Nieuw tienerp] rogramma van VARA-tv hm ;t „miss-quiz" Ralph Inbar heeft regie haarcrème after shave Spaans vuur aan de Hollandse schenen Hét KRO-programma kwam uit Nieuwspoort Gilbert Béeaud in verlegenheid Hit aan hei spit voor tïenets en twens. Barbara Mason nieuwe ster in lichte muze? Televisie? Radio Tomatensoep moet van nehsP zijn Vluchtelingen in onze samenleving Documentaire van Hans Sik Socutera zet de kraamverzorgster op de beeldhuis V oetbalreportage Zweden-Duitsland U bent Fant-fris verzorgd 18-JARIGE TREKT AANDACHT VAN TV O „Them" CJOJNC1L1E- JOURNAAL OP RADIO EN TV WOENSDAG ERDAG WOENSDAG DONDERDAG Tel het maar uit. Een eerstt prijs van duizend gulden, een reis naar Egypte en een televisiecon tract. De VARA begreep het goed. Astrid Engels was de kijkers zo ■ympathiek geworden, dat het jammer zou zijn als zij na haar succes in de quiz „Tel uit je winst" voorgoed van het scherm Zou ver dwijnen. Het gemak en de charme waarmee zij de vragen over Toet- Anch-Amon beantwoordde deden Joop Simons besluiten om „miss- quiz" een programma aan te bie den. Er werd gepraat over een kunstprogramma. Het is gast vrouw in een nieuw tienerpro. gramma „Fanclub" geworden. Sa men met Judith Bosch van het ca baret „Pepijn" presenteert en in terviewt Astrid ieder maand vijf tig minuten lang sterren uit de lichte muze voor tieners en twens. s t Tests Vraag gerust overal naarFANT haiVQTYrUV want FANT is verkrijgbaar Jf aJ bij alle goede kappers, parfumerieën en drogisten. Reis Bob Dylan The Unit Four Plus Two The Unit Four Plus Two is een van de talrijke Engelse jongens- groepen die erin geslaagd zijn een volkomen eigen geluid te vinden. Een eigen geluid bovendien dat is ingeslagen. Zij houden zich voor namelijk bezig met het vocale werk. De instrumentale begelei ding daarbij is even simpel als doel treffend. Een mooi voorbeeld van eenvoud en eigen stijl is de ritmisch geslagen koe-bel in „Concrete and Clay". In hun nieuwste single van het Engelse sextet ligt de nadruk ook weer geheel op het vocaal-me lodieuze, evenals in het langspeel- album dat van de „Unit 4 -f- 2" ver scheen. De single heeft als hèt nummer „You've never been in love like this before". Op de lang speelplaat staan 12 songs, die voor een groot deel door de jongens zelf geschreven werden, zoals „Con crete and Clay", „Sorrow and Pain", „You'U remember" en „Wild is the wind" (Decca). r Ül Shadows Animals The Rolling Stones iiinirmnmnmmTiiiiniimnnnininimiiiiiiiiiiimimTminiiinnmiiiii NEDERLAND I NEDERLAND II A/iA NEDERLAND I BELG IE FRANS -E' TELEVISIE HH VERTM I 402 m HU YF.RSl M II 298 m. RADIO VERONICA BRUSSEL 324 m. 3 KI 'SSEI 484 ra. III F.RSl'M I 402 ra. Ill VER SUM II 2D8 m. RADIO VERONICA BRl SSEL 324 m. BRUSSEL 484 m. NU MET GRATIS SPELDJEI Astrid en Judith eaan „Fanclub" presenteren Het eerste interview heeft Astrid al gemaakt met Cliff Richard. Het is be stemd voor haar fv--doop. De rest van het programma wordt 15 en 16 oktober in Bellevue met publiek opgenomen. Judith en Astrid krijgen er speciale jurken voor aangemeten van Teenbeat- couturier Henk Wichers uit Rotterdam- Hoe Fanclub precies gaat worden weten tij niet precies. Of willen het eigenlijk nog niet weten. Ze hebben opdracht