Droomwens van Siebe van der Zee na veel zwoegen in vervulling 1 u m VARA brengt boeiende documentaire over ons land van nu en morgen Van confectie naar film Mannec wore uin Trims van Sark t filmster in Italië VARA-tv morgen in teken van het jaar 1925 Maandag op Nederland I T elevisie Radio SHOWFLITSEN TV-kijkers staat flitsend en zwierig programma te wachten Klassiek Grand Gala, Willy Walden Piet Muyselaar IJsgala te Den Haag 1 S11 mm Ondanks carrière eenvoudig en vriendelijk fwF Met één aandeel 'Vereenigd Bézit van 1894' de voordeXen van een uitgebreide aandelenportefeuille Vanavond op uw scherm Russisch paar GRAPPIG BOEKJE BRIEVEN AAN DE BEATLES OPENBAAR VRIJDAG ZATERDAG VRIJDAG ZATERDAG VRIJDAG 29 OKTOBER 1965 SCHIPHOL, 29 oktober. De stralen van de nog sterke herfst zon gaven gistermiddag de lucht haven een feestelijk tintje bij de aankomst van de rij internationale schaatssterren, die vanavond voor he AVRO-t.v. een schaatsshow zul len weggeven, waarvoor veel t.v.- hijkers thuis zullen blijven. Het Was eveneens een hartelijke be groeting met onze Sjoukje Dijkstra hie haar vriendinnen en vrienden van de internationale kunstschaats- sPort met bloemen en hartelijke omhelzingen begroette. Sjoukje hie gisteravond in de première van he ,,Hollyday on Ice" show op trad, wilde zich de gelegenheid °m haar collega's weer eens te zien niet laten ontzeggen en had speciaal een uurtje vrijgemaakt om naar Schiphol te komen. WF CITROENBRANDEWIJN FOCKINK CITROENBRANDEWIJN FOCKINK i NEDERLAND I NEDERLAND II NEDERLAND 1 HILVERSUM I 402 m. HILVERSUM II 298 m. RADIO VERONICA BRUSSEL 324 m. BRUSSEL 484 m. HILVERSUM I 402 m. HU KR SI 'M H 298 m. HILVERSUM Hl (F.M.-kan.) RADIO VERONICA BRUSSEL 324 m. BRUSSEL 484 m. IJssterren uit 7 landen vanavond op het scherm De vrijdagavond staat, zowel op het «erste als tweede net, in het teken ■^an het klassieke. De NTS presenteert °P Nederland I eerst „Nieuws in het Kort" en „Klaas Vaak". Daarna geeft de AVRO de Dick van Dyke-show. Dit maal de eenenveertigste aflevering, waa ln er enige consternatie ontstaat rond een schilderij dat Laura, de vrouw van Dick van Dyke, vlak na haar hu welijk liet schilderen. Van half acht tot het journaal kunt u dan nog kij ken naar AVRO's Televizier. Frans Hoekstra zal vanavond het commentaar leveren bij het „IJsga la" op de overdekte kunstijsbaan te Den Haag. In deze directe reprota- ge zullen tonsterren uit de hele we reld optreden, waaronder te vinden ziin Petra Burka. Regina Heitzer, Scotty Allen en de wereldkampioe nen uit Rusland Protonopov en Be- lonsa. „Alleen voor u" is de titel van een programma rond Willy Walden en Piet Muyselaar. In de afgelopen achtentwin tig jaar hebben zij beiden al heel wat „afgespeeld" (o.a. Snip en Snap en de Bontedinsdagavondtreinen). Uit dit al les is een keuze gemaakt in samen werking met de René Sleeswijk Produk- ties. Teddy Scholten zal hierbij optre den als gastvrouwe. Van de vele mede werkenden willen we toch nog wel even noemen de Wama's. Om 22.20 vindt fvoor de liefhebbers) het „Grand Gala du Bisque (classique) het „Grand Gala du Disque (classique). Minister Vrolijk zal hierbij de „Edi- sons" uitreiken. Als eerste onderdeel van dit