Jazztrompetist Ted leniet van adempauze Verdiende rust in Haarlem Groots strandfeest van Sint Vincentius Schatgravers aan de Noordzee Agenda voor Haarlem en omöevieö 1vil en dank Schaap Voorjaarsheurs nu aan het lijntje Manlief eesten in Haarlem Haarlemse lerares koopt vee in nood H I N n.v. productiesektor magazijn en onderhoudsdienst Koe Klaproos van slacht Arme schapen Klaproos H I N n.v. administratieve Oud-hoogleraar in Bloemendaal verongelukt Haarlem enDJVS oefenen vanavond Slachtoffer sliep in plantsoen Nachtelijke actie om vermiste Duitse jongen diverse functies Donderdag 12 aug. ektotel ....•tfe/arflubUts WOENSDAG 11 AUGUSTUS 1965 PAGINA 3 jj^ÉpËI Niet Zandvoort, Valkenburg ol Lunteren verkoos Ted Curson als vakantieoord, maar doodgewoon Haarlem. Hij nam zijn intrek in een goed hotel in het hart van de stad en daar geniet hij van een welverdiende rust. Jazz-trompetist Ted Curson José Wolters en Ineke Sanders poseren met kist en oorkonde. Films Cabaret T entoonstellingen Hillegom Noordwijk Leiden (Van onze verslaggever) HAARLEM, 11 aug. Niemand ln Bennebroek kijkt meer vreemd op als mejuffrouw H. Siegmann met haar schaap Carolientje aan de lijn een ommetje maakt. Be kwaam leidt ze het wollige beest langs de met mals gras begroeide wegbermen, want Carolientje doet niets liever dan de meest smake lijke polletjes smakkend te ver orberen. Juffrouw Siegmann is niet bang voor haar beesten en de beesten zijn niet bang voor haar. Het schaap in het midden is de pas geschoren Carolientje. Aan de an dere zijde van het hek vlijt Klap roos zich tegen zijn meesteres. OUWeó ZANDVOORT "t Advertentie) heeft interessant werk voor mannen in Inlichtingen en aanmelding op onze Personeelsafdeling. Zijlweg 138; en bovendien op donderdagavond van 7-8 uur. BLOEMENDAAL, 11 aug. Op de Vogelenzangseweg is gisteravond de 66-jarig mevr. J. Uri uit Middelburg, oudhoogleraar biologie, door een vracht auto aangereden. Kort 11a aankomst in het Marine Hospitaal in Overveen over leed zij tengevolge van de opgelopen verwondingen. De vrouw, die met haar caravan in Vogelenzang kampeerde, maakte met haar zwaar beladen fiets zonder aanlei ding een zwenking naar links, waar door zij op de andere zijde van de rij baan terecht kwam. Daar passeerde juist een vrachtauto met aanhangwagen, bestuur door een 26-jarige chauffeur uit Noordwijk. De chauffeur zag geen kans de plotseling voor hem opdoemende fietster te ontwijken. HAARLEM 11 aug. De voetbalver eniging Haarlem speelt vanavond om half zeven op eigen terrein een oefen wedstrijd tegen DWS. De opstelling van Haarlem luidt: Scharrighuizen; Wen- tink en Kroon; Van Duffelen, Koster en Kruijer; Jonker, Versluis, Cuperes, De Kluyver en Smit. Gevraagd waarom de Spaarnestad zijn voorkeur heeft, lacht hij een benijdens waardig gebid Moot: ..omdat hier zoveel is te zien en omdat de menseen zo aardig zijn." En dan vertelt hij enthousiast van zijn ervaringen in 't Frans Halsmuseum en dat hij naderhand nog eens terug ging speciaal om de handen te bestude ren: „man, het is of ze leven!" Ja. dat is Ted Curson, een man met een intense belangstelling voor culturele dingen en. zoals hij in het restaurant tegenover me zit, een goed gesoigneerde en correct geklede man met de gezond heid van een atleet. Hij leeft ook als een atleet, rookt niet, drinkt niet, waakt voor zijn nachtrust. Zijn conditie is hem heilig. Het is een deel van zijn beroep. Hij is jazztrompetist. Met de visie die hij op dit beroep heeft, eist zijn vak veel van zijn body. Met die opvatting ook heeft hij het in Amerika tot de hoogste sport van de ladder gebracht. Nu behoort hij tot een selecte groep van avant-garde