Zwitserse spelers tot elkaar: Zwitsers denken niet aan Engeland II is STAND Rusland klopt Denemarken (3-1) Haarlem-jeugd schiet beter Jan Zwartemeer BETAALDE JEUGD R.C.H. betaalt hoge prijs voor triomf tegen A.D.O. Toto-cijfers s Betaalde reserves Jeugdig Schoten door RCH- oudjes geklopt Duel natjonale jeugdploeg levert nieuwe oogst op Treffers Venneker bepalen eindstand Tips voor Hilversum X Russen naar Engeland Titelstrijd floret voor ploegen Turnsters winnen in Benelux-strijd I Wr s Springkampioen Jan Maathuis wint concours „Niet gezien" Ria Rietveld eerste Doesselaar voorlopig uitgeteld I DE SPORTTOTO E 2 T Ï7 Europees turnen in 1969 te Dortmund Abe als gastspeler In gevaar MAANDAG 18 OKTOBER 1965 AMSTERDAM, 18 okt. Eco noom Alfredo Foni, afgestudeerd doctor, liep bedrijvig langs zijn schoon gewassen, vrolijke pupil len. „Voetbal is m'n hobby", do ceerde hij inmiddels aan de hem omringende Nederlandse verslag gevers. „Mijn hobby en mijn werk. Let wel: economie en voet bal passen bij elkaar als broer en zus." Foni wees op Elsener, zijn doelman. „Een dapper man, die Elsener." Hij wreef over de blau we plek op Elzeners gezicht. Hij huiverde. Een souvenir van Piet Kruiver. „Kijk, Elsener staat bij ons bekend als de doelman-der- fatale blunders. Vandaag maakte hij geen fout." Dr. Alfredo Foni lachte, ontdeed zich vervolgens van zijn rode spikes en verklaar de zich klaar voor een gesprek over de wedstrijd. FRANS NYPELS w Q 16 en 17-10-'65 _1_ *3 1 2 ►7< T 7 X 8_ 10 11 12 13 r 15 ZWOLLE, 18 okt. Kleine, tengere Willie Dullens was de ster van het veld in de zaterdag te Zwolle gespeelde wedstrijd Ne derlandDenemarken (onder 23 jaar), die Jong Oranje een ver diende zege van 2—0 bracht. De 20-jarige Sittardiaan, door zijn vlekkeloze baltechniek al snel de lieveling van de 6500 toeschou wers, voerde de opdracht van coach George Kessler voor open spel zorgen door lange passes naar beide vleugels vooral na rust zeer goed uit. Dat de meerderheid van de Nederlan ders met de cijfers 20 bepaald onvoldoende werd uitgedrukt, lag zeker niet aan hem. Meer schuld daaraan hadden de twee andere aanvallers: Hans Venneker (on danks twee doelpunten) en in nog hogere mate Lambert Ver donk, deze middag zeker geen linksbui ten voor een vertegenwoordigend Nederlands elftal. Door te indi vidualistisch spel haalde dit twee- tal vaak de vaart en daarmee de verrassing uit de aanvallen, zo dat de toch heus niet imponeren de Deense defensie de schade tot twee treffers kon beperken. Ik heb Prins niet gezien Tevreden, klonk het In het Duits. Fo ni reageerde in het Frans, zei ja en zweeff weer. Een Zwitserse journalist haalde zijn schouders op. „Wat betekent tevreden", vroeg hij. Foni zwaaide een vinger voor z'n getuite mond. „Ssst Hij draaide zich om en bediende zich van énkele Italiaanse volzinnen. Onbe grijpelijk voor ons. Dus toch niet hele maal tevreden? Foni deed of hij die vraag niet hoorde. In rad Frans ver telde hij, dat Zwitserland had moeten winnen. Dat zijn elftal kapsen had laten liggen. Ja iedereen had zich strikt aan de opdracht gehouden, dat wel, maar voetbal in moderne zin vraagt inspira tie, smeekt om fantasie. Die fantasie, aj- dus de druk gebarende Foni, had hij gemist. Met fantasie had zijn aanvals- linie, zo probeerde hij ons te overtui gen, die deksels lastige Nederlandse verdediging uiteen kunnen ritten. Tweeakter op de banken van de Zwitserse kleedkamer. Heinz Bani tot Richard Dürr „Heb jij Prins gezien" Dürr: „Prins, wie was dat. Bani „Hij speelde vorig jaar bij Kaisers- lautern. Ik zag hem diverse