Linnaeushof uitgebreid met midget-golfbaan Zeventig renners in ronde van Nieuw Vennep Jeugddag Bato werd goed succes HET ZILVEREN KRUIS! L 1 r Wielrennen „De Kampioen' Excelsior" en „De Bataaf' Voor hem.voor haar BRYLCREEM Jean Benner verrast in tenniskampioenschap Schooljeugd huldigde pastoor Drost Lourens Costerlyceum BURGERLIJKE STAND Worden premies voor ziektekosten-verzekering 15°/o verhoogd? het' Voorproefje Snip en Snap in Miner vath eater EHBO -examens „St. Bernardus" Niet bij - ZILVEREN KRUIS Auto in Leidsevaart In Haarlemmer meer zijn 439 krotten bewoond Kath. Vakbond zestig jaar Couperus naar V.V. Haarlem van duivenboden n.v. Vima verhuist naar industrie terrein gemeente Eindexamens M.M.S. „Sancta Maria" WOENSDAG 23 JUNI 1965 PAGINA 2 Het itte Paard Inlichtingen verstrekt de afdeling Haarlem van het Zilveren Kruis, ondergebracht bij' het A.Z. HAARLEM en OMSTREKEN V) The perfect hairdressing Wij leveren de beste en repareren de slechtste onder garantie 5-Cotel SBouweó zandvoori .-&£ /atfatoirfat cew^ciït/ Haarlem teak- en palissander meubelen permanent geëxposeerd meubelshow spaarne 11 ged. oude gracht 108-110 spaarne 11 musterbimg kruisstraat 22 official dealer van international katalogus op aanvraag BENN'EBROEK, 23 juni Kregen tie leden van de Kennemer Journalis ten Vereniging vorig jaar de gelegen heid in de Linnaeushof in Bennebroek de vijver met waterscooters in te wij den, gisteren deden zij dit met de nieu we midget-golfbaan. De directeur van de Hof, de heer NIEUW VENNEP, 23 juni, Aan de traditionele kermisronde van Nieuw Vennep, die de Halfwegse wielerclub ,.De Bataaf" donderdagavond in samen werking met het Oranjecomité Bea trix" als een clubontmoeting met de Be- verwijkse rennersclub „Kennemerland" zal houden, nemen zeventig amateurs en nieuwelingen deel. Het parcours is 1400 meter lang en wordt gevormd door- de Schoolstraat- Stortveldweg- Prevenaireweg- en Jhr. van de Pollstraat. Onder de deelnemen de amateurs, die 80 km. moeten fietsen, bevinden zich als eventuele kanshebbers o.a. Theo Bakker, Daan Holst. Wim Grif fioen, Ko en Jan Zomer, Piet Rinkel, Aldert Jongkind, Jan de Jong. Wim Bo- terman, Henk Koopmans, Krijn Post, Jan Fransen en Gerard Wesseling van De Bataaf met Jan Raseh, Sjaak de Goede, Jan Timmer, Jan Serpenti, Gé van de Winden en Fred Tel van het be zoekende Kennemerland. De nieuwelin gen moeten 65 km. rijden en onder hen bevinden zich de Bataven Jan Peetoom, Henk van Leeuwen, Klaas Balk, Mar cel Pennings, Peter van der Voort. Jan Buis en Guus Zantingh met van Kenne merland onder meer Jack van Hooff, Aad Duyker, Cees Brakenhof en Henk Welp. De amateurs en nieuwelingen starten samen om zeven uur. Er zijn weer vele prijzen en premies beschik baar gesteld. Vooraf is er een wedstrijd je over zeven ronden voor inwoners van Nieuw Vennep op gewone fietsen. De start daarvan is om kwart over zes en de inzet vormt de Cuvelier-beker. HEEMSTEDE, 23 juni, In het Mi nerva Theater wordt woensdag 30 juni en donderdag 1 juli onder de titel „Luchtig Zomeravondprogramma" een voorproefje gegeven van René Slees- wijks nieuwe Snip en Snap Revue, die binnenkort in première zal gaan. Naast de befaamde vaderlandse ko mieken Willy Walden en Piet Muyselaar zullen ook Anneke Grönloh. The Shepherds, de Wama's, Aase Rasmus sen, Diana Fllodgate en Louis Dusee voor het voetlicht verschijnen. De muzi kale omlijsting is in handen van Jan Neuhuys. HAARLEM, 23 juni Lips leverde een goede prestatie door tegen Huy- boom remise te spelen. Hij moet nu echter zijn twee laatste partijen win nen, om nog op de derde plaats te ko