Artiesten-aalmoezenier Th. Kloeg„Dit werk kost meer jenever dan wijwater" Artiesten krijgen in Hilversum sociëteit Opening op 6 september r sillo maal mensen i Hit aan het spit faamaaHH voor tieners en twens MAURICE FANON ZANGER VAN ARTISTIEKE CHANSONS Dave Clark: terug met hit i I Chefarine4 ZMmsmM TV VANAVOND Jacques Brei in Domino CILLA BLACK naar New-Yorks cabaret HAND F elevisie Radio Teleac (na vakantie) met cursus over Griekse theater m Doodgeivone mensen Tiveehonderd leden FILMNIEUWS Cliicagosymfonieorkest schrapt seizoen P.T.T wil centraal antennesysteem aan anderen overlaten Uitvinding Autorijles Nederlandse inzending naar industrieel filmfestival De klok Vinger prik 4 middelen doen wonde ren bij pijn of griep! Compositie-opdracht van de Radio Unie orNSDAG DINSDAG WOENSDAG DINSDAG 10 AUGUSTUS 1965 (Van onze radio- en tv-redacteur) HILVERSUM, 10 augustus „U zult er wel rekening mee moeten houden, dat dit werk meer jenever gaat kosten dan wijwater," zei aalmoezenier Theo Kloeg (46) zeven jaar geleden tot zijn bisschop, in antwoord op diens vraag, wat de pasbenoemde artiesten-aalmoeze nier in zijn nieuwe functie dacht nodig te hebben. Het ziet er naar uit, dat deze voorspelling in vervulling gaat, want op maandag 6 sep tember zal kardinaal Alfrink de opening verrichten van almoezenier Kloegs „Nationale Artiesten Sociëteit" aan de Spiegellaan in Hilver sum. „Ik vecht momenteel nog voor een volledige vergunning, want een borreltje hoort erbjj," zegt de initiatiefnemer. i De vier middden, verenigd in één tablet Chefarine „4", zijn elk afzon derlijk in de helle wereld beroemd en hebben miljoenen mensen baat ge bracht. Tezamen werken zij nog beter en doen werkelijk wonderen. Eén der bestancHelen is het betrouw bare maagmiddel Chefarox, dat een teveel aan maagzuur neutraliseert. De combinatie Is ideaal om pijn of griep doeltreffend te bestrijden. NEDERLAND I NEDERLAND II m;ip NEDERLANDS BELGTE FRANS HILVERSUM I 402 ra io.20 Voor de Kinderen. 18.30 De Springplank: jonge artiesten wagen de sprong naar het succes. 19.10 Actualitei ten. 19.30 Promenade orkest en zang soliste: Operamuziek 20.15 Het teken van de vis. hoorspel 21.25 Radiophilhar- monlseh orkest: klassieke muziek. 22.00 Geestelhke liederen 22.20 Actualiteiten yi grammofoonmuziek 22.25 Boekbespre king. 22.40 Epiloog 22.45 Haar. hooft en hand vragen om woord en wils want je moet leven met een lied. BTLVERSTTM Ï1 298 ra. RADTO VERONTGA BRUSSEI 824 m. BRUSSEL 484 ra. HILVERSUM I 402 m. HILVERSUM II 298 ra. RADIO VERONICA BRUSSEL 324 tn. BRUSSEL 484 m. De oprichting van dit centrum heeft plaatsgehad onder anspiciën van het Stichtingsbestuur, bijgestaan door een aanbevelingscomité, waarin zitting heb ben: minister-president mr. Cals mgr. Bekkers van Den Bosch, burgemeester Boot van Hlversum. ds. J. de Lange, ge reformeerd predikant te Deventer, Conny Stuart, Toon Hermans, Rolf ten Kate, perschef van Phonogram, Dolf van der Linden en Wim Sonneveld. Toen aalmoezenier Kloeg in 1958 op dracht kreeg zich te gaan oriënteren in de artiestenwereld, begon hij met goede moed de radio- en televisiestu dio's af te lopen, links en rechts een praatje makend en contacten leggend. Vervolgens kwamen de schouwburgen aan de beurt. ,Jk moest toch ergens be ginnen", zegt hij. ,-Ik was drie jaar rector geweest in een tehuis voor be jaarden in Delft, dat