Schmelzer: eet meer brood Volgende week gesprek met Economische Zaken D Waterstand in Limburg iets gunstiger BUGGENUM GAAT OP STELTEN Paus komend voorjaar naar Rusland Afgedaald van de Olympus De Gaulle hield boeiend bij de Bijl mermeer 12 jaar bij Amsterdam Pompstation voor deur Café moet sluiten wegens benzinedamp Plastic hoes in uitlaat Titan - raket „praatje haard" Groene appels Emotie „FLEX0R0L" Regering wijzigt voorstellen Auto vermoorde op Katendrecht gevonden menws Het VANDAAG Verders En Achterstand Nog een cent VERHOGING ABONNEMENTSPRIJS Voor modieuze dames- en teenerkleding Koudere nacht Weer moeilijkheden Demagogie SJELEPIN HEEFT MACHTSPOSITIE LOEK BIESBROUCK de Houtwerf de Steenwerf Alblasserwaard DINSDAG 14 DECEMBER 1965 89ste JAARGANG No. 32228 (Van ome Haagse redactie) DEN HAAG, 14 dec. Volgend jaar willen de bak kers acht cent meer aan brood bakken verdienen, dan ze dit jaar doen. Hetgeen, op voorhand, niet wil zeggen een prijsverhoging van acht cent. De bakkers hebben een flauwe hoop, dat de subsidie op brood via de aankoop van meel nog wat kan worden verhoogd. Van politieke zijde wordt eraan getwijfeld, of dit mogelijk is. Eind deze week beginnen de besprekin gen tussen de Nederlandse Bak kerij Stichting en het ministerie van Economische Zaken over de verhoging van de broodprijs. Al worden de berichten over de waterstand ook uit Limburg gunstiger, uit de nood is men daar nog geenszins. In Buggenum bijvoorbeeld maakt de jeugd van stelten gébruik om de voeten droog te houden. roomfondant - kransjes van DEN HAAG, 14 Jee. De regering otelt voor de gemeente Weesperkarspei op te heffen en westelijk Weesper karspel (de Bijl mermeerpolder) voor de periode van twaalf jaar toe te voegen aan het grondgebied van de gemeente Amsterdam. NIEUWE HAARLEMSCHE COURANT ADVERTENTIETARIEF 30 cenl per millimeter- hoogte. Omroepers 20 cent per millimeter. ABONNEMENTSPRIJS 80 cent per week, 3,4» per maand, 10,30 per kwartaai. Kantoren HAARLEM: Smedestraat 5, telefoon 2 15 43. BEVERWIJK: Groenelaan 3, telefoon 2 47 90. UMUIDEN: Leeuwerildaan 30, telef 57 90. AMSTERDAM: Nwe Zijds Voorburgwal 85. telef. 22 13 55. Bakkers willen acht cent meer aan brood verdienen Dit is bekend gewordfen op een pers conferentie van de Bakkerij Stichting, gistermiddag in Scheveningen. Voor deze bijeenkomst had men de fractievoorzit ter van de KVP-fractie in de Tweede Kamer, drs. W. K. N. Schmelzer, uit genodigd de mening van een politicus te geven over de problemen van de bakkerij. Alsof hij was ingehuurd als recla me-man zei hij: ,,Wat de bedrijfstak zélf betreft, heb ik mij als consu ment wel eens afgevraagd, of de da ling van het broodverbruik wel on vermijdelijk is. Vooral in het buiten land valt het mij vaak op, dat bij een warme maaltijd (meer) brood wordt geserveerd. Zou het verder niet de moeite waard zijn eens te onderzoeken in welke mate men zich in ons land op zaterdag om de huisvrouw te ontlasten tot brood maaltijden (misschien met extra broodbeleg) beperkt en hoe de be- eze vier radar-antennes die zich in de neus van de Gemini-6 bevinden, zullen ervoor moeten zorgen, dat deze week het lang verwachte rendez-vous plaatsvindt met de Gemini-7. Vooropgesteld, dat er zich geen nieuwe moeilijkheden voordoen bij de lancering van de eerstgenoemde ruimte-cabine. Eén van de antennes zal worden gebruikt om signalen uit te zenden, terwijl de overige drie de omgevormde en te ruggekaatste signalen van de ruimte- tegenligger moeten opvangen. Over deze ingewikkelde procedure vertelt onze ruimtevaartmedewerker SJ. VAN DER WERF op pagina 5. Het ontslag op korte termijn van duizend werknemers bij Ankersmit in Deventer heeft de voorzitter van de Tweede Kamerfractie van de Pv.d.A. naar