men. Van der Stoop Jr. maakte aan de overwinningreeks van Ran op een ra dicale wijze een einde. In acht zetten werd hij naar een nederlaag gespeeld. Bottelier behaalde een verdiende zege op Mossinkoff, maar gaf zijn partij tegen Van der Stoop Jr. zonder verder spelen gewonnen. Door deze resultaten komt ook Van der Stoop voor een plaats in de hoog ste groep in aanmerking. Na enige weken van afwezigheid gaf Steiner Ran geen kans. Het treffen tussen Hoogland en Van der Stoop Jr. werd afgebroken in een heel gunstige stel ling voor laatstgenoemde. In groep 2 A besloot Rijnders de competitie met een overwinning. Hendriks moest in Spee zijn meerdere erkennen in groep 2 B. In deze afdeling kwam Van den Erf Sr. door een zege op Pompe definitief op de eerste plaats. De uitslagen waren: LipsHuyboom 4j. SteinerRan 10, RanVan der Stoop Jr. 01, Mossinkoff-Bottelier 0I, Bottelier Van der Stoop Jr. 01, Hoogland- Van der Stoop Jr. afgebr., Rijnders— Van den Erf Jr. 10 Hendriks—Spee 01, PompeVan den Erf Sr. 01. Henri W. Roozen, en zijn echtgenote traden als gastheer en -vrouw op voor een groot aantal journalisten uit ge heel Kennemerland. Zjj hebben aan de lijve ondervonden hoe prettig het is maar ook hoe moeilijk soms om het midgetgolf' te beoefenen. De baan is een ontwerp van de heer Puik, die op dit gebied veel ervaring op deed. De achttien banen met holes liggen op een ruime oppervlakte verspreid. Voor al de waterpartij met rotsen, in het bijzonder als deze 's avonds is ver licht, tussen de holes geeft aan het ge heel een sprookjesachtige sfeer. De burgemeester van Bennebroek, de heer D. van der Hoop van Slochteren, keek met belangstelling toe hoe de journalisten de golfsport beoefenden. Het was al na middernacht, toen hij in het restaurant de acht prijzen uit reikte. De eerste drie prijzen waren kunstvoorwerpen van Ab Vermeulen, de overige prijzen planten. Over de acht tien holes komt men tenminste aan 45 punten, is vastgesteld. In zijn toespraak zei burgemeester Van der Hoop, dat hjj in Zwitserland, waarheen hij juist een reis had ge maakt, tevergeefs naar Edelweiss had gezocht. In de Linnaeushof trof hij deze avond de edelweiss langs het water bij de rotspartij aan. De uitbreiding van de Linnaeushof van oorspronkelijke bloementuin tot een soort vermaakcentrum blijkt in de laat ste jaren de exploitatie veel meer per spectieven te bieden. De midgetgolfbaan is ook na zes uur 's avonds open; men heeft dan gratis toegang tot het park. De sluitingstijd is gesteld op ne gen uur 's avonds. Maandag hield de gymnastiekvereni ging Bato haar jaarlijkse jeugddag. Hoe wel het weer zich de afgelopen week niet van haar beste kant liet zien, werd deze dag begunstigd door bijzonder mooi weer. De opkomst was dan ook zeer be vredigend. Ruim vierhonderd jongens' en meisjes hebben deelgenomen, terwijl een kleine duizend belangstellenden hun ver richtingen gadesloegen. De ochtenduren waren gevuld met diverse spelletjes in groepsverband en bestonden uit: slagwip, kringbal, balvak- werpen, ringwerpen, aardappelschep pen, autobandwerpen, bordjes raken, vierkantrase en autobandrace. Tevens was hierin een kleine wandeltocht ver werkt. Om kwart voor twee stelden alle kin deren zich op achter de drumband Bato en maakten een kleine rondgang door Oost. Om kwart over twee marcheerden zij het veld op en presenteerden zich aan het talrijke publiek. Na een kort openingswoord door vice- voorzitter F. J. Knol, opende de drum band de demonstratie met een show. Als eerste waren de kleuters aan de beurt. Zij brachten oefeningetjes op bekende kinderliedjes. De vrije