e-kandidatem weer op Con Brio in Criterium triomfator Basketbaltoernooi in Amsterdam groots opgezet Brits medisch team Haar Mexicaanse hoofdstad Voor diepgaande studie Uitslagen koersen Duindigt Post-Simpson in Brussels Europees Bekervoetbal Fortuna '54 uit de intertoto gewipt Niet meer in Europa-cup.... Patterson is een dove stomme schertsneger Vrijdag, zaterdag en zondag in verwarmde Apollohal i 1 (bekerwedstrijd TELSTAR-YOLENDAM ^Uemann vrij voo r Zwitserse team m Zwollenaren gul in bliksemactie voor sporthal Tal en Spassky breken partij af Nukkig Derry-City blijft bij besluit s Cassius Clay: m y i '- Gebaar van FC. Niirnberg Verkiezingen 99 99 Iff IfN :T m ËÉÉf f« Vj NIKËÉfi (Van een verslaggever) ZEIST, 4 november. Glimlachende bondscoach Denjs Neville heeft gisteren in Zeist het sein gegeven voor de tweede fase in het duel tegen de Zwitsers. Zestien van zijn achttien geselecteerde vechtjassen, die Oranje's eer in Zwitserland moeten redden, waren in KNVB's sportcentrum bijeen. Veel is er gisteren niet getraind. Het regende bijna voortdurend en tussen de schaarse perioden van droogte door kon op het spekgladde veld toch niet veel Worden gedaan. Er werd dus wat gekaart, er werd gebiljart, er werd gepraat. Er was een leuke film en Denis Neville belegde een tactische bespreking. Zondag zal Denis Neville de namen bekend maken van de spelers, die naar Zwitserland kunnen vertrekken. Een opstelling van het Nederlands Elftal wordt pas in Zwitserland verwacht, na de training in het goed voorbereide kamp aan de Thunersee in het idyllische Spiez. Daar wordt gelogeerd in het luxueuze hotel Belvédère. Er waren natuurlijk gisteren al speculaties over de samenstelling van het team. Verwachtingen, die door de koele Brit echter de bodem werden ingeslagen. Op de foto Nederlands voetbalhope in de schoolklas. Sanatogen het versterkend middel voor jong eiv oud voor lichaam en geest. fc togen! Heem het elke dag li Het Britse proefteam blijft vijf weken in Mexico en zal de uit eindelijke bevindingen ter be schikking stellen aan „een ieder, die er belang in stelt". Engeland was niet vertegenwoordigd bij de voor-Olympische wedstrijden die vorige maand in de Mexicaanse hoofdstad zijn gehouden. Euro pese artsen zijn intussen tezamen met de diverse deelnemende sportlieden de verkregen gege vens aan het uitwerken. 11 ZONDAG 7 NOVEMBER a.s. Aanvang half 3 1 Z/ondag 7 november jeugdwedstrijd TELSTAR-VOLENDAM lï Aanvang 12.30 uur. Sportpark Schoonenberg. Voor beide wed-1 i strijden hebben houders van seizoenkaarten géén vrije toegang. Schade-vergoeding X>; y v xs v Advertentie (Van onze paardesportmedewerker) HILVERSUM, 3 nov. In het Crite rium der Vierjarigen gisteravond in Hilversum heeft Con Brio een vlotte zege behaald. De merrie lag meteen gunstig in derde positie en bij de laat ste bocht had zij de leiding en won on bedreigd. C Alkestis van E was groot favoriet, maar bij de laatste bocht ver loor hij door een galoppade zoveel ter rein, dat hij praktisch kansloos was. Zoon van Kievit zorgde voor een flinke verrassing in de Amstelprijs. Li vely Rodney kon op de natte baan niet goed uit de weg en verspeelde haar tweede plaats aan Xeres, die op de laat ste meters spurtte. Brahmapoetia S won zonder manke ren de Grote Novemberprijs. De grote rivalen Anton en Axkit Hollandia kregen geen kans, Arie bleef als twee de volgen, maar werd in de eindstrijd door Amigo geklopt voor de tweede plaats. De nieuwe verlichting was magnifiek, de paarden waren prachtig te volgen en staken helder af tegen de witte achtergrond, een