door nonnen werd geleid. Toen Ik in mijn nieuwe functie tijdens een uitvoering van de Slees- wijkrevue de artiesten-ingang binnen ging en plotseling oog in oog stond met de balletmeisjes, was mijn eerste gedachte: dat is wel iets anders dan de zusters in Delft- Maar al gauw viel mij op, dat ik nergens waar ik kwam hoor de mompelen: Wat moet die zwartrok hier Men accepteerde mij als pries ter. Wanneer ik in burger was var- schenen hadden de artiesten het mij kwalijk genomen". „Artiesten ziin doodgewone mensen", vervolgt hij. „Zij leven alleen anders, en daardoor liggen hun problemen in een ander vlaik. Op sociaal en maatschappelijk gebied is er voor deze mensen nooit veel gedaan. Zij hebben mij nu langzamer hand weten te vinden. Uit het hele land komen zij met hun problemen bij mij, en zeker niet alleen godsdienstige pro blemen. Zij weten nu, dat zij op alle mogelijke gebieden bij hun aalmoezenier steun kun nen vinden. Daarom heb ik een hekel aan het woord „zielzorg". Wij moeten zorgen voor de mens in zijn totaliteit, wanneer hij in een bepaalde noodsituatie naar on* toekomt Bovendien is het niet onze taak te vermanen, maar te helpen waar wij kunnen- De artiesten hebben be hoefte aan een plaats, waar zij met elkaar kunnen praten en waar zij iemand kun- inen ontmoeten, die in staat is hun in (hun eigen problematiek tegemoet te ko men. Vandaar de oprichting van de ar tiestensociëteit. Iedereen, die zich artiest kan noemen, van welke godsdenstige overtuiging hij ook is. zal er toegang hebben. Ik hoop spoedig ook vakkundi- gen te kunnen aantrekken, die de arties ten op verschillende terreinen kunnen helpen en adviseren. Ik zelf zal er een spreekkamer hebben, waar men mij vrij wel altijd kan treffen. Voor het werk langs de weg, in de studio's en theaters, zal een andere priester worden vrijge steld". De sociëteit telt inmiddels ruim twee honderd leden. Maar aalmoezenier Kloeg veronderstelt, dat velen hun aanmeldings- kaart nog moeten inzenden. De sociëteit Teleac is met vakantie. De uitzendin gen van de stichting zijn in dit voor jaar met gemengde gevoelens ontvan gen, maar men dient te begrijpen, dat de eerste reeks cursussen eigenlijk niet veel meer dan een proef was, terwijl de studiofaciliteiten nog zeer beperkt waren. In de loop van dit jaar hoopt Teleac evenwel de beschikking te krij gen over een eigen opname-apparatuur en een reportagewagen, die het uitzen den van cursussen bijvoorbeeld uit col legezalen, laboratoria en werkplaatsen mogelijk zal maken. Het ligt bovendien in de bedoeling de vorming van groe pen kijkers, die een bepaalde leer gang volgen, te bevorderen, teneinde het effect van dé cursussen te verho gen. Voor het volgende seizoen is een belangwekkende nieuwe serie in voor bereiding. De actrice-schrijfster Josephi ne van Gasteren brengt n.l. een be zoek aan Griekenland om vijftien les- sen voor te bereiden over het Griekse theater. Het is de bedoeling, de toneel liefhebbers erop te wijzen, waarom de Griekse drama's niet tijdelijk waren, maar hun waarde ook na zoveel eeu wen nog hebben bewaard. Josephine van Gasteren zal in Griekenland ver schillende wetenschapsmensen, maar ook figuren uit de toneelwereld interviewen De opnamen duren acht weken. biedt ruimte aan een kleine zestig per sonen. Er bestaat een mogelijkheid tot uitbreiding in de toekomst. De contribu