keren op de TV; Dürr: „Oh, die.Bani: „Ja die grappenmaker". Dürr: „Niet ge zien hoor Foni galmde: „Zijn jullie klaar". Er klonk gemompel. Iedereen spoedde zich naar de deur, naar de bus. De rode trainingsblouses (met wit kruis) gaven de Zwitsers kracht. Zij liepen trots door de catacomben. Zij zetten wat nonchalante handtekeningen. Foni drib belde als een kloek vóór zijn kiekens. Zijn gedachten ijlden naar Londen, naar Engeland. Zijn economisch „ego' dacht aan het goud, waaronder de Zwitserse bond Foni denkt te begraven «Is zijn pupillen de eindronden om het wereldkampioenschap bereiken. De woorden uit zijn mond klonken echter reëel, „Engeland, wat is dat? Wie praat er over Engeland", ratelde hij voor de verandering eens in het Duits. De kring toehoorders sloot zioh nauwer om zijn kleine gestalte. Men spitste de oren. „Ik denk niet aan Engeland. Ik denk zelfs niet aan Ierland. Ik denk aan Nederland, aan de wedstrijd tegen Hol land in Bern. Die wedstrijd is belang rijk. Daar kijk ik naar toe. Daar leven we naar toe. Na Bern durf ik pas aan Ierland te denken. Want Ierland is de meest lastige klip om te omzeilen elrnan Elsener grijpt naar zijn neus. nit1' Kruiver had hem, hoewel hij do pi doortrapte, toch geraakt. De bij ^an-der-fatale-blunders is zijn itri-(iani in Zwitserland. In de wed- font rnaakte Elsener geen enkele spe integendeel. Hij redde eenmaal aan*taculair toen Piet Kruiver kwam hij Jorrnen. De gewonde neus hield r aan over, plus een fikse blauwe plek onder zijn oog. Zwitserse supporters, uitgerust met koebellen zorgden voor een geweldige geluidsproduktie om hun landgenoten mentaal op te peppen en te steunen in hun strijd tegen Oranje. In Oranjes kleedkamer merkte Ko Prins bitter op: „Ons publiek kan alleen maar fluiten. De Zwitserse coach was zeer verrast met die onverwachte steun uit het land van de Alpenreuzen. Hij zei hierover: „supporters zijn fijn als alles goed gaat; vandaag hadden we ze nodig. Ze hielpen ons naar dit resultaat." De stand In groep 5 luidt nu: Zwitserland 5 3 1 1 7 5—2 Noord-Ierland 5 3 1 1 7 84 Nederland 5 2 2 1 6 52 Albanië 5 0 0 5 0 111 KOPENHAGEN, 18 okt. Het Rus sische elftal heeft zondagmiddag te Kopenhagen een overwinning met 31 behaald op Denemarken in een wed strijd in de voorronden van het toer nooi om het wereldkampioenschap voet bal en zich daarmee geplaatst voor het eindtoernool volgend jaar juli in En geland. Alle doelpunten werden in de tweede helft gemaakt. Nadat de Russen een voorsprong van 30 hadden genomen door doelpunten van Metreveli, Mala- feyev en Sabo, maakte Broelsen voor de Denen het enige tegenpunt. De Denen boden de Russen in de eerste helf verrasssend sterke tegen stand en verschenen meermalen voor het Russische doel. Zij vermochten echter geen doelpunten te maken en toen Rusland in de tweede helft zijn groter technisch kunnen en zijn betere conditie duidelijker demonstreerde, ging Denemarken door de knieen. Een snelle voorsprong van de Russen, die al in de tweede minuut na de rust op 1—0 kwa men en ruim een kwartier later op 20 versnelde het proces. De stand in groep 7 luidt nu: Rusland 5 5 0 0 10 18—4 Griekenland 5 2 0 3 4 9 13 Wales 4 1 0 3 2 5—6 Denemarken 4 1 0 3 2 4 13 AMSTERDAM, 18 okt. In Amster dam zijn zondag de wedstrijden voor het Nederlandse scherm-kampioenschap op floret voor teams gehouden. De ploeg van zaal Van der Voodt Rotterdam, be staande uit Lenie Kokkes, Nina Noor- dermeer, Marieke Visser en Riet Noels, zegevierde bij de dames met zes match- punten. Zaal Abrahams werd tweede en Cyrano uit Rotterdam derde. Bij