schutting van ruim zeshonderd meter. E autodichtheid van onze planeet achdtse club Celtic Glasgow, de ,--oeg die Go-Ahead zo roemloos ten val bracht, won van 'het Deense Aarhus (10). Bij de rust was deze eindstand reeds bereikt. AMSTERDAM, 4 nov. De voor deze gelegenheid verwarmde Amsterdamse Apollohal zal vrijdag, zaterdag en zon dag het toneel zijn van een in deze opzet in Nederland nog niet eerder ge houden basketbalevenement. Het voor dit toernooi door coach Jan Janbroers gedegen voorbereide Nederlandse team moet het opnemen tegen het de laatste jaren sterk naar voren gekomen Fin land, aartsvijand België en het specta culaire Spanje. Een vierlandentoernooi waaraan de teams in de sterkste for matie kunen deelnemen. De FIBA heeft hen namelijk vrijgesteld van de eerste ronde van het toernooi om de Europese beker. Het toernooi wordt vrijdag geopend met de ontmoetingen Nederland Spanje en FinlandBelgië, zaterdag voortgezet met NederlandFinland en BelgiëSpanje en zondag besloten met NederlandBelgië en Finland—Spanje Nederland is op papier de zwakste van het viertal, maar de beide overwinnin gen op West-Duitsland, het voordeel van eigen terrein en de intensieve voorbe reiding kunnen de Orainje-ploeg inspi reren tot verrassende prestaties. Vooral een zege op België, waarvan tot nu toe nooit werd gewonnen, zou een fraaie bekroning zijn voor het vele werk van basketbal-„professor" Janbroers. De Belgen hebben overigens een zeer knappe ploeg, met sterren als Willy Steveniers, Jef Eygel, René Aerts, John ENGELAND NIET NAAR MEXICO Londen, 4 nov. Deze week Vertrekt de medische begeleider Van de Britse Olympische ploeg, Raymond Owen, naar Mexico 0rn de omstandigheden aldaar Medisch te onderzoeken. Dr. ^Wen, die wordt vergezeld door Zes atleten, die in de omgeving J'an de hooggelegen Mexicaanse ^°ofdstad als proefkonijn zullen fungeren, vertrekt met de weten- Schap dat zijn bevindingen er Vallicht toe kunnen leiden dat ®ngeland niet zal inschrijven v°or de Olympische Spelen van 1968. Or. Owen, die vrouwenarts is, heeft ?eel uitgemaakt van de roeiploeg van universiteit van Cambridge, terwijl "U later de „lichtblauwe" acht heeft «e*raind. Hij heeft onlangs ontslag ge- u°men als leider van de Britse natio- j a'e roeiploeg om de medische bege ving van de Olympische atleten op ICU te nemen. De atleten die de reis naar Mexico jneemaken zij zijn allen lange af- ®tandlopers zijn Martin Hyman, Gerry Geoff North, Dominic Kelly en Mi- 5? Turnver. Van Ron Hill is het nog »l.e' zeker of hij de reis zal meemaken, jc eerder vertrokken onder leiding van pr: Griffith Pugh Pemala Dean en Tony risP naar Mexico-City. ®i) dr. Owens bagage behoort ook _en soort home-trainer, die is voorzien an een grote luchtzak. Het apparaat, j - .ergometer" wordt genoemd, zal or de atleten worden „bereden", Ö^NBERG, 4 nov. Tony Alle- ci„j:n' die tegenwoordig voor de Duitse Zijn 1- F.C. Nürnberg speelt, is door tei.i„v®renig'ng vrijgegeven voor de in- no,,„ ZwitserlandNederland op 14 Verzn £er in Bern. Dit is gebeurd op Allenf van de Zwitserse voetbalbond. een speelde enkele jaren geleden lands elft ?ze Partij tegen het Neder- een krant, naar aanleiding waarvan 8ers stam eef: ..Allemann van Zwit- Sindsdien \.e,t3e Neerlands zonen". PSV Eindhn f enkele seizoenen voor ■pel echter J'?1uJ!tSekomen' waar zÜn et tot grote hoogte rees. waarbij zij uitademen in de luchtzak. De testperiodes zullen lang zijn en kun nen uitlopen tot méér dan een uur. Di rect hierna wordt een medisch onder zoek gehouden waarbij bloeddruk hart slag en