Komende Carrousel zes minuten van een zilveren clown en >eren (acrobatische) Piet een kop< Marianne Simons (16) week Parijs als prijs voor opstel over T.V. Universal HET ZANDMANNETJE STIEFBEENS OP FRANSE TOER Televisie: Radio HEINZ RilHMANN OP TWEE: „DE MAN DIE ALLES KAN Ieder aandeel 1Vereenigd Bezit van 1894' geeft U belang bij circa 200 ondernemingen Italiaan filmde op reis door China Adetiek-ontmoeting Rusland-Amerika Alle mensen zouden televisie moeten nebben £mhte" Koperen „Piet" Tweede zomercarrousel draaide lusteloos de televisie uit OOK GLOBETROTTERS DRAAIEN MEE. EN.... DAT IS HUN PLEZIER Circus afgedaan FILM WOENSDAG DONDLRDAG WOENSDAG DONDERDAG WOENSDAG 28 JULI 1965 4<^Jatolor Negativfilm ONDER REDACTIE (Van onze speciale verslaggever) HILVERSUM. „Het clownsvak is door de komst van de tv veran derd. Bestond vroeger bijvoorbeeld de kleding van een circusclown hopfdzakelijk uit oude, afgedragen hoedjes, overmaatse schoenen, een groen uitgeslagen pandjesjas en al wat dies meer zij, tegenwoordig laten ook clowns hun kostuums maken door gespecialiseerde kleer makers". Dit alles vertelde ons André Carrell dezer dagen tijdens de opname van de derde en laatste „Carrousel", die de AVRO-televisie op 14 augustus op het scherm brengt. Er was alle aanleiding tot dit gesprek, want in deze show komen twee klassieke clowns voor het voetlicht, te weten „de Kamé's". Privé heet de één Gerard Hendrik van Essen en de andere Herman Kortekaas, beiden rasechte Amster dammers. De nu 41-jarige Gerard Hendrik (Johnny Kamé) wacht volgend jaar oktober een bijzonder jubileum, want dan zal het voor hem vijfentwintig jaar geleden zijn, dat hij zijn clownscarrière begon bij circus Sarrasani. inn HILVERSUM, 28 juli. Dit grappige ventje staat nu nog wat vreemd te kijken. En dat geldt eigenlijk wederzijds, want ook u zult hem nog niet kennen. Maar dat duurt niet lang meer, want over een week of wat doet „Het Zandmannetje" officieel zijn intrede in de Neder landse huiskamers. Het zandmannetje is de (Duitse) opvolger van de zo geliefde (Franse) Barend de Beer. De kleintjes zullen Barend en Klaasje en Pimpernel missen, maar en dat zij een troost ook het zandmannetje schijnt bijzonder leuke verhaaltjes te kunnen vertellen. NEDERLAND I NEDERLAND II NEDERLAND I HILVERSUM I 402 m. HILVERSUM II 298 m. RADIO VERONICA BRUSSEL 324 m. BRUSSEL 484 m. HILVERSUM 1 402 m. HILVERSUM n 298 m. RADIO VERONICA BRUSSEL 324 hl BRUSSEL 484 m. VAN EGBERT ÜLIJN 9 een clown ls het optreden ln een echte circuspiste, omringd door publiek, toch altijd nog veel idealer dan de mooiste schouwburg. Als we hierop inhaken zegt Johnny: „We hebben genoeg financiële offers ge bracht. Nu hebben we het goed. We heb ben regelmatige inkomsten en uiteraard geven vooral ook onze betere wederhelf ten daaraan verre de voorkeur. Wat we ook altijd weer graag doen is meewerken aan de beroemde Sinter klaasintocht in Amsterdam. We zijn dan de acrobatische Pieten. Johnny doet hieraan al twaalf jaar mee, zodat hij straks niet alfeen de zilveren clown, maar ook de koperen Piet is. Voor deze ene „Spaanse" gelegenheid ondergaat het duo echter elk jaar een fikse uitbreiding. De Kamé's versterken dan de Pietengroep met een zestal ande re acrobaten. „Elk jaar openen we de stoet, lopen kilometers op onze handen en maken acrobatische toeren. Ik (en hier spreekt Johnny dan) ben altijd de zogenaamde onderman. Tijdens die in tocht verslijten we vele paren hand schoenen voor een vermoeiend karwei. Maar 't is enorm. Al die kinderen die laaiend enthousiast Pièèèèt, Pièèèt roe pen. Ik hoop er dan ook zo lang mogelijk mee door te