1 Haar hoge coloratuur had al hele stemomvang toen ze dertien was WEL OP DE RADIO MAAR NIET OP HET SCHERM? ALMDUDLER... HEERLIJK! lm Nederland 2: KRO-Koster-Zonde! HAND Radio mimm Opnieuw dertig fatale seconden 9 Kleine handen Holland Festival Belcanto Culturele catastrofe Graag televisie Verkwikkend als de berglucht Conny van den Bos naar Sopot (Polen) Laatste avontuur van Kapitein Zeppos Voorbereidingen voor derde radionet in volle gang Jan Scholtens (KRO) naar Griekenland Chef Brandpunt naar Amerika Frans-Russisch experiment met kleu ren televisie >l )f\DKRDAG VRIJDAG DONDERDAG VRIJDAG DONDERDAG 29 JULI 1965 ONDER REDACTIE EGBERT (Van onze speciale verslaggever.) HILVERSUM, 22 juli. In de week van 21 tot 28 november, de jubileumweek van de KRO, zal een der hoogtepunten zijn een operet teconcert, dat gegeven wordt in het Congrescentrum van het RAI- gebouw in Amsterdam. Dit concert zal door de radio worden uitge zonden; over een televisie-uitzending» zal nog nader worden beslist. Voor dit speciale jubileumconcert heeft de KRO de beschikking over het Omroeporkest en het Omroepkoor. Als gastsolisten zullen optreden de Nederlandse bas Arnold van Mill en de coloratuur-sopraan Ilse Hollweg uit Duisburg, terwijl als gastdirigent is uitgenodigd Willy Boskowsky, bekend van de Eurovisie-nieuwjaarsconcerten uit Wenen. Het is te hopen, dat het niet bij een radio-uitzending blijft, maar dat wij dit jubileumconcert ook op onze schermen kunnen meemaken, en wel om een zeer speciale reden. De bas Arnold van Mill is de meeste t.v.-kijkers wel bekend, maar de grote coloratuur-sopraan Ilse Hollweg is nog nooit voor de Nederlandse televisie opgetreden. Het grote succes, dat zij tijdens het Holland Festival met het Concert gebouw heeft geoogst is voor ons aanleiding om eens nader met deze sopraan van wereldklasse kennis te maken. Welke concerten hebt u in Holland gezongen? era's hebt u hier nooit Ope gezongen? Weet u al wat u zingt op het operetteconcert in november? Kunt u iets over uw nrivé leven vertellen? Er staan in Duitsland nogal wat operagebouwen. Trekken die veel publiek? Bereid met geurige Alpenkruiden is Almdudler zo verkwikkend als de zuivere berglucht. Geniet van deze aparte Oostenrijkse Alpendrank. Almdudler is alcoholvrij, maar met een „tic" ook een heerlijke long drink. Bouw prioriteit na bouwvak vakanties BRUSSEL 484 m. NEDERLAND I NEDERLAND II NEDERLAND I HILVERSUM I 402 m. HILVERSUM II 298 m. RADIO VERONICA BRUSSEL 324 m. HILVERSUM I 402 m. HILVERSUM II 298 m. RADIO VERONICA BRUSSEL 324 m. BRUSSEL 484 m. HÜLLWEG zaneeres van klasse KRO-f eestconcert Thomas Beecham werd een van mijn beste vrienden. Met hem heb ik in En geland zeer veel concerten gegeven. Men wist dait ik een Mozart-zangeres was en ik maakte mijn eerste grammo foonplaat in Londen met Joseph Kripps. Daarna ging het steeds sneller. Ik werd aai Hamburg gehaald, naar de stads- opera in Berlijn en vervolgens naar Wenen, waar ik door toedoen van de beroemde Strauss-dirigent Clemens Kraus een fantastische start heb gehad. Ik heb echt geluk gehad dat ik al deze grote mensen heb leren kennen en nog onder hen heb mogen werken. Dait heeft me enorm geholpen in mijn car rière. Alle Mozart-aria's heb ik in We nen op de plaat opgenomen, samen met Paul Baumgartner. Dat was ter gele genheid van het Mozartjaar. De