Opzij KLM Conring Snel recht Sarrasani verovert Haarlem in flitsende galapremière Textiel en optiek willen vrij op maandagmiddag Vakantieleesten Haarlem ■SS ssrssvg sr»* Agenda voor Haarlem en omgeving Colin Wilkie en Shirlev Hart zingen inspirerend Jeugdige plaatwerker bleek berucht autodief Is Belvédère ten dode opgeschreven Demping Blekersvaart spoedig aan de orde 26 augustus beslissen Helicopterterrein Bloemenhandel graag dicht op Woen$da gmidd ag Vrijdag 20 aug a.sKS"; !;s Kr*ttmng' Folksongs De Waag L.T.School overalls kleding Krediet gevraagd voor slopen Hoogheemraad schap Rijnland Restauratie toren hervormde kerk van Heemstede DAMIAA ZINGEN HE T OUDE LIEDJE GEBR. EVERTS Slapend in gestolen auto aangehouden DONDERDAG 19 AUGUSTUS 1965 PAGINA 3 win het HAARLEM, 19 aug. Circus Sarrasani heeft Haarlem ver overd. Het publiek van de gala première heeft de spits afgebeten en de toeschouwers van gister avond zullen de komende vier da gen ongetwijfeld worden gevolgd door een circusminnende schare met een springlevende belangstel ling voor het echte circus. En Sarrasani biedt alles wat het pu bliek anno 1965 evenzeer vermag te boeien als dat van 1901, het jaar waarin Hans Stosch-Sarra- sani zijn circus nagenoeg uit het niets tevoorschijn toverde. Het motto is in al die jaren geen ijdele leuze geworden. In 1901 was het „Artistik; Clownerien und Dres- suren" en dat is het vandaag nog. De koningen der dieren tijdens hun optreden in circus Sarrasani. WATERONTHARDING Films Cabaret Leiden Colin Wilkie en Shirley Hart (rechts) worden vóór hun eerste optreden op muzikale manier aan het publiek voorgesteld door Cobi Schreyer (links). SANFOR 11.95 15.80 Als de raad van Heemstede ak koord gaat met het voorstel van burgemeester en wethouders is de fraaie Belvedère in Groenendaal ten dode opgeschreven. 11 It'll W\ Het graat de KLM blijkens de jongste cljfers aardig voor de wind. Zozeer Jelfs, dat de directie het niet uitgeslo ten acht de in voorgaande jaren tot een bedrag van ruim 150 miljoen gul- den opgelopen verliezen in enkele ja- *en terug te verdienen. Dat de KLM er nu aanzienlijk be ter voor staat dan enkele jaren gele den is voor een deel het gevolg van een groter vrachtaanbod, voor een veel belangrijker deel echter van de rigoureuze besnoeiingen en reorgani saties, die zijn toegepast om het be drijf te saneren. Intussen, het lucht vaartbedrijf blijft een riskante onder neming, uiterst gevoelig voor de on gewisse schommelingen in de con junctuur in en buiten het eigen land. Hoe tevreden men nu ook over de soepel draaiende KLM-machine is (en ook mag zijn), dit neemt niet weg, dat Wen toch voortdurend zal moeten kij ken naar een grotere spreiding van de risico's, d.w.z. iedere mogelijkheid tot samenwerking met andere luchtvaart- waatschappijen serieus moet blijven onderzoeken De Westduitse Bondspresident heeft een einde gemaakt aan het onderzoek, dat was ingesteld om na te gaan hoe dr. Hermann Conring thans Bonds daglid, tijdens de oorlog een kwalij ke nazi-ambtenaar in Groningen voor een hoge onderscheiding kon worden voorgedragen. Dit onderzoek is gestaakt nu Conring min of meer vrijwillig afstand heeft gedaan van rijn onderscheiding. De Bondspresident zal ongetwijfeld Wel zijn redenen gehad hebben om het onderzoek af te gelasten. Toch is dat jammer. Wie weet wat er aan het licht gekomen was, indien deze kwes tie tot op de bodem was uitgediept. Herhaling is nu bepaald niet uitge sloten. Evenals kort geleden in Rotterdam ee't ook de Amsterdamse rechter snel recht gesproken over de jonge- U1, die het afgelopen weekeinde in j hoofdstad handgemeen werden met