mt aan geregen s in zijn liedjes zegt NEEM DIRE KT EEN AKKERTJE Beatelplaat voor fans Nini Rosso in Johnny en Rijk-show Teïevïsie: Radio: °P de plaat TV-VANAVOND Protest genre heeft een besmette naam gekregen W protes'songs I 11 Piraten-televisie voor Denemarken Wessel-Ilckenprijs aan P. Noordijk toegekend Atoomoorlogsfilm niet op de tv Zaterdag voor AVRO-televisie ons land voor Zijn „II silenzio is gouden hit Boksen hier en in het Wilde Westen DINSDAG WOENSDAG DINSDAG WOENSDAG DINSDAG 30 NOVEMBER 1965 De stoelen staan nog op het D] art van het intieme Amster- artlSe café, waar wij 's morgens Vr°eg met Dick Poons hebben af gesproken. Dick Poons, 25 jaar, jKkleed in een koltrui met wol- ei-suède vest, zingt, schrijft en CornPoneert. Hij heeft pas een Plaat opgenomen met één eigen „Geboren voor Vietnam" en een door hem vertaald liedje Van Bob Dylan „Don't think twice", dat nu de Nederlandse ^eI ngeen gezeur, zo is het goed" eeft gekregen. Het zijn twee Nummers die zouden kunnen ^°rden gerangschikt onder het §enre protestliedjes. Het genre 6eft een al wat besmette naam gekregen. Sinds de opkomst van Dob Dylan en Donovan hebben Vele anderen hun voorbeeld ge- v°Igd en ook liedjes op de plaat §ezet waarin kritiek op de maat- ®chappij wordt uitgeoefend. Het gebeurt echter meer voor de commercie dan om werkelijk Iets te vertellen. Vlijmscherp Commercieel nniiiiiinniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiHiinnomiiiininnnmimmiii Engeland De Italiaanse trompettist Nini Rosso is in Nederland om van daag opnamen te maken voor de Johnny en Rijkshow, die op 4 december door de AVRO wordt uitgezonden. In deze show speelt Nini Rosso zijn gouden hit „II Silenzio" en een nieuwe opname „Nostalgia", zijn versie van het nummer „Schlafe mein Prinz- chen, schlaf ein". Nini Rosso was een van Italië's beste jazz- trompettisten. Als grote voor beelden had hij o.a. Art Farmer, Miles Davis en Dizzy Gillespie. Toen hij negentien jaar was vluchtte hij van huis omdat zijn ouders hem geen trompettist wilden laten worden. Zonder pas of papieren bereikte hij Frank rijk, waar hij door de politie ontdekt werd in een nachtclub en op transport werd gesteld naar huis. De kogel was echter Fotomodel Willy Veldhuizen reikt aan NINI ROSSO de gouden plaat uit. door de kerk en hij mocht zijn favoriete beroep uit gaan oefe nen. Met een orkestje reisde hij zelfs tot India. Terug in Turijn bemerkte hij dat hij meer kon verdienen in de lichte muze dan in de jazz. Ook zijn zeer eigen stemgeluid werd door Radio Ro me ontdekt en al gauw was Nini Rosso een van de meest verkoch te sterren op de plaat. Groot suc ces echter bracht hem eerst de plaat „II Silenzio". Ramsey Lewis Trio Rudy The Royal Rhythmics NEDERLAND I NEDERLAND II NEDERLAND I HILVERSUM I 402 m. HILVERSUM II 298 m. RADIO VERONICA BRUSSEL 324 m. BRUSSEL 484 m. HILVERSUM I 402 m. HILVERSUM II 298 m. HILVERSUM III (F.M.