Hit aan het spit geregen wen Twinkle schrijft liedjes naar top van hitparade Televisies HAND Radio KRO brengt vanavond een magische zomercarrousel ELLEN CRAAMER na anderhalf jaar terug op televisie Televisie in Ghana: geen goede cowboys en slechte indianen AVRO-portier J. Bink: weerbericht op rijm \Vegens onbehoor lijk gedrag in het openbaar „Ik hoef niet te zingen maar kan er niet buiten'' BAVARIA-ZANGSPEL OP TWEE OOK AL IN „TOVER"-SFEER >,lk geloof nu zelf in wat ik Met een aandeel 1Vereenigd Bezit van 1894' a&ndeelhouder in circa 2,00 ondernemingen Te veel gevraagd Rommelig filmfestival in Moskou Een sterretje van amper achttien jaar... Beatles weer naar Amerika Prinselijk debuut The Four Seasons met nieuwe hit HITPARADE NEDERLAND VRIJDAG ZATERDAG VRIJDAG Rolling Stones beboet Betrekelijker Dood punt ONDER REDACTIE VAN EGBERT ULIJN TWINKLEeen naam als een sterretje en dat. is ze dan ook. Twinkle is een heel jong, licht blond meiske, dat weet wat ze wil. Ze is achttien maar kan geen kind meer worden genoemd. Daar pas sen overigens de manager, de cri tici en de platenbazen wel voor op. Ze wilde al vroeg haar brood ver dienen in de zangwereld, die kleine harde onverdraagzame maatschap pij, die zo afhankelijk is van het publiek. Dat laatste merkte Twinkle al heel snel, want het ver eiste succes bleef eenvoudig weg uit. Iedereen wist haar te vertel len waar dat aan lag. Er was er maar één, die haar het juiste advies gaf en dat luidde „ga zelf je lied jes schrijven". Twinkle volgde het advies op en ging onmiddellijk aan het werk. En ze had succes. Het eerste zelf geschreven liedje werd „Terry" dat als single (Dec- ca F 12013) al spoedig naar de hoogste plaats op de hitparade schoot. In één dag werden er zo n dertigduizend Terries verkocht. En daarmee was voor Twinkle het echte showleven begonnen. CITROENBRANDEWIJN FOCKINK NEDERLAND I NEDERLAND II NEDERLAND I DEK LAND II RADIO VERONICA HILVERSUM I 402 m. HILVERSUM II 298 m. BRUSSEL 324 m. BRUSSEL 484 m. CITROENBRANDEWIJN FOCKINK ACCRA, juli In een officiële brochu re over de Ghanese televisie, die aan het einde van de maand haar intrede in Ghana doet, heet het, dat deze t.v. ge speend zal blijven van „ingeblikte pro gramma's over gangsters, goede cow boy? en slechte indianen". Zij zullen ook niets laten zien van de „wederwaar digheden van de burgerlijke liefde in Chicago en Liverpool". De brochure herinnert aan de woorden van president Kwame Nkroemag: Het belangrijkste doel van de televisie zal opvoeding in de ruimste en zuiverste zin zijn. Zij moet bijdragen tot de so cialistische omvorming van Ghana." LONDEN, juli (UPI) Om te bewij zen dat de weggooi-melkflessen werke lijk ideaal zijn en een druk van meer dan 100 kilo kunnen weerstaan stapte de Britse televisie-presentator Derek Ba- tey op een plastic melkverpakking om ook de kijkers te overtuigen van de waarde van de nieuwe vinding. De verpakking vond het echter toch te veel en barstte uiteen terwijl de melk. onder het oog van de onthutste Batey de studio inspatte. MOSKOU, 23 juli Hongarije en Rusland hebben de eerste prijs gewon nen op het internationale filmfestival te Moskou in de categorie der „Beste films". Met deze beslissing is een ein de gekomen aan veel onenigheid onder