Ervaring werd gro enthousiasme is gebleven T elevisie blijft bijzaak Musical gebaseerd op fragmenten van Der Meistersinger ,r- groep talentvolle artiesten niet bang kritiek en publiek Rita Streich ook op klassiek Grand Gala wie OP REIS VOOR DE WERELDOMROEP m Televisie! Radio: in m t pa BgVnpMPWMPi AVRO presenteert nieuwe show „H°wlan(l in Holland Radio Frankfort zendt oratorium uit over „Auschwitz" Churchills dochter zal Edison in ontvangst nemen Fotografieprijs voor cineast Van den Berg Europees lied heeft melodie van Euro visie-uitzendingen Jazzconcours met Amerikaanse trompettist Curson Talentalent op opera gebied AVRO's tienertheater met „Moef ga ga" Filmers en verdwenen sabels Grote heroiek, kleine fantasie kJ John hnting Televisie Werk DONDERDAG VRIJDAG DONDERDAG VRIJDAG DONDERDAG 21 OKTOBER 1965 T v 7*-- Tlllll 1 w Cabaret Lurelei is een geves. tigde naam geworden. Geleid door Eric Herfst is Lurelei in de 8 jaar van zijn bestaan langzaam ontgroeid aan het odium „jonge- rencabaret". De medewerkenden zijn nog altijd jong, maar boven dien ook ervaren en enthousiast. Want ondanks de gevestigde naam, is Lurelei allesbehalve ge zapig geworden. Het weet nog steeds met rake teksten en type ringen de aandacht te trekken en te boeien en die dingen te zeggen die het nodig acht. Eric Herfst werkt met zijn steeds wisselende groep, waarin alleen hij en zijn vrouw, Jasperina de Jong, de Vaste medewerkers zijn, nu vier Jaar in Paloni. Vanavond gaat Cabaret Lurelei met het pro gramma „Wie is er bang voor Lurelei" het vijfde seizoen in het kleine intieme theatertje aan de Amsterdamse Leidsekade in. Vanavond op uw scherm is er aan de beurt voor de afwas? De vaatwasmachfrie AfcO Favorit-R Prijs met ingebouwde ontharder: f 1298.- iiinmü'iimimmiimmriHiiiiiiiinirifiimnniiiinmniimiiTiniiiinniip NEDERLAND I NEDERLAND II NEDERLAND I HILVERSUM I 402 m. BI .1 298 m. RADIO VERONICA iiHUSSEL 324 m. BRUSSEL 484 m. HILVERSUM I 402 m. HILVERSUM II 298 m. HILVERSUM III (F,M.-kan. RADIO VERONICA BRUSSEL 324 m. BRUSSEL 484 m. iiimmmiiinmniniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiniinnnmiiiiiiHiiiiiiinnmniiiiiiiin DUITSE ZANGER FREDDIE MAAKT NIEUWE L.P. Cabaret Lurelei is nu volwassen NEURENBERG, 21 okt. Een Duit se componist heeft gisteren bekend ge maakt dat hij een musical aan het schrijven is, gebaseerd op de opera van Richard Wagner ,,Der Meistersin ger". Peter Kreuser zei dat hij fragmenten uit de opera van Wagner gebruikt waarin een meisje de prijs is van een middeleeuws zangconcours. In de musical van Kreuser zal een juwelier uit Neurenberg zijn dochter als eerste prijs uitloven op een Ame rikaans-Duits songfestival. =- - a«*j T De groep voor het nieuwe jaar is met de nodige moeilijkheden hot stand gekomen. Maya Bouma zou de plaats van Sylvia de Leur innemen. Toen de repetities al gedaan wiaren en de eer ste proef voorstellingen draaiden, ver liet zij de groep door onenigheid over de contracten. NU zij ook bij „Zo is het toevallig ook nog eens 'n keer" is weggegaan vindt Eric Herfst het toch wel naar voor haar. „Het had eigen lijk niet nodig geweest, maar bet is nu eenmaal gebeurd." Maria Lindes neemt de plaats van Maya Bouma in, alle repetities moesten van voren aan beginnen en de première werd een week uitgesteld. Verder bestaat de groep dit jaar uit Kees van