Laatste dag Franse stembuscampagne Tweede heus niet meer onmogelijk Aristona tv-tip: Voetbal Suède en Nappa kleding Staking bij Handelsblad Krater in Sleen spuit weer Duitsland gaat landingsrecht van de KLM beknotten Ook in uw huis? Schous n MORRIS AUTOMOBIELBEDRIJF BOEKENROODE N.V, Na aanrijding: ^Hier is het sreld voor nieuwe auto" Geen justitiële vervolging voor publikatie geheim BVD-rapport Muis in yoghurt Ned. meisje voor duizend frank in België verkocht Rat drijft jonge moeder huis uit SCHADE MILJOENEN GULDENS Scheuren in Oranjekanaal Nederlanders verdacht vlot met portemonnaie Het nieuws VANDAAG Eh WINNEN TAPIFLEX beckering Dezelfde temperatuur OM VIETNAM Dienstwei veraar al twee weken in hongerstaking ELLEN" DE STEENWERF Voor modieuze dames- en teenerkleding VRIJDAG 3 DECEMBER 1965 89ste JAARGANG No. 32219 Verder: PARIJS, 3 dec. Vannacht om twaalf uur is de officiële cam pagne voor de presidentsverkie zing ten einde, wat vooral wil zeg gen dat daarna, dus zaterdag en zondag, geen der kandidaten in persoon of door tussenpersoon zich nog voor de staatstelevisie en radio zal mogen laten zien of horen. Voor een groot aantal kie zers 40 pet nog onbeslisten vol gens de laatste peilingen zal derhalve zaterdag een welkome dag van bezinning kunnen zijn. Onder een meer dan levens groot portret van Lecanuet („de Franse Kennedy") stond in het Parijse Palais des Sports een televisietoestel aan tijdens de laatste verkiezingstoespraak van De Gaulle. En. wanneer u nu even uw Aristona dealer belt, geniet u nü nog van dit y J- evenement op uw I I vl V 11W niCUW tv-toestel t VOOR MENSEN DIE HET GOED BEKIJKEN 7 december 14.30 uur; Italië-Schotland 17.30 uur: Herhaling 8 december 20.25 uur: Spanje-Engeland SPECIAALZAAK VOOR DAMES EN HEREN c doefcM, „ojmi dl fawd" Huishoudafdeling nu rr Aluminium voorzetramen. Kant en klaar geplaatst Korte leveringstijd. NIEUWE HAARLEMSCHE COURANT ADVERTENTIETARIEF 30 cent per millimeter hoogte. Omroepers 20 cent per millimeter. ABONNEMENTSPRIJS 80 cent per week, 1,46 per maand, 10,30 per kwartaal. Kantoren HAARLEM; Smedestraat 5, telefoon 2 15 43. BEVERWIJK: Groenelaan 3, telefoon 2 47 90. IJMUIDEN: Leeuweriklaan 30, telef 57 90. AMSTERDAM: Nwe Zijds Voorburgwal 65, telef. 22 13 55. TWIJFEL AAN DE GAULLE Advertentie niet duur wet heerlijk d ÖRüSSEL, 3 dec. Twee Nederlan- Bel .!?el,ben Pij een verkeersongeval in een gebaar gemaakt, dat zelfs «.aandacht heeft getrokken van de IJ"'*5, aldus het Belgische blad Volks- t|„ In Eksel (Belgisch Limburg) re- n twee jonge mannen uit Drachten, «auto aan van een onderwijzer. De npuhe wilde proces-verbaal opmaken, de jongens wilden daar niets van geK?' wer(i een autohandelaar op- dit>,i om <le waarde van het bescha- Vr£ voertu'g en het te betalen bedrag een nieuwe wagen voor de onder- Vnijer vast te stellen. Uit een goed ge- hoi Partefuille werd het gevraagde edrag prompt betaald. Hun eigen auto lieten zij op de plaats an het ongeluk achter. Zeer snel stap- 5n zti op. richting Nederland. De Bel- «'sche politie heeft een onderzoek in gesteld. Onafzienbare mensenmassa's joegen in deze dagen Vóór Sint- Nicolaas de verkoopcijfers in de Warenhuizen naar een grote hoog te. Op pagina 5 treft U van onze Verslaggever een serie Uitspraken aan van winkeliers, die in super latieven spraken over „de Sint met koopkracht 10." Prof. mgr. dr. J. M. Groot stelde gisteren in een vraaggesprek in het Conciliejournaal: Alleen het ongeoorloofd gebruik van midde len tegen voortplanting is in de betreffende passages over Huwe lijk en Gezin van Schema 13 ver boden. Er is derhalve ruimte ge laten voor „geoorloofde metho den" met eerbiediging van het persoonlijk geweten. Hij verwees uitdrukkelijk