Als ik morgen geld genoeg had stopte ik er onmiddellijk mee" Johnny Halliday weer burger TV VANAVOND e\ien H Televisie: Radio Christel Adelaar: Er gebeurt maar weinig echt artistieks „Televisie-doen sprong in Televisie is een kwestie van sfeer het duister Risicospreiding en deskundig "beheer: aandelen Vereenigd Bezit van 1894 DE MAGISCHE MARLENE HEEFT AGENDA 2 JAAR VOLGEBOEKT Muziekavond bij de VPRO UITSLAG filmfestival Venetië Vara viert 40-jarig bestaansfeest VRIJDAG cr>AG ZATERDAG Jeugdconeerten Veertien miljoen t.v.■toestellen in Rusland 8 VRIJDAG 20 AUGUSTUS 1965 De atmosfeer rond het theater was er een vól van verering. Al tou het nog twee uur duren voor Marlène Dietrich haar show be ëindigde en de artiestenuitgang zou verlaten, toch was er reeds een lange rij gevormd van bewonderaars en handtekeningenjagers. De portier vertelde dat hij zich niet kon herinneren ooit zo'n goede tijd met zoveel belangstelling te hebben meegemaakt. Het meisje dat stapels foto's bestempelde met de handtekening van Marlène, beaamde het volmondig. Wij kregen een escorte naar haar kleed kamer in het Londense theater waar zij die avond zou optreden. De fans zagen het met lede, wat afgunstige ogen aan. MARLENE DIETRICH hoelang nog? De Franse zanger Johnny Halli day, die al jarenlang een tiener idool van formaat is, heeft de wa penrok uit mogen trekken H" heeft zijn dienstplicht vervuld en vierde dat met een vakantie aan de Cóte d'Azur. We zien hem hier met zijn secretaris Long Chris, de cow boy van Parjjs en enige vrienden gereed om uit te varen voor een zeiltocht op de Middellandse Zee. NEDERLAND I NEDERLAND II HILVERSUM I 402 m. HILVERSUM II 298 ro. RADIO VERONICA BRUSSEL 324 m. BRUSSEL 484 m. HILVERSUM I 402 m. HILVERSUM II 298 m. RADIO VERONICA BRUSSEL 324 m. BRUSSEI 484 m (Van onze radio- en tv-redacteur) AMSTELVEEN, augustus „Na poleon, waar zit je toch?" Christel Adelaar doorzoekt alle hoeken van haar ruime flat, maar het katje blijft spoorloos. „Ja, soms moet ik als een bezeten moeder de ronde doen," zegt Christel hoofdschud dend, terwijl zij het speuren op geeft. „Het huishouden ligt mij helemaal niet. Het kost je zo ver schrikkelijk veel tijd als je het goed wilt doen." Haar blik gaat keurend door de kamers met zware antieke kasten uit de periode dat zij nog al leen op een Amsterdams grachten huis woonde, en hypermoderne meubels, die haar man uit zijn vrij- gezellentijd meenam. Aan de ande re kant van de kamer het televisie toestel, meestal een bron van er gernis. „Er zjjn weinig artistieke mensen bij de televisie," zegt Chris tel. LA DIETRICH" WERKT ALLEEN VOOR HET GELD Toen Mariene klaar was met haar ma tinee, stond zij ons in haar kleedkamer te woord. Ze was zichtbaar moe, haar zware make-up kon niet de rimpels en de moede trek van haar ogen verber gen. Het was een ontdekking te zien dat „La Dietrich" menselijk was Waar om werkt deze vrouw van 61 jaar nog steeds zo immens hard (haar agenda is besproken voor de volgende twee jaar). „Voor het geld", antwoord zij. Als zij onze verrassing bemerkt, bena drukt Marlène haar uitspraak: „Ja, voor het geld, waar anders voor?" Ze laat de lijst zien van haar Britse toer- nee. „Denk je dat dit „glamour" is, dat dit het grote mooie leven is en dat ik het voor mijn gezondheid doe? Vergeet het maar, het is hand, erg hard werken. En wie zou hard werken als het niet nodig is? Ik moet werken, omdat de Amerikaanse belasting zo zwaar we gen dat ik van iedere dollar die ik ver dien 12 cent overhoud. Iedereen werkt in Amerika, je