van de VARA niet uit de school te klappen. Aan die opdracht trachten Judith en Asrtid te voldoen door met vrouwelijke charme en listigheid steeds weer van ge vaarlijke onderwerpen af te stappen. „Weet je, het is zo naar als zo'n pro gramma groots wordt aangekondigd en blijkt helemaal niet zo in de smaak te vallen. Het is echt beter de kat uit de boom te kijken. Het gebeurt toch ook wel dat een programma wordt aange kondigd, dat later helemaal niet door gaat, „Fanclub" gaat, onverhoopte om- itandigheden daargelaten, wel door. Te- Veel bombarie is alleen niet nodig". HILVERSUM, 22 sept. „Mijn lie ve vaderland, ik moest je verlaten," zo luidt de eerste regel van een lied van Bartok, waarmee men bijeenkomsten van vluchtelingen in Nederland pleegt te openen. „Een regel die net wat meer pa thos bevat dan er te vinden is in de problemen van de ontheemden in ons land", aldus KRO-regisseur Hans Bik, die op vrijdag 1 oktober a.s. via Necter- land 2 zijn documentaire over vluchte lingen en ontheemden in de Nederland se samenleving presenteert. Een KRO- filmploeg heeft opnamen gemaakt bij een vluchtelingen-gezin in Venlo om er achter te komen hoe deze mensen (va der, moeder en vier kinderen) zich in Nederland voelen en om te tonen wat zij hebben bereikt. Het is niet direct een „doorsnee" vluchtelingen-gezin. Er zijn er die het slechter of beter hebben getroffen. De uitzending werd samenge steld naar aanleiding van een vluchte- lingendag die kortgeleden in Amsterdam is gehouden. HILVERSUM 22 sept. De Stichting Socutera zal vrijdag 1 oktober a.s. om 22.40 uur via Nederland I een film uit zenden, waarin één van de facetten van het werk der kruisverenigingen wordt belicht. In deze film wordt vooral aan dacht besteed aan de belangrijke taak van de kraamverzorgster in het gezin, waar een baby is geboren. HILVERSUM, 22 sept. De NTS brengt zondag a.s. een tv-reportage van de interland-wedstrijd Zweden-Duitsland die in het kader van de voorronden van het toernooi om het wereldkampioen schap voetbal in Stockholm wordt ge speeld en wel via Nederland 2 van 18 uur tot 19.30 uur. Commentator is Aad van Leeuwen.' Voor het programma zijn verschil lende tests gemaakt met meerdere kan didaten. Men moest in het Frans en Engels interviewen, een tekstje voor lezen en een gesprekje improviseren. Astrid en Judith kwamen er als de besten uit. Ralph Inbar, de jonge ta lentvolle VARA-regisseur, die ..Fan club" voor zijn rekening neemt, vroeg hen afzonderlijk of zij met elkaar kon den opschieten en het programma met z'n tweeën wilden doen. „Ons ant woord was direct ja. We hadden el kaar op de test ontmoet en konden meteen goed met elkaar overweg, we zijn de beste vriendinnen aan het wor den, dus dat gaf geen moeilijkheden," verelt Judith. De kleine pittige Judith Bosch heeft het afgelopen seizoen ge werkt bij Paul van Vliet in „Pepijn". Dit jaar wordt haar eerste t-v.