JACQUES GODDET, REGEN EN.... DE PARAPLUIE Rus Koeperman stevig op kop Briesende en tierende mensenmassa mist de aankomst op dramatische wijze.... We zijn niet op vakantie! Bela Guttman weer terug naar Benfica Vervroegd, afscheid van Hajer De Kerkhove omgordt zich met het „maillot jaune" Publiek eist Uitslagen en klasseringen van TOUR DE FRANCE De Witte" reikt naar groene trui Le Cuivre geschorst! JO DE ROO: beminnelijk' m Tour - cijfers Ckefarine „4 E WILSKRACHTIGE LIMBURGSE FLYER NIET HELEMAAL CONTENT: „HET ZIT ME NIET LEKKER! Terug uuar Nederland Ir Van Dijk rukt op in strijd om Coupe d'Europe Ontspannen Verraad Dagploegenklassement voor... ORANJE! Slag gemist Leider in gevaar 4 middelen doen wonde ren bij pijn of griep! DINSDAG 29 JUNI 1965 IVr" Engelse toerrijders mogen twisten maar (door FRANS NYPELS) LA ROCHELLE, 29 juni La Rochelle beleefde gisteren een ge weldige revolutie. Met honderden was de bevolking van dit oude vissersplaatsje uitgelopen om op de piste van de knusse wielerbaan van de aankomst van de zevende etappe te genieten. Maar al wat zij te zien kregen, geen finish! De toeschouwers tierden om wraak. Een handvol gendarmes keek ang stig naar de briesende menigte op de tribunes. Daar bleef het echter niet bij. Plotseling den enkele al te enthousiaste toe schouwers het middenterrein op. Hier kwam het tot onverkwikke lijke incidenten die zich zelfs uit- Algemeen klassement De minuten regen zich aaneen en Wolfshohl moest l(jdel(jk toe zien, dat h(j| alleen te zwak was om de „rode trein van Van Looy" te stoppen. Omdat Wolfshohl we gens dat Spaanse incident echter beslist niet tot de populaire wiel renners behoort, was het niet on begrijpelijk, dat La Rochelle hem opnieuw met de vingers nawees. Het deed hem pijn. Hij gaf dat gisteren ruiterlijk toe, steeds naar verklaringen zoekend hoe het mo gelijk was, dat die voorsprong zo hoog kon oplopen. I r>r> !3i: I I .jÉfiL'W breidden tot op het erepodium. Enkele oproerkraaiers werden daar genadeloos tegen de grond geslagen. Temidden van dit tumult vier de Bernard van de Kerkhove zijn herovering van de gele trui. On verstoorbaar lachend liet hij zich door de plaatselijke schonen knuf felen. Juichend hief hij nog zijn arm omhoog, toen hij aan zijn ere ronde wilde beginnen. Haastig werd hij echter van zijn fiets ge trokken. Dit wilde men niet ris keren, want van de Kerkhoves triomf werd begroet met een drei gende kreet: „rembourser", „wij willen ons geld terug". (Van een speciale verslaggever) LAROCHELLE, 29 juni „Het zit me toch niet lekker. Het lijkt wel of ik geen rit mag winnen," zei Harry Stevens na afloop van de 8e etappe. Hoewel hij verheugd was omdat hij in de rit naar La Rochelle eindelijk de fel begeerde groene trui had veroverd, was hij toch nog niet voor 100 procent te vreden. En dat was begrijpelijk! Voor de tweede maal in successie en voor de derde maal in totaal was hem een ritzege ontgaan, die binnen zijn bereik lag. In Luik, na de tweede rit, had hij twee Ita lianen voor moeten laten gaan. Vrijdag toonde Mario Anni ook al een lid van de „squadra" zich juist iets sneller te Rouaan en hier op het knusse wielerbaantje van La Rochelle had zo juist de 21- jarige Spanjaard Domingo Peru ana, de illusies van Steevens ver stoord. De „witte" maakte zich echter geen verwijten. „Ik heb geen fout gemaakt in de sprint. Die Spanjool was eenvoudig te rap. Normaal versla ik hem wel, maar nu was hij fris omdat hij steeds in de kopgroep van achte ren had gereden, terwijl ik