musici die er in geslaagd is een groeiende be langstelling van muzikale fijnproevers, van platenmaatschappijen, van radio. T.V. en pers voor zich op te eisen. Ted Curson werd op 3 juni 1935 in Philadelphia geboren. Dat zijn muzikale ambities al vroeg vorm aannamen blijkt uit het feit dat hij als 17-jarige knaap (hij was nog op de high-school) optrad in Charley Ventura's Open House, een gerenommeerde club van topartiesten. Na de schooljaren studeerde hij achter eenvolgens drie jaar bij Mastbaum in Philadelphia en twee jaar aan het Gra- noff Music Conservatory. Verder be kwaamde hij zich bij John Costello, de vermaarde New Yorkse school voor blaastechniek. Curson heeft dus een uit gebreide klassieke opleiding voor vak musicus achter de rug. Piano, harmonie leer, compositie en muziekgeschiedenis zijn vakken die hij met interesse en succes volgde en waarvan hij nu veel profijt trekt. Ted Curson verdeelt zijn activiteit over Amerika en Europa in perioden van ongeveer een half jaar. Zijn Euro pese contracten veroorloven hem nu een adempauze van 14 dagen. Die vrij heid weet hij deksels goed te benutten. Dat wil niet zeggen dat hij twee weken lang niet blaast. Dat zou funest zijn voor zijn embouchure. Dagelijks werkt hij aan zijn techniek. Hij gebruikt laar- voor een speciale trompetdemper die hij i veelbetekenend een ..hotel-plug" noemt I ..om moeilijkheden met andere gasten te voorkomen." Voor 10 .augustus stond een T.V.-op- name op het programma met Misja Mengelberg, piano. Han Bennink. drums en Rob Langereis, bas. Dit concert wordt op 6 september uitgezondeen. Vandaag vertrekt Curson naar Kopenhagen voor twee radio-uitzendingen. Dan volgt Stockholm. Daar is hij tee horen in het programma ..Jazz under the Stars". Via Finland (radio en televisie) reist hij (alles op eigen gelegenheid) naar Praag waar hij deelneemt aan het jaarlijkse muziekfestival. Voor al deze concerten zal steeds een andere bege leidingscombinatie worden samengesteld. Terug in de States wacht Curson een „tour" van enkele maanden, waarvoor hij zelf jonge progressieve instrumenta listen zal aantrekken. Een gesprek met deze sympathieke musicus leert dat hij een bescheiden, hartelijke, maar bovenal intelligente persoonlijkheid is. Een aangenaam cau seur, die beschikt over het vermogen om een wijsgerige scherpzinnigheid te combineren met een milde humor. Hij gaat niet prat op zijn fenomenale carrière. De 27 langspeelplaten spreken voor zichzelf. Van hem zijn 15 eigen composities op de plaat vastgelegd. Hij werkte met prominente musici, zoals Max Roach. Bud Powell. Charles Min- gus, Gil Evans, Kenny Drew, Roy Haynes, Bill Barron. Ted Curson onderscheidt zich door zijn nuchter idealisme, zijn kunstzinnige opvatting, zijn veelzijdige belangstel ling en ontwikkeling en zijn onblusbare werklust Hij is een levend pleidooi voor moderne jazzmuziek. Het aandeel dat hij, ondanks zijn dertig jaren, in de ontwik keling van deze muziek heeft, is nu al duidelijk. Een kleine groep Haarlemse jazzliefhebbers wist dit al, nadat hij in de concertzaal enkele maanden gele den een onvergetelijk concert had gege ven. Hopelijk kan Haarlem nog eens in zijn werk- en recreatieplan worden op genomen. HAN BAAS VOETBAL Vanavond speelt Zand- voortmeeuwen een vriendschappelijke voetbalwedstrijd tegen St. Pancratius. NOORDWIJK, 11 aug. Hoezeer het zoeken naar verborgen schatten nog al tijd tot de verbeelding spreekt, kon men gistermiddag zien op het Noordwijkse strand. De Leidse Sint v incentiusvereniging presenteerde, daar haar traditionele schatgraverij, waarvoor een ongekend grote belangstelling bestond. Tegen half drie verdrongen om en nabij de vierduizend