kunnen gaan." Over het komende tv-programma zelf hebben de Kamé's niet veel te vertellen. „We hebben maar zes minuten toegeme ten gekregen, maar normaal in een zaal HILVERSUM, 28 juli De tweede zomercarrousel werd gisteravond „draai end" gehouden door de RTB, de Frans talige Belgische televisie, die daarvoor sterke „parade-paardjes" liet opdraven, ook ai bleek kwalitatief dan niets van het aangetrokken talent in deze uitzending. Een weinig origineel liedjesprogramma, waarin vaart noch lijn zat. Zelfs vocaal greep men nogal eens mis, vooral in de duetjes van Louis Neefs en Jo Leemans. Kennelijk een haastig in elkaar gezette produktie, waarvoor door de medewer kenden en samenstellers maar weinig fantasie en enthousiasme kon worden opgebracht. Vincent Monnikendam trachtte in een korte documentaire aan te tonen, dat de jeugdorganisaties niet meer die greep op de hedendaagse jongeren heeft als vroe ger wel het geval zou zijn geweest, al thans dat was de teneur van deze uit zending, waarin wij kijkend naar het verleden toch wel de dominerende invloed hebben gemist van het voor oorlogse Kolpingswerk. En deze was toch onmiskenbare aanwezig! Ten slotte volgde dan nog een boeiende aflevering van Bonanza, waarin de Cart- wrights weer op hun aanstekelijke manier zeker voor het gemoed van de kijker het recht zijn loop deden vinden. JE. U. HILVERSUM, 28 juli Tijdens het weekeinde vindt in de Russische uni versiteitsstad Kiew de atletiek-ontmoe- ting Rusland-Amerika plaats. De NTS geeft van deze belangrijke wedstrijd za terdag reportages van 1516 en van 17.3018 uur. Bovendien zal de NTS zon dag van 1819 uur een samenvatting van de hoogtepunten op de tweede dag (zon dag) op het scherm zetten. Alle uitzen dingen vinden plaats via Nederland I. De werkattributen van een clown zijn| de meeste Nederlandse clowns hun kos tuum voorgoed aan de kapstok gehan gen. ..Waren er vóór het televisie-tijd perk veel gradaties van kwaliteitsarties ten - en dat was nodig om 't vak te leren - nu moet je gewoon heel goed zijn wil je geaccepteerd worden," aldus Johnny Ka- mé. Het is hem overigens een raadsel waar en hoe men tegenwoordig dit moei lijke vak zou moeten leren. De Kamé's werken voortaan hoofdza kelijk in schouwburgen en grote zalen. Circussen hebben voor hen afgedaan. Niet omdat ze het circus minachten, maar eenvoudig weg omdat het circus- werk financieel niet meer zo aantrekke lijk is. Johnny Kamé maakt dat duidelijk: „Bij een circus werk je op salaris en enormehoeveel adete htrk (i enorme hoeveelheid belasting drukt op een circustournee, zien ze m eer niet meer." Een paar weken geleden zijn de Ka mé's nog eens naar een voorstelling van circus Sarrasani gegaan. Dat had toen zijn tenten opgeslagen in Amsterdam. T(jdens de voorstelling hadden ze zó wel de piste in willen stappen, want voor De eerste aflevering van deze docu mentaire is getiteld „Een dag in Pe king." Hierin wordt een indruk gegeven van het dagelijks leven in de aloude hoofdstad van het land. In de tweede aflevering wordt eerst aandacht geschon ken aan de havenstad Sjanghai, ge volgd door een gefilmd verslag van Ci- fariello van zijn bezoek aan het gebied van de Mohammedaanse Oeigoeren in het westelijk grensgebied, waar een voortdurende spanning bestaat tussen China en de Sovjet-Unie. In de derde en laatste aflevering volgen nog beel den uit de zuidelijke streken tussen de Blauwe Rivier en de Tibet. Een objec tief beeld is met dit alles niet verkre gen, want wat niet direct in de propa ganda paste kreeg niet het fiat van de Chinese autoriteiten, die de gemaakte filmbeelden moesten beoordelen. Een en