De Biesbosch overstroomd Storm velt bromfietsster Kerk zonder dakbedekking Vallend zink treft fietser Morris Geen licht en water in Tilburg Vertragingen bij NS door vaste wissels en uitvallende stroom Friesland uur lang in duister NOVEMBER: 17 DAGEN VORST De Gaulle: Wie mij niet kiest, kiest voor de chaos Toch voor tv op aandringen van ministers SCHEPEN IN NOOD Vierde T.LI. in Haarlem PERSLllMÏÏ boot Ruilcentrale voor te kleine kinderkleren A f zwakking amendement over huwelijk? Theolo; s:en telegraferen bisschoppen Betaalt V.A.T. ƒ10- terug? 'amsvacht jasjes P. v. Vollenhoven D)eer naar kliniek Studentenraad c Enkelbreuk niel bevredigend geheeld Het nieuws VANDAAG Zuidwestelijke wind y IN DEN HAAG WOENSDAG t DECEMBER 1965 89ste JAARGANG No. 32217 SPECIAALZAAK VOOR Dames en heren Verder: (Van onze verslaggevers) AMSTERDAM, I dec. - November is in een laatste stuiptrekking als een gewel dige tekeer gegaan. Regen, hagel, storm en stuifsneeuw ioegen automobilisten, fiet sers en bromfietsers van de weg. In Rotterdam werd de 25-jarige onderwijzeres G. v. Gelder met haar bromfiets door een rukwind tegen de straat geworpen. Zij werd daarna overreden door een vrachtauto en was op slag dood. In Tilburg, Breda en Leeuwarden traden stroom storingen op, voor een deel te wijten aan door storm ver oorzaakte draadbreuken. De N.S. kampte met grote ver tragingen door de sneeuwval, vastzittende wissels en stroomloze bovenleidingen, vooral in de dis tricten Breda, Maastricht, Utrecht, Leeuwarden en Gelder- malsen. De nachtdienst uit Har wich moest, door de storm ge dwongen, voor Hoek van Holland buitengaats blijven. De Biesbosch trad buiten zijn oevers en isoleer de tien gezinnen van de buiten wereld, huizen werden beschadigd, schepen gaven noodsignalen. Kort om: Een orkaan trok over Neder land. Het water in de Maas steeg gisteren zichtbaar. Op het Hoorder- eiland in Rotterdam was de waterstand gelijk met de kade. Soms zelfs iets hoger. STA "waar pit in zit" intermeube O NIEUWE HAARLEMSCHE COURANT ADVERTENTIETARIEF 30 cent per millimeter- hoogte. Omroepers 20 cent per millimeter. ABONNEMENTSPRIJS 80 cent per week, 5,48 per maand, 10,30 per kwartaal. Kantoren HAARLEM; Smedestraat 5, telefoon 215 43. BEVERWIJK: Groenelaan 3, telefoon 2 47 90. IJMÜIDEN: Leeuweriklaan 30, telef. 57 90. AMSTERDAM: Nwe Zijds Voorburgwal 65, telef. 2213 55. tien gezinnen geïsoleerd (Advertenties) ®arteljorisstrHaarlem, tel 15332 Leidsestraat (bij Koningsplein) e'e' (020) 22 35 96 Amsterdam (Van onze correspondent) Tilburg, 1 dec. Tilburg heeft sisteren een uur (van 17.00 tot 18.00) ■®oder stroom gezeten, als gevolg van y®n kabelbreuk, die door de storm was eroorzaakt. Door de electriciteitssto- ,"Jg kwam ook de watervoorziening in nauw, daar de pompinstallaties bij S^brek aan stroom activiteit weiger- (Van een verslaggever) LEIDEN, l dec. Pieter van Vol- 'eHhoven zal hier over enkele dagen in "e St. Annakliniek worden opgenomen ""i aan zijn enkel te worden geope- *eerd. Hoewel hij nu weer goed kan '"Pen. heeft een medische keuring voor militaire dienst vorige maand uitge kozen, dat de breuk in de enkel niet "evredigend was geheeld. Na de nieu- operatie, zal hij weer voor de ?'enst worden gekeurd. Mr. Van Vol- 'enhoven liep de enkelbreuk op tijdens I n wintersportvakantie in Zwitser- 'and, vlak voor zijn verloving met prln- 8es Margriet. Een tariefsverhoging voor zo- wei passagiers- als goederenver voer bij de Nederlandse Spoor wegen is in overweging. Dit heeft staatssecretaris ir. Posthumus gisteren in de Tweede Kamer medegedeeld bij de behandeling van de begroting van Verkeer en Waterstaat. Twee spoorwegonge lukken van de laatste tijd wa- vcn aanleiding voor kritiek in de kamer, waarover U meer kunt lezen