de juryleden. Hongarije heeft scherp geprotesteerd tgen de toekenning van de eerste prijs aan Rusland. Volgens Poolse en Tsjechische juryleden zou de bekroonde Russische film „Oorlog en Vrede" te langdradig zijn. D Hongaar se inzending „Twintig uur", gaat over het naoorlogse Hongarije en vertoont ook filmbeelden van de opstand in 1956. Men kan o.a. zien hoe een onschuldige bur ger wordt doodgeschoten door een poli tieagent. Het is de eerste keer dat er in Rusland filmbeelden van deze op stand te zien waren. Tot beste actrice werd Sophia Loren uitgeroepen voor haar vertolking in de film „Huwelijk op z'n Italiaans", één der twee Italiaanse inzendingen. De re gisseur van de itweede Italiaanse film, „De soldate", Valerio Zurlini, kreeg voor zijn werk een „speciale gouden medail le". Eenzelfde strijd als in de categorie „beste films" werd geleverd, was te merken in de categorie der lagere prij zen, waarin de gouden en zilveren prij zen werden gedeeld door westerse en communistische landen. De Franse film „De bedekte hemel" en de Tsjechische inzending „De moord" kregen beide in deze categorie de gou den prijs. De enige Amerikaanse inzen ding „De grote race" werd uitgeroepen tot de beste komedie ondanks ongunsti ge krijtieken in de Russische pers. „Hu welijk op z'n Italiaans" was bijzonder in trek maar werd toch niet toegelaten tot de categorie der „beste films". Hoewel veel sterren uit het westen waren uitgenodigd op het festival wa ren slecht weinige bereid te komen. Zij, die toch kwamen, zoals Rex Harrison, Jack Lemmon en Cliff Robertson, ble ven slechts twee dagen. Het festival heeft over het algemeen een rommelig karakter gedragen. De organisatie was zwak en inlichtingen waren bijna nergens te krijgen. Zo moest Jack Lemmon, wiens vliegtuig niet kon landen door het slechte weer, vier uur wachtten voor hij werd afge haald en naar zijn hotel gebracht. PORTIER J. BINK wat zal ik daar nu weer van maken cteis- wW De Beatles blijven voortdurend in het nieuws! Op 15 augustus zullen zij op treden in het Shea-stadium te New York. Reeds nu zijn de 55000 plaatsen, die voor de fans beschikbaar zijn, uitver kocht. Zij zullen reeds twee dagen eerder in New York aanwezig zijn voor het bij wonen van de première van hun nieuwe film „Help". De overige dagen van de ze zomerse maand zullen ze optreden in Toronto, Atlanta, Houston, Chicago, Minneapolis, Portland, Los Angeles, San Diego en San Francisco. Op 1 sept-ember keert deze nog duidelijk onvervangbare groep in Londen terug. Anneke Grönloh wil artieste worden en naar de mening van velen is ze daar voor op de goede weg. Anneke weert zich dan ook geducht in de Snip en Snap- revue van René Sleeswijk. In september komt er een langspeelplaat van haar uit, naar ze zelf hoopt met minstens één hit. Ze is op van de zenuwen en dat steekt ze ook niet onder stoelen of banken, want zo zegt ze zelf „er staat zo ontzettend veel op het spel". Bobby Prins is nog maar achttien. De ze jonge Vlaming uit Itegem (Antwer pen) kijkt vriendelijk de wereld in. Op achtjarige leeftijd hij al aardig voor uit op de accordeon- Hij begeleidde daar mee ziin zachte stem op allerlei feest avonden. Thans heeft hij de grote sprong gewaagd. Zijn debuut op de zwarte schijf maakte hij met