-kan.) RADIO VERONICA BRUSSEL 324 m. BRUSSEL 484 m. 9 dick poons meent wat hij Bij Dick Poons is dat echter niet het geval. Uiteraard speelde bij het Platencontract de overweging bij de Maatschappij mee dat dit soort lied- ms het goed doet. Het is echter voor erh niet de eerste maal. Dick zingt ?].lVn vier jaar. Sinds drie jaar is ook zijn eigen teksten gaan schrij den. Teksten die soms vlijmend scherp klóinen zijn. Over de oorlog in Viet nam, over de „helden" die nu op de Duitsers schelden maar die in de horlog wijselijk hun mond hielden. En over de volwassenen, die de jeugd rijp maken voor de oorlog. Toen Dick Boons in Haarlem werkte werd daar Voor het vijf mei feest een tank op de grote markt geplaatst als speel goed voor de kinderen Dick Poons schreef er dit liedje over: -Op het plein staat een tank Als opvoedend geschenk boor volwassenen aan kinderen ge geven Net een plastic geweer Trekt de jeugd er van leer Om te wennen aan het toekomstig soldatenleven. Er staat een tank op het plein daarop staan, heel klein Alle kinderen volwassen te wezen Want men leert nooit te snel het „bevel is bevel" en al het and're, dat in volwassenen Wordt geprezen bp het plein staat een tanik t is een hemelse wenk aan kinderen die nog moeten leren ais geoefend soldaat 'h 't belang van de staat FÜn heroïsch en krimpend te kre- Peren. Er staat een tank op het plein kinder-afgod te zijn "aast de Kerk, waar volwassenen smeken C'm wat vrede en vreugd Naar reeds traint de jeugd 'net PPn tank om de wereld af te hfeken „.Pick Poons gelooft in zijn werk, in jiln liedjes. Hij vindt dat dit soort j'hgen gezegd moet worden om iets m de mensen wakker te schudden. Hij 11 in het geheel niet het odium heb- HILVERSUM, 30 nov. Klaas Vaak en het journaal voor gehoorgestoor den openen de dinsdagavond. Voor acht nur dan nog de Engelse lessen van Wal ter en Connie. Na het journaal kijken we in de Parlementaire Spiegel van drs. F. A. Hoogendijk, Een kwartiertje politiek dus, gevolgd door de wild-west-serie „Have gun will travel". Paladin komt in een moeilijk parket als hij het slachtoffer van een moord een laatste dienst wil bewijzen door zijn stofelijk overschot naar Me xico te brengen. Hij wordt dam zelfs betrokken bij een bankroofaffaire. Pa ladin redt er zich overigens wel uit. De wild-west-bokser en schutter maakt plaats voor de moderne jongens van de harde klap. De AVRO richt de ca mera's op de bokswedstrijd Nederlamd- Duitsland, die in Groningen wordt ge houden, Drie journalisten zullen „In terpellatie" aangrijpen om het vuur zo na mogelijk aan de schenen te leggen van een bekende Nederlander, die in het nieuws staat. Na het laatste nieuws nog de negende les vam „Sa men leven, nu en morgen" met als do cent prof. J. M. Pen. Op het tweede net een rustig KR.O- avondje. Begonnen wordt met e«n stuk je Amerikaanse historie opgetekend in de serie „The great adventure"- Het verhaal speelt zich deze keer af in een gevangenis voor krijgsgevangenen. Een groep militairen beraamt een ont vluchtingspoging. waarbij men op el kaar moet kunnen rekenen, hetgeen niet helemaal het geval lijkt te zijn. Daardoor ontstaan uiteraard grote span ningen binnen de celmuren. Vreedza mer gaat het toe in het volgend half uurtje. Yvonne Meyet, Milke Snaren- blok André Tchan en Milonke Bruna- vitch dansen n.l. „Zone Interdite", een ballet, dat de bekende Franse bal lerina en choreografe Janine Charrat maakte voor de Belgische televisie. Het is een nogal modern ballet, dat bijzonder fraai wordt uitgevoerd door deze leden van het ballet de France, deze avond. Daar zorgt dan Bill Dana