op pagina 5. Bij de algemene politieke be schouwingen in de Eerste Kamer heeft de fractievoorzitter van de VVD, mr. H. van Riel, verma kend gesproken over een onvoor zichtig omgaan met politieke emotional! teiten. Zo sprekende bedoelde hij kennelijk politieke emoties op te wekken bij degenen die hij kapittelde. Een verslag leest op pagina 7 In Groningen is het Nederlands boksteam, onder de speurende te levisieogen, ondanks goede pugi- hstiek tegen de West-Duitsers ten onder gegaan. Rudi Lubbers, Jan Huppen en Tonny Deckers boks ten technisch zer knap, maar zij alleen konden de nederlaag niet voorkomenDaarover leest U op dh-ze sportpagina meer. Voorts treft O op deze pagina onze wekelijkse tvielerrubriek, met als onderwerp Hiet Liebregts, een van de tien beste wielersoigneurs van Europa. Liebregts is vandaag met weemoed zijn hart naar Zurich vertrok ken, omdat de komende zesdaagse ln Zwitserland naar alle waar schijnlijkheid zijn laatste :es- daagse zal zijn, die hij als ver erger meemaakt. Piet Liebregts beeft namelijk zijn soigneurschap vaarwel gezegd. Daarover en over b-ndere interessante problemen wisselt Piet Liebregts van ge dachten met onze verslaggever. Op pagina twee kunt u vandaag 'ets lezen over het programma ..interpellatie", dat gisteravond pj' mv T.V.-scherm te zien was. vim Elfferieh vertelt iets meer pver fje moeilijkheden, die met Pr°£ramma. gepaard gaan. Te- »Iv_ „ref1 u op deze pagina de gebruikelijke strips aan. Oppagina 3 regionaal nieuws. BIESBOSCH Het wateir van de Biesbosch steeg gisternacht zo hoog dat acht tot tien polders onder water kwa men te staan. De BB werd ingescha keld om tien geïsoleerde gezinnen bp te staan. Twee gezinnen zijn geëvacu eerd naar een school in Werkendam. Men verwacht dat zij in de loop van vandaag weer naar huis kunnen terug keren. EINDHOVEN De Pius X-kerk aan de Petrus Canisiuslaan moet het sinds gisteravond zonder dakbedekking stel len. Met groot gevaar zeilde de ene golfplaat na de andere van het dak. De te hulp geroepen brandweer was het zelfs te riskant ingrijpend op te treden. Tenslotte slaagde men er toch in een tentzeil aan te brengen op het dakgedeelte, waaronder het kerkorgel staat opgesteld, zodat dit althans voor ernstige waterschade wordt behoed. DEN HAAG In nagenoeg alle gro te steden waren de verkeersopstoppin gen, vaak door storingen in de ver keerslichten-circuits, talrijk. Het aan tal aanrijdingen, meest van onschuldi ge aard, was aanzienlijk talrijker dan anders. Bij de alarmcentrale van de Haagse brandweer sprak men van een „gek kenhuis". Er waren constant vijl brandweerwagens op straat, voor aller lei werk, behalve blussen. Zo moest men een omgewaaide woonwagen in het kamp aan de Leyweg weer op wie len zien te krijgen; omgewaaide bomen moesten worden opgeruimd en tegen bezwijkende steigers moest worden op getreden, o.a. bvj een twaalf verdiepin gen hoog flatgebouw aan het Teunis bloemplein in Kijkduin. Daar kwam bo vendien een deel van een muur naar omlaag. In de Javastraat kreeg een fietser een losgeslagen stuk zink op het hoofd. Hij moest naar een ziekenhuis worden gebracht. HAARLEM Een zijgevel van een boerderijtje in Zuid-Schalkweg alhier waaide gistermiddag om. De schade is groot. De haan die de toren van de gere formeerde kerk aan de Gedempte Ou degracht siert dreigde naar beneden te komen. De politie kon weinig anders doen dan het verkeer omleiden. ROTTERDAM in het Rotterdam se havengebied raakten gisteren vier grote schepen op drift: de Donga in de Maashaven, de Bengali bij Wilton en voorts de Noorse ertscarrier Sigtina en de Bergsen uit Oslo. VEERDIENSTEN De veerdiensten tussen Zijpe en Anna Jacobapolder werd gestaakt, evenals de veren bij Wessem en Kessel in Limburg. Vlie land-bewoners