INSTORTING BIJ NIEUWBOUW VAN OPENBARE WERKEN AAN SPAARNE Jeugd en gezin V ermoedelijk fout in hulp materiaal Geen zorg om drinkwater in Haarlem Veehouder uit Jisp terroriseert vreemden Gebouw Sint Bavo staat nog steeds in de mist in Haarlems concertzaal Jubellied van Jos de Klerk met grote bijval ontvangen house ot enqiana Een als beginselverklaring van zes jonge mensen Haarlemse lyceïsten lanceren tijdschrift HAVERKORT Marinierskapel viert weer triomf OVERJASSEN ROOMSTELLEN GEBR. EVERTS Stijgende omzet gladiolen Een week cel voor klap met riem PLAIDS HOUSE OF ENGLAND'S MÉlkÉ ltorhv(k,4 ONDERSCHEIDING VOOR 40 JAAR TROUWE DIENST Zondag 14 november Wel maatregelen nodig om winning op peil te houden STEMME X UIT STAD EA STREEK Onze nieuws collectie DONDERDAG 11 NOVEMBER 1965 PAGINA 3 Bij de nieuwbouw van openbare werken is een deel van de bekis ting bezweken. De chaos na de instorting was groot, de schade valt echter mee. Persoonlijke on gelukken hebben zich niet voor gedaan. Van Liemt De Fransen noemen het tricotine. De Duitsers noemen het doppeltuch. De Engelsen noemen X het doubleplaln. ^A Maar wij noemen het de beste costuums van Europa. v.a. 259.50 Een gedeelte van de redactie. Mimi de Mooij, H. B. Wiedemeijer (midden) en Bart van Heerikhuizen werken aan het tweede nummer van nu mooier dan ooit! JiJüLactt vitJeteA- V S 1 (Advertentie) piano's KRUISWEG 47-49 HAARLEM HAARLEM, li nov. De heer c. 1 •JPnckbl°e(lt, die gisteren veertig pioG ,ll\ dienst was bij het sanitair en nart,, -bnisch bureau Th. A. J. Bo- bileum 1S ter gelegenheid van dat ju- daille in°nuersche'den met de ere-me- de van o rons verbonden aan de or- ding warh^ie Nassau. De onderschei- het nor J, em tijdens een receptie in Zpvo?, o elluis van de parochie van „piV" Smarten in Haarlem Noord uit- na H, or zÜn directeur, de heer Bo- r sjl er? opgespeld door zijn echtge note. De jubilaris werd voorts nog met vele geschenken verrast. Van de, firma Kreeg hij een geschenk onder couvert. De heer Jonckbloedt is chef-monteur bij de firma. Een trouwe bedelaar is jaren en jarenlang in onze kerken ge weest het Katholiek Maat schappelijk Jeugd- en Geinzs- werk. Een wijdvertakte instelling, die in vele parochies tegelijk grijpt. Het is ontwikkeld uit het Sint Fran- ciscus- en het Romana-Liefdewerk. °P dat liefdewerk is men na de oorlog teruggekomen, ofschoon het dank zij de vrijwillige krachten nog uitpuilt van liefdewerk. Mensen, die uren van hun vrije tijd besteden ten dienste van dit jeugd- en gezinsvverk. is iedereen er wel van over- tuigd geraakt, dat dit bijzondere so ciale werk geen franciscaanse hob by is, ofschoon het juist de fran ciscanen zijn, die steeds de inspire rende kranhtbronnen waren. .Het afgelopen jaar hebt u die vu rige franciscanen op de preekstoel gemist. Ze zijn dit keer niet ver schenen om geld in te zamelen voor bet Katholiek Maatschappelijk deugd- en Gezinswerk. Ze hebben terwilie van die dekenale sanering afgezien van hun jaarlijkse tocht Jungs en in de parochiekerken, die toch altijd nog zo'n slordige elfdui- zend gulden opleverde. -Dat geld is nu even hard nodig, «et werk wordt voor 80 pet gesub sidieerd. Er resteert dan altijd nog e?n bedrag van 70.000. Een gewel- uig kapitaal, dat deze instelling zelf P'J elkaar moet zien te krijgen. Ze "eeft daar recht op. Tweehonderd jpun sterk (beroeps- en vrijwillige Krachten, inclusief de medewerkers, want ook zij staan hun man netje) doet dit maatschappelijk le- Ser zijn werk. De naam zegt völ- Ppende, wat dit werk inhoudt. Een „yPejlijk werk, dat zich ook in so- ^ui-cultureel opzicht met tal van 'boen bezighoudt. Daarnaast is deH-P, bijzondere zielzorg, die uitzon- ■yhjk ZWare eisen stelt, lijk wellicht geen maatschappe- uith^erk is zoveel enthousiasme en Voorivngsverm°gen nodig als juist Uitstnu' Het heeft in Haarlem