I Wat gebeurt er wanneer het applaus verstomt en de glorie voorbij is HILVERSUM NOG STEEDS MET VAKANTIE ge golden FICTION FILTER Drie conserven-tv-spelen van onze oosterburen Bokma I n cïim Televisie: Radio Voor filterrokers met een eigen stijl Verzwakte ontvangst Hilversum 2 GOLDEN FICTION "05E> Rug toekeren Probleem Illusie Trea Dobbs Cursus voor Minjon- leden Het festival van Venetië Misdadig zwijgen Jazz-festijn Speciaal verlof Duitse Bartleby De Sleutel (2) Pr au Luna ZATERDAG ZONDAG ZATERDAG ZONDAG MAANDAG ZATERDAG 28 AUGUSTUS 1965 Wat gebeurt er met een artiest als zijn platen bïet meer verkocht worden en zijn optreden niet jtteer wordt gewaardeerd. Hij raakt in de vergetel heid. Reeds na enkele maanden weet men nauwe lijks meer van zijn bestaan af. Als zijn naam na laren nog eens valt moet men diep in het geheugen tasten om zich te kunnen herinneren wie Z was en ^at hij deed. De artiest in kwestie is allang in de J-agelmaat van het gewone leven teruggekeerd. Als «ij niet al teveel last van aanpassingsmoeilijkhe den heeft en zijn geld was niet toereikend genoeg am ervan te leven, heeft hij zijn oude haan weer hernomen, of, wat ook vaak gebeurt op een of an dere manier werk gevonden in de showbusiness. *o heeft Max van Praag een platenwinkel, Jan Corduwener vond een haan bij zijn grammofoon- Platenmaatschappij. Er zijn ook sterren die hijzon der handig en zakelijk zijn ingesteld en hun geld gespaard en belegd hebben om later rustig te kun- hen leven. De ouders van de Blue Diamonds, Ruud ei* Riem de Wolf hebben hun zoons altijd erg strak Sehouden en hen geleerd dat na de vette jaren ook magere tijd kon aanbreken. Zij hebben hen in het hoofd geprent, voor hen waren geen dure sport wagens. In een oude Mercedes-diesel reden zij naar hun „schnabbels". Nu hun populariteit aan het ta- hen is, hoeven zij zich niet druk te maken om geld zorgen. De Kilima Hawayans vormen nog zo'n mooi ^oorbeeld. Zij gingen altijd rustig hun gang door het U'oelige artiestenleven. Zij hebben nooit top-hits ge maakt, maar door hard werken en lang volhouden (binnenkort staan zij 25 jaar op de Bühne) hebben zij gezorgd „binnen" te zijn. Met het puur-witte mondstuk Exclusieve melange Vol smaak en toch zacht 20 stuks f 1.25 FILTER CIGARETTES HILVERSUM, 28 augustus. Hilversum is nog steeds met vakantie. De voorraad blikwerk blijkt nog lang niet op te zijn. Liefst drie van die „conserven-tv-spelen" komen deze week uit Duitsland. Bovendien is er dan nog een van onze oosterburen geleende operette. Ook nu weer een zesdaagse met weinig hoogtepunten. Wel openbaart zich weer een enorm gebrek aan coördinatie. Om maar een voorbeeld te noemen: drie jazz-uitzendingen in een week, waarvan nog twee op dezelfde avond NEDERLAND I NEDERLAND NEDERLAND I NEDERLAND II HILVERSUM 1 402 m. Hl! VERSÏTM II 298 nu RADIO VERONICA HILVERSUM I 402 m. HILVERSUM II 298 m. RADIO VERONICA BUI SSEI 324 m. RRUSSEI 484 m. HILVERSUM I 402 m. HILVERSUM n 298 m. RADIO VERONICA „NAZORG" voor ARTIESTEN Er zijn ook lieden in de showbusiness hl Juinen te vergeten dat het pu- r «at hen op dit moment op de ~^?den draagten rijkelijk van fïhan- cieie middelen voorziet, hen morgen de rug kan toekeren en vergeten. De artiest leeft bij de gratie van zijn ta lenten en van zijn publiek. Dat laatste is voor zijn