moesten het gisteren zonder post en kranten stellen. De boot Harlingen-Vlieland voer niet uit. De zware storm maakte het de scheepvaart langs de gehele Neder landse kust erg moeilijk. Kort voor middernacht werden de loodsdiensten gestaakt, zodat de schepen alleen op eigen risico konden binnenlopen. Sche pen die uitgingen moesten het even eens zonder loods stellen. (Van onze correspondent) LEEUWARDEN, 1 dec. Heel Leeu warden stond gisteravond om acht mi nuten voor zes vier seconden lang in een felle blauwe lichtgloed. Vlak daar op viel de elektriciteit uit in een groot deel van Friesland. De duisternis zou bijna een uur duren. Globaal werd het van stroom verstoken gebied begrensd door de lijnen tussen de plaatsen Har- lingen, Holwerd, Opperkooten, Grauw, Rauwerd en weer Hariingen. In de rest van de provincie, die normaal eveneens door de Leeuwar der centrale van stroom wordt voor zien, werd de stroomlevering ogen blikkelijk overgenomen door het kop- pelnet. Hierop zijn de meeste Neder landse centrales en een groot aantal buitenlandse aangesloten. Het uitvallen van de stroom heeft geen ongelukken veroorzaakt. Wel ont stond er veel ongemak. De stoplichten vielen uit en de automatische halve overwegbomen gingen dicht, hetgeen verkeersopstoppingen teweeg bracht. In de binnenstad was het druk door het winkelende publiek. Dit moest in het donker door het personeel uit de winkels worden geleid. Een oude dame in het bejaardencen trum Greunshiem, moest door een di rectielid met een laddertje uit een lift, die tussen twee verdiepingen was blij ven stilstaan worden bevrijd. Enkele flatbewoners hebben het stroomloze uur in een lift tot het einde uitgezeten. «WW14"' DE BILT, I dec. (ANP) Volgens het KNMI was de afgelopen maand november in De Bilt kouder dan een normale maand december. Op niet minder dan zeventien dagen kwam het tot vorst tegen op vijf normaal. Sedert 1921 was november niet meer zo koud geweest. Merkwaardig groot was het verschil in temperatuur tussen de zondagen 7 en 14 november. Op eerstgenoemde zondag werd een zo hoge temperatuur bereikt als tot dusver in deze eeuw slechts eenmaal (tien jaar geleden) in november was voorgekomen, op de tweede zondag vroor het gedurende het gehele etmaal en op de volgende dag (15 november) bereikte de temperatuur een zo lage waarde als zo vroeg in het winterseizoen tot dusver in deze eeuw nog niet eerder was gemeten. Het aantal uren zonneschijn bedroeg het dubbele van het normale aantal. Sedert 1921 was november in De Bilt niet meer zo zonnig geweest De hoeveelheid neerslag was vrijwel overal boven normaal. Vooral in het centrale deel van het land is veel neerslag gevallen. De laatste dagen van de maand waren bijzonder stormachtig en daarbij werd in de avond van 29 november een stand van de barometer afgelezen die in De Bilt 965,1 millibar bedroeg. Sedert het begin van de metingen, in 1848, was in november een zo lage stand nog niet eerder voorgekomen. De laagste stand die tot dusver bekend was, werd op 11 november 1875 geregistreerd, deze was viep millibar hoger. (Van onze Parijse correspondent) PARIJS. 1 dec. Gisteravond heeft een ogenschijnlijk nogal vermoeide ge neraal De Gaulle voor de eerste maal sinds 19 november de officiële veriöe zingscampagne werd ingezet zich via de televisie in de verkiezingsarena lar ten zien en horen. Het was gedurende veertien minuten en hp maakte gebruik van een der beurten voor radio of tele visie die hem, evenals de overige kandi daten, bü loling waren toebedeeld en waarvan hy er tot nog toe vier onge bruikt had gelaten. Het was De Gaulles bedoeling ge weest al zpn beurten ongebruikt te la ten, behoudens de heel korte 's avonds op de sluitingsdag van de campagne deze week vrijdag. De generaal