Brief aan V.N.- voorzitterFanfani Washington sceptisch TROMP's wildhandel Zacht weer met regen Vluchtpóging van gevangene in Den Haag Regering Antillen wil stappen tegen Alders van N.K.V. Lichaam van fabrikant in water gevonden rr> Alarm Echo u^nu^rt Geen Britse olie Rhode sië voor AARDGAS STEUN VAN WASHINGTON Dode en vier gewonden bij Krabbendijke 1 Prachtige films van rendez-vous in de ruimte W) Kerstdiner een uitgebreide voorraad vers wild Het nieuws VANDAAG Enx In gelijke mate CHRISTIAANSE DE STEENWERF Getelegrafeerd TATERDAG 18 DECEMBER 1965 89sfe JAARGANG No. 32232 WASHINGTON, 18 dec. (AFP, Rtr., UPI) President Ho Tsji- toinh van Noord-Vietnam heeft *ich bereid verklaard met de Ver enigde Staten over vrede in Viet nam te onderhandelen zonder dat de Amerikaanse troepen eerst uit Zuid-Vietnam worden terugge trokken, zo heeft het ministerie Van buitenlandse zaken gisteren meegedeeld. Het Noordvietname se aanbod was vervat in een brief Van 20 november van de voorzit ter van de Algemene Vergadering Van de Verenigde Naties, de Itali aanse minister van buitenlandse zaken Fanfani aan de regering in Washington. In zijn brief zou Ho Tsji-minh hebben verklaard „iedereen te willen ontmoeten, onverschillig op welke plaats". heeft voor Uw en Verder: A. FANFANI koerier KEYSER WIJNHANDEL een begrip voer fijnproevers KEYSER Een van de foto's die de bemanning van de Gemini-6 op korte afstand heeft genomen van het zus terschip Gemini- 7. te fm" De heer Alders tijdens de pers conferentie, die hij destijds op Schiphol hield na zijn terug keer uit de West "waar pit in zit" fris en kruidig N.V. CARROSSERIEFABRIEK UITDEUKEN REPAREREN Wij spuiten uw schoorsteen- kanaal op maat, naadloos en hoog geïsoleerd. Condens is dan uitgesloten. chocolade musketkransjes van HAARLEMSCHE COURANT "ADVERTENTIETARIEF JO cent per millimeter- hoogte. Omroepers 20 cent per millimeter. ABONNEMENTSPRIJS 80 cent per week, J,45 per maand, 10,30 per kwartaal. Kantoren HAARLEM: Smedestraat 5, telefoon 2 15 43. BEVERWIJK: Groenelaan 3, telefoon 2 47 90. IJMUIDEN: Leeuweriklaan 30, telef 57 90. AMSTERDAM: Nwe Zijds Voorburgwal 65, telef. 22 13 55. HANOI wil PRATEN De Verenigde Staten hebben op 4 de cember via Fanfani aan Noord-Viet nam om opheldering over de voorwaar den voor vredesonderhandelingen ver docht. Voorts wordt vernomen, dat Fanfani de Amerikaanse minister van buitenlandse zaken. Dean Rusk, heeft meegedeeld, dat het verzoek om ophel dering naar Hanoi is doorgezonden, Waar het aan de Noordvietnamese re gering is overhandigd. In Amerikaan- Advertentie) Engeland De kemproeven, die Chi na in oktober 1964 en in mei van dit jaar nam, hebben lichte radio-actieve neerslag boven Engeland tot gevolg ge had, zo is in Londen meegedeeld. (Reuter) De indijking van de Waddenzee indijking van de Waddenzee Is technisch zeer wel mogelijk, doch zal gigantische investe ringen vragen. Het zijn niet de miljarden, die de contactcommissie voor Natuur en Landschapbescher ming op de eerste plaats verontrus ten. doch vooral het verloren gaan van een uniek gebied, dat voor Euro pese vogels van zeer groot belang is. Bijzonderheden op pagina 5. Minister Piet Bogaers, „de man die zoveel woningen in zijn beleid doet," is deze week zowel in de Eerste als in de Tweede Kamer aan het woord ge weest. Te veel, volgens onze minder parlementaire redacteur, die Bogaers de minst onderhoudende van alle bewindslieden noemt, zoals u kunt lezen op pagina 7. Er zijn in Nederland vele merk waardige beroepen. Eén er van is kikkervanger. Naar ons beste weten is er in ons land maar één man die dit beroep uitoefent en er een behoorlijke boterham mee ver dient: Piet van Leyen, de kikkervan ger in Hensbroek, die zich mets aan trekt van boze brieven omdat hij