gravers en graafsters zich achter de hekken om even later als een enorme bijenzwerm het graafter- rein binnen te golven. Met ongeduld wachtte deze enorme schare schatgravers, onder wie vele buitenlandse gasten, de laatste span nende minuten af voor zij konden neer duiken op het afgebakende stukje strand van 1600 vierkante meter, waarin de schatkist met de hoofdprijs van honderd harde zilveren guldens en vele busjes met briefjes voor andere mooie ge schenken verborgen waren. Nog enkele seconden een knal uit het pistool van lmofdinspecteur Mer- kelbach en gelijktijdig verandert het graafstadion voor de politiepost in een reusachtig- mierennest van schatgra vers, die ijverig door het vochtige zand woelen. Met de handen, want schep en spade zjjn taboe bij dit graaffestijn. Al gauw worden de eerste busjes aan de prijzentent afgeleverd. De heer Vlasveld dirigeert vanachter de microfoon enthousiast en welspre kend ,het grote korps. Zijn bezielend betoog spoort het tot vernieuwde ijver aan, want nog steeds zit de schatkist verscholen in de schoot van het strand. Twee jeugdige Leidenaartjes. José Wolters en Ineke Sanders, beiden ne gen jaar, hebben een graafplaatsje uit gezocht aan de zuidzijde van het ter rein. Zij logeren ieder jaar met vader en moeder op Puik en Duin en het is vanzelfsprekend dat zij meedoen om al wroetend naar de kist te speuren. Ineens krabben de vingers van José over iets hards, 't Is van hout. Nog even wat zand wegschuiven, 't Is de schatkist! Ineke kom, roept zij naar haar vriendinnetje. En samen proberen zij de kist uit het zand te trekken. Hé, wat zit dat ding vast. Een paar jongens helpen. Dan gaat een luid hoera op. Het deksel gaat open... en daar ligt de oor konde, waarop staat, dat zij José Wol ters en Ineke Sanders de grote schat van honderd gulden hebben gevonden. Eerlijk zullen zij haar delen. Wat zij er mee gaan doen? Sparen voor eén fiets, of misschien een barbie-pop. De andere gravers verliezen de moed niet. Aangevuurd door de stem achter de microfoon delven zij verder, want nog vele andere mooie prijzen; een wollen deken, een prachtige fiets, taar ten en nog veel meer zitten nog in het zand. Ook de onvindbare prijzen worden aan de man gebracht. Brigadier Vink van de strandpolitie trekt nummers uit een kist en dit levert voor menige ver moeide graver of graafster nog een on verwacht geschenk op. CINEMA PALACE: Dagelijks 2. 4.15, 7. 9.15 uur: Moeder wat een broeder, a.l. FRANS HALS: Dagelijks 2. 7. 9.15 uur. Geheim agent 007 contra Dr. No. 18 jaar. 18 jaar. L1DODagelijks 2 en 8 uur: How the West was won, 14 jr. LUXOR: Dagelijks 2, 7, 9.15 uur: Old Shat- terhand, 14 jr. REMBRANDT: Dagelijks 2, 4.15, 7, 9.15 uur: Goldfinger, 18 j. Elke ochtend beh. zo 10.30 uur: In het paleis van de water koning. a.l. ROXY: Dagelijks 2.30, 7, 9.15 uur: Tarzans verborgen schat, 14 j. Dagelijks t.m. wo. 2.30, 7, 9.15 uur: Kruitdamp, 14 jaar. STUDIO Dagelijks 2.15, 7. 9.15 uur: Moord voor. het voetlicht, 14 jaar. MINERVA. T.m. wo. 2.30 uur: Robin_ Hood en rijn schelmen, aJ. T.m. wo. 8.15 uur: Geef er de brui(d) aan, a.l. MUZIEK: Dinsdag 10 augustus Grote of Sint Bavokerk 8 uur Orgelcon cert door Piet Halsema. DIVERSEN: Woensdag 11 augustus Rotonde, Zandvoort 10 uur: Vuurwerk. Vleeshal, 2.30 uur: Uitvoering van het Poppentheater Merlijn. Openluchttheater, Bloemendaal 2.30 uur. Kindervoorstelling van Tom Poes en Ollie B. Bommel. Donderdag 12 augustus Vleeshal. 