is ech ter gezwicht voor de aandrang van zijn ministers die hem bijna gesmeekt schij. nen te hebben om ook tussentijds nog tussenbeide te komen teneinde de te genstanders niet in het bezit te laten van de winst die zij door hun optre den voor televisie en radio biykens de diverse opiniepeilingen zouden hebben gemaakt, terwyi generaal De Gaulle en zpn raadsleden waarschijnlijk eer der op het tegendeel hadden gere kend. Men moet overigens natuurlijk zeer de betrekkelpkheid van de waarde van opiniepeilingen in het oog houden en de door gaullisten uitgesproken beducht heid dat er voor generaal De Gaulle „ballotage" in zou kunnen zitten m de eerste stemronde, kan bovendien heel wel als gevolg hebben en als bedoe ling dat de stemuitslag voor de ge neraal beter wordt. Het is namelijk geenszins denkbeeldig dat een groot aan tal van de momenteel nog besluitelozen, de potentiële wegbiyvers, door de in het uitócht gestelde ballotage-mogelijkheid aan het schrikken wordt gemaakt „wat zal ons boven het hoofd hangen?" terwijl er anderzyds het type kiezer is dat heel graag tegen De Gaulle zal stemmen zolang het er maar genoeg zaam zeker van is, dat „de anderen" de generaal toch wel aan de macht zul len houden. Men heeft overigens in generaal De Gaulles toespraak van gisteravond niets kunnen beluisteren dat op een dreige ment leek dat hp heen zou gaan indien hp niet in de eerste stemronde werd herkozen. Hy heeft zich ook niet ver waardigd met zijn tegenkandidaten in po lemiek te treden aangaande onderwer pen en problemen waarop zy zijn beleid hebben aangevallen. „Gij hebt thans", zo richtte hij zich tot zyn „Franse man nen en Franse vrouwen", „alle vijf de kandidaten van de oppositie gehoord en gij hebt ze herkend. De verkiezing tot president van wie hunner ook betekent het terugvallen in de afgrijselijke ver warring. Van die chaos zijn zij de grote voorvechters." De toespraak bevatte voorts nog eens een samenvatting van zijn eigen historie als drager van Frankrpks lot en de me dedeling dat het hoofd van Frankrijk een (Advertentie) niet duur wei heerlijk (Van een onzer verslaggevers) AMSTERDAM, 1 dec. Grote acti viteit was er gisteren op de Noordzee (zware Noordwesterstorm, wind kracht elf). Op tien mij! uit de Neder landse kust geraakte het Britse vracht schip Newlane in grote moeilijkheden. Het dreef steeds meer af naar de kust en vroeg om assistentie. De sleepboten Titan en Noord-Holland kwamen om streeks half zes bij de Newlane aan, maar in de loop van de avond kon de Brit zichzelf weer redden en bleef op 15 mijl afstand van' de kust in zuide lijke richting gaan. De weersomstan digheden waren toen zoveel beter ge worden, dat sleepbootassistentie niet meer nodig was. De Titan is in de loop van de nacht teruggekeerd naar TJmui- den, terwijl de Noord-Holland het Britse schip heeft geëscorteerd tot op de hoogte van Vlissingen. De sleepboot Schelde slaagde erin het Griekse vrachtschip Olga dat gistermid dag in moeilijkheden kwam bij Goeree veilig in Vlissingen af te leveren. De dagboot uit Engeland, die gister avond rond zes uur in Hoek van Hol land had moeten binnenlopen, kon pas vanmorgen afmeren. Ook de nachtboot die vanmorgen arriveerde, liep ruim 2'A uur vertraging op. De Nederlandse tanker Zaria die van morgen op eigen risico uitvoer, kreeg voor de monding van de Waterweg door het breken van een olieleiding moeilijkheden met de hoofdturbine en zond een verzoek om hulp uit. Later werd het mankement met eigen midde len verholpen, zodat de sleepboothulp werd afbesteld. Het Belgische schip Fery is op de Westerschelde tussen Bath en Walsoor den in moeilijkheden geraakt. Het schip, geladen met erts, was zinkende De Belgische sleepboot Laurent Letzer heeft de schipper, zpn vrouw