BETAALD VOETBAL in cijfers I DWS V oethal op t.v. Vele aanvallen over vleugels EDO klapt tweede helft in elkaar! zijn. met gelijk spel Willem II na goede partij ten onder: 3-4 I 'Hermes DVS meti 6-1 overspeeld Betaalde reserves Betaalde jeugd Rust Uitstekend Ondanks tegenwind SVV loopt zich 45 minuten vast, maar... COM Knap Opwinding Ere-dhrisie u-W Eerste divisie Tweede divisie A Tweede divisie B MAANDAG 29 NOVEMBER 1965 13ÏÜ& n—9 !2-}* 17-1' Feyenoord eindelijt weer ouderwets (Van onze speciale verslaggever) TILBURG, 29 nov. Boven de hoof den van een troep op handtekeningen beluste jongetjes stak Hans Kraay vro lijk zijn duim op. ..Het is zó", schreeuw de hij ons toe. ..Misschien dat het vanaf nu heter gaat." Het gedrang rond Feyenoords stopper was zo groot, dat Kraay ons niet meer duidelijk kon ma ken, wat hij precies bedoelde met die duim omhoog. Het was de eerste keer na zijn duimbreuk In de wedstrijd te gen DWS dat hij weer van de partij was. Op het veld stond hij als vanouds zijn mannetje en na de wedstrijd was hij met zijn handtekeningen even gul als Sint Nicolaas met surprises. Wat betekende die wiebelende duim. van Hans Kraay? Alleen maar dat aan alle duim-ellende een einde was gekomenOf doelde de sympa thieke speler met zijn woorden „van af nu zal het beter gaan" gewoon op Feyenoord? Gelóóft Hans Kraay en mét hem de overige tien spelers weer in de kracht van Feyenoord? Zou de overwinning op Willem II overi gens met 43 maar net op het kantje af de eerste zijn van een reeks? En, wat afgezien van de winstpunten het belangrijkst is, zou het knappe spel van de Rotterdammers in Til burg tevens het begin inluiden van het herstel, dat leidt naar nieuwe roem in de vaderlandse competitie? Het zijn allemaal vragen, waarop al leen de toekomst kan antwoorden. Manager Guus Brox had in zijn hart wel op een zege gerekend. Vier weken terug, na de nederlaag in de eigen kuip tegen G.V.A.V., zei hij: „Wat ben ik blij dat we eventjes rust krijgen." Feyenoord kréég zijn rust, op de beker zondag, op de dag van het interland voetbal en vorige week nog een extra (ijs) vrij weekeinde. Die rust heeft Feyenoord kennelijk goed gedaan. Zor gen over Europa-cup voetbal behoren (voorlopig!) weer tot het verleden. Alle aandacht kan nu gevestigd blijven op de competitie met in het nieuwe jaar pas enige afleiding voor het bekerpro gramma. Guus Brox had gisteren daar om alle reden om trots rond te lopen ln de gangen van het Tilburgse sport stadion en links en rechts handjes te drukken wegens de overwinning. Toch moet hij niet te luid zijn „hosannah" uitroepen. Feyenoord moge dan weer eens goed gespeeld hebben, het had tegen Willem II eigenlijk nog duidelij ker kunnen aantonen dat de laatste wedstrijden vergissingen zijn geweest. HANS KRAAY duim omhoog eens Coen Moulijn, die nu echter de pech had dat Frans Bouwmeester zijn draal niet kon vinden. Als dit duo weer op volle toren draaitals over een halve maand Harry Bild de plaats heeft overgenomen van Kick v. d. Vall en als de vooruitgang, die bij Henny Weering merkbaar is, zich in goede lijn blijft voortzetten, dan hoeft Feyenoord niet meer