tie bedraagt vijfentwintig gulden per jaar. De verbouwing en inrichting worden grotendeels bekostigd met geld, dat aal moezenier Kloeg „hier en daar heeft los gewrikt". Waarschijnlijk zal de sociëteit 's morgens om tien uur open gaan, behal ve in het weekeinde- Over het sluitings uur 's avonds moet nog worden beslist. Uiteraard zal de zaak niet om elf uur sluiten, aangezien de meeste artiesten pas tegen die tijd hun werk beëindigen. Na de opening op 6 september zal er gelegenheid zijn tot bezichtiging van het gebouw, waarna iedereen wordt uitge nodigd deel te nemen aan een groot nachtfeest in hotel Groot Kievitsdal. even buiten Hilversum. „De sociëteit wordt zeker geen uitslui tend katholieke aangelegenheid", verze kert aalmoezenier Kloeg. ,.A1 zal niemand mij kwalijk nemen, dat ik zelf de teugels in handen houd. Wanneer dat nodig blijkt zal ik inter mediair optreden tussen de artiesten en predikanten van de kerkgenootschappen, waartoe zij behoren". STOCKHOLM, 6 augustus (UPI) De Zweedse artrice, Ingrid Thulin, en de Franse acteur en zanger, Yves Mon- tand, zullen samen spelen in een Fran- Zweedse co-productie onder regie van Alain Resnaiks. De werktitel van de film luidt „La guerre est fini". De film is gebaseerd op een ver haal van de Franse-Spaanse auteur Jorge Semprun, die verleden jaar de Formento prijs won. De verzetsbewe ging tegen Franco „speelt er een hoofd rol in, zo werd gezegd. Volgens berichten in de Zweedse pers heeft de Spaanse regering reeds gepro testeerd tegen de film, die zij „onjuist en anti-Spaans" noemde. Resnais' persoonlijke assistent, Jac ques Saunier, deelde op een perscon ferentie mee dat de opnamen op 26 augustus in Parijs zullen beginnen. De film zal de eerste productie zijn op grond van een nieuwe Frans-Zweed se overeenkomst. Drie anderen zullen in het najaar worden gemaakt in Zwe den onder regie van Agnfcs Varda, Jean ,Luc Godard en Robert Bresson. CHICAGO aug. (UPI) De directie van het Chicago symphonyorchestra heeft meegedeeld dat het orkest zijn sei zoen 196566 heeft geschrapt „Vanwe ge gebrek aan samenwerking van de zij de van de federatie van musici van Chi cago in contractonderhandelingen" De federatie zegt dat de directie van „een van de belangrijkste symfonieor kesten ter wereld een dorpsharmonie" wilde maken. De raad van beheer van het orkest deelde mee dat als was ingegaan op alle voorstellen van de federatie van musi ci. aan salarissen 418.000 dollar per jaar extra zou moeten zijn uitbetaald. Het seizoen 196465, „met 38 weken langste seizoen in de geschiedenis van het Chi cago symphony orchestra" had volgens de raad een tekort van 400.000 dollar opgeleverd. DEN HAAG, aug. Bij een even tuele definitieve invoering van een lan delijk centraal antennesysteem ziet de PTT zich niet als het meest aangewezen orgaan om de aanleg en de exploitatie van de locale verdeelnetten op zich te nemen. Het aandeel van de PTT zou beperkt dienen te blijven tot het toevoe ren van de omroep- en televisie-program ma's naar de verdeelnetten en tot het aangeven van richtlijnen over de op bouw van het geheel. Over een eventuele exploitatie van het systeem is overleg gaande met de Noze- ma, welke vennootschap zich inmiddels reeds in beginsel voor toepassing van de haar toekomende prioriteitsrechten heeft uitgesproken. In het jaarverslag 1964 van de PTT wordt gewezen op