de heren was de titel voor Zaal Abrahams, vertegenwoordigd door Leo van Brakel, Hans Sauerbier, Kasper Kardolus en Peter Verbrugge. Ook de Hagenaars behaalden zes matchpunten De tweede plaats was voor DSSV Delft, de derde voor zaal Visser uit Amsterdam. ATH, 18 okt. De Nederlandse da- mes-tumploeg heeft de zaterdagavond te Ath gehouden Benelux-wedstrijd als afsluiting van de feestelijkheden in ver band met het honderdjarig bestaan van de Koninklijke Belgische Turnbond ge wonnen met 110,50 punten tegen Bel gië 106,40 punten en Luxemburg 77,05 punten. Onze landgenote Ria Rietveld bezet te met 37,15 punten de eerste plaats in het individuele klassement, op de tweede en derde plaats gevolgd door haar landgenoten Nel van Bekkum (36,20 pnt) en Grietje van Essen (36.03 pnt). Als vierde plaatste zich de Bel gische Christiana Goethals met 36 pnt. Onze landgenote Thea Belmer kwam met 35,30 punten op de zesde plaats. Jong Oranje behaalde zaterdag in Zwolle een zege met 2-0 op Denemarken. Op de foto een aanval van de Denen op het Nederlandse doel, verdedigd door doelman Van Straaten met rechts achterspeler Van Duivenbode. HAARLEM, 18 okt. Het jeugdelf- tal van Haarlem heeft een goede pres tatie geleverd door runner-up Zwarte meer op eigen veld een 21 nederlaag toe te brengen. Beide doelpunten wer den gescoord door Ton Smit. EDO bracht het voor eigen publiek tegen het stug verdedigende Tubantia niet verder dan een 1-1 gelijk spel. De jongeren van Telstar speelden een vriendschappelijke wedstrijd tegen de Haagse vierdeklasser Duindorp en won nen daarvan met 53. Zwartemeer en Haarlem legden een knappe partij voetbal op de grasmat. De thuisclub nam na een solo-ren van Springer de leiding, maar uit een vrije trap kon Ton Smit het evenwicht her stellen: 11. Hiermee brak ook de rust aan. Zwartemeer zette na de hervatting alles op die aanval, maar had daarmee geen succes. Een snelle uitval van 'de bezoekers werd door Ton Smit doel treffend afgerond: 1—2. Deze winst gaf Haarlem niet meer prijs. De jeugd van EDO kon door het stugge verdedigen van Tubanitda niet in zijn normale spel komen. Tien minuten na de rust konden de gasten uit een strafschop spil Witkamp had de bal uit het doel geslagen zelfs de leiding (0—1) nemen. EDO viel verwoed aan en kon pas in de allerlaatste minuut door een kopbal van Koene de verdien de gelijkmaker (1-1) grijpen. Telstar was voor de competitie vrijaf en voetbalde vriendschappelijk tegen Duindorp. Een treffen dat de jeugdspe lers uit Velsen met 5—3 wonoen. Rust 2—2. De schotvaardige Geels nam vier treffers voor zijn rekening en Van Straaten had eenmaal succes uit een strafschop. EERSTE KLAS A: DOSHeerenveen 25, HeraclesGo Ahead 6—2, GVAV—HVC 0—4 EERSTE KLAS B: Fortuna '54Ajax 10, Volewijckers Feyenoord Xerxes Volewijckers Ajax ADO Sparta NOAD Willem II DHC DFC Fortuna '54 NAC Sittardia SVV PSV Excelsior 7—2 0 14 33—5 2 11 25—12 2 11 17—15 2 10 22—7 3 10 23—12 3 10 23—14 3 9 19—19 3 8 13—13 4 8 21—22 3 8 10—15 4 8 12—22 3 6 14—13 3 6 10—22 5 5 18—29 6 3 9—28 7 1 9—30 HEEMSTEDE, 18 okt. RCH heeft een dure prijs moeten betalen voor de 3—1 overwinning zaterdag behaald in een oefenwedstrijd tegen de ere-divi- sieclub ADO. Terwijl de Heemstedena ren voor het eerst sinds weken weer konden beschikken over de van zijn ernstige beenblessure herstelde Koers, moest de strijd zonder rechtsbuiten Doesselaar worden beëindigd. Deze laatste kwam op ongelukkige wijze in botsing met de Haagse doelman, waar door overbrenging naar het ziekenhuis noodzakelijk werd geacht. Het onderzoek wees uit dat