kele maal is het echter wel gelukt wat meer achtergronden te geven. *11 1 "1 .111 Er kwam zelfs een fotograaf aan te in dat interview met mij stond, tekopen", zegt ze. „Of ik bij de televisie wil? Nee, dat is niets voor mij. hoewel.. het werk achter de schermen lijkt mij wel leuk, bijvoorbeeld regisseren. Maar ik zou och liever journaliste 'worden, of mis schien tolk." (Van onze radio- en tv-redacteur) HILVERSUM, 28 juli „Wat mij het meest frappeert in een grote stad, dat zijn de ontelbare televisie-antennes, die tezamen een groot stalen woud vor mend bij een beetje beangstigen. On aanzienlijke huisjes, grote kasten en villa's, bijna allemaal voeren zij een mast op het dak. waaraan zich de nog onzichtbare beelden rijgen, die pas voor de ogen van de kijkers vorm krij gen." Zo ervaart Marianne Simons (16) dochter van VARA's programma-chef Joop Simons., in eerste instantie het verschijnsel televisie. Het is echter niet zomaar een poëtische ontboezeming, maar vormt de inleiding van een op stel met als onderwerp „Het voor en tegen van de televisie". Bovendien heeft zij het direct in onberispelijk Frans op papier gezet want zij had maar twee uur de tijd. Dat bleek toch genoeg voor haar om een prijs te winnen van de Alliance Frangaise, die ieder jaar voor eindexamen-kandidaten van middelba re scholen in West-Europa een opstel wedstrijd uitschrijft. De prijs, die zij met zeventig jon gens én meisjes van alle nationalitei ten deelde, was een zevendaagse reis naar Parijs. Marianne is dezer da gen boordevol indrukken en met een lange lijst correspondentie-adressen te ruggekeerd. „Ik vond het geen leuk onderwerp voor een opstel",zegt zij, „maar toen ik er voor ging zitten liep het vlot. Ik was in de wolken, toen ik hoorde dat ik gewonnen had. Enkeldagen tevoren was ik gezakt voor mijn HBS-eindexamen. Deze prijs maakte dat weer een beetje goed. Frans is mijn beste taal. Ook in Ne derlands ben ik goed, maar wiskunde is niets voor mij. Als ik geslaagd was voor mijn eindexamen was ik waar schijnlijk een jaartje naar Parijs ge gaan. Daar komt nu natuurlijk niets van, maar dat weekje met de Alli ance Frangaise was tenminste iets" Alle mensen zouden televisie moeten hebben, vindt Marianne. Zij is echter wel van mening, dat er met meer over leg gekeken moet worden. „Er zijn mensen, die iedere avond thuisblijven voor de televisie. Dat vind ik dwaas", zegt zij. De jury van de opstelwedstrijd was het waarschijnlijk met haar eens. Ieder land had een ander onderwerp opgekregen. Zo moesten de Franse scho lieren vertellen, waarom Frankrijk toe ristisch zo aantrekkelijk is. Dè ruim zeventig prijswinnaars werden in Parijs rondgeleid door leraren van een Parij- se middelbare school. Zij overnachtten in een internaat. „Vermoeiend was het wel", vindt Marianne. „Wij moesten al les op een holleje bekijken. Voor het Louvre kregen wij precies één uur". nog maar nauwelijks een half uur in Parijs werd Marianne aangesproken door een journalist van de France Soir. Advertentie 531 D 11 vaak enorm kostbaar, vooral ook omdat de beste vaklui zich met de vervaardi ging daarvan bezig houden. In het amuse mentsvak wordt de clownerie beschouwd als het allermoeilijkste onderdeel. Goede clowns zijn er nog maar weinig. Elk jaar zijn er weer nieuwkomers in het amusementsvak, dié zich het clownsbe- roep willen eigen maken. Na één of tweemaal optreden stoppen ze er echter mee. Eerst dan komen ze tot de ontdek king hoe moeilijk het is als zodanig het publiek te bespelen. Met André Carrell en overigens .nog vele anderen, meer deskundigen op dit gebied, zou het ons dan ook niet verbazen of dit