met nog een paar jongens het zware werk op moest knappen. Ik kwam net een wiel tekort. Jammer!" Inderdaad, jammer, want Steevens, de laatste dagen bijzonder agressief de Nederlandse Televizieren worden trouwens toch alom gevreesd in de tourkaravaan zou met een overwin, ning zeker niet te ruim beloond zijn geweest Alleen al de indrukwekkende manier, waarop hij als laatste 79 km voor het einde naar een inmiddels reeds uit negen renners bestaande kopgroep toesprong, gaf hem daar reeds recht op. In een enorme rush maakte de Limburger binnen enkele kliometers het gat dicht tussen kop Dagploegen klassement Algemeen ploegenklassement Puntenklassement Honkballer Beidschat „ruw" omver gelopen... Algemeen klassement Dagploegen klassement Algemeen ploegenklassement Puntenklassement Vier middelen in één tablet helpen elkaar endoen wonderen! De vier middelen, verenigd in één tablet Chefarine „4", zijn elk afzon derlijk in de hele wereld beroemd en hebben miljoenen mensen baat ge bracht. Tezamen werken zij nóg beter en doen werkelijk wonderen. Eén der bestanddelen ishet betrouw bare maagmiddel Chefarox, dat een teveel aan maagzuur neutraliseert. De combinatie is ideaal om pijn of griep doeltreffend te bestrijden. LA ROCHELLE, 29 juni Door een enorme hoosbui is de aankomst van de zevende etap pe in La Roehelle een chaos geworden. De renners waren al aan de laatste 20 km bezig toen de leiding het besluit moest nemen om de aankomst niet op het betonnen wieier- baantje te laten geschieden maar vlak buiten het sportpark op een smalle weg. In allerijl werd daar een podium geïm proviseerd voor de aankomst commissarissen maar men slaagde er niet in ook nog een finishdoek aan te brengen. Een ijverige plaatselijke official dook daarom ergens een rode vlag op en ging daarmee bo~ ven de ijlings getrokken krijt streep staan zwaaien toen de kop van de karavaan in zicht kwam. Als eerste stoof de wagen van Jacques Goddet over de meet en toen de tour directeur de rode vlag zag ver schoot hij van schrik. Een rode vlag immers geeft in de Tour de France de plaats aan waar de laatste kilometer begint Daarom rukte Goddet zijn goedwillende landgenoot hel dundoek uit de hand en vroeg naar een nationale vlag. Die was er niet. Toen herinnerde de tourdirecteur zich iets. Hij dook in de bagageruimte van zijn auto en haalde daaruit een veelkleurige paraplu. Met dit wapen in de hand stond hij even later in de stromende re gen gereed om de renners bin nen te loodsen. Het was overi gens allemaal drukte om niets want toen de coureurs arri veerden hadden hulpvaardigen toch nog een finishdoek weten te improviseren. BOLZANO, 29 juni Het damtoer- nooi om de Coupe d'Europe is maan dag in Bolzano voortgezet met de par tijen van de elfde en twaalfde ronde De zeer sterk spelende Rus Koeper man heeft met 20 punten uit 12 party - en reeds een duidelijke voorsprong ge nomen en word gevolgd door wereld kampioen Tsjegolev (17 uit 11), Van D(jk (16 uit 11), Kuyken en Hisard 15 uit 11). De uitslagen zijn: Van de Sluis (Ned)Koeperman (Rusl) 02; Delhomme (Fr)Kuyken (Zwi) 02; Hisard (Fr)Agliardi (Mo naco) 2—0; Nimbi (Congo)Laporta (It) 1—1; Van Dijk (Ned)Fanelli (It) 2—0; Groteux (Belg)De Scalier (Ma rokko) 02; De Belli (It)Okrogelnik (Ned) 2—0 KoepermanOkrogelnik 11; FanelliTsjegolev 02; Laporta —Van Dijk 02; AgliardiNimbi 0—2; Kuyken—Hisard 1—1: Van de Sluis— Delhomme 20; De DescallarDe Bel li 0—2. De Belg Van der Kerkhove leidt het peloton 15 km voor de eindstreep gevolgd door onze