naar de komende Uitspraak van de Kerk. Meer hier over en over de uitreiking van de laatste volledige tekst van Schema 13 aan de Concilievaders gisteren, waardoor de grote spanning in het Concilie gebroken was kan men lezen op pagina 5 en 7. Kapitein Oene Edelbosch van de zeesleepboot „Willem Barendsz" heeft Wijsmuller in IJmuiden in een telegram het dramatische ver haal overgebracht van de onder gang op de Zuidchineese zee bin- hen 30 seconden van het boor eiland Sedco 135 „b-Bruyard", ■waarbij 14 mensen werden ver mist. Eenmaal slechts tot nu toe hon hij melden dat een Canadees ha 16 uur levend uit het water ■was opgepikt. Dit kan men lezen op pagina 7. Tonny Thie, de doelman van A.D.O., die vorig jaar voor een ton van het Schiedamse Hermes- D.V.S. is overgekomen, is het voet- Pallen beu. Tjjdens de sinterklaas- drukte werkt hy in zijn woon plaats Gouda in een slijterij om ervaring op te doen, omdat hij later zelf in deze branche wil gaan iverken. Zijn plaats in het doel van A.D.O. wordt momenteel in genomen door Martien van Via- nen. Tegenover een onzer verslag gevers verklaarde trainer Hap- pel, dat deze keuze geheel ver antwoord is. Dit kunt u op onze dagelijkse sportpagina lezen. Het reglement van de Tour de Prance 1966 is gewijzigd. Com mentaar op deze veranderingen van Jan Janssen, Kees Pellenaars en Jacques Anquetil vindt u eveneens op onze sportpagina. Buiten de mensen die de platen maken, zijn er ook, die de hoezen ontwerpen voor de platen. Onze T.V.-redacteur sprak hierover met Marte Röling, die er onlangs eni ge ontwierp voor een aantal jazz platen. Be oude tenor de heer Louis van Tulder, geeft op pagina twee commentaar op het zingen van Anton Geesink, die gaat optreden ln een musical. Regionaal nieuws op pagina 3. mii^ T Het personeel van de koper- manfja m Chili, dat reeds ruim een de heeft ermee ingestemd eeri„„ g te beëindigen, nadat de re- van a Y00rstellen voor reorganisatie De koperindustrie had gematigd. vervei™®nng heeft ook afgezien van de (Reuter)1® Van twee vakbondsleiders. (Van onze Parijse correspondent) Want één ding staat wel vast, name lijk dat de grote vrijheid waarmede de oppositiekandidaten tegenover het mil joenenpubliek van radio en televisie de resultaten van zeven jaar Gaullistisch bewind op de korrel hebben kunnen ne men, en vooral de grote bekwaamheid en beslagenheid waarmee de twee voor naamste opponenten, Mitterrand en Le- eanuet, zulks hebben gedaan, aan de campagne een onverwacht grote felheid hebben gegeven en in menig tot dus ver De Gaulle genegen gemoed onze kerheid heeft geschapen. Vanavond treden alle kandidaten. De Gaulle incluis, achter elkaar nog eenmaal ieder gedurende acht minu ten op voor radio en televisie. De volgorde is bij loting door de controle commissie vastgesteld, betgeen tot ge volg heeft gehad dat generaal De Gaulle ditmaal nu eens niet liet al lerlaatste woord zal hebben. Dit komt toe aan de democratische centrum kandidaat Lecanuet, die voorafgegaan zal worden door de generaal. Onge twijfeld zou het Lecanuet wat waard zjjn indien hij voor zijn laatste woord van tevoren kon weten wat de gene raal als zijn laatste woord te berde zal brengen men .durft van de ge neraal niet het omgekeerde te -'er- onderstellen maai- "net reglement biedt nu eenmaal alle waarborgen dat de diverse kandidaten dit strikt geheim kunnen houden. Intussen is voorat ook onderwerp van algemene bespiegeling wat er zal ge beuren indien de verdeeldheid van de ruim 28 miljoen kiezers aanstaande zondag „ballotage" als resultaat ople vert. De normale gang van zaken zou dan moeten zijn dat zondag 19 decem ber een tweede verkiezingsronde wordt gehouden, waarbij de keuze nog slechts gaat tussen