Waarom laat ze mij wachten en Als het weer zomer is. (CBS 1907;. Twee romantische liedjes, die het bij de mini-tieners beslist zullen doen. (Van onze radio- en tv-redacteur) HILVERSUM, 23 juli AVRO-portier J. H. Bink houdt er sinds kort een wel zeer merkwaardige hobby op na: hij zet iedere zondagmorgen .althans wan neer hij dienst heeft- het weerbericht op rijm. Herman Emmink maakt daar van dankbaar g»bruik in zijn instuif-pro- gramma „Muzikaal Onthaal". „Waarom ik het doe?" De heer Bink glimlacht slim: „Ik vind het zo'n fijn programma, helemaal uit mijn hart gegrepen. Daar om wil ik er graag ook een kleine bij drage aan leveren". „De eerste keer. toen ik op verzoek van de heer Emmink 't weerbericht op papier zette, hield ik mij woordelijk aan wat de weerman zei. Maar de tweede keer dacht ik: daar is ook niet veel aan. En ik begon te rijmen. Nou moet je weten, dat ik nog geen behoorlijk Sinterklaasvers in elkaar timmer. Toch probeerde ik het nu. en het ging aardig. Ik krijg zelfs al telefoontjes van luisteraars, die het erg leuk vinden. Natuurlijk gaat het niet iedere zondag even vlot. Ik luis ter 's morgens om acht uur naar het weerbericht. Dan ga ik er rustig voor zitten. De ene keer rolt het er direct uit. maar je hebt weerberichten waar van je denkt: wat kan ik daar nu van maken". De heer Bink is vier jaar portier bij de AVRO. Voordien zat hij in het bakkersvak. „Dat was natuurlijk veel zwaarder werk. al moet je dat van een portier ook niet uitvlakken. Je krijgt de hele dag telefoontjes, soms van de merkwaardigste klanten. Gistermorgen belde er een om zes uur. Die moest dringend Elisabeth Mooy spreken. Ook loopt er wel eens iemand binnen, die naar de burgerlijke stand vraagt, den kend dat hij in 't gemeentehuis is. Ik heb er spijt van, dat ik niet tien jaar eerder portier ben geworden". Een sterke groep, die hoge ogen gooit m de Amerikaanse en Engelse hitpara de, is ongetwijfeld The Four Seasons. .-Big man in town" ligt ons nog vers tn het geheugen. Thans is er weer een nieuwe hit onderweg, nl. „Toy Soldier" (304070 BF) met op de achterkant „Be trayed". De speelgoedsoldaat moet het echter doen! Advertentie f7,- per hei» liter In „Zomercarrousel" de Nederlandse goochelaar Fred Kaps. (Vrijdag Ned. I). twinkelend sterretje Twinkle werd achttien jaar geleden te Burbiton in Engeland geboren onder haar echte naam Lynn Ripley. Reeds vanaf haar geboorte noemde men haar Twink le. De schittering in haar groene ogen hebben de naamgevers wellicht op dat idee gebracht. Zij woont tegenwoordig in het plaatsje Kingston. Zij is van ve le muzikale markten thuis. Zo speelt ze o.a. piano en drums. Als musicien ne verscheen ze voor het eerst in het openbaar in Esmeralda's Bar. Onder haar fans telt zij o.a. de Rol ling Stones- Haar liefhebberijen zijn poe zen en platen, chlips en chocolade. Haar favorieten in de showwereld zijn de zan gers Billy J. Kramer en Cilla Black, de filmster Ian Henry en de Beatles. Ondanks haar liefde voor dieren vindt zij het fijn om in leer gekleed te gaan. Zij heeft- dan ook een kast vol lederen kledingstukken en een enorm gevarieer de collectie laarzen en laarsjes. Aan één figuur in het maatschappelijk bestel heeft zij een bijzondere hekel en dat is aan onderwijzers. Nog niet zo lang bestaat er een innige band tussen Herman (van de Hermits) en Twinkle. Beiden zijn zeer op elkaar gesteld. Vandaag met Herman is beter dan gisteren zonder hem, dat is de nog simpele filosofie over Twinkle's liefde voor hem. Aan serieuze plannen in dit opzicht denkt ze voorlopig echter nog niet. want de liefde alleen is volgens Twinkle al voldoende. 