijd. 11.00 Even bijtanken. 12.00 Halverwege. 14.00 De draaikolk. 15.00 Woensdagmiddag spe ciaal. 16.00 Nashville Tennesse .16.45 Tijd voor toppers. 17.00 Veronica's Teenager Muziek express. 18.00 Veronica's Jukebox. 12.00 Nieuws. 12.03 Grammofoonmuziek. 12.15 Gevarieerd muzikaal programma. 12.25 Weerbericht, mededelingen en SOS- berichten. 12.50 Beursberichten en pro gramma-overzicht. 13.00 Nieuws en weer bericht. 13.20 Kamermuziek. 14.00 Nieuws. 14.03 Gevarieerde muziek. 14.20 Jeugd koorzang. 14.30 Voor de jeugd. 14 30 Wed strijd om de titel: Radioschoolkoor 1S65. 15.00 Nieuws. 15.03 Grammofoonmuziek. 15.15 Voor de kinderen. 16.00 Nieuws. 16.03 Beursberichten. 16.09 Engelse les. 16.24 Operamuziek. 16.45 Wedstrijd om de titel: Radioschoolkoor 1965. 17.00 Nieuws, weerbericht en mededelingen. 17.15 Top. hits voor de tieners. 18.00 Nieuws. 12.00 Nieuws. 12.02 Gevarieerde muziek. 13.00 Nieuws. 14.00 Nieuws. 14.03 Amuse mentsmuziek. 15.00 Nieuws. 15.45 Lich te muziek. 16.00 Nieuws. 16.08 Kamermu ziek. 17.00 Nieuws. 18.00 Nieuws.

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1965 | | pagina 9