2,30 uur: Uitvoering van het Poppentheater Merüjn. Waagtareerne, Damstraat: Overdag demon straties oude ambachten, 's Avonds na 8 uur. Gobi Schreijer met volksliederenprogram- ma. tot 15 aug. Medewerking van Jules de Corte en Dick Poons met eigen liedjes. Frans Halsmuseum (Gr. Heiligland 62): Permanente tentoonstelling van werlten uit de Haarlemse school van de 16e tot en met de 19e eeuw waaronder Hals meester werken Zaterdagavond geopend van 20.30- 22.30 u., met kaarslicht en klassieke muzieK Tot en met 4 september. Teylers Museum (Spaarne 16): Perma nente tentoonstelling va» tekeningen van de Hollandse, Italiaanse en Franse school uit de 16de eeuw tot en met de 19de eeuw Dagelijks, behalve maandag, geopend van 10-17 'uur Cruquius Museum: Historische sloom machines en gro.e maquette van Nederlano met waterstand en overzicht overstro mingsramp 1953 Geopend dag van 9 12.3i> eD 1.30-5 uur Zondags van 1 - 5 uur Vlshal, Grote Markt: „De landman en de muze" Expositie van prenten, schilderijen en aquarellen in het kader van hel Gouden jubileum van de K1.TB. Dagelijks van 10 5 uur Zondag van 1 5 uur Linnaeushot, Bennebroek Openlucht tentoonstelling van voorjaars- en zomer bloemen. Tropentuin en minicorso. Geopend dagelijks van 9—18 uur (t/m oktober) In 't Goede Uur, Korte Houtstraat: De maand augustus expositie van tekeningen van Evert Neuteboom Dag. 10-6 uur en 8-10 uur. l'reruencabinet, Giooi Heiligland 62. Ex positie van Poolse grafiek van 28 jonge grafici. Tot 26 september, da. van 10 tot ft uur en zo. van 1 tot 5 uur. Stadskweektuin, KleverlaarBezichtiging van de kweektuin met o.a. tropische be planting, schooltuin en boom rwekerij T.m., 8 augustus. Gemeenschapshuis. Tramstraat, Zandvoort: Expositie van beeldhouwwerken, schilderij en en tekeningen van mevr. Joosten-Eerd- mans, mevr. Beerthuis-Roos, Ruth Brouwer Jorien de Kruiff van Dorssen en Sonja Toebes. Tjn. 14 augustus. Da. 2-4 uur en 8-10 uur. Bisschoppelijk Museum, Jansstraat 76: üude religieuze kunstschilderijen en middel eeuwse beeldhouwwerken. Geopend van 10 12.30 en 1.30 5 uur (behalve maandag). Zon- en feestdagen van 2 5 uur Woonhuis Jacobus van Looy, KI. Hout weg 103: Het voormalige woonhuis van de schilder-schrijver Jacobus van Looy. Ge opend donderdags van 10 12.30 en 13.30 7 uur Zon- en feestdagen van 2 5 uur. Museum Het Huis van Looy, ing. Kam perlaan: Fototentoonstelling „De Muggen". Dagelijks van' 10-5 uur Zo 1-5 uur t.m. 15 aug. Kunstcentrum ..De Ark", Nw. Heiligland: Expositie van schilderijen en grafisch werk van Jan Michels. Da. 10-8 uur; di. gesloten. 2e etage: 100 ambachten, van Jan Luyken. Dag. (behalve dinsdag) van 8-11.30 uur. Artificia. Binnenweg 95: Tentoonstelling van gouaches van Kees Hak en beeldhouw werken van Liesbeth Sayers. Geopend Dag. van 9.30-6 uur. Tot 2 september. FILMS: CITY-THEATER. Woensdag 8 uur: Vogel vrij verklaard, 14 jaar. FILMS ROYAL-THEATERWoensdag 8 uur: Haar verzwegen verleden, 18 jr. Do. 8 uur: West-side story, 14 jaar. LIDO-THEATER. Woensdag 8 uur: In de greep van Dr. Mabuse, 18 jaar. FILMS: LIDO. Dagelijks 2.30, 7, 0.15 uur: Incident op Cyprus, 18 jaar. LUXOR. Dagelijks 2.30, 7. 9.15 uur: Stan Laurel and Oliver Hardy bij de Lucht bescherming, a.l. REX. Dagelijks 2.30, 7.15 uur: De klokken luider van de Notre Dame, 14 jaar. STUDIO. Dagelijks 2.30, 7, 9.15 uur: Lieve, lieve John. 18 jaar. TRIANON. Dagelijks 2 en 8 uur: 't Is een gekke rare, dolle, dwaze wereld, 14 jaar. CAMERA. Dagelijks: Te rijk om los te lo pen, 14 jaar. Dagelijks 2.30 uur: Toto en de stropers, aJ. TENTOONSTELLINGEN Rijksmuseum roor Volkenkunde, Steen straat 1: „Univisie '65". Beeld van het da gelijkse werk van de Leidse Universiteit Gem. Museum „De Lakenhal", Oude Singel: Tentoonstelling van de resultaten van de fotowedstrijd van de universiteit te Leiden. Hortus Botanicus, Rapenburg 73, „Tijds beeld '65". Openluehttentoonstelling