1. Wooly Bully Sam the Sham en the Pharaehs. 2- II Silenzio - Nini Rosso en Heinz Schachtner. 3. Mr. Tambourine Man - Byrds en Hunters 4. Hello Josephine - Scorpions. 5. La Danse de Zorba - Duo Acropo lis-Trio Hellenique en Mikis Theodora- kis. 6. Santo Domingo - Ria Valk-Imca Ma rina en Wanda Jackson. 7. Ticket to Rode - Beatles. 8. Colours - Donovan. 9. Price of love - Everly Brothers 10. Got live if you want it E-P. Rolling Stones. NTS: 19.00 Nieuws in het kort. 19.01 Voor de kleuters KRO: 19 06 De Flint- stones lafl 57) 19 30 Dansen is onze re gel wel? oallet van volksliedjes met zang door jeugdkoor 19.50 Blik vooruit op De Vierdaagse 'e Nijmegen NTS 20.00 Jour naal en weeroverzleht. KRO: 20 20 Brand- aunt 20.50 Zomercaroussel, amusements programma 21.35 Het huis Krupp, docu mentaire NTS: 22.20 Toeristische tips in samenwerking met de A.N.V.V 22.23 Journaal. SOC: 22 28-22 43 Socutera. NTS: 20.00 Nieuws in het kort. AVRO: 2001 Lichte muziek 2015 De Congo zo- al6 ik haar kende (deel II). TV-film. NTS: 21.00-22 05 Het kabinet van Profes sor Enslen, amusementsprogramma. 1900 Journaal 19.01 Voor de kleuters. NCRV: 19 08 Voor de jeugd. 19.25 Lassie, TV-film. 19.50 Morgen is het zondag: re portage werkkamp oecumenische jeugd raad: NTS: 20.00 Journaal NCRV: 20.20 De J. Henry Dunant vaart weer: licht programma 21.20 Attentie 21.40 Acht plus en de zee, gevarieerd programma (herhaling van 1 mei 1965. Nederland II) 22 25 Dagsluiting. NTS: 22.35-22.40 Jour- maal. 20.00 Nieuws in het kort. VARA: 20 01 Bezoek aan de vogels van het dieren- Dark Wassenaar, documentair program ma 20.20 De Schavuiten: De bedrieger bedrogen. TV-film 21.10 'olkslied.ies 2145 Achter bet nieuws NTS 22.10-22 55 Paardesport; reportage van een gedeelte van de Internationale Horse Show in het White City Stadion te Londen 18.00 Veronica's Jukebox; 19 00 Seven O'clock show. 20.00 Neshville tennessec. 21.00 Long weekend: 22.00 Spaans pro- gramma. 22.30 Jazz journaal. 23.30 Alle remmen los. 01.00 Sluiting. 18.30 Harmie-orkest 18.50 Licht vocaal ensemble (gr) 19.00 Nieuws en weer- praatje 19.10 Radiokrant 19 30 Van no ren zeggen en zingen 19 35 Stereo: Licht orkest (gr) 1950 Wiener symphoniker. koor en solisten: Die Tahreszeften, ora torium. 22.20 Refomatie en Rome. lite raire lezing. 22 30 Nieuws en .lerhaling SOS-berlchten. 22.40 Wijd als de wereld: Internationale oriëntatie in kerk. zending en oecumene. 23.00 Lichte grammofoon- muziek. 23.55-24.00 Nieuws. 18 00 Nieuws 18.15 Van de week: in formatie en commentaren uit binnen-en buitenland .19 00 Voor de oudere jeugd. 19.30 „ezen en schrijven: literair pro gramma. 20 00 Nieuws. 20.05 Noord-Hol lands Philharmonisch Orkest en solist (opn): klassieke muziek .20.45 Kerk in stedelijk perspectief, lezing VARA: 2100 t' Is allemaal show: Melodieën uit films en musicals (opn.). 21.40 Onbegrensd: wetenswaardigheden uit het buitenland. 