bevreesd elke nieuwe competitiezondag de te- gestander tegemoet te treden. Piet Kruiver zorgt dan wel voor de doel punten. Tegen Willem II nam hij er liefst drie van de vier voor zijn re kening. Feyenoord schiet wel een beetje tekort in enthousiasme- Daarin heeft het gisteren een lesje gehad. Het elan van de Tilburgers werd in de eerste helft beloond met een voorsprong. Bij dat eerste doelpunt van de wedstrijd, in de 23ste minuut, ging Pieters Graafland niet geheel vrijuit. Nou- wens schoot de bal van even buiten het strafschopgebied vlak bij de doel lijn scherp voor het doel, waar Eddie P. G. de bal vallend wegsloeg, pre cies voor de voeten van Mettes, die inknalde. Zeven minuten later kopte Kruiver keurig de bal in het net na een fraaie pass van Luvten en een combinatie van Moulijn-Weering. Elf minuten na de rust kwam Willem II nogmaals aan de leiding, toen wéér Mettes keihard inkogelde, na dat de roodharige rechtsback Stolzen- bach de lat getroffen had. Toen Krui ver een vijftal minuten later beheerst gelijk maakte, brak een periode aan, waarin Feyenoord superieur was. Dat bleek o.m. uit twee doelpunten, een van Weering na ruim een half uur en een van Kruiver vier minuten voor het einde na een slim pasje van Coen. Het doelpunt van Senders, waardoor kort voor het einde de eindstand op 34 kwam, was het uiterlijk bewijs dat Wil lem II niet zo heel veel in kracht ver schilde met de Rotterdammers. Voor scheidsrechter Koen Brouwer ging in Tilburg een lievelingswens in vervulling. Voor het eerst in zijn leven floot de Schiedamse kapper, die slechts twee jaar fluit in het be taalde voetbalhet „grote" Feyen oord. „Ome" Dirk Nijs zei na afloop dat zijn pupil het goed gedaan had. TON VAN DER SANDE Dat de 17.000 toeschouwers na tuurlijk weer een hele schep Rotterdam mers een boeiende voetbalmiddag meemaakten, komt op naam van Feyen oord én Willem II. De Tilburgers gaven namelijk uitstekend partij en pas toen Feyenoord een kwartier na de rust het spel meer open gooide ten er drie doel. punten vielen), gaf Willem n zich ge wonnen. Uitgewist is daarmee de sma delijke nederlaag van 61 tegen F.C. Twente in de laatste wedstrijd. Met het werkelijk goede spel van gisteren ble ven de Tilburgers daarmee getrouw aan de traditie, dat Willem II na een tegenslag sterk terugkomt. Dat hebben de Feyenoorders ondervonden. „Spits" Senders en Mettes maakten het de Rotterdamse verdediging flink lastig. Good-old Brooymans had de 4- mans achterhoede knap georganiseerd. En waar „den Brooy" mistastte, was er doelman v. d. Heijden, die enige fraaie reddingen op zijn naam schreef. De Brabanders zijn uiteindelijk door de knieën gegaan wegens gebrek aan routine én aan tempo in de beslissende eindfase. De achterhoede van Feyenoord blijkt toch steeds weer degelijk in elkaar te zitten. Gnus Haak voldeed gisteren op de rchtshackplaats (van de gepasseer de Piet Romeijn) goed en nu Hans Kraav weer present is. wordt Pieters Graafand veel werk nit handen geno men. De nationale doelman toonde zich vóór de rust overigens niet zo zeker maar later herstelde hij zich prima. Van de schakels Piet Fransen en Cock Luvten is