Ook de lach is niet vergeten op deze avond. Daar zorgt dan Bill Dana voor, die zijn oogjes laat vallen op een mooi meisje, dat hij nog mooier wil maken. Het lukt ze wordt zo mooi, dat geen mannelijk oog haar kan ont wijken. Tenslotte volgen dan nog „Oh- ze man in Keulen", het journaal en Bij bel voor alleman. Advertentie LONDEN, 30 nov. De langste gram mofoonplaat die de Beatles ooit heb ben opgenomen zal nooit oP de hit parade staan. Deze plaat, „The Beat les third Christmas record" is een spe ciale opname die alleen wordt verstrekt aan leden van de beatles-fanclub. Het is langzamerhand een traditie geworden van John, Paul, George en Rimigo in de maand december een plaat op te nemen en die aan hun geregi streerde fans te geven- De plaat van dit jaar duurt 6 minu ten en heeft een toerental van 33 een derde. De opname bevat o.a. enke le gesproken woorden tot de fan-s en een parodie op „Yesterday", de bal lade die Paul McCartney hoog op al le hitparades deed verschijnen. In de internationale wateren tussen Denemarken en Zweden zal midden de cember een particuliere „piraten-tele visiezender" met zijn uitzendingen be ginnen zo meldt het Deense blad „Politiken". HILVERSUM, 30 nov. De Wessel Ilcken-prijs, de grote prijs van de Ne derlandse jazz, is dit jaar toegekend aan de Rotterdamse alt- en sopraan saxofonist Piet Noordijk. De prijs bestaat uit tweeduizend gul den van het Prins Bemtoardfo-nds en een bronzen plastiek van Jan Wolkers, die als wisselprijs beschikbaar is gesteld door de VARA. Piet Noordijk heeft de ja-zz-prijs ge kregen onder meer door zijn solisti sche prestaties bij het Misha Mengel berg-kwartet en Boy's Bog Band. LONDEN. 30 nov. De BBC heeft besloten ee film die zij over een denk beeldige atoomoorlog in Engeland heeft gemaakt, niet voor de televisie te bren gen. Daarvoor blijkt deze film te afgrijse lijk te zijn. Hij za-1 wel in besloten kring worden vertoond. De BBC zegt met klem dat zij het besluit om „The War Game" niet op de televisie te ver tonen, zelf na rijp beraad heeft geno men. Het bes-luit is niet het gevolg van druk van buitenaf. Advertentie DICK POONS gelooft in zijn werk ben commercieel te zijn. „Het is natuur lijk leuk als je wat geld verdient met een plaat. Om echter speciaal een plaat te maken, afgestemd op de instincten van het publiek daar bedank ik voor. Ik schrijf wat ik meen te moeten schrij ven, dat kan men dan wel of niet com mercieel vinden, dat is voor mij niet belangrijk. Als ik sommige vertalingen hor van „The universal soldier", b.v. van Don Mercedes dan denk ik: „Moet tk daarbij horen?" De „folksong" komt op het ogenblik erg omhoog, ikzelf ben er al lange tijd enthousiast voor. Ik heb een jaar bij Cobi Schreier gewerkt in de Haarlemse Waag. Daar kwamen bij zonder grote jongens in dit genre, b.v Alex Cambell en Pete Seeger. Toch ben ikzelf eigenlijk meer „chansonnier" dan „folksinger". Alleen de Engelse taal ligt mij makkelijker. Ik zin Engels beter en kan me er ook beter in uit drukken. Op het ogenblik werk ik in een cabaret met Jaap van. der Mer we José Mencke en Frits Lambregts in Den Haag. Het bevalt mij prima." Na zijn mulo werd Dick Poons gi tarist bij een beroepsorkest. In dienst was hjj bij de welzijnszorg. Dtck Poons bezocht