de noodzaak de telegraaf- en telefoon wet 1904 te wij zigen, teneinde het monopolie van de PTT met betrekking tot de omroepdistri- butie, waaronder tevens het centraal antennesysteem wordt gerekend, te doen beëindigen waardoor het mogelijk zou worden ook anderefi op dit terrein toe te laten. Een ontwoerp van wet daartoe is thans in voorbereiding Een firma in elektronica in de Ame rikaanse stad Miami heeft een appa raat uitgevonden, dat het laatste snuf je op het gebied van de ratten- en muizenbestrijding mag worden ge noemd: het maakt hen gek met ge luid. Het apparaat zendt zes seconden lang een toon van ultra-hoge frequen tie uit, is dan vier seconden stil en begint opnieuw. Volgens geleerden worden ratten dol door deze opeenvolging van ge luid en stilte. Zij beginnen te wanke len, vallen elkaar aan, botsen met hun koppen tegen de muur en verlaten tenslotte hun stroopgebied. Volgens de uitvinders kan men met het apparaat de knaagdieren bin nen 70 uur verdrijven. De politie van de Amerikaanse staat Californië zoekt naar een inbreker die nodig autorijlessen moet hebben. Hij brak in in een verpleeghuis, waaruit hij voor 200 dollar aan tuinmeubilair inlaadde. Het achteruit wegrijden le verde enige moeilijkheden met het vol gende resultaat op: Een botsing met een hek, dat niet van tevoren was opengezet. Het openrijten van de zijmuren van twee flats aan weerskanten van een nauw straatje waardoor de bewo ners wakker werden. Een hunner sprong op de treeplank en wilde het contactsleuteltje grijpen. Hij viel en liep snijwonden en blauwe plekken op. Negen geschepte geparkeerde auto's. Een geschept met beton ver sterkt hek. Beschadiging van een zwembad, Enige tijd geleden bracht de Franse chansonnier Maurice Fanon een bezoek aan ons land. Tijdens dit bezoek maakt hij voor de VARA-t.v. opnamen die vrij dagavond zullen worden uitgezonden. Hij werd daarbij begeleid door zijn vaste pianist Marie Thérèse Schubert, die hem overal op zijn reizen vergezelt. Ook voor de AVRO-radio maakte deze Parijse chansonniers opnamen. Zo was hij te gast in het dinsdagavond programma „leg eens aan in Loosdrecht". Zijn tour de chant voor de VARA beeldbuis duurt een half uur. In dit half uur (via Ned. 2) kunnen de kijkers kennis met hem maken als een zanger de doorleefd en dichterlijk zijn liedjes brengt. Maurice Fanon debuteerde 3 jaar ge leden op de Rive Gauche, de bakermat van de „nouvelle vague" in het Franse chanson. Men noemt hem de vaandel drager van het non-conformisme. Niet omdat hij met would-be kreten de aan dacht op zich vestigt, nee, die naam heeft hij te danken aan de geëmotioneerde geladenheid, waarmee hij zijn chansons overbrengt op hot publiek dat aan zijn lippen hangt. In een doodgewoon gesprek, vindt men diezelfde bewogenheid, gepassioneerd heid. Maurice Fanon is een dichter van het zuiverste water, zijn taal is het chan son. Hij is een boerenzoon. Z'n moeder was socialistisch georiënteerd, z'n vader was communist. Maurice was thuis het klank bord van hevige debatten, altijd trachtte hij uit te vinden wie het bij het rechte eind had. Toen Maurice Fanon ln 1954 naar Pa rijs kwam, kende hij slechts 3 namen uit de chanson wereld: Brassens, Brei en Ferré. Tot deze 3 matadoren voelde hij zich aangetrokken, met hen voelde hij enige zielsverwantschap. In Ferré gelooft hij niet meer, hij vindft hem ver stard