Ik wil zó geen afscheid Zegeroes door ongelukje tegen Blin verstoord 1 ■p m Veteraan Bouhuizen (36) nog lang niet uitgeteld Boze tongen in Rotterdam beweren: Feyenoord betaalt Antilliaanse honkballers willen weg bij Sparta D.W.S. wil nederlaag tegen Ajax wreken op M.V.V. m „Verliezer" van schatrijke Johansson gegriefd door teleurstellingen in vorig seizoen mum ■I Nederlandse boksers kloppen Wales op 't nippertje: 6-4 Militaire elftal Laconiek Schone dromen Opwinding aof." 7 M. VRIJDAG 29 OKTOBER 1965 ^(Van onze speciale verslaggever) AMSTERDAM, 29 okt. De ge- regelde patat-eters in W. Snoeks Propere snackbar middenin het koortsachtig kloppend hart van Indische Buurt in Amsterdam 2len de bokser niet meer zo vaak. ^irn Snoek, een jaar geleden nog nuchtere, ijverige zakenman, kie voor zijn bezoekers onder het knappend genot van een dam- Pend.hete kroket graag enkele onvergetelijke „shots" uit zijn kokscarrière opdiepte, heeft zich zijn inmiddels goedlopend tethuis teruggetrokken. Een zet baas haalt thans de in het kokend Vet gebakken lekkernijen uit de frituuroven Stormachtig riö rom HTOWN 0 wwmmmm E35- §11 - Compliment Aanbiedingen BROUGHTON, 29 okt- On danks verrassende nederlagen van Huib le Cocq en Jan Huppen heeft de Nederlandse amateur- boksploeg donderdag in Brough- ton opnieuw een overwinning be. haald op Wales. De Nederlandse amateurs zegevierden ditmaal echter minder ruim dan twee jaar geleden in Den Haag: 6.4. Eén minuut Uitslagen Tegenvallers Zondag a.s. aanvang 14.30 uur: de ere-divisie wedstrijd TELSTAR-HERACLES Zaterdag a.s. aanvang 15.15 uur: de jeugdwedstrijd TELSTAR-HIL VERSUM op Sportpark Schoonenberg nTinmnnmiiiinniininimimniiinsniniinmnmminnnimnnn irnminirnimniiiiiimmnTmmüiininTniifniniimiTTimininininnniinniiimmmiiTTnnniniimmmmmmmimmminmiiiniiiinniinnTniin (Van onze honkbalmedewerker) ROTTERDAM, 29 okt. Het gist in de honkbalafdeling van het Rotterdamse Sparta. De Rotter dammers, die in 1963 en 1964 landskampioen werden en dit jaar na felle strijd de eer aan de Haarlem Nicols moesten laten, hebben moeilijkheden met hun Antilliaanse spelers. José Faneij- te, Hamilton Richardson en Si mon Arrindell hebben te kennen gegeven de vereniging te willen verlaten. 111 m&ÊËÊm ff ||§f|g A.s. zondag aanvang 2 uur: aan Heemsteedse Sportpark R.C.H.-S.V.V. Aanvang 12 uur: de amateurwedstrijd R.C.H.-V0LENDAM Naar Neptunus D.W.S. Aiax Blauw Wit de Volewijckers Hilversum F.C. Gooiland Telstar F.C. Zaanstreek R.C.H. E.D.0. Haarlem WIM SNOEK AAST OP TOP-GEVECHT- Wim Snoek (38) „ome" Dick Groothuis' eerzuchtige pupil, bevrijd Van zakelijke beslommeringen, heeft de tijdelijke onbezorgdheid met bei de handen aangegrepen om een be- Jofte in te lossen. Amsterdams meest bekende pugilist, het vorig seizoen Pijnlijk gegriefd, omdat succesvolle Prestaties uitbleven, wil nog één jaar bet bewijs leveren dat velen van zijn Vrienden, die de rouwakte van zijn bokscarrière al hadden opgemaakt, *ich deerlijk hebben vergist. Nog één Seizoen wil Snoek, wiens naam op de rijkgekleurde affiches nooit ver minkt behoefde te worden, omdat bet toch al zo lekker in het gehoor *a0, applaus over zijn in de zuide lijke warmftle gebruinde, zo ge trainde body laten neerdalen. Om dan als waardig kampioen afscheid te nemen van de boksring, die enge door gekoorde touwen afgebakende ruimte, waarin Wim Snoek drieën zeventig keer als professional plaats- 1 nam. Naar schatting vijftig maal Verliet de sympathieke Amsterdam mer gul lachend als triomfator het *trijdtoneel. Schuin over de