Inspecteur Ness: verstand sterker dan revolvers New York City Ballet op tv 1 r ft Bob Rooyens De mensen moeten in je geloven. Ik maak een vorm van Pop-art Eerste directe boksreportage Radio-actie „Van Harte" p-oed voor 616 kamers Schoolradio en -tv in Japan Vanavond op uw scherm Liefdeslessen van Marijke en Dick Televisie: Radio: ONDANKS CONCURRENTIE OP EERSTE NET Ren nies# i i Jazz-sterren aan winterfirmament Tekort aart studentenkamers 13900 1 7 Pop-art O DINSDAG DINSDAG OENSDAG DINSDAG 28 SEPTEMBER 1965 HILVERSUM, 28 sept. De film „Antidote", die de VPRO vanavond om 20.50 uur op het tweede net uitzendt, is één van de 116 afleveringen van de in Ame rika buitengewoon populaire serie „The Untouchables". Alle films van deze serie heb ben als onderwerp het gangster- dom in Amerika tussen 1925 en 1935. Alles heeft men zo nauw keurig mogelijk aangepast aan de stijl van die jaren. Bij hét zien van de straten, kroegen, nacht clubs en auto's waant men zich geheel terug in de tijd van ruim dertig jaar geleden met beruchte gangsters als Al Capone en Dil- linger. Hier en daar is zelfs ge bruik gemaakt van stukjes origi neel filmjournaal uit die dagen. Zo zijn in vele afleveringen oor spronkelijke opnamen van presi dent Roosevelt verwerkt. Zoals bekend waren vele van de gangsters uit die tijd van Ita liaanse oorsprong, en vanzelfspre kend laat de film daarover geen twijfel bestaan. Hiertegen heeft de Italiaanse ambassadeur in Amerika bij de Amerikaanse re gering geprotesteerd. niiiiiiiiiiiiiiijiiiiiiiiiiiiiiiiitiiiiiiiiiiiiiiiiiiiniiiiiiniiiiiijiiiiiiiiiiiiiiiiijiiiiiiiiiinnfmimniiiiniiiiiiiiiiiininiiiiiiiiiiiiiiiiniiiiiiiiiiiiniiiiiiiiiiiiuiiiiM Brandend maagzuur? helpen direkt! HILVERSUM, 28 sept. De programmamakers van de regel matig terugkerende „Van Harte"- acties schrikken niet terug voor de meest hachelijke ondernemin gen. Zo werd gisteravond onder het motto „Open niet alleen uw hart, maar ook uw deur" een be roep gedaan op de luisteraars om kamers beschikbaar te stellen voor studenten. Natuurlijk startte men om precies kwart over zes niet in de verwachting dat om half acht het tekort van 13900 ka mers in Nederland zou zijn opge heven. De deur bleek op dat mo ment open te staan voor 616 stu denten. NEDERLAND I NEDERLAND II HILVERSUM l 402 m. HILVERSUM II 298 m. RADIO VERONICA o At na EL 324 m. BRUSSEL 484 m. HILVERSUM I 402 m. HILVERSUM II 298 m. RADIO VERONICA BKl 5SEL 324 m. >Kl SSEL 484 m. Amerikaanse gangsters er VPRO-vaandel Hoofdpersoon in ae gehele serie, is inspecteur Eliot Ness, welke rol wordt gespeeld door Robert Stack. Eliot Ness is zeker geen James Bond, Saint of Perry Mason. Hij is gewoon een in specteur, in dienst van de federale re cherche, die met nooit falend plichts gevoel een meedogenloze strijd voert tegen de misdaad. Het aantrekkelijke van de serie is, dat het publiek zich kan vereenzelvi- Vanavond op Nederland 2 „The Untouchables" (de onaantastbar en) met Abel Fernandez als rechercheur William Youngfellow. Foto beneden: Inspecteur Eliot Ness temidden van auto's uit de jaren '25-'35. gen met een man als Eliot Ness. Het recht zegeviert over het kwaad, zon der grijze schakeringen. Maar Ness is bepaald niet de superheld, die steeds maar in de onwaarschijnlijkste situa ties schurken elimineert, waardoor al les op het nippertje goedkomt. Hij heeft het vaak moeilijk, maar omdat hij liever zijn hoofd dan zijn pistool ge bruikt, is het toch zo, dat de gevallen die hij te behandelen krijgt, nogal eens