tengevolge van de botsing de lever van Doesselaar was geraakt. Ofschoon hij later naar huis mocht wor den vervoerd, zal Doesselaar voorlopig wel niet meer kunnen spelen. Intussen mag gezegd worden dat RCH op het ADO-terrein een uitstekende in druk heeft achtergelaten. De Hagenaars, die invallers telden voor hun doelman en middenvoor Maarssen, namen het in de eerste helft wat al te gemakkelijk op. Maar ook RCH, waarin Croes (na ziin officiële waarschuwing tegen Haar lem voorlopig geschorst) vervangen was door Blokker, deed het kamlpjes aan. Dit nam echter niet weg, dat de Heemsteedse ploeg zich door toedoen van Hendriks van een 20 voorsprong wist te verzekeren. Een lichte blessure dwong Hendriks nog voor de pauze tot uitvallen, waarna Van Weerlee als in valler binnen de lijnen verscheen. Na de hervatting taoten de Hagenaars uit een geheel ander vaatje. Zij gingen er onmiddellijk fel tegenaan, waardoor de 5500 toeschouwers een levendige en boeiende strijd te zien kregen. Maar RCH liet zich niet overmeesteren en bij een van de gevaarlijke uitvallen kreeg Mey na fraai werk van Maslo een schiet kans, die hij met een onverwachte ko gel afrondde: 0—3. Dit werd ADO te bar. Heinen scoorde weldra tegen (13) en toen even daarna Nanai wegens TWEEDE KLAS B: MWLimburgia 02, ElinkwijkHel- mondia 90, 5—3 Den Bosch Elinkwjjk HDVS Roda JC Holland Sport Eindhoven RBC MVV Wilhelmina Baronie Limburgia Fortuna VI. Helmondia '55 VVV Den BoschHermes DVS 1 16 38—19 1 14 29—6 3 11 24—16 2 10 20—9 3 9 21—14 3 9 17—13 3 8 20—16 4 6 20—18 4 6 13—12 5 6 17—17 5 6 17—21 5 6 10—17 6 3 8—35 7 2 10—51 Nederland-Zwitserl. Denemark.-Rusland Bayern M-Boruss. D. MW Werder-Münch. 1860 Stuttgart-Boruss. N. FCKBIn-Elntr.Frankf. X .J Meidr. SV-Einlr.Br. Mtfj Sehalke'04-Hamb.SV mmi FCNürnb.-Bor.M.G. St. Luik-Anderlecht Antwerp-FC Mschel. St.Truiden-Beersch. Daring Br.-Gantoise CBrugge-LierseSK Beering.-FCBrugge O RES. EERSTE DIVISIE: Velox 2Volendam 2 00, Ajax 2DWS 2 3—1 Go Ahead 2 Ajax 2 DWS 2 Telstar ADO 2 Volendam 2 MVV 2 PSV 2 Twente 2 Velox 2 Feyenoord 2 Sparta 2 GVAV 2 Excelsior 2 Heracles 2 SVV 2 5 2 0 12 22—6 5 2 1 12 20—8 5 0 3 10 17—10 4 1 2 9 13—9 4 1 2 9 15—11 4 1 3 9 11—9 3 1 3 7 14—12 2 3 2 7 13—13 3 1 3 7 12—14 3 1 4 7 9—17 3 0 4 6 11—15 3 0 4 6 13—17 2 1 4 5 14—14 2 0 5 4 11—18 2 0 5 4 5—17 1 0 6 2 7—17 E DIVISIE A: Alkmaar 2Fortuna VI. 2 6—0 DEN HAAG, 18 okt. Het aantal deelnemers aan Sporttoto 9 bedroeg 743.872. Zij legden voor een totaal be drag van f 1.034.595 in. Voor de eerste prijs van f 187.779 waren zondagavond reeds 22 meldingen binnengekomen. Een groot aantal goede voorspellers meldde zich voor de tweede prijs van f 102.425 en de derde prijs van f 51.212. DORTMUND, 18 okt. De Europe se turnkampioenschappen voor heren zullen ln 1969 In Dortmund worden ge houden. De internationale turnbond besloot zon dag hiertoe tijdens een vergadering in Dortmund. Zoals bekend is de organi satie van de dames kampioenschappen toegewezen aan Nederland. De wereld kampioenschappen zullen volgenJd jaar van 19 tot 25 september eveneens in Dortmund worden gehouden. hands een strafschop veroorzaakte, trad Heinen naar voren om het vonnis te voltrekken. Maar doelman Van der Meeren, die mèt stopper Koning in de Heemsteedse achterhoede bijzonder op dreef was, wist het keiharde schot van de Haagse midvoor op meesterlijke wij ze te keren. In de slotfase van deze zeer sportieve strijd sprongen Doesse laar en doelman v. d. Post tegelijk naar de bal, waarvan de RCH-speler op jam merlijke wijze het slachtoffer werd. (Van onze sportredactie) HAARLEM, 