plaat „Bastien et Bastienne" was geweldig, maar deze is om onbegrijpelijke rede nen veel te vroeg uit de verkoop geno men." Ilse Hollweg, die een charmante, har telijke vrouw bleek te zijn, vertelde ,ons: „Ik ben geboren in Solingen. Het is be kend dat Solingers veel van zang hou den en er is in die stad dan ook een groot aantal koren. Mijn ouders en broer zongen ijverig mee en sleepten mij met twee en een half jaar mee naar concerten. Ik zong alles mee, hoe wel ik nog niet lezen en schrijven kon. Toen ik eindelijk oud genoeg was om in het kinderkoor |te kunnen worden op genomen werd mijn vader overgeplaatst naar Siegburg. Daar kwam ik in de zeer goede handen van een oude pia nolerares die mij tot pianiste zou op leiden. Ik wilde dat en mijn vader ook. Maar al gauw bleek dat mijn handen te klein waren. Toen ik dertien jaar was had mijn hoge coloratuur al de gehele stemom vang en ik heb mijn lerares gevraagd moeite te doen om mij als zangleerlin- ge in Keulen onder te brengen. Dat lukte en met nauwelijks zestien jaar was ik op de muziekschool in Keulen. Hier kwam ik onder de hoede van een fanitastische lerares, een operazan geres uit Wenen die vroeger veel on der Mengelberg in Holland heeft gezon7 gen. Ik kreeg wat je noemt een spoed opleiding. Eigenlijk wilde ik examen doen voor concertzangeres, maar door dat ik ook graag acteerde, kwam ik snel op de operaschool en na drie en een half jaar stond ik op de bühne. Ik startte in Dusseldorf onder de re gisseur Gustav Grundgen en onmiddel lijk daarna werkte ik mee aan de fes tivals in Edinburgh en Glynbourne. Ik heb gezongen onder Fritz Busch en Sir ze solisten commercieel zingen en niet louter om de kunst te dienen. Een goed voorbeeld hiervan is Richard Tau- her die eens de mooiste Mozart-zanger ter wereld was, maar terwille van de business is hij beroemd geworden met operettemelodieën. Omdat het voor mij financieel niet nodig is, kan ik puur om de kunst zingen. Mensen als Tauber zijn er niet meer in Duitsland. Doordat de lyrische teno ren vaak hoog-dramatische partijen van bijvoorbeeld Wagner en Verdi zingen, gaat dikwijls de soepelheid verloren die nodig is bij heit zingen van Mozart. Volgens mij zou Caruso, die evenals Tauber een baritonale tenor was, net zo goed Mozart hebben gezongen als Richard Tauber, wanneer hij in het land van Mozart was opgegroeid en niet in Italië. Het goede timbre is nog maar zelden te vinden, hoogstens in Italië, maar de baritonale zangers zingen te genwoordig niet zo lang meer. Ze gaan meteen naar Bayreuth en zingen daar Wagner en dan is heit natuurlijk uit, dan gaat de soepelheid weg. Ik persoonlijk heb er altijd voor ge zorgd, van kind af aan al, dat de soe pelheid in mijn stem bewaard bleef, en ik weet heel precies welke partijen ik wèl en welke ik niet kan zingen. Ten slotte ben ik een uitgesproken colora tuursopraan. Drie jaar geleden heb ik tijdens het Holland Festival met Willem van Ot- iterloo in Scheveningen een concert ge geven. Het eerste deel bestond uit „Bastien et Bastienne" in concertvorm en in het tweede deel zong ik een prach tig modern coloratuurwerk, alleen voor orkest en stem. Dat waren de contras ten waar ik thuis ook mee werk van daag zing ik Mozart en morgen modern. In januari was ik in het Amsterdamse Concertgebouw en nu, tijdens het Hol land Festival, heb