worden opgelost zonder dat er een schot gelost worot. Ness is een politieman zoals er op de gehele wereld bestaan. Voor hem is het bestrijden van de misdaad geen spel, maar gewoon zijn werk, dat hij kalm en geduldig verricht. In deze eerste aflevering „Antidote" (Tegengif) trekt Eliot Ness ten strijde tegen een groep misdadigers, die in de jaren van de drooglegging in de Ver enigde Staten trachtte op illegale wij ze eigen gestookte whisky in de han del te brengen. De VPRO overweegt tien afleverin gen te kopen. Als deze serie echter zo goed is, zou het dan geen aanbeveling verdienen, dat in NTS-verband ruime re aankopen worden gedaan Heel jammer is het, dat de VPRO de kennismaking met „The Untoucha bles" op zo'n ongunstig tijdstip heeft geplaatst: op het eerste net immers levert de VARA op dat moment ge duchte concurrentie met „Tel uit je winst" en het vierde deel van ,,BeI- phégor". I (Van onze radio- en tv-redactie) HILVERSUM. De AVRO heeft twee theaterreportages gemaakt van het New York City Ballet, dat voor het eerst sedert tien jaar (op doorreis) te Amsterdam drie voorstellingen heeft gegeven. De eerste reportage zal wor den uitgezonden op zondag 17 oktober R.S. Will Simon tekende voor de regie. (Van onze radio- en tv-redactie) HILVERSUM, 23 sept. De jazz liefhebbers wachten de komende winter weer belangrijke ontmoetingen met buitenlandse jazz-musicl. Enkele van de buitenlandse gasten, die in ons land zullen optreden zijn het Modern Jazz-Quartet, Ornette Coleman en het New York Contemporary Art Quartet, Art Blakey, uiteraard met de Jazz Messengers, Dizzy Gillespie, het Jimmy Smith Trio, de New Orleans All Stars. Norman Granz met zijn Jazz at the Philharmonic (o.a. met Peterson en Ella Fitzgerald), Thelonius Monk en het vermaarde American Folk Blues Festi val, dat na vele Europese tournees nu eindelijk ook Nederland in het reis schema heeft opgenomen. Deze laatste groep komt op 14 oktober naar Den Haag. Medewerkenden zijn o.m. John Lee Hooker, Buddy Guy, Big Mama Thornton, Big Walyer en Lonesome Jimmy Lee. Wij twijfelen er niet aan of de omroepverenigingen zullen hun best doen om verschillende van deze artiesten voor een tv-optreden te enga geren. Wie dat zullen zijn is ons nog niet bekend. ,i* iT-i Na u twee jonge regisseurs te hebben voorgesteld, volgt Vandaag het derde en laatste verhaal over een nieuwe kracht wiens werk u op het scherm zal kunnen beoorde len. Het is Bob Rooyens, waarmee we u nu laten ken nismaken. Een naam om te onthouden. Ik zal je om 'e leginnen veftellen, waarom ik hui verig ben voor interviews. Bijna alles wat ik zeg en wat door jou op papier wordt gezet, heb ik anders bedoeld. «Ie kent mij niet. Toch wil je in een beperkt aantal kranten- regels een volledig portret van mij schilderen, iets wat ik als een onmogelijkheid beschouw. Wat heeft het voor zin om te weten, dat ik Bob Rooyens iieet, 25 jaar ben en een van AVRO's jongste televisieregisseurs. Dat ik werk op de afdeling amu sement en een aantal program ma's heb gemaakt, waai van je de meeste waarschijnlijk niet hebt gezien. Krijg je een dui delijker beeld van mijn per soon, wanneer ik zeg, dat ia een jaar gefilmd heb in Parijs, in mijn vrije lid teksten schreef en die ter oeoordeling aan de omroepen stuurde, t„t ik bij de AVRO een gesprek kreeg met Karei Prior en Ger- rit den Braber? „Dat is nu vier jaar gele den. Kort daarop begon Ik zelf te regisseren. Je zegt altpd, dat je zelfvertrouwen hebt, maar dat heb je natuurlijk