de twee kandidaten die in de eerste ronde de meeste stemmen hebben behaald. En daar dat dan zo goed als zeker zullen zijn 1) generaal De Gaulle en 2) Mitterrand, zou in de tweede ronde de verkiezing van de ge neraal met grote meerderheid bij voor baat vaststaan, maar in de meerder heid zouden dan voor hem een aanzien lijk aantal stemmen „tweede keus" op gesloten zijn. Ballotage lijkt echter niet zeer waarschijnlijk, komt het er toch van dan zou volgens gisteren van De Gaulle na staande personen werd ver nomen, generaal De Gaulle zich daar bij neerleggen en mee optrekken naar de tweede ronde. Zou hij zich in geval van ballotage toch uit de verkiezings strijd terugtrekken, dan zouden in de tweede ronde normalerwijs de Gaullis ten geheel en al van eigen kandidaat verstoken zijn: de keuze zou dan zo goed als zeker gaan tussen 1) Mitterrand en 2) Lecanuet. In ieder geval is tenslotte ook nog ingeval van ballotage de mogelijkheid onder ogen te zien dat generaal De Gaulle meteen na het bekend worden van de uitslag uit zijn ambt treedt zon der 8 januari te willen afwachten, de dag waarop hij zelf mede zijn opvolger zou moeten installeren. De dan ontsta ne situatie zou op zijn minst onduide lijk zijn. Maar nogmaals: het moet als hoogst onwaarschijnlijk gelden dat generaal De Gaulle door een eventuele ballotage niet te nemen aldus voor zichzelf de bewerker zou willen zijn van wat Duverger in Le Monde noemt een waar „politiek Waterloo." Vermeld zij tenslotte dat sommige gematigde anti-Gaullisten al tevreden zouden zijn met een uitslag die de ge neraal in de eerste ronde een betrek kelijk krappe absolute meerderheid op levert. Het zou hem kunnen bewegen om in zijn toekomstige beleid wat meer met de „andersdenkenden" rekening te houden. ISTANBOEL. TURKIJE, 3 dec. (UPI) Reizigers die vandaag uit Syrië in Turkije zijn aangekomen hebben mee gedeeld dat zich in Damascus waar schijnlijk een mislukte staatsgreep van pro-Nasser elementen heeft voorgedaan. De reizigers kwamen bij Kilis de Sy- rische-Turkse grens over. 'Van onze Haagse redactie) DEN HAAG, 3 dec. Er zal geen gerechtelijke vervolging worden inge steld tegen hen die betrokken zijn ge weest bij de publikatie van een ge heim rapport van de BVD over het af luisteren van gesprekken. Dit heeft de officier van justitie in Den Haag, mr. A. Rosing, de minister van Justitie la ten weten. Zoals indertijd gemeld, is het rapport door nalatigheid van een hoofdambte naar van Justitie tussen oude kranten bij een groentenboer terecht gekomen. Een man die daar werkte heeft het gevonden en terbeschikking gesteld van De Telegraaf, die het daarop publiceer de. De minister zal nu overwegen „wat hem te doen staat", zoals het gezegd wordt. Dit laat de mogelijkheid open dat er tegen de ambtenaar alsnog disci plinaire maatregelen genomen zullen worden. (Van onze verslaggever) ROOSENDAAL, 3 dec. De heer Lindeboom uit de Lucas van Leyden- straat vond deze week in zijn toetje waarmee hij zijn dagelijkse maaltijd wilde besluiten een bloederige muis. Het dier kwam op zijn bord terecht toen hij het restant van een fles yoghurt daarop uitgoot. Eerder op de dag hadden twee kinderen van de familie Lindeboom yoghurt uit de fles gegeten zonder iets te merken en zonder er hinder van te ondervinden. Hoe de muis in de yoghurt is gekomen is tot nu toe een raadsel. (Advertentie) en verdienen laten wij u door een bijzondere aanbieding in Nu een extra voordeel voor het bekleden van uw trap; normale prijs 16.- per tree; NU 4.- minder betalen. Dit betekent bij een trap van veertien treden een voordeel voor u van 56.