snackbar, gevestigd tan de spaarzaam verlichte Sumatra- r<traat, bij de deur, waarnaast no. 162 *^art omlijnd is, stapten we naar bin nen. Na de beklimming van een 72 tre den tellende wenteltrap keken we recht het gezicht van de man, die nu al •heer dan twintig jaar op het kanvas *taat en er nog lang geen genoeg van heeft. Integendeel. In de modern in gerichte woonkamer, waar „vader" JJdoek in zijn spaarzaam vrije ogenblik ken ravot met zijn twee dochtertjes Hennie (7) en Laura (5), vertelt de •tlisterdammer ongedwongen en door dacht: „Ik wil na het onfortuinlijke sei nen van vorig jaar zó geen afscheid hemen". Vandaar, dat Snoek, op het toppunt zijn carrière opponent van ex-we- fel'dkampioen, de met roem en met kei harde munt bezegende Zweed Ingmar Johansson enkele maanden geleden de boksschool „Groothuis" in de smoezige "armoesstraat binnenwandelde en te- ®en zijn toen nog ongeruste manager •>ome" Dick laconiek opmerkte: „We «aan weer voluit werken". Oranjes swaargewichtkampioen, de destijds on bevangen boksenide Nederlander, op het toppunt van zijn carrière tegen de op ponent van ex-wereldkampioen ingmar Johansson uit Zweden, de vroegere te genstander van Cassius Clay, Snoek kon eenvoudigweg niet verliezen, maar ver loor toch, heeft woord gehouden. Drie maal per week loopt de gespierde atleet zes kilometer en vier keer oefent hij in Groothuis' trainingsschool. „Totaal z'n twintig uur per week", beweert Snoek, die op de Duitse ranglijst nog steeds hoog staat genoteerd. Hij ontvangt per partij na-ar schatting een gage van 2500 gulden. Zijn laatste wedstrijdtrakte ment heeft de Amsterdammer niet „on geschonden" verdiend. Wim Snoek heeft boven het litteken op zijn rechter wenk brauw nog duidelijk zichtbaar een on betekenend wondje. Het is zo goed als genezen! Dit wondje heeft op de winderige zaterdagavond van de 16e okt. Snoeks schone dromen abrupt verstoord. De Amsterdammer, in dit voor hem zo veelbetekenende seizoen voorbeeldig ge start tegen de hardlaande Luxemburger Chilien (van wie hij vorig seizoen ver loor, maar enkele weken terug in de tweede ronde al via een k.o. won), werd in zijn tweede gevecht tegen de veelbe lovende Duitser Blin opnieuw door het verfoeide pechtduiveltje achterna ge- In een door twaalfduizend toeschou wers totaal afgeladen bokshal in de Westduitse industriestad Dortmund bouwde 'n „herboren" Wim Snoek ijve rig en secuur aan een groot punten- overwicht. Snoek, twee nachten daar voor nog geplaagd door hevige griep aanvallen, zegt over dit voordeal: „Ik was een zekere winnaar". Een ongeluk kige „kopstoot" versplinterde echter al zijn illussies. Het warme bloed stolde op zijn hoogrode rechterwang. Een te hulp geroepen ringarts oordeelde on verbiddelijk: „afgelopen". Zijn met kri tiek begeleide beslissing motiveerde hij later in.zijn attest als volgt: „om erger te voorkomen". Opnieuw stapte dus Wim Snoek, juiste gewicht, 90 kilo „schoon", als een ontgoochelde man uit de ring! SHH L Toch was er een verschil met de bokser, die vorig seizoen steeds „ge broken" de zaal verliet. Een ovationeel, soms stormachtig applaus begeleidde Snoeks trieste tocht naar de kleedcabi ne. Een spontaan eerbetoon, gebracht uit dankbaarheid voor z'n knappe pres tatie. „Een triomf waardig" schreven de Duitse kranten in de maandagedities. Ook zijn rivaal Blin liet zich lovend uit over Snoek: „Een heel bekwame pugi list, wiens tijd nog lang niet voorbij is". telt hij ons. Zijn ogen schitteren van eerzucht. En dan: „Een gevecht tegen Mildenberger, de Europese kampioen