levensonderhoud het belang rijkste. Als hij echter vergeten is, ge beurt het vaak dat hij de „morfine van het applaus'' niet meer kan af wennen. De eens zo gevierde zanger, toneelspeler of wat dan ook verliest rich in dagdromen. Hij kan het „ge wone" leven soms niet meer aan. Slechts zeer zelden gebeurt het dat mensen die in de showbusiness verge ten worden aan lager wal raken. Wel echter is altijd de geestelijke klap vrij groot. Van schijnwerpers naar een bureaulamp is een grote sprong. Aan een bankbediende worden geen hand tekeningen gevraagd. Dit hele verhaal vormt een probleem daarmee de platenmaatshappij nog al ®eus mee zit opgescheept. Of liever ge- ,®gd mee wordt opgescheept. Zij hebben Jhimers de ster helpen rijzen. Zij heb- ben de artiest groot gemaakt en geld laten verdienen. Als dan echter blijkt Uat zijn resultaten commercieel terug kopen en zelfs nihil worden, moeten zij Zeggen dat het „gedaan is". Komt de arUest in schulden en moeilijkheden door zijn dure auto's, bontjassen en dwaze sprongen van voorheen, dan is het vaak Z'jn maatschappij die beschuldigd wordt J'an wrede hardheid om hem op straat schoppen. „Eerst veel geld aan ze Verdienen, en dan de straat op is de kreet". Men vergeet echter dat het vaak ®hdersom is. De artiest verdient aan de Platenmaatschappij. Beiden hebben zij elkaar nodig, net zoals directeur en per- soneel. De artiest is na afloop van zijn contract vrij om te gaan, omgekeerd kan oe maatschappij na afloop bedanken voor öe samenwerking. Nazorg in de vorm van Pensioenregelingen of zo is er echter niet. at is geen zaak van hardheid van de Svarnmofoonplatenmaatschappij, maar ®en nalatigheid van de artiest in kwestie Een goede maatschappij beschermt de sterren onder haar gelederen genoeg. AIs een nieuwe zangeres of zanger in °Pkomst bij een maatschappij aanklopt, ivordt eerst nagegaan, of er een moge lijkheid bestaat om haar of zijn platen lonend te maken. Lukt dat na twee pla- len niet, twee platen die de maatshap- Plj meestal handenvol geld kosten aan Publiicteit, aan foto's, aan de kapper en ue kleermaker voor haar artiest, dan b°udt men er over het algemeen mee op. Nu al Is er een illusie gebroken, de Aroom van een mooie toekomst verst&Ord 9aar lg echter nog overheen te komen, ^aar ook hier al betracht de platenma- ^er zoveel mogelijk voorzichtigheid bij bet maken van een plaat. Alleen als er kerkelijk een kans op succes bestaat, begint men eraan. Die kans is echter hooit te voorspellen, de smaak van het Publiek is onberekenbaar. Als de artiest Aesondanks niet tegen de verloren illu- s'« op kan en blijft proberen, ten koste Van veel geld en moeite, kan de platen- hiaatschappij niet langer meewerken, tenslotte als de bankbediende zijn werk slecht doet, wordt ook hij vriendelijk ver zocht de deur aan de buitenkant dicht doen. Vaak zijn het de ouders, die hun kinderen opzetten om artiest te wor den. Het klinkt u vreemd in de oren, maar het is zo. Bij talentenjachten en auditiedagen komen jongens en meisjes naar voren die eigenlijk helemaal niet zo graag willen, maar moeten. De ouders in kwestie bewonderen het (soms zeer geringe) muzikale talent van hun kind hogelijk. In hun achterhoofd zien ze de Beatlemiljoenen als lichtend voorbeeld, al zouden ze ook tevreden zijn met de Rob de Nijs-duizenden. TREA DOBBS .nog een