landgenoot Gerben Karstens en de Belgen Gilbert en Gus tave Desmet. Karstens werd in de zevende etappe tiende. n -jf e REVOLUTIE IN LA ROCHELLE! LA ROCHELLE, 29 juni De Britse coureurs die aan de tour deelnemen wachtte na de vijfde rit een verrassing F brief voor hen klaar met de uitnodiging om 's avonds te komen l t ..en club, die beheerd wordt door een Engelse dame. „Jullie moe ten je even ontspannen na al dat fiet sen. Dansen zal je goed doen en er zijn hier aardige meisjes", schreef eige naresse Mrs Jones. Vic Denson had er wel zin in. „Lets twist Tommy", zo in viteerde hij Simpson en ter plaatse c-' ''?i "en demonstratie twisten ten beste. Maar Tommy liet zich niet over.ialen. „Het zou wel leuk zijn, maar het kan nu eenmaal niet", con cludeerde hij spijtig. „Per slot van re kening zijn wij hier niet op vakantie!" IJSSABON, 9 juni Als plaatsver vanger van Elek Schwartz bjj de Por tugese voetbalclub Benfica is voor het seizoen 1965/66 de Hongaar Bela Gutt man gecontracteerd. Guttman was al eerder Benfica's coach, nl. in de seizoe nen 1960/61 en 1961/62. Benfica zege vierde toen onder zijn leiding tweemaal ln het Europese bekertoernooi. Van onze speciale verslaggever) WIMBLEDON, 29 juni Jan Hajer is terug naar Nederland. 'Hij had zo veel mentale moeilijkheden met zich zelf na zijn nederlaag in de eerste ron de van het Wimbledon tennistoernooi, terwijl hij bovendien weer last krijgt van zijn schouderblessure, dat de lei der van de Nederlandse ploeg, de Haagse arts Stuur hem zaterdagmor gen geadviseerd heeft naar huis te gaan. Vooral voor Jenny Ridderhof - Seven was deze beslissing van Jan Hajer een teleurstelling. Zij zou Im mers met hem uitkomen in het ge mengd dubbel, waren direct toegelaten, maar nu heeft de heer Stuur het paai moeten afmelden. Nog deze week had Jan Hajer ge zegd dat hij beter dan ooit op Wimble don was voorbereid nu allerlei kwes ties vooral op het financiële vlak waren geregeld. Jan Hajer maakte om die reden ook geen deel uit van de offi ciële Nederlandse afvaardiging, maar had persoonlijk voor het toernooi ingeschreven. Het zou, naar zijn zeggen, zijn laatste in het buitenland zijn. Na Wimbledon wilde hij gaan werken en slechts in Nederland vooi zijn genoegen tennissen. De plich ten en zorgen van een toptennisser wogen hem te zwaar Het is zaterdag morgen een vervroegd afscheid ge worden die de karavaan vanaf de start ln La Baule had geteisterd. Twintig kilometer voor de finish in La Rochelle nam hjj een moeilijke beslissing. De aankomst op de wlelerpiste van La Rochelle was te gevaarlijk. Hij mocht dtt risico niet nemen. De aanwijzingen om de gewaag de improvisatie uit te voeren, volgden elkaar ln razendsnel tempo op. Het was uniek in de geschiedenis van de Tour. Jacques Goddet had ln zijn auto blik semsnel op een klein smal weggetje gewezen. In allerijl werd een kalkstreep getrokken. De heer Goddet kwam de zaak ln de laatste minuten nog inspec teren. H(j zag hoe men nerveus met het finishdoek prutste. Het was net op tijd klaar. Om de hoek flitsten de bemod- derde renners. Negen man. Wild zwaai de Goddet met een fel gekleurde para plu. Tevreden keek hij naar de winnaar Ward Seis, ondertussen bevelen brul lend naar de mannen, die het aankomst doek met zich voortzeulden. Toen de tweede groep de bocht nam, hing het doek in de regen. Vastgehouden door twee op muren geklauterde discipelen van Jacques Goddet. Aan de voorwaar den van het reglement was tenminste voldaan. Wij willen ons geld terug. De woede van La