MEDEDELINGEN VERZOEK STICHTING "ONS BLOEMEN DAAL" Wij maken graag van deze gelegenheid gebruik om onze lezers een voorspoedig 19 7 8 te wensen. Ons vorige tijdschrift is goed ontvangen, zo bleek uit de schriftelijke en mondelinge reacties. Viermaal per jaar hopen we te schrijven over cultuur, historie en natuur. Ideeën van lezers over te beschrijven onderwerpen worden met interesse tege moet gezien. Ook contribuanten, die alert willen zijn voor "Ons Bloemendaal" - en vooral in Aerdenhout, maar het meest in Vogelenzang, kunnen we nog versterking gebruiken - willen we verzoeken zich bij ons op te geven. D. Stevens Tot nieuwe voorzitter is verkozen de heer drs J.B. van Hall en tot penning meester de heer mr. J.H. Warnaars. Wie heeft van tijd tot tijd een kantoorschrijfmachine voor ons te leen? Het behoeft geen electrische te zijn. Het doel van de Stichting is het bevorderen van de belangstelling en waardering voor en de kennis en het behoud van het erfgoed van historie, cultuur en natuur in Bloemendaal, Aerdenhout, Overveen, Vogelenzang en overige delen van het grond gebied binnen de gemeentegrenzen van Bloemendaal. Redactie van het Orgaan: D. Stevens, drs. A. van Mourik. Redactie - adres: D. Stevens, Iepenlaan 112, Bloemendaal. Stichtingsbestuur: drs. J.B. van Hall, voorzitter, D. Stevens, mevr. drs. H. van Voorst Vader-Duyckink Sander, secretaresse; mr. J.H. Warnaars, penningmeester; E.J. Zeegersvice-voorzitterdrs. P.C. Fuhri Snethlage; mevr. A. Veenendaal - Roorda; R. Timmermans. Minimum - contributie 10,-- per jaar, 65+ en scholieren 5,op bankreke ning 56.23.20.202 A.B.N. te Bloemendaal, of op giro 37.62.200 Oplage: 500 exemplaren

Ons Bloemendaal | 1977 | | pagina 27