longfunctie van de betrokken atleet nauwkeurig zullen worden be paald. Tevens worden de algemene li chamelijke reacties geregistreerd. „De atleten hebben dergelijke proe ven al ondergaan in de medische la boratoria te Hampstead, zodat wij onmiddellijk over vergelijkingsmate riaal kunnen beschikken zo ver klaarde Dr. Owen. ,,De basis van het probleem is, dat de atmosfeer van Mexicodie overi gens een vrij zeldzame is, te weinig zuurstof bevat," vertelde hij verder. „Het hart van de atleet moet derhal ve sneller werken om het lichaam toch van de nodige zuurstof te voor zien". „Ik geloof overigens dat het pro bleem wat is overtrokken. Onze voor naamste taak is om vast te stellen hoe lang de Britse atleten nodig heb ben om te acclimatiseren, zodanig dat zij geheel gewend zijn aan de andere ademhalingsomstandigheden'', aldus dr. Owen. „Eerlijk gezegd vind ik het onge wenst, dat de mensen na een wedstrijd als zakken zout ineenvallen", zo zei hy, maar hy voegde eraan toe dat het „on- waarschijniyk" is dat geadviseerd zal worden de Britse ploeg niet te laten deelnemen aan de Spelen van 1968. Een uitgesproken mening behield Dr. Owen zich echter uitdrukkelijk voor. n WASSENAAR, 4 nov. De uitslagen van de woensdag te Duindigt gehouden draverijen en rennen luiden: DRAVERIJEN Sevenseas-prijs {afstand 2140 m) 1. Dita Pluto, J Zeeman, 3.15.2 1.32.1, 2. Cash Sis, 3. Dabiola Norton Totowinnend 5,20, pl. 3,00, 3,10, 1.70, gekoppeld 10,30, covercal 8,00, trio 2.275,80. Zwarte Zet-prijs (afstand 2120 m) 1. Bou- dewijn B. R Q J v d Lubbe, 3.06 8 1.27.3, 2. Bertus van Zelda, 3. Dirk de V. Totowinnend 13,60, pl. 5,20, 2,20, 2,00, gekoppeld 9,30, co vercal 6,50. Socrates-prijs (afstand 2000 m) 1. Bird van Hiddum, A G Heskes. 2.54,8 1.27.4, 2. Bloem- saat K, 3. Diana van Hiddum. Totowinnend 14,30, pl. 4,70, 4,10, 4,80, gekoppeld 8,50, co vercal 6,40. Ganymedes-prijs (afstand 2000 m) 1. Blauwe Eiger S, E de Visser, 2.49.3 1.24.7, 2. Cyrano Silk, 3. Baron Heny. Totowinnend 2,50, pl. 1,50, 2,00, 2,40, gekoppeld 4,50, covercal 7,00, trio 127.60. Mijdrecht-prijs (afstand 2120 m) 1. Bret- teur P, J Wagenaar Jr, 3.04.2 1,26.9, 2. Y Vo- lann, 3. Arion Athel. Totalisator: winnend 1,80, pl. 1,20, 1,60, 1,60, gekoppeld 4 80, cover cal 4,30. Gele Zee-prijs (afstand 2120 m) 1. Ahos the Saint, M Bouwhuis, 2.59.3, 1.24.6, 2. Zilvervos 3. Y Zella. Totowinnend 43,90, pl. 5,90, 1,60, 14,10 gekoppeld 8.20 covercal 5,40 trio 3.057,40. RENNEN Indian Star-prijs (afstand 1350 m) 1. Khris- lova, F van Deuren, 1,28,2, 2. Annie Rose, 3. Pawnee. Totowinnend 2,50, pl. 2,20, 3,00, ge koppeld 12,80. covercal 4,50. Cesarewitch (afstand: 3600 m) 1. Camr- bronne, H Cailleton, 4 17.3, 2. Iliona, 3. Mag- maspic, Totowinnend 2,40, pl. 1,20, 1,70, ge koppeld 4,80, covercal 3,90. Troost-prijs (afstand 1800 m) 1. Lydia. F van Deuren, 2.04.6, 2. Cheralgo. 3. Blizzard. Totowinnend 3,50, pl. 1,70, 1,40, gekoppeld 5,10. covercal 4.00 Totale omzet: ƒ127.401,50. Valencia klopte jaarbeursploeg Hi bernians uit Schotland. Het werdhier 30 voor de Spanjaarden, waarmee ten slotte een definitieve beslissing werd bereikt, wamt beide vorige ontmoetin gen eindigden in overwinningen (20) voor de thuisclubs. Advertentie HILVERSUM, 4 nov. In een veel te kleine trouwkamer van het Hilversumse gemeentehuis is woensdag het huwelijk voltrokken tussen de zwemster Adrie Lasterie (21) en de 25-jarige wielrenner Cor Rutgers. De zeer vele mensen, die belangstelling toonden voor dit sporthuwelijk hebben een saaie toespraak moeten aanhoren van een niet geïnspireerde ambtenaar van