de laatste toch bepaald de zwakste. In de aanvalslinie schitterde weer DEN HAAG, 29 nov. De KNVB heeft de NTS en de KRO toestemming verleend om de volgende voetbalwedstrijden via de televisie uit te zenden: NTS. dinsdag 7 december de ontmoe ting ItaliëSchotland, in de voorronden van het toernooi om het wereldkampioenschap 1966, van 14.2516.15 uur en een her haling van 17.3019.00 uur; KRO j woensdag 8 december de vriend- I schappelijke ontmoeting tussen Spanje en Engeland in Madrid. I Dit is een rechtstreekse uitzen- j ding van 20.15—22.00 uur. De in het wit gestoken Haarlemmer I „roodbroek" Nico Jonker brengt de\ stand op 6-0 voor zijn ploeg in het duel tegen Hermes DVS. Twee Schie dammers kunnen dit deren. niet verhin- Haarlem groeit naar (Van onze sportredactie) HAARLEM, 29 nov. Haarlems zege met 52 over Blauw Wit, en kele weken geleden in de bekercom petitie, is geen uitschieter geweest. Op het prima bespeelbare terrein aan de Planetenlaan heeft Haarlem zon dag Hermes DVS met niet minder dan 61 de les gelezen. Hiermede werd duidelijk de groeiende vorm van het Haarlem-elftal gedemon streerd. En ook ditmaal niet slechts de cijfers frappeerden, ook het ver toonde spel van de roodbroeken ver baasde de niet talrijke toeschouwers (2000). Vooral de voorhoede, die nu al enige tijd gevormd wordt door het viermanschap Jonker, CouperusBos dijk en Smit, krijgt de smaak te pak ken en naast intelligent aanvalsspel viel ook nu weer de juiste afwerking de produktiviteit te roemen. Het was dan ook voor de Schiedamse club een vrijwel hopeloze taak tegen het goed draaiende Haarlem-elftal vol doende tegenstand te bieden om een grote nederlaag te ontgaan. Reeds ln de eerste helft werden de Schiedammers volledig in de verdediging gedrongen en hoewel hun aanvallers Smit, Henczl, Valk, Flaes en de oud-Spartaan Tonny van Ede zeker niet onverdienstelijk ten aanval trokken, was het spel van de Haarlemse voorhoede veel gevaarlijker. De roodbroeken speelden niet slechts met veel overleg maar betrokken re gelmatig de buitenspelers Jonker en Smit in hun spel. De Schiedammers daarentegen hiel den het spel te kort en misten in hun voorhoede de juiste afwerker. Daar komt nog bij dat de thuisclub al spoe dig de morele steun kreeg van een voorsprong. Want nadat Bosdijk en Couperus al ln de eerste minuten het Schiedamse doel net op de verkeerde plaats hadden gezocht, loste laatstge noemde in de achtste minuut een fraai schot nadat hij de bal van Berendregt goed kreeg aangegeven en tegen de kogel van de roodbroek had doelman Bezem geen verweer, 10. Haarlem kreeg toen pas goed de smaak te pak ken want reeds vier minuten later plaatste linksbuiten Jonker van de rechtervleugel de bal zeer fraai voor de Schiedamse doelmond en wederorrj was het Couperus die met zijn hoofd deze actie op de juiste wijze afrondde, 2—0. Hermes liet zich weliswaar door deze flinke achterstand niet ontmoedigen maar miste de kracht met succes terug te slaan. De roodbroeken bleven het spel beheersen en met goed uitgevoerde combinaties werden de Schiedamse spil Rijke en zijn mannen herhaaldelijk in het nauw gedreven. In de 28e minuut