en drie kinderen van boord gehaald en het zin kende schip naar Walsoorden gesleept. Daar wordt het leeggepompt. (Van een verslaggever) DEN HAAG, 1 dec. Een commissie van de Nederlandse Studentenraad pleit in een vandaag: gepubliceerd rapport voor vestiging van de vierde Techni sche Hogeschool te Haarlem. Deze keu ze is gebaseerd op de redenering dat de nieuwe TH een groot aantal stu denten moet aantrekken en in een aan trekkelijk sociaal-cultureel woonklimaat gevestigd moet zijn. Tevens heeft men planologische over wegingen in aanmerking genomen. Het studentenrapport wijst erop dat een vierde TH in de toekomst zeker nodig zal zijn nu men officieus in 1980 120.000 studenten verwacht en de TH- Delft langzamerhand aan zpn maxima le grootte komt. Voorts wordt eraan herinnerd dat er reeds zes jaar gele den tot vestiging van een TH in de omgeving van het Noordzeekanaal werd geadviseerd. Intussen werd wel iswaar de vestigingsplaats nader door de minister gepreciseerd als de omge ving van Amsterdam, doch het ope ningsjaar werd steeds weer verscho ven. Minister Diepenhorst heeft thans 1972 als iaar van opening aangeduid. (Advertentie) (Advertentie) NYLON TAPIJT Verwachting tot donderdagavond (opgemaakt te 11.15 uur) Vanavond en vannacht opklaringen by matige tot zwakke naar zuidwest krimpende wind. Temperatuur in het binnenland plaatselijk enkele graden beneden het vriespunt. Morgen half tot zwaar bewolkt met tijdelijk regen mogeiyk voorafgegaan door natte sneeuw. Tot matig of krachtig en aan de kust tot hard toenemende zuid- westeiyke wind. Temperatuur enkele graden boven het vriespunt. DONDERDAG: Zon: 8.27—16.32 Maan: 14.19—0.32 (Advertentie) fris en kruidig Pre Shaves After Shaves Haarlotions Eaux de Toilette Scheercrèmes Talcs Prijzen v.a. f3,95 - f 29,75 Cadeau coffrets v.a. 7,95 (Advertentie) AUTOMOBIELBEDRIJF fa. F. P. van Schagen van 1890 Achterweg 38 Telefoon 8 54 02 Heemstede (Advertentie) Voor een duurzame collectie SPECIAALZA/tK GRAMMOFOONPLATEN SOUND PAARLAARSTEEG 6, HAARLEM Een goede weg naar betere klank! Meubelen CUntrnt 52-54-56. Hiarltn TsL 02500-12047 (Van onze Haagse redactie) DEN HAAG, 1 dec. De huismoe ders van Den Haag en omstreken kun nen vanaf vandaag met te klein gewor den kinderkleren terecht bp een „Kin- derkleding-ruilcentrale" aan het R(js- wijkseplein. Voor een rijksdaalder per half jaar mag men er een onbeperkt aantal kinderkleertjes om geruild of verkocht te worden neerhangen. De voorwaarden zyn slechts dat de kleren voor kinderen tot twaalf jaar niet versleten en goed gereinigd zijn. Voor elke tot stand gebrachte ruil brengt de Centrale één gulden in reke ning. Van elke transactie, waarbij een kledingstuk niet geruild, maar voor een door de eigenaresse vastgestelde prijs verkocht wordt, houdt men tien procent van deze verkoopsprijs af. Het idee van de kinderkledingruilcentrales is afkom stig uit Duitsland, waar deze ruilbeuizen een hoge vlucht genomen schijnen hebben. PHNOM PENH, 1 dec. (DPI) De twee Amerikaanse sergeants die na twee jaar gevangenschap door de Viet- '•ong zijn vrijgelaten hebben dinsdag in de Cambodjaanse hoofdstad verklaard het leger te willen verlaten en in de Ver enigde Staten een campagne te gaan beginnen ter beëindiging van de Vietna mese oorlog. Deze verklaring zou kun nen betekenen volgens de Amerika- nen dat de beide sergeants, George E. Smith en Claude D. McClure, tijdens hun krijgsgevangenschap een hersen spoeling hebben gehad. Beiden ontken nen dit en verklaren zeer goed behan deld te zyn. werkelijk hoofd moet zijn. Hoegenaamd niets concreets over zijn plannen in een tweede ambtstermen; ten aanzien van Europa en de gemeenschappeiyke markt de opmerking dat hierbë rede lijkheid betracht moest worden, en de gebruikelpke