ik met het Concert gebouworkest enkele Mozart-aria's ge zongen. Is het waar dat er steeds minder Mozart-zangers zijn? „Da|t is inderdaad zo, en men zegt ook wel dat belcanto uitsterft. Maar ik prijs me gelukkig dat ik tot de belcan to-zangers behoor en ik ben er trots op dat ik dat zingen kan. Nu is het niet alleen Mozart wat ik zing, maar ook Richard Strauss, Johan Sebasitian Bach en liederen van Schubert en Hugo Wolff. Ik wilde immers concertzangeres worden en ben met het lied zelf groot gebracht. Het is waar dat ik bij de grote mas sa minder bekend ben dan bijvoorbeeld Rudolf Schock en Dermota, maar dat komt waarschijnlijk omdat vele van de Jazeker! Als gast met de opera van Düsseldorf in Ariadne op het Holland Festival vijf jaar geleden. Ik zong toen de Servineitta. En verder zijn er een paar jaar geleden in Hilversum enkele bandopnamen gemaakt onder van Ot- terloo en Haitink. Ik ben bij de opera overigens begon nen als coloratuursoubrette en mijn eer ste partij was het blondje in „Die Entfürüng aus dem Serail". Nee, daar kan ik nog niets van zeg gen. Ik pas me natuurlijk bij de pro- grammavoorstellen aan. Mijn repertoire is zo groet, dat er geen enkele moei lijkheid is. Omdat Willy Boskowsky di rigeert, is het wel waarschijnlijk dat het een Weens concert wordt en mis schien zal ik iets uit de Fledermaus zingen of enkele walsen. Met Arnold van Mill heb ik overigens al heel dikwijls op opera-liederavonden gezongen. Natuurlijk, want in feite heb ik geen privéleven. Dertien jaar geleden ben ik getrouwd met een internist, chef arts van het evangelisch ziekenhuis in Duisburg. Wij werken beiden en kinde ren hebben we niet. Dan zou het trou wens ook niet gaan. We hebben een iandhuis in Duisburg en ik zing onder voortdurend gastcontraat bij de Deut sche Oper am Rhein in Duisburg. Zo'n contract is gebruikelijk met coloratuur sopranen, want het operarepertoire op dat gebied is niet zo heel groot. Er' zijn maar één of twee premières per jaar. Eenzelfde contract heb ik met de Sltaatsopera in Hamburg en verder treed ik nog geregeld in Keulen op overal waar het zo eens voorkomt. Langs de Nederlandse grens staat op een stuk goed van honderd kilometer operagebouw naast operagebouw. In Es sen, Bonn, Keulen, Duisburg, Dussel dorf, Oberhausen, enfin, noem maar op Als men het publiek opera-minnend wil maken moet men op de eerste plaats de theaters ervoor neerzetten, en dan vind ik het vooral belangrijk dat er matinees worden gegeven. Die wor den in Duitsland altijd op de zondag ochtend gehouden en staan geweldig in de belangstelling. Als gevolg hiervan zijn de avondvoor stellingen ook altijd uitverkocht. Of ik nu de Entfürüng, Traviata, de Bar bier, Rigoletto of Ariadne zing, 't maakt niets uit. Bij de opera in Keulen is het zo geregeld dat het publiek, dat ver weg woont, met autobussen wordt gehaald. Dat Amsterdam geen eigen opera meer heeft, vind ik een culturele cata- trofe. Er is toch veel Nederlands zang talent. Dat blijkt wel uit het feit, dat Nederlandse zangers in Duitsland regel matig grote successen boeken en zeer geliefd zijn, zoals bijvoorbeeld mijn col lega Arnold van Mill. Als men alles wat Nederland aan zangtalent heeft naar eigen land zou halen, zouden de ze zangers in staat zjjn een opera van topklasse te zingen. Misschien zou het mogelijk zijn dat er meer contact kwam tussen Neder land en de vele operagezelschappen in Duitsland. Tenslotte is het maar een paar uur reizen met de trein. vVellicht zouden de diverse Dtiuse gezelschappen in Holland gastvoorstellingen kunnen ge ven. Tot zover het interview met Ilse Hollweg. Het is duidelijk dat de KRO zich bij het te geven jubileumconcert niet moet beperken tot een radiopro gramma, maar dat zij ook t.v.