was Bosdijk zijn tegenstanders weer eens te snel af en passeerde doelman Bezem van dichtbij, 3—0. En nog von den de Haarlemmers het niet genoeg. Vijf minuten voor de rust kreeg Smit de bal uit een hoekschop in kansrijke positie en prompt was het 4—0. Degenen die gedacht hadden dat Haarlem in de tweede helft met de ste- vorm vige wind tegen meer) moeite zou krij gen met de Schiedammers, kwamen be drogen uit. Wel was de eerste gevaar lijke aanval voor Hermes waarbij Valk een goede kans miste, het antwoord van Haarlem was niet minder gevaarlijk enbovendien doeltreffend. Uit een fraaie voorzet van Bosdijk bracht Jon ker de stand op 59 en omdat zulks al na twee minuten gebeurde, zag het er wel erg somber uit voor de bezoekers. Maar desondanks bleven de Schiedam mers behoorlijk partij geven en ge steund door de wind brachten zij vele malen een bezoek aan Haarlems defen sie. Maar zowel Van Ede als Valk lieten enkele kansen onbenut en bovendien speelde ook Haarlems defensie een knappe partij. Toch slaagde HDVS er in om in de 33ste minuut een weifelen in Haarlems defensie af te straffen. Het was Valk die er dankbaar gebruik van maakte, 51. Dit Schiedamse tegenpunt ontlokte de Haarlemse voorhoede een felle reac tie. Een minuut later wist Jonker na stevig doorzetten doelman Bezem voor de zesde maal het nakijken te geven en met deze score nam de Haarlemse club kennelijk genoegen. HDVS vocht nog wel even moedig terug maar een gun stiger resultaat konden Tonny van Ede en zijn mannen tegen de goed spelende roodbroeken niet bewerkstelligen. Doelman Strich van PSV, vastge klemd tussen Daan Schrijvers en Frans Geurtsen van DWS, houdt het oog ap de bal gericht en blijft over winnaar. DWS moest het Eindhoven- se PSV één winstpunt toestaan (2-2). (Van onze sportredactie) SCHIEDAM, 29 nov. Ln de eerste helft bood EDO met de felle wind in de rug tegen het wel een klasse beter spe lende SW nog wel goed tegenstand. De gasten bleken wel een goede spel opvatting te hebben, veeltallig in de Advertentie Hockey-scha at sen Daan Schrijvers uitgefloten door DWS-supporters Uitverkoren door Prof- en Amateurteams IMPORTEUR C. G. S1EBEN CO N.V. N.7. VOORBURGWAL 27-29, AMStERDAM C, Prijscourant enVdealerslyst op aanvraag (Van onze speciale verslaggever) AMSTERDAM, 29 november. -Het publiek was boos. Afkeurend gefluit en aanhoudend boe-geroep lieten daar over geen enkele twijfel bestaan. De zondebok? Daan Schrijvers, eens net Idool van de DWS-aanhang. Helemaal ongelijk hadden de reclamerenden ove rigens niet met hun uitingen van mis noegen. Want de wijze waarop de in ternational in de slotfase de langs hem heen geglipte Boogaard een brede weg naar het doel van Strich lag open van achteren onderuit haaide had weinig met elegance te maken. Scheids rechter Van der Veer, na deze forse charge zeker gerechtigd de PSV-stopper minstens een officiële waarschuwing tr geven, betrok kennelijk Daans goed' staat van dienst in zijn beoordeling var de strafmaat en volstond met het toe kennen van een vrije trap. Dit Incident! was dc enige smet op de correct ge speelde ontmoeting tussen DWS en PSV die, geheel in overeenstemming