-jaar. De blonde Judith komt uit Eindhoven, waar zij de middelbare school deed. In Amsterdam studeerde zij Sociolo- Ad verten tie iui PRODUKTEN VAN INDOLA Bij de geboorte van een nieuw pro gramma. In de box: Astrid Engels en Judith Bosch de presentatrices van „Fanclub". gie. Al gauw bleek dat haar hart meer uitging naar liedjes schrijven en zin gen. Ze trad anderhalf jaar op met Job Pannekoek en kwam toen bij Paul van Vliet. Haar studie gaf ze er aan. Bij huize Engels heeft de winst in de quiz nog lang nagewerkt (en doet dat nu nog). De duizend gulden zijn op. Veel is in de reis gestoken die hun werd aan geboden door F.I.T. om de pyramides waar Astrid alles van wist, nu eens echt te zien. „Ik heb een mooie moskeelamp gekocht, een beeldje en nog wat fijne souveniers. Ik heb genoten van de reis naar Egypte. Voor mijn man was het moeilijker. Toen hij honderdvijftig meter omhoog in een nauwe gang van de pyra- mide was gekropen om zoals hij dat noemt „een dood stuk graniet" te bezich tigen, wilde hij, zacht gezegd, dat er nooit Egyptenaren geleefd hadden. Hij heeft nu eenmaal andere hobby's. Hij weet ook nog niet wat hij van mijn tv.- werk moet denken. Hij moet het eerst zien. Ik geloof wel dat het hem zal be vallen, merkte Astrid nog op. Judiths blonde en mijn donkere haar passen vast wel op 't scherm". HILVERSUM, 22 september Na de introductie van Klaas Vaak een Japanse documentaire, getiteld Torofestival. Toro is een legendarische stad, die en kele tientallen jaren geleden is opgegra ven. Eens per jaar trekken er kinde ren heen, die zich in historische kleren steken en dan het spelletje spelen alsof ze in die stad wonen. Een merkwaardige zaak dus dat Torofestival. Om half acht wandelt Leo Kool door Madrid om wat sfeer op te snuiven voor de tweede ont moeting tussen Real Madrid en Feije- noord. De cup-wedstrijd komt vanavond ook als tv-topper in beeld. Hierdoor zal het VPRO-programma vanavond op be paalde onderdelen worden gewijzigd. In ieder geval gaan we ook nog een kijkje nemen op de Firato. waar Wim lbo een speciale Jordaanaflevering van zijn cabaretkroniek gaat presenteren. Ook de VARA begint het tweede net programma met een muzikaal Firato-ge- beuren. Zij bren?t de jazz-zangeres Ann Burton op het scherm. Daarna een Engelse documentaire vol zelfspot „getiteld „De wereld is klein". In dit BBC-programma wordt de vraag gesteld of men tradities in ere moet hou den. Ook de hoofdfilm komt vanavond uit Engeland. .,De geheimzinnge dubbel ganger" is een heel merkwaardig pro- dukt Een atoomgeleerde heeft een uit vinding gedaan, die niet alleen voor de wetenschap, maar vooral ook voor de in dustrie van groot belang is. De concur rentie pleegt een mislukte moordaanslag op de geleerde. Men vist hem uit het water en brengt hem naar een zieken huis. Daar blijkt dat zijn hart enkele se conden heeft stil gestaan. Daardoor heeft in zijn verdere leven zijn geert een voor sprong op het lichaam, d.w.z. dat hij al les eerder weet dan het gebeurt. Dat schept uiteraard vreemde situaties. HILVERSUM, 22 september. Het KRO-programma kwam gisteravond uit Nieuwspoort, waar minister Vondeling de guldens, kwartjes en dubbeltjes en centjes liet rollen om het mil jardenbeeld voor de kijker in een duide lijker kijkschrift te vertalen. Een vondst van de overheids-regisseur, die nog niet zo gek was. Brandpunt zorgde bjj dit aal les voor een aantrekkelijke expressieve werking door minister Vondeling en op positieleider Toxopeus on de reageerbuis PARIJS, 22 sept. De Franse zan ger Gilbert Béeaud, die