van hedendaagse Nederlandse Beeldhouwkunst. Geopend van 10.00-21.00 uur (tot 6 sept.) Rijksmuseum voor Oudheden, Rapen burg 28: „Opgravingen in bijbelse grond" (tot september). Als het schaap naar genoegen is uit gelaten is het de beurt aan de beide lammetjes Geel en Rood, te herkennen aan de kleur van hun halsband. Sinds vrijdag is de veestapel van mejuffrouw Siegmann uitgebreid met „Klaproos", een nog wat pips uitziende roodbonte koe. Pips, omdat hij nog maar kort geleden oog in oog met de slachter heeft gestaan. Maar het dagelijkse be moedigende klopje en het daarbij door de Haarlemse blologie-lerares toege diende lekkertje zullen hem gauw over de schrik heen helpen. Mejuffrouw Siegmann houdt van die ren, dat is duidelijk. Het heeft echter nooit in haar bedoeling gelegen om een veestapel te vormen. Trouwens, een geit zou zonder bijvoeding in haar ach tertuin aan de Aelbertbergstraat in Haarlem nog het leven laten, laat staan een koe en drie schapen. „Het is eigenlijk begonnen op de Haarlemse voorjaarsbeurs", vertelde mevrouw Siegmann ons. „In een van de stands lag een schaap met haar drie Weken oude lammetjes als trekpleister voor een nieuw wasmiddel. De hele dag lagen die beesten in een benauwende hitte van een lamp, die vlak boven hen Was bevestigd en de tienduizenden voor bij schuifelende beursbezoekers maak ten de atmosfeer er niet beter op. Iedereen heeft het in de krant kunnen lezen: dierenarts Jacoba Hagedoorn sprak er schande van." - Ook mejuffrouw Siegmann trok zich het lot aan van „die arme schapen Langs veel omwegen kwam zij er ach ter waarheen de beesten na de sluiting van de Voorjaarsbeurs waren getrans porteerd. In Middelie op het weiland van een hoer kwam zij haar zorgenkin deren weer op het spoor. „Ik heb ze toen gekocht", zegt ze nu lachend, maar toen wist ze niet wat ze zich eigenlijk wel op de hals had gehaald, want, zoals gezegd, het achtertuintje van mejuffrouw Siegmann bood weinig soulaas en er moest dus naar een boer Uitgekeken worden, die zijn grasland gastvrij beschikbaar zou stellen voor het hongerige drietal. Die man werd gevonden in boer Abrahams uit Benne broek, die behalve de zorg voor zijn eigen vee, ook nog de verzorging van bet wollige trio van de Haarlemse le rares voor zijn rekening nam. Sindsdien is er geen dag voorbij ge gaan of mejuffrouw Siefmann heeft een bezoek gebracht aan haar troetelbees ten. „ik kan nog niet de oprijlaan zijn opgereden of Carolientje en haar twee kinderen springen luid blatend tegen bet hek op. Trappelend van ongeduld wachten ze dan tot ik hun de halsband heb omgedaan om ze uit te laten, we vinden het heerlijk, geloof dat maar." yia haar ommetjes is deze dieren- vnendin-van-de-daad in contact geko men met Klaproos. Een beetje lodderig aanschouwde de roondbonte kolos het dagelijkse défilé. En het duurde niet lang of het beest had vriendschap gesloten met de schapenhoedster uit de grote stad. ..Op een dag", vertelt mejuffrouw Siegmann, „stonden er een paar man nen bij haar, kennelijk opkopers. Ze wilden Klaproos blijkbaar meenemen voor de slacht. Toen ze mij in het oog kreeg rende ze nerveus naar mij toe en begon me te besnuffelen alsof ze om hulp smeekte. Ze was een brok ellende. Ik probeerde haar op haar gemak te stellen. „Stil maar, toe nou, rustig toch", zei ik steeds maar. Toen de volgende dag de koe van het weiland was verdwenen kreeg ik wroeging. Ik belde naar de slachterij en daar zeiden ze me dat Klaproos al was afgemaakt. Maar toen ik vorige week vrijdag weer met Carolientje aan het wandelen was stond ze er weer, als of er niets was gebeurd. Bij navraag bleek dat door een stom toeval Klaproos aan de dans was