Koloten, John Lan ting en pianist Peter Bark Ook vandaag nog werd gerepeteerd in het lege zaal tje van Paloni, waar vanavond het pre mière-publiek vol verwachting naar de nemen het ettelijke mailen door. Zo wordt geloof ik, de strekking en de intentie van de teksten het duide lijkst gemaakt. Als cabaretier ben je tenslotte de spreekbuis van de tekstschrijver. Je bent ook de vorm gever van die tekst. Dat trekt mij ook zo aan in cabaret, meer dan in pantomime, dat ik vroeger heb ge daan. In het cabaret ben je vrijer. Het cabaret heeft meer werkelijke dingen te vertellen en is actueel, pantomime daarentegen kan noodt actueel zijn en ligt meer in de sfeer van het sprookje en de romantiek, of het nu droef of vrolijk is." Ook dit jaar is er in Luneli een uuRt""**"' tekstschrijvers toneelsPeler, John Lanting, die zich nieuwe vondsten van de tekatscnmjvers nu aan cabaret wijden Vorig en de uitvoering ervan door Lurelei zul- 4lom. s - w«aen- - v -g len kijken. Die tekstschrijvers zijn Ben Ro wold, Michel van der f13®. van Kooten en Guus Vleugel, d het leeuwendeel voor zijn rekening beeft geraomen. „Die teksten worden altijd in nauwe samenwerking mee ons gemaakt," zegt Eric Herfst. „Ik volg de schrijver als het ware op de voet, we bespreken alles en 19? Sonja van Proosdij zal het komende AVRO-radio-seizoen de „Howland in Holland" show presenteren. In dit radio programma dat met publiek wordt u programma dat met publiek wordt Uitgezonden draait alles om de be kende showman Chris Howland. Door het theater artistspromotion- bureau ARLI (Wateringen) is voor het showprogramma „In een blauw geruite kiel" in elkaar gezet. De presentatie van dit programma is eveneens in handen van Sonja van Proosdij. Tevens zal door haar een platenquiz worden gepresen- teerd waarbij het publiek betrokken zal worden. Zij zal nl. een aantal vragen stellen aan verschillende personen uit het in de zaal aanwezige publiek en elk goed antwoord zal worden gehonoreerd met een grammofoonplaat. van Overbeek, R. B.show 7-12% FRANKFORT, 21 okt. In «eer dan een dozijn Oost- en Westduitse schouwburgen is in première gegaan het toneelstuk „Die Ermittlung". Dit stuk van Peter Weiss is gebaseerd op het proces tegen een bewaker van het concentratiekamp Auschwitz en als zodanig een schokkende getuigenis van de omvang die de wreedheid van de mens jegens de medemens kan be reiken. In de Westduitse steden zijn de verwachte demonstraties van neo fascisten uitgebleven. Het publiek was tijdens de opvoeringen beklemmend stil. Radio Frankfort zendt het stuk op 25 oktober uit In de vorm van een oratotium. O*-"-*»' WJIUVU. V vrx Ag jaar was dat Leen Jonge waard. „Er AMSTERDAM, 21 okt. De doch ter van wijlen Winston S. Churchill, Mary Soames, zal op vrijdagavond 29 oktober tijdens de „Grand Gala du Disque Classique" in het Concert gebouw te Amsterdam de edison in ontvangst nemen, die is toegekend aan de grammofoonplatencassette ge titeld „Winston S. Churchill, his me mories and his speeches 1918 1945, die - aldus het juryrapport - een fascinerend beeld geeft van het gro te staatsmanschap en het wijze inzicht in het wereldgebeuren, waarvan deze grote politicus tijdens zijn werkzaam leven getuigenis heeft afgelegd. Op de Grand Gala du Disque zul len 19 winnaars (of hun woordigers) aanwezig zijn om de Edi son uit handen van de minister