ook de cabaretschool, eerst toen deze nog onder leiding stond van Bob Bouber, later onder de directie van Johan Verdoner. „In Nederland Is het alleen zo vreemd dit werk. Of je timmert ineens aan de weg of je blijft volkomen onbekend. Een leer school Is hier ook moeilijk te vinden. In Parijs ga je echt door de molen. Daar moet je hard werken, jarenlang tot je een goed repertoire hebt opge bouwd en iets meer mag gaan doen. Daar wordt ook meer waarde gehecht aan goed werk. Hier in Nederland hoor ie altijd dat er geen goede tekstschrij vers zijn. Ze zijn er echter zeker, er wordt alleen zo bitter weinig betaald. In Nederland hebben we zeer groot talent. Neem Jules de Corte. Ik vind die man eindeloos goed. Hij gaat voor een van mijn liedjes de muziek schrij ven. Als het mij lukt dan zou ik graag nog eens een tüd naar Engeland gaan. Zo'n twee jaar om met alle folksin- gers kennis te maken, er lopen er heel wat rond daar. Het zou goed zijn voor mijn Engels en voor mijn liedjes. Je doet ook ervaring op met deze mensen, die soms hun brood moeten verdienen met het spelen op terrasjes. Deze opname heeft op alle Europese hitlijsten de eerste plaats bezet. Het succes dat Nini Rosso njet de P heeft gehad is onvergelijkbaar met elk ander instrumentaal P® plaat haalde tot nu toe een oplage die boven de drie en een half miljoen exemplaren ligt. In Duitsland kieeg de trompettist kortgeleden een gou den plaat vanwege een miljoen ver kochte exemplaren. Van zijn komst naar Nederland voor de Johnny en Rijk Show maakte zijn grammofoon- platenmaatschappij Basart gebruik om Nino Rosso ook de gouden plaat voor zijn 150.000 in Nederland verkochte exemplaren uit te reiken. De gouden plak werd hem in woorden door de di recteur van de maatschappij overhan digd en in daden (met lieftallige kus) door Willy Velthuizen. Zij 's het ze ventienjarig foto-model van Cormne Rotschaefer's Model Planning dat als covergirl voor de hoes van Nini s nieuwste plaat model homj- gestaan. Deze plaat, „Nostalgia' keeh M hoge verkoopcijfers geboekt in Duitsland. Ook in Nederland zijn de verwachtin- gen voor deze, romantisch vertolkte schijf hooggespannen. Nini Rosso ove rigens laat het allemaal vuendelijk kijkend langs zich heen gaan. „Mijn muziek vind ik het belangrijkste. Het geld is leuk, ik ga er een mooi huis voor kopen. Voor de rest zien we wel weer." Er is weer eens 'n instrumentaal num mer de hitparade binnengedrongen. Langzaam stijgend is „The „in" crowd" van het Ramsey Lewis Trio binnen de eerste dertig aangekomen. Terecht zou den wij zeggen. Dit -plaatje doet het wel. „The ,in" crowd" en het num mer op de achterkant «Travel on" zijn swingende stukjes muziek. Ramsey Le wis speelt pittig piano, de stemmen op de achtergrond het ritmische handge klap maken de plaat ook een topper voor ons, al betwijfelen we of Ramsey Lewis de eerste plaats zal halen. De muziek zelf is eenvoudig, al te commer cieel om jazz genoemd te worden. Die genen echter die het plaatje kopen zal het niet veel uitmaken, ze willen een stuk pakkende swing en ze krijgen het. In „Travel on" wordt bovendien „lek ker" gitaar gespeeld. (Artone 45.186) Rudy en zijn Royal Rhythmics hebben we zaterdag kunnen bewonderen in het KRO tiener-jubileumprogramma. Ze hebben