nooit. De mensen moeten in je gaan geloven. Je moet eer: aan tal dingen gedaan hebben, over een zekere mate van ervaring en vakkennis beschikken. Maar het belangrijkste is je eigen conceptie. Je moet weten ws' je gaat doen. Dat is het wat een programma authentiek maakt: jouw persoonlijke visie erop. Meestal blijkt achteraf, dat de kijkers je bedoeling niet begrepen hebben. Zij zien er iets héél anders in dan jij er in hebt willen leggen. Dat is niet belangrijk Het is net als bij een boek: het wordt ge drukt en gelezen, men vormt er zich een mening over, er ontstaan soms discussies. Maar toch is en blijft dè schrijver de enige, die precies weet wa( hij wilde zegger. Als regisseur moet je alle touwtjes in handen nebben. Je moet werken met een team van gelijkgestemde mensen. Maar de belangrijkste voor waarde is toch wel, dat je de vrijheid hebt om je eigen vi sie weer te geven. Dan alleen hun je authentiek werk ma ken. Tachtig procent van wat er op amusementsgebied op het scherm komt is flauwekul met maar een héél mager draadje conceptie. Je kunt je er kwaad om maken, maar wat heeft het voor zin. Ik wil dingen doen die ik fijn vind. Soms gaat het volkomen mis. Je begint opnieuw, steeds weer met iets anders. Je beni nooit tevreden, werkt intensief, komt soms nauwelijks aan slaap toe. En toch vind ik in dit werk mijn ontspanning. Ik ben dank baar voor de uiteraard be perkte mogelijkheit iets an ders te kunnen maken dan het traditionele. Wij zijn in Neder land op t.v.-gebied hopeloos achter. Een man als Jog van der Valk, die haalt zijn schou ders op over zjjn werk. Gewoon omdat hij daar nog lang niet aan toe is. Ik heb belangstelling voor al les wat met nijn vak te maken heeft: literatuur, jazz, alle ontwikkelingen In de kunst. Wat ik maak is een vorm van pop-art Dat is mijn conceptie. Ik zal probe ren of ik je straks even mijn „Hoofdstuk III" kan laten zien Dat is vertoond op het televi sie-festival in Praag, was daar le eerste uitzending, die een ap plaus kreeg. Tot nu toe heb ik een aantal „Hoofdstukken" gemaakt. Er volgen er meer Verder regisseerde ik een aan tal „Domino's" en de „Voor de vuist weg"-uitzendingen in het eerste jaar. Nu ben ik be zig met een programma rond Ton van Duinhoven. Als decor gebruik ik dit keer alleen blik. Gewoon een idee, een experi ment, een conceptie. Moeilyk om met oudere ac teurs te werken? Waarom? Dat is voor een slechte oude regis seur even moeilijk als voor een slechte jonge. Je moei we ten wat je wilt manen, er te voren over praten. Als de da gen van repeteren en ipnemen zijn aangebroken, heb je daar allemaal geen tijd meer voor. Natuurlijk kost iedere uitzen ding geld. Maar «lacht je, dat ik voor mijn programma's meer kon besteden dan welke andere regisseur ook? Ik be steed het alleen anders. Waar om? Omdat ik er een andere bedoeling mee heb, een andere conceptie. Wat de kijkers in mijn uitzendingen zien, vind ik niet zo belangrijk. Als zij er maar iets in zien. Dan heb ,k er volstrekt geen behoefte aan mijn bedoelingen te etaleren." Ad ver lent ie (Van onze radio- en tv-redactie) HILVERSUM. AVRO-televisie presenteert op dinsdag 5 oktober a.s. de grote directe reportage van de aangekondigde serie amateur bokswedstrijden. In deze uitzen ding vanuit de Haagse Dierentuin kan men getuige zijn van de strijd tussen Wim Gerlach en Johnny van Schaik in het licht-weltergewicht en die tussen de vedergewichten Gerrit te Paske en Charles Gans en Jan de Rooij—Piet van der Kerkhof. Indien