21.50 Ieder zingt zijn eigen .led: volks liedjes en balladen. 22.05 Instrumentaal Trio: llcht-klassieke werkjes 22.30 Nws 22 40 Holland Festival 1965: klassieke ka mermuziek (opn) 23.10 Lichte grammo- foonmuziek. 23.45 Socialistisch nieuws in Esperanto 23.55-24 00 Nieuws. 18.00 Nieuws. 18 03 Voor de soldaten IS 28 Paardesportbenchten. 18 30 Wegwij- zers voor automobilisten. 18.45 Sportkro niek 18.52 Lichte muziek. 19.00 Nieuws, weerbericht, radiokroniek er, het weer bij ons. 19.40 Lichte muziek 20.00 Discova- ria 21.00 Symfonische muziek. (22 00 Nieuws en berichten) 23.00 Nieuws 23.05 De zeven kunsten 23.20 Klassieke muziek 23 55 Nieuws. 18.00 Nieuws. 18.27 Lichte muziek. 18.30 Nieuws 20.00 Kamermuziek 24.00 Gram- mofoonmuziek 22.00 Wereldnieuws 22.15 Jazzmuziek. 22.55 Nieuws. f 7. - per hele liter LONDEN, 23 juli. (UPI). Drie •eden van de langharige Britse beatgroep de „Rolling Stones" zijn in Londen tot vijftig gulden boete ieder veroordeeld Wegens obscene taal en onbehoorlijk ge drag in het openbaar. ,vTe d,rie -Stones", de 23-jarige Bill Wy- d ?°"jarige Mike Jagger en de 21- Jones, verklaarden zich niet ,en tekenden hoger beroep aan +„?er, vonr"s. Een tweede aanklacht bekkerii eveneens wegens vuil- klaard werd niet ontvankelijk ver- d,-2riet1VVestrHhtZaal van het Londense hIt Triotll H TT' Waar de zaak tegen het drietal diende, was afgestampt met nieuwsgierige fans terwijl honderden buiten wachtten toen de officier van justitie de tenlastelegging voorlas. De andere twee leden van de groep waren m de rechtzaal aanwezig en deelden handtekeningen uit. Toen de auto van de „Stones" op 18 tnaart j.l. om ongeveer half twaalf 's avonds bij een benzme-station stopte „richtte de heer Wyman in de meest Walgelijke bewoordingen een verzoek tot het personeel om gebruik te mogen ma ken van het toilet". Daarna kwam het drietal uit de wagen, rende over het ter rein van het station en door de garage Waarna zij tegen een garagemuur gingen •taan. De officier verklaarde verder dat toen pompbediende Charles Keeley hen her kende hij naar Jagger toeliep en hem verzocht te vertrekken. „We gaan, waar Je maar heen wilt man", luidde het ant woord waarop de anderen dit overna- hien en zelfs begonnen rond te spnn- Sen. De pompbediende, die als getuige op- trad, beschreef een van de „Stones als •>dit ruigharige monster." „Jullie hebben in jullie beroep een enorme hoogte bereikt maar dat betekent hog niet dat jullie het recht hebben iets "ergelijks te doen als waarvoor je nu "ler terechtstaat", zo sprak de rechter vermanend. „Jullie zouden je behoorlijk Jhoeten gedragen en daarmee een voor beeld moeten stellen aan de grote schare •anhangers die jullie overal nebben ai- Qus de rechter. Hij voegde eraan toe: „of het nu de Rolling Stones, de Beatles of nog anderen "Dn, de rechtbank neemt een dergelijk °Ptreden van niemand, wie dan ook De politie had ingrijpende veiligheids maatregelen genomen om de Stones bui ten het bereik van de immer gretige fans te houden. Een politie-kordon hield hon derden gillende tienermeisjes op een af stand toen de chauffeur van de groep voorreed en zijn vijf patroons ongeschon- en naar elders kon vervoeren. Ellen Cramer (rechts) werkt met een eigen combo. In het V