een haT.hBKende naam. Er wordt enorm eens gewei"kt. Feitelijk zou iedereen hiep een week in dat grote karwei zH nioeten lopen. Dan zou hij of heitip ag niet volstaan met een er Lvoor een karweitje. Dan zou meer i?r gegeven worden. Veel pitaie' 5;en kapitaal werk heeft ka- taai m,, n nodig. Voor dat kapi- "eten wjj zondag zorgen. HAARLEM, 11 nov. Bij de nieuw bouw van hel gebouw van openbare werken aan het Spaarne is gistermid dag omstreeks vier uur een gedeelte van de eerste etagevloer onder enig geruis naar beneden gekomen. Hierbij hebben zich geen persoonlijke onge lukken voorgedaan. De gemeentelijke dienst van openbare werken vermoedt dat er sprake is van een fout in het hulpmateriaal. Tot nog toe is name lijk niets van een constructiefout ge bleken. Hoewel het beton er reeds twee uur in zat, bezweek de bekisting op een gegeven moment. Na een voorlopig on derzoek bestaat het vermoeden, dat er gens in een der stalen supporten (steu nen) een materiaalfout heeft gezeten. Alle andere vloervelden hebben zich goed gehouden. Hieruit leiden de tech nici af dat de constructie in orde was: Alle onderdelen die op de scha de betrekking hebben zijn voorlopig opgeborgen om te dienen bij het on derzoek. Toen de bekisting met het nog natte beton naar beneden was gekomen, werd onmiddellijk opdracht gegeven de substantie met de meeste spoed te ver wijderen. Als men zou wachten tot het beton zou zijn verhard, hadden de ar beiders gebruik moeten maken van houwelen om het beton te verwijde ren. De Haarlemse brandweer kwam eraan te pas om bij dit onderdeel as sistentie te verlenen. Ook bij het puin ruimen bood de brandweer de helpen de hand. De schade van de instorting is niet groot. Ook zal er geen ernstige stag natie optreden in het bouwschema. De onkosten zijn voor rekening van de aannemer, de N.V. Sc'hokbeton uit Zwijndrecht. De brandweer is zes uur met het kar wei bezig geweest. Vijf man hebben met drie hoge- en twee lage-drukstralen 240.000 liter water gebruikt om de 50 m3 beton weg te spuiten. (Advertentie) zilver en verzilverd vanaf 45." Tel. 10540, t/o Paarlaarsfeeg Koningstraat 14 Haarlem HAARLEM, 11 nov. Omstreeks 1970 zai, wat Haarlem betreft, uit het wa terwingebied meer drinkwater geput moeten worden dan er aan nuttige neer slag in terugkomt. B. en W. verzekeren echter, dat er geen zorg hoeft te be staan, dat het waterbedrijf dan de be hoefte aan drinkwater niet zal kunnen dekken. Aan duinwater is nu een voor raad van 1.200 kubieke meter zoet wa ter, waarop nog geruime tijd zou kun nen worden ingeteerd. Om meer dan ééii reden is dat interen echter niet aan bevelenswaardig en kan zeker niet on beperkt doorgevoerd worden. Een ont trekking van meer dan 10 procent is in ieder geval niet toelaatbaar. Momenteel onderzoekt het gemeente lijk waterbedrijf op welke wijze de duin- voorraad kan worden aangevuld en hoe door spreiding van de winningsmiddelen een verhoging van de opbrengst van het winwatergebied kan worden bereikt. Dat betekent overigens, dat nieuw ter rein voor het waterbedrijf moet wor den verworven. Ook om andere redenen is terreinuitbreiding noodzakelijk. B. en W. hebben de directeur verzocht daar omtrent zo spoedig mogelijk met con crete voorstellen te komen. Tenslotte zij gemeld, dat de gemeenteraad het vol gend jaar een voorstel krijgt tot het aangaan van een gemeenschappelijke regeling ter beveiliging van de water wingebieden in Zuid-Kennemerland. (Advertentie) WATERONTHARDING Dealer voor Haarlem en Omstreken Wagenweg 104 - Haarlem - Tel. 12730 LISSE, 11 nov. De aanvoer van gladiolen bij de bloembollenveiling HBG te Lisse is nu behoorlijk groot. Deze week werden aan de veiling aangevoerd 6200 manden gladiolen van goede kwa liteit. Er werd weinig afgekeurd. Er is veel animo van koperszijde en de stijging in de prijzen heeft zich in