oefening van de meisjes van acht tot elf jaar ging zeer behoorlijk. Hierna een nummer kast- springen van jongens. De jongens van acht tot en met elf jaar waren vertegen woordigd met hinderniswedstrijden. De vrije oefening van jongens van twaalf tot en met vijftien jaar op muziek werd goed uitgevoerd. Brug ongelijk meisjes veroverde menig applaus. De knotsoefening van de ge combineerde ritmische afdeling van Con cordia en Bato kwam keurig uit. Het nummer lange mat jongens werd zeer gedisciplineerd gebracht. De vrije oefe ning van de meisjes werd goed gepresen teerd. Bij de dames aan de evenwichts- balk kwamen wel enkele mislukkingen voor en het geheel duurde iets te lang. Tot slot kwam een volksdansje en de Madison door alle meisjes boven de tien jaar. Onder langdurig applaus marcheer den zij af. De hoofdleider van de middagdemon stratie, de heer F. W. Guit, sprak tot slot een dankwoord en hiermee was deze wel geslaagde dag ten einde. HAARLEM, 22 juni Voor de leden van Sint Bernardus, de afdeling Haar lem van de Katholieke Nationaie Bond voor Eerste hulp bij ongelukken, zijn de examens achter de rug. Van de 46 cursisten, die voor het examen opgin gen, moesten er 12 worden afgewezen. Geslaagd zijn de dames A. C. van Ber- kel-Hogeslag, A. C. Christiaan-Kuys, H. Baake-Wingerder, M. Cobelens, W. S. Hoogland, J. Stienstra, H. Jacobs, W. Prins-Van Elferen, J. van 't Hoff-Tool, A. van Rijn, A. van Schie, A. Samson, W. Werkman, M. de Vries-Leféber, A. de Vries, C. Meulenbroek, Th. van Schie-Djjkzeul en A. Ooms, de eer waarde zusters M. Gerardino en M. Paciana, alsmede de heren P. L. van Dam, J. Glansdorf, A. Kortsjens, J. H. Heuder, J. Schoemaker, M. Venneker, W. Graave, P. Ermers, H. van Ooijen, P. Rienstra, S. Kimmenaede en J. L. de Ligt. Ter afsluiting_ van het winterseizoen houdt Sint Bernardus de traditionele buitenoefening op donderdagavond 1 ju li, om acht uur, op het terrein van de firma Merck Sharp en Dohme aan de Waarderweg-Nijverheidsweg. Het bestuur overweegt in september een bustocht met onbekende bestemming te houden. Op de laatste bijeenkomst van het sei zoen, op donderdagavond 24 juni, om acht uur, in de school aan de Koning- steinstraat, wordt een filmavond gehou den. HAARLEM, 23 juni De arrondis sementsrechtbank te Haarlem heeft gis teren geen faillissementen uitgesproken. Wegens gebrek aan actief werd opge heven het faillissement van: J. A. Lan- ser, vertegenwoordiger te Aalsmeer. Rechter-commissaris: Mr. J. Sprejj. Cu rator: Mr. B. J. Lambers. Advertentie Jansstraat 27, Haarlem. Tel. 02500-13318 en 13878 HAARLEM, 23 juni De zesde klas- sementsrit van de zomeravondcompeti tie om de „Metz"-beker, die door de Haarlemse wielerclub „De Kampioen" in het „Van der Aartsportpark" werd gereden, is bij de aspiranten gewonnen door Herman Nees'kens. Hü bracht het dubbel tellende slotklassement op zijn naam. Broer Piet Neeskens werd door een val uitgeschakeld. De rit voor de A- en B-klassers moest vanwege het slechter wordende weer afgelast wor den. De uitslag luidt: 1. H. Neeskens 18 pnt.2. G. Duwel 16 pht.; 3. G. Krom 14 pnt.; 4. R. Bakker 12 pnt.; 5. H. Snjjder 6 pnt.; J. Brouwer 5 pnt.; 7. J. Groeneveld 3 pnt.; 8. R. Westhof 2 pnt.; 9. R. van Berkel 0 pnt. De veelbelovende Leen Kreuger heeft zich in de vierde rit van de zomer avondcompetitie om de „Metz"-beker die door de Haarlemse Raceclub „Ex celsior" in stromende regen op het Schalkwijkparcours werd verreden, weer eens veruit de sterkste getoond. Eerst behaalde hjj rondewinst met Moerkerk en Wigchert én liet daarna deze twee vluchtmakkers in de steek. De uitslag luidt: 