onderdeel van het amusementsvak gaat uitsterven. Nederland heeft momenteel nog enkele zeer goede muzikale clowns, zoals Rexis en Fantasio, vakmensen wier carrière al voor de tweede wereldoorlog is begon nen. In twintig na-oorlogse jaren is hier echter geen enkele goede muzikale clown meer bij gekomen. Ook het aantal klas sieke clowns in ons land is op de vingers te tellen. Gegeven deze situatie leek ons een ge sprek met de zilveren Johnny Kamé en zijn „tegenspeler" Herman Kortekaas (in het Kamé-duo) alleszins de moeite Waard. Johnny Kamé vormde oorspronkelijk een duo met zijn broer. De verdiensten in het clownsberoep waren tóen echter nog zo verschrikkelijk wisselvallig, dat zijn broer het niet langer meer verant woord achtte ten opzichte van zijn ge zin om hiermee door te gaan. Hij kon de spanningen van het onregelmatig geld verdienen op den duur niet meer verdra gen en zo werd hij magazijnchef bij een rijksinstelling. In '57 vormde Johnny Kamé een duo met Herman Kortekaas. Ook deze laat ste had al jarenlang een partner, die de onregelmatige financiële status van het beroep niet kon verwerken. Bij dit alles werd ook de komst van de televisie som ber in gezien. „Dit medium zou het be- staansvlak immers alleen nog maar klei ner kunnen maken," aldus Johnny Ka mé. „En dat was ook zo", viel Herman Kortekaas bij. „Het Nederlandse publiek duurt ons programma twintig minuten tot een half uur." Volkomen in tegenstelling met de car rière van de Kamé's is die van de Globe trotters uit Limburg, die eveneens in de ze laatste Carrousel optreden. Het paro distische zangtrio de Globetrotters be staat uit twee broers en een vriend (de gitarist). Alle drie waren zij enkele jaren j geleden nog lid van een mannenkoor. Op een verenigingsfeestavond besloot het drietal op het naderende jubileumfeest: van hun vereniging voor een verrassing' te zorgen, En het werd een verras sing. Vele andere verenigingen vroegen het j drietal ook op hun avonden. Weer later i kregen de Globetrotters iedere week een kwartiertje zendtijd bij de Regionale Omroep Zuid. Grammofoonplatenmaat schappijen wilden zelfs platen uitbren gen, maar het drietal weigerde. Ook ra dio- en tv-secties gingen belangstelling, tonen, maar slechts enkele aanbiedingen werden geaccepteerd. Waarom? zult u zich ongetwijfeld afvragen. Wel. heel een voudig, omdat beide broers en ook hun vriend zeer aantrekkelijke banen hebben Na de opname in Carré vertelden ze ons: We zijn mentaal niet geschikt voor de strijd om het bestaan in de harde showbusiness. We binden 't natuurlijk leuk, dat de AVRO onze prestaties goed- keurd voor een optreden in „Carrou- sel". maar we weten ook dat we het een en ander slechts hebben kunnen bereiken omdat we ons „Globetrotters-werk" ook voelbaar als een ontspanning be schouwen. En zolang onze directe fami-i lies het ook leuk vinden en dat is heel belangrijk omdat we twee tot drie avon-1 de per week kwijt zijn aan de repetities blijven we er ook voor ons plezier mee doorgaan. HILVERSUM, 28 juli De NTS opent na Barend de Beer het programma met „Image of the East", een documentaire over de rivier de Kwai. Een expeditie onderzoekt de geheimen van deze mys terieuze rivier. Na deze boeiende rolprent van Engel se makelij in het N.C.R.V.