ook een plaatje gemaakt met twee oude Indonesische liedjes in een beatzetting „Olè Olè Bandung" en „Go- ro Goro Nè". De muziek bij deze liedjes is erg goed. Rudy en zijn begeleiders zijn zonder meer muzikaal. Rudy's stem is niet alles, maar hij zingt ook weer niet zo slecht dat het zou hinderen. Er wordt leuk bongo gespeeld, de plaat is ritmisch geslaagd- Alleen de vraag of twee Indonesische liedjes erg zullen aanslaan bij het platenkopende publiek zouden we niet kunnen beantwoorden. Ondanks dat verdienen Rudy en zijn drie Royal Rhythmics alle aandacht. (Funckler Dl 45.178) The Scorpions behoeven weinig in troductie. Deze vijf Engelse jongens voor wie de victorie in Nederland be gon kent nu zo langzamerhand ieder een, zeker na hu optreden op het Grand Gala du Disque. Zij werden voor Nederland ontdekt toen zij, b\j wijze van uitstapje, tijdecs een Duitse tournee even in Heerlen speelden. Hun eerste plaat werd gemaakt „Hello Jo sephine", die in Nederland een vrij groot succes had. Voor zanger Peter Lewis, Anthony Harold en Joseph Rod ney Postill, de broers op ritme en bas gitaar en voor T nee James Morton (sologitaar) en Ian Lucas (drummer) begon een Nederlandse zegetocht. Ze maakten radio- en t.v.-oppamen wer den zeer graag geziene gasten op veel tienerfeesten en maakten hun eerste langspeelplaat. Hun tweede langspeel plaat kwam kortgeleden uit. Een prestatie die in Nederland nog niet vr»3) is voorgekomen dat een beatgroep al leen in Nederland zo populair is d/ het lonend blijkt te zijn twee lang speelplaten van hen uit te geven. Voor de Scorpions is het zeker niet onge rechtvaardigd. Ze hebben een eigen sound, veel nummers die of van hen zelf zijn of nog niet door anderen zijn doodgespeeid, zodat originaliteit een groot punt in hun voordeel is. Het is dan ook moeilijk om uit de twaalf nummers die op de plaat staan de bes te aan te wijzen. Wekunnen het in dit geval met de hoestekst eens zijn, ze zijn eigenlijk allemaal even goed. De snelle ritmische nummers hebben de overhand. De begeleiding is vaak staccato en niet al te ingewikkeld. Het is eigenlijk de kracht van de Scorpiofis, met de „drive" v?»n drun»mer Ian Lu cas. Op de plaat staan nummers die de Scorpions al op singles hebben be kendgemaakt. zoals „Greenieeves" en „Hey Honey". Verder nog twee opval lende liedjes van Chuck Berry ("Too much monkey business") en van Elias Mc Daniels („Bo Diddley") .Kortom een plaat die het aanschaffen waard is (CNR-lpt 35023). In de serie Folk Blues U.S.A." ver scheen een „blues-session", getiteld ..Penitentiary Blues". Vier groten uit de blues maakten samen een langspeel plaat waarin veel op improvisatie van tekstn voorkomt. San „lightnin"' Hop kins, Big Joe Williams en het duo Son ny Terry en Brownie McGhee. Het mooiste nummèr van de plaat, zonder overigens de andere tekort te doen, is ongetwijfeld Ain't nothing like W^'S- ky" waarin bijna acht minuten wordt gefilosofeerd over de whisky, waar zij allemaal aan verknocht zijn. „Lord if I ever Sft lucky and go to heaven I'm gonna sit down in St. Pe ter's chair, Lord the first thing 'm gonna ask St. Peter „Have you got any drinkin' whisky here?" (Als ik ooit zo gelukkig ben om in de hemel te komen, vraag ik meteen aan St. Petrus of hij een goed glas whiskey heeft). De improvisatie gaat zo nog een tijd door op deze plaat. Ook in het nummer „Penitentiary Blues" (een blues over de gevangenis) worden rake dingen ge zegd op de pakkende en sfeervolle mu ziek van de gitaren en de mondharmo- nika van Sonny Terry. Een plaat die geen bluesliefhebber mag missen. (688 007 ZL). NTS: 19 00 Nieuws in het kort 19.01 Klaas Vaak. 19 05 Journaal voor gehoor gestoorden. 