een plaatje heeft gemaakt met een chanson waar in Charles de Gaulle wordt geprezen, heeft dinsdag gezworen dat hij het nooit meer ih het openbaar zal zingen. Gilbert Béeaud, voor zijn fans „mr, 100.000 volts", zei dat het nooit in zijn bedoeling had gelegen een cam pagnelied voor De Gaulle te zingen. „Het lied gaat over een nationaal mo nument, niet over een kandidaat", zei béeaud scheen nogal verlegen met zijn figuur als gevolg van de publici teit en de kritiek rondom het plaatje „Tu le regretteras" (letterlijk vertaald: Het zal je spijten), da gise- ren op de markt verscheen. Geschre ven door Pierre Delannoe spreekt de tekst van „De legendarische man on der de levenden" en hoewel deze man niet met name wordt genoemd, nemen velen aan dat De Gaulle wordt be doeld. Gilbert Béeaud zei dat hij niet aan de komende verkiezingen van een nieuwe president had gedacht, toen hij het plaatje liet opnemen. Hij had gedacht aan de Gaulle's eventuele dood, niet aan een verkiezingsneder laag, toen hij zong „Ik wil er 100 sous om verwedden dat je hem zult mis sen". te nemen, terwijl of de een of de ander zjjn politieke beschouwing op de miljoe nennota ten beste gaf. In de verdediging en de aanval werd met mimiek misschien nog meer ver teld dan via de stembanden wel moge lijk is. Toxopeus heeft zich al eens meer ontpopt als een „gokker". Hij vraagt vaak om het gelijk en meent dat gelijk ook even zovele malen te krijgen. Het wezen lijk andere beleid van dit kabinet met de socialistische inbreng had hij al voor speld. Dat wezenlijk andere beleid zag hij in een verschuiving van de besteding ten gunste van de overheid en ten nadele van de particulier. Dit kibinet kijkt naar wat 't nodig heeft. Wij liberalen zouden geke ken hebben naar wat we kunnen beste den en daarbij prioriteiten aangelegd hebben. Dit kabinet is begonnen met de uitwerking van het socialistische plan van het kwalitatieve bestaan. Minister Vondeling vond de groei van de economie bijzonder gunstig en achtte daarom het juiste moment gekomen om iets terug te nemen voor voorzieningen, die vooral ook de kleine man ten goede komen. In het kort weergegeven kwamen uit de gesprekken als belangrijkste gege vens naar voren, dat de huurverhoging zeker niet zal worden uitgesteld, dat op het loonpolitieke front het laatste woord nog wel niet zal zijn gesproken (vooral de heer Kloos van het NW maakte dat wel duidelijk) en gelicht uit het wetsont werp op de goedkeuring van het huwelijk tussen prinses Beatrix en de heer Claus van Amsberg, dat het huwelijk midden maart zal worden gesloten. Naast dit Binnenhof-Brandpunt was er gisteravond niet direct brandhout, ook al scheelde dat niet veel. Niettemin zouden we dit hout graag gebruikt hebben voor het ledenwerf-reclameprodukt „Kronan- za", dat tot twee maal toe onze huiska mer binnendrong. De KRO-boot zal hier van beslist niet zwaarder worden. Daar voor zijn betere middelen nodig. Sandie Shaw zong zich voorbij in het verfoeide playback-systeem. Sandie Shaw mag dan duur zijn, het tv-firmament waaraan de ze tienerster moest schitteren was bij zonder goedkoop. De documentaire over de vermaarde uitvinder van cinematografische toepas singen en trucages, Georges Meliés, bleek