jaar te eten... Het publiek is onpeilbaar. Platenmaat schappij en artiest dienen daarmee ter dege rekening te houden. Het is voor de platenfirma's dan ook bittere noodzaak altijd op zoek te zijn naar nieuw talent via de talentenjachten of de auditiedagen. Als een van hun sterren plotseling niet meer gewild is, moeten zij (een kwestie voor hen van in leven blijven!) een ver vanging hebben. Voor iedere tienerartiest bestaat die kans, daarin ligt eigenlijk de meeste kans op mutatie. Een Rob de Nijs b.v. is langzamerhand bezig een wat steviger plaats in de showbusiness te ver overen, maar b.v. Johny Lion en de Jumping Jewels, Z.Z. en de Maskers of Trea Dobbs bestaat theoretisch de moge lijkheid dat zij „Uit" raken in korte tijd. Hoewel iemand van Phonogram over Trea de opmerking maakte dat zij nog wel een Jaar te eten heefi. Ze heeft namelijk nog een contract voor een seizoen televisie shows DEN HAAG, augustus Maandag 30 augustus zal een aanvang worden ge maakt met de vervanging van de mid dengolfzender Lopik 2 (298 m). In ver band hiermee zal met ingang van die datum deze zender buiten werking wor den gesteld. Het bedrijf wordt tijdelijk overgenomen door de reservezender Lo pik 3, totdat omstreeks 25 september de nieuwe zender in gebruik kan worden genomen. Luisteraars, die gewend zijn het programma Hilversum 2 (AVRO, VARA en VPRO) via de middengolf te beluisteren, dienen in die periode reke ning te houden met de mogelijkheid van een verzwakte ontvangst. De ontvangst via de FM-band ondervindt uiteraard geen moeilijkheden. Zoals bekend werd in mei de andere middengolfzender Lopik 1 vervangen. Omdat toen het program ma van KRO en NCRV via Hilversum 1 tijdelijk via de reserve-zender moest wor den uitgezonden, is de zenderwisseling van 1 september verschoven naar 1 no vember. (Van onze radio- en tv-redacteur) HILVERSUM, 28 augustus AVRO's jeugdomroep „Minjon" begint het ko mend najaar met een cursus in tech niek, reportage en gesproken woord voor alle (ruim tweehonderd actieve.) Minjon-leden. Minjon-leider Herman Broekhuizen overweegt zelfs de cursus voor alle Nederlandse jongeren, die ge- interessieerd zijn, open te stellen. De be slissing is echter aan het AVRO-bestuur. De cursus, die zal bestaan uit drie maal acht lessen, te geven door AVRO- medewerkers en free-lance leerkrachten is kosteloos. Wel zal men een soort test moeten maken om te kunnen worden toe gelaten. Aan het eind van de cursus zal aan de leerlingen, die de lessen met succes hebben gevolgd een min of meer officieel brevet worden uitgereikt, waar van zij bij eventuele sollicitatie bij een van de omroepen, voordeel kunnen heb ben. Verschillende Minjonleden hebben de laatste tijd de indruk gekregen, dat de AVRO van plan was „alle Minjon-leden te adviseren aspirant-lid van de AVRO te worden, om hiermee het grote leden verlies van de AVRO enigszins te oom- penseren". „Dit is natuurlijk dwaas", aldus de heer Broekhuizen. „Wat be tekent voor de AVRO nu 'n stijging van tweehonderd leden? Enkele artikelen in 't Minjon-blad, de Micro Avrobode, zijn waarschijnlijk aanleiding geworden tot deze geruchten, die echter nergens op slaan." VENETIë, augustus (UPI) Op het filmfestival van Venetië is „Het lief de le*^ van een blondje" uit Tsjechoslo- wakije vertoond. Regisseur Milos For- man behandelt