geworden in zijn con-formisme en noemt hem de super conformist van het non-conformisme. Hij is niet bang dat hij zijn publiek concessies zal moeten doen. Altijd zal er een publiek voor hem Met „Catch us if you can" die nu ai binnen de eerste vier op de Engelse hitparade staat, heeft Dave Clark weer een grote hit gemaakt, de eerste sinds februari van het vorige jaar, toen zijn „Bits and Pieces" tot de tweede plaats kwam. Het gebeurt maar zelden dat een artiest na meer dan een jaar totaal geen goed vekopende platen te hebben ge maakt plotseling terug komt, Dave Clark en zijn „Five" hebben zich echter zo'n grote plaats in de harten van de Britse tieners veroverd, dat het hen lukte. En verdiend, want hun hit is er een van het goede soort! zijn. Wanneer men hem een mening tracht te ontfutselen over zijn werk, krijgt men te horen dat hij nooit achterom wenst te kijken. Na korte tijd kan hij het al niet meer eens zijn met de conceptie van zijn eigen werk. Zijn chansons ademen dan ook een weldadige frisheid en vitaliteit. Zijn non-conformistische geest maakt dat hij zich niet gemakkelijk neerlegt bij de algemeen aanvaarde feiten in ons dage lijks leven. Daarom zijn zijn chansons steeds verrassend „nieuws." Maurice Fa non werd in 1963 onderscheiden met de hooggenoteerde Grand Prix du Disque voor zijn langspeelplaat „Avec Fanon" (CBS BL 149001). De vrouw van Maurice Fanon, de ook in ons land zeer bekende Pia Colombo, maakt ook graag gebruik van zijn tek sten. Nederland zal met zeven films ver tegenwoordigd zijn op het 6e Internatio nale industriële filmfestival, dat van 11 tot 16 oktober a.s. in Rouaan zal worden gehouden. De inzending is namens de raad van Nederlandse Werkgeversverbonden samengesteld door een commissie van deskundigen. De bedoeling van het internationale in dustriële filmfesitval, dat ieder jaar wordt gehouden onder auspiciën van de Raad van Europese industriefederaties, is om opdrachtgevers en producenten van in dustriële films de gelegenheid te bieden zich op de hoogte te stellen van de wijze waarop dit medium in andere landen wordt toegepast. Er worden prijzen toe gekend door een internationaal samen gestelde jury, per categorie en voor de beste totale inzending. op enkele centimeters waarvan de wagen tot stilstand kwam. De inbreker zette het op een lopen, de buit van 200 dollar en schade tot een bedrag van 15.000 achterlatend, tend. Advertentie DE VIER WIJZERPLATEN op de toren van Norwich in Engeland op de plaatselijke veemarkt geven alle vier andere tijden aan. Over klachten van marktbezoekers zei een marktmeester: „De wijzers zijn gevoelig voor de wind." Vier middelen in ién tablet helpen elkaar en.doen wonderenl Een dertigjarige Britse graafma chinedrijver voelde ineens „een prik" in zijn vingers. Zijn machine bleek een kabel van 6600 volt te hebben geraakt, waar door 200 huizen en enkele fabrieken een half uur zonder stroom kwamen te zitten. Vanavond presenteert de AVRO ons een herhaling van de tour de chanit die deze omroep maakte van Jacques Brei. Het programma rond deze be roemde Belgisch-Franse chansonnier werd eerder op 15 april 1963 uitgezonden. Zoals gewoonlijk is Denise Maes onze gastvrouw in Domino. Na Theater Do mino een aflevering van de Saint, ge titeld „De Saint speelt met vuur." Op het tweede net een nieuwe aflevering van de Bill Dana Show „De baby". De