uit sluitend kikkers vangt in dienst van de wetenschap, zoals HAYE THOMAS beschrijft op pag. 9. Carel Deken, de Amsterdamse stu dent aan de academie voor Lichame lijke Opvoeding, is een veel beloven de tafeltennisser. Een speler, die zijn talent zo snel mogelijk met een suc ces wil bekronen. Hij heeft zich dit seizoen volledig ingezet voor de strijd om het persoonlijk kampioenschap van Nederland, zoals u kuni lezen op onze dagelijkse sportnagina. Voorts: de opzienbarende triomf, die Joop Roodenburg behaalde op Henk Schol- te in het libre-spel ere-klasse en nog ander sportnieuws. Wekelijkse t.v.-hoogtepunten en 'n verhaal over Mieke Bos, gastster in de Corry Brokken-show kan men le zen op onze t.v.-radio-pagina. De wekelijkse rubriek over de opvoe ding is weer vermeld op onze strip pagina, waar men ook een nieuwe after-ski-jurk kan bewonderen. Regionaal nieuws op pagina 3. I se officiële kringen onthoudt men zich op het ogenblik van elk commentaar. Men beperkt zich ertoe erop te wijzen, dat het woord thans aan Hanoi is en dat alles zal afhangen van het ant woord van de Noordvietnamese rege ring. Voorzitter Fanfani heeft nog ver klaard, dat de brief is overhandigd via twee Italiaanse tussenpersonen, professor La Pira. de voormalige burgemeester van Florence, en prof. Primicerie van de universiteit van Florence tijdens een gesprek dat de ze op 11 november hadden met de Noordvietnamese leiders. In die brief stelden zij de volgende voorwaarden om te komen tot mogelijke vredes onderhandelingen een staakt het vuren (te land, ter zee en in de lucht) in geheel Viet nam (Noord en Zuid). Een bestand wil zeggen: alle oorlogsoperaties, KRABBENDTJKE, 18 dec. Bij een verkeersongeluk op rijksweg 58 alhier is gisteren één persoon gedood, terwijl er vier werden gewond. Een slippende auto kwam op de andere rijbaan te recht en werd daar aangereden door een tegenligger. Bij het ongeval ver loor de 35-jarige mevrouw R. Blankers- Mouthaan uit Grjjpskerke het leven. Haar man, een zoontje van vier jaar en een tante, alsmede de bestuurder van de andere auto werden gewond en zijn opgenomen in het ziekenhuis te Goes. RHENEN Op de provinciale weg tussen Rhenen en Veenendaal is gis teren bij het plotseling oversteken van de verkeersweg vlakbij de ouderlijke woning de tienjarige jongen B. J. Vrie zen door een auto aangereden en op slag gedood. APELDOORN Op de Jachtlaan is hier gisteravond de 55-jarige mevrouw G. Jalink-Foks, toen zij per fiets over stak, aangereden door een personen auto en zo ernstig gewond dat zij later in het ziekenhuis is overleden. (Advertentie) U KUNT TOCH REKENEN 20% KORTING costuum nu 4.20 LORENTZPLEIN 25 SOENDAPLEIN 37 mits gebracht en gehaald (Van onze weerkundige medewerker) DE BILT, 18 dec. In een groot deel van ons land stond de temperatuur vanmorgen op 12 graden, hetgeen zeer hoog is voor december. De stormachtige zuidwestenwind blaast niet alleen zachte lucht over ons land, maar voert ook regenfronten mee. Vooral in de zuide lijke helft van Nederland werd vanmor gen weer 18 tot 25 mm regen gemeten, waarmee deze maand bijna de op een na natste december van de laatste hon derd jaren werd. De temperatuur blijft voorlopig vrij hoog met ook zondag vee] bewolking en plaatselijk nog wat regen. De koude lucht in Scandinavië wordt door deze depressie-aanvallen te ruggedreven. Zondag: zon: 8.4516.29 maan: 4.5514.29 Maandag: zon: 8.4516.30 maan: 6.1314.50 Engeland - Een Britse amfibiewa gen, die te land een snelheid van ruim 110 kilometer per uur kan bereiken en op het water dertig knopen, ondergaat op het ogenblik de laatste proeven op de Theems. De wagen vaart op een „waterkussen". (Reuter) met inbegrip van landingen van nieuwe Amerikaanse troepen. een verklaring, dat de Geneefse