18 okt. Het met gast speler Abe Lenstra versterkte oud- kampioenselftal van RCH heeft de vierdeklasser Schoten op eigen veld een 31 nederlaag bezorgd. Een resultaat waarmee de bijna 1500 toeschouwen zich heel best konden verenigen. Voor al „maestro" Abe bleek de kunst van het voetballen nog niet verleerd en stuurde veelal met slimme voetbewe gingen zijn jongere tegenstanders de verkeerde kant op. Dit treffen tussen Schoten en oud-RCH werd gehouden ter stimulering van een door Schoten op touw gezette loterij om te komen tot de bouw van een tribune. Aan de ingang van het veld moest men dan ook als toegangsbewijs een lot ko pen. Het bleek een goede gedachte. Er zijn heel wat lootjes omgezet. De wedstrijd zelf was het aanzien vol komen waard doordat de jongeren van Schoten de vroegere kampioenen van RCH de kans gaven om vrijuit te spe len. Voor de zuivere liefhebbers van het voetbal viel volop te genieten. Aan vankelijk was Schoten door het wind- voordeel in de meerderheid en het nam na zeven minuten spelen uit een scrim mage door Verschure de leiding: 10. De „oudjes" kregen nadien steeds meer vat op het spel en in de zestiende minuut konden Lenstra en Van Braam met listige tikjes de achterhoede van Schoten overrompelen. Abe gaf aan de bal het beslissende zetje voor de gelijk maker: 11. Hiermee brak ook de rust aan. Meteen na de hervatting probeerden de „jonkies" meer vaart in het spel te brengen, maar spü Puck Vos en doelman Wille lieten zich niet van de wijs bren gen. Oud RCH kwam dit offensief onge schonden door en verzette de bakens. De vroegere Oranjemannen Lenstra en Biesbroück deelden kwistig passjes uit aan Romviel, Koster en Van Braam, waarvan er twee door de laatste met een treffer werden afgerond: 1—3. Bovendien werd nog een doelpunt van Biesbroück wegens buitenspel afgekeurd. DULLENS SOLLICITEERT NAAR HET ORANJESHIRT Na al snel een voorsprong van 10 te hebben verworven in de derde mi nuut reeds scoorde Venneker na een fraaie Kcmner-Brokamp combinatie lirt Jong Oranje zich in het eerste ge deelte van de tweede helft toch nog bijna door de ogenschijnlijk kinderlijk eenvoudig spelende Denen verrassen. Dit ondanks de waarschuwende woor den van Kessler, die gewezen had op het traag lijkende maar toch wel ge vaarlijke spel, dat typerend is voor Scandinavische ploegen. Maar al te snel is een tegenstander geneigd, zich in deze vertragingsactie te laten meeslepen, met het risico te worden verrast door plot selinge tempoverhogingen. Dat de waarschuwing van Kessler ze ker op zijn plaats was, werd in Zwolle bewezen. Nederland liet zich inderdaad aanvankelijk verleiden tot tempoloze en daardoor steriele acties, die de sim pel spelende, zelf ook ongevaarlijke Denen voor de rust weliswaar meer malen in moeilijkheden brachten, maar na Vennekers treffer niet meer tot ca pitulatie dwongen. Daarbij dient te worden opgemerkt dat Venneker nog eenmaal vanuit buitenspelpositie scoor de en dat Verdonk met een flitsend schot de buitenkant van de paal trof. In de eerste 25 minuten van de twee de helft toonden de Denen daarna plot seling wel tot verrassende en snelle ac ties in staat te zijn. Mede omdat spil Warnas met een wenkbrauwblessure even het veld moest verlaten, kwam de Nederlandse voorsprong ernstig in ge vaar, hoewel de andere verdedigers, met name linksback Van Duivenbode en de in de laatste vier opererende links half Kemper zeer verdienstelijk speel den. Nederland kwam in die periode nauwelijk aan offensieve acties toe. Dullens was tijdelijk tot verdedigen ge dwongen en in de spits opereerden