van C. R. e. M. a., mr. M. Vrolijk, in ontvangst te nemen: Krebbers, Er- nest Fleischmann (directeur van het London Symphony Orchestra), de di rigent Andre Cluytenis, de opnamelei der Vittoria Negri Brykx, de trom pettist Adolf Scherbaum, de echtge note van de dirigent Jacques Chail- ley. de violist Arthur Grumiaux, de dochter van de pianist Wilhelm Kempff, de clavecinist Luciano Sgrizzi, Erna Spoorenberg namens de dirigent Er- nest Ansermet, de koorleider Wil helm Pitz, de dirigent Carlo Maria Giulini, de dirigent Karl Muenchinger, Thomas Bynkley (lid van de studio der Fruhen Musik uit Muenchen), de sopraan Elyy Ameling, de dirigent Witold Rowicki en drs. R. L. Schuurs- ma (samensteller van de platencas- sette Nederland 19401945. In totaal zijn 27 Edisons toegekend. In totaal zijn 27 edisons toegekend. MANNHEIM, 21 okt- De Neder landse cameraman-cineast Gerard van den Berg, heeft op het filmfestival te Mannheim, de dit jaar voor het eerst ingestelde prijs voor fotografie gekre gen voor de speelfilm „Zero in the Uni verse" van Jock Linvingston, die in Amsterdam werd opgenomen en voor ue korte experimentele film „In Side- Ot geregisseerd door Gerorge Moor se. zijn meer acteurs, die aantrekkings kracht tot het cabaret voelen en er daarom vaak uitermate voor geschikt zijn," vertelt Enic Herfst. „Leen Jon- gewaard was net zo'n geval. Hij was werkelijk prima in het vorig seizoen. Wij hadden hem graag nog een sei zoen bij ons gehad. Ook John Lanting houdt van het cabaret. In Nederland is het toneel vaak zo geremd en geblokkeerd door regels en verordeningen. Dat kent het caba ret niet. Als wij iets over Claus bren gen doet S-ieto Hoving dat ook rust-lg, zonder dat wij elkaar storen. Het ca baret kan weieens onzekerder zijn dan het toneel. Tenslotte brengen wij een vrije produkitie, die een flop kan wor den. Dan zou al ons moeizame werk van jaren om een financieel sterk ca baret op te bouwen vernield worden. Want het ging de laatste jaren goed. Vroeger zaten we nogal eens op zwart zaad, maar nu gaat het gelukkig be ter". „De televisie-uitzendingen die we bij de VARA doen, zijn voor ons een goede reclame. Zo komen er mensen naar je theater, die er anders noodt aan gedacht zouden hebben. Ook dit Jaar geven we weer enkele t.v.-uit- zendingen. Televisie blijft voor ons echter bijzaak, een bijzaak die ons helpt, dat wel. Maar bij de t.v. kun je toch nooit zo werken als in een zaal. Je mist het contact miet het publiek. Bovendien kun je minder doen en zeggen, want de mensen zijn direct op hun tenen getrapt. Sommige nummers vallen in de zaal positief uit, terwijl voor de t.v. onmiddellijk ne gatieve reacties op hetzelfde num mer binnenkomen. Als je in de zaal zit dan ben je voorbereid om te ne men wat er komt. Je weet dat er dingen gezegd zullen worden die wij noodzakelijk vinden dat ze gezegd worden. Bij de televisie sitap je met je toch scherpe mening zomaar de huiskamer in. En dat kan nog wei eens reacties opleveren." De 28-jarige cabaretier moet weer aan het werk voor de laatste repetities met de leden van de groep. Hij is een van de rustigsten. Zijn rust stimuleert en kalmeert tegelijkertijd de anderen. Natuurlijk is er première-koorts daar in dat kleine half-duistere zaaltje waar straks de bezoekers en critici zullen binnenkomen met de gedachte „nou, laat het maar eens