programma zullen wij te ho ren krijgen „Concert voor viool en or kest. op. ?.fi" van Max Bruch. De so list bij deze uitvoering zal niemand minder zijn dan de beroemde Belgi sche violist Arthur Grumiaux. Na de Uitreiking van de „EdiSons" wordt ver volgd met een stuk van Benjamin Britten „Your Persons guide to the Orchestra op. 34. Als tweede grote so list van deze avond zal optreden Rita Streich. Deze uitzending kwam tot stand in samenwerking met de Com missie Collectieve Grammofoonplaten Campagne vanuit het concertgebouw te Amsterdam. De regie is van Jurriaan Andriessen. Na nieuws in het kort van de NTS, geeft de KRO in het programma TV- operette „Das Kleine Hofkonzert". Deze uitzending van de Norddeut- scher Rundfunk zal worden voorafge gaan door een inleiding van Fred Bredschneyder, die eveneens een ge sprek heeft met Edmunld Nick, de componist van dit werk. Deze zal iets vertellen over zijn composities en over de premières. Siebe van der Zee, hoofd van de amusemenitsuitzendingen der AVRO- televisie had allang met het idee rond gelopen om eens een grote schaatsshow in Nederland voor de televisie te bren gen. Het is hem nu dan gelukt. Van avond schaatst d'e bloem van de inter nationale kunstrijders in de Haagse HOKIJ. Het eerste deel van het pro- aorf. Voor de meeste is het de eerste keer dat zij in Nederland rijden. Al le sterren waren bijzonder verheugd de „nieuwe" Sjoukje Dijkstra te zien, die behalve een niet te verslaan riva le. toch ook altijd een hartelijko vriendin en collega voor hen is ge weest. Sjoukje, modieus gekleed in een camel complet en veel slanker dan wij haar kenden, kwam handen tekort. Het was dan ook een geweldi ge chaos toen de sterren de vliegtuig trap afkwamen en allemaal Sjoukje omringden. Geen fotograaf kon in dit drukke gewoel zij nplaatje schie ten. „Ik werd er gewoon even stil van toen al mijn vrienden ineens wer zag," vertelde Sjoukje ons toen de druk- te rond haar wat was afgenomen „Ik heb het heel fijn bij „Holliday on Ice", maar toch verlang je nog wel eens terug naar de spannende kameraadschap in de wedstrijden Daarom vind ik het ook zo heerlijk om in Europa te werken. Hier be valt mij toch het meeste." Vele van de sterren werden vergezeld van hun moeder, hun coach of trainer. Ook het Russisch paar, die ons vertel den dat zij hun schaatssport door de Sovjet regering gesteund worden. „Voor ons is het makkelijk om te schaatsen en te studeren, want de regering be taalt alles." Ludmilla Belousova, de vrouwelijke partner in het duo studeert voor spoorwegingenieur. Oieg Protopo- pov leert voor leraar biologie. Zij trai nen gemiddeld drie tot vier maai in de week een paar uur. Als de kampioen schappen naderen wordt dit nog opge voerd. Petra Burka. wereldkampioene. is ongetwijfeld de ster van het gezelschap. Zij begon met schaatsen toen zij zeven Jaar was, de baan ligt vlak bij haar huis. Ook zij traint gemiddeld vier keer per week. „Nu het seizoen is begonnen wordt dat opgevoerd. Voor belangrijke wedstrijden train ik iedere dag zo'n vier tot vijf uur. Ik vind het overigens bijzonder nu al mijn collega's te ont moeten. Je kunt nu zien wat de ande ren hebben gedaan het afgelopen jaar. Natuurlijk wik ik ook