deze stad doen gaan, om zich te oriënteren. Zijn bevin dingen staan op pagina 5. Op onze sportpagina leest u dat China steeds meer betekenis krijgt als sportnatie; dat Aad Jansen een gemakkelijke zege behaalde op de bokser Lucien Poelger en dat het Oud-Amsterdams Elftal zijn eerste lustrum gaat vieren. Op onze r.t.v. leest u dat het thans mogelijk is de antennekermis op onze daken op te ruimen, als mede de indruk die het liefdadig heidsfeest in Parijs ten bate van het gebrekkige kind op onze recensent heeft gemaakt. Op pagina 2 kunt u vandaag le zen, wat er vanavond op uw scherm te zien is. Verder nog enkele show- flitsen en iets over de tv-serie Le vensproblemen. In onze rubriek Op Zijpaden: „De storm" rond de nieu we perschef bij Cardin. Regionaal nieuws op pagina 3. vindingen daarmee zijn; wellicht ligt hier een terrein voor voorlichting". (In opdracht van de Bakkerij Stich ting is dat al eens uitgezocht. En kele jaren geleden meldde het rap port „Het broodverbruik in Neder land" een toeneming van het brood eten op zaterdag). De voorzitter van de Bakkerij Stich ting, de heer M. Vlug, somde de rede nen op, waarom de bakkers volgend jaar acht cent meer uit het brood wil len halen. Op de eerste plaats is de rentabiliteit in de bakkersbedrijven in de loop van dit jaar weer aardig tot nabij nul gedaald, onder meer ten ge volge van het doorvoeren van de vijf daagse werkweek en de „uitkering-in- tweeën" van twee procent, die niet voorzien was toen met minister An- driessen de prijsverhogingen voor dat jaar werden overeen gekomen. Op de tweede plaats komt het bak- kenjpersoneel dit jaar een extra-loons verhoging toe, die boven de „zeven procent" uit zal gaan. Ook de werkge vers geloven, dat er een achterstand is in de beloning van het personeel. Vooral de hoge vakbekwaamheid en de uitzonderlijke werktijden worden niet voldoende gehonoreerd. Ten derde zal ook volgend jaar de subsidie op het brood weer voor een gedeelte worden afgebroken. De EEG- afspraak luidt, dat deze subsidie in 1970 afgeschaft moet zijn. Brood, heeft de Bakkerij Stichting la ten uitzoeken, is in ons land goedkoper dan in de buurlanden Duitsland en België. Alleen in Frankrijk is het brood goedkoper dan bij ons. Maar de heer Vlug wijst erop, dat daar niet wordt bezorgd. Voor bezorgen werd dit jaar in ons land voor het eerst een cent meer per brood gerekend. Men heeft daar geen nadelige gevolgen van ondervonden, al dus de heer Vlug. De mensen kopen nog evenveel brood aan de deur als voordien. Op 3 januari komt er nóg een cent op bezorgd brood. Dat is nog een gevolg van de afspraak met mi nister Andriessen. Een woordvoerder van het ministerie van Economische Zaken heeft vanoch tend desgevraagd verklaard dat er nog geen afspraak voor een bespreking van minister Den Uyl met de Nederlandse Bakkerijstichting is gemaakt over de mogelijkheid van een broodprijsverho ging in 1966. Wel is enige maanden geleden in beginsel afgesproken, dat men aan het einde van het jaar aan tafel zou gaan zitten om de ontwikkeling van kosten en prijzen te bespreken. De woordvoerder voegde hieraan toe, dat aan de broodprijsverhoging van dit jaar een nauwkeurig onderzoek naar de rentabiliteitsontwikkeling van het bakkerijbedrijf vooraf was gegaan. Voortbouwend op dit onderzoek wordt de ontwikkeling in deze sector uiteraard regelmatig bijgehouden. MAASTRICHT, 14 -tec. De Maas zakt slechts langzaam. De stand van het water beneden de stuw te Borgha ren bij Maastricht bedroeg om 16.00 uur gisteren 44,37 meter boven NAP. In Zuid-Limburg werd sinds zater dag een kwart meter daling van het water genoteerd, waardoor de situatie in de dorpen met veel wateroverlast, zoals Itteren en Berg aan de Maas, een beetje gunstiger is