Rochelle was begrijpelijk. La Rochelle wilde het complete circus zien Er was veel voor betaald. Tien nieuwe franken de man. Jacques Goddet dacht ook deze delicate zaak geregeld te heb ben. Er is geen aankomst op de wieier- baan, kraakte het door de luidsprekers. Maar alle renners rijden daar toch een ereronde. Op dat punt faalde Goddets improvisatietalent. La Rochelle zag maar vijf renners. Vijf verweekte bui tenlanders. De anderen vlogen ijlings naar hun hotel. Gelaten liet Jacques Goddet de woede van La Rochelle over zich heen komen, in het besef dat zijn beslissing de renners voor levensgevaar lijke valpartijen had behoed. Gisteravond bezochten wij een man, dte gisteren ook een moeilijke beslis sing had genomen. Rik van Looy. De Belgische wielerkeizer ontving ons op zijn kamer. Hij lag op bed. Rustig en ontspannen. Over een stoel hing de druipende gele trui van zijn trouwe volgeling Bernard van de Kerkhove. Zijn relaas maakte veel duidelijk. Licht te in feite een tipje van de sluier op, waarmee Rik van Looy gedurende deze Tour is bedekt. Hij vertelde allereerst, dat Bernard van de Kerkhove en Ward Seis 's och tends toestemming hadden gevraagd om als de kans zich voordeed weg te sprin gen. De keizer had ja gezegd. „Ik moet wel. Mij laten ze niet gaan. Dat is nu wel duidelijk gebleken. Als ik spring, trek ik er wel tien aan mijn wiel. Maar ze doen niks. Geen meter kop". Er volgde een bekentenis. Rik van Looy gaf toe, dat zijn kansen op een Tourzege steeds kleiner worden. „Toen ik in Keulen van start ging, dacht ik een op de tien kansen te bezitten om de Tour te winnen. Ik geloof, dat ik nu zelfs geen een op de twintig kansen meer heb. Maar er moet geld verdiend wor den. Wij willen successen. Dat verwacht men in België van ons. Als ik het zelf niet kan, moeten mijn makkers het maar doen". Hij klopte de binnenko mende Bernard van de Kerkhove goed keurend op de rug. „Het staat je mooi. dat geel". Weer pratend over de Tour: „Ik hoop tenminste nog wat etappes te LA ROCHELLE, 29 juni De uitslagen van de 7e etappe van de Ronde van Frankrijk van Pornichet naar La Rochelle over 219 km luiden: 1. Seis (Belg Marien) 5.04.47 met boni 5.03.47; 2 Gustave Desmet (Belg De Kimpe) 5.04.47 met boni 5.04.17; 3 Wolfshohl (Did Magne) z.t.; 4 G. Desmet 1 (Belg De Kimpe) z.t.; 5 Van Espen (Ned Pellenaars) z.t.; 6 Otano (Sp Pla Sanchis) z.t.; 7 Van de Kerk hove (Belg Marien) z.t.; 8 Lefebvre 'Fr De Muer) z.t.; 10 Karstens (Ned Pellenaars) 5.07.30; 19 Den Hartog (Ned Geminiani) z.t. op 4.30. Hierna volgde het peloton in dezelfde tijd als Den Hartog. 1. Van de Kerkhove (Belg Marien) 37.48.15; 2 Van Espen (Ned Pellenaars) op 1.01; 3 G. Desmet 1 (Belg De Kimpe) op 1.56; 4 Gi- mondi (It Pezzi) op 2,10; 5 Wolfshohl (Did Magne) op 3.04; 6 Otano (Sp Pla Sanchis) op 4.58; 7 Adorni (It Pezzi) op 4.59; 8 Bracke (Belg Plaud) op 5.07; 9 Poulidor (Fr Magne) op 5.16; 10 Gustave Desmet (Belg De Kimpe» op 5.25; 12 ex aequo Janssen (Ned De Muer) op 5.39; Den Hartog (Ned Geminiani) z.t.; 14 Haast (Ned Pellenaars) op 5.59; 15 Karstens (Ned Pellenaars) op 6.18; 30 Geldermans (Ned Remyop 6.54; 43 De Roo (Ned Pelle naars) op 8.27; 46 Wouters (Ned Pellenaars) op 8.42; 51 Maliepaard (Ned Pellenaars) op 8.49; 57 Njjdam (Ned Pellenaars) op 9.08; 63 Lute (Ned Louviot) op 9.44; 81 Harings (Ned Pellenaars) op 11.17; 94 Van Dongen (Ned Pellenaars) op 12.17 101 De Haan (Ned Pel- winnen. Ik blijf er voor vechten. Tot Parijs" Van de Kerkhove, voor de twee de maal in het geel in deze