proberen dit jaar kampioene te worden, of óet echter lukt is een tweede. We zullen eerst maar eens zien deze AVRO ijssterpara- de zo goed mogelijk te rijden. En mijn collega s bijzonder goed in de gaten houden. ramma wordt direct uitgezonden, het tweede dteel wordt bewaard voor een uitzending op later datum. „Het la eigenlijk een soort „wapenschouw" zegt Siebe van der Zee. „Nu we aan het begin van het seizoen staan is het leuk om te zien hoe de deelnemers naar voren komen. Zij beginnen om streeks deze tijd weer intensief aan hun training voor de kampioenschap pen. Het zijn allemaal amateurs, ze kunnen dus niet gecontracteerd wor- den. Het was daarom bijzonder moei lijk om ze allemaal op een datum naar Nederland te laten komen. Het is toch gelukt. Het is heel fijn dat we zoveel sterren bij elkaar hebben kunnen krij gen. Het blijft overigens toch nog een dure zaak, ondanks dat ze amateur» zijn. We moeten hun reis- en verbliif- Aan deze immense „wapenschouw" werken mee wereldkampioene Pe tra Burka uit Canada, het paar Dia na Towler en Berhard Ford uit En geland, Gaby Seyfert uit Oost-Duits- land, Regine Heitzer, Belly Sengt- Sjoukje Dijkstra verwelkomt voor de trap haar collega's: v.l.n.r.: het Rus sische paar, het Britse paar, en Scot Allen uit de V.S. schmid en Emmerich Danzer uil Oostenrijk (die later op de dag kwa men wegens mist op de vliegvelden in duitsland), Ludmilla Belousova en Oleg Protopopov, het paar uil Rusland. Scot Allen en Cynthia en Ronald Kaufman,n uit de Verenigde Staten en ten slotte uit West-Duits- land Bodo Bockenauer, Margot Glockshuber en Wolgang Dammer en Sonja Pfersdorf en Gunther Matz- Advertentie f7,- per hele liter Bij verschillende boekhandelaren, die OA. uitgeversrestanten verkopen, zo als we die kennen in Amsterdam en Rotterdam, ligt momenteel voor één gulden vijfenveertig een 'boekje met als inhoud al de hartsgeheimen van de Amerikaanse Beatiefans, De titel van dit boekje „Love Let ters to the Beatles" is fraai verlucht met tekeningen van Osbom. De selec tie van al de brieven berust bij Bill Adler. Zelfs met een zeer geringe kennis van de Engelse taal is dit boekje toch wel te lezen. THE BEATLES zoals ze binnenkort op het scherm te zien zijn Ik hecht niet zoveel waarde aan geld, als ik maar gemakkelijk kan le ven en allerhande dingen kan kopen. Ne kie maak me er echt geen zorgen over. Dit zegt Truus van Sark uit Boekeio. Zij is 23 jaar en tot nu toe fotomo- d ne elmannequin; dit zal echter met zo lang meer duren, want ze £aat nu over naar de film en wel in Italië. Truus van Sark begon haar loop baan als mannequin bij een Ensche- dees textielbedrijf. Nadat ze haar Mu lo-diploma had gehaald ging ze naar Amsterdam, van waaruit ze via be middeling al snel als fotomodel en man nequin in Madrid en Barcelona werkte. Ornaat ze dacht dat er in Itali ëmëeer geld te verdienen zou zijn, vertrok ze na een jaar naar Rome. En daar werden haar dromen werkelijkheid. Momenteel bezit ze twee sportauto's en een fraai ingericht appartement te Rome. In één jaar tijd werd ze daar een van de top-mannequins van een groot modehuis en showde ze dure cre aties voor rijke klanten. Bovendien poseerde ze talloze malen voor foto