de tijd het toelaat zal ook een reportage worden ge bracht van de wedstrijd Gerard Schulte en Freddie Guitjens in het licht-weltergewicht. (Van onze radio- en tv-redactie) HILVERSUM. Terwijl in Neder land de schooltelevisie eindelijk van de grond komt, heeft de Japanse radio en televisie al het dertigjarig bestaan van haar schoolradio-uitzendingen gevierd. De schooltelevisie is natuurlijk nog niet zo oud, maar ook deze bestaat toch al sinds 1959. In Japan wordt de schoolradio uitge zonden over een speciaal radionet met 127 stations. De educatieve TV gaat via 250 stations de ether in. Via de radio worden per week 84 programma's uit gezonden (in totaal ruim 20 uur) en via de televisie 104 programma's van in totaal ruim dertig uur. Achttien van de 104 programma's worden in kleur uit gezonden. Meer dan 90% van de mid delbare scholen beschikt over een tv- toestel (om precies te zijn 11.350 of 90.8*%) en 93.?»»,, van de la"e"0 schalen heeft een tv-toestel tot zijn beschik king. De uitzending was nog maar amper een minuut oud toen een hijgende me neer Jansen in Delft de Van Harte- post kwam binnenstormen om twee rijksdaalders aan te bieden. Maar om geld was het deze keer nu eenmaal niet te doen. Er werd een groter, meer blijvend offer gevraagd. Prof. ar. I. Diepenhorst sprak ter inleiding van deze actie niet alleen over de daklo zen, maar ook over de vele studenten, die in te kleine kamertjes moeten le ven en studeren. De voorzieningen tar ten vaak elke beschrijving. Professor van der Hoeven uit Amsterdam ver telde van een student, die moet stu deren in een kamertje zonder aaglicht en zonder luchtkoker, terwijl boven dien nog de lawaaierige muziek van een café tot „achtergrond-muziek" van zijn studie moet dienen. De VARA-radioactie kwam bij dit atles tot „een aruppel op een gloeien de plaat". Gevraagd werden kamers, die bewoonbaar, beleefbaar en betaal baar waren en hiervoor werd een richt prijs aangehouden van 45,tot 65, In Delft bood iemand een gratis ka mer aan onder voorwaarde dat de stu dent bereid zou zijn twee ochtenden in de week te baby-sitten. Eveneens kon daar een kamer worden genoteerd voor 25, inclusief douche en telefoon. In dat laatste geval ging dus zeker niet alléén de deur, maar ook het hart open. In Nijmegen nam een luisteraar 35 studenten in de „boot", een ver- ankera vaartuig met even zovele HILVERSUM, 28 september Na het weekendjournaal voor gehoorgestoorden vanavond op Nederland I de laatste af levering van „Eva's Memoires". We zijn gekomen tot de tweede helft van de der tiger jaren. De politieke spanningen nemen toe, maar er is nog een rijk vermaaksleven ook. Bovendien neemt de bioscoop zijn grote vlucht met beroemde filmsterren Vrouwen worden minister en ze zijn zelfs oorzaak van de abdicatie van een koning. Aansluitend op ..Achter het nieuws" de quiz van Theo Eerdmans met nieuwe kandidaten en drie oude bekenden, t.w. de heer G. Moene over Groningen, de heer Klijs over de Olympische Spelen en de heer Thcune over Churchill In de vierde aflevering van "het spook van het Louvre" weet Bellegarde al veel. maar nog lang niet alles. Colette, het dochter tje van de inspecteur is nog steeds in ge vaar- De avond wordt besloten met „Liefdeslessen" vocaal gepresenteerd door Marijke Merckens en Dick Riem- stra. Op Nederland 2 zet de VPRO de eer ste Young People's Concert voort. Be grijpelijk, want de vijftig minuten van Leonard Bernstein vinden in brede kring I een gunstig onthaal. Deze aflevering ia