de afgelopen week, speciaal voor de dikste maten, voortgezet. HAARLEM, 11 nov. De bijna veer tigjarige veehouder F. W. uit Jisp moest zich gistermiddag voor twee min of meer ernstige zaken verantwoorden voor de Haarlemse politierechter. De Jisper was als hoofdpersoon opgetreden in twee toneelstukken, die gisteren in Haarlem hun laatste bedrijf kregen. De veehouder was eerst op 25 jlni van dit jaar in zijn woonplaats van leer getrokken tegen een stel Amsterdam mers, die hij -zeer onvriendelijk betitel de als beoefenaars van de lichte be roepen van het Amsterdamse leven. Toen de moeder van een der Amster dammers, een aanvallige directiesecre taresse van negentien lentes, later bij de veehouder haar beklag kwam doen, liep zij een flinke mep met een riem op. Overeenkomstig de eis van de officier van justitie werd W. veroordeeld tot een week gevangenisstraf voor de mis handeling. De belediging kwam hem te staan op een boete van honderdvijftig' gulden en twee weken gevangenisstraf voorwaardelijk met een proeftijd van drie jaar. Op 25 juni kwamen de negentienjari ge Irene en haar begeleider F. aanva ren in een roeibootje. De Jisper, die het kennelijk niet op vreemdelingen had begrepen, wachtte hen op aan de wal en schopte tot driemaal toe het roei bootje met het duo van de kant af. Intussen hield hij zich verder onledig met het uitkramen van fraaie scheld woorden. Een paar maanden later trof hij de moeder van Irene, die de vee houder om opheldering vroeg. Er ont stond een pittig gesprek. De vrouw werd kwaad en gaf de man een oor vijg. De veehouder liet zich ook niet onbetuigd en ging zijn opponente te lijf met een riem. „Het was bedoeld ais afwering." verklaarde hij aan de poli tierechter mr. Vink. Deze toonde aller minst waardering voor het optreden van de veehouder en vonniste conform de eis van de officier van justitie die opmeritte dat er met deze man niet viel te praten. De 28-jarige vlechtersbaas G. B. uit Beverwijk was in de zomer met zijn auto de Zaanstreek ingetuft hoewel hem wegens een eerder begane over treding de bevoegdheid om een motor rijtuig te besturen was ontzegd. Dit kwam de man te staan op een gevange nisstraf van zes weken. De expeditieknecht J. D. P. A. G. (37) uit Wormerveer werd gestraft met een geldboete van tweehonderd gulden en veertien dag gevangenisstraf voorwaar delijk met een proeftijd van drie jaar, omdat de man zich had schuldig ge maakt aan valsheid in geschrifte. De expeditieknecht bezat wel een motor rijbewijs, maar hij wilde ook autorijden. Hij voorzag zijn rijbewijs toen van enige indrukwekkende stempels. Hij liep echter binnen de kortste keren te gen de lamp. Op de zitting bleek, dat de man inmiddels in het bezit was ge komen van een echt rijbewijs voor een auto. De heren achter de groen tafels waren hiermee zeer ingenomen. (Advertentie) Aabe Zaalberg VERWULFT 9 zuiver wol vanaf 45.—- HAARLEM, 11 nov. In hun Memo rie van Antwoord verklaren B. en W., dat het inderdaad in de bedoeling ligt ruime aandacht te schenken aan bet nog altijd te grote gedeelte van de Haarlemse bevolking, dat vrijwel niet profiteert van hetgeen op cultureel ter rein geboden wordt. Kennelijk zijn sommige raadsleden van mening, dat het Gebouw Sint Bavo aan de Smede- straat na verbouwing een unieke gele genheid biedt voor culturele manifesta ties en activiteiten. B. en W. hebben echter te verstaan gegeven, dat er nog onderhandelingen gevoerd worden over het afstoten van het gebouw. Nadere mededelingen daaromtrent kunnen zij echter niet geven. Over de beschikbaarstelling van cul turele paspoorten delen B. en W. nog mee, dat geen onderscheid gemaakt zal worden tussen kerkelijk en met- kerkelijke jeugdorganisaties. In eerste instantie zullen voor het verkrijgen van culturele paspoorten in aanmerking ko men de werkende jongelui, al dan met