Uw reserves deskundig "belegd: aandelen Vereenigd Bezit van 1894 alles GE) kan met CEtabel/^r Belgisch publiek oneens met belissing van jury Persprijs voor top-pop zanger Dave Berry e\ien H Op herhaling met Stiefbeens EUGENIE HERLAAR BEREIDT ZICH VOOR OP T.V.-DEBUUT Televisie Radio CABARET DER ONBEKENDEN" SMAKELOOS ONGEKEND BINKEN MET GELOKEN ONDERVOEDE MEISJES OGEN EN DUIDELIJK IN OUD-LOOSDRECHT Trio Hellenique op twee Venetiaans festival niet op scherm ZATERDAG VRIJDAG ZATERDAG VRIJDAG 16 JULI 1965 Tweede maat Uitstekend orkest Champagne Geen vedette ^Onverdiend Persprijs Sic "fr 'WD AG vF.nERT.AND AM) II NEDERLAND I HU v FRSI M I 402 m. 'Hl F.RM M II '298 m RADIO VERONICA "SKI V24 m. BRUSSEL 484 m. HTLVERSUM I 402 m. Hil VERSUM II 298 m. RADIO VERONICA BRUSSEL 324 m. BRIJ SS EI 484 ra. ONDER REDACTIE VAN EGBERT ÜLIJN Advertentie Nederland zegeviert in Knokke verpletterend De rivalen in de finale van het 1 Maurice Dean en Eddie Defaq en Knokke-songfestival. Foto boven de daarachter Liliane, Cecily F orde en Belgische ploeg met op de voorgrond I Tonia. Foto onder: onze eigen ploeg KNOKKE. 16 juli Nederland heeft gewonnen. België werd in de eindstrijd Verpletterend verslagen met 434 tegen 410 punten. Onder donderend boe ge roep in de zaal maakte de Belgische voorzitter de uitslag bekend. De Bel gen, In de tot allerlaatste plaats bezet te zaal van Knokke's Casino waren het duidelijk niet met de beslissing van de jury eens. De Belgische ploegleider trachtte de zaal wat te kalmeren door te verklaren dat de sterkste P oeS ge wonnen. Het was inderdaad zo. Nederland zong zoals het nog nooit egzongen had. dg voor stuk overtroffen de ploegled prestaties van de vorige dage:n „„kke Jan Arntz en Suzye die als ïlekken in de ploeg beschouwd werden lieten zich van hun beste zlJ".e Greetje Kauffeld en Liesbeth List neo- ben de grote slag voor Nederland ge wonnen. Greetje was formidabel. li - schoon ze bij de aanvang van „Aan die Amsterdamse grachten" een teksi- fout maakte, die overigens weinigen opmerkten, bereikte zij de hoogte van een werkelijk vedette. Ook Liesbeth List zong ontroerend. Aan het einde van haar optreden klapten en floten de le- det van het Nederlandse kamp en niet alleen zij. Iedereen die een goed chan son kan waarderen gaf utibundig blijk Van zijn instemming. Overigens kreeg Engeland, om de pil te vergulden, toch iets. Dave Berry na melijk, de 23-jarige top-pop zanger mocht de persprijs in ontvangst nemen voor zijn zeer komische en persoonlijke optreden, waarmee hij de zaal steeds stormenderhand veroverde. De manier waarop deze grote, in het zwart gekle de zanger grapjes uithaalde, met han den, voeten, hoofd, microfoon, decor en z?.^s orkestleider terwijl hij met zijn lijzige stem zijn Beat-liedjes zong was grandioos. met Suzy Peereboom, Conny van Ber gen, Jan Arntz, Liesbeth List en Greetje Kauffeld. Teleurstelling in het Belgische kamp en stemmen die beweren dat de waar dering voor Nederland te hoog lag. Enorme vreugde aan de Nederlandse zijde, Iedereen kuste, schudde handen, en feliciteerde. De Nederlandse equipe werd van alle zijden bestormd, ja be sprongen haast. Lou van Rees biggel de bijna de vreugdetranen over zijn wangen. De dagenlang durende nerveu ze spanning was van de schouders af gewenteld. Het repeteren tot diep in de nacht, de extra kosten voor nieuwe ar rangementen en allerlei andere bijko mende dingen werden beloond. Neder land had andermaal gewonnen. Het Knokke songfestival winnen is op zich t fi1 een Prestatie, het tweemaal ach ter elkaar winnen is bijna ongeloofwaar dig. Hetis het mooiste compliment dat een plorg en zijn leider