met he: speibeeld, op 2—2 werd afgesloten. Een merkwaardige wedstrijd, dezt' krachtmeting tussen twee „troonpreten denten". Toen de eerste drie-kwartier achter de rug was haastten velen zien naar de koffiekamer om acnter een dampende kop troost of een glaasje spi ritualiën van hun teleurstelling over het vertoonde spel blijk te geven. Terecht! Behoudens de eerste tien minuten, toen beide partijen vlagen van aantrekkelijk voetbal lieten zien, viel er zo ontzaglijk weinig te beleven dat voor hoopvoller verwachtingen aangaande de tweede nelft nauwelijks een argument voorhan den was DWS leidde op dat tijdstip met 10 Een doelpunt van Lenz (Invaller voor de aan de enkel geblesseerde Vonhof) die al in de derde minuut een knap te ruggeplaatste bal van Boogaard Unca recta en onhoudbaar voor dneluior, Strlcl naar het net had gejaagd. He, eerste gewin bleek kattegespin. Aan weerszijden vloeide de inspiratie weg tvat er toe leidde dat vooral aanvallend tnor.evcht de boventoon ging voeren, ue Eindhovense voorhoede tornde bij her haling vergeefs tegen de resoluut ingrij pende hoofdstedelijke defensie op, die veelal in de buurt van de lB-meter-lijn de zaak al in handen had Feu perspec tief voor DWS, om volop aandacht aan zijn ofrensleve taak te schenken? Ver geet het maar. Zeker, aan goede be doelingen geen gebrek. Maar wat doet een viermansvoorhoede, wanneer twee man niet bij machte zijn, zich aan een malaise te onttrekken. Temming en Geurtsen vielen volkomen uit de toon, van wie eerstgenoemde het tempo onop houdelijk drukte en zijn teamgenoot op geen enkele wijze herinneringen kon op roepen aan de tijd waarin hij met lepe pasjes, handige schijnbewegingen en fel- le schoten diverse verdedigingen tol wanhoop had weten te brengen. Gezien het feit dat Lenz in overeenstemming inet het 42—4 systeem een meer voe dende dan louter aanvallende taak be zat, waarvan hij zich verdienstelijk kweet, drukte op de schouders van linksbuiten Rensenbrlnk en zijn naaste collega Boogaard de zware last, erin de gegeven omstandigheden het beste var te maken. De conclusie ligt voor de hand: zij moesten de vlag strijken tegen de numerieke meerderheid, ook ai reik ten hun verrichtingen tot een aanvaard baar niveau. Vooral dc ex-VoIewijcker demonstreerde een verdienstelijk spel inzicht, met begrip voor de wetenschap dat combineren meer uitzicht kan bie den op succes dan individualisme. Alles biieon echter een caleidoscoop van on macht. Vandaar de opwinding kort na de hervatting, toen PSV, plotseling geladen, binnen de eerste vijf minuten zijn ach terstand in een voorsprong omzette (Giesen en Verdonk) en meteen in de zelfde bui van gedecideerde besluit vaardigheid trachtte, de Amsterdam mers een knock-out toe te dienen. Wan kelend hield DWS zich staande tot aan net ogenblik, de twintiste minuut, waar op het Temming gelukte een vlot verlo pen aanval met succes te bekronen, 22. Vanaf dat ogenblik barstte een storm 00ven de hoofden van de PSV-ers los Het moest zich met man en macht schrap zetten om een Amsterdams of fensief te weerstaan. Een hevig trom melvuur op het Brabantse doel, waar voor de toeschouwers