moet. Ik weet wel dat ik een klein huisje ergens op het Europe se vasteland zou kunnen bekostigen en stil gaan leven, maar ik ben Amerikaans burger, ik hou van het land en wil er niet weg. Daarom moet ik hard wer ken. Zolang als het publiek mij wil en mijn hand eet, zolang ik het zelf nog kan opbrengen, zolang ga ik door". Marlène Dietrich. Het schijnt dat zij onverwoestbaar. Al jaren- en jarenlang staat zij op een eenzame hoogte. Wat ls het gehim van haar succes? „Ge heim? Helemaal geen geheim. Hard wer ken is alles. Men zegt dat ik „kwali teit" bezit, misschien is dat zo. Hoe kan ik dat weten. Het enige wat ik weet is dat ik het toneel op wandel, stil sta en zing. Ik geloof dat het publiek eer der komt voor de vrouw Dietrich dan voor de zangeres. Zij betalen om mij te zien, als curiositeit. Speciaal het En gelse publiek. Het Engelse publiek is bovendien warm en hartelijk. Ik merk niets van de koelhied die hier zou be staan." Hoe komt het dat haar shows steeds uitverkocht zijn? Worden zij be zocht door een publiek dat terugverlangt naar de liedjes van, vroeger? „Nee, drie kwart van mijn publiek bestaat uit jon ge mensen. Zij komen niet uit heimwee naar oude liedjes, want zij kennen ze amper. Bovendien de liedjes die het het beste doen in mijn optreden zijn de nieuwere. Dat zijn er alleen niet veel, want ik ben zo kritisch dat iets niet direct naar mijn zin is". La Dietrich keek even in de spiegel en fatsineerde een weerspannige lok. „Ik geloof, dat mijn voorstellingen blijven lopen, omdat ik alleen sta. Daar bedoel ik mee, dat mijn show enig is. Ik heb geen concurrentie. Wie doet er het werk wat ik doe op mijn leeftijd en met mijn achtergrond? Mijn publiek be seft dat. Er zijn anderen die liedjes zin gen in mijn genre. Zij doen echter het cabaretwerk. Er zijn ook andere vrou wen die al jaren aan de top van de showbussiness staan, maar zij brengen een ander programma, zij hebben an dere achtergronden. Ik heb eigenlijk geen concurrentie, van niemand. Ik be weer niet dat dat gezond is, concurren tie is zeer goed voor een artiest. Als er vijf of zes vrouwen waren die het zelfde deden als ik, was ik lang niet zo populair." Marlène Dietrich acteert niet meer en treed niet meer op in films. Al geruime tijd niet meer. Sinds de oorlog toen zij voor de troepen optrad, is zij bij het theaterwerk gebleven, „Films heeft mij eigenlijk nooit goed gelegen. Het is mij allemaal te technisch en te onpersoon lijk. En met toneelspelen loop je het gevaar een flop te maken. Als je rol goed is, maar het stuk valt is dat slecht voor je naam. ik doe alleen nog waar dingen waarvan ik zeker ben dat mijn naam of mijn reputatie geen gevaar loopt. Tenslotte gaat het om het geld. Als ik morgen een paar miljoen dol lar belastingvrij zou bezitten, hield ik er meteen mee op. Dan kon ik mij aan mijn privéleven wijden. Tenslotte ben ik getrouwd, al veertig jaar, dat weten eigenlijk maar weinig mensen. Toch leef ik geen dubbel leven, ik ben privé precies hetzelfde als in mijn werk. Alleen vind ik dat mijn eigen leven niet in de kranten hóeft. Vooral Amerika heeft de nare gewoonte onmiddellijk my thes rond je persoon te bouwen. Men bombardeert je tot huismoeder of sex- godin. Die zogenaamde familie-tijdschrif ten liegt letterlijk alles aan elkaar. Een gerucht is bij hen waarheid. Die stom miteiten vervelen mij, ik kan me er bij zonder kwaad over maken. Domme men sen zijn de ergsten op deze wereld. Er zijn fans die mij verafgoden. Vreselijk vind ik dat. Wie ben ik dat ik een idiool een afgod kan