7 Voorzitter en secretaris woonden een hoorzitting over het verkeersplan bijDit gaf geen aanleiding tot actie. Verscheidene keren woonde een bestuurslid een ver gadering van een raadscommissie bij Tenslotte werd "Ons Bloemendaal" uitgenodigd zitting te nemen in de commissie die de gemeenteraad moet adviseren over het al dan niet aanleggen van een kunstgrasveld op de velden van hockeyclub Bloemen daal. Over ons standpunt zullen wij inlichten op de jaarvergadering. Met verschillende bevriende instellingen -de stich ting Santpoort, de vereniging Haerlem, het genoot schap Oud-Zandvoorthet genootschap Oud-Noordwijk, de vereniging Oud-Heemstede-Bennebroek, de stichting Meerhistorie en de stichting Oud-Aalsmeer- bestond weer de afspraak elkaar wederzijds publicaties toe te zenden om zo van eikaars activiteiten op de hoogte te zijn. Het bestuur van de stichting Historisch Museum Zuid- Kennemerland in oprichting nam in november 19 80 het initiatief tot een vergadering van afgevaardigden van bovengenoemde instellingen voorzover zij direct op Zuid-Kennemerland geörienteerd zijn, om ervaringen uit te wisselen en plannen te bespreken voor een eventueel te houden "historische markt" in Haarlem. Mevrouw Slagter en mevrouw Van Voorst Vader hebben zitting in het algemeen bestuur van de stichting Historisch Museum Zuid-Kennemerland i.o. Van de Bomenstichtinghet Contact Milieubescherming Noord-Holland en de Bond Heemschut bleven wij dona teur, respectievelijk lid.

Ons Bloemendaal | 1981 | | pagina 10