19.32 Engelse les. (les 9 en herhaling les 8). 20.00 Journaal. AVRO: 20.20 Parlem. spiegel.20.35 Have gun,will travel, TV-film. 21.00 Helpers weg eerste ronde!: direkte reportage van amateur bokswedstrijd.: interlandwedstrijd Neder land - W. Duitsland 21.45 Interpellatie; ongerepeteerde vraaggesprekken met Ne derlanders uit het voorste gelid. NTS: 22 25 Journaal 22.30 Pauze 22.45-23.15 Te- leac: Samen leven nu en morgen, (les 9) NTS: 20 00 Nieuws in het kort. 20.01 Het grote avontuur, documentaire film (14e afl.). 20.50 Verboden gebied, ballet. 21.20 De Bill Dana Snow (13e afl.) ts.RO: 21.45 Onze man in Keulen. NTS: 22 10- 22.15 Journaal. RKK: 22.15-22.40 Bijbel voor alleman?, programma over de bij bel (8e uitzending). NCRV: 17.00-17.15 Voor de Jeugd 18.00 Nws. 18.15 Actualiteiten 18.25 Lichte orkestmuziek en zangsoliste lopn.) 1855 Voor de kinderen. 19.00 Gesproken brief uit Parijs. 1905 Gamelan, Indone sisch programma 19.35 Het Orff Schul- werk op school en in gezin, muzikale lezing 20.00 Nws. 20 05 Wie Waagt, die zingt: volksliedjes. 20.3o Vier Sana, ra diostrip 21.00 Licht instrumentaal ensem ble (opn.): dansmuziek. 21.15 Radar, ra dioperiodiek 2145 Promenade-orkest en 22.25 Ik geloof, datpraatje. 2220 Nws 22.40 Actualiteiten. 23.00 Jazz- en dansmuziek. 23.55-24.00 Nws 18.00 De Zilvervloot: een programma van Internationale volksliederen. 18.20 Uitzending van de Christelijke Historische Unie: Politoeren. Nieuws en commen taar van de Christelijke Historische Unie 18.30 Stereo: Licht ensemble. 18.50 Bn nu mijn geval: vragenbeaotwoording. 19.00 Nws. 19.10 Actualiteiten. 19.35 Gli Orazi ed 1 Curiazi, opera (le deel) 20.45 Het ethos van de massamedicus, laatste van een drietal klankbeelden over communicatie. 21.15 Instrumentaal ensem ble en solisten: moderne muziek. 21.50 Orgelspel: klassieke muziek (gr). 21.55 Geestelijke liederen met commentaar. 22.15 Zie, ik maak alles nieuw, een program ma over godsdienstige vorming, thuis en op scnool (9). 23.30 Nws. 22.40 Epiloog 22 45 Lichte grammofoomnuziek. 23.55 24.00 Nieuws. 18.00 Veronica's Jukebox. 19.00 Toppers van Morgen. 19.15 Joost mag net weten. 20.00 Discologie. 21.00 Non Stop populai re platen. 22.30 Jazz journaal. 2330 Alle remmen los. 01.00 Sluiting. 18.00 Nieuws. 18.03 Voor de soldaten. 18.28 Paardesportuitslagen 18.45 Sport kroniek. 18.52 Operettemuziek. 19.00 Nws. 19.40 Stemmige muziek. 19.50 Voor de arbeiders. 20.00 Moderne muziek. 20.30 Hoorspel. 21.05 Gemengd recital. 22.00 Nieuws en berichten. 18.00 Nws. 18.27 Nieuwe grammofoexn- muziek. 19.30 Nws. 20.00 Operamuziek. 22.00 Wereldnieuws. 22.15 Jazzmuziek 22.55 Nws. VARA: 7.00 Nws., ochtendgymnastiek en socialistisch strijdlied. 7.23 Licht gram- mofoonmuzjek en reportages (7.30 Van de voorpagina; aansluitend: event, we geninformatiedienst). 