BETAALD VOETBAL in cijfers Ook Cor van der Gijp is niet de oplossing voor Amsterdammers Feyenoord drukt bij D.O.S. door Coentje en Bouwmeester schitteren Duitse doelman voor Willem II Twee DFC'ers bij botsing omgekomen Toto-cijfers li i NAC krijgt loon naar werken COEN MOULIJN OPEREERT ALS AANVOERDER.... S DE SPORTTOTO Ere divisie Eerste divisie Tweede divisie A Tweede divisie B In de put MAANDAG 13 DECEMBER 1965 (Yan onze sportredactie) ROOSENDAAL, 13 dec. Er helpt zelfs geen meester Kokosky aan. Het is duidelijk: Blauw Wit zal voorlopig niet het voetbal walhalla (de ere-divisie) betre den. Van de in het vorige seizoen geruime tijd feilloos werkende doelpuntenmachine is niets meer over. Het eens soepel geoliede uurwerk (made in Britain) is roestig en loopt op tal van plaat sen luid krakend aan. De raderen zijn versleten en andere pas ver nieuwde onderdelen passen niet in het geheel. Aanvalsspits Boog Vreugde p- preró Ere-divisie Eerste divisie Tv;e:de divisie A t„V r ■Hall en 5-12- 65 z.-.c (Van onze sportredactie) AMSTERDAM, 13 dec. Met een ontevreden gezicht zat hij, Dirk de Ruiter in de kleedkamer- Hij voelde de nederlaag die de Volewijckers met 01 tegen het Bredase NAC had geleden als een persoonlijk verlies. Van alles had hij, de aanvoerder, geprobeerd om zijn team tot een positief re sultaat te voeren. Eerst, voor de rust in de verdediging, toen hij immer de grootste hinderpaal was voor de vlot en goed combineren de Brabanders. En na de thee toen hii mee ten aanval trok en daarmee een groot gevaar bete kende voor het doe) van Peter van de Merwe. Toch, toen hij later de wedstrijd ietwat rustiger overzag moest hij toegeven dat het verlies inderdaad verdiend was. Want nimmer wisten de over-IJ'ers tot een goede combi natie te komen en met de schaar se solo-acties wist de toch heus niet imponerende Brabantse ver dediging echt wel raad. Geen rust Uitgeteld Struikelblok Ster Als koek MACHINE van BLAUW WIT HAPERT IN ROOSENDAAL Het bestuur van Blauw Wit heeft al van alles geprobeerd. Stapper midden voor, Stapper linksbuiten; Cor van der Gijp erin, eruit en vervolgens na een retraite met diep doorvoelde scheids rechterlijke aspiraties er weer in; Keith Spurgeon de trainer eruit (onder het motto: zelfs een Engelsman kan weieens niet voldoen) en na een even weinig succesvolle periode Cees üijke er weer in. Niets hielp. Zelfs niet de actie van meesterpleiter Kokosky tegen een scheidsrechter. Een officier van justitie stak er zpn ambtelijk been voor Op Cor van der Gijp, in vroeger (be tere) tijden Feyenoords roemruchte aan. valsspits, was Spurgeons hoop gevestigd. Zenuwachtig kauwend volgde de En gelsman (getooid met geruite pet) gis termiddag op het sportpark de Luiten van RBC het werk van zijn veteraan. Cor, dat bleek al vlug kon het niet bol werken tegen de harde mannelijke aan vallen van de Roosendalers. Als aan- valsspits kreeg Van der Gijp het leeu- wedeel van het Roosendaalse geweld te verduren. En dat ging niet. Vroeger zou hij er nog harder dan zijn tegen- «tanders tegen aan zijn gegaan. Vroeger zou hij zich desnoods