d.het aanbrengen van een douche-inrichting 775, e.het maken van een bergruimte buiten de woning 1.150, f.wanneer ook de ruimte voor de douche gecreëerd moet worden, met de douche-inrichting erbij 1.150, g.wanneer ook de ruimte voor het koken gecreëerd moet worden, met de in punt b genoemde keukeninrichting erbij 2.900, 3. De verbetering van woningen met waarde als monument 4. De verbetering van woningen met een beperkte levensduur (z.g. tijdelijke instandhouding) 5. Het maken van woningen in een gebouw, dat geen woning is (bijv. een fa briek, een voormalige school etc.) 6. Het splitsen 7. Verbouwingen en verbetering van verzorgingstehuizen en woongebouwen 8. Bepaalde vormen van warmte - isolatie De voor subsidieëring in aanmerking komende verbeteringskosten kunnen in het algemeen zijn 1 de aanneemsom 2. het onvoorziene meerwerk 3. risico - verrekening als gevolg van loon - en materiaal-prijsstijgingen 4. de huur, die de eigenaar - bewoner moet uitgeven voor een tijdelijke an dere (gelijkwaardige) woonruimte 5. geleden verlies wegens huurderving gedurende de verbetering van huurwo ningen 6. kosten van dagelijks toezicht, de bestedingskosten en het architecten honorarium 7. het geleden renteverlies tijdens de uitvoering van de werkzaamheden Centrale verwarming 1. Ingeval in het kader van een algehele woningverbetering tevens een C.V. wordt aangebracht, worden de kosten hiervan mede in aanmerking genomen ter bepaling van de totale kosten, aan de hand waarvan de geldelijke steun wordt berekend, indien deze meer dan 15.000 gulden bedragen ex clusief do c.v. 2Centrale verwarming voor bejaarden Indien een bewoner de leeftijd van 65 jaar heeft bereikt, ofwel 60 jaar wanneer deze het arbeidsproces voortijdig heeft moeten verlaten, is er subsidiemogelijkheid voor een bijdrage ineens van 2.000,gulden bij het aanbrengen van een C.V. IS

Ons Bloemendaal | 1977 | | pagina 18