zijn?" „Ik ben ook geen sex-ster en ik ben er nooit een geweest. Soms vertoont men fragmenten uit oude films die moe ten pretenderen dat dat wel zo is. Ze zijn echter uit hun verband gelicht. Ik ben nooit een vooroorlogse Marilyn Mon roe geweest." Er werd op de deur geklopt. Mar lène moest op komen voor de volgende show. Vijf minuten later, vanuit de zaal, bleek dat La Dietrich's uitspraken over hetzelfde zijn op het toneel en daarbuiten niet waar konden zijn. On danks het feit dat zij zich zelf geen mythe vindt, stond zij plotseling als een levensgrote „onwaarheid" in het licht van de schijnwerpers. De vermoeidheid te zien. Met haar diepe, uitdagende, s was verdwenen, de rimpels niet meer xy stem zong zij, staande in de witte lichtcirkel, haar handen onbewust het blonde haar strijkend. De „goddelijke Marlène, de magische vrouw. Magisch, het enige woörd dat nabijkomt als men haar optreden beschrijft. Achteraf blijkt zij toch niet zó menselijk. VENETIë, (Italië) aug. De orga nisatoren van het filmfestival van Vene tië hebben de namen van de 11 inschrij vingen, die door de voorselectie zijn heen. gekomen, bekendgemaakt. Het zijn films van 9 landen, waarvan de Sowjet-Unie en Frankrijk elk twee in zendingen mogen laten meedingen. De andere landen zijn Tsjechoslowakije, Ja pan, Groot-Brittannië, India, Italië. Me xico en de Verenigde Staten. De Amerikaanse inschrijving die is ge kozen voor de competitie is „Mickey One", geregisseerd door Arthur Penn. Voor Engeland zal de inschrijving „Good times, wonderful times" van Lionel Ro- gosi vertoond worden. Het festival begint in de laatste week van augustus en duurt twee weken. Slechts één inschrijving, „Faithfulness'' (betrouwbaarheid) van de Russische re gisseur P. Todorovski is een debuut. De andere films, die voor de competitie zijn gekozen zijn: Loves of a blonde". (Lief des van een blondje), van Milos For- man, Tsjechoslowakije; „Three rooms in Manhattan", (Drie kamers in Manhat- tan)^ van Marcel Carne, Frankrijk; „The demon with nails", (De boze geest met nagels), van Jean Luc Godard, Frank rijk; „Akahige", (Barbarossa). van Akira Kurosawa, Japan; „Kapurush", (De mi serabele) van Satyajit, India; „Vaghe stel le dell'Orsa", (Vage sterren van Orsa), van Luchino Visconti, Italië; „Simon del desierto", (Simon uit de woestijn), van Luis Bunuel, Mexico; „I am 20" (ik ben 20 jaar), van E- Kuzev Sowjet-Unie. Buiten mededinging zullen nog worden vertoond: ,Gertrud". van Carl Drey er. Denemarken; „La viellle dame indigne", (De verontwaardigde oude dame), van René Allio, Frankrijk; „Giulietta degli spiriti", (Juliet en de geesten), van Fre- derico Fellini, Italië; E venne un uomo", (En er kwam een man), van Ermanno Olmi, Italië; „Film", van Alan Schneider. Amerika. HILVERSUM ,20 aug. Op en rond 1 november zal de VARA het 40-jarig bestaan vieren met speciale radio- en tv-uitzendingen. Sluitstuk wordt een con cert in het concertgebouw te Amster dam door het Radio philharmonisch or kest o.l.v. Willem van Otterloo met me dewerking van de pianist Arthur Rubin stein. Zaterdag 30 oktober wordt in de jaarbeurs te Utrecht een jubileumcon gres gehouden, dat voornamelijk in het teken van de toekomst van radio en tv, zoals de VARA die ziet, zal staan. Het congres wordt besloten met een grote muzikale manifestatie: 40 jaar lichte mu ziek, die rechtstreeks door radio en tv zal worden uitgezonden. Er zal tevens een jubileum-uitgave in boekvorm ver schijnen, geschreven door het VARA- hoofdbestuurslid Meijer Sluijser. De ti tel van dit