geworden. Stij ging van het water is evenwel opnieuw mogelijk. In Midden-Limburg zakte het water niet meer da.n vijftien centimeter en de stuw te Linne blijft geïsoleerd van de buitenwereld. In het Noordlimburgse Mook steeg het water nog een halve meter. De stand van het water is daar sinds vijf jaar niet meer zo hoog ge weest. Engeland Twee mannen en een vrouw hebben bij klaarlichte dag een brutale roofoverval op een juweliers winkel gepleegd en zich met de kost baarheden ter waarde van meer dan zevenhonderdduizend gulden uit te voe ten gemaakt. (UPI). Evenals andere bladen zijn wij genoodzaakt met ingang van 1 ja nuari 1966 de abonnementsprijs van mze bladen te verhogen. De nieuwe abonnementsprijzen z(jn als volgt: weekabonnementen 0,90 maandabonnementen 3,90 kwartaalabonnementen 11,70 exclusief de incassokosten. Het Ministerie van Economische Zaken is met deze verhoging op de hoogte. DE DIRECTIE (Advertentie) Verwachting tot woensdagavond (Opgemaakt te 11.15 uur) Vanavond en vannacht weinig wind, plaatselijk mist en in het binnenland temperatuur om het vriespunt. Morgen overdag zwakke tot matige, aan de kust later vrij krachtige zui delijke wind. Overwegend droog weei met veranderlijke bewolking. Onge veer dezelfde temperaturen als van daag. Woensdag Zon: 8.42-16.29. Maan:13.26. NEW VORK, 14 dec. (UPI) Het Amerikaans© weekblad „Newsweek" komt in zijn nieuwste nummer met de opzienbarende mededeling, dat de Pans mogelijk het komend voorjaar een be zoek zal brengen aan Rusland. Volgens „Newsweek" zijn de adviseurs van de Paus voorstanders van het bezoek, om dat naar hun mening hiermee de zaak van de Kerk in de Sovjet-Unie zou worden gesteund. Op hun beurt zouden de Russen ongetwijfeld graag de in vloed willen verminderen van het over weldigend welkom, dat de Paus onge twijfeld bij zijn voorgenomen bezoek aan Polen ten deel zal vallen, aldus het Amerikaanse blad. ROTTERDAM, 14 dec. De NV Ne derlandse Aardolie Maatschappij te 01- denzaal heeft meegedeeld, dat zij met haar exploratieboring nabij Norg (Drente) een aardgasvoerende forma tie heeft aangeboord. Deze vondt wordt thans aan produktieproeven onderwor pen. (Van onze correspondent) PARIJS, 14 dec. De Franse tele visiekijkers hebben gisteravond onge twijfeld het tot dusverre meest adembenemende halve uurtje uit de campagne voor de presidentsverkie zing meegemaakt: een generaal De Gaulle, nu werkelijk helemaal afge daald van zijn gebruikelijke Olympus, zieh voegend naar de bekende formule van „een praatje aan de haard", in een van de salons van zijn Elyseese appartement gezeten in een fauteuil tegenover één enkele in een gelijke fauteuil genestelde hem ondervragen de journalist, deze In de persoon van de chef-redacteur van de Figaro Lité raire. De thema's van het vraaggesprek waren uiteraard tevoren vastgesteld en uitgewerkt, maar niettemin maak ten de antwoorden van de generaal de indruk van een bijzonder leven dige en vlotte improvisatie te zijn. De toon was veelal gemoedelijk, met pointes van hartstochtelijkheid, speelsheid, charmering en sarcas me. Maar daarachter raadde men de man die het tragische schrikbeeld voor zich heeft zien opdoemen van een smadelijk einde van een histori sche carrière. Een „menselijke' De Gaulle zoals mên nog niet had be- (Advertentie) niet duur wel heerlijk Staatssecretaris Th. Westerhout (Bin nenlandse Zaken) zegt de Kamer in de memorie van antwoord op het verslag van de vaste Kamercommissie, dat „het hoog tijd wordt, dat aan de Bijlmer meerkwestie een einde komt." De staatssecretaris komt de meer derheid van de Kamercommissie tege moet en heeft het veelomstreden ont werp overeenkomstig de opvattingen van die meerderheid gewijzigd. Gehandhaafd wordt het voorstel tot