aangesloten bij organisaties, daar de schoolgaande jeugd in meer dan een opzicht kan profiteren van de moge lijkheden, die op het gebied van de cultuur worden geboden. HAARLEM, 11 nov. Moeten we nog vertellen, dat de Marinierskapel giste renavond in de grote zaal van het ge meentelijk concertgebouw weer ware tromfen heeft gevierd? De concertzaal puilde uit van de honderden belangstel lenden, van wie er een respectabel aan tal een plaatsje moest vinden op het podium. De sfeer was die van ieder jaar, feestelijk en geanimeerd en men zag b.w.v. spreken alle becende gezichten van ie der jaar. Mevrouw L. v. d. Jagt-Bakker, de correspondente van het Marine Sa natorium Fonds, voor welke instelling de baten van het concert bestemd zijn, glorieerde met de mannen van de ka pel. Zij werd verrast met een fraai l ket bloemen. Luide bijval kreeg zij, toen zij mededeelde, dat zij voor het volgend jaar twee avonden zal proberen te orga niseren. De belangstelling wordt ieder jaar groter, steeds meer mensen moeten worden teleurgesteld. De vijftienhonderd, die wel toegang hebben gekregen, hebben gisterenavond met volle teugen genoten. Het was een wonder, dat na afloop de muren van het concertgebouw nog overeind ston- (Advertentie) man m regeren (in herenmode} IS vooruitzien i Hun tijdschrift heeft een maag delijk witte omslag en de ti telpagina is voorzien van een heel klein Geen vraag teken, maar gewoon Het teken is zoiets als een programma, als eer}. beginselverklaring. Het teken is heel bewust gekozen. „Een vraagteken maakt een zin tot een vraag. Met het antwoord kan je al le kanten uit. Wij willen vrijheid van antwoord en vrijheid van interpre tatie. Die „wij" zijn de jonge re dacteuren van het tijdschrift Kort geleden heeft de redactie het eerste nummer van de eerste jaar gang gelanceerd. De bescheiden op lage van duizend is lang niet uit verkocht, maar de eerste gunstige reacties zijn er al. „Simon Vinken oog is tevreden. Harry Mulisch vond het ook wel wat en Henk van Stipriaan heeft zich positief uitge laten over ons blad." Wat moeten ze met Wat is hun bedoeling? De redacteuren, jongelui uit Haarlem, Heemstede, Aerdenhout en Zandvoort tussen ze ventien en twintig jaar, hebben de benijdenswaardige eigenschap die bjj hun leeftijd hoort. Ze voelen, dat zij de wereld iets te zeggen hebben. Zij willen uiting geven aan hun on gerustheid. Dat kan in hun vraag tekenblad, waarvan de opzet heus wel een beetje literair is. De zes leden van de redactie A. Biszet, Sipke Faber, Bart van Heerikhuizen, Thijs de Jongh, Mimi de Mooij Hen drik Wiedemeijer zijn als de meesten van hun generatie niet op timistisch. Zij zijn bang voor vage dreigingen, zij worstelen met God, met hun eigen bestaan, met de zin van het leven. Ze willen weten wat de andere mensen ervaren. Zij wil len die anderen waarschuwen. Maar ondanks die zalig pessimistische vlagen blijven zij de onbezorgde leer lingen van het Karei van Mander- lyceum, het Lorentzlyceum en het Coornhertlyceum. Op de Haarlemse lycea hebben zij elkaar gevonden via de schoolkran ten en antischoolkranten. Het is als een phoenix opgebloeid uit de as van enige in de wieg gesmoorde tijdschriften met fraaie namen als Ómne Arte, Reactie '65 en Schrift uur. Nu zijn die bladen gebundeld. is nog maar een simpel gesten cild gevalletje, maar met behulp van een paar adverteerders kan het wel wat worden. Tegen die tijd zijn de redacteuren van nu wel aan de studie. De een wiskunde, de andere Nederlands en een derde filosofie. Allemaal lekkere studiekluiven voor individualisten als de zes van,,?", die toch niet zo individualistisch zijn of zij zoeken naar middelen tot ex pressie om in contact te raken met de wereld. „Wij zijn geen mood- schrijvers. Maar met wat wij doen willen wij laten zien, dat ook jonge mensen hun eigen oordeel hebben. Het