de burgerlijke stand. Bij de uitgang van het raadhuis de beroemde schepping van architect Dudok stonden jonge leden van de Gooise wielerclub „de Adelaar" en zwemsters van de vereniging Haarden klaar om de erewacht te vormen voor hun beroemde clubgenoten. Adrie Lasterie is immers meervoudig Europees kampioene en Gor Rutgers heeft al enkele Nederlandse kampioenschappen cross op zijn naam gebracht. Tijdens een geanimeerde receptie in het clubgebouw van „de Adelaar" hebben meer dan honderd mensen hun felicitaties overgebracht aan bruid en bruidegom. Loridon en Lucien Michelet en veelbe lovende talenten als Robby Hendrickx, Mieleke Dierckx en Josef Dieu. Ook de Finse, op Amerikaanse wijze getrainde en spelende ploeg en het onder leiding van de briljante Emiliano Rodriguez staande Spanje zullen moeilijk te klop pen zijn. De ploegen zijn als volgt samengesteld: Nederland: Ton Boot (Blue Stars), Jan Bruin (Punch), Wim Franke, Karei Pastor (Herly), Dolf Pouw (Argus), Rob Sterker, Peter Rij se wijk (Land-lust), Kurt Lagerwey, Frank Kales (Flamin go's), Jan Sehappert (AGON), Frans de Haan (Punch), coach: J. M. Janbroers en C. Burgert. België: Willy Steveniers, Theo Hillen, Jozef Eygel, René Aerts, Lucien Mi- cnelet, Kamiel Dierckx, Jozef de Kos ter, John Loridon, Alfons Maes, Lucien van Kersschaever, Robby Hendrickx, Joseph Dieu, ilbert Ibens, Willy d'Hondt coach: R. Mol, scheidsrechter: R. Car- pentier. Finland: Veikko Vainio, Kari Lahti. Pertti Laanti, Martti Liimo, Kari Rönn- holm, Lars Karell, Raunö Aiius, Harri Piehl, Jorma Pilkevaara, Kauko Kaup- pinen, Teijo Finneman, Jyrki Immonen coach: Robert Petersen, scheidsrechter: Heino Komusaari. Spanje: Lorenzo Alocen Castan, Fran cisco Buscato Durlan, Jesus Codina Bourgon, Julio Descartin Christellys Miguel Gonzales Lazaro, José Luis Cor tes, Juam Antonio Martinez Arroyo, Al fonso Martinez Gomez, José Manuel Monsalve Fernandez, José Ramon Ra mos Cecilio, Emiliano Rodriguez Ro driguez, Manuel Sairnz Marquez, scheids rechter: M. Berruga Belmomte. BRUSSEL, 4 nov. In de zesdaags* van Brussel, die op 10 november van start gaat, zal Peter Post een combina tie vormen met de Britse wereldkam pioen Tom Simpson. Pfenninger, die ge woonlijk Posts partner is op de win- terbanen, rijdt met de Belg Ferdinand Bracke. Van de veertien koppels, die zullen u-tkomen, zijn er negen geheel Belgisch. Behalve Post/Pfenninger zijn er nog twee buitenlandse combinaties; Berghetto/Faggin (It) en Raynal/Néde- lec (Frankrijk). Rik van Steenbergen rijdt met zijn Deense schoonzoon Palle Lykke. ZWOLLE, 4 nov. De burgerij en het bedrijfsleven hebben woensdag tij dens een bliksemactie ruim 90.000 bij eengebracht voor een te bouwen nieuwe sporthal in Overijssels hoofdstad. Om te kunnen rekenen op overheidssubsidie voor de hal, die één miljoen gulden gaat kosten en in 1967 klaar zal zijn, moesten de Zwollenaren 10 procent van de bouwsom bijeen brengen. Na een zorgvuldig voorbereide actie hebben dinsda leden van alle Zwolse sportver enigingen huis aan huis een enveloppe bezorgd met het verzoek om een bij drage. Deze werden een dag later weer opgehaald en bleken 90.000 gulden te bevatten. Men is in Zwolle vol goede moed dat de resterende 10.000 gulden er ook zal komen. TIBLIS, 4 nov. De tweede party in het toernooi om de wereldtitel scha ken tussen de Russen Boris Spassky en Mikhail Tal is vandaag bij de 41ste zet afgebroken. Het persbureau Tass zei dat de partij morgen zal worden voort gezet. LUGANO, 4 nov. Met een krappe 1o zege op Fortuna '54 uit Geleen plaatste de Zwitserse