kunnen ontvan- gen' die tezamen in een hecht team verband tot deze hoogte konden komen. Er is hard gewerkt, vreselijk hard. Woensdagavond tot half twee heeft men met Liesbeth List gerepeteerd voor haar nieuwe liedje van Ramses Shaffy en Andreus „Zo lang". Gistermorgen om negen uur was de ploeg wederom present, vloerkleed-, zan en camera-repetities die zonder enige grote pauze tot de avond doorgingen. Lou van Rees vertelde dat de werklust van het orkest Francis Bay en de com bo Willy Albimore onuitputtelijk was. „Ik zal d'e orkestleden met iets moois bedenken, voor het geduld en de kunde die zij aan ons besteed hebben," ver telde hij. Het gezicht van Kou van Rees stond zeer zonnig. Verdwenen waren al de zorgen en al de moeilijkneden de kleine ruzietjes en incidenten, die het leven van een ploegleider en ploeg hier in Knokke niet over rozen doen gaan. Zó geïrriteerd' en koortsig als de stemming voor de finale soms was geweest, zó was deze nu na de uitslag omgedraaid als een blad aan de boom. Uiteraard! De champagne vloeide rij kelijk in de nachtclub van het Casino, waar de winnende ploeg nogmaals op trad. De verdiende champagne, ver diend niet alleen met de prestaties, maar ook door de geldprijs. Lou van Rees is door de winst uit de financiële zorgen, die hem dit festival bracht, want bij verlies kost een festival altijd geld, handen vol. België verloor. Eigenlijk terecht zouden wij zeggen. In dit festival toonde België aan zeker wel talent in haar ploeg te bezitten, wat België echter mist is een werke lijke vedette. De jeugdige Tonia had er de kwaliteiten voor, die echter niet tot volle rijping waren gekomen, ondanks het feit dat zij de ster van de Belgi sche ploeg was. Geen artistieke rijping en overtuiging zoals Greetje Kauffeld die bezit. België was bovendien onverdiend in de finale terecht gekomen. Engeland zou er beter op zijn plaats geweest zijn. Door de lage puntenwaardering ech ter. die toegekend werd voor het eer ste optreden van de Britse ploeg en door de wat overtrokken waardering die België op de openingsavond ontving streefden de Belgen Engeland voorbij, waardoor de Britten de finaleplaats verspeelden. nieuwe programmaserie HILVERSUM, 16 juli „Min of meer per ongeluk hadden wjj dezer dagen niet het tv-apparaat aan, maar de door ons bijna vergeten radio. Wij drukten ge woon de verkeerde knop in van ons ge combineerde apparaat. Van harte zullen Wij de komende tijd meer van deze „fouten" maken, want wij hebben een kostelijke avond gehad", aldus een inge zonden stukken-schrijver in de KRO- gids van deze week. Een herwaardering van de radio dus, dank zij een verkeerde knop. Het is de laatste tijd wel duidelijk, dat de radio programmamakers zich het hoofd bre ken over een nieuwe programma-opzet om die herwaardering ook zonder een verkeerde knop „los" te krijgen van het meer kijkende dan luisterende publiek. Mede in dit licht moet volgens ons ook gezien worden een serie nieuwe radio programma's, die de VARA voornemens is uit te zenden op de maandagavonden tussen kwart over zes en half acht on der het motto „Van Harte". In recht streekse uitzendingen van vijf kwartier wil men telkens op één avond een actie voor een bepaald charitatief doel afron den. Een moeilijke en gedurfde opgave! Als we voorbij gaan aan de technische moeilijkheden, waarmee men beslist te kampen zal krijgen de programma makers zijn daarvan overigens ook zelf overtuigd rest er nog altijd het feit, dat deze programma's staan of vallen met de al of niet te ontplooien activitei ten van de radioluisteraars. Het idee is niet nieuw. Henk van Stip- riaan vertelde ons gisteren, dat