er de problemen van jonge liefde in de Tsjechische provincie in. Het succes was groot. Critici noem de de film „amusant, goed gemaakt en artistiek" ,,A falecida", een Braziliaanse inzen ding van Lean Hirszman, die niet mee dingt naar de prijzen, noemde men „zeer interessent", ze gaat over de obsessie van een vrouw in een armenwijk van Rio de Janeiro die een mooie begrafenis wil hebben. Er komt niets van terecht. Na haar dood wordt ht begrafenisgeld verspeeld in een voetbaltoto. Weer TV-zesdaagse met weinig hoogtepunten Advertentie //////Mi 7//////J r///////// y Aad van Leeuwen neemt de sportlief hebbers zondagmiddag mee naar Duis burg, waar de Europese roeikampioen- schappen worden gehouden. Hij geeft eerst anderhalf uur commentaar bij beel den van de Duitse televisie op het eerste net, daarna krijgt hij nog een extra uur tje op het tweede net. Zondagavond brengt de NCRV op het eerste net weer een programma rond de veelbelovende jonge zanger René Frank. René Frank koos een aantal sterke songs voor dit door Kitty Knappert samenge stelde programma. De 24-jarige zanger heeft een uitstekende stem en weet zijn nummer bovendien opvallend goed te verkopen. Hij heeft reeds in verschillen de musicals gewerkt. In het komende sei. zoen maakt hij deel uit van het gezel schap van Wim Kan. Hoofdschotel van de zondagavond ls weer eens een herhaling en wel van „De wereld van Sjolem Aleichem" (eerder op het tweede net uitgezonden). Klapstuk van de zondagavond op Ne derland 2 is een Duitse show, opgehangen aan een simpel verhaaltje. Hoofdpersoon is een zekere meneer S. die als impres- sario met een heleboel artiesten te ma ken krijgt; die daarvoor vele verre rei zen moet maken en die van het verzame len van souveniers houdt. Solisten in de ze muzikale show zijn o.m. Paul Kuhn, Ann Louise Hanson, Angeli Monti, Udo Jürgens, Billy Mo en Fud Leclercq. Maandagavond voor de eerste maal een nieuwe figuur op het scherm. De trouwe Barend de Beer is met groot ver lof gezonden, omdat zijn geestelijke va- (Aaverzentie) Oude genever Bessenrood Citroen jenever der uitgeput was in het verzinnen van nog mee maniertjes om goedenacht te zeggen. De opvolger is er al: Klaas Vaak, het zandmannetje, overgewipt van onze sprookjesverteilende oosterburen. Deze serie loopt al heel lang in Duits land. Er worden zowel poppen als gete kende figuren in gebruikt en er zit wat meer afwisseling in als in Barend. De hoofdfilm van maandagavond „The Angry Silence" (Misdadig Zwijgen) is al tweemaal eerder aangekondigd, maar beide keren kwam er wat tussen. Het is een Engelse rolprent uit 1960 met in de hoofdrollen Richard Attenborough, Pier Angeli, Michael Graig en Bernard Lee. Vijftien maanden lang hebben vooruit strevende mensen uit de Britse filmin dustrie aan deze film gewerkt. Het werd een ontroerende film over een probleem, dat van alle tijden is, n.l. dat van de eer bied voor de medemens. Soms wordt de menselijke waardigheid aangetast, als het individu wordt ontluisterd door een opgehitste massa, zoals in dit geval. Een jonge arbeider verzet zich tegen het op treden van een beroepsagitator in de fa briek, waar hij werkt. De methode, die deze 'man gebruikt, staat hem niet aan en hij doorziet zijn bedoelingen- Als ei een wilde staking uitbreekt, is hij de enige, die doorwerkt. Zijn mede-arbei