1. L. Kreuger, 2. P. Moerkerk, 3. M. Wigchert, 4. W. Wag ner, 5. R. Rybroek, 6. F, Janbroers, 7. G. Rook, 8. E. Ortman, 9. P. de Jong. Uitslag C-klasse: 1. B. Wigchert, 2. F. Hoogland, 3. H. Wassenberg, 4. J. Klaver, 5. R. Molekamp, 6. T. Verzjjl- berg. A-jeugd: H. Korenstra, 2. H. Elders, 3. Th. Joore, 4. R. Teeuwen, 5. W. Korenstra, 6. C. van Haaster, 7. (Advertentie) Het geheim van een goed verzorgd uiterlijk? Brylcreem - de wereld beroemde Engelse haarcrème! Brylcreem houdt het kapsel de hele dag perfekt in model, Brylcreem houdt haar en hoofdhuid fris en ge zond. Brylcreem - ook voor Uw haar HEEMSTEDE, 23 juni, De Groe- nendaal-speler Jean Benner heeft gister avond in de strijd om de Haarlemse tennistitels voor een sensationele verras sing gezorgd. De Heemstedenaar die in zijn club tweede klase speelt en ge woonlijk geen opvallende prestaties verricht, versloeg Hein Vogelzang de grote favoriet voor de titel, kampioen in 1963 en 1964. Benner dicteerde het spel, vertraagde, gaf onbereikbare lobs en passeerde voortreffelijk. In twee sets (6-3 en 8-6) werd Vogelzang, voor wie men de beker al had gereserveerd, door de uitstekend spelende Benner geveld. In het toernooi om de damestitel be reikte Borgerding met een eenvoudige zege op Wii Gieske (6-1 en 6-0) reeds de halve-finale. De uitslagen van de gisteren gespeel de partijen luiden: B-toernooi, H. E.: J. Brandse versl. F. Advertentie) HILLEGOM, 23 juni Gisteravond omstreeks half acht is een sportwagen bestuurd door de 25-jarige R. C. L c' uit Nieuw-Vennep door een inhaalma noeuvre in het water van de Leidse vaart terechtgekomen. De bestuurder en twee inzittenden konden uit het water worden gehaald. De auto werd met een behoorlijke waterschade door een 'kraanwagen uit het water getakeld. Vima HOOFDDORP, 23 juni In de ge meente Haarlemmermeer zijn op het ogenblik 439 onbewoonbaar verklaarde woningen nog bewoond. Voor 160 krot woningen kon reeds eerder niet meer worden overgegaan tot verlenging van de termijn van ontruiming. Van 63 wo ningen is thans de ontruimingstcrmiju voor het eerst of opnieuw verstreken. Uit een onderzoek is gebleken dat het niet verantwoord is van 16 krotwo ningen het tijdstip van ontruiming nog uit te stellen. De gemeente zal trachten voor de bewoners spoedig andere woon ruimte te vinden. OVERVEEN, 23 juni, Op 29 juni is het zestig jaar geleden, dat de katholie ke volksbond, later K.A.B. en thans N.K.V. werd opgericht in Overveen. In de nieuwe constructie is het gebied Overveen opgenomen in het Haarlem se geheel, zodat van een eigenlijk ju bileum geen sprake is. Wel wordt zaterdag in de kerk te Overveen de H. Mis van tien over acht opgedragen tot intentie van de in Over veen wonende N.K.V.-leden en hun ge zinnen. T. Opbroek. B-jeugd: 1. P. Hoogland, 2. G. de Vries. Op het smalle parcours in de Hout- rakpolder hield de Halfwegse wieler club „De Bataaf" dinsdagavond de vijf de rit van het nederlaagtoernooi met het hoofdstedelijke „Le Champion" als tegenstander. Evenals in de voorgaande ritten met „De Kampioen", „Ulysses", „De Bollenstreek" en „Kennemerland" bleef het organiserende „De Bataaf" ook nu weer ongeslagen in de clubklas sering. Alleen in de race voor de ama teurs moesten de oranje-zwarte rijders de eer van de overwinning aan de Am sterdammer Cor Leunis laten. De amateurs moesten het parcours weer vijftien keer afleggen. Favorieten als de Halfweggers Jan Fransen, maan dag nog winnaar van een koers in Bel gië, en Jan de Jong werden door lek'ke banden voortijdig uitgeschakeld. De be slissende ontsnapping kwam van Cor Leunis, Rob Weber en Piet