vechtend een opening hebben veroverd in het vijan delijk verdedigingsblok. Die tijd is ech ter voorbij. Ach, een klein duwtje hier, een trapje daar, dat kan er nog net mee door. Vooral als daarna de tegen stander vriendelijk de hand wordt aan geboden, maar meer niet Een man, die scheidsrechter wil wor den in het ook voor arbiters betaalde voetbal kan zich dat niet permitteren. Business is Business. Meer pijlen dan Cor van der Gijp had trainer Spurgeon niet op zijn boog. Linksbuiten Stapper faalde en de junior Waayenberg kwam niet uit de verf, of schoon hij het enige Amsterdamse doelpunt scoorde. Zo versleten en niet afgewerkt als het Amsterdamse voetbal aandeed zo fris en jong speelde RBC. Zelfs Cees Cools, die al heel wat jaren meedraait in Roosen daal voetbalde als in zijn beste dagen. Het elftal van RBC is over het alge meen genomen niet technisch. Er heerst echter in het elftal een gezonde menta liteit. en de spelers verkeren stuk voor stuk in een uitstekende conditie, die de Roosendalers in staat stelt modern voet bal te spelen. De RBC-ers geven zich geheel en al als ze voetballen. Ais er wordt aangevallen is het gehele elftal uitgezonderd de doelman in de aanval. Als er verdedigd moet worden komt iedereen terug. Het enthousiasme waar mee gespeeld wordt is opvallend. Voor de spelers, zo lijkt het tenminste, tellen niet zo zeer de „centen" als wel de be grippen club en de eer van de winst. Groot was dan ook de vreugde van de spelers en hun aanhangers (circa drie duizend toeschouwers) toen H. van der Ven in de vierde minuut reeds doelman Amama van Blauw Wit verraste. De Kruiver - Feyenoord v. d. Kuilen - PSV Bosveld - Sparta Roordink - FC Twente Henk Groot - Ajax Brokamp - MW v. d. Linden - Sittardia Heyermans - Xerxes Beets - Alkmaar Engelsma - Volewjjckers Netten - Sittardia Verhagen - RBC Sluyk - Velox Verhagen - Vitesse Rooskeb - Zwartemeer J. Hartjes - Graafschap Overgoor - Graafschap de Vroet - Heerenveen Lacroix - Veendam Zweers - Graafschap Veenstraa - Vitesse -'-j-mscn f '!??!~ina Huberts - SW Kreekels - Helmondia 11 11 11 9 8 6 12 12 9 8 8 8 7 12 9 9 8 8 7 7 8 11 9 8 8 7 gladde bal verdween na de vijfentwin tig meter tussen schoen en doelpalen in angstwekkend tempo te hebben afge legd onbereikbaar voor de keeper in de linker benedenhoek. Die treffer bracht tegelijkertijd de hiaten in de Amsterdamse verdediging aan het licht. Men aarzelde te lang met het wegwer- ke van de bal. Joop de Jong en Sparen- dam voetbalden weliswaar goed, maar de overige twee Van Twigt en R. Geest man speelden veel minder. Vaak waren hun Roosendaalse tegenstrevers hun te vlug af. En dat leverde onherroepelijk doelpunten op. Nummer twee volgde in de negenentwintigste minuut. Midden- ropta T. v een van Wijck voor Floor Verhagen voorzet van rechtsbuiten prachtig in. In de tweede helft scoorde Waayen berg weliswaar 2-1, maar dat verhoogde slechts RBC's aanvalsdrift. In de twin tigste minuut van de tweede helft werd Floor Verhagen in het verboden gebied door Sparendam ten val gebracht. Aan voerder F. van Hal benutte de penalty. De