-programma nieuwe belevenissen van de familie - Clampett. Direct aansluitend op „At- üat in de beginperiode van de t.v. nog:tentie" dan eigen herhalingswerk met regelmatig naar feestavonden ging, „de Stiefbeens op de Franse toer." Ver kocht een televisietoestel en bleef thuis. Zij die geen toestel hadden, spaarden er voor en gingen dus ook al niet meer uit. Bij de omroepverenigingen behoefden de gedupeerden zich niet te melden, want een televisie-optreden leverde slechts een schamel kostje op. volgens krijgen Pim Jacobs en zijn trio de befaamde jazz-hiitarist Wes Montgo mery op bezoek. Als kleine jongen kreeg Wes, afkomstig uit Indianapolis, van 'n straatmuzikant 'n oude gitaar en daarop leerde hij de eerste grepen. Thans staat hij op zijn gebied aan de top. Hij werd Deze situatie duurde tot omstreeks bij toeval ontdekt door een platenmana- 1960. Toen kwam er weer enige opleving ger, die hem in een nachtclub hoorde ln het beroep, maar inmiddels hadden spelen. Het is de tweede maal, dat Wes voor de Nederlandse camera's komt te staan. Ten slotte deze woensdagavond nog een herhaling en wel de documentai re over het leven van zo'n veertig jaar geleden, samengesteld door George Noordhof. De VARA begint op twéé met een mu zikaal programma' tje. Het wordt ver zorgd door Ellen Craamer. Over haar en haar programma hebt u vorige week reeds het een en ander kunnen lezen. De hoofdfilm van deze woensdagavond ls getiteld ,,De man die alles kan" met in de hoofdrol Heinz Ruhmann. Een kostelijke film, overleden met hu mor, waarin Rühmann als belasting- ambtenaartje voor een vrolijk aanslag biljet zorgt. Tenslotte volgt dan nog een aflevering van de BBC-serie „Speur tocht door het verleden", gewijd aan het Denemarken van de sprookjesschrijver Hans Christiaan Andersen. NTS: 19.00 Nieuws ln het kort. 19.01 aaiend de Beer. 19.06 De rivier Dt Kwai: The river Kwa. Eümreportagt NCHV 19.35 De Beverly Hillbillies, TV-film .NTS: 30.00 Journaal. NCRV: 20.20 Attentie. 20.45 Stiefbeer. en Zoon. TV-spel. 21.20 Dzjess Zien; jazzprogramma. 21.40 1924, documentaire over het leven van veer tig jaar geleden. 22.20 Dagsluiting. NTS: 22.25-22.30 Journaal. NTS: 20.00 Nieuwrs in het kort. VARA: 20.01 Liedjesprogramma. 20.20 De man die alles kan (Ein Manm geht durch die Wand), film. 21.55 Speurtocht ln het ver leden: film over het Denemarken van Hans Christiaan Andersen. AVRO: 15.00-15.50 Dr. Ben Casey: Een dozijn rozen voor Haar, TV-fiim 18.00 Het Spektrum: nieuws uit de prot. christelijke organisaties. 18.10 Da meskoor (opn.). 18.30 Radio Volks-Uni- versiteit: Radio-astronomie, door Dr. A. D. Fokker. 19.00 Nieuws en weerpraatje. 19.10 Radiokrant. 19.30 Muziek van Het Leger des Heils (gr.) 19.50 Wereldpano rama. 20.00 Oude Franse kerkmuziek (gr.) 21.30 Stereo: Lichte orkestmuziek (opn.) 22.00 Gestalten van de vrijheid: reportage opening 12e Duitse Engalische Kirchentag in Keulen. 22.15 Moderne kamermuziek (gr.) 22.30 Nieuws en SOS-berichten. 22.40 Avondoverdenking. 22.55 Moderne orkestmuziek (gr.) 23.15 Nobelprijswinnaars in vertaling, lezing 23.30 Lichte grammofoonmuziek. 23.55 24.00 Nieuws. 18.00 Nieuws. 18.15 Damsorkest en zang- solisten. 19.00 Elektronisch orgelspel: lich te muziek. 19.20 Voor de kinderen. 19.30 Artistieke Staalkaart. 20.00 Nws. 20.05 Promenade Orkestamusementsmuziek. 20.35 Socialistisch commentaar. 20.50 De Bajesgast, hoorspel. 21.30 Disco-Festival (gr.). 21.55 Vraaggesprek. 22.25 Sport nalverwege. 22.30 Nieuws. 22.40 Piano recital: klassieke muziek. 23.30 Strijktrio: klassieke muziek. 23.5524.00 Nieuws. 18.00 Veronica's Jukebox. 19.00 Joost mag het weten. 20.00 Klassiek verzoek platen programma. 22.00 Populaire mu ziek. 22.30 Alle remmen los. 24.00 Popu laire platen. 01.00 Sluiting. 18.00 Nieuws. 18.03 Voor de soldaten. 18.30 Lekenmoraal en filosofie. 18.50 Sportkroniek. 18.54 Lichte grammofoon muziek. 19.00 Nieuws, weerbericht en radiokroniek. 19.40 Lichte orkestmuziek. 20.00 Openbaar kunstbezit. 