opheffing van de gemeenten Ankeveen, 's Graveland en Kortenhoef en de vor ming van een nieuwe gemeente 's Gra veland. Ook de oorspronkelijk voorge stelde wijzigingen van de grenzen tussen de gemeenten Hilversum, Naarden, Weesp en Weesperkarspei (oost) zijn ge handhaafd. Over de bestemming van het 1978 weer van Amsterdam los te maken Bijl mermeergebied zal eerst later worden beslist. In de nota van wijziging wordt te vens voorgesteld een deel van Ouder- Amstel voorlopig ook naar Amsterdam over te brengen. Het betreft hier het potentiële industriegebied van Ouder- Amstel, dat in samenhang met weste lijk Weesperkarspei door een gemeen tebestuur (Amsterdam) tot ontwikkeling moet worden gebracht. (Van onze correspondent) LEEUWARDEN, 14 dec. Al sinds vorige week donderdag kan de heer K Woudstra in het Friese dorp Oudkerli geen gasten meer ontvangen in zijn café. Het hele pand is doortrokken van een zware benzinedamp en het gering ste vonkje kan de hele zaak in de lucht doen vliegen. Dat betekent dat de ka chels gedoofd zijn en dat geen elek- GAPE KENNEDY, 14 dec. (AFP, Rtr) Het Amerikaanse bureau voor lucht- en ruimtevaart (NASA) heeft gisteren bekendgemaakt dat in een der voortstuwingssystemen van de Titan-2 door onoplettendheid een plastic stof- hoes was achtergebleven op de inlaat- poort van een gasgenerator, waardoor de start van de Gemini-6 toch zou zijn mislukt als de motoren geen stopsig naal hadden gekregen door het uitval len van een stekker. Een ander com mando zou dan 1.3 sec. later de op dracht hebben gegeven de motoren stil te zetten. Technici hebben het euvel reeds verholpen zodat men niet achter is geraakt op het tijdschema en de lancering woensdag zeer waarschijnlijk kan doorgaan. Borman en Lovell zijn nu negen da gen in de ruimte en hebben niet veel anders te doen dan wachten op gezel schap. Een van de drie stations waar mee zij met „laserstralen' contact moe ten hebben, op het eiland Ascension In het zuiden van de Atlantische Oceaan, is uitgevallen. De laserbuis was enige dagen geleden defect geraakt en er moest een nieuwe komen. Die kwam dan ook, zondagavond, per vliegtuig. Een monteur liet het kostbare ding toen uit zijn vingers glippen zodat het aan scherven viel. trisch licht mag worden ontstoken, van wege hel ontploffingsgevaar. Op de gehele benedenverdieping staan alle deuren en ramen dag en nacht wagenwijd open, maar veel resultaat levert dat niet op. De enige vertrekken die niet met benzinedamp zijn doortrok ken, z{jn de keuken en een kamertje op de bovenste verdieping. Het uit vijf personen bestaande gezin Woudstra woont, stookt en eet nu in de keuken. De hèer Woudstra is van plan het bovenkamertje voorlopig als woonvertrek in te richten. De oorzaak van dit schadelijke on gemak ligt vlak voor de deur van de heer Woudstra. Daar staat namelijk een benzinestation dat door hem wordt geëxploiteerd. Kennelijk is een van de leidingen van een pomp lek, zodat een behoorlijke hoeveelheid ben zine in de grond onder het café is gedrongen. Door de geweldige hoge waterstand van de laatste week is de lichtere benzine tot vlak onder de vloer van het café gekomen, waar het kan verdampen. Van één kant is de heer Woudstra maar blij dat op deze manier het lek in de leiding aan het licht komt. An ders zou hij nog heel wat liters benzine hebben verloren. Maar toch hoopt hij, dat de waterstand spoedig zal zakken. De benzine dringt dan weer voldoende diep in de grond, terwijl dan het lek kan worden opgespoord. De tanks zijn reeds door de benzinemaatschappij leeggepompt. Daarna zijn zij door de brandweer gevuld met water, omdat het grondwater ze anders naar boven zou stuwen Een en ander houdt in, dat de familie Woudstra volkomen brodeloos is zolang de