Tour de France, zette zich naast zijn baas op het bed. „Heb je gehoord, hoe die Fransen brulden, toen Wolfshohl bin nenkwam?" Van Looy schudde ontken nend zijn hoofd. Hij had het niet ge hoord, maar hij kon het zich wel voor stellen. Hij was toch ook in Spanje geweest lllllllllli Wolfshohl, winnaar van de Ronde van Spanje, ploegmaat van Raymond Pou lidor, werd in La Rochelle inderdaad met hoongelach begroet. In Spanje stootte hij zijn baas van de troon, ln de Ronde van Frankrijk zwoer hij eeuwige trouw aan Raymond. Gisteren won hij niettemin bijna vier minuten op zijn kopman. En La Rochelle sprak opnieuw over verraad. Het publiek is wreed. Want de arme Wolfshohl kon gisteren moeilijk anders. Hij was mee gegaan om de ontsnapping te bewaken. Hij had voortdurend het zware werk geschuwd. Maar de groep was te sterk. CEES VAN ESPEN liifflliiiiiHiiiiiiimillr' 1 Winnaar Wout Seis Wij willen ons geld terug! Jacques Goddet schudde meewarig zyn hoofd. Hjj kon er echt niets aan doen. dat zijn beslissing de duizenden wielerminnende inwoners van La Rochelle dupeerde. Er was voor hem geen uitweg. De regen droeg de schuld van dit alles. De regen, groep en peloton, zoals Bernard Gu- yot, de winnaar van de dag tevoren, dat even eerder ook had gedaan De kenners knikten waarderend bij het zien van de opmars van de gevleugel de Nederlander: dit was klasse grote klasse. In de kopgroep waarbjj Steevens zich dus met nog bjjna 80 km te rijden aan sloot, vond de Nederlandse kopman de steun van zjjn ploegmakker Karei Leij- ten, die er reeds vanaf het begin (113 km na de start) by was. Evenals de Duitser Jonhke de Brit Addy, de Scan- dinaviërs Gosta Pettersson en Hojlund, de Italianen Alhonetti en Micheloto (de laatste zou later terugvallen) en de Spanjaard Perurenna had Leyten reeds 27 km zware inspanningen moeten le veren om de strijd tegen het peloton, waarin vooral de Belgen die de slag totaal hadden gemist zich danig roer den, te kunnen Winnen. Voorlopig was dat gelukt, maar de dreiging bleef want het verschil liep maar uiterst langzaam op en de leiders slaagden er niet in buiten schootsaf stand te geraken. Toch, na vele, slopen de kilometers begon de voorsprong ge stalte te krijgen en groeide naar een halve minuut. Het begerig op deze kop groep jachtende peloton vermocht de 9 dapperen voorop niet meer te zien. Inmiddels maakten de koplopers zieh op voor de sprint om zo goed mogelijk te klasseren. De aanwezigheid van een tweede Ne derlander in de kopgroep had bijzonder veel nut. De boven beschreven uitslag spreekt voor zichzelf. Voor de derde maal in successie won de Oranjeploeg namelijk het dagploegenklassement en als de mannen van Jefke Janssens na de eerste dagen niet enkele minuten waren achtergeraakt, zouden zij nu ze ker een betere plaats in de algemene rangschikking innemen dan de be scheiden vijfde positie, die zij nu be kleden. De kritieke situatie voor leider de Belg Julien de Locht, ontstond iri de 219 km lange achtste rit van de luxe badplaats naar het vissersstadje La Ro chelle. in de omgeving van La Roche Sur Yon. Juist toen het peloton in hoog tempo jacht maakte op de vluchters en achtereenvolgens Guyot en Steevens, wegsprongen, kreeg de Belg een lekke band. Paniek by de mannen van Lucien Acou, maar het viel allemaal nogal mee en vijf kilometer verder streken De Locht cs. op het peloton neer. Daar was het tempo intussen juist wat gezakt en dat had de vluchters de gelegenheid geboden wat uit te lopen. Onder de impuls van de gele trui-dra ger en zijn vazallen werd het tempo weer opgeschroefd. Te achterhalen wa ren de leiders echter niet meer. 4 lenaars) op 14.58; 118 Post (Ned Driessena) op 22.22. 