met luide aanmoe digingen spontaan minutie aandroegen. Maar het beoogde effect een bres bleef achhterwege. Achteraf beschouwd mogen de mannen van Solleveid tevre den zijn met het behaalde resultaat (22), aangezien PSV tussen de bedrij ven door eveneens kansen miste, waar van die van Wolbers vlak voor het doel de meest opmerkelijke was. Al met ai hadden de tweeëntwintig in de - v drie kwartier de „show" gered. En dat was ln ieder geval plezierig voor het publiek. verdediging, maar ook in de aanval, zo mogelijk met voldoende mankracht, waarbij de lichtgebouwde jonge aanval met middenvelder Koek als uitblinker tot vaak aardige combinaties kwam. De thuisclub had veelal een aanvals- overwicht en de aanvallen hadden vooral kwaliteit door het snelle afspelen van de bal, waarbij vooral de linker- wing uitblonk. De goede doelman Dek ker bleek eveftwel Vooralsnog een sta- in-de weg, evenals de goed spelende Disselkoten. Eenmaal ontnam Dekker met een fraaie save een kans aan de vrijstaande Van Dijk. Meteen daarop had de gevaarlijke Gouwenaar weer pech. Uit een pass van Van Dongen knalde hij goed in, maar Dekker wist te stoppen. De bal rolde weer voor Van Dijk schietvoet, maar nu trof zijn knal de paal! Het spel was attractief, want ook de gasten kwamen tot positieve daden. Schoten van Koek en Spiers misten op een haar. De SVV-ers wisten hun over wicht niet in doelpunten uit te drukken. Vooral Van Dijk bleek toch wel noncha lant met enkele kansen om te gaan. Eindelijk in de 50e minuut bood Van Beek Van Meeteren een kans, die deze wist te benutten (1—0). Met deze stand ging men wisselen, hoewel Slisser en Hup (schot op de lat) nog dicht bij een Haarlemse gelijkmaker kwamen. GROTE DRUK In de tweede helft kwam EDO al van meet af aan onder grote druk. Men bood echter fel verzet. Dekker stopte op fraaie wijze een kopbal van Corpe- leyn. Even werd de stemming geprik keld. Slisser leidde dit in door Van der Velden unfair te attaqueren. Kort daar op dreigde een incident: Koek nam Hu- bert unfair. Van Dijk nam een deigen- de houding aan, maar scheidsrechter Hendriks greep gedecideerd in. Van Beek nam de enig juiste maatregel. In de 15e minuut verraste hjj met een ad- standsschot pal onder de lat doelman Dekker (2—0). SVV bleef doorgaan: orpelieyn schoot rakelings over, Van Beek trof uit aange ven van Hubert de paal. Na enige goede saves werd het na 30 minuten 30. Een echite Van Meeteren-goal: fraai op 't „koppie" uit een voorzet van Cor- peleyn. Vier minuten later vond Van Schie, goed plaatsend, Hubert vrij in het middenveld. Dekker blunderde en het was 4—0, waarmee de eindstand be reikt was. SVV speelde een gave partij met Van Beek en Van Schie als uit blinkers op het middenveld. -1 en T. Tuna aiinvv 33 - 'an Rijn 1—0, Weigel 1—1. Breikert 1, Brull 31, rust. Brokamp -• x. 8 .OW HeraclesGo Ahead afgelast G.V.A.V.—Elinkwijk afgelast SpartaTelstar 10 10 Bosveld rust en eindstand T. 12.5W DWS—PSV 2—2 Lenz 10 rust, Giessen 1- Temming 22. Fort una '54—MVV 3—8 Van 2—1, Bergsteijn 33. ADOAjax 23 Henk Groot 01, rust, Houwaart 1—* en 21. Swart 22, Keizer 23. T. 25.000 Willem nFeyenoord 34 Mettes 10, Kruiver 11, rust, Mette» 21, Kruiver 22, Weering 23. Krui- ver 24, Senders 34. T. 17.000 DOSFC Twente 30 00 Tust, Wery 1i), T. v. d. Linden 2-0 en 3-0. T. 8.000 22—7 13—7. 