Rinkel. Al leen Daan Holst kon nog bij dit drietal a haken. De rest van het sterk geslonken peloton kwam er niet meer aan te pas. De uitslag luidt: 1. C. Leunis, de 54 km. in 1 uur 19 min. en 35 sec., 2. R. Weber (beiden Le Ch.), 3. D. Holst, 4. P. Rinkel, 5. H. Schreurer, 6. W. Griffioen, 7. M. v.d. Meulen (allen Bat.), 8. P. Le nis, 9. J. v.d. Beek (beiden Le Ch.). In de rit voor nieuwelingen moest een eindsprint de beslissing brengen en daarbij gaven de „Bataven" de toon AON. De uitslag: 1. P. v.d. Voort, de 43 km. in 1 uur 8 min. en 20 sec.; 2. G. Ammerlaan, 3. K. Balk, 4. R. Doeswijk, 5. H. van Leeuwen (allen Bat.), 6. R. Schlik'ker, 7 W. Ladenius (beiden Le Ch.), 8. M. Pennings, 9. G. Zantingh (beiden Bat.). Uitslag aspiranten: 1. J. Oosterbeek, de 25 km. in 34 min. en 5 sec.; 2. R. Stoltenborg, 3. J. Bruessing (allen Bat.) 4. C. Moritz, 5. H. Ketting (beiden Le Ch.). De Halfwegse favoriet Wijte Haayer moest door een lekke band ge plaagd opgeven. Clubklassering: 1. „De Bataaf" 114 pnt.; 2. „Le Champion" 50 pnt. Muschter 6-3, 7-5; D, Graaff versl. Gaus 6-3, 6-2; J. Benner versl. H. Vogelzang 6-3. 8-6. D.E.: mej. E. Borgerding versl. mej. W. Gieske 6-1, 6-0: mej. E. Schmeink versl. mej. Krug 6-3, 6-3; mej. A. Broe- kers versl. mej. E. v. Herwarth 6-4, 6-4; mej. M. Houtkooper versl. mej. H. v.d. Raadt 6-0, 10-8. G.D.: mej. v.d. Veer/Groenland ver sl. mej. Wesseling/v. Rooden 6-3, 7-5. C-toernooi, H.E.: Hughan versl. Kern- per zonder spelen; Weijers versl. Kout- staal 6-1, 7-5; Passtoors versl. Walson 6-4. 3-6, 6-0. D-toernooi, H.E.: Venekamp versl. Mulder 6-1, 6-2; Harmsen versl. v. Pa- gee 6-3, 8-6; Verdonschot versl. Zoon 6-1, 6-4; Kluch versl. v. Schie 6-2. 2-6, 6-2; Groenendijk versl. Stammeijer 6-2, 6-1. G.D.: Krouwel/Mollema versl. gebr. Kranendonk 7-5, 6-1; Dankelman/v.d. Gugten versl. Oldewelt/Enthoven 6-1, 6-1 Groot is de deelname aan de strijd om het herendubbelspel, waaraan door tweeëntwintig dubbels wordt deelgeno men. Voor het damesdubbelspel wer den geplaatst Wil en Cock v.d. Broek en Els Borgerding en mej. Koenders. De eerste uitslagen van de districts kampioenschappen luiden: B-toernooi, H.E.: H. Blokker versl. Houtkooper 4-6, 6-2, en 6-1; H. Borger ding versl. G. Deibei 6-2. 6-0; H. Goos- sens versl. F. Deibei 6-1, 6-2, N. Weijers versl. P. Groenland 7-5, 4-6, 6- 4; J. Benner versl. A. v. Dinther 2-6, 8-6, 6-4; P. v.d. Brink versl. F. Has- sink 6-4, 9-7; E. Verkade versl. Hei 8-6, 6-3; W. Meijer versl. G. Koenders 8-6, 6-2: H. v. Splunter versl. Passtoors 7- 5, 6-0; v. Rooden versl. B. Spee 7-5, 1-6, 6-4. D.E.: mej. L. ter Metz versl. mej. A. Eizema 6-3, 6-2; mej. W. Gieske versl. mej. L. v.d. Weiden 6-4, 6-4. C-toernooi, H.E.: E. Barten versl. versl. Meininger 6-3, 6-4, W. de Jong versl. Zonderland 6-4, 6-4; Thole versl. HA Koenders 2-6, 6-3, 6-0; v.d. Bos versl. J. Versteege 7-5, 6-3; Van Bemnpel versl. Aret 6-2, 6-0. D-to^rnooi, H.E.: Honderdos versl. Evers (i-4, 6-3; Mollema versl. P. Ver- donscliot 6-0, 6-1, v.d. Knoop versl. Smit 6-3, 6-2; v. Oerle versl. Huiberts 6-4, 8-6; Enthoven versl. A. de Jong 6-3, 4-6, 6-0; Roderkerk versl. Cornelis- sen 6-0, 6-1; Vjjsma versl. Hulsebosch 6-0, 6-3; K. Rekoert versl. M. v. Schie 6-3; 6-2. D.E.: mej. A. Koenders versl. mej. Rooney 6-2, 5-7 en 6-0. H.D.: Jes- surun en Venekamp versl. Christiaans en v.d. Tas 6-0, 6-0. G.D.: mej. Baas en v.d. Meer versl. mevr. Muschter en Dankelman 6-4, 6- 3. HEEMSTEDE, 23 juni Pastoor H. A. J. Drost, (lie met (le Pinksteren zijn veertigjarig priesterfeest vierde en bü deze gelegenheid door (1e parochianen op uitbundige wijze