1 Marien (België) 15.18.43; 2 De Kimpe (België) 15.18.51; 3 Langarica (Sp 15.21.34; 4 Pellenaars (Van Espen, Karsten, De Haan) zelfde tijd. 1 Marien (België) 113.31.21; 2 Pellenaars (Ned) 113.35.14; 3 De Muer (België) 113.38.02; 4 De Kimpe (België) 113.38.53; 5 Pezzi (Ita lië) 113.39.12. 1 Reybroeck (Belg» 54 pnt; 2 Gimoni (It) 53; 3 Seis (Belg) 49; 4 Van de Kerkhove (Belg) 46; 5 Boucquet 'Belg) 36; 6 Janssen (Ned) 35; 7 De Roo (Ned) 35; 8 Van Espen (Ned) 32; 9 Van Looy (Belg) 32: 10 Van den Berghe (Belg 31; 14 Van Dongen (Ned) 28 punten. RONDE v.FRANKR.9eek 226km-3Qjuni (Van onze sportredactie) AMSTERDAM, 29 juni Flip Ie Cuivre, een der werpers van de Am sterdamse hoofdklasse vereniging OVVO is door de strafcommissie van de Koninklijke Nederlandse Honkbal- bond voor twee wedstrijden voorwaar delijk geschorst met een proeftijd tot 1 januari 1967. Le Cuivre werd door veldscheids- rechter J. Meyer zaterdag 19 juni tij dens de wedstrijd OWOHaarlem Ni- cols uit het veld gestuurd omdat hij Herman Beidschat zou hebben ge stompt en getrapt. Bij de behandeling van deze strafzaak verklaarde Herman Beidschat vrijdagavond alleen op nogal forse wijze door Le Cuivre omver te zijn gelopen. |l»ai! "!- SU ii mI,: DAX(# 59 km Oloroh 81 km Laruns BAGNÈRES Piernefitte 168 km Campan Tourmalek2ll4m. SPANJE (DRavihaillering A Berg Tourmalet2ll4m Aubisquel7l0m In1905werden de bergen In de ton de opggfl LA ROCHELLE, 29 juni Dage lijks wordt namens 'n importfirma van sinaasappelen aan de „beminlijkste ren ner" uit de karavaan de extraprüs van 250 nieuwe franken (ongeveer 200 gulden) uitgereikt In de rit naar La Rochelle was de Nederlandse kampioen Jo de Roo de gelukkige die het ex traatje mocht incasseren. Waarom? De toelichting zegt van De Roo dat hq zijn ervaring ten dienste heeft gesteld van de jonge „Batavieren" van zijn equipe en bovendien altyd zo beleefd en voor komend is bij interviews De Roo vindt het best. Heel best zelfs! De uitslag van de achtste etappe La Baule Pornichet—La Rochelle (219 km) luidt: 1. Perurena (Sp) 5.12.06 met bon. 5.11.38); 2 Harry Steevens (Ned.) z.t. met bon. 5.11.51; 3 Addy (GB) 5.12.06; 4 Hojlund (Zweden- Denem) z.t.; 5 Bernard Guyot (Fr.) z.t.; 6 Al- bonettl (It) z.t.; 7 Johnk (Dldl z.t.; 8 S. Pet- terson (Zw.-Den.) z.t.; 9 Karei Leijten (Ned.) z.t.; 10 Wim Schepers (.Ned.l 5.12.23; 18. Harm Ottenbros (Netd.) 5.12.29; 23 Nico Lute (Ned) z.t. 28 Joop Hoogland (Ned.) z.t.; 70 Eddy Beugels (Ned.). 1 De Locht (Belg) 35.29.51; 2 Furian (Oost) op 1.02; 3 Harry Steevens (Ned.) op 2.26; 4 Peffgen (Did) op 2.51; 5 Marine (Sp) op 2.56; 6 Herger (Zwi) op 3.05; 7 Suria (Sp.) op 3.07; 8 Rodriguez (Sp) op 3.21; 9 Delvael (Belg) op 3.31; 10 Grosskost (Fr) op 3.33; 12 Eddy Beugels INed.) op 3.57; 22 Karei Leijten (Ned.) op 6.41; 23 Nico Lute (Ned.) op 6.48. 1 Nederland (Stevens. Leijten en Schepers) 15.36.35 2 Denemarken op 6 sec.; 3 Spanje op 29 sec.; 4. Frankrijk op 29 sec; 5 Groot Brittannië op 29 sec. 1 Spanje 106.39.49; 2 Polen 106.33.23 3 Frankrijk 106.33.23; 4 België 106.37.30; 5 Ne derland 106.39.52; 1 Steevens (Ned.) 69 pnt; 2 Guyot (Fr) 53; 3 Anni (It.) 53 pnt; 4 Peffgen (Did) 44; 5 Claude Guyot (Fr.) 37; 7 Leijten (Ned.) 37. Advertentie BEROEMDE MIDDELEN IN ÉÉN TABLET DOEN WONDEREN!

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1965 | | pagina 7