strafschop, die Rudie Geestman Uit deze kopstoot van een RBC'er verdween de bal over de doelman van Blauw Wit in het net. De stand werd daarmee 2-0. mocht nemen aan de andere zijde van het veld, nadat Cor van der Gijp was gehaakt in het strafschopgebied, stierf een nare dood. De hard ingezonden bal ketste tegen de rechter paal (Van een speciale verslaggever) UTRECHT, 13 dec. Als de grasmat van stadion Galgenwaard onbespeelbaar geweest zou zijn, waren het eerste en tweede elftal van DOS met magiër An ton Geesink naar het Panbos gegaan, dat ergens langs de weg naar Amersfoort wat aan het opdrogen is. Misschien was het „Samson" liever geweest, als scheidsrechter Henk v. d. Veer, die Boogaerts grieperig verving nee ge zegd had tegen het winterse groen. Maar het stadion lag er prachtig by en dus moesten de pupillen van Geesink, die nog steeds aan het omvormingspro ces bezig zijn, aantreden tegen Coentje Mouiyn en zUn gezelschap. Het gezel schap was incompleet, omdat Pieters Graafland zijn hoofdrol ook al we gens griep moest afstaan aan Kick en zo zagen we dan Coentje Moulijn In zyn creatie als aanvoerder. Een leuk ge baar van de heren Kieboom en Kment, die beiden gelukkig het lachen nog niet verleerd zijn. TILBURG, 13 dec. Willem II heeft de 25-jarige Duitser Gerd Schobert van FC Köln gecontracteerd. Schobert, de tweede reservekeeper van FC Köln, speelde twaalf maal In het Westfaalse amateurteam. De Duitse doelman krijgt een semi-prof contract. MOERGESTEL, 13 dec. Twee jeug dige DFC'ers, de 17-jarige hulp-terretn- knecht J. van Gent en de 18-jarige juniorspeler G. Timmers, beiden uit Dordrecht, zijn zondagmorgen tijdens een frontale botsing op de rijksweg TilburgEindhoven nabij Moergestel om het leven gekomen. Voor het leven van de 17-jarige A-elftal-speler H. Maas wordt gevreesd. De 17-jarige A-speler N. de Visser werd ernstig, de 21-jarige supporter J. G. M. de Jager licht ge wond. De DFC'ers, allen Dordtenaren, waren op weg naar Brunssum, waar het eerste elftal van de Dordtse voetbalclub tegen Limburgia speelde. 'Het ongeluk gebeurde tijdens een in haalmanoeuvre. De heer De lager, die de auto (een huurwagen) bestuurde, zag bij het inhalen een tegenligger naderen Hij zwenkte te schielijk naar rechts, waardoor de auto in de berm belandde en vandaar weer op het linker wegge deelte terechtkwam. Een botsing met een personenauto, bestuurd door een Amerikaan, was het gevolg. De Ame rikaan kreeg een gebroken arm en pink, letsel aan het hoofd en zijn rech ter knieschijf werd verbrijzeld. De wagen van de Dordtenaren werd totaal vernield, die van de Amerikaan zwaar beschadigd. Het verkeer heeft geen noemenswaardig oponthoud van dit ongeval ondervonden. Gisteravond zijn voorzitter J. Kwee- kei van DFC en de heren D. van der Linden en W. G. D. Verzijl naar het St. Elisabeth-ziekenhuis in Tilburg geweest. Het Sint Nicolaasfeest, dat DFC van avond in het Dordtse Amerïcain zou houden, is afgelast. DEN HAAG, 13 dec. De spoeling wordt dun In de Sporttoto van dit weekeinde. Zondagavond had de toto van de 704.199 deelnemers van deze week, die voor