het re uitzending van ,,1'Europe nummero un", waarin onder de titel „Vous êtes formidable" vele harten werden gewon nen voor goede doelen. Om U enig idee te geven, tot die doe len kunnen in de VARA-uitzendingen be horen een voetbalvereniging, die aan de grond zit, maar ook een ouderpaar, dat door een bliksemactie in staat kan wor den gesteld een kind in het nieuwe over zeese vaderland te bezoeken. De programmamakers is het niet uit sluitend en alléén te doen om de hulp actie ook zich, ze willen van elke uitzen ding ook een goed en boeiend radiopro gramma maken, zowel in muzikale zin als op het belangrijke terrein van de re portage en het gesproken woord. Maandag a.s. tussen kwart over zes en half acht komt het eerste programma de lucht in. Dan zal de daad bij het woord worden gevraagd voor het „Oude Koets huis" in Den Haag, dat men als opvang centrum wil inrichten voor bejaardep Jarenlang reeds heeft een invalide man zich het lot van de hulpbehoevende be jaarden aangetrokken. Deze privé-socia- le-werker heeft thans een stichting ach ter zich gekregen, die hem wil helpen bij zijn verdienstelijke arbeid op het ter rein van de bejaardenzorg. Het Oude Koetshuis is aangekocht, maar het werk zelf ligt stU, want een zware hypotheek heeft alle middelen opgeslokt. De stich ting heeft twintigduizend gulden nodig om uit de fianciële zorg te komen. En dat zal ze als er maar geluisterd en gereageerd wordt. Tijdens de uitzending zullen de luis teraars, die „van harte" aan de actie willen deelnemen, zich telefonisch in verbinding kunnen stellen met een van de dichtstbij zijnde telefoonposten. De ze posten bevinden zich in geheel Ne derland, om precies te zijn in Den Haag, Rotterdam, Amsterdam, Utrecht, Groningen. Leeuwaarden, As sen, Enschede, Arnhem, Breda, Maas tricht en Sas van Gent. Deze posten van elk tien lijnen worden steeds be zet door 147 man. Tussen 19.22 en 19.26 uur komen vöf rechtstreekse lijverbindingen met de studio tot stand. En dan stijgt uiteraard de spanning ten top, want een groot aan tal medewerkers o.a. boekhouders zet zich in om de luisteraars nog tijdens de uitzending het resultaat van de actie te kunnen mededelen. LT lult HnnoTTAm J avs TXT T T HILVERSUM, 16 juli Vanavond op Nederland I voor de tweede maal de va kantiequiz van de NCRV „Quiz-kras door Nederland." Na journaal, de Flint- stones en Attentie volgt een herhaling van Stiefbeen en zoon. Het is de afle vering, waarin Toon jarig was. Vervolgens twintig minuten met de jonge cabaretier Gerard Cox, die met begeleiding van zijn trouwe Jan Willem ten Broeke een aantal spitse eigen lied jes zingt. Gerard Cox is nog niet zo lang in het vak, maar hij verwierf zich een goede naam met zijn eigen cabaretje in Delft. Hl] is 25 jaar. Rotterdammer en van professie eigenlijk onderwijzer. Hij had graag toneelspeler willen worden, maar hij zakte voor het toelatingsexa men van de toneelschool. Cox- is in zijn liedjes vriendelijk, maar ook weer niet week, cynisch maar niet wrang. „Ik kan er niet afblijven" is een popu lair wetenschappelijke uitzending van de Finse televisie, waarover u elders op deze pagina meer kunt lezen. Bij wijze van dagsluiting spreekt tenslotte Jan van Hillo met ds. A. C. D. van de Bosch over „Angst voor kanker." Na het twee de journaal een extraatje: beelden van de training voor de Grand Prix '65 voor racewagens op Zandvoort. De VARA brengt ter opening van de tweede net-avond een muzikaal pro gramma. Vijfentwintig minuten speelt het trio Hellenique, dat sinds enkele maanden izji werkterrein vindt in een bar in Bergen (NH). Het trio speelt po pulaire en folkloristische muziek. De Grieken zingen daarbij met een wat he se stem sterk ritmische liedjes. Hun succesnummer van het ogenblik is „Zorba de Griek." Na de muziek praatprogramma's. W. L. B. Brugsman, adj.