-kijkend Nederland in staat moet stellen mee te genieten van het optreden van de su blieme solisten die zij heeft uitgenodigd Ilse Hollweg Is in ons land in con certzalen opgetreden voor een select pu bliek, bij een t.v.-uitzending zou het mo gelijk zijn de grote massa nu eens via het scherm kennis te laten maken met deze kunstenares, die zich van ve len onderscheidt. Zij heeft immers nog de gelegenheid gehad de grote dirigenten te leren ken nen. En zij is tevens een van de wei nigen die een absoluut gehoor heeft, waardoor zij gemakkelijker in staat is zowel de modernen te zingen (het twaalf tonen-stelsel) alsook de tonale muziek. Door haar grate muzikaliteit, het ab solute gehoor, haar techniek en haar prachtige stem mag zij een unicum in de zangwereld genoemd worden: een van de weinige grote Mozart-zangeressen die evengoed het werk van de moderne com ponisten zingt. Advertentie dtöndudlec PER FLES 29 CT GROTE GEZ1NSFLES 75 CT van het Noordzeefestival een concours plaats heeft onder het motto „Charme van het chanson." Op vrijdag 13, zaterdag 14 en zondag 15 augustus brengt een derde van het aan tal deelnemenden aan het festival te Sopott, de drie in Polen gezongen liedjes ten gehore. Het wedstrijdelement te Oos tende staat eveneens in het teken van de interpretatie, die aan de drie songs wordt gegeven. Tijdens het slotconcert, dait op maandag 16 augustus in Oostende wordt gehouden, zullen de prijswinnaars wederom voor het voetlicht treden. Dan zullen tot slot ook de prijzen worden uit gereikt. HILVERSUM. 29 juli Zondag a.s. zendt de NTS via Nederland 2 van 19.30 20 uur de laatste aflevering van de avonturen-serie voor de jeugd „Kapi tein Zeppos" uit. Dit laatste deel draagt als titel „Tap toe". Op verzoek van zeer vele kijkers die op 1 agustus a.5. niet in de gele genheid zijn deze laatste aflevering te volgen, heeft de NTS besloten dit laatste hoofdstuk op 29 augustus a.s. van 19.30 20 uur op Nederland 2 te herhalen. HILVERSUM, 29 juli De voorbe reidingen voor het derde radionet zijn in volle gang. Na de oproepen voor technisch en administratief personeel door de NRU onmiddellijk gedaan na het omroepdebat in de Tweede Kamer zijn nu op grond van een ministeriële machtiging aan de NRU de eerste maat regelen getroffen in verband met het derde radionet. Zo is men meit betrekking tot de nieuw bouw in het Hilversumse Omroepkwartier overeengekomen, dat na de bouwvak vakanties prioriteit verleend zal worden aan de afwerking van de technische ruim ten in het souterrain van de nieuwe fo- j notheek van de NRU. Deze ruimten om- j vatten o.m. vier commentaarstudio's met bijbehorende montagekamers, waar on der meer programma's worden gerepro duceerd. Eén van de montagekamers zal sa men met de bijbehorende band- en plaat studio provisorisch worden ingericht al* hoofdcontrolekamer-omroepers-studio. Voor diverse andere voorzieningen nodig in verband met het komende der- i de net zijn de onderhandelingen nog gaande. HILVERSUM. 