werd gehuldigd, heeft gisteren de hulde in ontvangst mogen nemen van de kinderen van de Augustinusschool en de Aloysiusschool, voor wie het een ware teestmorgen is geweest. De dag begon met een H. Mis in de kerk van O.L.Vrouw Hemelvaart, opge dragen door pastoor Drost en waarbij de schooljeugd o.l.v. broeder Bonifatius de gezangen verzorgde. Na de mis nam het jeugdige gezelschap bezit van het Minerva Theater, waar pastoor Drost namens de leerkrachten werd toegespro ken door de heer Jos de Backer, hoofd van de Augustinusschool. Hij zei onder meer dat de kinderen van de beide parochiescholen veel te danken hebben aan de godsdienstlessen van Pastoor Drost, wiens stem een zeef vertrouwde klank bij de jeugd heeft gekregen. Na de pastoor gehuldigd te hebben als voorzitter van het schoolbestuur bood de heer De Backer hem een boeke'n- bon aan. Leon Goossens hield daarna een toespraakje namens de scholieren, „U bent altijd een goede herder voor de kinderen", zei Leo, wiens feestwoord werd gevolgd door een blokfluitconcert van een groepje meisjes, die o.l.v. me juffrouw A. va'n der Kroft verschillende leuke liedjes lieten horen. Na het dank woord van pastoor Drost, bracht de jeugd nog enige gezellige uurtjes in Mi nerva door met een aantrekkelijk film programma, waarbij als hoofdfilm de spannende avonturen van „De drie de tectives" werd vertoond. Bij het einde van deze feestelijke morgen onthaalde pastoor Drost zijn jeugdige parochianen op een tractatie. HAARLEM, 23 juni Geslaagden eindexamen B-afdeling. Lourens Coster lyceum, Haarlem. R. Arnoldus, W. F. v. Baarle, G. H v. Beusichem, E. Boerhorst, V. C. de Bode, W. G. Borst, W. de Jong, M. Ka bel, E. Knotter, C. A. Krabbendam, A. L. Kramer, G. W. Middelkoop, H. F. Reinecke, R. C. M. T. Smit, X. E. M Boudewijn, C. G. Werkman, R. F. van Wijk, G. J. Abbink, S. R. W. Bais, W. v. Benthem, G. H. Bergeisen, C. E. v. Beusekom, H. W. Bieshaar, J. C. M. Boogaard, Mej. P. T. Corver, Mej. B. M. S. Dogger, H. J. Hemmelder, R. Heijnen, F. Hoevens, Mej. W. Hooger- beets, Mej. E. M. Mertens, E. W. Su- man, C. Vreeken. r (Advertentie) Dagelijks cabaret en mu ziek met internationale floorshow en orkest. Telef. (02507) 3046 BEVALLEN van een zoon: 17 juni: M. Meulman-Kieft; H. van den Bos- van Dam; J. Stevens-Oude Nijhuis; M. Mooij-Dujjf18 juni: N. Zoet-Kamp- huis; J. Holtrop-Steensma; H. van Saaij-HoekmanL. Mathot-van de Poel. BEVALLEN van een zoon: 17 juni: S. de Boer-Snatager; 18 juni: L. Olders- om-Koorn, J. de Vries-Kemp, M. Go- mes Braz-Traast; 19 juni: P. van Hil- ten-Röntgen, E. Spanjaart-Negele, A. Vijfhuizen-de Kooker, M. Moonen-Chris- tan, M. van Leur-Beerendonk, A. He- lemigh-Personius; 20 juni: K. Pronk- Adams, C. Takes-Zoon, J. Muis-van Lierop, H. Munk-de Groot, C. van der Louw-van Drongelen. BEVALLEN van een zoon: 15 juni: H. Lagerweij-Vermeulen, A. Mengerihk- Heijgen, E. Roosje-Gelaudie, A. van Tienhoven-van Geest, T. Dijkstra-van den Houten, W. Langendijk-Boots; 16 juni: C. Jansen-Cammenga. BEVALLEN van een ZOON: 17 juni: F. Kooijman-de Vroede, 20 juni: J. A. Kruimink-Struyck, 21 juni: E. M. Roo- zemaal-Kat, A. M. Duineveld-Bjjman, J. T. M. Jansen-Kraanen, J. S. A. van Veldhuijsen-Rijbroek. BEVALLEN van een dochter: 17 ju ni: C. de Njjs-Assendelft; J. Pjjnaker- Winnubst; H. van Vark-Fortgens; M. Rurup-Staal; 18 juni: W. Zwaneveld- METSELAAR: A. van Son-van Doorn. Van een dochter: 16 juni: C. Ber ger-van den Bosch; 18 juni: T. van Meurs-van den Bos, B. Franse-Andrée Wiltens, N, Severing-Rudolph, M. Lem- mers-Nieuwenhuizen, M. Fictoor-van Driest; 19 juni: A. de Bruin-van Zan ten, J. ter