8.00 Nieuws 8.10 Lichte grammofoonimuziek en reportages 9.00 Van alle markten thuis, praatje. 9.05 Londens Symfonie-orkest (gr.)mo derne muziek. 9.35 Waterstanden VPRO. 9.40 Schoolradio. VARA: 10.00 Lt. gram- mafoommuziek 10.45 Voor de kleuters 11.00 Nws 11.02 Radio-Volks Univer siteit: Filmoogst, door H Wielik 1132 Fluit en orgel: klassieke en moderne mu ziek. 12.00 Stereo: Licht instrumentaal ensemble 12.22 Voor het platteland. 12.27 Mededelingen t.b.v. land- en tuinbouw 12.30 Salonorkest. 13.00 Nws. 13.10 Actu aliteiten en kalender. 13.25 Licht Instru mentaal trio (opn.). 13.45 Gesproken portret. 14.00 Moderne Russische orkest werken (gr.) 15.00 Voor de jeugd. 16.00) Nes.). 17.00 Voor de zieken 17.30 Dans- orkest en solisten (opn.) 18.00 Nws. NCRV: 7.00 Nieuws en herhaling SOS- berichten. 7.10 Dagopening. 7.20 ude mu ziek (gr). 7.45 Radiokrant 8 00 Nieuws. 8.10 Gewijde muziek (gr.) 830 Nieuws 8.32 Lichte grammofoonmuziek 9.00 Voor de zieken. 9.40 Voor de hulsvrouw 10.10 Klassieke grammofoonmuziek. 10.30 Mor gendienst. 11.00 Blaaskwintetmoderne m ziek (gr.). 11.30 Lichte grammofoonmu ziek. 12.27 Mededelingen t.b.v. land- en tuinbouw. 12.30 Nws. 12.40 Adventsstonde. 13.00 Variant radiosnelbuffet met actua liteiten, reportages en berichten en lichte grammofoonmuz 13.45 Licht Instrumen taal kwartet 14.00 Boeren en burgers ln Buitenveen, hoorspel (35 - herhaling van donderdag 25 november jl14.25 Klassiek strijkkwartet (gr) 15 00 Radio kameror kest en soliste: klassieke en modems muziek. 15.50 Bijbelvertelling voor de jgd 16.00 Voor de jeugd. 17.00 Meisjeskoor en instrumentaal sextet: lichte muziek, voorlichting: De politie mi. 18.00 Ameri kaans a eappella koor (opn.)geestelij ke liederen. NRU-KRO9 00 Nws. 9 02 Licht pla- tenprogramma 10.00 Nws 10.02 Actuali teiten. 10.05 Betty: Licht muziekprogram ma (gr 11.00 Nws. 11.02 Actualiteiten 11.05 Licht muziekprogramma (gr.), on praatje 12.00 Nws 12.02 Actualiteiten 12.05 Licht platenprogramma. 13.00 Nw». 13.02 Actualiteiten 13.05 Bert: Licht mu ziekprogramma (gr.) 14.00 Nws. 14.02 Actualiteiten. 14.05 Gevarieerd platenpro gramma. NRU-AVRO15.00 Nws. 1502 Lixhte grammofoonmuziek. 16.00 Nieuws 16.02 Volksliedjes. 1630 Rhythm and blues (gr). 17.00 Nieuws. 17.02-18.00 De zin gende bougie: platenprogramma voos de automobilisten. 07.00 Ook goeie morgen. 09.00 Muziek terwijl u werkt. 10.00 Koffietijd met Tl- .i1*?5 Artiesten met eigen stijl. 11.15 Kookpunt. 12.00 Halverwege. 14.00 De draaikolk. 15.00 Woensdagmiddag spe ciaal. 16.00 Nashville Tennessee. 16.45 muziekexpness. 18.00 Veronica's Jukebox. 12.00 Nieuws. 12.03 Lichte muziek. 12.40 Weerber, mededelingen en SOS-berich- ten voor de schippers.12.45 Buitenlands persoverzicht. 12.50 Beursberichten. 13.00 Nieuws en weerbericht. 13.20 Klassieke muziek 14.00 Nieuws 14.03 Schoolrado. 14.20 Oude dansmuziek. 14.30 Waarom wij niet 14.50 Jeugdkoren. (14.00 Neuws) 15.15 Voor de kinderen. 16.00 Nieuws 16.03 Beursberichten 16.09 Engelse les 1624 Jazz voor de jeugd. 17.00 Nieuws, weerbericht en mededelingen. 17.15 Lich te muziek 18 00 Nieuws. 12.00 Nieuws 12.30 Nieuws 13.00 Nws 14.00 Nws. 1500 Nieuws 16 00 Nieuws 16 06 Chansons. 17.00 Nieuws 18.00 Nws

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1965 | | pagina 11