ders volkomen in de macht van de agitator nemen hem dat kwalijk en zelfs zijn vrouw keert zich van hem af. Ten koste van veel houdt de jongeman stand. De feiten stellen hem tenslotte ln het gelijk. Jazz-liefhebbers kunnen deze week hun hart ophalen aan een drietal uitzendin gen, ook at is het dan een vreemde zaak, dat twee uitzendingen op één avond op twee verschillende netten plaats vinden. Voor. de VPRO-camera's (Nederland I) musiceert dinsdagavond de Gold Coast Combo uit Amsterdam o.l.v. Edwin Rut ten met medewerking van enkele voor aanstaande musici uit de Nederlandse jazzwereld, n.l. Harry Verbeke, Cees Schmal en Piet Hoordijk- Dat kunnen bij zondere twinig minuten worden voor de Jazzminnaars. Op twee is deze avond een jazz-programma te zien onder het zo langzamerhand bekende motto „Djes zien" van Pim Jacobs, die als gasten ont vangt vader en zoon Ambroseur. Tenslot te laat de VARA donderdagavond op Ne derland 2 Michiel de Ruyter improvisa ties presenteren, waarin deze speciaal de aandacht richt op de bas in de jazzmu ziek. Als hoofdpersoon en voorbeeld koos hij Dick van de Gapelle, vroeger bassist van enkele vooraanstaande jazzcombo's, totdat hij een ernstig auto-ongeluk kreeg. Hij is nu weer hersteld, maar een vast orkest heeft hij niet. Hoofdschotel van de woensdagavond op Nederland I is een Duits televisiespel, n.l. „Speciaal Verlof" van Gerd Oel- schlegel. Deze bekende schrijver heeft de scheiding van de beide Duitslanden en de Berlqnse muur als onderwerp geko zen voor zjjn (altijd) zeer menselijke dra ma. Hij weet met meesterhand een sfeer van angst, wantrouwen, haat en verdriet te creëren vooral omdat hij gewone men sen en dagelijkse gebeurtenissen als uit gangspunt neemt. In „Speciaal Verlof krijgt een Vopo een vluchteling in het vizier. Het is een man, die over de muur probeert te klimmen. De Vopo schiet hem neer. Als beloning krijgt hij extra verlof. Maar dan komt het conflict. Hij zou het schieten nog wel als plicht willen opvatten, maar die beloning voor een moord.De gruwelijke wreedheid van het systeem dringt dan door tot de Volkspolizist en hij vraagt zich af, hoe ver zijn eigen verantwoordelijkheid gaat. De NCRV moet donderdag het weke lijkse televisiespel brengen. De kamnioen der herhalingen in dit seizoen heeft hel zich ook deze avond weer bijzonder ge makkelijk gemaakt. Deze keer eens niel met een herhaling, maar wel met de aankoop van een Duits stuk d-w.z. een Duitse opvoering van een Amerikaans stuk. te weten Bartleby" van Herman Melville. Het is een dromerig stuk vol atmos feer, dat veel zegt maar nog meer t e denken overlaat. Bartleby is in dienst vr i een notaris. Hij is ijverig als een bij, maar hij heeft zo zijn eigenaardigheden, die in de loop der tijd nog toenemen en dan storend gaan werken. Sommige werkzaamheden wenst hij niet te ver richten en dat komt de verhouding met Dinsdag op Nederland I „De vriende lijkste kerel van de wereld", een caba retprogramma van Jaap van de Mer- we, waarin hij assistentie krijgt van Adèle Bloemendaal (foto). zijn baas uiteraard niet ten goede. Hei Komt zover, dat Bartleby wordt ontsla, gen en zelfs wordt uitgeleverd aan de po litie- Eenzaam en onbegrepen blaast Bartleby dan de adem uit. Alles spitst zich in dit spel toe rond de onoplosbare vraag waarom die eenzame figuur z