club Lugano zich woensdag voor de halve finales van de intertotocompetitie. De eerste wedstrijd, enkele weken geleden in Geleen, was geëindigd in een gelijk spel: 11- In de halve finales komen verder uit IFK Norrköping (Zweden), Chemie Leipzig en SC Leipzig (beide Oost-Duitsland). Fortuna '54, dat in de thuiswedstrijd merentijds in de aanval was geweest, kreeg het op het gladde veld van Lu gano zwaar 'te verduren. De wat zwaar der gebouwde Limburgers kwamen wendbaarheid te kort en moesten daar door het aceent meer op de verdedi ging leggen: boekschopverhouding 10—5 in het voordeel van de Zwitsers. Na doelrijpe kansen aan beide zijden viel de enige treffer in de 57ste minuut. Gottardi, de beste aanvaller van de Zwitsers, benutte een voorzet van rechts. De 4000 toeschouwers op de tribunes keken met veel belangstelling naar twee „mogelijken" voor het Oranje team: Coenen en Quadackers. Alleen de eerste speelde sterk. Overal in Europa werd gisteren trou wens weer bekervoetbal gespeeld. II Anderlecht eist schadevergoeding LONDON-DERRY, Noord-Ierland, 4 november Derry-City heeft vandaag bevestigd, dat het zich heeft terugge trokken uit een wedstryd om de Euro pese Voetbalbeker (tegen de Belgische club Anderlecht, omdat de Ierse voet halbond (IFA) hem niet wilden toe staan de thuiswedstrijd op zyn Brandy- well-veld te spelen. Het bestuur van Derry-City heeft een laatste verzoek van de IFA om zich nog te bedenken en de wedstrpd te spelen op een ter rein dat aan de vereiste voorwaarden voldoet, van de hand gewezen. Voetbalsupporters over geheel Ier land zijn verontwaardigd over het be sluit van de IFA, die in de laatste twee seizoenen bij drie gelegenheden Brand- dywell had geïnspecteerd en waardig bevonden voor cup-wedstrijden een maal voor de wedstrijd tegen Steuea (Roemenië) het afgelopen seizoen,, en tweemaal voor de wedstrijd tegen F.K. Lyn unt Oslo in september. Daartussen door heeft de IFA zelf Brandywell ge bruikt voor de internationale jeugd wedstrijd tussen Ierland en Schotland Sindsdien en voor de wedstrijd tegen F K. Lyn heeft de Londonderry Cor poration, de beheerster van het ter rein, verbetering laten aanbrengen en de overdekte tribunes uitgebreid, op verzoek van de IFA, die er voldaan over was. Een en ander had 6.000 pond sterling gekost 60.000). Vóór de wedstrijd tegen F.K. Lyn begon, vroeg het bestuur van Derry City aan de Nederlandse scheidsrech ter het veld te bekijken en zijn oordeel te geven. Na dit gedaan te hebben zei de scheidsrechter dat hij Europese Cup-wedstrijden op slechter terrein dan Brandywell had geleid. Voor de boete die Derry-City voor zijn besluit van de UEFA moet betalen zijn uit heel het land van supporters en Ierse voetbalclubs giften binnengeko men. Het bestuur heeft van alle sup portérs de volle steun voor zijn besluit gekregen om zich uit de competitie te rug te trekken wegens het verbod van de IFA, dat naar de club betoogt alleen door de Europese Voetbalbond kan worden opgelegd. Derry-City heeft de UEFA verzocht het veld te laten inspecteren door ver tegenwoordigers uit het vasteland om een onpartijdig oordeel te verkrijgen, maar op dit verzoek is nog geen ant woord ontvangen. Op 26 oktober heeft Patrick Maxwell een Londonderry advocaat en ex-parle mentslid, ere-voorzitter van Derry-City, Anderlecht een brief geschreven, waar in hij de Belgische club van het besluit in kennis stelde. Tevens werd Ander lecht uitgenodigd om op de oorspron kelijke datum toch naar Londonderry te komen en een vriendschappelijke wedstrijd tegen Derry-City te spelen. Vanmiddag