ontsprongen. Ook de rood bonte heb ik toen gekocht. Zij is nu nog een beetje schichtig en zwak, maar dat komt door al de narigheid die ze de laatste tijd heeft meegemaakt." Kwiek klimt de toch niet meer zo piepjonge juffrouw Siegmann over het hek heen dat het weiland afsluit en ze stapt zonder dralen op Klaproos toe. die haar herkent en log aan komt stap pen. ,,Ik wil dat hij mij goed leert kennen", zegt ze dan, terwijl ze een lek kernij uit haar zak opdiept. „Dokter Hagedoorn zal dan wel zorgen dat haar gezondheid beter wordt". Mejuffrouw Siegmann beoefent nu of- NOORDWIJK, 11 aug. De politie van Noordwijk en Zandvoort en een ijverige ploeg van 20 man van de Noord wijkse reddingsbrigade hebben de hele nacht gezocht naar een elfjarige Hans Jürgen Dreher uit Sauerland die met zijn ouders logeerde bij de Langevelderslag. Vanmorgen werd de Duitse jongen sla pend op een bank in een Heemsteeds plantsoen aangetroffen. Toen de jongen gisteravond niet kwam opdagen werden de ouders ongerust en waarschuwden de politie, die toen me* behulp van collega's uit Zandvoort en met de reddingsbrigade onder leiding van de heer Viool een flink deel van de kust naspeurden. Ondertussen brach ten zijn ouders wakend de nacht door op de politiepost van de Langevelder slag Een telefoontje uit Heemstede maakte een einde aan hun ongerustheid. In de onlangs opge richte biljartclub de Taveerne zijn eni ge open plaatsen. Gegadigden kunnen zich aanmelden tot 1 4augustus aan het clublokaal van de Taveerne in de Wa gendwarsstraat. Alleen serieuze biljar ters komen in aanmerking fioieel twee beroepen, -namelijk dat van lerares biologie aan een nijverheids school en dat van agrariër. Voor deze laatste functie heeft ze heel wat for mulieren moeten invullen, want je mag er tegenwoordig niet zomaar een vee stapel op na houden. Overigens heeft haar nieuw verwor- van bezit ook nog een nuttige kant. Het is de lerares nu mogelijk om haar leerlingen aanschouwelijk onderwijs te geven. „Want pas als je werkelijk con tact hebt met de dieren leer je ze goed kennen. Dan blijkt dat een beest geen loze vleesmassa is die bijelkaar wordt gehouden door een beenderstelseL Dan komt tot uiting dat ook een dier een levend wezen is met een eigen karak ter". En als in de toekomst nog meer die ren in nood haar pad kruisen? „Ik loop de kans dat ik dan weer zwicht en ze koop om ze te helpen", zegt ze, zich zelf kennende. Advertentie) biedt een keuze uit aantrekkelijke o.a. meeh. administratie (ponstypistes) verkoopafd., boekhouding en kwaliteits dienst Inlichtingen en sollicitaties op onze Personeelsafdeling, Zijlweg 138: en bovendien op donderdagavond van 7-8 uur. J.(eugd) V. (akantie) H.Caarlem. STUIF STUIF kinderspeel- en werk plaats met meer dan 30 aktiviteiten voor kinderen van 6 tot 15 jaar in de Badmintonhaï aan de Kleverlaan. En tree 30 cent (film inbegrepen). Haarlems Speeltuin Verbond. FAMILIEDAG bij de afdeling TE ZAANEN (Anth. Fokkerlaan). Gasten: DELFTWXJK, PATVLIET. NIEUW LE VEN. Aanvang 10 uur, einde 4 uur. 's Morgens GROTE KINDERKERMIS, 's middags KINDERVARIëTéVOORSTEL- LING. Brood en drinken meenemen. Kosten 30 cent. Haarlemse Katholieke Vereniging vaor het Gezin. Speeltuin DON BOSCO: Bezoek aan KRAANTJE LEK. Vertrek van de tuin om 10 uur. Brood en drinken mee nemen. Kosten 35 cent. Speeltuin ZAANENOORD: ROL- SCHAATSWEDSTRIJD voor meisjes op de tuin. Aanvang 10 uur. Speeltuin ELBA: AUTOPEDWED- STRIJDEN voor kinderen van 5 tot en met 8 jaar van 2 tot 4 uur. (Advertentie) Telef. (02507) 3046 Dagelijks cabaret en mu ziek met Internationale floorshow en orkest.

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1965 | | pagina 3