waterstand zo hoog blijft. leefd. En een optreden dat hem winst zou kunnen brengen. De vragenstellende journalist leidde het gesprek in met te verwijzen naar de zin, waarmee de generaal zijn me moires aanvangt, namelijk dat hij zich „heel zijn leven een zeker denkbeeld van Frankrijk had gevormd". En naar de hem toegeschreven uitlating dat „de intendance" (d.w.z. de economie) maar had te volgen. Waaruit vele Fransen geneigd waren ai te leiden dat, zo de generaal zich veel gelegen liet liggen aan Frankrijk, het lot van de bewo ners van Frankrijk, de Franse mensen derhalve, minder zijn belangstelling had. Men vernam nu van generaal De Gaulle dat zijn simpel idee van Frank rijk was, dat Frankrijk altijd een, aan Frankrijk eigen, rol in de wereld te spelen had gehad. Maar Frankrijk dat waren natuurlijk op de eerste plaats de Fransen en men gaf er zich ook wel degelijk rekenschap van dat de Fransen od aarde leven. Het „gesprek" was dus uitsluitend aan kwesties van intendance gewijd: lonen, prijzen, industrie, landbouw, wo ningbouw, onderwijs, wetenschappelijk onderzoek, alles bij elkaar een dossier dat voor De Gaulle's regering een aantal sterke en een aantal zwakke stukken bevat. Generaal De Gaulle haalde uiteraard de sterke of schijn baar sterke stukken naar voren. De financieel-economische stabiliteit, be reikt sinds zijn terugkeer aan de macht, stelde hij tegenover de inflatie Ln de jaren daarvoor, met een gemid delde prijsstijging van tien procent per jaar. De sociale vooruitgang, waarvan hij met nadruk betoogde, dat die slechts gebaseerd kan zijn op de economische vooruitgang. Hij gewaagde van de voorziene verdubbeling van het natio nale inkomen tussen de datum van zijn terugkeer aan de macht en het einde van het nieuwe vijfjarenplan (1970). De moeilijkheden en onvermijdelijke narigheid voor de boeren zag hij voor al als daaruit voortkomend, dat Frank rijk volop in de overgang zit van een overwegend agrarisch land naar een hoog ontwikkeld modem industrieland. Niettemin: in het nieuwe plan vormen de boeren de categorie voor wie de hoogste inkomensverhogingen voor zien zijn. Enz. enz. Tussen al deze autosatisfactie door heeft de generaal het natuurlijk niet kunnen laten om weer uit te vallen te gen het rampzalige partijenstelsel. En de volslagen negering van alles wat de niet-gaullistische naoorlogse rege ringen voor de wederopbouw van Frankrijk en Frankrijks modernisatie hebben gepresteerd riekte zwaar naar demagogie. MOSKOU, 14 dec. (UPI) De vroe gere chef van de Russische veiligheids dienst, Alexander Sjelepin, heeft bij de jongste funktiewisseling op het Krem lin één van de belangrpkste machtspo sities gekregen, aldus wordt in welinge lichte kringen meegedeeld. Het 47 jaar oude lid van het presidium heeft de leiding gekregen van de organisatie en personeel afdeling van de partij, aldus deze kringen. (Advertentie) ASSURANTIEKANTOOR Verzekeringen, Autofinanciering, HYPOTHEKEN Voor autoverzekeringen speciaal tarief voor Ambtenaren, Leraren en Geestelijken, leidsevaart 552, Haarlem, Tel. 86600 (Advertentie) P.V.C, VLOERBEDEKKING OP VILT. BESTAND TEGEN NAALDHAKKEN. In voorraad bij KAMPERSINGEL 20-24 - telefoon 11932 SPAARNDAMSEWEG 48 telefoon 58211 (5 lijnen) HAARLEM De centrales van werkgevers en werknemers beschuldigen elkaar wederzijds van het veroorzaken van een crisis op loongebied. Misschien hebben de werknemers een beetje gelijk als zij de werkgevers verwijten spitsvondigheden gebruikt te hebben. Van de andere kant hebben de werknemers altijd dapper gezegd, dat de werkgevers aan bun natuurlijke taak moesten beantwoorden en nee moesten zeggen wanneer bet nee moest zijn. De waarheid zal wel in bet midden liggen, maar in de knoedel van ingewikkelde