grafen en trad vaak op in tv-reclame- filmpjes. Ze kon het zich zelfs permit teren een aanbieding van een Ameri kaans modehuis af te slaan. Zelf zegt ze: „Ik blijf liever in Europa. Ameri ka is mij veel te groot, als ik in New York woon zit ik weer veel te ver van Hollywood af. Truus is enkele dagen met vakan tie in haar geboorteplaats, na drie jaar onafgebroken in het buiten land geweest te zijn. Hoewel ze (Van onze radio- en tv-redacteur) HILVERSUM, 29 oktober De VARA brengt morgen een avondvullend pro gramma (van 20.20 tot 22-45 uur) op het scherm, dat geheel in het teken zal staan van het jaar 1925, waarin de VARA werd opgericht. De actuali teitenrubriek „Achter het nieuws" zal onderwerpen behandelen, die in 1925 actueel waren. Daarna volgt een ca baretprogramma met in een modern jasje gestoken liedjes van Louis Da vids, Dirk Witte en Jean-Louis Pisuis- se. Aan dit cabaret werken mee Jas- perina de Jong, Marjan Berk, Louise Rettich, Bueno de Mesquita, Eric Herfst, Fred Wiegman, Wim Landman en Ger Smit. Voor het culturele aspect zorgt Jan Blokker met zijn „Filmvenster", waarin de beroemde Russische cine ast Serge Eisenstein zal worden be handeld, alsmede de Nederlandse film „De zwarte tulp" met onder meer Eduard Verkade. Er is ook een showprogramma, dat zich afspeelt in een sprookjessfeer en speciaal voor de televisie is ge schreven onder de titel „Er was eens". De medewerkenden zijn: Trea Dobbs, Ria Valk, Dora Paulsen, Hans van den Berg, het Cocktailtrio, Leen Jon- gewaard, Rob de Nijs en de Lords. Guus Oster fungeert als sprookjesver teller. De muziek van de liedjes,waar onder evergreens als „Sweet Geor gia Brown" en „After you've gone", dateert uit 1925. Ook het satyrisch element ontbreekt niet in dit programma. Het wordt ver tegenwoordigd door onder andere Dimi- tri Frenkel Frank, Rinus Ferdinandus- se en Jan Blokker met -,Zo is het toe vallig ook nog eens een keer." Voor de documentatie van dit pro gramma zorgde Ank van Zaohten-van uuren. De muzikale leiding heeft Frans de Kok, en de regie berust bij Ben de Jong. haar ouders weer eens wilde zien komt daar momenteel niet zo veel, van, want het grootste gedeelte van de dag is zij te vinden in manege „De Rutbeek". Zij leert er paardrij den. „Binnenkort speel ik mee (de tweede vrouwelijke hoofdrol naast Lollobrigida) in een Italiaanse „Wes tern-film". Ik ben cowgirl, maar paardrijden kan ik nog niet. Ik vind het trouwens wel eng, je zit zo hoog en ik ben steeds bang, dat ik eraf val. Met dat afvallen zal het overigens nog wel loslopen. Het zou niet de eer ste keer zijn dat Truus „beroepshal ve" een val maakt, want toen zetwee jaar geleden in Spanje werkte, speel de 'ze ,,stand-in'' voor Claudia Cardi- nale in de film „Het circus". Ze moest zich toen van een hoog schip in het water laten vallen. „Ik had geen angst want tenslotte zwem ik goed. Welis waar had ik toen heel wat kleren aan die in het water om me heen flad derden en liepen mijn laarzen vol wa ter, maar er stonden een paar man netjes gereed om me in geval van nood te helpen". Van die hulp hoef de ze geen gebruik te maken en eigenlijk heeft ze nooit veel hulp ge had in haar carrière. Dank zij haar doorzettingsvermogen, haar