zien". Er is koorts voor de kritieken en reacties. We ge- van Lurelei een goede kans dat het de spitsroedenloop zal doorstaan, on danks alle moeilijkheden met de korte tijd. Toi, toi, toi, Lurelei! BAD GODESBERG, 21 okt Op een plechtigheid in Bad Godesherg, die werd bijgewoond door de West duitse president Heinrich Luebke, is woensdag een Europees lied gezongen. De tekst is geschreven door Ernst Friedlaender, een bekend Westduits auteur en ere-voorzitter van de vere niging „West-Duitsland-Europa", die de plechtigheid had georganiseerd. Miljoenen televisiekijkers in Europa zullen de melodie kennen, want het is de herkenningsmelodie van de Eurovisie-uitzendingen. j Het nieuwe Lurelei cabaret. V.l.n.r. Eric Herfst, Kees van Kooten, Maria Lindes, John Lanting, Jasperina de Jong en Peter Bark. DEN HAAG, 20 oktober. Voor het nationaal jazzconcours dat op zater dag 23 oktober in de Kurzaal te Sche- veningen wordt gehouden, hebben tien orkesten ingeschreven. De jury wordt gevormd door Wyhe van Haersma Bu- ma, Wim Kolstee, Harm Mobach, Msiaj Mengelberg en Ruud Kuyper. Het concours wordt georganiseerd door de Haagse Jazz Club met mede werking van het gemeentebestuur van Den Haag, de Haagse Kunststichting voor de jeiugd en het Anjerfonds. In de finale komen 's avonds uit de twee beste orkesten in de categorieën oude en moderne stijl. De wisselbe ker, in voorgaande jaren gewonnen door Jan Rath uit Rotterdam en twee keer door Jack van Poll uit Roosen daal, zal in andere handen overgaan, daar beiiden niet hebben ingeschre ven. Het trio Jack van Poll werkt wel mee aan het concert na afloop van het concours om de Amerikaanse ne gertrompettist Ted Curson te begelei den. Als tegenpool van deze „New Wave"-vertegenwoordiger speelt ook de Amerikaanse Clarinettist Albert Ni cholas, die erelid is van de Haagse jazzclub. Op het programma staat voorts heit optreden van de Low Down Blues Group, die dit jaar het concours in Loosdrecht won. Ook Rita Strech zal optreden op het Grand Gala du Disqu Classique dat op 29 oktober a.s. in het Amsterdam- sche Concert Gebouw wordt gehouden. Zij zal hier ten gehore brengen de Grote Susanna Aria uit „Le Nozze di Figaro" maar zij brengt niet de aria „Nun eilt herhei" uit Die Lustigen Weiber von Windsor, doch de aria „Una voce poco fa" uit Rossini's Bar bier von Sevilla. In 1957 trad de toen in Europa reeds zeer bakende zangeres Riita Staleiich voor het eerst op in de U.S.A. Op 19- jarige leeftijd maakte Rita Streich haar debuut in 1945 bij de Berlijnse Staatsopera. Zij had een kleine rol, die van de Page in Rigoletto en zij was De NTS geeft vanavond twee jour naals achter elkaar op Nederland I. Als eerste „De Verrekijker", het inter nationale jeugdjournaal en ten tweede „Van Gewest tot Gewest", dat een spiegel is van het gebeuren in de pro vincies. De AVRO presenteert daarna het programma ,,Moef ga ga", waarin we bekende namen tegenkomen zals The Fortunes ,Dave Berry, Diana Scout, Rachel Robbins Margie Ball, Edwin Rutten en het orkest van Ruud Bos. Na „De door de regering ten behoeve van politieke partijen beschikbaar ge stelde zendtijd", volgt „Mijn naam is Barbra" Een programma door Barbra Streisand, het grote talent uit de Amerikaanse show-wereld. Ook het film-element ontbreekt van avond niet. Richard Boone in ,',Have gun, will travel", gaat dit