een totaal inleg zorgden van 995.745, reeds tweeëntwintig mel dingen voor de eerste prijs 180.728). Voor de tweede en derde prijs, resp. 98.579,en 49.289,groot, waren reeds voor iedere prijs honderd gadigden. Peter van der Merwe, de doelman van NAC, is iets sneller bij de bal dan de Volewijcker Engelsma en zorgt hierdoor dat zijn doel voor doorboring gespaard blijft. De Volewijckers verloor van NAC met 0-1. se- Sparta-Herocles Ahead D.W.S Fortuna'54-Telstar A.D.O.-P.3.V. G.V.A.V.-M.V.V. Willem ll-Ajax FC Twenthe-Elinkw D.O.S Feijenoord Alkmaar-Sittardia P.E.C-VeentJam Zaanstreek Limburgia-D.F.C. Eindh Holl. Sport S.V.V.-H.D.V.S. De Volewijckers strijkt vlag in tweede helft NAC startte met een overrompelend offensief en de wedstrijd was geen vijf minuten oud toen Volewijckers-doelman Houtkoper al zijn kunnen moest tonen bij een ziedend schot van Visschers. de talentrijke rechtsbinnen die later ech ter afzakte tot een figurant. Het leek er dus op dat doelman Houtkaper een drukke middag zou krijgen, maar tot grote verbazing van de 1500 toeschou wers bleken de combinaties van de NAC-spelers vrji gevaarloos door een gemis aan vuurkracht. En kwam er al eens een schot dan bleek het vizier van de schutter een duidelijke afwij king te vertonen, 'va-1 -door de bal vaak in de tribune belandde. raking kwam met een achterspeler van NAC. Uitgeteld zeeg hij neer op de glibberige grasmat. De blessure bleek naderhand mee te vallen. Al moest hij op de reservebank de wedstrijd uitkij ken. Hij werd vervangen door Sijmons, die al dadelijk sucoes leek te hebben met zijn eerste schot. De bal scheerde echter rakelings langs de verkeerde kant van de paal. In de eerste minuut van de tiweede helft kreeg NAC toch zijn verdiende doelpunt. Zoals het de wedstrijd be gonnen was, zo begon het ook de twee de helft: met een onstuimige aanval, waarbij een voorzet van Kaloperovic, Aadje Graumans bereikte die bliksem snel schoot. Wel viel doelman Hout koper uit naar de goede hoek, maar intussen had een Volewijckers-been de bal van richting veranderd en dat be tekende 01. In de dertigste minuut raakte Vole- wijckers-rechtshalf Looijen geblesseerd toen hij bij een uitval koppend in aan- Het bracht echter geen rust in de Bredase ploeg. Zoals nu al vele maan den het geval is kunnen de NAC'ers de weelde van een voorsprong niet ver dragen. Plots stokte het goede samen spel. Krampachtig werd er geprobeerd de voorsprong te verdedigen. En nu kwam het doel van Peter van der Mer we ook meer in gevaar, bij schoten van Schaft, Fens en vooral De Ruiter. Succes was echter niet weggelegd voor Volewijckers. Meer dan een geste was het niet, want Coentje had te weinig tyd om bevelen uit te delen. Hy moest te vaak kyken naar de DOS-verdedigers, die hem zoveel mogelijk onschadelijk wil den maken en aangezien Coen zyn be nen nog altijd hoog aanslaat, keek hjj in de eerste helft eerst eens de kat uit de boom. Dit kijken was in ieder ge val een tactische manoeuvre, want DOS mocht zich in het eerste half uur dan verbeelden zyn wil aan Feyenoord op te leggen, doelpunten kwamen er