vakbe kwaamheid („talent kun je het niet noemen") en haar kennissenkring is ze langzamerhand opgeklommen tot de status van filmster, zonder dat ze zich evenwel sterallures aanmeet. In tegendeel, ze is erg vriendelijk en met haar lange blonde haar en haar iet wat exotische gelaat, maakt ze een uiterst charmante indruk! In oktober beginnen we met de film opnamen in de studio's te Rome en later in Madrid met de buitenopna men. Ik ben een cowgirl. Ik moet de mannelijke hoofdrolspeler Walter Chi- ari een beetje verleiden. Totdat Gina komt en dan moet ik het veld rui men". Op een cocktailparty heeft Truus Sarckaz, zoals de filmproducenten haar willen noemen, La Lollo al een keer ontmoet. „Ze is erg vriendelijk, heel aardig en heel gewoon!" Wat karak ter betreft zijn er dus veel overeen komsten tussen Truus en Gina. Maiar wat acteerkunst betreft nog niet. Truus heeft nog nooit toneellessen gehad. Ze gaat wel spraaklessen nemen, want ze wil niets aan het toeval overlaten. Van deze produktie met Gina hangt zeer veel af. wat beslissend kan zijn voor haar verdere leven. Overigens zijn haar ouders niet helemaal inge nomen met dit leven van hun char mante, tevens zakelijke dochter. Zelf zegt ze daar eerlijk over: „Ze hadden liever gezien dat ik een betrekking had gezocht op het kantoor van de Boekeloosche Stoomspinnerij en dat ik me niet had verloofd met een Itali aanse arts, maar met een „gewone" Hollandse jongen. (Van onze radio- en tv-redateur) HILVERSUM, 29 oktober In aan sluiting op de televisie-documentaire „De toekomst van toen", die enkele weken geleden werd uitgezonden breng de VARA op haar jubileumdag, maan dag 1 november op Nederland I de documentaire „De toekomst is al be gonnen" van Gabri de Wagt. Een aan tal vooraanstaande Nederlanders geeft in dit programma hard en onomwon den commentaar op de huidige ontwik kelingen in de Nederlandse samenle ving, en verbindt daaraan een nuchte re visie op hetgeen ons in de komen de decennia te wachten kan staan. In deze documentaire zijn fragmenten op genomen uit gesprekken, die Gabri de Wagt gedurende de afgelopen 3 maan den gevoerd heeft met onder meer prof, dr. W. Banning, dr. H. Bonger (Hu manistisch Verbond), drs. Th. Coppes (NKV), prof. dr. B. Delfgauw, prof. dr. M. W. Euwe, prof. dr. J. Jong bloed, de heer A. H. Kloos, prof. dr. J. Pen, dr. J. G. H. Thans en prof. dr. J. F- Thijsse. Uitgaande van het statistische ge geven, dat ons land in het jaar twee duizend ruim twintig miljoen inwo ners zal tellen, heeft de heer De Wagt zijn gesprekspartners de vraag voorgelegd: „Hoe zullen wij ons le ven aan de nieuwe omstandigheden moeten aanpassen, om te voorko men, dat wij automatiek-eters en kas je-kijkers worden?" En concreter. „Hoe kunnen wij ervoor zorgen, dat ons land bewoonbaar blijft in een tijd van te veel en te weinig, van te veel verkeer en te weinig wegen, te veel mensen en te weinig ruimte?" Onder de vele uiteenlopend antwoor den zijn er twee, die ook in ander verband steeds terugkeren: „De po litieke partijen hebben de plicht zich meer te bezinnen op de problemen van morgen en overmorgen dan op die van vandaag en gisteren." En: „Het onderwijs, dat hopeloos is vast geraakt