ARA-program- ma van woensdag a.s. praat ze haar liedjes zelf aan elkaar op teksten van haar man. een ander zing, ben ik vaak hyper-ner veus. Alleen kun je je beter concentre ren. Ik heb bij dit programma niets aan het toeval overgelaten. Wekenlang heb ik gerepeteerd met Boudewjjn Leeuwen berg, Bep Ogterop en mijn man. Daar na heb ik met Rinus Spoor alle camera- shots doorgenomen. Ik wist op het laatst precies op welk moment een an dere camera er waren er in totaal vier op mij gericht zou worden. Ais hulpmiddel dienden „sleutelwoorden" in mijn liedjes. Tenslotte kwam de kap per er aan te pas en op het laatste mo ment ook nog de tandarts. Toen dat allemaal gebeurd was voelde ik mij zo opgepept, dat ik dacht: nu zal ik er ook wat van moeten maken." „Ik verkeer in de bevoorrechte positie, dat ik niet hoef te zingen voor mijn brood. Ik kan er echter niet buiten. Wel ben ik het allemaal veel betrekkelijker gaan zien dan vroeger. Ik heb een ge weldige man, een schat van een kind, een pracht van een bond en een zalig huis. Dat alles komt bij mij op de allereer ste plaats. Ik heb grote bewondering voor veel buitenlandse artiesten, die hele maal bezeten zijn van hun kunst en er alles voor over hebben. Ik geloof dat ons Nederlanders dat niet ligt. Ons land is te klein en wij zijn waar schijnlijk te burgerlijk. Ik geloof, dat het zo beter is. Toen ik nog veel op de plan ken stond wezen de mensen op straat en in de winkels mij vaak na: daar gaat die zangeres. Maar als je een poosje niet op treedt, ben je onmiddellijk vergeten. Mijn buren kennen mij alleen als de moeder van Inge. Zij zien, dat ik haar dagelijks naar de kleuterschool breng. Je bent niet zo belangrijk als je soms denkt. „Toch ben ik geweldig blij met dit pro gramma. Het is erg belangrijk. Je hebt er behoefte aan je één keer zo waar te maken, dat je later kunt zeggen: dat heb ik bereikt. Daarna is het de beurt aan anderen." Ellen Craamer vertolkt In haar pro gramma een aantal Nederlandse lied jes, zoals: „We dansen", „Mensen", ,,'s Lands wijs, 's lands eer", „Ik lach, „Af scheid „Een trouwe vrouw, maar op mijn manier", „Vijf stuivers" en „Ik had je lief". Ook verzorgt ze zelf de verbindende teksten. (Van onze radio- en tv-redacteur) AMSTERDAM, 22 juli Na een perio de van ruim anderhalf jaar, waarin zij Veel studeerde, maar weinig optrad komt zangeres Ellen Craamer uit Am sterdam volgende week woensdag voor het eerst weer op het scherm. Zij brengt dan voor de VARA over Nederland II een liedjesprogramma van twintig mi- buten, geregisseerd door Rinus Spoor. Een combo onder leiding van Boudewijn Leeuwenberg zorgt voor de begeleiding. „Ik ben een tijd lang héél bang ge weest voor dit programma," bekent Ellen Craamer. „Maar ik had het al aangenomen en moest het dus waar maken. Ik geloof zelf helemaal in wat ik ze g en zing. Dat geeft je een heer lijk gevoel van ontspanning. Anderhalf jaar geleden kende ik dat niet. Ik zong toen veel. Vijf avonden in de week stond ik ergens op de planken of voor de televisie-camera. Het begon op mijn zenuwen te werken, steeds dezelfde lied jes. Nooit gebeurde er iets. Ik had het gevoel, dat ik niet verder kwam, dat ik zeg en zing. Dat geeft je een heer zangeresje het liedje „Middellandse Zee" zou blijven