details vergaat iedereen de lust naar bet midden te zoeken. Opmerkelijk is intussen wel, dat naarmate de arbeidsvrede meer in gevaar komt, de centrales in belang rijkheid toenemen. Hoe meer ver deeldheid. boe meer geluisterd wordt naar de mannen aan de top. die zelfs wanneer ze niets zeggen geacht worden voor iedereen te spreken. Maar of de moeilijkbeden daar nu mee worden opgelost? Een feit is, dat in een tijd waarin iedereen roept, dat wij bet nog nooit zo goed gehad hebben, de centrales in de boks houding gaan staan en doen alsof geen crisis zo hevig was ais de crisis van vandaag. Het zou best eens zo kunnen zijn, dat deze centrales, die altijd zo de mond vol hebben over democratische verhoudingen, zelf de kunst van het delegeren niet ver staan. De ervaring met de enquête over de vermogensaanwasdeling beeft on langs op pijnlijke wijze aangetoond, dat veel waarover men zich op boog niveau aan de groene tafel druk maakt voor de normale arbeider niet meer voorstelt dan een sociaal-econo misch abacadabra, waarvan niet zijn leven, maar wellicht alleen de loop baan van de wetenschap] elijke func tionarissen van de centrales van afhangt. Nederland besteedt te veel aan dacht aan le groene appels waarmee men elkaar in bet sociaal overleg bekogelt en waarvan de werknemers, waarom het uiteindelijk gaat. alleen maar overhouden wat men in bet algemeen van groene appels over houdt. Buikpijn. Mr. Van Riel heeft zijn verklaring tegen de hoogleraren nu aanzienlijk afgezwakt. Eigenlijk heeft li ij zijn opmerkingen tot helemaal niet- tcrug- gebraebt. want bij blijkt nu alleen maar bedoeld te hebben, dat ambte naren met een revolutionaire gezind heid ontslagen kunnen worden. Wel nu, dat is bekend en daar heeft ook niemand bezwaar tegen mits men maar weet wat revolutionaire gezind heid betekent. Dat laatste was de heer Van Riel blijkb aar ontschoten. Alles wat hij over de hoogleraren gezegd beeft was, zegt hij nu. een gevolg van emotionaliteit. Wij gun nen iemand graag zijn emoties. Ons zelf ook. Onze emoties zeggen ons dat de beer Van Riel te emotioneel is om fractieleider van de V.V.D. te blijven. iiiiiiiiiiiiiiiimiiiMiiiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ROTTERDAM, 14 dec. Gisteravond is de crèmekleurige Volkswagen HJ- 99-59, de auto van de vrijdag vermoor de 40-jarige garagehandelaar Arie Blok land uit Giessenbnrg in Katendrecht gevonden. Een Rotterdammer waar schuwde de politie, dat hij de gezochte auto tussen een aantal andere had ont- denkt. De Volkswagen, was zoals ver wacht, van binnen besmeurd met bloed. Het contactsleuteltje zat nog in het slot. De politie heeft de auto naar het bureau Sandelingeplein overgebracht, deskundigen van het gerechtelijk labo ratorium en van de districtsrecherche in Dordrecht zijn bezig met een uitge breid onderzoek. De man die het onder- zoek leidt, majoor S. de Vries van de Dordtse districtsrecherche, kon nog geen conclusies geven. Iedere mogelijke aanwijzing, hoe klein ook, wordt grondig door de rijkspolitie- groepen van Hardinxveld, Alblasserdam en Nieuwpoort onderzocht. Men blijft voorlopig vasthouden aan de theorie dat de roofmoord werd gepleegd door meer dan een persoon. Men acht het niet uitgesloten dat er binnenkort wat meer en misschien be langrijke gegevens beschikbaar zullen zijn. De kans bestaat dat het technisch laboratoriumonderzoek van Arie Blok- land's kleren nog aanwijzingen zal op leveren. Zwitserland De vrouwelijke piloot van een klein Westduits verkeersvlieg tuig is overleden aan de verwondingen die zij had opgelopen toen het toestel bij een mislukte poging om van het vliegveld Zürich op te stijgen, veron gelukte. (DPA)

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1965 | | pagina 1