in routine en tradities, moet drastisch worden herzien." Op de vraag, hoe wij onze vrije tijd kunnen vullen, wanneer tengevolge van de toenemende welvaart 't aantal werk dagen tot drie of vier per week zal wor den teruggebracht, antwoordt prof. Jong bloed: „Ik ben ervan overtuigd, dat in de komende jaren harde sporten als voetbal volledig zullen verdwijnen. De mens zal in zijn wije tijd meer en meer de betonnen wooncentna ont vluchten, om rust en ontspanning te vinden in de vrije natuur." Prof. Banning spreekt ondermeer de vrees uit, dat in de naderende glorie tijd van de computer en de chemische industrieën het zelfstandig oorde len van de mens zal vervallen, waar door de weg naar de dictatuur open zal komen te staan en het gevaar voor fascisme niet denkbeeldig is. Nadat dr. Thans de verwachting heeft uitgesproken, dat de convessionele par tijen geleidelijk aan zullen verdwijnen, komt de vraag aan de orde: Zal de Kerk in het jaar tweeduizend nog be staan? Prof. Banning antwoordt hier op, dat een instituut mat een tweedui zend jaar oude traditie niet zonder meer in vijfendertig jaar kan verdwij nen. Prof. Delfgaauw vult aan: „De Kerk moet haar eigen taak in deze tijd gaan begrijpen. Zij heeft het socia le aspect van het menselijk leven uit het oog verloren en zich te veel gecon centreerd op de mens als individu." Dr. C. van Rljsinge heeft Gabri de Wagt bij de samenstelling van de ze documentaire als wetenschappelijk adviseur terzijde gestaan. De verbin dende teksten zijn geschreven door Ga bri de Wagt en Alfred Kossmann, en worden gesproken door Frans van der Lingen. De bijzonder indringende mu ziek van Carei Brons wordt uitge voerd door het Danzi Kwintet. Mat van Hensbergen en Jan Schaper ver zorgden het camera-werk. Advertentie f7,- per hele liter In maart 1966 wordt in Luxemburg het Eurovisie Songfestival gehouden. Zoals we nog wel weten, werd het dit jaar door het Luxemburgse zangeresje France Gall met „Poupée de cire, poupée de son" in Napels gewonnen. Aan de Nederlandse deelneming gaat een nationaal songfestival vooraf om het beste van het beste af te vaardigen. De nationale voorronden worden gehouden in Concordia te Bussum en per tv openbaar gemaakt op 31 januari, 1 t.m. 4 februari en de finale tenslotte op zaterdag de 5de. Er worden maar drie liedjes gezongen, door Milly Scott, Edwin Rutten, The Luckberries, Piet Sybrandy en Helen Shepherd met de andere Shepherds zijn de uitverkorenen. Op zaterdagmiddag 6 november Neder- land 1 om 16.00 uur krijgen we The Beatles op de televisie. Zij zijn de hoofdrol- I spelers in een tekenfilm-avontuur. We zul- f len in 't begin wel even aan hun hoekig getekende „kopjes" moeten wennen. Het ziet er naar uit dat ook Tiel, evenals Blokker, zijn tienerfestivals I gaat krijgen. Op 20 november a.s. zullen in de veilinghal van Septer The I Kinks als hoogtepunt van het festival optreden. In het bijprogramma, waar- aan eveneens veel aandacht wordt geschonken door de organisator zullen I o.a. Terry Gordon and his Virtuals uit Tiel te horen zijn. Verdere toe- f I komstplannen als dit eerste evenement geslaagd zal zijn: in december: Dave Berry en in januari: The Hollies. 