-hoofdredacteur van de Haagsche Courant heeft een gesprek met de voor zitter van het Internationaal Verbond van Vakverenigingen, Walther Reuther. Als intermezzo nog een film uit het Pre mière Theater van Fred Astair, getiteld „De jongen." En tenslotte dan de actua liteitenrubriek „Achter het nieuws." (Van onze radio- en tv-redactur) HILVERSUM, 16 juli. Na lang wik ken en wegen heeft Eugenie Herlaar (25) Radio Nederland Wereldomroep, waar zij omroepster was, vaarwel ge zegd, om full-time medewerkster te wor den van het NTS-journaal. Per 1 juli is zijn in vaste dienst getreden bij de NTS, waar zij zich nu voorbereidt op haar eerste televisie-optreden, dat zeer binnen kort verwacht kan worden. Dat betekent dat voor het eerst in de geschiedenis van de Nederlandse Televisie een vrouw een volwaardige rol gaat spelen in de tele visie-journalistiek. Reeds in april zÜn Eugenie's werk zaamheden bij de NTS begonnen. Naast haar werk bij de wereldomroep las zij zaterdags de tekaten bij het week- journaal, als l°s medewerkster. Nu heeft zij de knoop doorgehakt, want zij is zeer ondernemend en doet graag dingen, die haar sexe-genoten nog niet eerder aangedurfd hebben. In de bijna twee jaar, die zij bij de Wereldomproep heeft doorgebracht, heeft zij een all-round radio-opleiding genoten. Behalve het lezen van nieuws, commen taren en persoverzichten had zij ook haar eigen verzoekplatenprogramma's. Aanvankelijk had de NTS haar speciaal willen inschakelen voor het commentaar op de typisch vrouwelijke nieuwtjes, als free-lance medewerkster. Haar eerste op treden - hoewel nog niet in beeld - in het weekjournaal, bewees echter, dat zij feeling heeft voor het journaal-werk. Eugenie begon haar radio-loopbaan in haar geboorteland, Curacao, zij was toen.vier jaar, en deed mee aan een soort „Kleutertje luister" - programma. (Van onze radio- en tv-redactie) HILVERSUM, 16 juli Het Vene tiaans festival van lichte muziek, dat zondag a.s. op Nederland 2 zou worden uitgezonden komt te vervallen- Hiervoor in de plaats brengt de NTS de Deense in zending ,,Dr' 40" naar het Montreux-fes- tival. Medewerkenden hieraan zjjn o.a. Susanne Bech, Vigga Bro, Ellen Winther en Freddy Albeck. Toen zij in Nederland kwam werd zij onmiddellijk lid van AVRO's jeugdom- roep Monjon. Zes jaar later, in 1963 trad zij in dienst vij de Wereldomroep. Intussen waakt de NTS over haar nieuwste aanwinst als een kloek over haar mooiste kuiken. „Een gesprek met Eugenie Herlaar? Nee, zij moet zich in alle rust kunnen voorbereiden op de taak, die haar wacht". NTS: 19.00 Journaal 19.01 Barend de oeer. NCRV: 19.06 Kris kras door Ne derland 19.35 De Flintstones: 5b. Gene- ale repetitie NTS 20 00 Journaal NCRV 20.20 Attentie. 21.00 Stiefbeen en zoon: ang vandaag. 2135 Heb net gezien: .edjesprogramma 21.55 Ik Kan er niet afbliiven: programma over de gevaren van de welvaartsstaat ..belichaamd" ln de corpulentie 22 10 Levenservaring: ge sprek over de menselijke angsten voor Kanker NTS: 22 35 Journaal 2230-22.50 Extra Sport in beeld: training voor de autoraces om de Grote Prijs van Neder land te Zandvoort as. zondag. NTS: 20.00 Nieuws in het kort. VARA: 20.01 Trio Hellenique: muziekprogram ma. 20.20 In gesprek met Walther Reu ther 20 50 Wat doet hij wie is hij?: uitbeelding van beroepen. 20.55 Premier theatre - de jongen. 21.45 Achter het nieuws. AVRO: 16.00 Zomersportpanorama. 16.55 Popeye 17.00 Robin Hood. NTS. 19 00 Nieuws in het kort. 19.00 Nieuws. 