boek is „Een klein manne tje met een klein potloodje". In het ka der van de jubileumviering zijn voor dit najaar, verspreid over het hele land twaalf toneelvoorstellingen, zeven caba retuitvoeringen en acht tiener-avonden vastgesteld. Vanavond brengt de VPRO ons een programma waarin de muziek de alleen heerser is. We beginnen met „Jan Blok, gitaar." Gasten bij het trio Jan Blok zijn Francis van Rooy, Frans van Bergen en Mat Matthews. Daarna is het de beurt aan de „Trois Minestrels" om hun kun nen te tonen. De tweede maal dat dit drietal zijn Franse chansons zal brengen voor de Nederlandse televisie wordt bij ons aangekondigd door Merel Laseur. In „Randfiguren" belicht Ernst van Altena de dcihter Langston Hughes, eveneens schrijver van blues voor Bil ly Holliday en musicaltekstdichter. Aan dit programma werken mee Shireen Stroker, Anne Burton, Joop Admiraal, Henk van Ulsen en John Leddy. Ver volgens de Dinah Shore show met Geor- Streisand en het Chad Mitchell trio. Het is een herhaling uit december '64. Gesprek aan de schrijftafel" sluit de ze avond af voor de VPRO, waarna de NTS nog journaal en Toeristische Tips brengt en ook Socutera nog vijf minu ten zendtijd heeft. Op Nederland twee brengt de AVRO „Voor de vuist weg" van Willem Duys in een rechtstreekse uitzending van het Scheveningse strand. Daarna houdt de Saint, alias Simon Templar alias Roger Moore ons bezig door de spannende ver wikkelingen in de aflevering „Sophia NTS: 19.00 Nieuws in het kort. 19.01 Voor de kleuters VPRO: 19.06 Patrouil lewagen 54, rv-fiim. 19.35 De Flintsto- nes, tekenfilm. NTS: 20.00 Journaal. VPRO: 20.20 Llcnt Instrumentaal trio met zangsoilsten. 20.36 Franse chansons 21.05 Randfiguren, documentaire. 2140 De Dinah Shore Show 22.30 Gesprek aan de schrijftafel NTS: 22.40 Toeristische tips van de A.N.V.V. 22.43 Journaal. SOC 22.48-23.03 Uitzending Socutera NTS: 20.00 Nieuws in het kort. AVRO: 20.01 Voor de vuist weg. 21.20 The Saint •Sophie. TV-film 22.10 Einde 18 10 Licht instrumentaal kwartet. 18.30 Harmonie-orkest. 18.50 Napolitaanse lie deren (gr.) 19.00 NWS en weerpraatje. 19.10 Radiokrant. 19.30 van horen zeg gen en zingen. 19.35 Stereoorkest. 20.00 L. grammofoonmuziek. 20.30 Mar tha, opera (gr.) 22.20 Literair progr.22.30 Nieuws en herhaling SOS-ber 22.40 Wijd als de wereld, internationale oriëntatie in kerk zending en oekumene 23.00 L.ichte gram muziek 23.55-24 00 Nws. 18.00 Nws. 18.15 Van de week: Infor matie en commentaren uit binnen- en buitenland. 19.00 Ronduit muzikaal, pro gramma voor de rijpere jeugd 19.30 Le zen en schrijven, literair progr 20.00 Nws. 20.05 Verloren paradijs, herwonnen aarde? reisreportage 20.20 Over de scheef, cabaretprogramma. 20 45 Ontmoe tingen met Protestanten in Rusland (III- slof), reisverslag. VARA: 21.00 't Is alle maal show: muziek uit films en musi cals. 21.35 Rep. waterpolotoumooi om 't Westeuropees kampioenschap in Londen, uit het buitenland 21.50 Volksliedjes en balladen. 22.05 Zang er. elektronisch or gel: lichte muziek 22.25 Europese roei- kampioenschappen voor dames te Duis- burg-Wedau. rep. 22.30 Nws 22.40 Alt en piano: moderne liederen. 22.55 Mezzo-so- lpraan en piano: moderne liederen. 23.10 L. gram. muziek. 23.45 Socialistisch nws in Esperanto. 23.55-24.00 Nws. 18.00 Jukebox. 19.00 Show. 20.00 Nas- ville-Tennessee. 21.00 Long weekend. 22.00 Spaans prog. 22.30 Jazz. 23.30 Alle remmen los 01.00 sluiting. 18.03 Voor de soldaten. 18.28 Paarde- sportberichten. 18.30 Wegwijzers voor automobilistentips voor het weekend verkeer. 