in het zwaargewicht". Zal Snoek dus toch zijn revanche krij gen? Een revanche, waar hij eigenlijk al jaren op wacht. Want na zijn on begrijpelijke nederlaag tegen Ingmar Jo hansson (Snoek haalde Johansson voor zeker vijftien seconden neer en nóg werd de Zweed niet uitgeteld!) heeft de Nederlander diverse malen getracht nogmaals tegen de zich inmiddels in de Zwitserse hoogten als een schatrijke transportondernemer gevestigde Scan- dinaviër in de ring te komen. De stugge, onhandelbare „Europese bokskoning" bedankte steeds. Uit angst? Misschien. Een Amerikaanse journalist seinde on middellijk na het gevecht Johansson- Snoek niet voor niets de treffende head line over de Atlantische Oceaan: „Wim Snoek beroofd van zeker een half mil joen". Een ander: „Wim Snoek bokst twee partijen. De een wint hij met k.o. De ander verlist hij met k.o." Blins opmerking is wellicht het groot ste compliment, waarmee men Snoek een plezier kan doen. Want in het begin van dit seizoen heeft hij een nogal op zienbarend plannetje gemaakt. Ik wil dit jaar naar een top-wedstrijd toe ver- Nu kan Wim Snoek zich nóg opwinden over die scheidsrechterlijke dwaling. Een gerechtvaardigde opwinding, die ongetwijfeld voor een belangrijk deel ten grondslag ligt aan zijn huidige ambities. Eerzuchtige verlangens, die zijn tegenstanders niet gemakkelijk kun nen torpederen. Want heel onopvallend merkt de naar roem dorstende Amster dammer enkele ogenblikken later op, dat hij zich momentteel beter in con ditie voelt dan destijds. Voor het veel besproken gevecht in Zweden had Snoek zich liefst zes weken in volledige afzon dering voorbereid. Alle mogelijke film opnamen, gemaakt van Johanssons meest succesvolle partijen, werden heel nauwkeurig bestudeerd. WIM SNOEK in gevecht Bob Bouhuizen, met zijn 36 jaar de veteraan in het team, bokste een v de beste partijen uit zijn lange loopbaan. De donkere Viaardinger liet tegen de 18-jarige Denis Avoth zien dat hij nog steeds een uitstekend bokser is, wan neer hij zich volledig geeft. En Bouhui zen bokste in de immense kantine van de Hawker Sidely-vliegtuigfabrieken goed, dat het rumoerige chauvinistische publiek er stil van werd. Bouhuizen draaide een hoog tempo, sloeg met bei de handen snel en doeltreffend, terwijl hij zelf weinig of niets te incasseren kreeg.Het was voor de jonge Avotn ontmoedigend om tegen de uiterst ge routineerde Nederlander ook maar iets te beginnen. Aan Rudy Lubbers, de Nederlandse kampioen in het halfzwaargewicht. was het duidelijk te zien dat hij sedert de Europese kampioenschappen die in mei in Berlijn zijn gehouden niet meer in de ring is geweest. De Amsterdammer miste zijn timing, waardoor, vooral in de eerste ronde, veel stoten verkeerd terecht kwamen. Toen hij later beter op dreef kwam, was hij echter te sterk voor Rees. die toen keer op keer met de strakke linkse van de Nederlandse kampioen moest kennis maken. beschikte. De Rotterdammer moest, na dat hij aanvallend begonnen was. al snel in de verdediging. Zijn tegen stander, de plaatselijke favoriet Geof frey Cutts, met zijn zeventien jaar de benjamin van de Welshmen, bleef steeds aandringen en kort voor het ein de van de eerste ronde besliste hij het gevecht. Na een bliksemsnelle rechtse op de kaak ging Le Cocq als een blok tegen het canvas. De Rotterdammer was bij tel nummer „drie" weer op de been, maar hij was niet in staat de strijd voort te zetten. De scheidsrech ter stopte het gevecht. Jack Roossien en Bantam Te Paske zullen met weinig genoegen aan de trip terugdenken. Roossien