zwaarmoedig is geworden. Vrijdagavond op Nederland I ander half uur spanning met „De Sleutel". In het eerste deel van dit spannende detec tiveverhaal van Francis Durbridge heb ben we kennis gemaak met de Londen- se modefotograaf Eric Martin, wiens broer dood werd aangetroffen in zijn ho telkamer. Eric weigert de theorie van de politie te aanvaarden, dat hier spra ke is van zelfmoord. Het wordt spoedig duidelijk, dat hij gelijk heeft. De politie gaat dan ook op zoek naar een dader. De verwikkelingen volgen el kaar snel op. Zo blijkt Clare Seldon, een ondoorgrondelijke klant van antiquair Thomas Quayle, te nieuwsgierig te zijn Bovendien wordt ze op haar tochten be geleid door een figuur, die mensen met een niet al te zuiver geweten de schrik op het lijf jaagt. Er blijken in deze twee die aflevering een heleboel Londemaren te zijn, die met de moord op Philip Martin te maken hebben. Sommigen van hen weten te veel in het oog van de moorde naar. Ze lopen daardoor ernstig gevaar het volgende slachtoffer te worden, want één moord is niets voor Durbridge. Vrijdagavond laat dé KRO ons vla het tweede net kijken en luisteren naar ,,Frau Luna" van Paul Lincke. De hoofd, rol in deze door de Duitse televisie reeds op Eerste Kerstdag '64 uitgezonden ope rette wordt verolk door Margi Schramm. De bewerker herinnert aan oudejaars avond 1899. De twintigste eeuw begon toen met een bemande vlucht naar de maan. Dat was in het Berlijnse Apollo- theater, waar Paul Lineke's „Frau Lu- na" ten doop werd gehouden. Die reis werd overigens niet ondernomen met een raket, maar met een luchtballon- Vier Berlijners (de operette is doortrokken van wat men wel de Berliner Lufl noemt) gaan ermee naar de maan. He- Laas komen er moeilijkheden, want de heerseres van de maan, Frau Luna, wordt hopeloos verliefd op een van de reizigers. Dat vindt het slachtoffer (Steppke) helemaal niet leuk. Hij weet Frau Luna te bewegen een reisje naar de aarde te maken, maar zelfs daar laat ze hem niet los. Hij zal mee terug moeten met de ballon. Gelukkig evenwel wordt hij tijdig wakker, liggend naast zijn Ma- riechen 19.00 Nieuws ln net kort. 19.01 Voor de kleuters. KRO: 19.06 Dwars door Afri ka, TV-film (dl. 6) 19 26 Poppen dansen en spelen Rock and Roll, Tsjechische filmimpres6le 19 35 Sir Lancelot, tv-feuil- leton. (laatste aflevering). NTS: 20.00 Journaal en weeroverzicht KRO: 20.20 Brandpunt. 20.50 Zomercarrousel. amu sementsprogramma 2140 Bonanza, tv- film (aflevering 19 22.30 Van onze sportredacteur 22.40 Epiloog NTS: 22.45 —22.50 Journaal. NTS: 20 00 Nieuws in het kort. 20.01 Top Cat. tv-film. 20.25 Tieneridolen 20.50 The Saint De goede burgemeester, TV-film. 21.40—22.05 De schone heks, tv- spel. NTS: Eurovisie: 15 3017.00 Reportage Europese roeikampioenschappen te Duis burg. IKOR: 17.0018.00 Kerkdienst CVK IKOR RKK: 19 00 Bljbelvertelling door en voor kinderen NTS19 06 Ken tucky Jones: Een vrouw in het spel, tv-film. 19.30 Internationaal Agrarisch nieuws. 20.00 Journaal. 20.05 Sport in beeld NCRV: 20.30 Zeg maar René: liedjesprogramma 21.55 Verder leren, to neelspel 21 40 Eén jaargang literair kijk- schrift. 22.15 Gerichte klank: kerkcon- cert. NTS: 22.2522 30 Journaal. NTS: Eurovisie: 17.0017 45 Europese kampioenschappen roeien op de Wedau- baan bij Duisburg 19.30 Kapitein Zeppoe (herhaling van 8 aug 1965). 