geeft niets als wü al heel gauw zien dat wij in ons eerste nummer de plank hebben misgeslagen. In de cember komen we met ons tweede nummer." De redacteuren zijn beslist geen domme jongens. Bart van Heerik huizen stapte al dadelijk naar Si mon Vinkenoog. Zijn interview met de schrijver opent het eerste num mer van „Je hebt het niet gek gedaan", vond Simon. „Maar je moet niet denken, dat je me kent met één gesprek." Bart vindt dat Vinkenoog niet thuishoort in zijn blad. Toch staat Vinkenoog er. Vol met de uitroeptekens die hij volgens Bart de wereld pleegt in te gooien. Vinkenoog zegt in het gesprek met Bart, dat hij gelukkig is. „Geluk is niet iets wat je bereikt. Het is een uitgangspunt van waaruit je verder moet. Ik ben gewoon met- een rot woord volwassen." Simon Vinkenoog is dus gelukkig. Gevolg volgens Bart: „Vinkenoog richt zich tot de mensen en probeert een weg te wij zen. Dat doen lang niet alle schrij vers." Met de zes van is het anders. Zij kennen zo'n geluk niet. Dat komt nog wel. De redacteuren hebben al veel bereikt om het geluk te vinden. Zij vertrouwen. Bart ver trouwt Vinkenoog. „Welnu op mijn erewoord: Vinkenoog is te goeder trouw, hij is integer. Thijs de Jongh speelt in alle op rechtheid een gevaarlijk spel. Hü zoekt in zijn „gedichten" wanhopig naar expressiemogelijkheden, maar ze liggen al binnen zijn bereik zon der dat hij het weet. Thijs speelt graag met woorden, met diepe ge dachten. Hij speelt theoloogje. Hij speelt kiekeboe. Met zichzelf en de lezers. „Stukken onwaar heid Paternoster Ave Maria godlas tering en doorvroten bloedzuigers die vrome zielen verdrukken tussen hun altaren van zilver en goud in hemelhoge torens van ongoddelijk machtsvertoon." Ga daar maar eens aan staan. Dat wordt zelfs voor an- ti-rookmagiër Jasper Grootveld te veel. Maar Jasper is dan ook een provo. De zes van helemaal niet. Zij moeten niets van de provois hebben. Toch staan de provo's in hun blad omwille van de actualiteit. tog ie Simon praten. Hij lanceert de waar heid van de paradox. Interessante en lezenswaardige lectuur. Hij spreekt over het idee van zijn God. Hij concludeert: „Elke mens heeft zijn eigen God en dat is de énige ware." Hendrik Wiedemeijer staat steviger met zijn benen op de grond. Hij is geen P.S.P.-er, maar wel pa cifist. „Ik hoop dat mijn lezers iets meer pacifistisch worden." Hij han teert een taal die veel in beelden spreekt. Mensen kunnen daar best vissen zijn. Dezelfde Bart wi)dt zijn derde stuk niet aan mensen als vis sen. maar aan het image van de anti-rook Jasper. „Provo s zijn niet noodzakelijk. De redactie voelt niets voor hun protest tegen de gevestigde orde." Alleen de verontrustheid van Jasper spreekt hem aan. Ook Bart ziet net als Jasper dat er iets mis gaat in onze samenleving. Hij bewon dert. de energie van Jasper. Hij be wondert niet veel meer in die Jas per. geloof ik. Weer dezelfde Bart schijnt toch wel iets in die provo's 1e zien. Hij schrijft over Roel van Duyn, de man die reltrappen zo be langrijk vindt. De man die al arm zalig provocerend zijn vrije wil en zijn zelfstandigheid wil bewijzen. Roel noemt provo's een verzameling van subversieve elementen. den. De kapel speelde het concert uit met de befaamde Horlepijp, de laatste van drie toegiften. In een steeds ener- verender tempo klapten en stampten de vijftienhonderd op het ritme mee en overdonderend was de ovatie, die de kapel daarna te verwerken kreeg. Het lichter^ genre was trouwens toch al favoriet op het programma, misschien iets teveel dit jaar. Maar het werd alles bij elkaar een feestelijk musiceren, knap en virtuoos, het werk van rasmuzikan ten. Om enkele nummers te noemen: een pittig gespeelde selectie uit de Musical Oklahoma, een flink nummertje in „The Joke" en vooral een geraffineerd ver tolkte „Bugler's Holiday". Dat laatste scheen het