I k Knipogen tegen het leven Je prettig voelen, fit... 't Begint met gezond eten En gezond eten begint met Brio! Heerlijke, zuivere Brio heeft de fitheid in zich: mais-. zonnebloem- en sojaolie. 3 gouden oliën! Nog gezonder dan gewone plantaardige oliën door hun bijzondere samenstelling*Breng daarom Brio in Uw leven. Voor frisse veerkracht, elke dag opnieuwg Brio - de moderne plantenmargarine die U helpt om fit te blijven. Alléén vrijdag en zaterdag: Trevira herencostuums flausch mohair herenjassen Harris Tweed sportcolberts 75 Soepliefhebbers, opgelet! Het is weer Knorr die met iets bijzonders op tafel komt «Jaeger-leCoultrp. Hoe fijn kan goulashsoep zijn? De nieuwe Knorr Goulashsoep laat 't u ontdekken. Meesterlijk, pittig, kruidig, een échte Hongaarse traktatie. Natuurlijk, alles zit er in... paprika, rijst, ui en het fijnste rundvlees. Maar bovenal zijn het de onge ëvenaarde keukengeheimpjes van de Zwitserse Knorr koks die ook deze nieuwste Knorr soep tot een hoogtepunt maken. Is het werkelijk waar dat ik éérst bij etreka moet gaan kijken voordat ik meubels ga kopen? antwoord: Ja-dat is werkelijk waar. Ga eerst kijken bij eireka dan weet u wat er te koop is. DONDERDAG 9 DECEMBER 1965 (van iemand die meubels wil kopen (van eureka) Unieke garantie van eueka Kom naar het eireka -huis H. W. DAMES *De Brio oliën zijn in hoge mate meervoudig onverzadigd: gezond, zegt de moderne voedingsleer. zuiver plantaardig imriiirrt 'fékcWl, Goulashsoep Weet u waarom? De collectie meubels van Eureka is zó groot (en de prijzen zijn zó prettig) dat u het eigenlijk aan uzelf verplicht bent de Eureka-collectic te gaan zien. Dan weet u zeker dat u later geen spijt krijgt. Héél bijzonder. In het eerste jaar na aankoop van Eureka-meubels komt er twee keer een meubel vakman bij u thuis. Hij komt kij ken of u tevreden bent en. hij be handelt de (zeer schaarse) klach ten. Eureka geeft deze garantie omdat Eureka blij is met tevre den klanten. Het Eureka-huis staat in het oudste deel van Amsterdam in de Karthuizerstraat. Neem lijn 10 tot halte Westerstraat.Vanaf het C.S. eerst lijn 13. Vrijdagsavonds geopend van 8- 10 uur. Hierboven ziet u slechts 3 van de tientallen Eureka-eethoeken. Kom kijken 1 Eureka heeft een heel grote col lectie meubels in alle stijlen. Niet- alleen tientallen complete ameu blementen maar ook erg veel „losse" meubels en gezellige hoek jes. Verder alle goede wandmeu-. bel-systemen, aanbouwslaapka- mers - te veel om op te noemen. S Ecthoek model Tessino. Royale stoelen met verende rugsteun. Bekleding: kunstleer in weef-dessin. Naadloos, verlengbaar tafelblad. KARTHUIZERSTRAAT 26 - A'DAM JUWELEN. GOUD ZILVER IN- Sc VERKOOP Kruisstraat 19 - Haarlem (b d Rlddergtr.) Tel. 16910 MARGARINE Bri I38.5k.295.65 Prachtige aanbieding costuums van sterk, kreukher- stellend Trevira met 45°/o wol, in gedistingeerde lantasiedessins - grijs of blauw. Slechts 2 dagen: 98.- Sublieme overjassen in een zeer mooie kwaliteit zuiver wollen flausch mohair. U kiest uit ca mei, grijs en bruin,slechts 2 dagen voordezeongelooflijklage prijs: 89" De echte, handgeweven Harris Tweed colberts met origineel etiket. Diverse moderne dessins in blauw, groen, bruin en grijs. Slechts 2 dagen zeer voordelig: UW MODEHUIS Zelden werd het „perpetuum mobile" dichter benaderd dan in de konstruktie van de Atmos. Deze zeer bijzondere klok, vervaardigd volgens de patenten van ingenieur J. L. Reutter, wordt opge wonden door temperatuursverschillen. Slechts één keer hoeft u de Atmos te starten. Dat is op de gedenkwaardige dag dat hij uw bezit wordt. Daarna loopt hij voor altijd en geeft nauwkeurig de tijd aan. De Atmos is een boeiend bezit, want steeds weer zullen uw relaties of vrienden met belangstelling naar u luisteren als u hun de werking uitlegt. Daarom is de Atmos ook een geschenk bij uitnemendheid. Wilt u meer over deze klok weten? Wij zul len u gaarne documentatie toezenden. 3 Publicatie van de N.V. Handelmij. v.d. N.V. v/h Eduard Goudsmit, Groothandelsgebouw, Rotterda^,

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1965 | | pagina 16