KRO vervolgt met de documentaire Reis door China". Daarna heit program ma van Hans Keller en Tom van Huyn- stee „Film 65", dat de regisseur John Losey behandelt, een van de weinigen in Hollywood die films maakt, waarin hij de stof naar eigen inzichten behan delt. De KRO besluit haar gedeelte van de avond met „Onze man in Washing ton", waarna het CVK IKOR voor de laatste loodjes zorgt met „Lezen met de hand". Cilia Black Is verdwenen van het to neel der popmuziek. Zij werkt op het ogenblik in New Yoisk en heeft een vol waardige rol in een bekend cabaret. Zij heeft het haar dat aan een zijde over haar geaiecht hin veranderd en een meer „volwassen" kapsel genomen. Bij haar vertrek uit Londen zei zijn: „Ik heb er geen spijt van dat dit misschien het einde van mijn carrieiëre als popstar is. Ik heb veel geleerd in die twee jaar, maar voor mij is de tienermuziek een te wreed bestaan. Iedere dag de kans dat de volgende dag niemand je meer kernt, maakt mij nerveus. Ik ben behan deld als het lieve kleine tienerzangeres je, dat is nu gelukkig voorhij. Eindelijk kan ik mij vrij bewegen, als een vol wassene". Cilla Black verwaclit veel van haar werk in een cabaret. Samen met John Lennon, leider van de Beatles, heeft zij haar show voorbereid. „Het is een soort biografie van mezelf gev/orden, wat zin gen betreft dan. Ik begin met mijn eer ste succes „Love of ithe loved" van de Beatles en klim dan zo langzaam op. Ik ben wel een beetje ruerveus. Ik hoop dat alles goed zal gaan. Tenslotte hoef ik nu niet alleen meer te zingen, ik moet ook tegen en met het publiek praten, het is een écht optreden geworden, met mooie kleren en zo. Ik heb mijn teksiten ook voorbereid, alleen verandert dat in de praktijk nog weieens- Toch vind ik het heerlijk om te doen. Misschien is dit de eerste stap voor een duurzame carrière, ik hoop het wiant zingen is het meest belangrijke in mijn leven". HILVERSUM, 6 aug. öe Nederlandse Radio Unie heeft de componist Hugo Godron te Bussum een. compositie opdracht verleend voor een werk voor piano en orkest van circa Ui tot 20 minu ten. Deze NRU-opdracht houdt verband met het feit dat Hugo Godorn op 22 nov. 65 jaar wordt. 19.01 Voor de kleuters. 19.06 Journaal voor gehoorgestoorden. 19.33 Eva's her inneringen, tv-film AVRO: 20.20 AVRO- Televizier. NTS: 20.30 Theater Domino. AVRO21.25 De Saint soeelt met vuur. tv-film. 20.01 De Bill Dana Show (dl. 11). 10.25 Reis door China, documentaire. KRO: 21.10 Film '65. 21.45 Onze mam n Wasnington. CVK IKOR: 22.1022.35 Lezen met de hand, tv-film over het on~ ierwiis aan blinden. 19.30 Engelae les: Walter as a music teacher. 19.45 Filmmuseum van de scha terlach: Een Oosters mysterie, ülm- Klucht. 20.00 Nieuws. 20.20 Stel Je voor. !0.25 De schelmen, tv-feuilleton: 10. Za ken im Boston 21.25 Omaru. documen taire, waarin wij kennismaken met de primitieve bevolking uit het Maddarace- bergte in Noord-Kameroen. 22.35 Nieuw». 19.00 Berichten. 19.03 Internationale landbouwkrondek. 19.30 Les cadets de la forêt, film: Sauvetage 20.00 Journaal. 20.30 Carrousel d'éte: amusementspro gramma. 21.20 Septième art: Citizen Kane, speelfilm. 23.20 Journaal. 18.15 Actualiteiten 18.25 Jrkestenipa- rade. Uchte muziek 19.00 Paris vous sarle. 19.05 Strijkkwartet 19 30 Gamelan >0.05 Leg eens aan ln Loosdrecht. 21.04 Kunstrubriek 22 00 Llcnt ensemble en solist 22.40 Actualiteiten 23.00 Operamu ziek 23.55—24.00 Nieuw». 