Brugge-Kamphuis; 20 juni; W. Kuijper-van Broeck, A. Venmans-van Straten; 21 juni: L. Borst-Schlebaum, E. Wamelink-Rossel. Van een dochter: 15 juni: E. Meijer- Rijbroek, S. de Loor-Oosterhof, I. van Rooden-Loots, M. Oudhoff-Debie; 16 ju ni: A. Davidzon-Konz. BEVALLEN van een DOCHTER: 21 juni: M. Thomasse-de Gruijter, 22 juni: E. T. Rademakers-Hargreaves, M. Coe- voet-Gottschall. ONDERTROUWD: 18 juni: G. van Loenen en Y. Berghuis: J. Griffioen en W. Doornebosch; B. van der Putten en H. Weyland; R. de Boer en F. Otte; R. Lups en H. Rijskamp. ONDERTROUWD: 21 juni: J. Da- miaans en H. Bruinsma, A. Dietvorst en E. Wamelink, J. Koojj en W. Nieuwen weg, J. Walstra en C. Neiissen, M. van Veelen en H. Sliggers, G. Dolk en A. Hartog, J. Kardol en J. Zwaanswijk, J. Ran en P. Bosma, F. Zwaanswijk en G. Kinkhouwers. ONDERTROUWD: 16 juni: N. Geld hof en R. van der Werff, J. van Ham burg en P. van den Hoven, J. Vliet* stra en I. Hazelaar, D. Siermeier en G. Palm, G. Huijboom en A. van den Nouwland, L. Laadstra en L. Koper, J. Dibbets en H. de Graaff, G. Hoge- slag en S. Knaap, F. Storm en M. van der Putten. ONDERTROUWD: 22 juni: E. L. de Boer en M. M. Wijts, C. Ridder en F. Siekman, H. P. van der Veldt en P. W. Pellegrom, J. Smink en A. C. Slenders, H. F. van Eekeren en A. M. G. Dero- gee. GETROUWD: 18 juni H. Mooije- kind en J. Schroeder; G. de Ruiter en A. Schelfaut; W. van der Veldt en Th. van der Linden; B. Doornbos en M. Versleijen; H. Ter Poorten en H. de Ridder; J. Kloos en J. Steggink. GEHUWD: 21 juni: Th. Stoke en I. Verstraete. GEHUWD: 16 juni: A. de Bonte en M. Teeuwen, G. Baron van Randwijk en jonkvrouw H. de Stuers, G. van Ee en M. Alles, C. van Duivenbode en A. Fijnheer, F. Zanoli en A. Theil, F. Over steegen en D. de Zwart. GEHUWD: 22 juni: E. G. Bosman en J. H. Pouw, C. J. Koene en E. H. Tegel, R. Sauer en L. M. J. Hoeker. OVERLEDEN: 16 juni: J. van Bijs- terveld, 3 dagen, Mrt. v. Heemskerk- straat; J. Baay-Wenning, 71 Berc'k- heijdestraat; 17 juni: Th. Stevens, 80 j. Mrt. v. Heemskerkstr.G. de Vries, 83 j. Gen. Cronjéstr.A. van der Wei den-van de Pol, 40 j. v. Loghemstraat; C. Zuithof-van der Valk, 85 j. Ver- spronckweg. OVERLEDEN: 18 juni: A. de Vries, 59 jr., Esschilderstr 8 rd, M. van Waard-Horst, 83 jr., Schotersingel, A. Steenstra, 77 jr., G. van Aemstelstr., J. Klap, 71 jr., P. Mondriaanstr., J. Paap, 49 jr., Korte Verspronckweg, J. Halstein, 74 jr., Kloppersingel; 19 juni: G. Smits, 71 jr., Wilhelminapark, A. van Eijk-van der Eijk, 87 jr., Over- tonstr., E. Bruijnen, 84 jr., Gasthuis- vest; 20 juni: J. Wennin'k, 1 jr., Kam perlaan, M. Faas, 3 mnd, Schelde- Stiel fit OVERLEDEN: 13 juni: Ch. Neete- son, 88 jr., Frankestraat; 14 juni: W. Flendrie, 65 jr., Hazepaterslaan, H. Mulder-Jantz, 79 jr., Jan Nieuwen- huijzenstr.15 juni: J. IJzerdraat, 81 jr., Duvenvoordestraat, A. Biesheuvel, 72 jr., Hazepaterslaan, J. Meijer, 59 jr., Breestraat, F. Volkers, 79 jr., Boer- haavelaan, G. Hoppen-Frerichs, 83 jr„ Baan, J. van Huizen-Dalman, 98 jr., Eindenhoutstraat, M. van der Wol- de-van Lookeren, 62 jr., Hazepaters laan. OVERLEDEN: 20 juni: M. C. van Reenen-van Duijkeren, 75 jr., Gasthuis- vest, J. L. Jansen-den Ouden, 64 jr., Gasthuisvest, C. Dozy, 85 jr., Oranje plein, A. Borghoff-Sietsma, 52 jr., Gast huisvest, H. Kerssens, 82 jr., Lijster straat, J. Boonacker, 70 jr., Hazepa terslaan, 21 juni: E. Kluen-Evertsen, 75 jr., Mrt. v. Heemskerkstr. HAARLEM, 23 juni De voetbalclub Haarlem is gisteravond tot aankoop overgegaan van Couperus, speler van Cambuur en het laatste jaar door deze vereniging uitgeleend aan de Zaanse