ak koorden van 1954 als basis van on derhandelingen worden geaccep teerd. Minister Rusk zou in een brief aan Fanfani hebben gezegd, dat de Verenig de Staten het niet eens zijn met het standpunt van Noord-Vietnam, dat de „vier punten" die de grondslag voor onderhandelingen zouden moeten vor men een authentieke uitleg van de Ge neefse akkoorden van 1954 inhouden. Rusk zou ook nadere uitleg hebben ge vraagd over hetgeen Hanoi verstaat onder „een wapenstilstand vóór het be gin van de onderhandelingen". Een der gelijk bestand zou het staken van alle militaire operaties met inbegrip van liet zenden van Amerikaanse verster kingen inhouden. De Verenigde Staten zouden bereid zijn onderhandelingen op basis van de Geneefse overeenkomsten van 1954 aan te gaan. Het schijnt dat Hanoi dit eveneens is. Washington meent, dat de overeenkomsten moeten worden toegepast zonder kwalificatie of voorwaarde, aldus Rusk. „Als er voorafgaande aan onderhan delingen regelingen zouden moeten worden getroffen voor een verminde ring of een staking van de vijandelijk heden aan de ene zijde zou dit in ge lijke mate voor de andere zijde moeten gelden". Volgens Rusk zou het Noord vietnamese aanbod hierover niets zeg gen omdat niet wordt gesproken over beperking van de voortdurende infiltra tie van troepen en uitrusting va"lI!t Noord-Vietnam naar Zuid-Vietnam. Mi nister Rusk zei nog, dat hij 4e Ameri kaanse afgevaardigde bij de VN, Ar thur Goldberg, heeft verzocht zich ter beschikking van Fanfani te houden „met het oog op voortzetting van de gedachtenwisseling over mogelijke vre desonderhandelingen". In een gisteren door het Noordviet namese persbureau verspreide rege ringsverklaring werd inmiddels het voorstel van de Britse minister van buitenlandse zaken, Stewart, verwor pen om een conferentie te beleggen teneinde tot een wapenstilstand in Viet nam te komen. Volgens de verklaring kan van een dergelijke conferentie geen sprake zijn zolang de Amerikaanse .agressie" voortduurt. Voorts wordt de Britse regering het niet nakomen van haar verplichtingen als mede-voorzit ter van de Geneefse conferentie ver weten en gezegd, dat Engeland slechts de Atnerikaanse politiek in Vietnam volgt. DEN HAAG, 18 dec. Vier schoten klonken gisteren tijdens het middag spitsuur over de Haagse Prinsegracht. Een 22-jarige Hagenaar stoorde er zich niet aan, ofschoon hij wist dat ze voor hem bedoeld waren, opdat hij weer keurig netjes met de Rijkspolitie zou terugkeren naar het huis van bewa ring. De vlucht duurde nog een tijdje, tot de man in de Herderinnestraat kon worden gegrepen. De gedetineerde Hagenaar was gis teren per auto door de rijkspolitie naar het kantongerecht gebracht. Hij moest zich verantwoorden voor en kele verkeersovertredingen. Toen hij opnieuw naar de auto werd ge bracht, zag hij zijn kans schoon en nam de benen. De rijkspolitie loste schoten in de lucht. Een juist in een jeep passerende pa trouille van de Haagse politie zette de achtervolging in. In de Herderinne straat liep de man een poort in. Vol gens burgers vluchtte hij een dak cp, maar kwam spoedig naar beneden toen hij wist, dat de Haagse politie hem -o dicht op de hielen zat. Hij gaf zich zonder meer aan de agenten over, die hem op hun beurt aan de rijkspolitie overgaven. (Advertentie) (Advertentie) U KUNT TOCH REKENEN 20 KORTING costuum nu 4.20 BEVERWIJK: ZEESTRAAT UITGEEST: MIDDELWEG mits gebracht en gehaald HOUSTON, 18 dec. (AFP, Rtr) De kleurenfilms die Walter Schirra en Tom Stafford in de Gemini-6 van de ontmoeting in de ruimte met de Ge- mini-7 hebben gemaakt zijn gisteren in Houston voor journalisten vertoond en later door de Amerikaanse televisie uit gezonden. De films geven een helder beeld van de Gemini-7 en de korte af stand die de