de Politie. Niemand kan er bezwaar tegen heb ben, dat de jongeren stoom afblazen door betogingen, manifestaties of „hap penings". Het is hun goed recht om voor hun overtuigingen uit te komen, ook al zal menigeen het met die over tuigingen beslist oneens zijn. Wanneer het echter de kant op gaat van straat terreur en ordeverstoringen, dan kan niet snel en hard genoeg worden in gegrepen. Dat de rechterlijke macht hier ook zo over denkt is voor de Politieman, die de hitte van de strijd te doorstaan heeft, een welkome steun. iHiiimmmiimiiiiiiiiiiiimiiiiiiiiiiiiiiiimifiiiiiiiiiiiiiHHiiii Ze waren er weer allemaal in de grote viermaster. die staat opgesteld op het Helicopterterrein aan de Wagen- Zij willen liever de maandagmiddag sluiten dan de tot dusverre gehanteer de dinsdagmiddag. Dan ligt er nog een derde .aanvrage bij het college en wel van de bloemen handel. Van deze branche is het verzoek ontvangen om op de woensdagmiddagen te sluiten. Tot op heden was deze groep van een vrije middag in de week ver stoken. Zoals bekend heeft het Actiecomité Haarlemse winkeliers verleden jaar he mel en aarde bewogen om een hele vrjje maandag te bereiken. Slechts een betrekkelijk gering percentage van de Haarlemse middenstand heeft inder daad haar deuren op de maandag dicht gehouden. Als bepaalde branches een verplichte maandagmiddagsluiting we ten te bereiken, dan kan het voor de betrokken middenstanders aantrekke lijk zijn op basis van vrijwilligheid -ook 's morgens te sluiten. HAARLEM 19 aug. Twee groepe ringen uit de Haarlemse middenstand hebben zich gewend tot het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Haarlem met het verzoek om ri>°r hun branche een wijziging aan te rengen in de verplichte halvedagslui- ^Ug. Een afschrift van het verzoek is fezonden naar de Kamer van Koophan- ^ri en Fabrieken voor Haarlem en om- rireken, die de zaak in studie heeft ge komen. Vertegenwoordigd zjjn de textielde- !®"handelaren en de opticiens. De Haarlemse opticiens hebben zich voor nonderd procent achter het verzoek ge- 'chaard, maar van de textieldetaillis- n is nog niet nauwkeurig bekend welk va ?entage van hun branchegenoten zij vertegenwoordigen. De textielverkopers ®oben aan burgemeester en wethou- v««S gevraagd de verplichte halve dag ®n (je maandagmorgen te brengen ver»r ?e maandagmiddag. De opticiens z»eken een gelijksoortige wijziging. Stuif Stuif, kinderspeel- en werkplaats rwl„ er datl 30 aktiviteiten voor kin- Pint? va5, 615 iaar- Van 10 tot 4 uur. laa„ 4, Hadmintonhal aan de Klever- Entree 30 cent (film inbegrepen). voor het Getin. Katholieke Vereniging tunfonder1 tóding. VanTo tSfll 30Puur voor kinderen van 4 t/m 7 iaar Va£ weg bij de Spanjaardslaan: de edqle rossen, de logge maar toch zo behen dige olifanten, de dartele apen. de on verbeterlijke clowns, de acrobaten in de no'k van het circus, de grommende leeuwen en de koningen van de Ame rikaanse prairies. Met Duitse stiptheid kon directeur Fritz Mey klokslag acht uur zijn publiek verwelkomen. En die acht klokslagen werden het begin van een programma van klasse, nooit op houdend, nergens stagnerend en drie volle uren boeiend. Sarrasani heeft een uitgebalanceerd programma gepresenteerd. Wat nu pre cies de hoogtepunten waren valt moei lijk te beoordelen. In de grote parade van de artiesten waren de zusjes Edith en Sylvia Schickler met hun onvolpre zen nummer hogeschooldressuur onge twijfeld een klasse apart evenals de Zemgano's in hun flitsende en enerve rende trapeze - akt. Dan waren er die oeroude cireusnamen die het Nederland se publiek 'als muziek in de oren klin ken. Rudof Belli met zijn olifanten, Wil