keer schuil onder de naam Paladin, compleet met visite-kaartje. Na het economisch bul letin volgt als laatste op het eerste net vanavond een uitzending van So- cutera. Op het tweede net zal Bert Brug- mans in een uitzending van de KRO zijn marionettentheater demonstreren, onder de naam „Spectacle Poupée' f,Balkon van China is de titel van een ITC-documentaire over Hong Kong. Dit programma zal hoofdzakelijk gaan over de economische en sociale pro blemen. Tien minuten wordt dan uw aandacht gevraagd voor een filmpje van Halas en Batchelor, naar tekenin gen van Hoffnung, onder de naam: The music academy, dat wordt ver taald in „Het Conservatorium". Om 21.20 „Shirley Booth als Hazel". Tien de aflevering „Hazal en de vrijgezel", eveneens een film, die is gebaseerd op tekeningen van Ted Key- „Onze man in Londen", sluit de avond van het tweede net af. WARSCHAU, 20 oktober. De di- rcteur van het oorlogsmuseum van Warschau heeft vandaag gezworen dat hij nooit meer iets zal uitlenen aan filmers. Het museum had drie waardevolle 18e eeuwse sabels uitgeleend aan de makers van een film over de Polen in het leger van Napoleon. Op een dag waren de drie sabels verdwenen. De politie die gealarmeerd was, vond er twee terug... de derde was ver kocht aan een plaatselijke antiquair. zo opgewonden dat een gedeelte van haar kleine rol mislukte. Op dat mo ment heeft zij niet gedroomd nog eens een internationaal beroemde opera-ster te zullen zijn. Zij kreeg toen echter veel steun van Erna Berger en zong nauwe lijks een jaar later met veel succes Olympia in Hoffmans Erzahlungen". Twee coloratuur sopranen, Maria Ivogün en Erna Berger, die er wereld- beroemd waren, waren Rita Streichs leraressen. Zij had dus een grote tra ditie hoog te houden en dat dit haar lukte bleek uit de gunstige kritieken die zij kreeg. Grote muzikaliteit, een stem met een voor een hoge sopraan uitzonder lijke warmte en zeer veel gevoel voor haar rollen, karakteriseren Rita Streich, Haar taalgevoel maakt het haar bo vendien mogelijk werken van Italiaan se, Franse, Engelse en Russische com ponisten in de oorspronkelijke taal te brengen. Ook haar operarepertoire is zeer omvangrijk en bevat ook de be langrijkste rol voor elke coloratuur- zangtaias: Zerbinetta. Na de Staats opera zong Rita Strech bij de Duit se Opera in Berlijn en vanaf 1954 is zij vast medewerkster van de Ween- se Staatsopera. Advertentie aw...» ...wj BUSSUM, 21 okt. Nico van Vliet heeft zich al bij vorige gelegenheden doen kennen als een man die zweert bij opinieonderzoeken ik herinner mij onder meer „Als u het mij vraagt" zo hij al niet verzot is op statistische gegevens. In „Plus minus", een serieprogram ma dat hij gisteravond entameerde, geeft hij daar eens te meer blijk van. Vanwege het spelelement, liet hij een viertal mensen raden naar een door een ingestelde enquête vastgestelde uitslag. Het ging onder meer om zulke vragen als: „hoeveel procent van het Neder landse volk is bereid te sterven voor ge> loof. koningin of vaderland". Het bleek onder meer dat 43 procent van het Ne derlandse volk bereid zou zijn voor enig geloof het leven te laten. Gelukkig kwam prof. Röhling uit Groningen ver klaren, dat „een grote heroïek mede bepaald wordt door een kleine fantasie" Een relativerende opmerking, die in het kader van dit programma weldadig aandeed. Ik