zingen. Op een dag besloot ik ermee op te houden." Er volgende een periode van hard stu- deren met de pianist Boudewijn Leeuwen berg. Samen bouwden zij een nieuw re pertoire op. Ellen nam zanglessen bij Bep Ogterop, die haar over het dode Punt in haar zangcarrière heen hielp. „Ik had de kous op mijn kop gekre gen, maar ik ben er nu overheen ge groeid," zegt ze. „Toen ik een paar jaar geleden een Edison kreeg dacht ik: Ellen je bent er. Daar bleek niets van te kloppen .Nu sta ik er heel anders tegen over. Ve*l eerlijker, geloof ik. Na jaren lange onzekerheid weet ik eindelijk pre cies wat ik wil. Dat is op de eerste plaats mezelf zijn, niemand imiteren. Als ik een lied van Barbara Streisand zing dwing ik mijzelf ertoe niet iedere niK en snik van haar over te nemen. iiefva?r jk dingen, die zij be- 'i, vo'komen anders dan zij. Ik hoop dat ik nu meer programma's krijg, voor- voor de televisie, want dat vind ik pas fijn werken. Bij de radio komt het vooral aan op technische perfectie. Bij de televisie kom je zelf even mee." „Het ls voor het eerst dat ik een eigen Programma breng. Dat ligt mij wel. Je vecht voor je eigen hachje, bepaalt zelf de sfeer. Als ik in een programma van HILVERSUM, 23 juli Een KRO- avond op het eerste net. Na Barend en do Flintstones op de vooravond nog een film met dansbeelden van de Scapino dansacademie. Er wordt gedanst op volksliedjes, die op hun beurt weer wer den vertolkt door 't jeugdkoor van Henk van der Velde. Voor acht uur dan ten slotte nog een beschouwing van Jan Cot- taar over de komende Vierdaagse. Na het journaal de eerste Zomercar- rousel-show van dit jaar. waarvoor wordt samengewerkt met de Vlaamse en Waal se televisie, alsmede met Oostenrijk en Zwitserland, die elk een produktie voor hup rekening nemen. Vanavond de eigen produktie van de KRO, een magische show, waarin goochelaars en illusionis ten zoals Fred Kaps, Brahma. Gerd Ma- ron. Joe Castor en Chun Chin Fu het „on mogelijke" waar maken. Goochelen, maar dan op een heel an dere niet zo sympathieke manier doet ook de Duitse familie Krupp. In een ITC-programma maken we nader kennis met de staalmagnaten en de oorlogstuig makers, die in de Duitse geschiedenis ee?i invloedrijke rol hebben gespeeld. i toeristische tips en het tweede jour- A cJ?mPleteren de avond, c Nederland 2 een muzikale opening, sandor Vldak, de Hongaarse Nederlan- beYeningen, speelt een kwartier „„i„„dmal?diecn op zijn 88 toetsen. Ver- ëuiL kwartier met Armand Denis, uiot. vITj J!? *yd' toen hij Michaela nog kntiinrin tï l*' was toen nog schoonheids- die hif j betreft hier een rolprent, over de Congo vervaardi&te en wel Hoofdschotel van deze vrijdagavond is ee" 1ftie van Bernard Thie- Slféien "P,aLkabinet des professors Enslen Een dichter ziet poppen tot le ven komen, ZH herinneren hem aan per sonen uit zijn leven. Hij wordt door dit al les ro gefascineerd, dat hy op een gege ven moment niet meer weet of alles een droom of werkelijkheid is. Aan dit zangspel verlenen heel wat be roemdheden medewerking. De muziek wordt gespeeld door het symfonieorkest Graunke o-l.v. Franz Allers, die ook de Bavaria-musical en -operette' uitzendin gen dirigeert. Advertentie

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1965 | | pagina 11