20.00 Jour naal. 20 05 Margie Op kamers wonen, tv-film 20.30 Een zekere Heer S., amu sementsprogramma 21.30 't Is maar een woord, quizprogramma. 22.05—22.20 Sport ln beeld. 18.00 Lichte gram muziek meit toe ristische tips 18 50 Lichtbaken, lezing. 19.00 Nws 19.10 Aktualit. 19.30 Radio kamerorkest en sol (opn populalr-klass. muz 20.30 Gevar. muz progr 2130 Reds- oogst: zwerftocht door gedroomde en wer kelijke werelden 21.50 Lichte gramm - muz. 22.20 Aktualitelten of gram muz. 22.25 Boekbespr. 22 30 Nws. 22.40 Tussen licht en donker, overweging 22 55 Stero Nwe klass gramm pl 23.5524.00 Nws. 18.00 Nws en commentaar op het nws. 18.20 Voor de teenagers 19.20 Voor de kinderen. 19.30 Stereo: Tango-rumba-or kest en zangsol. 20.00 Nws 20.05 Het Ha- rakiri-mysrterle, hoorep 2115 Radioka merorkest (opn) operamuz. 22.30 Nws. 22 40 Sport op zaterdag. 22 45 Reporta ge Intern, narathonwedloop over 42 km. te Enschede 23.10 Lichte gramm.mux. 23.55—24.00 Nws. 18.00 Jukebox 18.45 North State. 19.00 Joost mag het weten. Engelse top 20. 20.00 Weekend surprises. 21.00 Muz voor u. 22.00 Italiaans progr. 22.30 Voetje van de vloer. 23.30 Namens ons. 24.00 Alle remmen los. 01.00 Sluiting. KRO: 8.00 Nws. 815 Klass gramm.- muz. 8.25 Inl hoogmis 8.30 Hoogmis. 9.30 Klass grammmuz 9 45 Nws Con vent van kerken: 10.00 Vrij-Evangel. Kerkdienst KRO: 11.15 Klass., seml- klass en moderne gramm.muz 12.10 Li teraire lez. 12.20 Volksliedjes (gr.) 12.30 Nws 12.35 iuitenl. comm 12.45 Gevar. muz.programma 14.00 Omroeporkest en solist (opn): klass muz 14 20 Pianore cital (opn): mod. en klass. muz. 14.45 Klein Radiokoor: klass. liederen 15.00 Marathon: lichte gramm .muz en sport- reportages 16 30 Dansorkest en koorzang IKOR: 17.00 Kerkdienst 18.00 Oecum. nws. 18.10 Zingt het voorbedachte lied. 18.30 Kerk veraf en dichtbij: reportages actualit en comm 19.00 De Open Deur, veertiendaagse rubr. NCRV19.30 Ver- zoekprogr. van gew muz. 20.00 Nws. 20 07 Reflex, meditatie KRO: 20.15 Pro menade-orkest (opn): amus.muz. 21.00 voorai 21 ii> Populaire gramm muz 21.3U klass gramm .muz. 22.25 Boekbespr. 22 30 Nws 22 40 Epiloog 22.50 Klass ka- mermuz opn 23.30 Pianorecital (gr) klnss muz 23.55- -24 00 Nws. VARA: 8.00 Nws, posiauivenuer sport- meded. en soc strijdlied 818 Voor net plattel, toespr 8.30 Weer of geen weer, gevar progr (9 00 iportmeded en post- duivenber 9 45 Geest leven toespr 10.00 Stereo: Instrumentaal ensemble: oude muz. 10 30 Gespr. portret 10 45 Lichte grammmuz AVRO: 12 00 Muz onthaal, bont muz progr (Om 12 30 Postduiven- ber. en verkeersmeded 13.00 Nws. 13 07 De toestand in de wereld, lez 13 20 Car rousel. een progr dat alle kanten op gaat 15.55 De wereld van Barend Bar- gerbeer, noorsp 16 30 Sportrevue VARA: 17.00 Discoballichte gramm muz voor de tieners 17 30 Voor de jeugd 17 50 Nws en sportuitsi 18.05 Marathon: sport- joum VPRO: 18 30 Hoorn en piano: mod. muz 19.00 Grenzen der wetenschap, lez (I). 19 15 Opgewekt maar met gevoel. 19 30 Korte Herv kerkdienst AVRO: 20.00 Nws 20.05 Salzburger Festspiele 1965: Staatskapel van Dresden en solist klass muz 20.55 Wandeling met Olio in Oudewater, klankbeeld 21 15 Show Time liedjes 22.10 Twintig minuten oordelen met Jo Vischer jr., cabaretpro 22 30 Nws 22 40 Actualit. 23 00 Licht Instr. kwartet en solisten 23 25 Licht instr. en semble. 