stond tegen Clif ford Williams slechts een minuut in de ring. Toen Williams bij een slag- wisseling bij een kopstoot een bloedende wekbrauwblessure opliep werd het ge vecht gestaakt. Te Paske kwam hele maal niet tussen de touwen. Zijn tegen stander Albridge werd kort voor de aan vang door de dokter afgekeurd, zodat Nederland in dit geval wel erg gemak kelijk aan de pnt kwam. Lodie Kool mees (welter) en Jan van Ispelen (zwaarwelter) zorgden in weinig spec taculaire wedstrijden voor de overige Nederlandse winstpunten Tegenvallers waren de nederlagen va Huppen en Le Cocq- Jan Huppen liet zich door de donkere krullebol Williams het gevecht veel te veel opdringen, waardoor de Amsterdammer volkomen uit zijn gewone doen werd gehaald. De Welshman had succes met zijn tactiek en zegevierde verdiend. Le Cocq, de Nederlandse kampioen in het lichtweltergewicht, gevreesd om zijn snelle directe, stuitte op een tegen stander die ook over een snelle stoot De individuele uitslagen luiden: Vlieggewicht: Tony Williams (W) wint op punten van Jan Huppen (N). Bantam: Gerrie te Paske (N) wint van Maurice Aldridge (W) die voor de wedstrijd door de arts werd afgekeurd- Licht: Martin Phillips (W) w.o.p. van Pierre Doorenbosch (N). Lichtwelter: Geoffrey Cutts (W) wint door interventie van de scheidsrechter in de eerste ronde van Huib le Cocq (N). Weiter: Jack Roossien (N) wint door interventie van de scheidsrechter (bles sure) in de eerste ronde van Clifford Williams- Welter: Olie Koolmees (N) wint op punten van Billy Brothers (W). Zwaarwelter: Bob Nouhuizen (n) Zwaarwelter: Jan van Ispelen (N.) w.o.p. van Alan Couch, wop. van Denis Avoth (W). Midden: Alan Ball (W) w.o.p. van Joop Steenbergen (N). Halfzwaargewicht: Rudy Lubbers (N) w.o.p. van Paul Rees (W.) Advertentie w—m—mm^mÊimmm—mmmmÊmam—^^^^^^^^— Hoewel Wim Snoek strijdvaardiger is dan ooit, krijgt Oranjes pugilist toch volop aanbiedingen. Had hij van Blin gewonnen, dan hajd zijn ijverige ma nager alweer een contract „opgesnord" voor een gevecht in Berlijn. Thans kan Wim Snoek pas over veertien dagen strijdklaar zijn. Maar dan gaat hij on verminderd enthousiast opnieuw op jacht naar het verlangde topgevecht. Een waarschijnlijk moeizame koers, die alleen door een serie opzienbarende triomfen met succes afgelegd kan wor den. Zijn voortijdig beëindigde partij tegen Blin is beslist geen „stap terug". „Het was een ongelukje. We kwamen met onze hoofden tegen elkaar. Louter toeval," benadrukt hij. Zal Wim Snoek na dit seizoen nu echt stoppen? Hij aarzelt zichtbaar, vóór hij antwoordt: Dat hangt ervan af. Een andere reactie hadden we eigenlijk niet verwacht van z'n ervaren bokser, die «verliefd is op de ring. Zijn charmante echtgenote Sjaan buigt zich ongemerkt achter de rug van haar man en schudt ontkennend HANS DE BRUYN Advertentie Het is niet helemaal duidelijk wat er aan de hand is. Op dit moment heeft alleen José Faneijte overschrij ving aangevraagd. Op de laatste dag dat dat mogelijk was, nameUjk don- derdag 30 september, v"vo®gd®J"3 zich 's avonds om half acht bil Sp»r ta's honkbal-secretaris P. Luchtmeij- er. Zijn nieuwe vereniging is Feyen oord, uitkomende in de tweede klas se van de KNHB. „Hij mocht bij Sparta niet werpen en bij Feyenoord mag hij dat kennp lijk wel", aldus de heer Luchtmeijer. „Daarna kwam Hamilton Richardson met de mededeling dat hij Feyenoord ging trainen; hij heeft geen overschrij ving aangevraagd daarvoor was hij ook te laat. In Rotterdam dóen nu de volgende berichten de ronde: ,.Bij Feye