heb nogal wat bezwaren tegen het optreden van Nico van Vliet als opinie vastlegger. Het voornaamste daarvan is, dat hij met aan onschuld grenzende op pervlakkigheid zeer diep ingrijpende kwesties vragenderwijs vereenvoudigt, zonder kennelijk ook maar enig ver moeden te hebben van de gecompli ceerdheid die hij daarmee zou kunnen oproepen. In „zeg maar Jacco" zong Jacco van Renesse enkele aardige liedjes: onder meer het „juffrouw van Dam" van Wim Sonneveld op z'n Engels. Hij had er vooral wel aan gedaan Dora Paulsen, die het métier beoefent met een hart verwarmende routine, in zijn program ma in te schakelen. Marie-Andree Anateau, medewerk ster van de wereldomroep voor het Franstalige Afrika, gaat een reis maken van 10.000 km door zes lan den. Zij zal o.a. aamdoen Mali en Se negal. Haar wagen is uitgerust met een geluidsinstallatie en bandopna men. Marie-Andree gaat ze zelf af draaien op straten en pleinen, zodat de bevolking kan zien, wie degene vliegtuig. is, die schuil gaat achter de hun zo bekende stem. Ma een cursus ge volgd te hebben „Pech Onderweg" zal ze haar wagentje volgen per I9.ÜU Aws m aex Kort 19 01 Klaas </aak 19.05 De Verreki.iKer: internatio naal Jeugdjournaal j9 lt> Van Gewes tot Gewest: regionaai journ AVKü 19^. Moet Ga Ga IV)Progi vooi de tie ners NTS: 20.01 Journ AVRO 201'! Confrontatie t jongeling GPV nolitieke uitzending 2ü 55 iVLijn naair Barbra: showprogr 2145 riave gur- w. travel. TV -film 22 li Economisch ouiie tin: toelichtingen en ?ommentaren or actuele gebeurtenissen in net economiscr en sociaal-economisch vlak NTS: 22 35 Socutera 22.4022 45 Journ NTS: 20 00 NWS 20 01 Marionettenthe ater: spectacie poupee opera-program ma. KRO' 20 25 De periode Kennedy do cumentaire 21.10 Het conservatorium, film. NTS: 2120 Hazel, tv-film KRO: 2145 Onze man In Londen NTS: 22.11 —22 15 Journ NTS: 10.45—11.35 Schooltelevisie 18.10 Stereo: Promenadeorkest met so list. 18.40 Halte: progi voor twintigers. 19.00 Nws e-n weerpraatje 1910 Radio krant. 19 30 Geestelijke liederen 19 45 Op de man at, praatje 19 50 Lichte gramm muz. 20.10 Boeren en ourgers in Buiten veen, hoorspel 20.35 Samen uit samen thuis: amusem progr 22.00 Romantische Russiche pianomuz (opn.) 22.15 Avond- overdenking. 22.30 Nws 22.40 Boekbe spreking 22.45 Orgelconcert. 23.15 Weer woord, kroniek van kunst en stijl van le ven. 23.45 Moderne pianomuz. (gr.). 23.55 —24.00 Nws ,8.00 Nws 18.16 Aktuaiioeiten 18 2C Uitz. van de Boeren Partij. Spreker De nee: t. J tiarmsen, secretaris var de Boeren Partij i8.3i Lichte orkestmuz 18.55 Voor de Kinderen 19 00 Gesproker Priel. 19.05 Sportparaae 19 30 Amateur - progr 20.00 Nws 20.05 Wiener Festwo chen 1965: Radio Orkest van Moskou en solist (opn Semi-klass muz In de pau ze: 20.5521.20 Kunstkroniek 22.20 Zang en piano: mod liederen 'gr.) 22.30 Nws 22.40 Aktualiteiten. 23.05 Stereo: Nieuwe "rammpl 23 5524 00 Nws. 18.00 Veronica's jukebox. 19.00 Beatle show. 19.15 Joost mag het weten. 20.00 Tropisch progr. 21.30 Draadloze auditie 22.00 Populaire muz. 22.30 Tour de chant 23.00 Chiel Morutagne. 01.00 Sluiting. 18.U0 Nws 18.U3 Voor de soldaten 18.28 Paardesportber 18.30 Operettemuz 18 45 Sportkroniek 18.52 Lichte muz 19 01 Nws. weerbei. en radiokroniek 19 4< Zeg het mei muz 19.50 Vrije politieke tribune 20.00 Klass muz. 21.15 Boekbe spreking. 