-- Tapiflex, ijzerstrek, onverslijt baar, gemakkelijk ten onderhou den en in frisse tinten verkrijg baar Deze extra aanbieding is slechts tot 25 december geldig, het leg gen gebeurt in januari. ALLES VOOR WONING Ged. Oude Gracht 81, Haarlem Telefoon (02500) 1 11 52 BRUSSEL, 3 dec. N?flat de vorige maand de Belgische politie een Spaanse vrouw had aangehouden op verdenking van handel in „blanke slavinnen" is daar nu volgens Belgische^ persberich ten een Nederlands meisje verkocht voor 1000 frank, 72 guldein Volgens het Laatste Nieuws zijn drie Grieken gear resteerd, die een 16-jarige uit Tilburg voor dit bedrag ter beschikking hadden gesteld van een herbergier in de Bel gische plaats Lanklaar. Het meisje was op uitnodiging van één der Grieken na een kennismaking in Tilburg naar Eisden gekomen en werd daar gedwongen m een café in Landklaar te gaan „werken". Onenig heid over de voorwaarden en een daar over ontstane ruzie, waarbij het meis je werd mishandeld, deed haar beslui ten naar de politie te gaan. De Grieken werd aangehouden. Het meisje werd over de grens gezet. (Advertentie) (Advertentie) Barteljorisstf Haarlem, tel 15332 Leidsestraat (bij Koningsplein) Telef (020) 22 35 96 Amsterdam (Van een onzer verslaggevers) AMSTERDAM, 3 dec. De dagploeg (150 man) van het technisch personeel van het Algemeen Handelsblad is van morgen om zeven uur na een rumoe rige nacht onder de tachtig leden van de nachtploeg in staking gegaan. Een delegatie van de personeelscom missie van het blad voerde in de loop van de ochtend onderhandelingen viet de directie. Dit overleg heeft niet tot een resultaat geleid, waardoor het Handels blad vandaag en Trouw morgenochtend niet zullen verschijnen. Op het laatste moment hebben de tachtig man van de nachtploeg tegen middernacht afgezien van d door de dagploeg gistermiddag afgekondigde 24- uursstaking. Daardoor kon Trouw van morgen nog verschijnen. Directe oor zaak van de moeilijkheden was de be slissing van de directie de gebruikelijke kerstgratificatie van vijfendertig gulden dit jaar niet uit te keren. Bovendien heeft de directeur van het bedrijf, de heer Drost, gistermorgen aan de personeelscommissie meegedeeld dat het niet uitbetalen van de kerstgratifi catie het begin is van een verder stroom lijnen van het bedrijf. Hiermee wordt bedoeld dat gelijke beloningen zullen worden ingevoerd voor de bij de Ne derlandse Dagblad Unie aangesloten bla den (Nieuwe Rotterdamse Courant, Het Vaderland, Het Algemeen Dagblad plus kopbladen en de Asser CouranH Toen de directie gisteren in de loop van de dag niet op de eisen van de vertegenwoordigers van het personeel inging, besloten de 150 man van de dag ploeg gistermiddag tot een 24-uurs sta king die gisteravond bij het opkomen van de nachtploeg had moeten ingaan. Onder de leden van de nachtploeg ont stond echter onenigheid omdat een aan tal van hen niet van de beslissing van de dagploeg op de hoogte was gebracht De doorslag voor het niet laten door gaan van de staking gaf een drukker die wel bereid was het werk neer te leggen maar niet eerder dan nadat de dag ploeg het voorbeeld zou hebben gege ven. Zijn overweging was dat de nacht- Ploeg reeds bij twee vorige gelegen heden het spits had moeten afbpten in penibele omstandigheden. Mokkend en morrend ging tenslotte iedereen aan het werk. Besloten werd het begin van de staking te verleggen naar vanmor gen zeven uur. (Van onze correspondent) LEEUWARDEN, 3 dec. Het jon ge echtpaar Hoekstra aan de Nieuwe- buren te Leeuwarden heeft plotseling veel haast gemaakt met het zoeken naar een andere woning, na een grie zelig avontuur met een dikke rat, die in paniek tegen mevrouw Hoekstra op sprong. Haar man was op jacht gegaan naai de rat, nadat die in de keuken een banketstaaf van het aanrecht had ge sleept. Hjj legde een stuk iokaas