18.00 Veronica's Jukebox. 19.00 Joost mag het weten. 20.00 Discologie. 21.00 Non stop populaire platen. 22.30 Jazz journaal. 23.30 Alle remmen los. 1.00 Sluiting. 18.03 Voor de soldaten. 18.28 Paorde- iportberichten 18.30 Lichte muziek 18.45 Sportkroniek 18.52 uichte muziek 19.00 Vieuws. weerbericht en radiokroniek .9.41 Licnte muziek 19.50 Syndicale kro- ï'iek 20 00 Amusementsprogramma 21.00 Promeniadeconcen. 22.00 Nieuws. 23.05 Nieuws. 20.05 Klassieke muziek. 23.55 Nieuws. 24.00 Voor de zeevaadt. 18.00 Nieuws. 18.27 Lichte muziek 19.30 Nieuws 22.00 Wereldnieuws. 22.15 Jazzmuziek. 22.55 Nieuws en berichten voor de scheepvaart. 7.10 Vierhandig pianospel, Massieke muziek. 7.30 Nieuws. 7.40 Raidiokrant. 7.55 Lichte grammofoonmuziek. 8.15 Ge wijde muziek. 8.40 Lichte grammofoon muziek. 9.00 Voor de zieken 9.35 Wa terstanden 9.40 Voor de vrourw. 10.10 Semi-klassdeke muziek. 10.30 Morgen dienst. 11.00 Koorzang: geestelijke liede ren. 11.30 Lichte grammofoonmuziek 11.50 Twaalfuurtje, cabaretproitramma 12.00 Touring-Club. 12.27 Mededelingen t.b.v. land- en tuinbouw. 12.30 Nieuws 12.40 De ondergang van de Rijzende Zon 12.50 Licht orkest. 131.0 Klaselelke ka mermuziek. 13.40 Stereo: Lichte gram mofoonmuziek 14.00 Klassieke en moder- buffa. 15.15 Klassieke grammofoonmuziek 15.50 Bijbelvertelling voocr de Jeqgd. 16.00 Voor de Jeugd. 17.00 Licht instru mentaal trio. 17.15 Eurojazz. 17.50 Over heidsvoorlichting De politie nu. VARA: 7.00 Nieuws, ochteindg-ymma- stlek en socialistisch strijdlied. 7.20' Licn te grammofoonmuziek. 7.25 Van de voor pagina. 7.30 Lichte grammof oonnvuziek. 8.00 Nieuws. 8.10 Lichte grammofoonmu ziek (vervolg). 8.50 Voor de kim deren 9.00 Van alle markten thuis, piraatje voor de vrouw. 9.06 Semi-klassieke mu ziek (opn.) VPRO: 9.40 Amtwoand op eeuwige vragen (III, slot), lezing. VARA 10.00 Amusementsmuziek (gr.). 11.00 Nws 11.02 Geknipt voor herhaling. 12.00 Ste reo: Ritmisch strijkorkest. 12.27 Mede delingen t.b.v. land- en tuinbouw. 12.31 Voor het platteland. 12.35 Licht instru mentaal trio. 12 55 Actualiteiten. 13.00 Nieuws. 13.15 Stereo; Metropole «rkeït en zamgsolist'en 13.45 Hun wereld! gin® voorbij(l), lezing 14.00 Omsroepdubbel- kwartet 14.15 Omroeporkest. 15.00 Noor sieke grammofoonmuziek 16.30 Vckxt de de kinderen. 16.00 Nieuws. 16.02 Klas sieke gram. muz., 16.30 voor de zieken. 17.00 wegwijzer voor vakantie- en snip perdagen, 17.50 Actualiteiten, 18.00 .Nws. 7.00 Ook goeie morgen. 9.00 Miaziek terwijl u werkt. 10.00 Koffietijd met Ti neke. 11.00 Artisten met eigen stijl. 11Jj Kookpunit. 12.00 Halverwege. 14.00 D® Draaikolk. 15.00 Woensdagmiddag spvcl- aal. 16.00 Nashville Tennessee. 16.45 Woof voor Toppers. 17.00 Veronica's Teemajgo" muziek express. 18.00 Veronica's Juike- box. 12.00 Nieuws 12.03 Festivaria. li'-j* Weerbericht, mededelingen en SOS-t' 12.50 Beursberichten en programma-ovor zicht. 13.no Nieuws en weerbericht. Kamermuziek 14.00 Nieuws 14.03 JeU§_ kroniek 15.00 Nieuws. 15.03 Luiste rprd" tjes. 15.15 Voor de kinderen 16.00 16.03 Beursberichten 16.09 Drieluik l6 Vlaamse scnoolkoren 17.00 Nieuws, bericht en mededelingen 17.15 Kof» tijd. 12.00 Nieuws 12.02 Gevarieerde m»' ziek. 13.00 Nieuws 16.08 Gevarieerde m» ziek 17.00 Nieuw*

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1965 | | pagina 4