29 juli KRO-radio-re- orter Jan Scholtens is woensdagmorgen naar Griekenland vertrokken voor het maken van reportages in het onrustige land. Hij blijft waarschijnlijk de hele week in Griekenland. In de KRO-rubrie- ken ..Echo" en „Ouverture" van de ko- mende dagen zal Jan Scholtens indruk ken geven van de toestand in Athene. Mocht de ontwikkeling der gebeurtenis sen daartoe aanleiding geven, dan zal ook op andere tijden in het KRO-pro- gramma aandacht aan Griekenland wor den besteed. (Van onze radio- en tv-redactie) HILVERSUM, 29 juli Op uitnodiging van de Amerikaanse regering zal Richard Schoonhoven chef Brandpunt tan de KRO op 8 september a.s. voor drie maanden naar de Verenigde Staten vertrekken. De heer Schoonhoven zal samen met vertegenwoordigers van omroepen uit de gehele wereld in Amerika colleges volgen aan de universiteit van Syracuse en praktische arbeid verrichten bij de Ame rikaanse radio- en televisieondememin- gen. PARIJS. 24 juli Frankrijk en Rus land zullen in december met behulp van een Russische communicatiesateliet ex perimenten met kleurentelevisie uitvoe ren. Een Russische regeringsdelegatie heeft het Franse teiecommunicatiecen- trum te Pleumeur-Bodou bezocht en ge sprekken gevoerd met Franse televisie deskundigen. De Russen hebben eerder dit jaar verklaard het Franse „Secam" kleurentelevisiesysteem over te zullen nemen. Van onze radio- en TV-redactie) HILVERSUM, 28 juli Conny Van den Bos gaat van 5 tot en met 8 augustus voor de AVRO naar Sopot in Polen, waar ze zal deelnemen aan het vijfde internationale festival van „light music songs". Op dit festival volgt het concours van vrijdag 13 t.e.m. maandag 16 augus tus aanstaande als onderdeel van het Noordzeefestival dat door de BRT te Oostende wordt georganiseerd. De AVRO-delegatie bestaat verder uit de heer Eric Krans, die als jurylid zal fungeren en ui|t omroepst.er Marga van Arnhem. Aan dit internationale festival zal worden deelgenomen door de om roepverenigingen van België, Canada, W.-Duitsland, Engeland, Finland, Frank rijk, Israël, Italië, Luxemburg, Neder land, Monaco, Zwitserland en voorts door de omroepen van landen, behorend tot het z.g. Oostelijke Blok. Alle deelnemers zijn verplicht een nieuw liedje uit eigen land te zingen, waarbij als wedstrijdelement de inhoud van hat liedje bepalend is. Verder een Pools liedje in de taal van het deelne mende land (hierbij gaat het vooral om de interpretatie) en een lied naar eigen keuze. Conny van den Bos zal tijdens het festival zingen „Speel toch open kaart" op tekst en muziek van respectievelijk Pieter Goemans en Ted Powder. „Taxi naar het station", een Pools liedje, ver taald door Ernst van Altena en als vrij liedje „Troptard" van Alex Alstone. AVRO-radio zal donderdag 5 augus tus van 20.30 tot 23.05 uur een recht streekse reportage van de openings avond verzorgen en op maandag 9 augustus weer in de ether komen met opnamen van de hoogtepunten en een reportage van de slotavond en wel van 20.05 tot 22.30 uur. Dit internationale festival wordt voort gezet en besloten in de Belgische bad plaats Oostendex, waar als onderdeel HILVERSUM, 29 juli In het voor programma vanavond Barend de Beer, de Verrekijker, Van Gewest tot Gewest en de Lucy Ball Show. Lucy zorgt voor een waterballet, want ze gaat met de