1 Op 7 november a.s. zal de eerste Rob de Nijsshow van dit seizoen de I lucht ingaan. Het oude, ons bekende en vertrouwde team zal weer voor 1 wat vrolijk amusement zorgen met dit verschil, dat voor Marijke Merckens, jj 1 die het druk heeft met haar toneelloopbaan de jonge actrice en filmster Kitty Courbois in de plaats komt. riiiiiinnniiiiiiiiiiiiiiiiiiiimiii«iminiiiniiiiimiiiiniiiiiiiiiininininiiniinnnim,in,,ni,«iiM«i,,,,,n,iinnM,iiiinMilillniiiiiitminiiniiiiiiiMiiniii 10.00 Nws in het kort. 19.01 Klaas Vaak. AVRO: 19.06 De Dick van Dyke Joum. en weeroverz. AVRO: 20.20 Avto'f Interaation. IJssterrenparaoe. 21.20 Al leen voor u, show. NTS: 22.20 Grand Ga- ia du Disque (Classique 1965): New Philhamotnia Orchestra en solist: klass. en mod. muz. In de pauze'; officiële uit reiking van de Edisons. Plm. 23.15—23.2C Joum. n NTS: 20.00 Nws to het kart. KRO 20.01 Das kleine Hofkonzert. operette 21.45 In een goed blaadje, programma over nieuwe Bladen op de zondagse lees tafel. NTS: 22.1022.15 Jouro. NTS: 1030 Teleac: Samem leven au en morgen (herh.) 1100 Kermis van tex tiel (Teleac) (herh.). 11.3012.00 Tele ac: Van maatlat tot meetkiok. een oa- siscursus voor het hanteren van meet- gereedschappen door metaalbewerkers VARA: 16.00 Bestek 1965: samenvatting van het Congres, dat de VARA t.g.v het 40-jarig jubileum vandaag organi seert 16.30 40 Jaren in liedjes. 17.30 Op de kermis, een spel voor de jeugd. NTS BELGIE NEDERLANDS. 16.30 Engelse les. 17.00—18.06 School televisie. BELGIE FRANS 18.25 Nws en Opéraöon simde la Tor- nade. 18.55 Actuele intervieuws. 192; Grain de sable. 19.30 Shindig 20.00 Jourr. 20.30 Les casse-pieds, film. 2130 Les jeune6 que vodla. 22.30 Joum. en week kroniek 18.00 Koorzang. 18.20 Licht ïnstrumen, trio. 18.35 Akkordeon-orkest en zang 18.55 Op het woord af. praatje. 19.0t Nws en weerpraatje. 19.10 ttadiokrar 19.30 Volksliedjes. 19.50 Klass. strijk kwartet. 20.10 Prisma: gevar progi 20.50 Geestel liederen (opn.) 21.20 Snow schouw: makers van muz. to film er, musical. 22.20 Boekbespr. 22.30 Nws 22 4. Wijd als de wereld: internat, oriënta tie in kerk, zending en oekumene 23.00 Lichte gramm.muz. 23.55—24.00 Nws. 18.00 Nws. 18.15 Deze week, praatje 18.20 Uitz. van de Communistische Par tij van Nederland. 18.30 Jazz-rondo: Na Jazzconeours te Scheveningen. 18.50 Cn tisch commentaar. 19.00 Voor de jeugc 19.30 Lezen en schrijven: letterkundig progr. 20.00 Nws. 20.05 Koorts, tioorep-- 20.15 Wiener Festwochen 1965: Moderne orkestmuz. (opn.) 20.45 De vierde zitting van het Concilie in Rome, een russer. tijds verslag. VARA: 21.00 Theaterorkes' koor en zangsolistenlichte muz. 21 Grand Gala dus Disque Classique: New Philharmonia Orchestra en solisten: klass en mod. muz. (lh de pauze: 22.3022.41 Nws). 23.30 Even naplaten. 23.55—24.01 Nws. 18.00 Veronica's Jukebox. 19.00 Victo ria Gusto. 19.15 Seven O' Clock show. 20.00 Nashville Tennessee. 21.00 Alaska- leidoskoop. 22.00 Spaans progr. 22.30 Jaz Joum. 23.30 Alle Remmen los. 01.00 Sluiting. 18.03 Voor de soldaten. 18.28 Paarde- sportber. 18 30 Voor de automobiliste: 18.45 Sportrkoniek. 18.52 Lichte muzzier 19.00 Nws, weerber., radiokroniek en ne weer bij ons. 19.40 Avondstemming. 20.i Klass. muz. 20.30 Operettemuz. 