lie Mullens met hippisch nummer vrij heidsdressuur en Henri Mullens, die in het charmante gezelschap van Miss Valerie jongleerde te paard even rus tig als stond hjj met zjjn vrouw de afwas te doen. Eigenlijk zouden we ieder afzonder lijk onderdeel nogmaals de revue moe ten laten passeren. Beter is het te volstaan met ieder het advies te ge ven zelf naar circus Sarrasani te gaan, om zelf te zien hoe leuk de honden en de apen van de Weidmann's zijn, hoe muzikaal de clowns, hoe acroba tisch en mooi Yuk Cheng, hoe behen dig de Bertini's en hoe moedig de dompteur Dieter Farell die leeuwen en tijgers in één nummer presenteert. Spe ciale aandacht verdient dan wel Willy Lenz met zijn chimpansee's. Hij laa't ze musiceren, twisten en fietsen en hij geeft het gul lachende publiek de in druk in een spiegel te zien. In een circus zijn apen immers net mensen. En in een circus zijn vele artiesten die graag de aap uithangen. Als het publiek maar tevreden is. (Advertentie) DeaJei vooi Haarlem en Omstreken Wagenweg 04 Haarlem lel 12736 West-Duitsland Het hoofd van de stedelijke politie in de Westduitse stad Bensheim, de 56-jarige Erich Woll- schlager, is gearresteerd omdat hij in de tweede wereldoorlog aan de Joden uitroeiing zou hebben deelgenomen. Hij was dit voorjaar al uit zijn functie ge zet. (DPA). CINEMA PALACE. Dagelijks 2, 4.15, 7, 9.15 uur: Fantomas, 14 jaar. FRANS HALS. Dagelijks 2, 7, 9.15 uur. zo. 2, 4.30, 7, 9.15 uur, di. 8 uur: De nylon- strop, 18 jaar. LIDO: Dagelijks 2, 7, 9.15 uur, zo. 2, 4.15, 7, 9.15 uur: Goliath en de slavin, 14 jaar. LIJXOR. Dagelijks 2 uur, zo. 2, 4.15 uur: De tante van Charlie, a.l. Dagelijks 7 en 9.15 uur: Nieuwe aanvoer voor Cairo, 18 j. REMBRANDT. Dagelijks 2, 4.15, 7, 9.15 uur: Goldfinger, 18 jaar. Zo. 11 uur: Galapagos, a.l. Elke ochtend 10.30 uur beh. zo.: De jeugd hakt de knoop door, a.l. ROXY. Dagelijks 2.30, 7, 9.15 uur, zo. 2, 4.15, 7, 9.15 uur: De Sabijnse maagdenroof, 14 jaar. T.m. wo. 2.30, 7, 9.15 uur: De verove raars van de Pacific, 14 jaar. STUDIO. Elke ochtend beh. zo. 10.30 uur: Dik Trom in het circus, a.l. Zo. 11 uur: lm weissen Rössl, a.l. MINERVA. Dagelijks 8.15 uur: Irma la Dou ce, str. volw. Dagelijks 2.30, zo. 2, 4.15 u.: De duurste man van het leger, a.l. MUZIEK: Donderdag 19 augustus Grote of Sint Bavokerk, 3 uur: Orgelcon cert door Arie Keijzer. DIVERSEN: Donderdag 19 augustus Raadhuisplein Zandvoort 8 uur: Uitvoering van de Tiroler Kapel. Helicopterterrein, 3 en 8 uur: Circus Sar- rassani. Waagtaveerne, Damstraat: Overdag demon straties oude ambachten 's Avonds na 8 uur: Gobi Schreijer met volksliederenprogram- ma. Vanaf 1-6 augustus: Optreden van de troubadours Colin Wilkie en Shirley Hart als gasten van Cobi Schreijer. CAMERA: Dagelijks: De Tante v n Charley, a.l. LIDO: Dagelijks 2.30, 7, 9.15 uur: Buffalo Bill, de held van het Wilde Westen, 14 j. LUXOR: Dagelijks 2.30, 7, 9.15 uur: De dolle generaal, a.l. STUDIO: Dagelijks 2.30, 7, 9.15 uur: Lieve, lieve John, 18 jaar. REX. Dagelijks 2.30, 7.15, 9.15 uur: Majoor Dundee, 14 jaar. TRIANON: Dagelijks 2 en 8 uur: 't Is een gekke rare dolle dwaze wereld, 14 jaar. TENTOONSTELLINGEN Rijksmuseum voor Volkenkunde, Steen straat 1: „Univisie '65" Beeld van het da gelijkse werk van de Leidse Universiteit. Gem. Museum „De Lakenhal", Oude Singel: Tentoonstelling van de resultaten van de fotowedstrijd van de universiteit te Leiden. Hortus Botanicus, Rapenburg 73. „Tijds beeld '65" Openluchttentoonstelling van hedendaagse Nederlandse Beeldhouwkunst. Geopend van 10.00-21.00 uur (tot 6 sept.) Rijksmuseum voor Oudheden, Rapenburg 28: „Opgravingen in bijbelse grond", (tot september). j HAARLEM. 