een oude draaidoos met haalf-vergane rolprenten met als „explicatrice" een als maar doorratelend kleinkind van de be kende meester. En tenslotte was er dan nog Hazel, die het dienstbodenvraagstuk met een lach en een traan moest uit wissen. E. U. l m Het zou weieens kunnen dat Barbara Mason een nieuwe ster aan het „show biz" firmament wordt. Deze lieftallige jonge Amerikaanse zangeres trok de aan dacht met een door haarzelf geschreven liedje: „Yes I'am ready", „Ready" voor de grote stap naar de roem zoals die haar door de hele lichte muzewereld wordt voorspeld? Dat is vast niet uit gesloten, want de Amerikaanse televisie heeft haar al contracten aangeboden. Barbara Mason werd in Philadelphia ge boren op 9 augustus 1947. Haar muzikale ouders zorgden ervoor dat ztf dirert na de middelbare school gin gzingen- Bar bara had toen al een dozijn liedjes ge schreven. De jonge zangeres kreeg een platencontract aangeboden en maakte de opname met het langzame, bluesy-liedje ..Yes, I'am ready", de achterkant „Keep Him" is op een wat sneller dansritme gezet. London HL 9977. „Them" is de korte maar krachtige naam voor een uit vier Ierse beatmu- sici en een zanger bestaande groep, die in Engeland de Rolling Stones en Pret ty Things naar de kroon proberen te steken. Ze doen gevijven een nieuwe aanval op de troon van de beat met hun plaat „One more time" een door de zanger-leider van het gezelschap, Van Morrison, geschreven topper. De nieuwe angry young men" van de beatmuziek maakten een tournee door de Verenigde Staten, waar zij behoor lijke successen wisten te behalen. „Them" bestaat uit de gitaristen Alan Henderson en Bill Harrison, Peter Bar- dens aan het orgel en Ronnie Milling achter de drums. De zanger Van Mor rison neemt bij tijd en wijle ook nog hèt harmonicablazen voor zijn reke ning. Decca heeft van de muzikale „re bellen" zoals zij in Engeland genoemd worden een langspeelplaat gemaakt waarop hard en ruig gemusiceerd wordt. O.a. in weer in een nieuwe ver sie van Nat King Cole's oude succes „Route 66". r-s* Bob Dylan zingt ze dus ook. Hij heeft een nieuwe, zelf geschreven hit in dit genre gemaakt, die er wezen mag. Niet alleen door zang, maar ook door de opvallende titel enlengte. De titel is „Like a rolling stone" Bob beweert dat het liedje niets met de groep van dezelfde naam heeft uit te staan, ondertussen echter blijkt al leen de naam van het liedje al een commercieel succes te zijn. Boven dien krijgt men veel waar voor z'n geld als men dit plaatje koopt Het nummer duurt bijna zes minuten, nog langer dus dan indertijd „The house of the rising sun" van de Animals, waarvan men toen dacht het al te lang was. Bij de Animals en bij Bob Dylan blijkt een lange single geen enkel be zwaar te zijn. De fans krijgen dubbel en dwars waar voor hun geld en ook de disc-jockey's zien er niet tegen op hun platen te draaien. The Shadows zijn zo langzamer hand aan het bewijzen dat zij het in derdaad best zonder Cliff Richard kunnen rooien. Zij hebben al verschei, dene nieuwe platen zonder de grote zanger het licht laten zien en lang niet zonder succes- Instrumentaal wisten we dat zij tot prestaties in staat wa ren. Ook in het muziek schrijven ston den zij hun mannetje (Aladinn and his wonderlamp"). Al met al bleek al gauw dat zij mu zikaal all round genoemd konden wor den. Zij zongen er voortaan bij en maakten zo o.a. „St-ingray". „Mary- Ann", beide nog niet van die gewel dige krakers, maar de belangstelling bestond. „Don't make my baby blue" is de nieuwste die het in Engeland aardig doet. Ook in Nederland een goede kans op een hit! -vy-■Vs-v Barbara Mason De aloude „Rollende stenen" houden het goed vol aan de top van de Neder landse hiparade met hun „Satisfac tion". De „lekkere" plaat blijft verko pen. Overigens, vergeet ook de achter kant niet. Het liedje daar is getooid met een eenvoudigste titel van het jaar „The under assistant west coast pro motion man". De Animals hebben niet veel moei lijkheden gekregen door het vertrek van hun organist Alan Price- Wie dacht dat, met deze steunpilaar uit hun midden verdwenen, de groep in elkaar zou storten, heeft het mis ge had. Dave Rowberry, Alan's vervan ger doet het zeker zo goed. Zijn aan passingsvermogen was van dien aard dat de Animals meteen een nieuwe hit het licht lieten zien. „We gotta get out of this place" vermag zelfs grotere verkoopcijfers te boeken dan de vorige knaller „Bring is on home to me". Eric Burdon en de andere „dieren" hebben het sinds „The house'' niet op zich laten zitten". The Rolling Stones 1 "JIIHÜI. HILVERSUM, 22 sept. In de week van 26 september tot en met 2 oktober a.s. zendt KRO-radio het Concilie-jour naal uit op: dinsdag 28 september en zaterdag 2 oktober na de uitzending van Echo om 19.30 uur en donderdagmorgen 30 september van 8.25 tot 8.30 uur .De rubriek „In café San Pietro" is zater dagavond 2 oktober van 22.4523.00 uur te beluisteren. Tenslotte zendt KRO-tele- visie op woensdag 29 september a.s. van 22.35 tot 22.45 uur in het Concilie-journaal uit. NTS: 19 00 Nws in net kort 19.01 Klaas Vaak 19.05 Toro-F os tl val, filmreportage 19.25 Markt (Gremer sur Rue), filmpje v'PRO: 1955 Patrouillewagen 54: politie film. NTS: 20.00 Journaal 22.20 Flashing Fashion, korte reportage over de introducties van een nwe wereldmode. NTS: 22.3022 35 Journaal. NTS: 20.00 Journaal. VARA: 20.01 Jazz muz 20 20 Pracht en praal: Oude tradi ties in een moa. democratie, doe. progr. 20.45 De geheimzinnige dubbelganger, speelfilm (14 jr en ouder), (tot 22.10). AVRO: 15.00—1535 Voor de vrouw 14.40 en 1530 Schooltelevisie. 10.00 Nws. 10.05 Joum. 1020 Kunterbunt ManegenrundItaliaans circusprogr 12.00 Akt. kron. 16.45 Voor de kinderen. NCRV: 18 00 Vrouwenkoor, sopraan en piano: moderne liederen (opn 18.30 Het Spektrum: nws uit de prot. christelijke organisaties. 18.45 Liedjes van en over Hawaii (gr.). 19.00 Nws en wee rp raat- ie. 19.10 Radiokrant. 19.30 Muz. var Het Leger des Heils. 19.50 Wereidpanorama 20.00 Knapenkoor, orgel en nobo (opn.j klassieke en mod. muz 21.15 Balans va- net vakantieseizoen, lezing 21.30 Prome nade-orkest en sopraan: klassaeke mu 22.30 Nws en SOS-ber. 22.40 Avondover denking 22.55 Klassieke gram.muz. 23.Ir Varen we wèl in de welvaart ...f, le zing. 23.30 Lichte grammuz. 23.5524.00 Nws. AVRO: 18.00 Nws. 18.15 Mededelingen of grammuz. 1820 Uitz. van de Ka tb Volkspartij: Kaarten op tafel, een uitz. over pol. zaken, die de aandacht verdie nen. 18.30 Dansork. en zangsol. 