v:; -.vf -v RICHARDSON FANEIJTE ARRINDELL drie Antilliaanse spelers, die weg willen bij Sparta! naam SNOEK is al een voltreffer op zich. Zijn promotor hoefde dan hwnmer zijn achternaam te verbasteren voor de affiches en de advertenties oord wordt- betaald" en „Feyenoord wil koste wat het kost naar de top". Kortom: de buitenwereld zegt dat er geld mee gemoeid is, maar op dit punt gaan er ik-weet-niet-hoeveel geruch ten. Je kunt immers niets bewijzen?", zegt de heer Luchtmeijer. De heer Luchtmeijer voetbalbe stuurder bij Sparta voor de amateurs en honkbalbestuurder is zelf fel te gen betaling. „Waar is het einde als je met geld gaat werken. Dan word binnenkort in het bestuur door n-j ).de spelers genegeerd. Walmeer het zover komt verdwijn Ik. Vreemd Is het in leder geval dat een jongen als Richard son van nature geen twee klassen la ger gaat spelen Ten slotte Simon Arrindell. Arrindell js wat men noemt al weken „op de markt". Wie veel in honkbalkrin gen vertoeft weet dat. We kunnen ge rust stellen dat bet een publiek geheim is. Simon Arrindell wil naar Amster dam en een Amsterdamse verenigings bestuurder bevestigde ons nog gister avond dat d'e Spartaan die heeft aan gekondigd niet meer voor Sparta te zullen spelen tot vorige week om de dag opbelde; hij wilde een baan en een huis in de hoofdstad. De Amsterdamse vereniging heeft geweigerd en zal blijven weigeren. Com mentaar van coach John op kwestie: „Het is eind oktober, wij zijn nog een eind van het begin van^ de competitie, het is nog ieder zo geweest." seizoen En dan worstelt Sparta met nóg een probleem: drie spelers Snan naar Neptunus, eveneens uit Rotterdam. Hans Bouwen, Van Cuilenborg en Staub hebben overschrijving aange vraagd naar de club waarvan Cees de Bruin coach is. Cees de Bruin, zelf vele jaren speler bij Sparta en in het afgelopen seizoen assistent- coach bij deze Rotterdamse club, coachte bovendien Neptunus. Bij Spa ta voelt men thans nattigheid en men heeft daarom Cees de Bruin gezegd te kiezen tussen Sparta en Neptu nus. „Het zal ongetwijfeld Neptunus worden", zegt secretaris Luchtmeijer. „Maar wij gaan gewoon rustig door bij Sparta alsof er niets gebeurd is," (Van onze sportredactie) AMSTERDAM, 29 okt. DWS-BE- STUURSLID, de heer Bakker, is niet zo bang. dat de „slag van Ajax", het afgelopen weekeinde toegebracht, hard zal aankomen. „Je moet," zo zegt de heer Bakker, „toch ook kunnen verlie zen. Anders kun je beter ophouden. De wedstrijd tegen Ajax is leuk ver lopen met goed voetbal", besluit hij. Voor het treffen tegen M.V.V. zijn de Amsterdamse voetbalprofs dan ook vol optimisme. Het elftal luidt: Jong bloed, Flinkevleugel, Pijlman, Van de Weyer, Israel, Burgers, v. d. Loop, Vonhoff. Geurtsen, Boogaard en Ren- senbink. DE OPSTELLING van Ajax is niet eer der bekend dan vanavond. ARIE DE OUDE. de ijverige voorhoede speler van Blauw Wit, is niet opge steld tegen NEC. Hij voelt zich niet fit. Vorige week was hij al geen hon derd procent. Het duo Van Dijke Spurgeon wilde niet het risico lopen, dat hij door nog een minder goede wedstrijd dieper in de put zal raken. De opstelling luidt: Amama, Wendel- gelst, Van Gardingen, Oldenziel, De Jong en Visser, Kruin. Geestman, Kra mer, Sparendam en Muskee. DE ERVAREN Ellens is uit het elf tal van de Volewijckers gelaten. Bij de Amsterdammers is men ervan over tuigd, dat het dieptepunt voorbij is en dat nu aan de opbouw van de toekomst gedacht kan worden. Van daar dat de jonge Koppedraaier zon dag zijn deuntje mag meeblazen in het eerste elftal. De