slechts Venneker, de door zijn zelfzuch tigheid zelden gevaarlijke Verdonk en middenvoor Brokamp. Deze laatste, ze ker niet tegenvallend maar nog te wei nig beweeglijk, werd door de con sequent dekkende Deense spil Enemark de beste man van zijn ploeg vrij wel uitgeschakeld. Het was dan ook opmerkelijk, dat Nederland juist in deze fase tot een tweede treffer kwam. De Deense links back Bjerre, wat stuntelig treuzelend met de bal op de rand van zjjn eigen strafschopgebied, liet zich door Venne ker verrassen en met alleen doelman Hildebrandt nog voor zich maakte de opportunistische Feyenoorder geen fout. Dit doelpunt en de rentree van War nas maakten een eind aan het Deense offensief. De om tactische redenen voor Van Gorp ingevallen en goed spelende Vrauwdeunt bezette met Dullens weer het middenveld en dit tweetal stichtte, met de verdienstelijke rechtsbinnen Kleinjan, nog enkele malen gevaar met lange, goedgeplaatste passes. De schoten misten echter de juiste richting en kort voor het einde werd een listige kopbal van Kleinjan ook geen treffer, omdat de onzekere doelman Hildebrandt de bal nog juist tot hoekschop kon ver werken. De opstelling van Jong Oranje was: Doel: Van Straaten, achter: Vriens, Warnas, Kemper en Van Duivenbode: midden: Van Gorp (na rust Vrauw deunt) en Dullens; voor: Venneker, Kleinjan, Brokamp en Verdonk. SOESTERBERG, 18 okt De na tionale springkampioen Jan Maathuis was zaterdag de meest succesvolle rui ter in het ln Soesterberg te houden na tionale springconcours. Hij won, beide malen met Fliegette zowel het jacht- springconcours als het Parijs' spring concours, terwijl bij in het jacbtspring- concours ook de tweede en derde prijs voor zich opeiste. De uitslagen luiden: Jachtspringcon. cours (12 hindernissen, 15 sprongen, max. hoogte 1.30 meter, toegestane tijd 120 sec.) 1. Jan Maathuis (Geesteren) met Fliegette 69,5 sec.; 2. Jan Maathuis met Troongraaf 75 sec.; 3. Jan Maat huis met Zwarte Piet 79,5 sec., 4. Tjeerd Velstra (Marssum) met Good Luck 81,4 sec.; 5. Maartan Bachus (Dongen) met Erbach 82,2 sec.; 6. Carlo Engle- berg (Den Haag) met Resa, 83,3 sec. Parijs' springconcours, na barrage: 1. Jan Maathuis met Fliegette 15 pnt in 38,4 sec.; 2 en 3. Tjeerd Velstra met Good Luck en Espoir, met beide paar den 15 punten in 42,5 sec.; 4. Maartan Bachus met Erbach 15 pnt in 44,3 sec.; 5. Jan Maathuis met Zwarte Piet, 15 punten in 45,8 sec. (Van onze paardesportmedewerker) HILVERSUM, 18 okt. Dinsdag avond wordt Quicksilver S in Hilver sum gehuldigd. Hij kan dan tevens het kampioenschap der in Nederland ge fokte dravers winnen. Het programma bestaat uit tien draverijen met de eerste start al om zes uur. Wij voorspellen: Bosboomprijs 2000 ra 1. Dorothea. 2. De Hovi Boy. 3. Diana Sunshine. Breughelprijs, 2000 m, le aid. 1. Duchesse Mac. 2. Dave Nar- ciso. 3. Boyke van Our Bonni. Gauguinprijs, 2000 m. le afd.: 1. Art Erebus. 2. Zilver Kid. 3 Apollo H. Kampioenschap Ned. Paarden. 2440 m: 1. Quicksilver S. 2. Z the Saint. 3. Anastasia Hanover. De Lairesseprijs, 2000 m, amateurs: 1. Diomedea S. 2. Calumet Bul wark. 3. Anita Tooropprijs. 2020 m: 1. Zus Hanover. 2. Carlos Pluto. 3. Auerhen S. Breu ghelprijs, 2000 m, 2e afd.: 1. Dirk de V. 2. CH van Rood en Noot. 3. Dora Williams. De Lairesseprps, 2020 m, amateurs, 2e afd.: t. Champion Harvester. 2. Benny Hollandia. 3. Chungo Beroona. Titiaanprijs, 2900 m: 1. All. star Boy. 2. Arioe 3. Bold Mac. Gauguinprijs, 2000 m, 2e afd.t' 1. Bastogne. 2. Zlta H. 3. Yonker Aster.

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1965 | | pagina 11