21.30 Jazz muz. 22.00 Nws en ber. 18.00 Nws. 18.27 Nieuwe grammmu! 9.08 Nieuwe gramm.muz 19.30 Nws 22.00 Wereldnws. 22.15 Jazzmuz. 22..V Nws. Klass. gramm.muz. 7.30 Nws. 7.32 Ge wijd muz. 7.55 Overweging 8.00 Nws 8.10 Djtom: gevar. progr. (8.308.32 Nwt 9.35 Waterstanden). 12.00 Angelus. 12.0. Country and Western Express (gr. 12.24 Marktberichten. 12.27 Mededelingen t.b.v. land- en tutob. 12.30 Nws. 12.4i Gramm.muz. 12.45 Overh.voorl. Geven er. nemen. De faun. Van Buren praat wee. over het vekeer. 12.55 Carillongespeling 13 05 Lichte gramm.muz. 13.15 Voor de tieners. 14.10 Musicerende dilettentan harmonie-orkest. 14.30 Voor de kleuters 14.40 Lelds studenten koor en orkest mod. muz. 15.15 Vocaal ensemble tgi 15.30 Franse en Nederi. chansons (opnj 16.00 Muz. Tombola: gevar. muz.progr VARA: 7.00 Nws., ochteradgymn. en so cialistisch strijdlied. 7.23 Lichte gramm. muz. 8.00 Nws. 8.10 Lichte gramm.muz (verv.). VPRO: 9.40 Buitenkerkelijke ac tiviteiten (II), lezing. VARA: 10.00 Re portages ter inleiding van het Buitenge woon Congres van de VARA t.g.v. he- 40-jarig jubileum 10.30 Openingsrede var. het Buitengewoon Congres van de VARA (Om 11.00 Nws.) 11.30 Lichte gramm muz. 12.00 Eerste uitz. van het grote radio-concert orgel. 12.27 Meded. t.b.v land- en tuinbouw. 12.30 Actueel sport - nws. 13.00 Nws. 13.10 VARA-varia. 13.lt Dans orkest, licht instrumentaal enserr ble, een Combo, licht vocaal trio en zang - solisten. 13.40 Voor de twintigers. 14.2 Radio Jazzclub. 14.45 Vragenvuur. 15.00 Muzikaal VARA-varla (opn.) 16.00 Nwt 16.02 Samenvatting van neden gehouder toespraken van het Buitengewoon Congres van de VARA. 16.30 40 Jaren tn üedjes 17.30 Actualiteiten. 18.00 Nws en com mentaar. NRU AVRO: 9.00 Nws. 9.02 Tot uw orders: gevar. muz.progr. voor de mili tairen. 10.00 Nws. 10.02 Lichte gramm. muz. voor de tieners. NRU NCRV: 11. Nws. 11.02 Lichte okestmuz. (gr.). 11.30 Muz. van Het Leger des Heils (gr.i. 12.00 Nws. 12.02 Lichte muz. (gr 12.31 Tienerama: Pl-atenshow voor de tieners 13.00 Nws. 13.02 Muz aan de lopende band: licht muz.progr. (opn.) 14.00 Nws 14.02 Volksmuz (gr.). 14.30 Toonkunsi voor allen: progr. van werken van de grote meesters (gr.). 15.00 Nws. 15.02 Hoogtepunten uil operettes, musicals er films (gr.). 16.00 Nws. 16.02—18.00 Gevar licht muz.progr. (gr (17.00 Nws.). 07.00 Schoon schip. 9.45 Hollandse nieu we. 10.15 Kookpunt. 11.15 North State 11.30 Schip schoon. 12.00 Red Band top-' pens. 12.15 Smith chips. 12.30 Reestoik. 12.45 Velasques. 13.00 Veronica's teen- agermuz.express. 14.00 Nedenl. top 40. 16.00 Half uur met Suhamdi. 16.30 Pla ten palet 16.45 Favorieten festival. 17.45 Hum°r met Hofniar. 17.30 Teenbeaftclub. 18.00 Venoamca's Jukebox. 12.00 Nws. 12.03 Musiearama. 12.40 Weerber., meded. en SOS-ber. 12.46 Bui tenlands persoverz. 12.50 Gramm.muz 13.00 Nws, weerber. en sportber. 13.2' Amusementsmuz. 14.00 Nws. 14.03 Lichte muz. 15.00 Nws 15.03 Amusementsprog; 17.00 Nws, weerber. en meded. 17 15 Koorzang. 17.35 Dansmuz. 18.00 Nws. 12.00 Nws 12.15 Gevar. muz. 12.3' Nws. 14.00. 15.00, 16.00 en 17.00 Nws 17.15 Gevar. muz. 18.00 Nws. Advertentie

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1965 | | pagina 13