ruimtevoertuigen tijdens de ontmoeting bewaarden komt duide lijk uit. De helderheid van de films is gelijk aan die welke vanuit de Gemini- 4 zijn gemaakt van de „wandeling" in de ruimte van Edward White. Op de zwarte huid van de Gemini-7 kan men de witte woorden „United States" duidelijk lezen. Het ruimte vaartuig steekt af tegen het witte wol kendek van de aarde en de he' blauwe lucht. Voor het eerst heeft men nu op aarde de vijf meter lange lap fladde rend materiaal gezien die aan de bo dem van de Gemini-7 hangt en die Bor- man en Lovell heeft doen schrikken toen hij enkele uren na de lancering tegen het raam van de cabine sloeg. (Van onze correspondent) LEIDEN, 18 dec. Bewoners van een woonark aan de Haagweg alhier 'hebben gisteren in het water van de Oude Rijn het stoffelijk overschot van een man zien drijven. Het is van een 55-jarige Haagse fabrikant, die sinds 17 november als vermist is opgege ven. Van de man, die ongehuwd is, was bekend dat hij op genoemde da tum met de trein naar Leiden is ver trokken en sindsdien spoorloos was. Aanvankelijk meende de politie te doen te hebben met het stoffelijk over schot van de onlangs in Amsterdam ver dwenen Amerikaanse hoogleraar, mede omdat leeftijd, postuur en de vrij ver gaande staat van ontbinding daarop wezen. Tot nu toe zijn geen duidelijk waar neembare sporen van misdrijf gecon stateerd. De patholoog-anatoom dr. Zel- denrust zal sectie verrichten. De vind plaats van het stoffelijk overschot is enige honderden meters verwijderd van de spoorbrug waarover het treinverkeer Den Haag-Leiden passeert. De politie sluit een onopgemerkt ongeval niet uit. (Van een correspondent) 1 CURACAO, 18 dec. De minister van Justitie der Nederlandse Antillen, Ronchi J. Isa, heeft op Curasao mee gedeeld, dat de regering overweegt een klacht ia ie dieven bij de Neder landse justitie tegen de vlce-voorzitter van het Nederlands Katholiek Vakver bond te Utrecht, de heer Jae. Alders. Hiertoe zou deze week de Antilliaanse procureur-generaal bij het Hof van Jus titie, mr. I. de Castro Yohai, naar Ne derland komen; het kabinet van de ge volmachtigd minister van de Neder landse Antillen in Den Haag deelde gis teren desgevraagd mee, dat van de komst van deze procureur-generaal niets bekend was. De voorgenomen Antilliaanse stap pen tegen de heer Alders vloeien voort (Advertentie) Pre Shaves-After Shaves Haarlotions - Scheercrèmes Eaux dé Toilette-Talcs DE ITALIAANSE HERENLIJN Prijzen v.a. f3,95-f29,75 Cadeau coffrets v.a. 7,95 Imp. Adiem (Advertentie) Lange Hercnstr. 36-38 Haarlem Telefoon 14871 (Advertentie) SPAARNDAMSEWEG 48 Telef. 58211 (5 lijnen) uit een zinsnede, cLe voorkomt in een intern NKV-rapport over de reis van deze met buitenlandse aangelegenhe den der NKV belaste vice-voorzitter. De heer Alders bracht in die functie tweemaal een bezoek aan Curacao, welk bezoek gevoigd werd door pubii- katies in „Ruim Zicht" en de „Ami- goe di Curacao", die veel stof deden opwaaien. De zinsnede in het rapport, geschre ven eind 1964 of begin 1965, luidt op pagina 56 aldus: „Een ander vaststaand feit is het volgende. De Antilliaanse regering kreeg van Nederland een lening van 20 miljoen Antilliaanse guldens, be stemd voor de aanleg van waterwer ken. Van deze twintig miljoen wer den aanwijsbaar 2 miljoen (de drie laatste woorden zijn in het rapport onderstreept; red) verduisterd ten behoeve van de verkiezingspropagan da van de Democratische Partij. In werkelijkheid zou een veel groter deel van die 20 miljoen verduisterd zijn. doch men is er niet in geslaagd de juistheid van het verduisterde be drag boven de 2 miljoen precies te bepalen". De reactie van de Antilliaanse mi nister van justitie, tevens lid van de Democratische Partij, die het land re geert, doch op het