19 augustus Sinds gis teravond stampen weer andere voeten op het plankenpodium van De Waag mee op de maat van Engelse en Amerikaanse volksliedjes. Colin Wilkie en Shirley Hart uit Engeland gaan het dit keer twee weken lang in liet Haarlemse proberen. Het paar heeft al eens eerder bij gastvrouw Cobi Schreij- der zijn folksongs ten beste gegeven en het pleit voor de sfeer in De Waag dat het niet moeilijk was de Engelse troubadours een tweede keer naar Haarlem te krijgen. De kleine donkere Shirley Hart en de lange blonde Colin Wilkie brengen een on-Nederlandse geest van gezellig heid en spontaniteit met zich mee. Veel van hun liedjes zijn bedoeld om door een schare luisteraars meegezongen te worden en het is voor de Waag-bezoe- kers niet moeilijk aan het joviale ver zoek van de Engelsen te voldoen. De twee zijn prachtig op elkaar ingezon gen, de meeste van de bekende volks liedgenres hebben zij in hun macht. Tussen de coupletten door laat Colin Wilkie bovendien blijken dat hjj in het bijbehorende gitaarspel lang geen be ginneling meer is. Colin Wilkie en Shirley Hart hebben zojuist een veertien-daags verblijf in een jeugdherberg achter de rug, waar zij in een speciale cursus gitaar- en banjobespelers de kneepjes van het folksong-vak leerden. De twee Engel sen hebben een goed deel van hun leven als echte troubadours door Euro pa getrokken. Van folksongclub tot folksongclub en van festival tot festi val. In Parijs hebben zij het gepres teerd hun brood op straat te verdie nen door zingend langs de terrasjes te trekken. Colin Wilkie en Shirley blijven tot en met 28 augustus in De Waag. Zij ver zorgen het avondprogramma samen meg Cobi Schreijer, zanger-dichtei-gi- tarist Dick Poons, die weliswaar be scheiden zijn aandeel levert maar dan terloops toch stoute stukjes op zijn gi taar laat horen, en zoals gisteravond misschien een rondtrekkend groep je muzikanten dat op zijn tocht langs de folksongclub ook De Waag even aandoet. Advertentie biauw en khaki Buizen Broeken SLOVEN 1.»0 12— 12.85 12.10 12.55 MUTSEN 2.25 HALSDOEKEN 1.10 HAARLEM, 19 aug. In Leidschen- dam is slapend 'in een gestolen auto aangetroffen de achttienjarige plaatwer ker J. de B. uit Haarlem, die ondanks zijn jeugdige leeftijd al een indrukwek kende reeks diefstallen en inbraken op zijn naam heeft staan. Bij zijn aan houding was De B. onder meer in het bezit van een vervalst paspoort. De plaatwerker heeft bekend de laatste tijd twee auto's te hebben gestolen en twee maal een poging tot diefstal te hebben ondernomen. Voorts bekende hij twee inbraken in een garage. In de nacht van 15 op 16 augustus stal de jongeman een auto in de Zoe- testraat. Hij ging ermee toeren en kwam tenslotte in Leidschendam te recht, waar hij tot grote opluchting van de Haarlemse politie kon worden aangehouden. De politie zat al een week achter de knaap aan, maar hij was steeds op het laatste, moment ver dwenen. In de nacht van 6 op 7 augustus stal de inbreker uit een garage in de Smedestraat onder meer een remtest- meter ter waarde van 125, op 22 ju li brak hij in in een andere garage, waar hij 315 rijker werd. In de nacht van 10 op 11 augustus sloeg hij zijn slag op de Westergracht, waar hij een Chevrolet meenam, na tevergeefs zijn krachter. op twee andere personenwa gens van dezelfde eigenaar te hebben beproefd. Op 10 augustus trachtte De B. op de Dreef eveneens een auto te stelen. Hij werd gestoord door de eige naar. Een dag later was de dief be zig in de Vestestraat. Ook hier had hij pech. In de meeste gevallen had hij de contactdraden losgetrokken. De dief stal van de auto in