niet en daar gaat het om. Niemand van de Utrechters bleek in staat de Rot terdamse verdedigingsgordel te door breken, d.w.z. helemaal open te scheu ren, want reserve-doelman Kick was er ook nog. DOS kreeg in de openingsfase kansen genoeg. Linksbuiten Wery had de bal slechts voor het inschieten. An ders is hij altijd goed voor een of twee doelpunten, maar nu faalde hy. Hoe energiek DOS ook ten aanval trok, er ontstond weinig gevaar, want het ritme was zoals een jongetje op de tribune zyn gramschap vertaalde: slow-quick- slow. In de achterhoede van DOS ope reerde duivelskunstenaar Achterberg, een temperamentvolle jonge knaap, die het grote struikelblok bleek voor Kieboom-boys. Dat het eerste schot van de Rotterdammers pas na 19 mi nuten werd afgevuurd op naam van Luyten tekende de situatie. Coentje liep bezwerend langs de lijn met een code, die onbegrijpelijk was voor de Utrechters. Zelfs in zijn in actieve, overigens zeer beminnelijke spel lag iets sluws, iets van de poes, die vol geduld op een misser van de muis loert. Coentje had in de gaten, dat DOS aardig op weg was de door Geesink aangeprate energie te ver bruiken en glimlachte naar het pu bliek, dat meer van zijn arsenaal had verwacht. Hij heeft de schare later niet teleurgesteld, want twee doel punten kwamen uit zijn artistieke gedoe voort, waarvan één op zijn naam. Hoe het ook zij, in de eerste fase was DOS aan het proberen de beslissing af te dwingen volgens een overrompelingstactiek, zelfs met bal len over de hele breedte, maar steeds weer dook Kraay op, nog steeds een meester in timen. Goliat Kraay lag voortdurend in gewonnen positie te genover David Loffeld. Ean dan v. d. Linden, een hoofdstuk apart, de laat ste tijd een kijk-u-rijk-show. Aan Tonnie, wiens hart grondig is nagezien, lag het beslist niet. In de eerste helft was hij de ster van het veld, maar een one man show kon hij er niet van maken. Piet Fransen, ge steund door Haak en Kraay als het moest, maakte het Tonnie heel erg moeilijk en toch was hij er bijna door geslipt. Maar het was 'steeds bijna en toen het eerste Rotterdamse doelpunt zes minuten voor de rust ontstond, was DOS in feite geslagen. Het had met een soms imponerende overmacht de Feyen- oord-defensie aan het werk gezet en een 20 voorsprong zou heel gewoon geweest zijn, maar ineens was er het grote moment van Bouwmeester, wiens ster na de rust heel hoog zou gaan rijzen. De kleine Brabander richtte naar Coen, Coen naar Kruiver, het ging al lemaal in een flits en alle Utrechtse pionnen vielen om, keeper Ruitenheek tenslotte ook by het vliegende schot van Piet Kruiver (01). Weliswaar gaf back Achterberg van DOS een vertol king van het 4-2-4-systeem, bewyzend dat het heus niet zo defensief is als velen zeggen, maar Kick was er nog, Kick, vervanger van Eddy PG himself. En Kick was zyn voetballersloon ten volle waard, want af en toe moest hy toch al zyn spieren in beweging zet ten. Het leek wel of het in de rust afge sproken was. Scheidsrechter v. d. Veer gaf het sein voor de aftrap, een ver dwaalde bal kwam by Achterberg, en deze stijlvolle