vrouwe lijke vrijwillige brandweer op stap. De avond is verder een complete herhaling. Advertentie Eerst dan de documentaire van Will Si mon over „Hoe ontstaat een tv-spel?" en vervolgens het spel zelf, dat model stond voor die documentaire, te weten „De fa tale dertig seconden" van Dimitri Frenkel Frank met in de hoofdrollen Ko van Dijk en Jan Retèl. Het spel behandelt het conflict tussen twee vrienden, vliegers die elkaar nog uit de oorlog kennen. Het con flict komt tot stand omdat de een vlieg- examen moet doen bij de ander. Een stuk, dat indertijd veel waardering kreeg van de kijkers. Tot besluit van deze AVRO- uitzending de actualiteitenrubriek Televi- zier en het tweede journaal. De KRO laat Fiet en Frans Koster met hun cabaretprogramma ,,'t Is zonde" de avond op het tweede net openen. Als gas ten brengen ze mee Maria Lindes en Cees van Ooyen. In het artistieke programma Beeldende Kunst '65 maken we kennis met de schil der Aad de Haas, die bekend werd door zijn religieuze onderwerpen, waarmee hij al vaker in het nieuws kwam. Vervolgens de elfde aflevering uit de serie „Het grote avontuur", waarin „De kolonel uit Con necticut" de hoofdpersoon is. De KRO besluit dan met de Zuid-West-Afrikaanse reisindrukken van Ted Morrisby in een bewerking van Karl van der Ploeg. 19.00 Nieuws in het kort. 19.01 Barend ae Beer. 19.06 De Verrekijker, interna tionaal jeugdjournaal. 19 15 Van Gewesi tot Gewest, regionaal weekjoumaal. AVRO: 19.35 The Lucy Show NTS: 20.00 Journaal 30.20 Achter de schermen: do cumentaire over het totstandkomen van een TV-spel. 20.50 De dertig seconden, TV-spel. AVRO: 22.05 AVRO's Televizler VTS: 22.25 Socutera. 22.30-22.35 Journaal NTS: 20.00 Nieuws in het kort. KRO: 20.01 't Is Zonde, cabaretprogramma. 20.30 Beeldende Kunst 65; NTS: 20.55 Hei grote avontuur (The great adventure), serie gedramatiseerde episodes uit de ge schiedenis van de Ver. Staten v. Ameri ka. KRO: 21.45-22.10 Zuid-West-Afrika. -eisind rukken. NTS: 15.00-16.00 Reportage binnenkomst van de Vierdaagse te Nijmegen. 18.10 Licht instrumentaai kwintet (opn). 18.30 Moderne kamermuziek (opn). 18.40 Halte: gevarieerd programma voor de twintigers 19.00 Nieuws en weerpraatje. 19.10 Radiokrant. 19.30 Zang en orgel: klassieke liederen 19.45 Oude kamermu ziek (gr). 20.00 Zomermozaïekgevari eerd programma 22.00 Internationaal Or gelconcours Haarlem 1965 4): Kerkorgel- concert: klassieke en geïmproviseerde werken. 22.30 Nieuws en lOS-berichten. 52.40 Avondoverdenking. 23.00 Boekbe spreking. 23.05 Platennieuws. 23.45 Gram- mofoonmuziek. 23.55-24.00 Nieuws. 18.00 Nieuws 18.15 Actualiteiten. 18.21 Mannenwerk. 20.00 Nieuws. 20.05 Holland Festival 1965: Rotterdams Philharmonisch Orkest, mannenkoor en solisten: Moder ne en klassieke muziek (20.35-20.55 Voor dracht). 22.10 Licht instrumentaal en semble met zangsolisten. 22.30 Nieuws. 22.40 Actualiteiten 23.05 Stereo: Discota- ria. 23.55-24.00 Nieuws. 18.00 Veronica's Jukebox. 19.00 Beatle Show. 19.15 Joost mag het weten. 20.00 Tropisch programma. 21.30 Draadloze auditie. 22.00 Populaire muziek. 22.30 Tour de chant. 23.00 Chiel montagne. 01.00 Sluiting. 18.00 Nieuws 18.03 Voor de soldaten 18 28 Paardesportberichten. 18.30 Orkest- •oncert. 18.45 Sportkroniek. 18.52 Gram- mofoonmuziek. 19.00 Nieuws, weerbe richt en radiokroniek. 19.40 Latijnsame- rlkaanse muziek. 