neer, waar het beest op af kwam en toen begon een jacht, waarbij de rat in doodsangst de huiskamer invluchtte, waar mevrouw Hoekstra stond met haar dochtertje van een jaar op de arm. De rat klom als een razende te gen haar op. Zij gilde zo hard, dat het beest los liet en wegvluchtte. La ter in de nacht lukte het de heer Hoek stra toch de rat te vangen. Omdat het gezin vaker last had van ratten, heeft de gemeentelijke reini- gings- en ontsmettingsdienst ingegre pen. Mevrouw Hoekstra s, om weer wat op verhaal te komen met de kin deren voor enkele dagen naar haar schoonmoeder gegaan. SLEEN, 3 dec. De krater op de boorlokatie in 't Haantje aanvankelijk omstreeks twee uur gistermiddag op natuurlijke wijze tot rust gekomen, is omstreeks vier uur opnieuw in werking getreden. Hoge fonteinen zout, water, gas en modder spuiten naar boven. Het lawaai is tot ver in de omtrek te ho- ren. Personeel van de N.A.M. en rijks politie hebben alle toegangswegen tot het gebied geblokkeerd, het fietspad langs het Oranjekanaal mag niet meer worden gebruikt. Volgens niet officiële bron zijn er in de wallen van net Oran jekanaal als gevolg van de erupties grote scheuren ontstaan. Als de krater tot rust is gekomen wil men proberen op een afstand van enkele honderden meters van de loca tie opnieuw zogenaamde observatiebo ringen te verrichten om te zoeken hoe de situatie ondergronds is. Naar ir. 3.M.. PBongaerts, direc teur van de N.A.M.op een perscon ferentie in Emmen meedeelde be draagt de schade enkele miljoenen guldens. Alleen al de boorinstallatie kostte ruim vier miljoen gulden. De exploitatiekosten bedroegen tot dus verre (er werd sedert 2 november geboord) ongeveer een half miljoen gulden. Uiteraard vergen ook de her stelwerkzaamheden en de extra bo ringen die nu moeten worden ver richt nog een aanzienlijk bedrag. Op last van verschillende instanties (gemeente, provinciale en rijkswater staat en de mijninspectie) is het gehe le terrein tot op een afstand van vijf honderd nieter van de krater afgezet door politie en N.A.M.-personeel. Het blijkt namelijk, dat zich op tientallen plaatsen rond de boorlocatie kleine kraters hebben gevormd. Aanvankelijk zou er geboord worden tot op een diepte van 4.500 meter. Op een diepte van 1.800 meter kwam men reeds in moeilijkheden vanwege de enorme druk, veroorzaakt door een gas- voerende aardlaag, waardoor de boor put begon over te lopen. Dit werd mee- Cy SCHIPHOL. 3 dec. Blijkens een mededeling, die de Westduitse minister van Verkeer, Seebohm, donderdag in de Bondsdag te Bonn heeft afgelegd worden maatregelen getroffen, om luchtlijnen van buitenlandse luchtvaart maatschappijen, waarbij op twee luchthavens landingen worden uitge voerd, geleidelijk in aantal te reduce ren. Deze maatregel treft uiteraard ook de K.L.M., die in totaal op vijf lijnen naar Duitsland twee steden aan doet. In eerste aanleg heeft de Bondsrege ring aan de KLM zelf overgelaten van welke tussenlanding zij wilde afzien. De KLM liet haar keuze op Bremen vallen. Reeds vorige maand verklaarde de KLM desgevraagd, dat zij „om bedrfjfs- technisehe redenen" de tussenlanding te Bremen op de dagelijkse avondvlucht naar Hamburg zou laten vervallen, het geen in de zakenwereld van Bremen op veel verzet stuitte en tot vragen van de plaatselijke Kamer van Koop handel leidde. Donderdag was het een afgevaardig de van Bremen, die minister Seebohm over deze kwestie in het parlement vragen stelde. (Advertentie) Vraag proefrit bij A. J. ROTTEVEEL'» AUTOMOBIELBEDRIJVEN Haarlem: le Emmastraat 16 Tel. 02500—13350 Bloemen daal: Dr. D. Bakkerlaar, 12 Tel. 02500—57500/57501 (Advertentie) Speciaalzaak voor handschoenen Haarlem - Gr. Houtstraat 52 Verwachting tot