19.10 Actualiteiten. 19.30 Verzoekprogramma voor de militairen 20.20 La serva padrone, opera (gr) 21.10 Voordracht 21.30 Radiokamerorkest en zangsolist: klassieke en moderne mu ziek. 22.20 Actualiteiten of grammofoon- muziek. 22.25 Boekbespreking 22.30 Nieuws. 22.40 Epiloog 22.45 Stereo: Lich te grammofoonmuziek 23 10 Holland Fes tival 1965: Viool, fluit, cello en piano: klassieke en moderne muziek 23.55-24.00 Nieuws. 18.00 Nieuws. 18.15 Van de week: in formatie en commentaar uit binnen- en buitenland 19 00 Voor de jeugd 19.30 Mo derne grammofoonmuziek 20.00 Neluws. 20.05 Holland Festival 1965: Strijkkwar tet: klassieke muziek 20.45 Boekbespre king. VARA: 2100 Melodieën uit films en musicals (opn.) 21.40 Voordracht 22.00 Stereo: Salonorkest. 22.30 Nieuws Aansluitend: mededelingen en SOS-be- richten. 22.40 Fluit en piano (opn.): mo derne muziek 23.10 Lichte grammofoon muziek 23.45 Socialistisch nieuws in Es peranto 23.55—24.00 Nieuws. 18.00 Veronica's Jukebox. 19.00 Seven O'Clock Show. 20.00 Nashville Tennesse. 21.00 Long weekend 22.00 Spaans pro- gramma. 22.30 Jazz journaal. 23.30 Alle remmen los. 1.00 Sluiting. 18.00 Nieuws. 18.03 Voor de soldaten. 18.30 Voor de automobilisten. 18.45 Sport kroniek 18.52 Lichte muziek. 18.00 Nws. weerbericht, radiokroniek en Het weer oi] ons. 19.40 Orkestenparade 20.00 Ope rettemuziek 21.00 Noordzeefestival 1965 (22.00 Nieuws en berichten). 23.00 Nws. 23.05 Stemmig gemengd avondprogram ma 23.55 Nieuws. 18.00 Nieuws 1827 Lichte muziek 19.30 Nieuws 20.00 Moderne en Klassieke mu ziek. 120.50 Liche muziek) 22.00 Wereld nieuws. 22.15 Jazzmuziek. 22.55 Nieuws. KRO: 7.00 Meditatie. 7.05 Pianoduo: moderne muziek. 7.30 Nieuws. 7.40 Ge wijde muziek. 7.55 Overweging 8.00 Djinn. gevarieerd programma. 12.00 Angelus 12.03 Lichte grammofoonmuziek 12.24 Marksberichten. 12.27 Mededelingen tb.v. land- en tuinbouw. 12.30 Nieuws. 12 40 Religieus nieuws. 12 45 Overheids voorlichting: geven en nemen De fami lie Van Buuren praat weer over het ver keer. 12.55 Lucht ensemble en licht or kest 13.15 Everybody Happy! tiener show. 14.10 Musicerende dilettanten: da meskoor. 14.30 Voor de kleuters. 14.40 Metropole orkest en koorzang. 15.30 Sig naal: documentatie van en over jonge mensen. 15.30 Licht ensemble en licht orkest (opn.) 16.30 Lichte grammofoon muziek. VARA: 7.00 Nieuw»,- -oehtanilyrrmas- tiek en socialistisch strijdlied 7.46 Lichte muziek (gr.). 7.25 Van de voorpagina, praatje. 7 30 Lichte graramofoomnuziek 8.00 Nieuws. 8.10 Lichte orkestmuziek (gr.). 8.20 Wegwijzer: tips voor vakan tie en snipperdagen. 8.30 Lichte gram mofoonmuziek. 9.10 Klassieke grammo foonmuziek 9.35 Bariton en plano (gr.), klassieke liederen VPRO: Het ls meer dan het lijkt, gesprek 9.58 En toch va kantie I: vakantietips voor het ge zin. VARA: 10.00 Z.O 135, gevarieerd pro gramma (11.00 Nieuws). 12.27 Mededelin gen t.b.v land- e ntulnbouw 12.30 Ac tueel sportnieuws. 13.00 Nieuws. 1815 VARA-Varia. 13.20 Stereo: Lichte orkest muziek en zangsolisten 1340 VoOr de twintigers 14.15 Radio jazzclub 14.45 Groeien tegen de verdrukking in, toe- toespraak. 15.00 Operette-klanken (gr.). 15.40 Boekbespreking 16.00 Nieuws. 16 02 Dansorkest (opn.l. 16.25 Onbewoond interview en grammofoonmuziek 17.05 Stereo: Orgelkwarter. 17.30 Weekjour- naal. 7.00 Schoon schip. 9.30 't zit wel goed. 9.45 Hollandse nieuwe. 10.15 Kookpunt. 12.00 Red band toppers. 12.15 Smith chips 1115 North State. 11.30 Schip schoon. 12.30 Hits a gogo. 13.00 Veronica's teen ager muziek express. 14.00 Nederlandse top 40. 16.00 Half uur met Suhandi. 16.30 maoverzlcht. 