tweede divisieclub ZFC. Met het en gagement van Couperus, die bij ZFC als middenvoor uitkwam, hoopt Haarlem zijn voorhoede in belangrijke mate te kunnen versterken. (Advertentie) HOOFDDORP, 23 juni De machine fabriek Vima N.V. te Hoofddorp wil haar bedrijf, dat momenteel is geves tigd in (1e voormalige locomotinven- loods aan de Kruisweg bij de Genie- dijk verplaatsen naar het gemeentelijk industrieterrein. Het bedrijf verzoekt nu aan de ge meente recht van erfpacht te verlenen op een stuk grond op het industrie terrein voor de bouw van een bedrijfs pand en wel ter grootte van 3.000 m2. De raad wordt voorgesteld het recht te verlenen voor een tijdvak van 75 jaar tegen een canon berekend naar 1,50 per m2 per jaar. HAARLEM, 23 juni Voor het eind examen M.M.S. zijn de volgende leer lingen van „Sancta Maria" geslaagd: P. van Baal, G. Baas, M. Balm, I. Bergman, E. Boerma, M. Braun, V. VAN Bueren, M. Buitenhof, M. Cohen, A. Duivelshof, M. Fennis, T. Geenen, P. Gerfertz, E. van Haasteren, M. Heeremans, E. van Hees, S. van Hoof, S. Hooij, A. Jongmans, M. Klein, E. Kol, G. Kuhlmann, C. van Loenen, M. van Loenen, M. Meltzer, W. Ne- lis, J. Neyens, C. den Nieuwenboer, W. Nijman, C. Oosterholt, L. Peerdeman, P. Pollé, L. van Poppelen, E. Roelofs zen, Th. Rohling, A. de Ronde, M. Rooijmans, H. van Ruiten, J. van der Sloot, S. Smithuijsen A. van der Voort, E. van der Voort, T. Vrugt, I. Waas dorp, F. van der Weyden. VELSEN, 23 juni Aan het gymna sium Paulinum te Velsen zijn geslaagd; Gymnasium A: C. J. M. van Esch, Berkel-Enschot; J. B. P. M. Hertroys, Den Haag; P. J. de Jong, Santpoort; A. P. H. M. Kamps, Rotterdam; M. H. Sanders, Den Dungen; W. S. J. School, Tilburg; J. J. Steenhorst, Rotterdam; W. J. A. M. Taks, Sittard; G. L. W. v. Zon, IJmuiden. Gymnasium B: A. J. Goddijn, G. A. B. H. Kluytmans, H. P. J. Witte. HEEMSTEDE, 21 juni Voor het praktijkexamen typen slaagden heden fle volgende leerlingen van de Sint Henricus ULO. Paul Barten, Fons v. d. Broek, Har ry Clemens, Frans Drenth, Jan Heems kerk, Fons Holt, Peter van Kampen, Nico Keesom, Albert Kleverlaan, Jan Kuipers, Hans Lasschuit, Gertjan Niessink, Rob v. d. Raad, Paul Ridder, Jac van Ruiten, Walter van Schagen, Frank Schoorl, Kees Thissen, Mario Tromp, Huug Uilenbroek, Hans Vlie ger, Frans Wildeboer, Bram Wijkhui- se, Ruud Ansems, Ton van Bentem, Dick v. d. Berg, Frank Damen, Kees Jansen, Gerard Kamp, Peter Kersten, Gerard Koek, Richard Kraan, Marcel Langemeijer, Attie Martin, Ben Men- se, Jaap van Opstal, Kees Oudendijk, Ton Prins, Paul van Stijl, Jos Stolten, Ton Tool, Lex Uilenbroek, John van Veen, Gerard v. d. Weijden, Frans Willemse, Evertjan Zwanenburg, Theo de Zwart, Herman v. d. Peet, Wim van Bakel, Jan v. d. Belt, Bert v. d. Berg, Loek Bogaerts, Ben Calvelage, Aad van Deutekom, Hans Gerbrands, Hans de Haan, Jos Hardesmeets, Leo Kapiteijn, Herman Koning, Theo Koster, Kees Mettes, Gerard Pieterse, Joop Prins, Peter v. d. Riet, Dick Rood, Quino Verbruggen, Ben Vogel, Peter van Bakel, Adri Betjes, Harry de Boer, Hans de Bruin, Paul van Deursen, Aloys Drayer, Ton Flipsen, George de Haan, Wim van Haaster, Rob Jans sen, Jos van Kesteren, Wim Krom hout, Siep van Lent, Janhein Menke, Aad v, d. Pols, Arjo Prins, Marcel Sanders, Rudy Stroet, André Vos. Allen behaalden het Praktijkdiplo ma typen „St. Genesius" 130 aansla gen. Geslaagd: 85 kandidaten. Afgewezen: 2 kandidaten. GEEN SPREEKUUR De waarne mend wethouder van volkshuisvesting in Haarlem, de heer Van Liemt, houdt don derdag 24 juni geen spreekuur.

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1965 | | pagina 2