19.10 Mil- loenennota, een beschouwing op de gis teren bekend geworden rijksbegroting 19.20 Voor de jeugd. 19 30 Artistieke Staal kaart 20.00 Nws. 20.05 Promenade ork 20.30 Gram. muz. 20.55 Voetbalwed-trn Real MadridFeyenoord. 22.50 NNws. 23 0C Gram. muz. 23 05 Mod. liederen (gr.) 23.55—24.00 Nws. 18.00 Jukebox. 19.00 Joost mag het we ten,. 20.00 Klass. verz. progr. 22.00 Pop. muz. 22.30 Alle remmen los. 24.00 Pop. pl. 01.00 Sluiting. 18.00 Nws. 18.03 Voor de sold. 18.30 Le- kenmoraai en fil. 18.50 Sportkron. 18.54 Lichte muz. 19.00 Nws. weerber en radio- krom. 19.40 Amus. muz. 20.00 Openbaar kunstbezit. 20.15 Operettemuz. 21.00 Mod. muz. 21.30 Volksmuz. 21.50 Koorzang. 22.00 Nws en ber. 22.15 Amus muz. 23.0C Nws. 23.05 Lichte muz. 23.55 Nws. 24.00— 0.45 Voor de zeelieden. 18.00 Nws. 18.27 Lichte muz. 19.30 Nw 20.00 Mod. muz. 22.00 Wereldnws. 22.15 Jazzmuz. 22.55—23.00 Nieuws KRO: 7.00 het levende Woord. 7.05 Lich te gram. muz. 7.30 Nws. 7.40 Lichte gram. muz. en act. 8.00 Overweging. 8.05 Lichte gram muz. 8.25 Conc. journaal. 8.30 Nws. 8 40 Voor de nuisvr. 9.35 Wa terstanden. 9.40 Scnoolradio. 10.00 Sex- tuool: klas. en mod. muz. (gr.). 11.00 V <L zieken. VPRO: 11.45 Kla6. gram muz 12.10 Leven op het land, gesprek. 12.21 Medea. t.b.v. land- e*n tuinb. 12.30 Nws 12.40 Deze week: Dijdr. van binnen- er buitenl. correspondenten. 13.15 Metropoie ork. 13.45 v. d. Vrouw. NCRV: 14.li Lachte gram. muz. 14.30 Mod. ork. wer- tcen (gr.). 15.30 Bas-bariton en piano: klassieke liederen. 16.00 Toe komst-ver wachtingen: rep. van de 14e Bondsdag van de Bond van de Ned Herv. Vrou wenver. op Geref Grondslag. 16.45 Klas gram. muz. 17.00 Carillonbespeling 17.15 Lichte gram. muz. voor de tieners. 17 5t Sportrubr. AVRO: 7.00 Nws 7.10 Ochtendgym. 7.20 Lichte gram. muz. VPRO: 7.50 Dag opening. AVRO: 8.00 Nws. 8.10 Lichte gram. muz. (8.25 De groentemam) 8.45 Morgenwijding. 8.55 Oude clavecimbel- muz. (gr.) 9.00 Kla® gram. muz. 9.35 Voor de vrouw 10.00 Lichte gram. muz (11.00 Nws.). 12.00 Zang en piamo: lichte muz. 12.27 Meded t.b.v lamd- en tutn- bouw. 12.30 Dansork en zangsol. 13.0t Nws 13.10 Act. en gram. muz 13.25 Beursber. 13.30 Radiokamerork. en sol klas. muz. 14.15 Huish zaken, praatje 14.30 Prom, ork amus. muz 15.00 Act 15.30 Lichte gram. muz. (16.00 Nws) 16.30 Pianorecital: klas. en mod. muz 17.00 Voor de jeugd. 18.00 Nws. 7.00 Ook goeiememgem. 9.00 Muz. 1000 Koffietijd. 11.00 Artiesten. 11.15 Kookpunt 12.00 Miiz. 13.00 Uit en thuis. 13.15 Gevar. kwartier. 13.30 Van concertzaal tot juke box. 14.30 Parade. 16.00 Microeol. 17.00 Gevar. kwartier. 17.15 Favorieten. 17.45 Palet. 12.00 Nws. 12.03 Lichte muz. 12.40 Weer bericht. meded. en SOS-ber. 12.45 Gram muz 12.50 Beursber. en progr. overz 13.00 Nws en weerber 13.20 Klas. en mod. muz. 14.00 Nws. 14.03 Opera-orato rium. 15.00 Nws. 15.03 Klas muz. 16.1* Nws. 16.03 Beursber. 16.09 Mod. kamer- muz 16.35 Zangrecital. 17.00 Nws, weer ber. en meded. 17.15 Amus. muz. 172- Volksmuz. 12.00 Nws. 12.02 Gevar. mui. 13.00 Nws 14.00 Nws. 14 03 Prom. conc. 15.00 Nws 15.45 Lichte muz. 16.00 Nws 16.08 Klas. muz. 17.00 Nws Advertentie

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1965 | | pagina 11