hoogtepunt te zijn van het programma na de pauze, maar in de „Dixyland Jamboree" een bekend succesnummer gooide de kapel er nog een schepje bovenop. De vijftienhonderd waren intussen wel zo opgezweept, dat met een finale als de overigens voor treffelijk gespeelde Radetzki-mars geen genoegen meer namen. De toegiften wer den afgedwongen, totdat de Horlepijp de stemming naar een toppunt had gevoerd. De kapitein-directeur J P. Laro, een man, die beheerst leiding weet te geven en gelukkig ook maat kan houden, had voor een minstens zo boeiend program ma vóór de pauze gezorgd. Voor de Sla vische Rhapsodie was het succes natuur lijk verzekerd, maar de kapel was toch op haar best in zijn bijzonder muzikale vertolking van d<- ..Petite Symphonie Fol- klorique" van Albert Thiry: speelse en lichtvoetige muziek, die gemakkelijk aan spreekt en tussen een paar marsen door een weldadige adempauze oplevert. Een verrassing tenslotte was het „Ju- biloso con allegrezza" van Jos de Klerk, een nogal deftige naam voor een werk, dat wij in goed Hollands liever als Feestnummerbetiteld hadden. De Klerk heeft in dit werk zijn geluks ervaringen van zijn tachtigste verjaar dag weergegeven. Hij heeft dat gedaan als een echte Vlaamse muzikant, eerlijk en openhartig. Hij heeft zijn gevoelens de vrije loop gelaten en het resultaat is geworden een heerlijk brok muziek, gol vend en melodieus. Geen experimenten, gewoon muziek maken, vol barokke tier lantijnen, die een vleugje „Te Deum Laudamus" omkrulden. De vijftienhon derd hebben ervan genoten en hun lang durig applaus gold evenzeer de compo nist, die niet zonder ontroering naar zijn eigen jubellied had zitten luisteren. W.H. Oude namen verdwijnen. De Magda- lenasteeg zal voortaan Korte Gierstraat heten. Zo hebben B. en W. besloten om geen vergissingen te kunnen maken met de Magdalenastraat. Eeuwenlang is het goed gegaan. Nu gaan we ons vergissen. De anti-honger-actie heeft nu in to taal 6.700,76 opgebracht. Prachtig re sultaat. En bedankt. Verzamelaars opgelet. Zondag in het concertgebouw een ruilbeurs. Van 's morgens 11 uur tot 's middags 5 uur. Van ruilen komt huilen? Geloof het niet. Zaterdag 13 november bestaat het sanitair- en electro-technisch bedrijf van de firma W. C. J. Timmers in Haarlem veertig jaar. Receptie van twee tot zes uur: Kritzingerstraat 8-10. De heer A. Zwemmer is in de elf talcommissie gekozen van „Zandvoort- meeuwen". Over de uitbreiding van het clubhuis geen nieuws. De rijksgoedkeu ring moet nog steeds komen. „Weldadigheid naar Vermogen" geeft zaterdag 13 november zijn gala- avond in de stadsschouwburg. „Cen trum" komt met een voorstelling van „Recht op moord". De naam van de ze weldadige vereniging is aan haar laatste dagen toe. Voortaan wordt er gesproken van „Vereniging voor maat schappelijke zorg." Volgende week wordt er in Haarlem mermeer een collecte gehouden voor het Astmafonds. Voor Vijfhuizen wor den nog collectanten gevraagd. Opgeven bij mevrouw Smid. Kruisweg 590 in Hoofddorp. Vandaag is het een kwart eeuw ge leden, dat de heer C. Steenkist, nu werkvoorbereider, in dienst trad bij Conrad Stork. Hij werd hartelijk gehul digd: geschenk onder couvert en be- drijfsinsigne. Ook het personeel zal zich niet onbetuigd laten. Alsnog moeten we melden, dat het echtpaar De Jong-Schipper in Lisse vandaag vijftig jaar getrouwd is. Alle bei nog heel vitaal. De dag van van daag is nog lang genoeg om het gou den paar te feliciteren. (Advertentie) Sportief of gekleed, lichte of zware stoffen, al naar het u lijkt in prijzen van 70.00 tot 198.90. TERLENKA regenjassen van 78.00 tot 198.00 STIJLVOLLE COSTUUMS van 119.00 tot 215.00 met onae bekende kleermaken «ervice! Gen. Cronjéstraaw la - lb, telef. 53834 HAARLEM. KLEERMAKERS SINDS 1880

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1965 | | pagina 3