grootste eiland een minderheidspositie inneemt en zodoen de in voortdurende wrijving is met de wettig gekozen meerderheid van de eilandsraad op Curacao (tweederde van het totaal aantal inwoners van het gehele land), wend pas actueel, toen hij onlangs door een verslaggever van het weekblad Panorama, die een pu- blikatie over de Antillen voorbereidt, werd geconfronteerd met de uitspraak van de heer Alders. Het staat niet vast, dat de minister toen voor het éérst kennis nam van het geschreve ne. De Antilliaanse minister van Justitie heeft onmiddellijk naar de Nederland se vice-minister-president Biesheu vel, onder wie koninkrijkszaken ressor teren getelegrafeerd. Op 29 november, 's middags te 14.45 uur werd naar Den Haag geseind; „Nam heden kennis van een gedeelte van een rapport uitge bracht eind 1964 of begin 1965 door Alders aan het hoofdbestuur van het Nederlands Katholieke Vakverbond om trent zijn oriëntatiereis in Zuid-Ameri- ka, waarvan copie in Uw handen zou zijn gesteld punt. Op blz 56 van gemeld rapport wordt medegedeeld dubbelpunt (volgt de aanhaling van de gewraakte zinsnede; red). Gezien de ernst van bo venstaande beschuldiging komt het mij dringend gewenst voor de beschikking over eerdervermeld rapport te verkrij gen waartoe gaarne Uw bemiddeling wordt ingeroepen Verzoeke telegrafisch bericht of spoedigst over dit rapport kan worden Desehikt." De Amigoe di Curacao schreef op 6 december ten aanzien van dit ver zoek: „Dat is tot dusverre niet gelukt. Men (de minister van justitie Isa klaar blijkelijk; red) is er echter wel van overtuigd te zijner tijd de volledige tekst in handen te zullen krijgen". De Nederlandse minister Biesheuvel schijnt, aldus een uitlating van minis ter Isa, teruggeseind te hebben, dat het rapport op het departement verlo ren was geraakt en dat Alders geen ander exemplaar beschikbaar wilde stellen. Klaarblijkelijk zijn de door de Antil liaanse minister voorgenomen stappen tegen Alders hierdoor vertraagd. De heer Alders is overigens al lang bij de regering van de Nederlandse Antillen geen persona grata. Hij heeft enkele Eublikaties op zijn naam staan, waar- ij mogelijk op enige detailpunten kri tiek kan worden geleverd, doch waar van de strekking in brede kringen op Curacao juist wordt geacht. De bevol king heeft hiervan uitvoerig kennis kunnen nemen in het dagblad Amigoe di Curacao, dat kort na beide bezoeken Nederlandse publikaties overnam en een eigen interview met de heer Al ders publiceerde. In maart van dit jaar was de heer (Vervolg op pagina 3, kolom 6) De contactcommissie voor Natuur en Landschapsbescherming heeft vandaag indrukwekkend materiaal gepubliceerd over de natuurweten schappelijke waarde van het wadden gebied en de betekenis van de Waddenzee voor een belangrijk deel van de Europese avifauna. Het gaat hier om een gebied dat vele malen belangrijker is dan het destijds even eens internationaal befaamde natuur reservaat De Beer, dat moest worden opgeofferd voor de Europoort. Men zou dus verwachten, dat er thans in het waddengebied een economisch project aan de orde zou zijn. dat het belang van Europoort vele malen zou overtreffen. In feite wordt echter moeizaam gezocht naar argumenten om na de Delta-werken door te kunnen gaan met spectaculaire water bouw. Ten koste van miljarden kan hier iets gewonnen worden waar nauwelijks vraag naar is: zandige ruimte in een excentrisch gelegen gebied. De grootste vlag op de ge mengde lading is die van de recreatie: maar de indijking van de Waddenzee zou juist het einde betekenen van de meest karakteristieke recreatiegebieden die Nederland bezit: de laatste eilanden in de Noordzee. Het is goed dat de contactcommissie tijdig alarm slaat, maar het is even ongelooflijk als treurig, dat actie