23 55—24 00 Nws 7.00 Ook Goedemorgen 9.00 Gevar. gramm pl. 9.30 Tussen koffie en eerste pint 10.00 Koffietijd met Tineke. 10.30 North State present. 10.45 Koffietijd ver volg. 11.15 Famtasticabaret. 11.30 Kemt. 11.45 Smith Chips Party. 12.00 Nivea. 12.15 Sjoo-Tijm waarin 12.15 Ouverture. 13.1513.3 OProdent-prominenten. 13.30 Finale 14.00 The Teenbeatclub. 14.30 Men vraagt en wij draaien. 15.30 Uit de koers 16.30 LP. Parade. 17.00 Paradepaardjes 17.30 De C.B.S.-sihow. 18.00 Veronica's Ju kebox 18.00 In de Gilde Taverne. 18 45 North State. 19.00 Joost mag het weten. 20.00 Applaus van gisteren. 2030 Popu lair zondagav. conc. 2130 Zondagavond klanken. 22.30 Alle remmen los. 24.00 Populaire muz. 1.00 Sluiting. 12.00 Nws 12.05 Gevar muz 12.55 weerber en meded 13.20 Vooi de solda ten 14 00 Nws. 14.03 Opera-en oelcan- toconcert i5 30 Sportpro <15 du. 16 00, 17 00, 18.00, 18 25, 19.00 20 .(K 20.55 en in aansl op het nws van 22 .00 Wegwij zers voor automobilisten) (17 00 en 18 00 nieuws) 18.30 Katholieke Godsdienst uitz 19.00 Nws en weerber 19 40 Gevar orogr. 21.00 The King and I. musical 22 00 Nws en ber. 22 15 Dansmuz 23 00 Nws 23 05 Stemmig gemengd avondprogr 23.55 Nws. 12.00 Nws 13.00 Nws 14 00, 15.00 en 16.00 Nws 17.00 Nws 19 30 Nws 22 00 Wereldnws. 22.55 Nws. 23.00 Jazz muz. 2355 Nws. NCRVi.uo Dagopening 110 Oude ka- mermuz (gr) 7 20 Sport van zaterdag. 7.30 Nws 7.40 Radiokrant 7.55 Lichte gramm .muz 8.10 Gewijde muz (gr 8 30 Nws 8 40 Zuid-Amerik klanken (gr 9.00 Verzoekprogr voor de zieken 935 Watjerst 9.40 Voor de hulsvr 1010 Klass. gramm muz 10 30 De weg van het Woord ln de wereld van Indonesië tëeologlsche etherleerg 11.05 Lichte gramm.muz 12 00 Touring-Clubnws .inform en ber. be stemd voor de buitenl 12 22 Voor boer en tuinder 12.27 Meded. t.b.v land- en tuinb 12.30 Nws 12 40 Gramm muz even tueel aktualiteiten 12.50 Koorzang. 1310 Klass gramm muz 13.40 L ork. muz. en sangsoliste 14.00 Lichte grammo- foonmuziek. 15.30 Blokfluit, cello en klavecimbel (opn klassieke muz. 16 00 Bijbeloverd 16.30 Omroep-Dubbelkwartet geestel liederen 16 50 Klass gramm.muz. 17.00 Voor de kleuters 17 15 Kinder koren (gr.) 17.30 Lichte grammtnuz. 17.50 Overh. voorl.: Suriname Joum. Spre ker mr. dr. H. J. Roethof. VARA: 7.00 Nws, ochtendgymn en soc strijdlied 7.20 Lichte gramm muz 7.25 Van de .oorpag. 7.30 Lichte gramm. muz (verv.) 800 Nws 8.10 Lichte gramm muz. (verv.) 9 00 Pianorecital (gr klas muz. VPRO: 9 40 Onvoltooid verl tijd overd VARA: 10.00 Voor de huisvrouw 11.00 Nws. 11,02 Trammelant in Loeren aan de Hor, gevar progr (herh van zaterdag 20 mrt jl.) 12 00 Stereo Licht instr septet 12.27 Meded t b v land- en tuinb 12.30 Voor het plattel 12.35 Licht orgelspel 12.55 Act. 13 00 Nws 13.15 Lich te gramm muz 13 40 Een goed geklede man, hoorspel (herh van 7 Juni 1965). 15.00 Sociëteit Zestig min voor Doven de zestig, progr voor oudere luisteraars. 16 00 Nws. 16 02 Oude liedjes 16.15 Lich te grammofoonmuz. voor de jeugd 17.30 Licht instr. ensemble 17.50 Act 7.00 Ook goeimorgen. 9.00 Muz ter wijl u werkt. 10.00 Koffietijd met Tineke 11.00 Kookpunt. 12.00 Muz. bij de lunch 13.00 Met Tineke een plaatje om. 14.00 allerlei. Cocktail. 15.00 Ned. uit zee. 17.45 Platenpalet. 16.00 Hits

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1965 | | pagina 7