de Zoetestraat be tekende voorlopig het einde van zijn misdadigerscarriére, want de plaatwer ker is ingesloten. TUINBOUWSCHOOL De nieuwe tuinbouwschool in Elsbroek zal met 1 september a.s. in gebruik worden ge nomen, ofschoon het werk nog niet is voltooid. Daarom is de officiële datum van de in gebruik-name nog wat uit gesteld. HEEMSTEDE, 19 aug. B. en W. zien er geen heil meer in de Belvédère in het wandelbos Groenendaal te be houden. De eens zo fraaie, maar de laatste jaren steeds meer in verval ge raakte uitkijktoren, is blijkens een voor stel aan de raad voor de afbraak be stemd. Voor het slopen wordt een kre diet gevraagd van 1.475. Overeenkomstig een verzoek uit de raad hebben B. en W. nagegaan hoeveel eventuele restauratie van de honderd jaar oude Belvédère zou kosten. De be groting heeft uitgewezen dat hiermee een bedrag gemoeid is van 62.500. De ze restauratie zou onder meer omvatten het opnieuw stellen van de buitentrap en het aanbrengen van de ontbrekende delen; het vernieuwen van vrijwel alle ramen en deuren: van de binnenbepleis- tering. de loden koepel- en balustrade bedekkingen en de terrasvloer, alsme de het herstellen van de natuurstenen borstweringen. Hiermee, aldus B. en W. zal evenwel geen werkelijke uit zichttoren worden verkregen. Daartoe zouden verscheidene bomen in de na bijheid geheel of gedeeltelijk moeten worden verwijderd öf de Belvédère zou hoger gemaakt moeten worden. Eerst genoemde oplossing achten B. en W. niet aanvaardbaar, omdat het kappen van bomen tot uiterste moet worden be perkt. Gelet op de architectuur van de toren is een verhoging van maximaal 3.60 meter mogelijk, te verkrijgen door HEEMSTEDE, 19 aug. Het sinds vele jaren in Heemstede lopende vraag stuk over de demping van de Blekers- waart is in een beslissend stadium geko men. Burgemeester en Wethouders heb ben de raad een voorstel doen toe komen, waarin gevraagd wordt tot dem ping van de eeuwenoude vaart te be sluiten. In de raadsvergadering van donderdagavond 26 augustus zal het voorstel ter tafel worden gebracht. In hun toelichting bij het raadsvoor stel brengen B. en W. naar voren dat in verband met het toenemende aantal auto's bij bedrijven en woningen aan 4 de Blekersvaart, het parkeren een ern stig probleem wordt. Demping biedt de mogelijkheid voldoende parkeerruimte te maken, die Te zijner tijd ook zal kun nen worden benut door bezoekers van de winkels aan de Binnenweg. Voorts merken B. en W. op dat door de inten sivering van het verkeer over de Ble kersvaart, als gevolg van het eenrich tingverkeer op de Binnenweg, de be hoefte aan ruimte op de Blekersvaart groter is geworden. Door demping wordt voor de aan de Binnenweg gevestigde winkeliers de mogelijkheid geschapen de bevoorrading van hun winkels via de Blekersvaart te doen plaats hebben, hetgeen een ontlasting voor het ver keer op de Binnenweg tot gevolg zal hebben. In verband met de intensieve bebouwing aan de oostzijde en de voort gaande modernisering van de industrie gebouwen aan de westzijde kan moeilijk worden volgehouden dat de vaart nog een landschappelijke functie heeft, aldus B. en W. die tenslotte tot de conclusie komen dat de Blekersvaart geen enke le andere bestemming heeft, welke zich tegen demping verzet. Ofschoon demping van de vaart fi nancieel voorlopig niet mogelijk zal zijn. achten B. en W. het gewenst de voor bereiding reeds nu ter hand te nemen, opdat, wanneer de omstandigheden gun stiger zijn, zo spoedig mogelijk met de uitvoering van een dempingsplan kan worden begonnen. Het ligt in de bedoe ling de Blekersvaart vanaf de Koediefs- laan tot aan de Lindenlaan te dempen. Het