moet worden gevoerd tegen een plan dat in zoveel opzichten duidelijk on zinnig is. Met grote plichtsgetrouwheid schen ken wij aandacht aan de nieuws- en opinierubriekjes die in het donkere omroepwoud in de schaduw van de televisiemasten als paddestoelen uit de grond schieten. Wij behoren on getwijfeld tot een kleine groep en soms wanen wij ons padvinders, die zich overgeven aan een spel dat al lang gestorven had moeten zijn, of vogelbespieders, die zoeken naar paradijsvogels, hoewel ze weten dat hier alleen mussen en lijsters zijn. Ons excuus is, dat het mooi is in dit woud. Het getjilp van de vogels is zo regelmatig, dat men het spoedig voor stilte houdt. Maar midden tus sen jong struikgewas ligt een ver vaarlijke echoput. Dat is opwindend! Geen gerucht of geroddel gaat op zo zachte voeten of het wordt door deze put geweldig versterkt en soms mooi, soms lelijk vervormd, door deze put weer uitgestoten. Het is de Echo van de K.R.O., gretig levend bij de gTatie van het geluid dat de gebeurtenissen uit het werkelijke leven veroorzaakten. Maar als het heel stil is en niets zich voor weergave of vervorming leent murmelt de Echoput stil voor zich uit. Hij droomt in zijn eigen taal. En alleen degenen die scherpe oortje* hebben kunnen hem verstaan als hij zachtjes fluistert; „Dit is Echo. goedenavond!" (Advertentie) niet duur«we/ heerlijk LONDEN, 18 dec. (Rtr) Engeland heeft gisteravond een verbod op leve ring van olie aan Rhodesië aangekon digd, zo is in Londen bekendgemaakt. Onmiddellijk daarna kwam uit Wash ington het bericht, dat de Amerikaan se regering het olie-embargo steunt en de Amerikaanse oliemaatschappijen heeft verzocht de levering van olie aan Rhodesië stop te zetten. Dit is klaarblij kelijk het resultaat van nesprekingen die de Britse premier Wilson gisteren heeft gevoerd met de Amerikaanse president Johnson. Het Britse embargo werd onmiddel lijk van kracht, nadat een koninklijk besluit daartoe was gemaakt. Daar na verzocht de Britse regering aan de betrokken maatschappij een Noors schip, de Staberg, opdracht te geven geen olie te lossen in de haven van Beira in Portugees Mozambique, waar het enkele uren later zou aankomen. Engeland heeft na overleg met de re geringen van Zambia en Tanzania be sloten onmiddellijk te beginnen met het vervoer van olieprodukten door de lucht naar Zambia. Volgens zegslieden is het ver breken van de diplomatieke betrek kingen met Engeland door Tanzania geen beletsel voor het overleg tussen beide landen over een olie-embargo. Het Britse koninklijk besluit zegt, dat invoer van olie en olieprodukten in Rhodesië is verboden en dat de Brit ten geen olie en olieprodukten voor ge bruik in Rhodesië mogen leveren. De Rhodesische olie-invoer bedraagt 280.000 ton per jaar, nauwelijks vol doende voor een half jaar. Op overtre ding van het embargo staat zes maan den gevangenisstraf, een boete van vijf honderd Pond (vijfduizend gulden) of beide. Het Britse ministerie van financiën heeft beperkende maatregelen inzake het gebruik van deviezen door Rhode sische ingezetenen bekendgemaakt. Voortaan moeten Rhodesiërs voor com merciële diensten of goederen uit En geland betalen in convertibele munt uit bepaalde landen, waaronder de Neder landse gulden, en mag van het Pond Sterling geen gebruik worden gemaakt. Tevens heeft de Zwitserse regering be kendgemaakt dat zij het tegoed van de Rhodesische staatsbank bij de Zwitser se nationale bank heeft geblokkeerd. Premier Smith heeft gisteren desge vraagd verklaard, dat hij het Britse olie-embargo als onvermijdelijk had verwacht Hij had tevoren met zijn fi nanciële adviseurs gesproken over de financiële maatregelen van Engeland en Zwitserland.

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1965 | | pagina 1