opstelling luidt: Houtkoper, Adriaanse. De Ruiter, Schaft De Vries, Koppedraaier. Looyen, fens, Engelsma, Coster en Van Dijk. Hilversum, komende zondag sparringpart ner van AGOVVj heeft zijn opstelling rlgoreus gewijzigd. Vijf nieuwe speler» zijn opgesteld. Het elftal bestaat nu uit: Duits. Van Moorst, Looman, De Zeeuw, Akkerman, Van der Meer, Westhoek^ Oudendijk, Wiskie. Van Eikeren en Roottert. DE OPSTELLING van f.c. Gooiland voor de wedstrijd zondag tegen HVC, wordt over enkele uren pas bekend gemaakt. TELSTAR, DAT VORIGE WBEK van Go Ahead verloor (2-1), zal tegen hekke- sluiter Heracles zeer beslist alle be schikbare reserves aanspreken om de weg „omhoog" terug te vinden. Een lang geen gemakkelijke opgave, want Telstar kampt ook met een blessure. Clement is nog steeds licht geblesseerd. Hij wordt vervangen door Dikstaal. Zodat Telstar thans in het veld komt met: Jense. Bakker, Kort, Brom, Pi- rovano, Althof, Van Wijk, Van der Kuil, De Vries. Carlos en Dikstaal. FC. ZAANSTREEK SUKKELT met een voorhoedeprobleem. Het „schot" in de Zaanse aanval ontbreekt nog. Vandaar dat de elftalcommissie van deze ver eniging nog een nachtje bedenktijd heeft genomen, alvorens het f.c. Zaan streek samenstelt. RHC. VORIGE WEEK aangeslagen, om dat het van Limburgia de eersteneder- laag te slikken kreeg, zal tegen SVV uiteraard op herstel spelen. De spelers, die dit doel moeten verwezenlijken, zijn dezelfden die vorige week in het veld kwamen, namelijk: Van derMee- ren. Koers, Honout, Nanal, Koning, Eu- wes, Doesselaar, Fransz, Hendriks. Mas. lo. en Meyer. HET HAARLEMSE EDO, de laatst» jaren vertrouwd geraakt in de onder ste regionen van de tweede divisie, zal toch ongetwijfeld willen proberen zich nu eens uit de „gevarenzone" te werken. Of het lukt? Een sterk gewij zigd EDO zal dan het krasse staaltje moeten uithalen om runner-up Limbur gia te kloppen. De opstelling luidt: Dekker, Disselköter, Nijman. Krooder, Berens, Hup, Van der Putten, Peters, Slisser. Koek en Breeuwer. Doelman Dekker neemt de plaats in van Boe lens, terwijl Witkamp en Van Segge- len zijn gepasseerd door Nijman en Slisser. HAARLEM, ZONDAG tegenpartij van het grillige Roda JC, heeft één wijzi ging in het elftal aangebracht. De geblesseerd Van Duffelen heeft zijn plaats afgestaan aan J. Smit. De for matie van Haarlem heeft thans de volgende samenstelling: Poldervaart, Maas. J. Smit, Duyster, Koster, Wen- tink, Bosdijk, A. Smit, Couperus, Be- kendrecht en Jonker. DEN HAAG, 29 okt. Het Neder landse militaire team zal in de eerste ronde van het toernooi om het inter nationale militaire voetbalkampioen schap twee wedstrijden tegen Grieken land spelen. De ontmoeting Nederland- Griekenland is voor woensdag 24 no vember op het PSV-terrein te Eindho ven vastgesteld. De tweede wedstrijd wordt op 15 december in Athene ge speeld. Het team dat in deze beide ontmoe tingen het beste resultaat boekt, ont moet in de tweede ronde de winnaar van de duels tussen West-Duitsland en België- Ter voorbereiding op de ont moetingen van het Nederlandse team tegen Griekenland speelt het militaire elftal op 3 november in Stuttgart een wedstrijd tegen het Amerikaanse le- gerteam. De 4—24 opstelling voor deze wed strijd luidt: DOEL: Steunenberg— (AGOVV) ACHTER: Suurbier (Ajax), Libregt» (Feyenoord). Drost (Heracles) efl Stolzenberg (Willem II) MIDDEN: Van Stippent (PSV) en Geestman (Blauw Wit) VOOR: Giesen (PSV), Houwaart (ADO) Van Dijk (SVV) en Mares (SiHardia).

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1965 | | pagina 11