13.00 Nieuw» en weerbe richt 13.20 Gevarieerde muziek 14.00 17.15 Bruna 17,30 Teenagerbeatclub 18 00 Veronica s jukebox Nieuws. 14.03 Noordzeefestival '15 00 Nieuws) 17.00 Nieuws, weerbericht en mededelingen 17.10 Noordzeefestival 12.00 Nieuws 12.02 Gevarieerde muziek 13.00 Nieuws. 14.00 Nieuws 14.03 Geva rieerde muziek. 15.00 Nieuws. 18.00 Nws 1700 Nieuws. LOOSDRECHT, 16 juli. Het is koel op de Loosdrechtse plassen, een frisse avondwind jaagt de duizenden muggen uit het riet en doet de zeilboten zachtjes tegen de steigers stoten. Aanmerkelijk minder koel is het binnen, in Van Dijk's bontenloods, waar van Max v. Praag te vergeefs de aandacht van ruim honderd opgewekte jongelui tracht te wekken voor de podium-prestaties van de deeloe. mers aan het jaarlijkse „Cabaret der onbekenden" luidruchtig bijverschijnsel van het even traditionele „Loosdrecht Jazz-concours" In een hoek van de zaal zit de jury: een bleke besnorde redacteur van een „gezaghebbend" muziekblad, een verte genwoordiger van de VARA, enkele min der duidelijke maar even deskundig uit ziende figuren en - last but certainly not least - een afgevaardigde van de platen maatschappij Phonogram (waar hebben wij die naam toch meer gehoord?) Reeds wanneer de eerste deelnemers, Hannie en Adrie uit Berlicum, het po dium beklimmen (Max van Praag: Zo, jullie komen van ver. Zeker lang over gereden. Nou, da's vlug zeg), blijkt er iets fout te gaan: de jury verstaat geen woord van wat het tweetal met zoveel overtuiging zingt. Daarna is het de beurt van Anne uit Bussum om de mi crofoon te omklemmen. Zij blijkt haar eigen pianist meegenomen te hebben. Sjaak, zijn achternaam kent zij niet- Dat neemt niet weg, dat hij zich met zoveel enthousiasme op de toetsen stort, dat Anne er niet meer aan te pas komt. Op een vaderlijk vermaan van Max van Praag trapt hij even op het rempedaal, om vervolgens met nieuw vuur de slot- akkorderen tegen het golfijzeren dak te jagen, dat de melodie klagend overneemt De jury begint geleidelijk aan een be rustende houding aan te nemen. In de zaal zegevieren binken met ge loken ogen en ontblote borsten over langharige en duidelijk ondervoede meisjes. Deze laatste worden naar de dansvloer gesleept, waar spijkerbroeken in vele variaties dooreenwervelen. Al leen een forse boerenzoon, die - na zijn natuurlijke schuchterheid te hebben over wonnen - in beleefde bewoordingen zo'n fragiel schepseltje ten dans vraagt krijgt als antwoord: „Nee, ik zit hier lekker". Intussen is een nieuwe deelneemster naar de slachtbank geleid een vrouw van omstreeks vijfendertig, zingt een ge voelig lied, waarbij zij met al haar kracht een onzichtbare dweil uitwringt - is Max van Praag in een onderhoudend twistgesprek geraakt met zijn dochter, en heeft de jury een pilsje bemachtigd aan de bar. Na een „actueel" liedje van de heer Van Ams, wiens naam er uiteraard toe leidt, dat hij onmiddellijk en onder veel bijval in een actuele persoonlijkheid wordt omgedoopt, kondigt Max van Praag trots glimlachend het optreden var. een „echte Francaise" aan. Maar het wordt pias echt gezellig, als de ..Pret ty Girls", door Van Praag voort-durend („per abuis!") Pretty Things" genoemd hun tedere gedachten de reeds mistige zaal influisteren. Weer buiten, treffen wij de nog op hun beurt wachtende „onbekenden", die zich in de landelijke rust voorbereiden op hun eerste optreden voor 'n pnbliek met een heel eigen smaak". De enige ver dienste van het „Cabaret der onbeken den", is, dat niemand zich verstaanbaar kan maken, waardoor er van een kennis making geen sprake kan zijn. Advertent)* VARA(-radio) start met

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1965 | | pagina 11