17-1» 20—1* 21—11 21—1' 11-! 15-1» 10-}» 8—1» ïi-j! 12-21 8—1» 13-2» Ajax 10 8 1 1 17 Q.W.S. 10 5 3 2 13 Feyenoord 10 6 1 3 13 F.C. Twente 10 5 2 3 12 A.D.O. 10 3 5 2 11 Sparta 10 5 1 4 11 P.S.V. 10 4 3 3 11 Go Ahead 9 3 4 2 10 Willem II 10 4 1 5 9 Ellnkwjjk 9 2 4 3 8 G.V.A.V. 9 2 4 3 8 Telstar 10 3 2 5 8 Fortuna '54 10 2 4 4 8 D.O.S. 10 2 3 5 7 Heraclet 9 1 3 5 5 M.V.V. 10 0 5 5 5 V.V.V.N.A.C. afgelast EindhovenBlauw Wit afgelast D.H.C.Cambuur 11 Roelfsema 01, Dor jee 11 rust- e® eindstand. T. 3.000 De Volew(jckersHolland Sport 01 00 rust, Peeters O1. T. 5.500 NEC—Sittardia 2—1 Weber 10 (pen.), rust, Netten 1—J» Van Reeken 21. T. 8.000 AlkmaarVolendam 30 n Van Riissel 10. rust, Beets 20 en 3—» RBCXerxes 01 00 rust, Heyerman 01. T. 5.50O Xerxes 10 9 1 0 19 Alkmaar 9 6 1 2 13 D.H.C. 10 5 3 2 13 Sittardia 9 6 0 3 12 N.E.C. 9 5 2 2 12 Velox 10 4 2 4 10 N.A.C. 8 3 3 2 9 Volendam 11 3 3 5 9 Cambuur 9 3 2 4 8 R.B.C. 9 2 3 4 7 Holland Sport 9 2 3 4 7 Blauw Wit 8 1 4 3 6 Eindhoven 8 1 3 4 5 Volewijckers 10 2 1 7 5 V.V.V. 9 1 1 7 3 14-lS 15-}! 10-1* 8—1» 101* 13-2» 11—2» TubantlaGooiland afgelast VitesseVeendam afgelast ZwartemeerFC Zaanstreek afgelast PECZwolse Boys afgelast HilversumWageningen afgelast HVCAGOVV afgelast ZFCDe Graafschap 01 01 J. Hartjes rust en eindstand T. 2.000 Vitesse 8 7 0 1 14 Graafschap 10 6 2 2 14 Zwartemeer 8 5 3 0 13 H.V.C. 9 4 3 2 11 P.E.C. 8 3 3 2 9 Veendam 8 3 3 2 9 Gooiland 8 2 4 2 8 Hilversum 9 2 4 3 8 Heerenveen 9 2 3 4 7 Wageningen 9 3 1 5 7 Zwolse Boys 8 2 2 4 6 Z.F.C. 9 3 0 6 6 A.G.O.V.V. 9 2 2 5 6 F.C. Zaanstreek 8 1 3 4 5 Tubantia 8 1 3 4 5 8—?. 16-1? 12-21 9-13 13-1? 10-1? 9-12 11-2» F.C. Den BoschNOAD afgelast Helmondia '55RCH afgelast Fortuna VI.Wilhelmina afgelast ExcelsiorDFC 22 Munne 10, rust, Beek 20, Homme£" son 2—1, Klijnjan 2—2. T. 2.50» HaarlemHermes DVS 61 Couperus 10 en 20, Bosdijk 3 Smit 40, rust, Jonker 50, Valk 5—1> Jonker 6—1, T. 2.000 LimburgiaRODA JC 11 Custers 01, Coolen 11 rust en eind stand. T. 10.000 SVV—EDO 4—0 Van Meeteren 10. rust, Van Beek 2—" Van Meeteren 30. Hubert 40. - T. 2.00" Roda J.C. 10 S.V.V. 9 Limburgia 9 F.C. Den Bosch 8 D.F.C. R.C.H. Fortuna-Vl. Baronie Haarlem N.O.A.D. Excelsior Hermes DVS E.D.O. Helmondia '55 8 Wilhelmina 9 4 1 3 4 4 2 3 2 1 2 2 2 2 1 3 14 19 13 22—1» 13 21-1* 12 17—» 12 22—11 2 12 16—? 3 9 11-}» 8 17-}» 7 17-i» 10—2? 12—33 9—2? 17—25 RES. EERSTE DIVISIE: Ajax 2—ADO 2 2—1 RES. TWEEDE DIVISIE B: Holland Sport 2Volewljckers 2 RCH 2—DHC 2 4—2 Eerste klasse B: PSV—Fortuna '54 2—4 SVV—DHC 4—2 Advertentie Telefoon: (0 17 19) 2345 Telex: 32010 blijft do gehele winter geopend voor:. vergaderingen, congressen, cursusse cocktailparties, diners, recepties, personeelsfeesten. Zo nodig staat het gehele hotel m® restaurants ter beschikking. Tijdens de. Kerstdagen speciale arrangementen- DINER-DANSANT met attractie* f. 35 p.p. Directie: G:J. Cleypo^.

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1965 | | pagina 10