Utrechtse back had een black out. Hij gaf de bal aan v. d. Vall, die zette voor naar Weering en deze weer naar Bouwmeester en toen was het 02. Dit allemaal in enkele tien tallen seconden. DOS zat dieper in de put dan ooit. Toch gingen de Utrech ters er even later flink tegenaan. Piet Kruiver kan ervan meespreken. Hij werd in de heupzwaai genomen door Van Stijn en liet zich 9 minuten lang niet meer zien. Iedereen vreesde, dat hij iets gebroken had, maar hy kwam toch terug en hij liet DOS raden naar zijn plaats. Toen Piet wat werd bygewerkt, dacht de sluwe DOSverdediger Rooders: ik ga naar voren, we spelen immers met een man meer en die lastige Krui ver is weg. DOS bleef zich inspannen om de achterstand te verkleinen en Weyman was dichtbij een treffer. Maar keeper Kick was er ook nog, schreven we al. Zo ook, toen Ton van der Lin den, alle getreuzel beu, door de Rot terdamse haag rende en iedereen ach ter zie!- liet. Kick had het door, kwam zijn doel uit en stuitte de rush van v. d. Linden. Aan de overkant een identiek stukje show, ditmaal van Bouwmeester, die volop van zijn vrijheid genoot, doch ditmaal was v. Vulpen hem te slim af. Bouwmeester zag er een overtreding in, maar v. d. Veer niet en daar gaat het om. Feyenoord ging hierna door DOS heen, alsof de Utrechters een gro te koek vormden. Een schot van Bouw meester vloog via de handen van doel man Ruitenbeek net naast het doel en even later kwam Kruiver tweemaal al leen voor Ruitenbeek. Beide malen deed blonde Piet er iets te lang over. Maar na 35 minuten was het dan zover. Aan voerder Moulijn in een onvergetelijk moment. Op de prachtige pass van Weering had hij heel lang gewacht, maar toen hij kwam, raasde Moulijn verder en voerde twee of drie seconden een schrikbewind over DOS en knalde laconiek langs Ruitenbeek (0—3). Voor DOS een hopeloze zaak, al probeerden v. d. Linden en Van Vulpen het leed nog wat te verzachten. Feyenoord gaf nog even een de monstratie van positiesnel weg en toen was de show ten einde. Harry Bild had het ons voor de rust al gezegd: volgende week komen we weer naar Utrecht, en dan mag ik meedoen. Wie moet er dan een plaats inruimen voor hem, vragen we ons af. Willy Kment weet het wel SpartaHeracles 60 Bosveld 10, v. d. Kerkhof 20 rust. Madsen 80, Bosveld 40 (pen.), Mad- sen 5—0, Bosveld 6—0. T. 12.00» DWS—Go Ahead 1—2 Veenstra 01, rust, Greving 02, I®* rael 1-2. T. 13.000 Fortuna '54Telstar 21 Custers 10, rust, Clement 11. V^J Rhijn 2-1. T. 6.000 ADO—PSV 1—3 Giessen 01, rust, v. d. Kuilen 0— Welbers 0—3, van Miert 1—3. T. 17-00° GVAV—MVV 2—0 10 v. Tilburg, rust, 20 v. Nee T. 10000 Willem II—Ajax 1—4 Van Duivenbode 01, Nuninga 0 Van Haaren 03, rust, P. Keizer 0— Van Daal 1—4. T. 20.000 F.C. Twente—Elinkwijk 3—1 Roordink 1—0, Kohn 20. RoordinK 30, rust, Nieuwenhuis 31. T. 8.000 DOSFeyenoord 03 Kruiver 01, rust, Bouwmeester 0—-2. Moulijn 03. T. 20.000 Ajax 12 10 1 1 21 Feyenoord 11 7 1 3 15 F.C. Twente 11 6 2 3 14 Sparta 12 6 2 4 14 D.W.S. 12 5 4 3 14 P.S.V. 12 5 4 3 14 Go Ahead 11 4 5 2 13 A.D.O. 11 3 5 3 11 Fortuna 54 12 3 5 4 11 G.V.A.V. 11 3 4 