20.15 Casino- muziek. 21.00 Kamermuziek. 2130 Fol klore. 22.00 Niuws en berichten. 22.15 Amusementsmuziek. 22.50 Boekbespreking. 23.00 Nieuws. 23.05 Dansmuziek. 2355 Nieuws. 24.00-0.45 Voor de zeelieden. 18.00 Nieuws. 17.00 Nieuws. 18.27 Lichte muziek.1850 Feuilleton. 19.00 Muzikaal medaillon. 1930 Nieuws. 20.00 Spel. 22.00 Wereldnieuws. 22.15 Jazzmuziek. 22.55- 23.00 Nieuws. KRO: 7.00 Het levende Woord. 7.05 Ouverture: reportages en commentaren, wegeninformatie en lichte grammofoon muziek. (7.30-7.40 Nieuws; pim. 8.00 Over weging). 8.30 Nieuws. 8.40 Lichte gram mofoonmuziek met berichten voor de de kinderen. 10.00 Sextuool: gevaneero muziekprogramma. (1030 Weerbericht) 11.00 Voor de zieken. VPRO: 11.45 Klas sieke grammofoonmuziek. 12.10 Leven op het land, gesprek. 1237 Mededelingen t. b.v. land- en tuinbouw. 1230 Nieuws. 12.40 Deze week, praatje. 12.45 In - de - - mer - uit: wetenswaardigheden en mu ziek. 13.15 Promenade-orkest (opn.): amu sementsmuziek. 13.45 Voor de vrouw. NCRV: 14.15 Musette-orkest (gr.). 14.3c moderne orkestwerken (gr.). 15.25 Se- mi-klassieke muziek voor 2 piano's (opn) 16.00 Bijbeloverdenking. 16.30 Zigeuner orkest (gr.). 16.45 Lichte muziek van Ne derlandse componisten (gr.). 17.00 Ope ramuziek (gr.). 17.15 Lichte grammofoon muziek voor de tieners. 1750 Sportru- briek. AVRO: 7.00 Nieuws. 7.10 Ochtendgym nastiek. 7.20 Lichte grammofoonmuziek Nieuws. 8.10 Lichte grammofoonmuziek (Om 8.25 De Groenteman, pra: Je). 8.45 Morgenwijding. 8.55 Oude muziek (gr.). 950 Klassieke kamermuziek.(gr.). 9.35 Voor de vrouw. 10.00 Voor de kleuters 10.10 Lichte grammofoonmuziek. (Om 11.00 Nieuws). 12.00 Dansorkest en zang solisten. 1237 Mededeliingen t.b.v. land en tuinbouw. 12.30 Licht instrumentaal ensemble met zangsollst. 13.00 Nieuws 13.10 Actualiteiten en grammofooramuziek 13.25 Beursberichten. 13.30 Saxofoonkwar tet: moderne muziek. Daarna: Clavecim- belrecital. 14.15 Huishoudelijke zaken, praatje. 14.30 Zang en piano. 15.00 Actu aliteiten. 15.30 Lichte grammofoonmuziek (Om 16.00 Nieuws). 16.30 Pianorecital: klassieke muziek. 17.00 Voor de jeugd. 18.00 Nieuws. 07.00 Ook goeie morgen 09.00 Muziek terwijl u werkt 10.00 Koffietijd met Ti neke. 11.00 Kookpunt. 12.00 Muziek bij de lunch. 13.00 Bit en thuis. 13.30 Van concertzaal tot Jukebox. 14.30 Donder dagmiddag parade. 16.00 Microsol. 17.00 Kwartier gevar. 17.15 Favorieten ex press. 17.45 Platen palet. 18.00 Veioni- ca's Jukebox. 12.00 Nieuws. 12.03 Festivaria. 12.40 Weerber., mededelingen en SOS-berlch- ten. 12.45 Grammofoonmuziek. 12.50 Beursberichten en programmaovemcht. 13.00 Nieuws, weerbericht. Daarna: Ka mermuziek. 14.00 Nieuws. 14.03 Klassie ke muziek 15.00 Nieuws. 15.0G Liederen 1532 Klassieke muziek 16.00 Nieuws 16.03 Beursberichten. 16.09 Gitaarspel. 16.04 Moderne muziek. 17.00 Nieuws weerbericht en mededelingen. 17.15 Koor zang. 17.30 Folklorefestival. 18.00 Nieuws. 12.00 Nieuws. 12.02 Gevarieerde muziek. (12.40 Feuilleton. 13.00 Nieuws). 14.00 Nieuws en weerbericht. 14.03 Promenade- concert. 15.00 Nieuws. 15.15 Lichte mu ziek. 16.00 Nieuws. 16.08 Klassieke mu ziek. 17.00 Nieuws. 18.00 Nieuws. HILVERSUM, 28 juli De Italiaan Antonio Cifariello is het geluktvan de Chinese regering toestemming te krijgen tijdens een reis door China te filmen, teneinde een documentaire samen te stellen over het leven van China van 1965. Deze documentaire, getiteld „Reis door China", komt in drie afleveringen op het Nederlandse televisiescherm en wel op maandag 2, vrijdag 6 en dins dag 10 augustus via het tweede net. Advertentie

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1965 | | pagina 9