18.45 Sportkroniek. 18.52 Or- Kestmuziek üm* .\wa «vccroe» xl.si diokroniek en ne* weer ou one 19 40 L,a tijns-Amenkaanse muziek 20 AK> ^anta sia 20.40 Noord zee festival Fnda> dir! is seaside night 2H N'w. t mei 22.15 Dansmuziek 23 iK; Nws 43 05 Stem mig gemengd avondprogramma. 23 i Nieuws. 18.00 Nws 18 .Ti L muziek 19.30 Nwi 20.00 Klass pianomuziek 22.00 Wereld nieuws 22.15 Jazzmuziek 22.55 Nws KRO: 7.00 Het levende woord 7.te Oude muziek Igr 7.30 Nws 7.40 Gew muziek. 7.55 Overweging 8.00 Djinn gev progr. 12.00 Angelus 12.03 L gram muziek. 12.24 Marktberichten 12.27 Mede delingen t b v land- en tuinbouw. 12 Nws 12.40 Gram muziek. 12.45 Over heidsvoorlichtingGeven en nemen D. familie De familie Van Buuren pr. weer over het verkeer. 12.55 Licht er semble en uchi orkest. 13.15 Voor de tie mere 14.10 Musicerende dilettantenmar doline-orkest. 14.30 Voor de kleuters 14.40 Dansorkest en licht orkest. 15 3 Signaal: dokumentatie van en over joi ge mensen 15 50 L gram muziek 16.3» Europese kampioenschappen voor mes te Duisburg en waterpolotoumooi on het Westeuropees kampioenschap in Lon den. 16 40 Iers omroepkoor (opn.) Ier» volksliedjes 17 00 Metropoleorkest. 17.3: L. gram. muziek. VARA: 7.00 Nws. oentserxigymnastiek er socialistisch strijdlied. 7.20 L gram mu ziek 7.25 Van de voorpagina. 7.30 Licht gram. muziek 8.00 Nws 8.10 L. orkes (opn.) 8.20 Wegwijzer, tips voor va kar. tie- en snipperdagen. 8.30 Lachte gran muziek. 9.10 Stereo: Klass gram muziek VPRO: 9.40 Het Oosten nabij, de Dijbc op reis herkend, lezing 9.55 De kleutè in het verkeer, uitzending in samenwei king met Verbond voor Veilig Verkee: VARA: 10.00 ZO 135, gev progr (On 11.00 Nieuws) 12.27 Mededelingen t.b land- en tuinbouw 12.30 Actueel sport nieuws. 13.00 Nws. 13.15 VARA-Vana 13.20 Stereo: Lacht orkest en zangsolister 13.40 Voor de jeugd 14.15 Radio Jaz2 club 14.45 Voor mi en later, lezing 15.(l Nederlandse zangers uit vroeger jarer (opn.): Oratoriumfragmenten 15.40 Boe kenwijsheid 16.00 Nws. 16.02 L. orkest 16.25 L. gram. muziek. 17.05 L. instru mentaal trio. 17.30 Actualiteiten en rep dames te Duisburg-Wedau. 07.00 Schoon schip. 09.30 't Zit wel goed. 09.45 Hollandse nieuwe. 10.15 Kook punt. 11.15 North State 11.30 Schip schoon 12.00 Red band toppers. 12.15 Smith Chips. 12.30 Hits a gogo. 13.00 Veronica's teenagers muziek express. 14.00 Neder landse top 40. 16.00 Half uur met Suham- di. 16.30 Platen palet. 16.45 Favorieten festival. 17.15 Bruna 1730 Teenbeat club. 18.00 Veronica's Jukebox. 12.00 Nws. 12.03 Festivaria. 12.40 Weer berient. mededelingen en SOS-berichter. 12.45 L. muziek 12.55 Programma-over zicht. 13.00 Nws en weerbericht. 13.20 L muziek. 14.00 Nws. 14.03 Noordzeefesti val: te kust en te keur: vakantieprogi (15.00 Nws) (17.00 Nws. weerbericht er mededelingen). 18.00 Nws 12.00 Nws. 12.05 Gev. muziek. 16.00 Nws. 17.00 Nws f verten tie De programma's, waarin Christel mo menteel op het scherm verschijnt, zijn allemaal enige tijd geleden opgenomen. Op Nederland II presenteert zij het volks liedjesprogramma „Van alle landen thuis", waaraan zü zelf ook enige muzi kale bijdragen levert. ,,Ik heb er veel aar dige oordelen over gehoord", zegt Chris tel. „Het is een pretentieloos programma, half beroeps half amateuristisch. Ik houd van zingen, vooral als er ook wat toneel aan te pas komt. Mijn ideaal gast een beetje in de richting van het cabaret. He laas wordt daarin weer het vocale vaak verwaarloosd. De musical-vorm is beter, maar op dat gebied zijn hier niet veel mogelijkheden. Men heeft mij