laatste gedeelte, dat bij de bocht aan de Kerklaan een schilderachtige aanblik biedt, zou dan behouden kunnen blijven. HAARLEM, 19 aug. In de ver gadering van vertegenwoordigers van de desbetreffende colleges van burgemees ter en wethouders ter benoeming van een hoofdingeland-plaatsvervanger van het hoogheemraadschap van Rijnland voor het gebouwd eigendom in de ge meenten Aalsmeer en Haarlemmer meer is benoemd mr. F. Th. Dijck- meester, burgemeester van Haarlem mermeer, zulks ter voorziening in de vacature, ontstaan door de ontslagne ming als zodanig van mr. G. C. van der Willigen, thans burgemeester van Leiden. het aanbrengen van een tussenverdie- ping. waardoor men juist over de hoog ste bomen heen zou kunnen zien. De kosten van deze voorziening worden ge raamd op 30.500. Ongeacht de finan ciële positie van de gemeente, menen B. en W. dat een dergelijke kostbare investering voor de restauratie en ver betering van de Belvédère, waarvan de toegangsgelden en andere exploitatie opbrengsten de lasten niet zullen dek ken, niet erantwoord is. Burgemeester en Wethouders voelen zich daarom ge noodzaakt de raad voor te stellen tot afbraak van de Belvédère te besluiten. „Met vele zo niet alle leden t an uw raad en velen die aan de Belvédère goede herinneringen bewaren, betreuren wjj dit," aldus het college. HEEMSTEDE. 19 aug.— B. en W. stellen de raad voor een bedrag van 3.155 beschikbaar te stellen als bij drage in de restauratiekosten van de toren der Ned. Hervormde Kerk aan het Wilhelminaplein. De restauratie werkzaamheden zijn geheel voltooid, waarmee een bedrag van ruim 31.000 gemoeid is. Van Rijkswege is als sub sidie in deze kosten 7.500 verleend. Voorts vragen B. en W. aan de raad een krediet van 603.500 voor het bouw rijp maken van de grond ten noorden van Bernhard Zweerslaan. In dit uit breidingsplan zal zo spoedig mogelijk begonnen worden met de bouw van het Algemeen bejaardencentrum en van dertig eensgezinswoningen. De kosten van het bouwrijpmaken zullen geheei worden gedekt door de opbrengst van de voor verkoop bestemde grond. HAARLEM, 19 aug. Her was er weer. Gistermiddag eerst. Haarlem mers hielden de wandelpas wat in om verrast te luisteren naar die ver trouwde klokke-tonen, die zij uit duizenden zullen erkennen: die van de Damiaatjes. Na precies twee jaar afwezigheid probeerden zij hoog in de ommantelde toren hun ontegenzegge lijk melancholieke stemmen die van oudsher meeklinken in heel wat Haar lemse herinneringen aan de inval lende schemer op zomeravonden of het vroeg-naar-bed uit de kinderja ren. De oudere Haarlemmers zullen gistermiddag wellicht extra opmerk zaam geweest zijn. De twee Damiaa tjes oefenden zich immers in het motief dat zij tot voor vijfentwintig, dertig jaar geleden gewend waren van negen tot half tien ten beste, te geven: ta-tóm-iom, ta-tóm-tom. Wel ke gelegenheid de Haarlemmers des tijds als echte op rijmpjes en gein tjes beluste Nederlanders direct aangrepen om het geluid te vertalen met ver-ké-ring, ver-ké-ring. Van wege het tijdstip natuurlijk, waarop de Damiaatjes hun best deden en de nabijheid van de Grote Houtstraat die omstreeks die tijd meestal plezierig druk was van ijverig naar elkaar lon kende jongelui. Een in het ongerede geraakt mecha niek was er de oorzaak van dat het dagelijkse Damiaatjes-motief na de oorlog ernstig werd ingekort: ta-tom, ta-tom. Dat mechaniek werd tijdens de laatste restauratieperiode vervan gen door een nieuw. Gisteravond na negen uur bleek het voor zijn taak berekend. Voor de Damiaatjes was het weer het oude liedje-

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1965 | | pagina 3