21.00 Noordzeefestival: Moderne muziek (22.00 Nieuws en be richten) 23.00 Nieuws 23.05 Opera- en --t-artf-orncen 23 55-24.00 Nieuws. 18.00 Nieuws. 18.32 Lichte muziek. 18.51 Feuilleton. 19.00 Muzikaal medaillon 19.30 Nieuws. 20.00 Gevarieerde muziek 22 00 Wereldnieuws. 22.15 Jazzmuziek 22.55-23.00 Nieuws KRO: 7.00 Het levende Woord. 7.0z Ouverture: reportages en commentaren wegeninformatie en lichte grammofoon- muziek (7.30-7.40 Nieuws: plm. 8 00 Over weging) 8.30 Nieuws. 8.40 Lichte grarr.- mofoonmuziek met berichten voor de vrouw. (9.00 Weeroverzicnt). 9.35 Water standen. 9.40 Voor de kinderen. 10.00 In de platensoos: verzoekprogramma voor oudere luisteraars. (10.30 Weeroverzicht) 11.00 Voor de zieker,. 11.40 Licht instru mentaai ensemble. 12.00 Angelus 12.0: Lichte grammofoonmuziek. 12.27 Medede lingen t.b.v. land- en tuinbouw 12.30 Nws 12.40 Actualiteiten of grammofoonrruziek 12 50 Lichte grammofoonmuziek. 13.45 Mu- siësta: gevarieerd muziekprogramma. 15 Pianorecital: moderne muziek 15.30 Voor de zieken. 16.30 Franse chansons (opn) 17.00 Voor de jeugd. 17.30 Coda: lichte muziek voor tieners en twens. VARA: 7.00 Nieuws, ochtendgymnas tiek en socialistisch strijdlied. 7.20 Lich te grammofoonmuziek. 7.25 Van de voor pagina, praatje. 7.30 Lichte grammofoon muziek. 8.00 Nieuws. 8.10 Lichte gram mofoonmuziek. 8.50 Voor de kinderen 9.00 Te land en te water: informatie! programma voor weg- en waterwegge bruikers. VPRO: 9.40 Morgenwijd. VAR 10.00 Lichte grammofoonmuziek. 11.00 Nieuws. 11.02 Voor de kleuters 11.15 Vri; entree, cabaret. 11.40 Stereo: Llchti grammofoonmuziek. 12.00 Orgelspel: lich te muziek. 12.27 Mededelingen t.b.v. land en tuinbouw 12.30 Overheidsvoorlichtir Uitzending voor de landbouw 12.40 Ste reo: Lichte grammofoonmuziek. 12.55 Ac tualiteiten. AVRO: 13.00 Nieuws 13.10 Actualiteiten en grammofoonmuziek 13.25 Beursberlcnten. 13.30 Schakeringen programma over Kunst en Kuituur Ir. Woord en Muziek 14.30 Licht orkest 15.00 Lichte grammofoonmuziek. VPRO 16.00 Nieuws: Daarna Ruimer fcontak (UI en slot), lezing. 16.15 Klank en ruimte: geluid en akoestiek toegelicht met muzikale Ulustratie. 16.45 Nieuws dienst voor nieuwsgierige kinderen. 16.49 Voor de jeugd. 17.30 Jazz rondo. 17.50 Kiosk: bespreking van artikelen uit de weekbladen 18.00 Nieuws. 07.00 Ook goeie morgen 09.00 Muziek terwijl u werkt. 10.00 Koffietijd met Ti neke. 11.00 Even bijtanken. 12.00 Muziek bij de lunch. 13.00 Gevar. Gramm. pla ten. 14.00 Matinee. 17.00 Tijd voor Top pers. 17.15 Platen palet. 17.30 The tieen- beatclub 18.00 Veronica's Jukebox. 12.00 Nieuws. 12.03 Festivarla. 12.40 Weerbericht, mededelingen en SOS-be richten. 12.45 Grammofoonmuziek. 12.51 Beursberichten en programmaoverzicht 13.00 Nieuws en weerbericht. 13.20 Hei neusje van de zalm. 14.00 Nieuws. K.o: Fallstaf. opera. (15.00 Nieuws. 16.00 Nws Vanaf 16.00 Berichten voor de automobi listen 16.03 Beursberichten) 17.00 Nws. weerbericht en mededelingen. 17.15 Ge varieerde muziek 18.00 Nieuws. 12.00 Nieuws 12.02 Gevarieerde muziek en actualiteiten. (12.40 Feuilleton. 13.00 Nieuws) 14.00 Nieuws en weerbericht 14.03 Promenadeconcert. 15.00 Nieuws 15.02 Chansons 15.45 Lichte muziek. 16.00 Nieuws 16.08 Klassieke muziek 17.00 Nieuws 18 00 Nieuws

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1965 | | pagina 11