meermalen gevraagd aan een musical mee te werken. Ik denk. dat het er binnenkort weieens van gaat komen." Christel Adelaar heeft vooral bekend heid gekregen door haar rol van Mama- lou in het jeugdprogramma „Pipo de Clown". Na vijf jaar vond zij echter, dat het tijd werd ermee te stoppen. „Je kunt tenslotte niet tot je tachtigste in zo'n rol doorgaan. Wel denk ik nog vaak met weemoed aan Pipo terug. Het is eigenlijk geweldig als je bedenkt, dat je voor zo veel kinderen iets betekent." „Meestal kom ik van televisie-opna men geërgerd thuis- Televisie-doen is in Nederland een angstige zaak, een sprong in het duister. Men wil hier te veel, en daardoor is er altijd te weinig tijd. Het resultaat is meestal burgerlijk en van weinig allure. Mensen zonder enige ken nis van zaken voelen zich artiest en be moeien zich met het televisie-toneel. Er zijn maar weinig goede regisseurs. Van de meeste krijgen de artiesten maar wei nig steun. Zij moeten alles zelf opknap pen. Dat maakt je onzeker en nerveus. Je zit thuis met angstig hart te kijken naar het resultaat. Meestal valt het nog mee, want je hebt je er niet veel van voorgesteld. Televisie is een kwestie van sfeer. Daar moet de regisseur oog voor hebben. Ik ben dol op televisie, maar als een nieuw werkstuk niet behoorlijk wordt voorbereid onder leiding van een artistiek man, die er alle tijd voor neemt vind ik het beangstigend door de gewel dige gevolgen, die het kan hebben". „Ik vraag mij af of het nodig is, dat da mensen iedere avond een televisiepro gramma krijgen opgediend. De volks smaak wordt erdoor bedorven. Waarom niet drie avonden in de week een goed programma en verder nieuws en actuali teiten? Als ik naar een goede toneel voorstelling in de schouwburg ga denk ik: hier gebeurt iets artistieks. Wanneer ik voor het televisie-toestel zit heb ik die ervaring zelden. Daarom ben ik erg huiverig uitnodigingen voor televisie werk aan te nemen. Toch doe ik het we! weer eens". Naast haar radio- en televisie-werk verzorgt Christel ook al drie seizoenen lang jeugdconcerten. Zij kan het hsast niet bijbenen, zoveel aanvragen krijgt ze. In haar zes jaar oude „Lelijk eendje doorkruist zij het hele land. Gisteravond was Christel te zien in pe Zweedse bijdrage aan de televisie-serie „Sextet". Om die reden zal zij zaterdag niet haar volksliedjesprogramma „Van alle landen thuis" kunen presenteren, want de opnamen daarvoor vielen sa men met de „Sextet"-opnamen in Zwe den. De bekende vertolker van het Ne derlandse volkslied, Cobi Schreijer, zal haar voor deze ene keer vervangen. Geboren en getogen in het vroegere Nederlands-Indië, waaraan zij nog dik wijls met heimwee terugdenkt („vooral aan de ruimte, die je daar als kind had") kwam Christel naar Nederland, waar zij al direct na haar HBS-eindexamen met de omroepwereld in aanraking kwam. Zij begon bü de KRO als lid van een jong cabaret-groepje. Voor zjj het wist werkte zij aan allerlei programma's mee. Zi] houdt vooral van liedjes „met een aardige literaire inslag". In de Sowjet-Unie staan volgens het partijorgaan „Prawda" op het ogenblik 14 miljoen televisietoestellen geregistreerd op een inwonertal van 230 miljoen. Er zijn 115 televisiestudio's. Sinds 1960 was het aantal in gebruik zijnde televisietoe stellen verdrievoudigd. In Moskou wordt gewerkt aan een nieuw televisiecen trum. dat met de 50ste verjaardag van de oktoberrevolutie, in 1967, gereed zal zijn en vijf programma's zal uitzenden. Ad verten tl*1

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1965 | | pagina 9