gewijd aan Gustav Mahler, de grootste componist der laat-romantiek. Na Bernstein een aflevering van de Amerikaanse serie The Untouchables (de onkreukbaren) die in tal van landen op het scherm wordt gezet- De VPRO heeft slechts een aflevering gekocht. Deze han delt over de strijd van een groep misda digers, die in de jaren van de droogleg ging in de V S. hun zwart gestookte drank op slinkse wijze aan de man I trachtten te brengen. Jack Dixon regis seert vervolgens een tragische eenacter 1 van de Amerikaanse schrijver William I Saroyan, getiteld „Hally, is daar iemand" I Het verhaal speelt zich af in een gevan- genis van San Francisco. De enige ge vangene, die er wordt vastgehouden is een bange jongeman. Hij probeert een meisje over te halen hem te laten ont vluchten, maar hij weet dat de buiten wereld hem niet met rust zal laten als hij buiten de betrekkelijke veiligheid van de cel zal komen. De dialoog tussen de man en het meisje (Manfred de Graaf en Paula Petri), die elkaar leren begrijpen en liefhebben, omdat ze eigenlijk beiden de vrijheid rrpssen ,is van een ongewone spanning. Convent van kerken en IKOR verzorgen het sluitstuk van de avond: de kerk en de Duitse verkiezingen. slaapkamers, waarop wij ons afvroe gen hoe dit „zeekasteel" wel da Waal is komen „afzakken". Nog geen minuut later bood een andere Keizer Karel-stad-bewoner zo maar ineens negen kamers aan. Een zekere mevrouw Wissing uit Utrecht zorgde voor de openingstref fer van deze actie. Zij had 's middags reeds een hele verdieping met ka mers en een keuken beschikbaar ge steld. Toch telde men om kwart voor zeven nog maar 52 kamers. Om zeven uur was dit aantal gestegen tot 258. Een kwartier later was dit aantal aange groeid tot 453. En toen om half acht de uitzending werd beëindigd kwam men zoals gemeld op een totaal van 616 kamers. Deze kamers werden als volgt „ver gaard" (met tussen haakjes voor zo ver ons bekend het aantal benodigde kamers): Amsterdam 107 (5700), Rot terdam 101 (250), Groningen 24 (750), Delft 40 3000), Leiden 42, Utrecht 93 (2500), Nijmegen 95 (1000), Eindhoven 59 en Wageningen 56. 19 00 Nws in net kort. 19 01 Klaas Vaak 19.05 Journaal voor gehoorgestoorder. 19 33 Eva's herinneringen (Eve Memo)- re), progr over de emancipatie v~n de vrouw 20 00 Journaal. VARA 20.20 Ach ter het nws 20.45 Tel uit Je winst. quiz. 2120 Belphégor of: Het spook van het Louvre, filmfeuilleton (TV). 22 05 Liefdes lessen: licht muz. progr. NTS: 22 35-22.40 Journaal. NTS: 20.00 Nws In net kort VPRO: 20.01 Concert voor Jonge mensen 20 50 The Untouchables (Onaantastbaar). TV- film 21 40-22.15 Hallo, is daar Iemand, èénakter 22 15-22.40 (CVK-IKOR): Ver- Kiezen wat men niet wil: discussies ovei de jongste verkiezingen in de Duitse Bondsrepublek. 18.00 Licht orkest. 18.20 Uitz van de r'artij van de Arbeid: Bij de tijd Een i4-daagse radio-uitgave varn de Par- Lij van de Arbeid, onder red. van Ga- Drl de Wagt. 18.30 R.Vi: Dr. Jac P Thijsse, onbekommerd levensgenieter er natuurbeschermer, door Kees Hana 19 00 Nws 1910 Actualiteiten. 19.30 Metropole orkest 20 00 Holland Festival 1965: Praags Philharmonisch Koor. Rotterdams Phil narmonisch orkest en solisten- klass ee wijde muz 2145 Klass. pianomuz. (gr). 22.00 Gewijde muz. (grj 22 20 Actualitei ten of gramm. muz 22 25 Boekbespreking 22 30 Nws 22 40 Epiloog 22 45 Hart. hoofd en hand vragen woord en wijs. want le ven moet je met een lied 23.25 Lichte gramm muz 23 55-24 00 Nws. 1800 Nws 18.15 Actualiteiten en gramm muz. 18.30 Licht ensemble met zang90- iist 19 00 Paris vous parle 19.05 Piano recital klass muz 19.30 Gamelan indon progr 20 00 Nws 20 05 Leg ns aan in Loosdrecht, gev. progr. 