21.30 Kamermuz 22.00 Nws en ber. 18.00 Nws. 18.32 Nieuwe gramm platen. 19.30 Nws 20.00 Klass muz 22.05 We- reldnws. 22.35 Jazzmuz 22.55 Nws KRO: 7.00 Nws 1.10 Het levende Woord. 7.15 Lichte gramm muz (7.30— 7.32 Nws) 7.55 Overweg 8.00 Nws 8.10 8.40 Voor de huisvrouw 9.35 Waterstan den. 9.40 Schoolradio 10.05 In de pla- tensoos: muz progr voor oudere luis teraars. 11.00 Voor de zieken. 11.40 Lich te gramm .muz 12.00 Angelus 12.03 Lich te muz. en zang 12.27 Meded voor land en tuinb. 12.30 Nws 12.40 Vktualiteiter. of gramm. muz. 12.50 Wisse wassen 12.50 I. progr. 13.10 Lichte gramm. muz 13.35 Voor de vrouw. 13.45 Musiësta: licht tnuz.progr. 15.00 Schoolradio 15.30 Voor de zieken 16.30 Wij stellen u voor: te nor en piano en instrument, trio: klass en mod. werken. 17.00 Voor de jeugd 17.30 Coda: gevax muz.progr voor tie ners en twens. VARA: 7.00 Nws, ochtendgymn. en so cialistisch strijdlied 7.23 Lichte gramm muz. 8.35 Lichte gramm jnuz (verv 9.00 Te land en te water, een informa tief progr voor weg- en waterwegge bruikers VPRO: 9.40 Morgen wij dinginh VARA: 10 00 Schoolradio 10.20 Roman tische orkestwerken (gr.) 11.00 Nws 11.02 Voor de vrouw 11.40 Oude kamermuz (gr.). 12.00 Stereo: Licht orkestmuz 12 27 Medea t.b.v ,and- en tuinb 12.30 Overh.voorl.' Voor de landbouw .12 40 Licht orgelspel AVRO: 13.00 Nws 13.10 Radiojoum en beursber 13.30 Fluit en plano: mod muz 14.00 Carillonmuz met commentaar. 14.15 Bij de tijd en bij de thee: gevar progr 15.35 Promenade-or kest: amusem.muz VPRO: 16.00 Nws Aansl Handenarbeid in het najaar, le zing (I) 16.15 Leven met het lied: muz lezing over heit volkslied 16.45 Nwsdlenst voor kinderen. 16.49 Voor de jeugd 17.30 Nieuwe gramm platen. 17.50 Aktu aliteiten. 18.00 Nws. NRU AVRO: 9.00 Nws. 9.02 Ldchte muz. (gr.). 10.00 Nws. 10.02 Operettemuz II.00 Nws. 11.02 Muz is troef: licht muz progr (opn.) 12.00 Nws 12.02 Licht or kest met zangsolist. 12.30 Johan Willem Friso kapel. NRU NCRV: 13.00 Nws 13.02 Lichte muz. (gr.) 13.30 Operette muz. 14.00 Nws 14.02 Lichte gramm muz (15.00 Nws) 15.30 Tiner reprise: lichte muz. (gr.) NRU AVRO: 16.00 Nws. 16 02 Cosmopolitain-showplatenprogr. voor automobilisten. 18.00 Sluiting 07.00 Ook goede morgen. 09j00 Muz. teirwijl u werkt. 10.00 Koffietijd met Ti neke. 11.00 Kookpunt. 1200 Muz. bij de lunch.. 14.00 Matinee. 16.30 De Polydor show. 17.00 Tijd voor toppers. 17.15 Pla ten palet. 17.30 The Teenbeatclub. 18.00 Veronica's jukebox. 12.00 Nws. 12.03 Gevar muz 12.40 Weerber meded en SOS-ber 1245 Bui tenlands persoverz. 12.50 Beursber en progr.overz 13.00 Nws en weerber 13.20 Mod muz 14 00 Nws 14 03 Schoolradio (15.00 Nws.) 15.45 Fragmenten uit My fair lady 16.00 Nws 16.03 Beursber 16.09 Lichte muz 17.00 Nws, weerber en meded. 17.15 Orgelspel. 17.30 Volks- muz. 17.45 Volksdansen. 1800 Nws 12.00 Nws. 12.02 Gevar. muz 12 30 13.00, 14.00, 15.00 en 16.00 Nws. 16 08 Lichte muz 1700 Nws 1800 Nws De bekende Duitse zanger Freddie maakt na een langdurige tournee door de Verenigde Staten van Amerika weer terug in Duitsland een nieuwe L. P. Het was reeds lang een van Freddies wensen Duitse volksliedjes op te nemen. Op deze L.P. heeft hij de kans gekregen en „waar" ge maakt! Met een groot koor zingt hij een aantal Duitse volksliedjes. Advertentie HOOFDSCHOTEL? VLEES

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1965 | | pagina 9