zaterdagavond, (opgemaakt 11.15 uur) Wisselend bewolkt met enkele buien. Krachtige tot matige wind tussen zuidwest en noordwest, langs de Hol landse en Zeeuwse kust aanvankelijk echter krachtig tot hard. Weinig ver andering in temperatuur. Zaterdag: zon: 8.30-16.31; maan: 14.45-2.55 (Advertentie) Ja! Ook in uw huis moderne, ideale verwarming. Schous Huishoudafdeling heeft het verwarmingsassortiment van deze tijd. Gas-, olie- en kolenverwarming in een fantastische sortering. Oude Groenmarkt 14-16 achter de oude St. Bavo HAARLEM - Tel. 02500-11266 gedeeld door ir. J. de Ruiter, chef ex ploitatie van de N.A.M. Toch slaagde men er evenwel nog in de situatie in de hand te houden. Toen later nog die per werd geboord, zochten het aanwe zige gas en het grondwater zich onder een druk van 290 atmosfeer een weg naar boven langs de boorschacht. Op een afstand van ongeveer dertig meter van de boorinstallatie ontstond een krater, waaruit met geweld een vele meters hoge fontein van modder en gas naar omhoog spoot. De toren zakte toen weg, omdat het platform door het uitstromende water werd on- dermipid. De gehele installatie is nu in de ontstane krater verdwenen en volko men vernield. Het is voor het eerst dat de NAM in ons land een dergelijke tegenslag treft. (Advertentie) OFFICIEEL DEALER HAARLEM EN OMGEVING ZANDVOORTSELAAN 158 HEEMSTEDE (t.o. Station) TEL. 43117 (02500) (Van een verslaggever) HEEMSTEDE, 3 dec. De Heem- steedse advocaat mr. J. H. van Wijk heeft er alle vertrouwen in, dat de 21-jarige Egidius Piek nit Rotterdam, die veertien dagen geleden in het kamp Y- edder, waarin hij als principieel dienstweigeraar is ondergebracht in hongerstaking is gegaan, het komende weekeinde zijn actie zal beëindigen Tij dens een onderhoud, dat wij gisteravond met mr. Van Wijk hadden, verzekerde deze ons met nadruk, dat de honger staking van de Rotterdammer primair niet bedoeld is om kracht bij te zetten aan zijn principiële bezwaren tegen de militaire dienst. Waar het Egidius Piek, die in deze als een groot idealist ge zien moet worden, om te doen is, is allereerst te protesteren tegen de oor log in Vietnam. Bovendien is hij enorm teleurgesteld door de apathie onder het Nederlandse volk ten aanzien van de gruwelen in Vietnam. Daarom alleen heeft deze jongeman, aldus mr. Van Wijk, die als vertrouwensman optreedt, de aandacht willen vestigen. De hongerstaking van Egidius Piek is woensdag een punt van bespreking geweest op het Ministerie van Defen sie, waar de contactcommissie Dienst- weigeraarswet bijeen kwam. De heer P. van der Boom, hoofd van de af deling Dienstplichtzaken van het de partement van Defensie, had er geen bezwaar tegen, dat Egidius Piek giste ren naar het kantoor van mr. Van Wijk in Haarlem zou gaan om zijn zaak nader te bespreken. De reis naar Haarlem is echter niet doorgegaan omdat na een telefonisch ge sprek mr. Van Wijk en Piek reeds een gunstige wending in deze zaak ln het nabije verschiet scheen te liggen. Mr. Van Wijk heeft Piek er kennelijk van kunnen overtuigen dat hij zijn doel nu bereikt heeft. Zijn actie heeft alom in den lande aandacht getrokken en grote publiciteit gekregen. Mede op grond daarvan meent mr. Van Wijk dat Piek binnen enkele dagen zijn actie zal sta ken. Over de behandeling in Vledder heeft de jongen Piek niet te klagen. Hij wordt met alle zorgen omringd, vijn ge zondheidstoestand is uitstekend te noe men. Mr. Van Wijk karakteriseerde hem als een pientere, aardige en in telligente jongen, die al zijn vrije tijd benut voor zijn studie voor het staats examen gymnasium. (Advertentie) SPAARNDAMSEWEG 48 HAARLEM Telef. 02500 53750 (Advertentie)

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1965 | | pagina 1