uitval tegen de executie ve commissie en het meerderheidsvotum dat Frankryks belangen onder de voet zou kunnen lopen. Aan het begin van de toespraak sprak de generaal zijn ver wachting uit dat zondag het Franse volk ongetwijfeld degene zou kiezen „die de meest bekwame en de meest waardige is". Het slot luidde: „Laten wy voort gaan". VATICAANSTAD, 1 dec. (DPI) De Paus zou zich hebben uitgesproken voor een concilie-uitspraak over geboortere geling, waarin de deur wordt opengela ten voor een wijziging ii. de toekomst, maar die de katholieken intussen nog verplicht het tradionele verbod op het gebruik van anticonceptionalia in acht te nemen, zo is vandaag vernomen. Volgens zegslieden heeft de 56 le den tellende speciale commissie die deze kwestie al enige tijd in studie heeft, nog geen definitief standpunt in genomen. De Paus, aldus de zegslie den, heeft duidelijk gemaakt dat hy niet wenst dat het Concilie vooruit loopt op een beslissing over deze kwestie, zodat hp persoonlijk een be slissing kan nemen wanneer de com missie haar rapport voltooid heeft. De Concilievaders zullen zaterdag de paragraaf over het huwelijk in het de creet over Kerk en wereld in eindstem ming brengen. Het schijnt dat de Paus zjjn steun heeft gegeven aan een eindredactie waarin de „van hogerhand" voorge stelde amendementen in afgezwakte vorm zijn opgenomen. Het voorstel om in de paragraaf te bevestigen dat de voortplanting het voornaamste doel van het huwelpk is, werd niet aangenomen Instede daarvan wordt thans gezegd dat liefde en voortplanting beide doel van het huwelijk zijn, aldus U.P.J. NIJMEGEN, 1 dec. (KNP) Een groot aantal leden der theologische fa- kulteit van de universiteit van Nijme gen heeft aan het Nederlands Episco paat in Rome een telegram gezonden in verband met de veranderingen in schema 13 in de paragrafen 54/56 over de huwelijksbeleving. Het telegram luidt als volgt: „Ondergetekenden, hoogleraren, lec toren en docenten in de theologische fakulteit van de katholieke universiteit te Nijmegen dringen bp zpne eminentie en de andere Nederlandse bisschoppen erop aan te voorkomen dat de eigen gewetensbeslissing der gehuwden inza ke huwelijksbeleving in deze laatste da gen van het concilie in het gedrang komt." Het telegram is ondertekend door: dr. P. H. Beemer, drs. W. J. Berger, dr. P. H. J. M. Camps, dr. H. P. A. Cornelissen, dr. M. Goemans, dr. W. K. M. Grossouw, drs. F. Haarsma, dr. H. J. E. Hendrikx, dr. B. van Iersel, dr. J. C. P. A. van Laarhoven, dr. H. van der Linde, drs. J. T. Nelis, dr. W H. van de Pol, dr R. R. Post, drs. W. Putman, drs. T. M. Schoof, dr. P. J. A. M. Schoonenberg. (Van een verslaggever) AMSTERDAM, 11 dec. Naar wp vernemen zullen in het jaarverslag van de Volks Aandelen Trust (V.A.T.), dat spoedig zal verschijnen, mededo lingen worden gedaan omtrent een te rugbetaling op de aandelen. Hoe groot deze terugbetaling zal zijn is nog niet bekend. Er is sprake van 10,-. Na de terugbetaling zouden de aandelen worden afgestempeld tot ƒ10,- en zou met de resterende middelen worden ge tracht de exploitatie van televisierecla me ter hand te nemen. In de jaarver gadering te houden begin volgend jaar, zal een en ander aan aandeelhouders worden voorgesteld. Zoals bekend, werd in een in augus tus gepubliceerde ..voorlopige informa tiebrief" gezegd, dat de intrinsieke waarde van een aandeel VAT van nominaal 20,- gesteld kon worden op 14,50, inclusief dat gedeelte van de uitkering uit hoofde van een tegen regeringsingrppen gesloten verzeke ring, dat aan de REM tor komt. Eige naresse van het eiland in de Noordzee is de Panamese maatschappij Explo- tation de Constructiones Mantimas Ex- comar S.A.

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1965 | | pagina 1