zei Maxwell: „Ik heb nog geen antwoord gehad op die brief, hoe wel officials van Anderlecht volgen» persberichten gezegd zouden hebben, dat zü een vrlendschappeiyke wedstryd tegen Derry-City niet in overweging zouden nemen, omdat de IFA erdoor in verlegenheid zou kunnen worden ge bracht". Maxwell zei ook, dat volgens berich ten in de Ierse pers Anderlecht nu 14000 pond 140.000) schadevergoe ding eist voor het verlies aan de „recet te" op de retummateh in Brussel. Max wells commentaar hierop was: „Tk heb uit geen enkele bron iets vernomen. Al les wat ik weet, weet ik van de pers." De bestuursleden van Derry-City ontvingen op hun vergadering deze week het verzoek van de president van de IFA, Harry Cavan, om op hun be sluit terug te komen. Cavan voegde er. aan toe dat kennisgeving van het be sluit van de IFA aan de Uefa was uit gesteld in de hoop dat Derry-City als nog zou besluiten de wedstryd tegen Anderlecht te spelen. Maar het bestuur besloot opnieuw eenstemmig dat zo de thuiswedstrijd niet op eigen terrein in Londonderry mocht worden gespeeld, het by zijn besluit zou blijven. Zelfg al zou Derry-City op zyn besluit terugko men dan zou alsnog een nieuwe datum voor de cupwedstryd moeten worden vastgesteld, omdat de Noordierse pre mier, Capt. Terence O'Neill, verleden week aankondigde, dat op donderdag 25 november de datum van de wedstryd tegen Anderlecht een algemene ver kiezingen worden gehouden. Het Hongaarse Honved (Boedapest) won het, in stromende regen gespeelde, duel tegen Dukla Praag voor de 8ste finales van het toernooi om de Europe se Beker voor Bekerhouders (32). Bij de rust hadden de superieure Hongaren de leiding met 3—1. De grote man in dit treffen was de Hongaar Tichy. Hy bracht de slechts 3.000 toeschouwers di verse malen in vervoering. De tweede ontmoeting wordt woensdag 10 novem ber in Boedapest gespeeld. Florida naar Las Vegas, toonde zich op een persconferentie op het vliegveld van Los Angeles vol vertrouwen in de afloop van zijn gevecht met Patterson, maar geïrriteerd over diens aanvallen op zijn lidmaatschap van de Broederschap der Zwarte Mos lims. Naar aanleiding van Pat- tersons mededeling, dat hij van plan is Clay's kroon „aan Amerika terug te bezorgen," zei Clay: „Ik weet niet wat-ie be doelt. Ik ben Amerikaan. Maar hij is een dove, stomme en blinde schertsneger die een pak slaag nodig heeft." Tot de sportjour nalisten zei Clay dat ze konden rekenen op een groot gevecht. „Ik ga Patterson een voorbeeld voor de wereld maken," zei hij. „Ik ga hem straffen voor wat hij over mij in tijdschriften heeft gezegd." Clay, die door „hoge omes van de Broederschap werd ver welkomd en ontkende dat Broe ders in zijn gezelschap lijfwach ten warennoemde Sonny Liston nog altijd „de beste bokser na mij". „Hij zou," zei hij, „Patter son opnieuw knock-out slaan." „Geen stijl. Zou Chuvalo of Eddie Machen niet knock-out kunnen slaan. Ik kan hem verslaan en vijf van zijn soort," was het commentaar van Clay op Ernie Terrell, die zijn World- boxing association zwaarge- wichttitel maandagavond met succes verdedigde tegen George Chuvalo door een punt-enaver- winning. „Ik ben 's werelds grootste bokser," merkte Clay nog wars van valse bescheidenheid op. LOS ANGELES, 4 nov. Cassius Clay heeft dinsdag in Los Angeles meegedeeld, dat hij voornemens is oud-kampioen Floyd Patterson op 22 november in Las Vegas, Nevada, achter eenvolgens bont en blauw en met gebroken ribben knock-out te slaan. Clay, op weg van Miami in

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1965 | | pagina 9