21.40 Kunstru briek 22.00 Dansorkest en zangsolisten 22 30 Nws 22 40 Actualiteiten 23 00 Fran se muz van deze eeuw (gr) 23 55-24 00 Nws 19.00 Joost. 20.00 Dlscologle. 21.00' Non Stop. 22.30 Jazz. 23.30 Alle remmen los 0100 Sluiting. iö.Oü Nws 18.03 Vooi de soldaten 18.2t Paardesportber 18 30 Lachte muz 18 45 Sportkroniek 18 52 Gramm. muz 19.00 Nws, weerber en radiokroniek. 19.40 Or kestmuz 19.50 Lezing 20.00 Hoorspel 21 25 Gramm muz 21.30 Operettemuz 22.00 Nws en ber 22 15 Amerikaanse volks muz. 23.00 Nws 23 05 Stemmig gemengd avondprogr. 23.55 Nws. 24.00-01.00 Vooi de scheepvaart. 18.00 Nws 18 2) ucnte muz 19 00 Muz medaillon. 19.30 Nws 20 00 Opera 22 00 Wereldnws. 22.15 Jazzmuz. 22.55-23 OU Nws en ber. voor de scheepvaart NCRV: 7 00 Dagopening /.lo Klass pl anomuz. (gr). 7 30 Nws en herh SOS-ber 40 Radiokrant. 7 55 Lichte gramm. muz 15 Gewijde muz. (gr) 8.30 Nws 8 40 achte gramm muz 9.00 Voor de zieken 35 Waterstanden 9 40 Voor de vrouw. o.U) Oude gewijde muz (gr) 103o Mur endienst. 11.00 Klass orgelmuz (gr) 11 15 Lichte gramm muz 11.50 Twaali mrtje, cabaretprogr 12.00 Lichte gramm nuz (vervolg) 12.27 Meded. t.b v. land- n tuinbouw 12.30 Nws 12 40 Herv kerk- ïienst 13.00 Lacht instrumentaal trio ij.30 Licht vocaal ensemble en instrumen- aal kwartet (opn). 14.00 Hildebrandmi naturen: VII Pietei Stastok Jr.. hooi- ^pel (herh van maandag 20 sept j.1 14.40 Cello en clavecimbel (gr) klass muz. 14.55 Klass. ^ramm muz 15.50 Bij- elvertelling voor de jeugd 10 00 Voor de jeugd 17.00 Hoorspel voor de jeugd 17 15 Lichte gramm muz 17 50 Overheids- >orl.: Nat. Reclasserinesdag. JARA7.00 Nws. ocntendgymn en soc strijdlied. 7.20 Lichte gramm muz 7 25 Van de voorpagina 7 30 Lichte gramm en reportages. 8.00 Nws 810 Lichte ramm. muz. 9.00 Van alle markten thuis praatje 9 05 Stereo: Klaas gramm muz VPRO: 9 40 Schoolradio VARA 10.00 Ro mantische orkestwerken 1100 Nws 11.02 Voor de vrouw. 11 40 Moo vierhandig pi anospel (opn). 12.00 Stereo: Tango-rum- ba orkest en zangsoltsten 12.27 Meded t b v. land en tuinbouw 12.30 Voor het platteland 12.35 Elektr orgelspelmuz uit Amerikaanse musicals 12.55 Actuali teiten. 13.00 Nws 13.15 Harmome-orkesi (opn). 13.30 Lichte orkestmuz (gr) 13 45 Hun wereld ging voorbij, lezing 14.01, Koorzang, orkest en rgel- mod werken 14.25 Stereo: Omroeporkest: mod. muz 14 55 Kalender 15.00 Voor de jeugd (Om 16.00 Nws) 16 50 Voor de zieken 17.20 Lichte orkestmuz 17.50 Actualiteiten 07 00 Goeiemorgen. 09.00 Muz 10 00 Kof fietijd. 11.00 Artisten. 11.15 Kookpunt. 12 00 Halverwege. 14 00 Draaikolk 15 00 Woens dagmiddag-speciaal. 16.00 Nashville Ten nessee. 1645 Toppers. 17 00 Muziekex- press. 18.00 Jukebox. 12.00 Nws. 12.U3 Lichte muz 12 40 Weer ber. meded. en SOS-ber 12 45 Amuse- mentsmuz 12 50 Beursber en progr overz. 13.00 Nws en weerber 13 20 Ka- mermuz. 14.00 Nws. 14 03 Schoolradio 14.20 Amusemenismuz 14 50 Koorzang 15 00 Nws. 15 03 Gramm muz. 15 15 Vooi de kinaeren 16 00 Nws 16.03 Beursber 16 09 Lichte muz. 16 45 Koorzang 170 Nws, weerber en meded. 17.15 Lichte muz 18.00 Nws Marijke Merckens „de betere wederheljt" in de muzikale liejdeslessen, vanavond gedoceerd op Nederland 1. i2.00 Nws. 12 02 Gev muz 13 00 Nws 14.00 Nws 15 00 Nws 16 00 Nws 17 00 Ni ws 1800 Nws

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1965 | | pagina 9