4 10 Willem n 11 4 1 6 9 Telstar 12 3 3 6 9 Ellnkwyk ló 2 4 4 8 D.O.S. 12 2 4 6 8 Heracles 11 1 4 6 6 M.V.V. 11 0 5 6 5 DHC—VVV 5—0 14—18 13—24 Roggeveen 10, Schaack 20, rust, Roggeveen 30, Dorjee 40 (pen.), Blok 5—0. T. 3.000 De VolewijckersNAC 01 00 rust, Schaft 01 e.d. T. 3.000 NECSC Cambuur 31 Roelofsma 01, rust, van Reeken 11, Weber 21, Geutjes 31. T. 10.000 EindhovenHolland Sport 51 Verhoeven 10 en 20, v. d. Heuvel 30, rust, Leusink 5—0, v. d. Maas 51 T. 5.000 AlkmaarSittardia 25 Dullens 01, Beets 11, Wolfs 12, Netten 13 rust, Hanek 2—3, Netten 2—4, Mares 2—5. T. 11.000 RBCBlauw Wit 31 v. d. Ven 1—0, Verhagen 20, rust, Geestman 21, van Hal 3—1. T. 5.000 Xerxes 11 1» 1 0 21 N.E.C. 11 7 2 2 16 D.H.C. 11 6 3 2 15 Sittardia 10 7 0 3 14 Alkmaar 11 6 2 3 14 N.A.C. 9 4 3 2 11 R.B.C. 11 4 3 4 11 Velox 11 4 2 5 10 Cambuur 11 3 3 5 9 Volendam 12 3 3 6 9 Eindhoven 9 2 3 4 7 Blauw Wit 10 1 5 4 7 Holland Sport 11 2 3 6 7 Volewyckers 12 2 2 8 6 V.V.V. 10 1 1 8 3 35—25 15—16 11—20 11—24 16—27 11—33 VitesseTubantia 61 de Vries 1—0, Verhagen 2—0, Hofs 3—0 rust, Verhagen 4—0, de Vries 5—0, Rompelman 51, Verhagen 61. T. 10.000 Zwartemeer—Gooiland 1—1 Groote 10, rust, Fahrenhorst 11. T. 4.000 PECVeendam 31 Koopman 1—0, rust, Sterken 2—0, Koopman 3—0, Lacroix 3—1. T. 2.500 ZFCFC Zaanstreek 01 00 rust, van Doorneveld 01 T. 4.500 HeerenveenZwolse Boys 4—2 Henstra 0—1, de Vroet 1—1, rust, Nij- huis 2—1, Bosma 3—1, de Vries 3—2, de Vroet 4—2. 3.000 Hilversum—de Graafschap 04 Hulshorst 01, rust, Nieuwenhuis 02, Jaski 0—3 en 0—4. T. 2.000 HVCWageningen 11 Van Ginkel 10, rust, Drost 11. T. 2.000 20—9 16—19 22—25 15—24 10—12 12—21 Excelsior—FC Den Bosch 21 Borsten 0—1, Munne 1—1, rust, Mudde 2—1. T. 3 500 HaarlemNO AD 61 Bosdijk 1—0, Couperus 2-.0 (pen.), Couperus 3—0, rust, Couperus 4—0, Smit 50, J. Smit e.d. 51. Counerus 6—1. T 3.000 Limburgia—DFC 31 Coolen 10 en 20, rust, Coolen 3—0, Kleinjan 31 (pen.) T 4 000 SW—Hermes DVS 2—4 Van Dijk 10, Huberts 20 rust, van Kooten 21 en 2—2, van Multem 2—3, van Kooten 24. T. 6.500 Helmondia '55Roda JC 04 Gniïca 0—1, rust, Gnilca 0—2, Stevel- mans 03 en 04. T. 2.000 BaronieEDO 60 Vermolen 10, Dükers 20. rust. Ver molen 30 en 0. Vermolen 5—0, A. Vitesse 10 9 0 1 18 Graafschap 12 8 2 2 18 Zwartemeer 10 5 5 0 15 H.V.C. 11 4 5 2 13 P.E.C. 9 4 3 2 11 Veendam 10 3 4 3 10 Gooiland 10 2 5 3 9 Heerenveen 11 3 3 5 9 Wageningen 11 3 3 5 9 Hilversum 10 2 4 4 8 Z.F.C. 11 4 0 7 8 Zaanstreek 9 2 3 4 7 A.G.O.V.V. 10 2 3 5 7 Zwolse Boys 10 2 2 6 6 Tubantia 10 1 4 5 6 v. d. Broek 6—0. T. 2.000 W*"ielminaRCH 1—1 Maslo 01, rust, Konings 1—1 T. 4.500 Roda J.C. 11 6 4 1 16 23—U Limburgia 10 6 3 1 15 34—15 R.C.H. 11 6 3 2 15 2113 S.V.V. 10 6 1 3 13 24—17 F.C. Den Bosch 9 4 4 1 12 18—8 D.F.C. 10 4 4 2 12 23—11 De Baronie 11 4 2 5 10 26—13 Fortuna-Vl. Q 3 3 3 9 11-11 Haarlem 10 4 1 5 9 2313 Excelsior 10 3 2 5 8 19-18 Ilermes D.V.S. 10 3 2 5 8 14 -23 Helmondia '55 10 3 1 6 7 12—28 N.O.A.D. 9 2 2 5 fi 13—20 Wilhelmina 10 1 4 5 6 18—26 E.D.O. 12 2 2 8 6 14—42

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1965 | | pagina 10